Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658559 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4240 dnia: Września 26, 2008, 13:17:22 pm »
Co to za iskry?

Cytuj
Środki można by przeznaczyć na inne potrzeby - ocenił radny Dariusz Figura (PiS).

- To prezent dla wielkiego i bogatego koncernu jakim jest ITI. Ta firma nie potrzebuje tak hojnych darów. Poza tym w 2012 roku Legia ma wejść na giełdę, a oddanie jej stadionu świetnie wpisuje się w strategię biznesową koncernu - dodał jego klubowy kolega Tomasz Zdzikot.

I wszystko jasne.
Spisek panie, spisek- szara sieć ponownie wyciaga swoje macki, zapewne okaże się że za wszystkim stoją Żydzi z Niemcami.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4241 dnia: Września 26, 2008, 13:20:34 pm »
I wszystko jasne.
Spisek panie, spisek- szara sieć ponownie wyciaga swoje macki, zapewne okaże się że za wszystkim stoją Żydzi z Niemcami.

I powiedz, co Ci daje takie gadanie? Trzeba zacytować kogoś z PiS i wydrwić, zamiast skomentować sam fakt?

Rozumiem, że wyborcy PO tak mają.

Legia na modernizację dostaje więcej, niż kosztował jakikolwiek stadion na Euro 2004 w Portugalii. Ciekawe...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4242 dnia: Września 26, 2008, 14:17:17 pm »
Stadion Legii ciagle pozostaje wlasnoscia miasta wiec nie wiem o co tyle szumu :

Cytuj
Za dzierżawę terenów Legia płacić będzie 3,7 miliona rocznie. Miasto będzie również miało prawo do umieszczenia znaków na stadionie oraz organizacji sześciu imprez. Dodatkowo klub ponosić będzie wszystkie koszty funkcjonowania obiektu. Jakubiak zapewnił, że to znacznie więcej niż w innych miastach z drużynami ekstraklasy. Na przykład w Poznaniu ratusz płaci milion złoty rocznie kosztów, a za dzierżawę tamtejszy Lech przekazuje jedynie 36 tysięcy złoty rocznie.


btw. Iras zwroc uwage o ile podrozaly wszystkie materialy budowlane od 2004 r. sila robocza tez kosztuje teraz wiecej, ceny paliw itp. ale tego nie bierzesz pod uwage?!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4243 dnia: Września 26, 2008, 14:44:04 pm »
Zdajesz sobie sprawę, że porównujemy stadionik Legii do prawie dwukrotnie większego, na którym odbył się finał poprzedniego Euro?



Sądzisz, że Legia zrobi ze swojego stadionu obiekt jakkolwiek porównywalny?

Kiedy Rydzyk dostaje niespełna 30 baniek, podnosi się raban o przeniewierzeniu publicznych pieniędzy, ale kiedy PO daje znacznie więcej towarzyszowi Walterowi, nie ma żadnego problemu  :-?

PS: Pisanie u Ciebie leży, ale czytać ze zrozumieniem również nie potrafisz. W zacytowanym przez Ciebie fragmencie nie jest napisane, że stadion będzie należał do miasta. Legia jedynie dzierżawi teren.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4244 dnia: Września 26, 2008, 14:55:50 pm »
@ Iras


Napisalem:

Cytuj
Za dzierżawę terenów Legia płacić będzie 3,7 miliona rocznie.

definicja slowa dzierzawa:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzier%C5%BCawa

btw.  juz sie "odstosunkuj" od tego mojego pisania
JEZYK POLSKI TRUDNYM BYC

btw.2. dzieki wlasnie takim jak ty w PL nie ma stadionow na miare XXI wieku, a co do Rydzyka, to ten pan ma niejasna przeszlosc ( nigdy nie rozliczona zbiorka pieniedzy na stocznie), do tego Rydzyk chcial pieniadze na badania wiec to troche inny temat. Kolejna sprawa to to, ze ITI raczej nie musi kombinowac z pieniedzmi, jest bardzo efektywnym konsorcjum przynoszacym wielkie zyski, ale ty wiesz lepiej...





Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4245 dnia: Września 26, 2008, 15:02:31 pm »
Napisałeś

Stadion Legii ciagle pozostaje wlasnoscia miasta

co nie jest prawdą.

Kolejna sprawa to to, ze ITI raczej nie musi kombinowac z pieniedzmi, jest bardzo efektywnym konsorcjum przynoszacym wielkie zyski

Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego wyciąga ręce po publiczne pieniądze.

dzieki wlasnie takim jak ty w PL nie ma stadionow na miare XXI wieku

Nie rozśmieszaj mnie  :?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4246 dnia: Września 26, 2008, 15:23:58 pm »
@ Iras


chodzilo mi o to ze przy kazdej inwestycji - wiekszej tzn. drozszej od razu co niektore srodowiska, ktore nie maja w tym zadnego interesu, wesza jakis spisek/uklad itp.

Cytuj
W dniu 19 października 2006 roku podczas obrad LXXXIII Sesji Rady m.st. Warszawy, radni przyjęli Uchwałę w sprawie zagospodarowania terenów rekreacyjno - sportowych przy ul. Łazienkowskiej 1/3 w Warszawie. Oznacza to, że w najbliższej przyszłości rozpisany zostanie przez władze miasta przetarg na wykonawcę robót według projektu przygotowanego przez właściciela Legii firmę ITI.

http://www.legia.net/stadion.php
Opublikowane: Wrzesień 26, 2008, 15:17:02
po za tym dziwnie rozumujesz, skoro miasto wyklada 400 mln. na budowe stadionu to chyba oczywiste, ze jest jego wlascicielem, jak i ziemi, na ktorej stoii ow stadion

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4247 dnia: Września 26, 2008, 15:35:05 pm »
Czy to nie Wy węszyliście układy, kiedy Rydzyk dostawał dotacje od rządu PiS? No tak, to był Rydzyk i PiS, a tutaj mamy do czynienia z Platformą i szefami TVN, więc nie można powiedzieć niczego złego...

Nie uważasz, że w takim kraju jak Polska, te pieniądze można znacznie lepiej wykorzystać? Czy taka kasa najbardziej potrzebna jest ITI? W reszcie czy jej wysokość nie wydaje Ci się podejrzana, skoro za o wiele mniejsze pieniądze buduje się za granicą całe stadiony? Czy z tego powodu nie mam prawa przypuszczać, że spora część tej kwoty pójdzie w prywatne kieszenie złodziei?

Czy na prawdę jesteś tak ślepy, że będziesz podchodził bezkrytycznie do wszystkiego, co robi PO, niezależnie, jak bardzo wątpliwe są to decyzje?

po za tym dziwnie rozumujesz, skoro miasto wyklada 400 mln. na budowe stadionu to chyba oczywiste, ze jest jego wlascicielem, jak i ziemi, na ktorej stoii ow stadion

No bo mnie coś trafi... Czy jak bierzesz od Państwa kasę na rozkręcenie biznesu, to twoja firma jest państwowa?

Ty wiesz w ogóle czym są dotacje?

Czy chodnik, wybudowany za pieniądze Unii, jest Unii własnością?
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2008, 15:39:23 pm wysłana przez Iras »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4248 dnia: Września 26, 2008, 15:35:33 pm »
Czy to nie Wy węszyliście układy, kiedy Rydzyk dostawał dotacje od rządu PiS? No tak, to był Rydzyk i PiS, a tutaj mamy do czynienia z Platformą i szefami TVN, więc nie można powiedzieć niczego złego... 

Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie robić interesy z biznesmenem to nie to samo co z księdzem.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4249 dnia: Września 26, 2008, 15:38:51 pm »
Rydzyk to biznesmen przecież.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4250 dnia: Września 26, 2008, 15:42:34 pm »
To, co się dzieje w Europie, w głowie się nie mieści, czerwoni, terroryzują rdzenną ludność, wymuszając na niej akceptacje, różnego rodzaju zachowań barbarzyńców. Dla mnie, ta banda jest gorsza nawet od faszystów, ktoś kto sra do własnego gniazda, bydlakiem po dwakroć, w UK uznaje się prawo szarii, oskarża ludzi, o rasizm ponieważ mieli wywieszoną, w oknie laleczkę (murzynka) , co jest oczywiście, w czerwonym "postępowym" mniemaniu rasizmem. Bezwstydni socjaliści, we Francji, spotykają się w miejscu, gdzie zginęło dwóch muzułmańskich bandytów, aby uczcić ich pamięć. Najgorsze, że to jest tylko kropla w morzu, tego idiotyzmu, Blair powiedział swego czasu, że z globalnym ociepleniem trzeba walczyć, jak z faszyzmem, i komunizmem, a Wspólnota Europejska, oczywiście ratuje nas, zapewniając iż wyda na ten cel, setki milionów euro, równie dobrze mogą przeznaczyć je, na misje lądowania na słońcu. Właściwie, w tak idiotycznym ustroju, jak demokracja, przypuszczam że w tych bardziej "postępowych" państwach, i to by przeszło. Około 2040/50, we Francji 1/3 społeczeństwa, będzie stanowił Afryko/islam, który już teraz mimo, że jeszcze nie jest, aż tak liczny, podnosi rękę na rdzenną ludność Europy, dopiero wtedy przekonacie się, o swojej równości, oraz tolerancji, w ich wykonaniu. Chyba, nie łudzicie się, że bycie antykatolem coś tutaj pomoże. Infidel , to Infidel ,kamyczek na mordę, i basta. Pokładacie wiarę, w "UE", które śpiewa pod dyktando, Niemiec, i Francji, państwa które gniją, których gospodarka ma się, łagodnie mówiąc słabo. Niech, dorzucą jeszcze więcej praw socjalnych, na pewno będzie jeszcze, w lepszej kondycji. Uważam, że z takimi rządami, ten projekt, nie ma większej szansy , na odniesienie sukcesu. No, i socjal, rozdawanie pieniędzy, ciężko pracujących ludzi, na wszelkie bandy nieudaczników, mało tego, taki nie ma nic do roboty, to płodzi dzieci ( Niestety, robią to, Ci którzy, nie pomagają, swoją wielodzietnością Europie), na które również wspaniali humaniści, będą wykładali cudze pieniądze, i nie zapomnijmy, o mieszkaniu ! Mieszkanie, takiemu również trzeba dać, co oby biedne dzieciątko, z humanistycznych plakatów, się nie przeziębiło. Pamiętajmy, w końcu, że wszyscy jesteśmy równi, tylko niektórzy, są ykhmm, jakby tu ich nazwać, żebym nie został zwyzywany, za brak tolerancji, i za rzekomy, z tego tytułu faszyzm, bo kto nie ma lewicowej myśli, ten faszysta ! ach tak, jest dobre określenie dla nich, "sprawni inaczej".  Zakładam, w takim razie, że sami przyznajecie, iż są po prostu nieudacznikami, socjalnymi żebrakami. I, gdy patrze na zachowanie władz "UE", to zastanawiam się, czy robią to wszystko specjalnie, mając w tym jakiś swój cel, czy może po prostu, są takimi idiotami.

?Napisalem wczesniej, ze przeciez to co prezentujecie co niektorzy to jest totalne zaprzeczenie biblijnej "milosci do blizniego", Jezus uczyl, ze kazdy czlowiek jest rowny, a sami tu na forum pokazujecie, ze macie w du*ie glowne przeslanie religii chrzescijanskiej, wiec po co ta hipokryzja!? Zaprzeczanie wlasnym teza?! Wyglada mi to na to, ze po prostu niektorzy lubia sie obnosic z tym, ze bronia religii chrzescijanskiej, a z drugiej strony bawi to, ze maja gdzies cale nauczanie jakie plynie z tej religii....
O, tak ! to marzenia każdego czerwonego, możliwość zbesztania  katolika, jak bezbronnej szmaty. Co, jakiś czas wyskakują, z tekścikiem, o inkwizycji, i mordach dokonywanych przez katolików, na biednych Indianach,czy też poganach, może przy okazji, powinni douczyć się, co robili np. wikingowie, z chrześcijanami, i z kim handlowali żywym towarem. Jak, nie wstyd takim ludziom, którzy ukochali sobie, największych ludobójców, w historii świata, wytykać komukolwiek, cokolwiek. Pomijam, tutaj dzieciarnie, która małpuje hasełka, po czerwonych, rozdrażnione tym, że rodzice zmuszają, do uczęszczania na religię, czy na mszę, do kościoła. Zdaję, sobie sprawę, że pisząc, "niektórzy" masz na myśli, między innymi mnie. Musi, naprawdę Ciebie drażnić fakt, że są tacy, którzy bez większego trudu, wyciągają ścierwo, którego dopuszczają się niby "postępowcy". Ścierwo, na temat którego media, w zadziwiający sposób, nabierają wody, w usta. Właśnie, tacy ludzie jak Ty, chcieliby ocenzurować wszystko, co się da, tak aby każdy pisał,i mówił, tylko to, co tacy jak Ty, uważają za słuszne, a to jeszcze bardziej, zachęca mnie, do poruszania pewnych tematów AMEN.


_Music, nie pamiętam ale chyba, Irasa zapytałeś, dokąd miałby uciec, z naszej wspaniałej Wspólnoty, ja polecałbym mu Argentynę. Nie wiem, jak pod względem politycznym, ale rasowym, oraz religijnym, czułby się tam, jak w raju :lol: ;]



Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4251 dnia: Września 26, 2008, 15:51:24 pm »
Stary, weź ty trochę ogarnij temat kropek i przecinków, bo się tego czytać nie da :?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4252 dnia: Września 26, 2008, 15:51:52 pm »
@ Iras

co by rozwiac twoje watpliwosci:

Cytuj
Jak podkreślił wiceprezydent Andrzej Jakubiak, po zakończeniu dzierżawy obiekt wróci we władanie stolicy.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4253 dnia: Września 26, 2008, 15:54:55 pm »
Stary, weź ty trochę ogarnij temat kropek i przecinków, bo się tego czytać nie da :?
Ja, już, trochę, wcześniej, zwróciłem, uwagę, że, czasami wali w dziwnych, miejscach te, przecinki.

Cytuj
Wspólnota Europejska, oczywiście ratuje nas, zapewniając iż wyda na ten cel, setki milionów euro, równie dobrze mogą przeznaczyć je, na misje lądowania na słońcu.
???

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4254 dnia: Września 26, 2008, 15:58:47 pm »
@ Vaako

naleze do zydomasoneria, a moj dziadek sluzyl w wehrmacht'cie - litosci

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4255 dnia: Września 26, 2008, 16:02:57 pm »
Stary, weź ty trochę ogarnij temat kropek i przecinków, bo się tego czytać nie da :?
Może kiedyś,  ja pierdo** jestem na forum i nie musze sie bawic w poprawną pisownie i interpunkcje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@ LoNdek
nie pochlebiaj sobie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4256 dnia: Września 26, 2008, 16:05:23 pm »
@ Iras

co by rozwiac twoje watpliwosci:

Wątpliwości odnośnie czego? Odnośnie celowości takiej dotacji i uczciwości jej wykorzystania?

@VaaKo - obawiam się, że straciłeś czas. Jedni to wiedzą i im tłumaczyć nie trzeba, inni nie zrozumieją nigdy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4257 dnia: Września 26, 2008, 16:33:23 pm »
4000 złotych za przejechany 1000 kilometrów to jest rozrzutność?  :lol:

ja za przejechanie 1000 km. dostałem 830 złotych kilometrówki. wiem, że 4000 wydaje się kurewsk* dużo, ale nie latałem nigdzie(pitera zapewne tak),a jak jechałem to nie jeździłem z szoferem.

50000 tysięcy na meble to też dużo, ale sam bym sobie takie chętnie sprawił.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4258 dnia: Września 26, 2008, 16:34:27 pm »
     Odnosnie cenzury Vaako jestem jej zupelnie przeciwny, niech najgorsze nawet scierwo ujrzy bedzie publikowane, ale bez przeklamywania rzeczywistosci, naciagania faktow czy populizmu bijacego po oczach.

     Bawi mnie tez najezdzanie na UE, szczegolnie w PL, bo dzieki wlasnie EU Polska "rozkwita", argumenty o islamizacji EU sa dosc mocne, ale jest to niestety ten sam poziom jaki prezentuje prof. Nowak w R. Maryja, straszac ludzi tym, ze zydzi "wykupia"/zdobeda Polske - to moze na fali tych dwoch opinii pojawi sie ktos trzeci kto bedzie glosil, ze zydomasoneria planuje zrobic z PL "europejski Izrael" - graniczacy z "muzulmanskimi" niemcami itd. i tu sie gubie, bo nie wiem juz czy to islam chce podbic europe czy to jednak spolecznosc zydowska chce przejac nad nami kontrole ?!?! Wlasnie o to mi chodzi Vaako, ze glosow, ktore strasza nas czy to islamem czy zydami nie brakuje, a jakos nie ma to odbicia w rzeczywistosci, co do sharii w UK, jest kwestia taka, ze ma byc "szanowana" przez brytyjskie sady, ale nie stanowi ona tu zadnego prawa, sami musulmanie byli temu przeciwni, gdyz wiekszosc twierdzi, ze powinno ich obowiazywac prawo kraju, w ktorym sie osiedlili. Nistety wplywowi islamisci to ci najbardziej "fanatyczni".

      Wracajac jeszcze do islamizacji naszego kontynentu, jesli nie zauwazyles coraz czesciej podnosza sie glosy nacjonalistyczne we wszystkich panstwach europy - UK, Wlochy chca zaostrzyc przepisy imigracyjne - dla francji moze byc za pozno, a w niemczech renesans nacjonalizmu moze sie zle skonczyc ;) .

      Wracajac do tematu religii, poprostu uwarzam, ze chrzescijanstwo w europie jest niestety tylko na pokaz, nie jestem przeciwnikiem zadnej religii, sam zostalem wychowany w rodzinie religijnej, przeszkadza mi jednak to co sie z kosciolem w PL dzieje, dlatego coraz wiecej mlodych ludzi odchodzi od kosciola, bo ten nie spelnia ich wymagan. Ludzie dojrzeli do tego i oczekuja czegos wiecej niz tylko coniedziellnego kazania i odwalania tej samej "regolki" codziennie. Ludzie nie lubia kiedy ktos im mowi jak maja postepowac, a nastepnie sam robi cos zupelnie odwrotnego, ludzi drazni, ze kosciol nie potrafi sobie radzic z problemami (Rydzyk, pedofilia itp.) pijesz do mnie, ze nie chcial bym wyciagac "scierwa" na swiatlo dzienne, ale spojrz obiektywnie, wysocy "ranga" czlonkowie kosciola, zamiatali wyzej wymienione problemy pod "dywan".

    Ja chce poprostu uczciwosci, szczerosci od kosciola, chce zeby spelnial swoja role, a nie zmienial sie w instytucje polityczno-biznesowa, a tak wlasnie sie z kosciolem stalo.


w jednym sie z toba zgodze:

Cytuj
Może kiedyś,  ja pierdo** jestem na forum i nie musze sie bawic w poprawną pisownie i interpunkcje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ale mimo wszystko, wszystkie kropki, przecinki i zdania zaczynajace sie z duzej litery w powyzszym poscie dedykuje Irasowi :*
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2008, 17:11:10 pm wysłana przez LoNdEk »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4259 dnia: Września 26, 2008, 16:35:16 pm »
Legia na modernizację dostaje więcej, niż kosztował jakikolwiek stadion na Euro 2004 w Portugalii. Ciekawe...

nie od dzisiaj wiadomo, że te warszawskie (nie użyje pewnych słów, bo mogę kogoś urazic) zawsze miały fory u władz, dlatego legia jest tak dzisiaj znienawidzona w innych częściac polski.
Opublikowane: Wrzesień 26, 2008, 16:34:46
Stadion Legii ciagle pozostaje wlasnoscia miasta
co nie jest prawdą.

jest prawdą.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4260 dnia: Września 26, 2008, 16:41:04 pm »
5 stron w dwa dni. :-x

Temat do zamknięcia.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4261 dnia: Września 26, 2008, 16:54:36 pm »
5 stron w dwa dni. :-x

Temat do zamknięcia.

nie ma co przesadzac, przynajmniej nikt tu nie spamuje, a za to toczy sie ciekawa dyskusja, to przeciez nie Wor ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4262 dnia: Września 26, 2008, 16:58:10 pm »
Londek, Vaako- fajnie że macie swoje zdanie, ale wierzcie mi, że ludzie nie chcą czytać takiego bełkotu (chodzi o formę, nie o treść).
Jak już piszecie posty na całą stronę, to kuźwa- po to są akapity, przecinki, kropki, zdania zaczyna się od dużej litery, a całość podzielcie na paragrafy względem zawartości, bo tego naprawdę się czytać nie da.

Tak więc nie odnoszę się ani do jednej, ani do drugiej wypowiedzi.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4263 dnia: Września 26, 2008, 16:59:56 pm »
Vako, Iras... rozumiem że można mieć te swoje fobie i kompleksy rasistowskie i nacjonalistyczne. Macie pełne prawo je wygłaszać ale przestańcie się w końcu ośmieszać pisaniną że reprezentujecie jakiekolwiek wartości chrześcijańskie czy choćby katolickie. Np. tekst jaki zapodał Vaako ma z nimi tyle wspólnego co ryba z rowerem.  :cool:
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2008, 17:08:07 pm wysłana przez Leenk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4264 dnia: Września 26, 2008, 17:13:17 pm »
Wy za to macie najwięcej wspólnego z równością i tolerancją  :lol:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4265 dnia: Września 26, 2008, 18:34:04 pm »
Vako, Iras... rozumiem że można mieć te swoje fobie i kompleksy rasistowskie i nacjonalistyczne.
Śpiewał swego czasu Kukiz  "A nawet jak wam plunąć w twarz To wy mówicie że deszcz pada" 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4266 dnia: Września 26, 2008, 18:40:10 pm »
A' propos Kukiza - ktoś tu kiedyś podał link na youtube do tego kawałka. Chciałem dzisiaj wejść i...

Cytuj
Ten film wideo został usunięty z powodu naruszenia warunków korzystania z serwisu.

Cenzura internetu działa?  :D

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4267 dnia: Września 26, 2008, 18:41:10 pm »
Cenzura internetu działa?  :D
Toć cenzura w mediach działa już od jakiegoś czasu. 8)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4268 dnia: Września 26, 2008, 19:29:54 pm »
Szara sieć usunęła.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4269 dnia: Września 26, 2008, 20:31:22 pm »
Legia na modernizację dostaje więcej, niż kosztował jakikolwiek stadion na Euro 2004 w Portugalii. Ciekawe...
nie od dzisiaj wiadomo, że te warszawskie (nie użyje pewnych słów, bo mogę kogoś urazic) zawsze miały fory u władz, dlatego legia jest tak dzisiaj znienawidzona w innych częściac polski.
Jest znienawidzona bo to od zawsze był wojskowy klub (lub jak kto woli polityczny).

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4270 dnia: Września 26, 2008, 21:39:50 pm »
Legia na modernizację dostaje więcej, niż kosztował jakikolwiek stadion na Euro 2004 w Portugalii. Ciekawe...
nie od dzisiaj wiadomo, że te warszawskie (nie użyje pewnych słów, bo mogę kogoś urazic) zawsze miały fory u władz, dlatego legia jest tak dzisiaj znienawidzona w innych częściac polski.
Jest znienawidzona bo to od zawsze był wojskowy klub (lub jak kto woli polityczny).

I zawsze mieli najlepszych zawodnikow tzn. werbowali sobie mlodych zdolnych tj. w wojku niby :D

ale i tak CWKS ponad wszystko :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4271 dnia: Września 27, 2008, 09:09:35 am »
 
@ jay jay


Typowo polskie podejscie: Palikot to krezus ( dobrze, ze nie dodales, ze sie dorobil na ukladach) i ciezko uwierzyc, ze ktos chce cos zrobic dla ludzi.

Co do tarzcy antyrakietowej, to moim zdaniem ludzie nie powinni wypowiadac sie na tematy, o ktorych nie wiedza, a watpie, ze w Polsce jest kilkanascie milionow ludzi znajacych sie na systemach obrony powietrznej, do tego w zwiazku z waga tej inwestycji wiele jej aspektow musi pozostac tajnymi, ze wzgledu na bezpieczenstwo narodowe ( co by obcy wywiad nie wiedzial wszystkiego), a kiedy panstwo zdecydowalo by sie na referendum musialo by poinformowac spoleczenstwo/opinie publiczna o wszystkich detalach takiej inwestycji tym samym odslaniajac "wszystkie karty" jej dotyczace. Wlasnie po to sa uprawnienia pozwalajace na wglad do akt tajnych itp. i nikt nie placze, ze opinia publiczna nie wie wszystkiego o wszystkim. To juz jest kwestia bezpieczenstwa.

Czemu pracuje za granica ?!

Pisalem juz o tym, pod moim nazwiskiem jest wpis w Krajowym Rejestrze Sadowym - bylem karany, wiec stracilem prace w polsce, postanowilem, ze czas cos zmienic i wyjechalem, do tego nie oszukujmy sie, ciagle Polsce duzo brakuje do krajow zachodu, jesli chodzi o pomoc/ulatwienia przedsiebiorczym obywatela!


Ekologia - fakt to nie odwroci tego co juz zniszczylismy, ale chociaz mozna spowolnic tempo dalszego niszczenia naszej planety.


Religia - na ch*j ci wpis o religii, po co bijesz do tego chrzescijanstwa w PL?Napisalem wczesniej, ze przeciez to co prezentujecie co niektorzy to jest totalne zaprzeczenie biblijnej "milosci do blizniego", Jezus uczyl, ze kazdy czlowiek jest rowny, a sami tu na forum pokazujecie, ze macie w du*ie glowne przeslanie religii chrzescijanskiej, wiec po co ta hipokryzja!? Zaprzeczanie wlasnym teza?! Wyglada mi to na to, ze po prostu niektorzy lubia sie obnosic z tym, ze bronia religii chrzescijanskiej, a z drugiej strony bawi to, ze maja gdzies cale nauczanie jakie plynie z tej religii....
za politykiem przemawiają ustawy wprowadzone w życie , a tych ani widu ani słychu . Palikot to sezonowa gwiazda coś jak Jola tyle ,że w garniturze .

W sprawie tarczy antyrakietowej powinno się wypowiadać społeczeństwo bo ono dostanie najbardziej po tyłku w razie niepowodzenia . To jest wyścig zbrojeń zupełnie niepotrzebny nam do szczęscia , ochrona nam zapewnia (podobno ) ONZ w razie jakich niesnasek nasz dawny zaborca Niemcy przyjdzie nam pomóc . Z drugiej strony to jest walka z wiatrakami , bo kto na Polske zaatakuje ? Iran  :lol:Korea Północna  :o ? Jeśli bedzie się wtryniać w tą walkę z ''terroryzmem '' to rzeczywiscie pewnego pięknego dnia zrzucą na nas atomówke .  Sprawa bezpieczeństw jest kluczowa dla polityków podczas kampanii wyborczej , tą decyzją udowdnili jak bardzo rozmijają się ich słowa w czyny .
Ekologia - niech bogatsi skruszają bo ja biedny Polak ledwo wyrabiam do końca miesiąca . Mogą się ekologizować , ale nie moimi pieniędzmi .Zresztą Polska to akurat najmniej wytłacza tego nieszczęsnego CO2 do atmosfery . Może jeszcze w Afryce dzieci powinni kupować ekologiczne torebki ? Kolejny nonsens wielkiej propagandy .
Z religią jest tak ,że inaczej rozumieją równośc lewicowcy a inaczej racjonalisci . Według tych pierwszych kobieta jest równa męzczcyznie , powinna dostawać te samą posade , te same płace , a racjonalisci powiadaja ,że przy budowie to raczej nie nadaje sie kobita do roboty . Dalej Lekarz ma zarabiać tyle co śmieciarz w Niemczcech , mimo ,ze odpowiedzialnosc za wyrzucanie czyis odpadów jest zerowa . Czerwień pragnie kastracji pedofilów jednoczesnie upominajac się o legalizacje związków homoseksualnych .Czy tylko ja widze jakąś drobną  nieścisłość ? Jezus mawiał ,żeby być miłosiernym , ale też nie wspominał ,że niektórzy te sentencje nadinterpretują tworząc własne prawa , kodeksy i sądy .Jakby to miało jakieś znaczenie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4272 dnia: Września 27, 2008, 11:35:38 am »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4273 dnia: Września 28, 2008, 19:19:07 pm »
Właśnie mówili w Faktach, że z powodu wymaganej przez Unię modernizacji infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, ceny wody w najbliższych latach mogą zdrożeć nawet czterokrotnie. Fajnie, nie?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4274 dnia: Września 28, 2008, 19:40:45 pm »
Bo wymagają od nas inwestycji w kanalizację, by woda była czystsza. No straszne- mamy pić czystą wodę? No jak zwierzęta...

Nie jest nikt inny winny, jak wszelkie poprzednie rządy, co odkładały poważniejsze nakłady na infrastrukturę wodną, dobrze że zostajemy chociaż zmuszeni do zajęcia się tym.
Podobnie to wygląda jesli chodzi o prąd- i będziemy płacić kary, jeśli nie zrobimy żadnych inwestycji na tym polu- a to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy jakby nie patrzeć.

Swoją drogą:
http://wiadomosci.onet.pl/1833499,11,item.html
Rolą prezydenta jest jazda po Polsce i przekonywanie do siebie polaków? Czy tym się powinien zajmowac prezydent?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4275 dnia: Września 28, 2008, 20:07:22 pm »
Zajebiście. Bo pewnie do tej pory pijemy brudną... Nic tylko się radować, że jesteśmy w Unii.

Nie dość, że siedzę w ciemnej i zimnej norze, to jeszcze się będę kąpał raz w tygodniu i chodził w brudnych ubraniach.

Rolą prezydenta jest jazda po Polsce i przekonywanie do siebie polaków? Czy tym się powinien zajmowac prezydent?

Tusk, odkąd został premierem, prowadzi kampanię prezydencką, więc nie ma się co dziwić, że Prezydent musi robić to samo.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4276 dnia: Września 28, 2008, 20:08:21 pm »
Nie dość, że siedzę w ciemnej i zimnej norze, to jeszcze się będę kąpał raz w tygodniu i chodził w brudnych ubraniach.
Ty tak na serio...?

Nobu_hex

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4277 dnia: Września 28, 2008, 20:27:18 pm »
Cytat: Iras
Nie dość, że siedzę w ciemnej i zimnej norze, to jeszcze się będę kąpał raz w tygodniu i chodził w brudnych ubraniach.

Fajsko, zupełnie jak Harry Potter. Niedługo przyjdzie do Ciebie wielki czarny gej Hagrid i pokaże Ci czary o jakich nigdy nie śniłeś :oops:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4278 dnia: Września 28, 2008, 20:59:10 pm »
Cytuj
Zajebiście. Bo pewnie do tej pory pijemy brudną...

Wolisz nie wiedzieć, co pijesz w aktualnej wodzie.
W wielu miejscowościach w tym roku także były ostrzeżenia w gminach, by nie uzywac wody, bo były bodajże bakterie coli.

Cytuj
Nie dość, że siedzę w ciemnej i zimnej norze, to jeszcze się będę kąpał raz w tygodniu i chodził w brudnych ubraniach

To gorzej niż Skołfild ma w Panamie.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4279 dnia: Września 28, 2008, 21:02:29 pm »
Mjuzik zgaduj gdzie były, a raczej są teraz? :lol: :lol: :lol: