Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 650884 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #440 dnia: Października 22, 2007, 17:35:19 pm »
Głośno szczekasz ale nie potrafisz podać żadnych argumentów  :???:
Jak widać nie opanowałeś jeszcze zdolności czytania ze zrozumieniem...  :???:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #441 dnia: Października 22, 2007, 17:46:09 pm »
Nie odnotowalem rzadowej TV za to zauwazyelm ze TVN jest PO. 

TVN - telewizja prywatna utrzymująca się z reklam.
TVP - telewizja publiczna utrzymująca się z pieniędzy obywateli.

Różnica pomiędzy nimi jest taka, że ta pierwsza może sobie robić, co chce i mieć poglądy, jakie chce. Ta druga powinna zaś dotyczyć wszystkich obywateli.

A jeżeli nie widzisz rządowej TV -- klapki na oczy i w drogę. Wielu dziennikarzy odeszło z Wiadomości, bo nie podobało im się cenzurowanie tego programu.

"Lepsze jutro" dla Krauze i innych złodziei.

Tak, widzę, że propaganda pana Kaczyńskiego działa...
Może jeszcze, w tak wmawianą przez całą kampanię wyborczą, koalicję z LiD'em też wierzysz?
I w elity? I w oligarchów sterującym krajem? I w nigdy nie sprecyzowane układy, które, jak pszczółka Maja, gdzieś są, lecz nie wiadomo gdzie? A wszystko to ślicznie uargumentowane przez premiera "nie mam dowodów, to są moje przypuszczenia - ale na pewno słuszne" (cytat z wywiadu w Rzeczpospolitej, w której premier zarzucił Gazecie Wyborczej, że rządzą nią oligarchowie... - bez komentarza).

Cytuj
obietnicy "cudu" ludzie raczej nie zapomną
W przeciwieństwie do PiS, PO nie obiecywało cudu gospodarczego, lecz mówiło, że cud może się udać, jeżeli tylko w Polsce rządy w końcu będą normalne. Bo jak na razie to rząd zajmował się głównie korupcją (którą CBA samo stwarzało), ściganiem wyimaginowanych układów, oraz budowaniem wizerunku (ach ten "najlepszy rząd, jaki Polska dostała od 18 lat" powtarzane non stop w niemalże każdym większym wystąpieniu). Cała reszta szła w odstawkę.

rotfl! to juz szczyt. Przestepcy to są w PO. Ja o zadnej aferzew PiS nie slyszalem.

Proszę, powiedz, że żartujesz.
Lepper - był w rządzie - ma kilka wyroków (jednak jakoś nie znajduje czasu, by się pojawić w sądzie na rozprawach).
A tak ścigany przez wszystkich Kaczmarek - również z rządu PiS.






« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 17:48:56 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #442 dnia: Października 22, 2007, 18:04:25 pm »
Skoro mówimy o "ciemnym ludzie", to o elektoracie PO, który uwierzył w cud gospodarczy i drugą Irlandię  :?

A twoje zarzuty, Leenk, są śmieszne i mocno przekoloryzowane.
"Ciemny lud" to oczywiście elektorat PiS-u, przecież sam PiS tak twierdzi. W miastach PO deklasowało pis, ale kaczory wygrywały na wsiach. Na pis głosowali głownie niewykształceni ludzie ze wsi, moherowe berety, ludzie którym rządy kryminalistów nie przeszkadzają (elektorat samoobrony), rolnicy, ludzie mało inteligentni którymi łatwo manipulować, rasiści antysemici (słuchacze rydzyka), ludzie którzy są za ingerencja polityków w media publiczne (Polska po tych dwóch latach jest na ostatnim miejscu w europie, jeżeli chodzi o niezależność mediów od władzy rządzącej). Wykształceni ludzie, świadomi politycznie, rozeznani w sprawach gospodarki głosowali na PO. Proste, takie są fakty.

Wszystkie zagraniczne kraje odetchnęły z ulgą. Wszędzie piszą, iż demokracja w Polsce zwyciężyła. Ekonomiści i analitycy rynkowi twierdzą, że wygrana PO pomoże gospodarce.

Każdy sie cieszy z przegranej Pisu: LID, PSL, LPR, Samoobrona, Wałęsa, Kwaśniewski, Cimoszewicz, politolodzy, zagraniczne media, ekonomiści itd. No ale zapomniałem, że każdy kto nie jest z PiSem jest przeciwko nim. Czy wy nie widzicie jakie to jest chore? Czy wy rzeczywiście sądzicie, że tylko Kaczyński ma rację, a cały świat się myli? Ludzie oprzytomnijcie!


Jeżeli chodzi o "cud gospodarczy", o drugą Irlandię to jest pewne, ze po tych 4 latach sie to nie uda. Chyba nikt tak naprawdę tego hasła nie wziął w 100% na poważnie, no chyba tylko "ciemny lud" pisowców. Widocznie są tak podatni na manipulacje, ze wierzą nawet opozycji :)

Tyle pisowcy mówia o Sawickiej, a popatrzcie na swoja ukochana partię. Afera z Kaczmarkiem, przeciez to człowiek z pisu, gigantyczna afera z taśmami prawdy- korupcja w najwiekszym wydaniu- oczywiście znowy pis, sex-afera człowiek z rządu-koalicyjnego pisu, afera gruntowa kolejny raz człowiek z popierany przez pis, plus jawne kłamstwa ziobry. Jak widac po tych dwóch latach to pis jest najbardziej skorumpowane i pełne niejasności.

PS: nie twierdzę, że PO jest cudowne, ale na 100% jest mniejszym złem niż PiS, jestem pewien, ze bedą duuzo lepeij rządzic państwem niż pis- które przez te dwa lata nie zrobiło praktycznie nic. Jestem pewein, że w pólmetku rządów PO, rząd więcej zrobi dla gospodarki i obywateli, jestem pewien, że PO w przeciwieństwie do pisu będzie na tyle kompetentne, że będą rządzić pełne 4 lata.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 18:46:20 pm wysłana przez Pako »
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #443 dnia: Października 22, 2007, 18:07:46 pm »
No ale zapomniałem, że każdy kto nie jest z PiSem jest przeciwko nim. Czy wy nie widzicie jakie to jest chore? Czy wy rzeczywiście sądzicie, że tylko Kaczyński ma rację, a cały świat się myli? Ludzie oprzytomnijcie!

Tak. Tekst Kaczyńskiego z debaty z Tuskiem: "Pan jest przeciwko Ziobrze? To jest pan za korupcją!". Tekst powtarzany przez wielu polityków PiS - wczoraj podczas wieczoru wyborczego w TVN24 prze jakiegoś senatora z PiS, że rzekomo ci wszyscy ludzie, którzy głosowali przeciwko PiS popierają korupcję...

Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #444 dnia: Października 22, 2007, 18:13:59 pm »
Normalnie smieszni jestescie wytyczacie tu Kaczmarka a czy to PO odkrylo cos o kaczmarku ? Nie PIS to zrobil mimo ze byl z nimi powiazani, nie chce mi sie tu klocic bo POwcy tylko wyzywac od moherowych beretow potrafia, mi sie zylo dobrze za wladzy pisu, teraz pora na PO ale jak juz slysze pogloski ze Buzek ma byc premierem to bedzie wesolo !! Ale tego chcieliscie !

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #445 dnia: Października 22, 2007, 18:20:19 pm »
bo POwcy tylko wyzywac od moherowych beretow potrafia

No fakt, PiS było tutaj lepsze: wykształciuchy, łże-elity, ZOMO, układ, oligarchia...

Cytuj
Normalnie smieszni jestescie wytyczacie tu Kaczmarka a czy to PO odkrylo cos o kaczmarku ? Nie PIS to zrobil mimo ze byl z nimi powiazani

No właśnie, był z nimi powiązany. Więc argument, że w rządzie PiS byli sami uczciwi ludzie znika.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #446 dnia: Października 22, 2007, 18:32:40 pm »
Lol... Łapią złych ludzi z przeciwnych parti - źle, łapią złych ludzi ze swoją parti - tym baridzej źle. E takie to trochę głupie.

A i fajnie sie rządzi gdy ma się 28% czy ile tam mieli.

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #447 dnia: Października 22, 2007, 18:34:46 pm »
Normalnie smieszni jestescie wytyczacie tu Kaczmarka a czy to PO odkrylo cos o kaczmarku ?
Przecież każdy odradzał im branie takich ludzi jak kaczmarek, Lepper. Pis wziął ludzi niepewnych to miał to czego chciał. Tusk to śietnie opisał: Pis zachowuje się jak strażak podpalacz, sam wznieca pożar, pierwszy leci gasić, a później z dumą wystawia pierś do odznaczenia medalem.
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #448 dnia: Października 22, 2007, 18:41:44 pm »
Głośno szczekasz ale nie potrafisz podać żadnych argumentów  :???:
 

_Music:
ost za ten komentarz- głoś sobie dowolne tezy, nikt ci tego nie broni ale wyzwiska nie przejdą


Dobra, misiek, to jeszcze rozdaj ostrzeżenia osobom obrażającym i wyzywającym elektorat PiS - a przez to również mnie - od osób niewykształconych, mało inteligentnych, ciemnych i głupich.

Facet szczeka - tak, szczeka, bo inaczej tego nazwać nie można, obraża bez jakichkolwiek argumentów, a ja dostaje ostrzeżenia?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #449 dnia: Października 22, 2007, 18:55:48 pm »
Dobra, misiek, to jeszcze rozdaj ostrzeżenia osobom obrażającym i wyzywającym elektorat PiS - a przez to również mnie - od osób niewykształconych, mało inteligentnych, ciemnych i głupich.

Yhy, zaskarż sondaże, że wychodzi z nich, że w większości osoby z wykształceniem podstawowym i zawodowym szły głosować na PiS, a ze średnim i wyższym na PO:
http://www.tvn24.pl/1525497,wieczor_wiadomosc.html

I Kurskiego, za jego tekst o "ciemnym ludzie"
Cytuj
Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi...
Jacek Kurski – To nieprawda. Tekst "z tym Wehrmachtem to lipa, ale idziemy w to, bo ciemny lud to kupi" jest wymyślony od początku do końca. Rozważania o graniu na ciemnocie snuł sam Tomasz Lis, a potem próbował przypisać mi swój sposób myślenia.

    * Opis: słowa, które według dziennikarzy Tomasza Lisa, Wiesława Władyki, Tomasza Wołka i Katarzyny Kolendy-Zaleskiej miały być wypowiedziane przez Jacka Kurskiego przed nagraniem w studio programu porannego 14 października, 2005
    * Źródło: Co z tą Polską?, 17 listopada 2005
http://pl.wikiquote.org/wiki/Jacek_Kurski

« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 20:10:46 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #450 dnia: Października 22, 2007, 19:05:50 pm »
Opinia o politykach i partiach to nie opinia o wyborcach.
Znajdź mój obraźliwy tekst o wyborcach PiSu. Powodzenia. Swoją drogą komiczne usłyszeć o szczekaniu od kogoś kto sam tak chętnie pisze o "szwabach" czy innych "homosiach"... 
(ja tam zresztą wolę szczekać niż kwakać...  :lol:)

lupinator

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #451 dnia: Października 22, 2007, 19:10:27 pm »
OBWE krytykuje TVP i KRRiT
Cytat: Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE
Monitoring mediów przeprowadzony przez misję OBWE w ciągu ostatnich dwóch tygodni wykazał brak równowagi w telewizji publicznej w przekazywaniu informacji o trzech głównych konkurentach

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #452 dnia: Października 22, 2007, 19:25:56 pm »
Poseł PiSu z mojego miasta, Markowski,  musi teraz oddawać 120 tysięcy złotych bo przez te dwa lata brał co miesiąc 2tyś. za lipne zameldowanie w jakiejś ruderze w której nigdy nie mieszkał. Był z Warszawy, nigdy w Bydgoszczy nie mieszkał co mu nie przeszkodziło okradać nas regularnie dzięki temu lipnemu zameldowaniu. Wiedział o tym cały PiS a afera zrobiła się dopiero wtedy gdy ta parszywa Wyborcza nagłośniła sprawę.
Tym bardziej nie mogłem wyjść z podziwu że mimo to PiS w sondażach ma taką przewagę w tym mieście. I co się okazało? PO wygrało jednak miażdżąco - znacznie bardziej niż średnio w kraju. Radek Sikorski dostał kilka razy więcej głosów niż jego główny rywal, Mojzesowicz z PiSu...

Zresztą to ten sam Mojzesowicz z niesławnych taśm Beggerowej, na których składał jej korupcyjne propozycje...  :eek:

To tylko przykład z jednego lokalnego podwórka. Co do rządowej TV to Lupi sam dał najlepszy argument. Jak to nie są argumenty na obłudę PiSu to już nie wiem co ma być argumentem...  :???: 

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #453 dnia: Października 22, 2007, 19:31:49 pm »
Jak często nie zgadzam się z Irasem, tak tutaj ostrzeżenie dla niego zdecydowanie nie jest obiektywne. Protestuję. ;]

Nie sądziłem, że kiedyś podpiszę się pod postem Mastera w tym dziale, ale to robię. Tak źle, tak niedobrze.

Aha - kiedy PiS zapowiadał cud gospodarczy?
PO zapowiadało go przez całą obecną kampanię, za 2 lata przekonamy się, ja będę trzymał kciuki żeby im się udało.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 19:33:58 pm wysłana przez blancio_ »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #454 dnia: Października 22, 2007, 19:38:30 pm »
Już widzę 2 plusy po wyborach. Odejście Giertycha i odejście Leppera. 

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #455 dnia: Października 22, 2007, 19:39:22 pm »
http://www.tvn24.pl/-1,1525736,wiadomosc.html
"Monitoring mediów przeprowadzony przez misję OBWE w ciągu ostatnich dwóch tygodni wykazał brak równowagi w telewizji publicznej w przekazywaniu informacji o trzech głównych konkurentach"
Tobie Iras pewnie to nie przeszkadza?


"Warszawa to hołota. Prawdziwej Warszawy już nie ma. Zginęła w Katyniu i Charkowie - krzyczała w kierunku dziennikarzy działaczka PiS podczas wieczoru wyborczego w hotelu Hyatt."
Ludzie w PiS jednak nie wiedzą co to jest kultura.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 19:52:15 pm wysłana przez Pako »
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #456 dnia: Października 22, 2007, 20:02:53 pm »
Nie sądziłem, że kiedyś podpiszę się pod postem Mastera w tym dziale, ale to robię. Tak źle, tak niedobrze.

Jestem pełen uznania  :) (jeśli to o mnie chodziło xD)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #457 dnia: Października 22, 2007, 20:08:21 pm »
Cytuj
Jak często nie zgadzam się z Irasem, tak tutaj ostrzeżenie dla niego zdecydowanie nie jest obiektywne. Protestuję. ;]

To bluzgajcie dalej, niezaleznie od pogladów by wszyscy po równo dostawali osty- ot wyjście.

Cytuj
Wiedział o tym cały PiS a afera zrobiła się dopiero wtedy gdy ta parszywa Wyborcza nagłośniła sprawę.

Lewacy i masoni zaatakowali święty niczym bogurodzicę o poranku pis- takie sztuczki to nie z nami Hans.  

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #458 dnia: Października 22, 2007, 20:14:59 pm »


Avatar z blackcats, czy tylko ja mam skojarzenia? xD

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #459 dnia: Października 22, 2007, 20:21:37 pm »
Uwielbiam uogólnianie.

PiS to złodzieje, bo jeden poseł ukręcił parę tysięcy na lipne zameldowanie.
PiS to chamy i buraki, bo jedna działaczka nie potrafi się zachować.

Idąc waszym tokiem myślenia: PO jest skorumpowane, bo Sawicka wzięła w łapę  :?

_Music - w którym miejscu kogoś zbluzgałem?

Chcecie krytykować PiS - proszę bardzo, ale robiąc to w taki sposób jak do tej pory, nie wysilając się na konstruktywną krytykę, sami sobie wystawiacie świadectwo.

blancio_ - dzięki.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #460 dnia: Października 22, 2007, 20:25:17 pm »
Kompletnie nie wierzę te Tuskową Irlandię - typowy pic wyborczy - jak kiedyś PiSowska walka z korupcją czy 3 mil. mieskzań itp. Mi wystarczy że już nie trzeba będzie oglądać tak często tych wykrzywionych nienawiścią mord Kaczynskiego, Ziobry, Dorna i już będzie lepiej.  :grin:

Idealnie to ująłeś. Gdybym miał napisać czemu zagłosowałem na PO zrobił bym to w taki sposób. Dodam tylko że głosowałem z czystej logiki bo tylko PO mogło odsunąć od władzy rząd, który kompromitował ten kraj.
Chociaż muszę przyznać że liczę na ocieplenie stosunków międzynarodowych Polski ze wschodem i bliskim zachodem. Bo na USA jakoś specjalnie mi nie zależy gdyż i tak nic z tego nie mamy. Wizy jak był tak są nadal, udziałów w ropie jak nie mieliśmy tak nie mamy i przetargów też nie wygrywamy.
Ten głos, który oddałem 21 października to był głos rozsądku. Ileż można było patrzeć i znosić ta tragifarsę. Zresztą Kaczyński w przemowie gdzie gratulował Tuskowi potwierdził swój niski poziom dodając za chwilę zdanie o ks. Popiełuszce.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #461 dnia: Października 22, 2007, 20:34:48 pm »
Cytuj
PiS z zagranicy ma ok. 58%, PO - ok. 30%.

naprawdę, pragnąć wrócić do polski pod rządami PO :lol:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4603591.html
USA: 67% PiS  -  28% PO
Anglia: 11% PiS  -  62% PO
Szkocja: 10,57% PiS  -  75,4% PO
Niemcy: 17,66% PiS  -  66,26% PO
Francja: 36% PiS  -  52% PO
Moskwa: 15,17% PiS  -  58,21% PO
Belgia: 17,26% PiS  -  59,72% PO
Bułgaria: 19,25% PiS  -  57,75% PO

Więc parafrazując Twoje słowa, tak, Polacy naprawdę pragną wrócić do Polski pod rządami PO.
Opublikowane: Październik 22, 2007, 20:32:26
Uwielbiam uogólnianie.
(...)
Idąc waszym tokiem myślenia: PO jest skorumpowane, bo Sawicka wzięła w łapę  :?

O rly?

a wiecie dlaczego Sawicka wzieła łapuwkę? ,,By żyło się lepiej" :lol:

"Lepsze jutro" dla Krauze i innych złodziei.

Proszę, jeżeli już krytykujesz kogoś za "uogólnienia" i za brak argumentów, to daj przykład i rób inaczej - bo jak na razie również wpisujesz się w ten schemat.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #462 dnia: Października 22, 2007, 20:38:44 pm »
Cytuj
_Music - w którym miejscu kogoś zbluzgałem?

"Głośno szczekasz ale nie potrafisz podać żadnych argumentów" - Voila


Cytuj
Więc parafrazując Twoje słowa, tak, Polacy naprawdę pragną wrócić do Polski pod rządami PO.

Tym bardziej że akurat ci z usa nie wracają, bo to stali resydenci (nawet nie moga często wrócić).

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #463 dnia: Października 22, 2007, 20:49:52 pm »
Spoko Panowie, grunt, że wrócą nasi ukochani rodacy z uchodźctwa zarobkowego :lol: Ponoć mój "sąsiad" z Gdyni, niejaki Pan Krauze już rezerwuje bilety  :) No cóż może, w przypływie dobrego nastroju znów "kupi" ekstraklasę Arce Gdynia, jak to zrobił trzy sezony temu :cool:
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 20:52:53 pm wysłana przez Mastu-son »

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #464 dnia: Października 22, 2007, 20:51:08 pm »
Cytuj
USA: 67% PiS  -  28% PO

Może dlatego że polonia w USA pochodzi w większej mierze ze wschodu polski ?

Szokują mnie głosy z całego świata, praktycznie każdy uważa że dobrze się stało, odsuwając PiS od władzy

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #465 dnia: Października 22, 2007, 20:52:58 pm »
Wschód jest zły, trzeba ich odłaczyc od Polski  :-x

Żartuje, nie bijcie mnie xD

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #466 dnia: Października 22, 2007, 20:54:18 pm »
Wiem że żartujesz, tylko po co ?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #467 dnia: Października 22, 2007, 21:01:57 pm »
Bo atmosfera napięta w tym topicu :eek:

Chyba najlepszy spot wyborczy ever.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #468 dnia: Października 22, 2007, 21:03:15 pm »
Jak oglądałem dziś wydarzenia myslałem że padne. Tak jak mowi Bloo, cała europa zachodnia pisała w gazetach ze europa odetchnela bo nie ma już rzadów kaczyńskich :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #469 dnia: Października 22, 2007, 21:05:29 pm »
Nie ma rządu, który walczył o dobro Polski i nie godził się na zbieranie ochłapów  :?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #470 dnia: Października 22, 2007, 21:06:59 pm »
Cytat: MarcPan
Ten głos, który oddałem 21 października to był głos rozsądku. Ileż można było patrzeć i znosić ta tragifarsę.
Dokładnie.  :grin:

Tą naszą osobistą Irlandię to niestety każdy z nas musi sam sobie budować swoją pracą i myśleniem. Żaden rząd, nawet najlepszy, nas nie wyręczy. Od PO (i w ogóle każdych rządów) oczekuję tylko żeby mi tą pracę starał się choć trochę ułatwić a nie co dzień straszył nieistniejącymi Układami czy dzielił i skłócał jednych przeciw drugim i ośmieszał nas za granicą.
Cytat: Mikes
Chyba najlepszy spot wyborczy ever.
Dobre!  :-D

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #471 dnia: Października 22, 2007, 21:10:06 pm »
Wiać dokładnie jakim bólem w doopie dla EU był pis.. I tak samo dokładnie widać, że interesy Polski nie równają się interesom Unii, a nie sorry, zapomniałem oni przecież chcą dla nas jak najlpiej (zrównanie cen produktów , usług itp). Po tym wszystkim aż zaczyna się wierzyć w to co mówił Kaczyński o froncie mediów / elit / buissnesu przeciw niemu... :???:

Cosmaty

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #472 dnia: Października 22, 2007, 21:13:16 pm »
Cytuj
Nie ma rządu, który walczył o dobro Polski i nie godził się na zbieranie ochłapów
A sr.czka p. Prezydenta dobitnie to nam wszystkim uświadomiła. Miło, że z góry spisujesz następny rząd na straty. No ale jak nie ma najlepszego od 996 roku ministra spraw zagranicznych to nie ma możliwości żeby walczyć o swoje. Pomijam fakt, że to prezydent w dużej mierze odpowiada za prowadzenie polityki zagranicznej i reprezentowanie Polski w świecie.
Cytuj
Niestety.
Wpis.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 21:26:06 pm wysłana przez cosmaty »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #473 dnia: Października 22, 2007, 21:20:27 pm »
Cytuj
Pomijam fakt, że to prezydent w dużej mierze odpowiada za prowadzenie polityki zagranicznej i reprezentowanie Polski w świecie.

Niestety.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #474 dnia: Października 22, 2007, 21:26:12 pm »
Cytuj
Niestety.
Wpis.
Word!
 :-(

Tak cyz siak, jestem ciekaw jak to będzie ze współpracą prezydent <-> rząd :).

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #475 dnia: Października 22, 2007, 21:34:48 pm »
Nie ma rządu, który walczył o dobro Polski i nie godził się na zbieranie ochłapów  :?
Ty to napisałeś na serio?
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #476 dnia: Października 22, 2007, 21:38:31 pm »
A sr.czka p. Prezydenta dobitnie to nam wszystkim uświadomiła. Miło, że z góry spisujesz następny rząd na straty. No ale jak nie ma najlepszego od 996 roku ministra spraw zagranicznych to nie ma możliwości żeby walczyć o swoje. Pomijam fakt, że to prezydent w dużej mierze odpowiada za prowadzenie polityki zagranicznej i reprezentowanie Polski w świecie.

Nawet sobie nie wyobrażasz, jak wielkim sukcesem było wywalczenie obowiązywania "joaniny" przez kolejne 10 lat i przysługujący nam później hamulez bezpieczeństwa. Jak mam nie spisywać nowego rządu na straty, skoro mam 100% pewność, że z uległością Tuska wobec zachodu, już mielibyśmy system podwójnej większości - no bo jak się postawić Angeli Merkel  :???:

------------------
Tak, Pako, na serio. Z Doniem zostaniemy tanią kolonią.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #477 dnia: Października 22, 2007, 21:40:43 pm »
Tak, Pako, na serio. Z Doniem zostaniemy tanią kolonią.
:lol: :lol: :lol: jeśli to nie jest wysoce wysublimowana ironia, to proszę, nie kompromituj się.

Bo to wszystko przez te kur*y z frontu! :lol:

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #478 dnia: Października 22, 2007, 21:44:08 pm »
Z Tuskiem czeka nas koniec polski ! ONIchcą rozkraść Polskę i usunąć ją z mapy świata. Tak mniej więcej uważa 70 letni sąsiad z dołu, 24  h na dobę słucha radyjka, Iras myślisz podobnie ?

Cosmaty

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #479 dnia: Października 22, 2007, 22:11:33 pm »
Cytuj
Nawet sobie nie wyobrażasz, jak wielkim sukcesem było wywalczenie obowiązywania "joaniny" przez kolejne 10 lat i przysługujący nam później hamulez bezpieczeństwa.
Joanina była 'ochłapem' danym zadziornej kaczce, żeby ta w końcu się odpierdzieliła od Nicei, konstytucji, preambuły itp, itd.
BTW chodzi o tą wywalczoną krwią i potem ''dżentelmeńską umowę''?