Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 650885 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #400 dnia: Października 21, 2007, 23:39:38 pm »
TAK JEST!
Można spokojnie iść spać i nie bać się o jutro. I przynajmniej moi starsi nie będą musieli żyć w strachu, że są podsłuchiwani czy cuś :lol:.

Cosmaty

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #401 dnia: Października 21, 2007, 23:42:04 pm »
Wy tak serio z tymi podsłuchami, inwigilacją itp za rządów Jarka?
-------------------------------------------------------------
Mam pytanie, jak głosowaliście, to znaczy za kimś konkretnym, partią czy przeciwko komuś?

Edit:
Żeby nie było, ja głosowałem przeciwko PiSowi. Jakoś specjalnie nie miałem na kogo głosować, więc padło na PO i Tuska [łatwizna] i jakąś kobite jako senatora [też PO].
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2007, 23:48:34 pm wysłana przez cosmaty »

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #402 dnia: Października 21, 2007, 23:43:37 pm »
Na konkretnego senatora z LiDu i konkretnego posła z PO. Nie będę mówił na kogo, bo i tak nie ma tu nikogo z mojego okręgu.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #403 dnia: Października 21, 2007, 23:57:51 pm »
Też miałem bardzo konkretne typy na posła i senatora z PO.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #404 dnia: Października 22, 2007, 00:07:26 am »
Mnie rodzina caly dzien wyzywala od komuchow  :-D Maja za swoje  :lol:

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #405 dnia: Października 22, 2007, 00:14:40 am »
Mądry Polak po szkodzie  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #406 dnia: Października 22, 2007, 00:24:13 am »
Jestem bardzo dumny z Polaków. Dumny że tak licznie poszli oddać głos a jeszcze bardziej z tego że zagłosowali mądrze i tak zdecydowanie. Koniec wstydu, koniec obrzucania się błotem (chociaż pewnie PiS z punktu opozycji nadal będzie to robił) koniec Samoobrony, LPR'u i koniec podziału społeczeństwa!

Dziękuje rodakom że nie pozwolili mi stracić wiary w ten silny naród. Jestem szczęśliwy. Mimo że w moim województwie więcej osób głosowało na PiS cieszę się że reszta kraju w przytłaczającej większości oddała głos na PO.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #407 dnia: Października 22, 2007, 00:52:02 am »
No to teraz zobaczymy jak nowy rząd sobie poradzi. Myślę, że będzie całkiem nieźle, ale cudów nie ma co oczekiwać. Bardzo prawdopodobne, że za 4 lata, albo wcześniej (oby nie) wygra PiS. Jakoś wątpię, aby PO osiągnęło taki sukces, że zostanie wybrane w następnej kadencji. Polacy z reguły nie przepadają za politykami i rządem. Ale kto wie, pożyjemy, zobaczymy.

W każdym razie bardzo cieszę się, że wygrało PO i ma naprawdę duże poparcie. Teraz tylko koalicja z PSLem i jechane ;)  No i bardzo się cieszę, że Samobrona nie weszła. Do LPRu mam mieszane uczucia. Niby czym mniej partii tym lepiej, ale Romek jak by nie patrząc coś robił w tym sejmie. Korwina też miło by było zobaczyć.

TCM

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-07-2006
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #408 dnia: Października 22, 2007, 02:15:49 am »
Pozdrawiam,
TCM

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #409 dnia: Października 22, 2007, 04:12:03 am »
Chciałbym w swoim skromnym imieniu złożyć podziękowania panu Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Niniejszym chcę złożyć wyrazy wdzięczności za to, że udało się panu wyrugować Samoobronę i LPR z sejmu  :grin:.
To największe osiągnięcie dwóch lat partii.

Tak szczerze to jestem bardzo ciekaw co się stanie z Pisem do następnych wyborów.
Jak dla mnie Kaczyńscy będą już za starzy na prowadzenie polityki i zostaną wygryzieni przez młodsze pokolenie.

Po za tym ciekawe jak zareaguje adresat "pełne miłości spojrzenia uległych polityków". 

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #410 dnia: Października 22, 2007, 06:53:09 am »
Cytuj
ak dla mnie Kaczyńscy będą już za starzy na prowadzenie polityki i zostaną wygryzieni przez młodsze pokolenie.

W polskiej polityce nie ma czegoś takiego jak zmiana pokoleń- aktualne musi wymrzeć, by dopuścić młodych.

PiS skończy jak AWS, a kaczor jak krzaklewski- po ma 4 lata na przedstawienie jak to się robiło "od kuchni" te wszystkie akcje pisu.

Supersonic

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #411 dnia: Października 22, 2007, 07:10:51 am »
Kurde wiedziałem że PO poleci trochę w dół bo zawsze wygranemu spada poparcie kiedy policzą dokładnie głosy ale to zazwyczaj było maks 2 punkty. PO spadło już trzy. Jeszcze wczoraj PO miało 226 posłów dziś ma tylko 205 (o większości można zapomnieć)  :x ale PSL ma 2% więcej niż wczoraj więc jakoś to będzie.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 07:14:06 am wysłana przez Supersonic »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #412 dnia: Października 22, 2007, 08:14:55 am »
W sumie to jeszcze trochę może się zmienić, wyniki są na razie z 75% komisji wyborczych.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #413 dnia: Października 22, 2007, 08:50:40 am »
Będzie "śmiesznie", jak się okaże, że poparcie PO spadnie jeszcze o np. 5%, a PiS wzrośnie o 6% i wszystko będzie po staremu ;d
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #414 dnia: Października 22, 2007, 09:36:22 am »
Wybory zakończone wreście ile można patrzeć na te debaty i reklamy wyborcze poszczególnych parti wygrało PO oby dotrzymali wszystkich deklaracji ale tak jestem najbardziej zadowolony ,że Samoobrona i LPR nieweszły z tego jestem najbardziej szczęśliwy .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #415 dnia: Października 22, 2007, 10:02:26 am »
Pytanie teraz czy PSL nie będzie sie zachowywał tak jak w poprzednich latach. Bo jak pamiętamy gdy Ludowcy wchodzili w koalicje dostając palec to od razu chcieli rękę. Oby zdali sobie powagę z sytuacji i się dogadali.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #416 dnia: Października 22, 2007, 12:54:58 pm »
A przed wyborami wszyscy mówili, zę PiS podrabia  głosy.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #417 dnia: Października 22, 2007, 13:15:59 pm »
Cytuj
ak dla mnie Kaczyńscy będą już za starzy na prowadzenie polityki i zostaną wygryzieni przez młodsze pokolenie.

W polskiej polityce nie ma czegoś takiego jak zmiana pokoleń- aktualne musi wymrzeć, by dopuścić młodych.

PiS skończy jak AWS, a kaczor jak krzaklewski- po ma 4 lata na przedstawienie jak to się robiło "od kuchni" te wszystkie akcje pisu.

Raczej Kaczyński skończy jak Olszewski, to była taka legalna "Nocna Zmiana". Chociaż... pogadamy za 2-4 lata.


puppet

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-10-2007
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #418 dnia: Października 22, 2007, 13:46:14 pm »
Ja najbardziej jestem zadowolony z frekwencji wyborów, widać odpowiednie zaangażowanie może jednak coś zdziałać.
A czy Tusk będzie dobrym premierem (bo on zapewne nim będzie) - pewnie tak, ale póki co będzie musiał posprzątać brudy po Kaczyńskim.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #419 dnia: Października 22, 2007, 15:10:41 pm »
no, POwoli trzeba uciekać z polski...  :-x

a wiecie dlaczego Sawicka wzieła łapuwkę? ,,By żyło się lepiej" :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #420 dnia: Października 22, 2007, 15:29:59 pm »
"Lepsze jutro" dla Krauze i innych złodziei.

Ale spoko, za (max) cztery lata przyjdzie czas rozliczenia PO.

Obietnicy "cudu" ludzie raczej nie zapomną  :cool:

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #421 dnia: Października 22, 2007, 15:31:34 pm »
hehe :)
No to teraz czekam na 2 IRLANDIE !!, za 2 lata rozliczam.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #422 dnia: Października 22, 2007, 15:33:13 pm »
Na co daliście się nabrać z PO? Że praca w Polsce będzie się opłacać? Że lepiej będą opłacani nauczyciele, pielęgniarki, lekarze? Że trzeba sprowadzić do Polski Polaków z zagranicy? Bzdura! Na głowę by chyba nasi rodacy z zagranicy upadli. Chyba siłą w kajdankach i pod strażą. Co do reszty, to jako liberałowie z krwi i kości powinni wiedzieć (a może wiedzą?), że budżet nie jest z gumy i te wszystkie zapewnienia to jedna wielka lipa. A naród dał się znowu nabrać.

Cytuj
PiS z zagranicy ma ok. 58%, PO - ok. 30%.


naprawdę, pragnąć wrócić do polski pod rządami PO :lol:

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #423 dnia: Października 22, 2007, 15:35:15 pm »
Prawda jest taka, ze duza czesc mlodziezy zobaczyla ladniejsze buzki w PO i bardziej elokwentne i zaglosowala na nich bo kaczory nie wyjsciowe.

PO - by zylo sie lepiej... wszystkim naszym poslom
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 15:40:27 pm wysłana przez Sora »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #424 dnia: Października 22, 2007, 16:19:35 pm »
Wy sobie na razie rozliczcie waszych koffanych Kaczorków za policję polityczną, szczucie i niszczenie ludzi, utworzenie rządowej TV za nasze pieniądze, antysemityzm, ksenofobie, ośmieszenie nas na świecie, przestępców w rządzie...
To akurat Wam nie nie przeszkadzało... 
Ale na szczęście "ciemny lud" teraz tego nie kupił i pokazał PiSowi dużego fucka za te dwa lata

Opublikowane: Październik 22, 2007, 16:08:21
Pytanie teraz czy PSL nie będzie sie zachowywał tak jak w poprzednich latach.
Odnoszę wrażenie że ten PSL i ten Pawlak to nie to samo co kiedyś. Oby.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #425 dnia: Października 22, 2007, 16:22:25 pm »
Cytuj
PiS z zagranicy ma ok. 58%, PO - ok. 30%.
naprawdę, pragnąć wrócić do polski pod rządami PO Laughing
Dotyczy to tylko USA, które zawsze było za PiSem.
W jednych krajach wygrywał PiS, a w drugich PO, więc nie wiem skąd ten śmiech (może z własnej głupoty?).
http://polonia.wp.pl/country,0,kat,0,title,Polacy-za-granic%B1-zag%B3osowali-w-wi%EAkszo%B6ci-na-PO,wid,9318843,wiadomosc.html?rfbawp=1193062384.302

Jak będzie, to się dopiero okaże. Za rządów PiSu nie było wcale tak źle jak niektórzy starają się przedstawić. Czy za rządów PO będzie lepiej niż za rządów PiS? Na razie możemy jedynie gdybać, a odpowiedź powinniśmy dostać za ok 2 lata. W każdym razie PO jest na pewno w lepszej sytuacji niż PiS dwa lata temu, ponieważ ma bardzo blisko do osiągnięcia większości (wystarczy koalicja z PSLem). Jedyny problem może stanowić prezydent.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #426 dnia: Października 22, 2007, 16:23:48 pm »
oj biedna zaszczuta  Sawicka ktora swoje ckliwe przemowienie czytala z kartki oj biedna, oj biedna Blida, biedna przeciez zabila sie bez powodu... Nie odnotowalem rzadowej TV za to zauwazyelm ze TVN jest PO.  Podaj przyklady antysemityzmu, ksenofobi i tego osmieszania nas na swiecie bo tez moge zaczac rzucac slowkami na lewo i prawo, moze jeszcze faszyzm, satanizm i cos jeszcze ?

Ja nic nie mowie, czekam na te wspaniale rzady PO, na ta 2 Irlandie, na te parki wodne, boiska, wyzsze pensje, autostrady !! MAJA 2 LATA bo po tylu sami rozliczali !
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 16:25:55 pm wysłana przez Sora »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #427 dnia: Października 22, 2007, 16:25:55 pm »
Skoro mówimy o "ciemnym ludzie", to o elektoracie PO, który uwierzył w cud gospodarczy i drugą Irlandię  :?

A twoje zarzuty, Leenk, są śmieszne i mocno przekoloryzowane.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #428 dnia: Października 22, 2007, 16:28:29 pm »
Wy sobie na razie rozliczcie waszych koffanych Kaczorków za policję polityczną, szczucie i niszczenie ludzi, utworzenie rządowej TV za nasze pieniądze, antysemityzm, ksenofobie, ośmieszenie nas na świecie, przestępców w rządzie...
To akurat Wam nie nie przeszkadzało... 
Ale na szczęście "ciemny lud" teraz tego nie kupił i pokazał PiSowi dużego fucka za te dwa lata

Opublikowane: Październik 22, 2007, 16:08:21
Pytanie teraz czy PSL nie będzie sie zachowywał tak jak w poprzednich latach.
Odnoszę wrażenie że ten PSL i ten Pawlak to nie to samo co kiedyś. Oby.

no tak. Niszczenie ludzi :lol: niszczyli przestępców i łapuwkarzy- ale nie! TO EJST ZŁE!! Przecież oni ludzi niszczyli :lol: I Proszę, nie pisać mi tu o Blidzie, bo jakby niemiała nic do ukrycia i by była czysta, z pewnością by sie nie zabiła.

Cytuj
utworzenie rządowej TV za nasze pieniądze

O_O jaka to telewizja?

Cytuj
antysemityzm
hehe, no tak. jak się o polakach mowi ze sa zlodziejami i pijakami to oczywiscie w inych niemieckich czy europejskich gazetach mozna napisac. Ale jak o zydzie cos zlego to oczywiście Antysemityzm wielki :lol:

btw. podaj przyklad antysemityzmu, bo ja takiego sobie nieprzypominam.

Cytuj
przestępców w rządzie...

rotfl! to juz szczyt. Przestepcy to są w PO. Ja o zadnej aferzew PiS nie slyszalem.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #429 dnia: Października 22, 2007, 16:53:31 pm »
Jakby sie uprzeć to te reklamy by pójśc na wybory były antypisowskie xD

"Zmień kraj, idź na wybory!"

Że niby co? Zmienią kraj, czyli idźcie i zagłosujcie na PO by PiS nie wygrał i by zmienić kraj.

Albo podobał mi sietekst jednego kolesia na zmywaku w Irlandi

-Czemu zagłosowałeś na PO?
- A bo Pan Tusk przyjechał tu do nas (tak, tak, jakby za jego pieniądze :lol: dop. Master 666) i był znami. Co prawda obiecywał gruszki na wierzbie ale w końcu tu był a nie tak jak Kaczyński.

ZCzyli mimo iż wiedział, że Tusk pie**** to i tak na niego głosował. Żenada.

« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 16:56:12 pm wysłana przez Master_666 »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #430 dnia: Października 22, 2007, 17:03:28 pm »
Cytuj
Podaj przyklady antysemityzmu, ksenofobi i tego osmieszania nas na swiecie bo tez moge zaczac rzucac slowkami na lewo i prawo, moze jeszcze faszyzm, satanizm i cos jeszcze ?

Wystarczy że musiałem się wstydzić za granicą kiedy ludzie pytali co za cyrki się odbywaja w polsce- nigdy wcześniej reakcja ludzi postronnych nie była tak zdecydowana.

Cytuj
O_O jaka to telewizja?

Płacisz za nią.

Cytuj
no tak. Niszczenie ludzi

Oskarżenie o morderstwo jednego z najlepszych lekarzy, niewiadomo ile zgonów z powodu braku operacji przez to, nazwanie operacji zatrzymania nazwiskiem jednego z najsłynniejszych faszystowkich zbrodniarzy- to jest niszczenie ludzi.

Cytuj
btw. podaj przyklad antysemityzmu, bo ja takiego sobie nieprzypominam.

Taśmy rydzyka, zwierzchnika kurdupla.

Cytuj
rotfl! to juz szczyt. Przestepcy to są w PO. Ja o zadnej aferzew PiS nie slyszalem.

Nie ograniczaj się do "trwam" i "naszego dziennika" to usłyszysz.

Nie wiem, tłumaczę takie zachowanie próbą bycia nonkomformistycznym, bo logicznych argumentów podac się po prostu nie da za waszym zdaniem. Widać wystarczy powtórzyć wam jakieś kłamstwo 100 razy, a w nie uwierzycie- stara sztuczka, ale wciąż skuteczna.

Mimo wszystko najbardziej mnie rozwaliła wypowiedź że to "media nam nie sprzyjały"- widać nawet pomimo tuby propagandowej w postaci tvp nie udało im się ogłupic wystarczającej ilości polaków.



Plus- mam nadzieję że ostatecznie zacznie obowiązywac taka banialuka jak "obowiązywanie prawa"- kaczor z ziobrą pierwsze co, to powinni stanąć przed trybunałem stanu, ich wina jest oczywista więc naturalna kolej rzeczy- powinni zostać zamknięci w więzieniu i pozbawieni wszelkich funkcji publicznych.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 17:06:30 pm wysłana przez _Music »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #431 dnia: Października 22, 2007, 17:04:06 pm »
Wszyscy sa po jednych pieniadzach ... kazdy mysli tylko o swojej dupie i dopoki sie to nie zmieni nie ma co liczyc na lepsza przyszlosc ... wszyscy obiecuja ale nie uzasadniaja skad wezma srodki ... co gorsza nasze spoleczenstwo nie posiada za grosz rozumu jezeli chodzi o sprawy polityczne ... jak to mozliwe ze osoby takie jak Giertych, Lepper itp znalazly sie na tak wysokim szczeblu politycznym ... prawda jest taka ze nasz narod to zbiorowisko glupcow i blaznow ...

Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #432 dnia: Października 22, 2007, 17:09:27 pm »
Cytuj
Wystarczy że musiałem się wstydzić za granicą kiedy ludzie pytali co za cyrki się odbywaja w polsce- nigdy wcześniej reakcja ludzi postronnych nie była tak zdecydowana.

No pewnie, za rządów SLD było lepiej, bo siedzieliśmy cicho z podkulonym ogonem i byliśmy dla wszystkich tacy okej...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #433 dnia: Października 22, 2007, 17:09:58 pm »
Znów ataki na Kaczyńskich, ich wyborców, brak argumentów i robienie z przestępców męczenników  :???:

« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 18:32:55 pm wysłana przez _Music »

Cosmaty

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #434 dnia: Października 22, 2007, 17:12:44 pm »
Cytuj
Znów ataki na Kaczyńskich, ich wyborców, brak argumentów i robienie z przestępców męczenników
ZOMO już tak ma, co nie?

puppet

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-10-2007
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #435 dnia: Października 22, 2007, 17:14:30 pm »
Nie ma co gadać o polityce, bo każdy i tak ma własne zdanie. Po co więc przekonywać kogoś do swoich poglądów?
Politycy - ktokolwiek będzie rządził to nie naprawi Polski ot tak, do tego jest potrzebna kupa kasy i czasu.
Grunt aby w końcu PO zajęło się czymś w sprawie Polski zamiast kłótni i afer, jak to było do tej pory...

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #436 dnia: Października 22, 2007, 17:18:41 pm »
Pytanie tylko czy oni chca to zrobic ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #437 dnia: Października 22, 2007, 17:26:33 pm »
Dzięki Music, miałem zamiar napisać dokładnie te same rzeczy.

Te wybory pokazały że chociaż mało kto wierzy w niewinność tej całej Sawickiej czy tego tam lekarza to jednocześnie mało kto uwierzył że PiS robił to z poczucia sprawiedliwości. Typowe igrzyska dla gawiedzi, tak jak kiedyś wieszano złodziei ku uciesze tłumów a prawdziwi wielcy przestępcy i tak mieli się znakomicie.

Kompletnie nie wierzę te Tuskową Irlandię - typowy pic wyborczy - jak kiedyś PiSowska walka z korupcją czy 3 mil. mieskzań itp. Mi wystarczy że już nie trzeba będzie oglądać tak często tych wykrzywionych nienawiścią mord Kaczynskiego, Ziobry, Dorna i już będzie lepiej.  :grin:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #438 dnia: Października 22, 2007, 17:29:23 pm »
Głośno szczekasz ale nie potrafisz podać żadnych argumentów  :???:
 

_Music:
ost za ten komentarz- głoś sobie dowolne tezy, nikt ci tego nie broni ale wyzwiska nie przejdą
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 18:33:31 pm wysłana przez _Music »

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #439 dnia: Października 22, 2007, 17:31:51 pm »
Iras, daj spokój. Wygrało PO, nie ma co teraz tej partii krytykować. Na to przyjdzie pora po skończeniu kadencji.

Niech dadzą spokój też krytycy rządów PiS-u, było, minęło. Teraz przecież dokona się cud gospodarczy(???).

Patrzmy w przyszłość, komentujmy teraźniejszość, zostawmy przeszłość.