Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658840 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6560 dnia: Lipca 23, 2009, 14:50:42 pm »
Farfał heilował. Dla PO to błędy młodości
http://www.dziennik.pl/polityka/article419747/Farfal_heilowal_Dla_PO_to_bledy_mlodosci.html

Brawo dla Farfała. Brawa dla PO. Elektorat pewnie raduje się niezwykle.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6561 dnia: Lipca 23, 2009, 15:53:45 pm »
Kupców z KDT wpuszczają po towar pojedynczo - ze stoperem w ręku - każdy ma dokładnie godzinę. Kto nie zdąży wszystkiego zabrać - jego strata.

Piękny kur** reżim nam PO funduje.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6562 dnia: Lipca 23, 2009, 16:26:58 pm »
Piękną chamówę i bezprawie urządzili ostatnio kupcy, tak słyszałem gdzieś. Jakaś babka z PiSu wyzywająca policjantów razem z tymi chuliganami też świeci przykładem.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6563 dnia: Lipca 23, 2009, 16:36:14 pm »
Piękny ku*** reżim nam PO funduje.

To trzeba PO do sądu a nie policjantów skarżyć. :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6564 dnia: Lipca 23, 2009, 18:54:27 pm »
Swoją drogą, Najwyższy Zwierzchnik SIł Zbrojnych powinien pogratulować Gronkiewicz, bo zrobiła to, czego nie zrobili (a zapowiadali, ale zabrakło im odwagi) i kaczor i wszyscy poprzedni prezydenci wawy.

No i będzie kolejny młyn- tym razem w kghm. Nareszcie jest szansa że zostanie sprywatyzowane, związkowcy już zapowiedzieli że zrobią wszystko by do tego nie dopuścić. Jest to o tyle niebezpieczne, że mogli się rozochocić, patrząc na wawę w tym tygodniu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6565 dnia: Lipca 23, 2009, 19:13:58 pm »
Swoją drogą, Najwyższy Zwierzchnik SIł Zbrojnych powinien pogratulować Gronkiewicz, bo zrobiła to, czego nie zrobili (a zapowiadali, ale zabrakło im odwagi) i kaczor i wszyscy poprzedni prezydenci wawy.

Kłamstwo. Kaczyński popierał projekt budowy przez kupców z KDT nowoczesnego centrum handlowego.

No i będzie kolejny młyn- tym razem w kghm. Nareszcie jest szansa że zostanie sprywatyzowane, związkowcy już zapowiedzieli że zrobią wszystko by do tego nie dopuścić. Jest to o tyle niebezpieczne, że mogli się rozochocić, patrząc na wawę w tym tygodniu.

Trzymajcie mnie bo wybuchnę! Jest szansa? JEST SZANSA?! Jest szansa sprzedać udziały w potężnych, dochodowych przedsiębiorstwach, z których skarb państwa czerpie regularne zyski i które mają strategiczne znaczenie dla bezpieczeństwa, a jeśli chodzi o KGHM, nie mówimy tylko o zakładach, ale o największych na świecie złożach miedzi, ocenionych na ponad pięćdziesiąt lat wydobycia.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6566 dnia: Lipca 23, 2009, 19:25:56 pm »
Cytuj
Kłamstwo. Kaczyński popierał projekt budowy przez kupców z KDT nowoczesnego centrum handlowego.

W rezultacie nic powstało żadne nowoczesne centrum handlowe, a kaczor pozwolił im tam zostać. Sukces.

Cytuj
Trzymajcie mnie bo wybuchnę! Jest szansa? JEST SZANSA?! Jest szansa sprzedać udziały w potężnych, dochodowych przedsiębiorstwach, z których skarb państwa czerpie regularne zyski i które mają strategiczne znaczenie dla bezpieczeństwa, a jeśli chodzi o KGHM, nie mówimy tylko o zakładach, ale o największych na świecie złożach miedzi, ocenionych na ponad pięćdziesiąt lat wydobycia.

Wątpliwe że państwo sprzeda 100% udziału, a nawet jeśli, to umowa może być tak skonstruowana, że będzie zakładała obowiązek przekazywania jakiegoś % od zysku.

Dwa, że może nareszcie szeregowy pracownik kghm nie będzie zarabiał więcej niż premier tego kraju, bo to jest chora sytuacja.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6567 dnia: Lipca 23, 2009, 19:32:47 pm »
W rezultacie nic powstało Żadne nowoczesne centrum handlowe, a kaczor pozwolił im tam zostać. Sukces.

Wykazujesz się kompletną ignorancją i nieznajomością tematu.

Dwa, Że moŻe nareszcie szeregowy pracownik kghm nie będzie zarabiał więcej niŻ premier tego kraju, bo to jest chora sytuacja.

I to jest twój jedyny argument, przemawiający za sprzedaŻą dochodowego przedsiębiorstwa (i ogromnych złóŻ miedzi)?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6568 dnia: Lipca 23, 2009, 21:34:36 pm »
Cytuj
Wykazujesz się kompletną ignorancją i nieznajomością tematu.

Nie jestem z wawy, nie interesuję się wydarzeniami w stolicy zazwyczaj.

Mówię jedynie jaki jest rezultat tego co napisałeś- może powstało nowoczesne centrum handlowe, nie wiem, wiem jednak że kupcy tam się nie przeprowadzili i siedzieli w starym miejscu.

Cytuj
I to jest twój jedyny argument, przemawiający za sprzedażą dochodowego przedsiębiorstwa (i ogromnych złóż miedzi)?

Największym argumentem jest to, że będzie zarządzane prywatnie, więc nagle się okaże że zysk opdskoczy o ileś%, tak więc o ileś więcej może dostać sam budżet.

Całość będzie po prostu mądrzej zarządzana i efektywniej- stracą głównie opaśni związkowcy zarabiający dziesiątki tys. miesięcznie, za sam fakt bycia i żerowania na pubicznych pieniądzach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6569 dnia: Lipca 23, 2009, 21:58:35 pm »
Największym argumentem jest to, że będzie zarządzane prywatnie, więc nagle się okaże że zysk opdskoczy o ileś%, tak więc o ileś więcej może dostać sam budżet.

Po raz kolejny wykazujesz się kompletną ignorancją. Nie wiem, jak wyobrażasz sobie wzrost wpływów do budżetu, skoro dywidenda zamiast do skarbu państwa, będzie szła do kieszeni prywatnych inwestorów.

O ile jestem w stanie zrozumieć prywatyzację przynoszących stratę stoczni, to pozbywanie się dobrze prosperujących, dochodowych, strategicznych przedsiębiorstw kwalifikuje się tylko przed Trybunał Stanu.

I jeszcze dla przypomnienia:

Cytuj
- Jeśli po 21 października Platforma Obywatelska przejmie rządy, Polska Miedź pozostanie w obecnej strukturze prawnej, a więc nadal będzie kontrolowana przez Skarb Państwa. Nie jestem populistą, ale zwolennikiem zdrowej gospodarki wolnorynkowej. Polska Miedź musi gwarantować rozsądny i prężny rozwój tego regionu. Jeśli doszłoby do prywatyzacji KGHM, rozwój Zagłębia Miedziowego stałby pod wielkim znakiem zapytania

http://wiadomosci.investmap.pl/prywatyzacji-kghm-po-mowi-8222-nie-8221-tusk-w-lubinie,3070.html

Cały Tusk...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6570 dnia: Lipca 23, 2009, 22:29:21 pm »
Cytuj
Po raz kolejny wykazujesz się kompletną ignorancją. Nie wiem, jak wyobrażasz sobie wzrost wpływów do budżetu, skoro dywidenda zamiast do skarbu państwa, będzie szła do kieszeni prywatnych inwestorów.

Już to opisałem przecież. Na tej samej zasadzie co teraz- inwestor zobowiązuje się przekazywać iles tam % od zysków spółki. Więcej kghm zarobi, więcej kasy dostanie budżet. Proste.
Zresztą jak wspomniałem, wątpliwe jest odsprzedanie 100% udziałów.


Nie udawaj że nie wiesz na czym polega idea prywatyzacji- kghm jest modelowym przykładem skoku polityków na spółki, obsada zmienia się tam co zmianę ekipy w sejmie. Tak niestety jest, że jeśli coś jest zarządzane przez państwo, efektywnośc spółki jest diametralnie niższa niż mogłaby być (przykładem są chyba wszystkie państwowe spółki jakie są w kraju).

Cytuj
http://wiadomosci.investmap.pl/prywatyzacji-kghm-po-mowi-8222-nie-8221-tusk-w-lubinie,3070.html

Cały Tusk..

Dobrze że tutaj nie dochował słowa, tylko zadbał o interes kghm wbrew związkom (bo ci w Polsce niestety praktycznie nigdy nie działają na korzyść spółki która ich zatrudnia).
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2009, 22:30:55 pm wysłana przez _Music »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6571 dnia: Lipca 23, 2009, 22:55:28 pm »
Już to opisałem przecież. Na tej samej zasadzie co teraz- inwestor zobowiązuje się przekazywać iles tam % od zysków spółki. Więcej kghm zarobi, więcej kasy dostanie budżet. Proste.
Zresztą jak wspomniałem, wątpliwe jest odsprzedanie 100% udziałów.

Spotkałeś się kiedyś z sytuacją, kiedy akcjonariusz(e) zrzeka(ją) się części zysków z dywidendy na rzecz Skarbu Państwa? Przecież to jest jakaś zupełnie oderwana od rzeczywistości abstrakcja. Sprzedajesz pakiet akcji - pozbawiasz się zysków z tytułu ich posiadania. Proste. Giełda to nie szemrane interesy, jak z prywatyzacją stoczni - gdzie nie wiadomo komu i na jakich warunkach, ale bardzo przejrzysty mechanizm.

Zresztą jak wspomniałem, wątpliwe jest odsprzedanie 100% udziałów.

Rząd ma tylko 41% akcji KGHM, a zmniejszając ten pakiet, może całkowicie pozbawić się kontroli nad złożem miedzi.

Dobrze że tutaj nie dochował słowa, tylko zadbał o interes kghm...

A gdzie interes narodowy?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6572 dnia: Lipca 24, 2009, 12:01:48 pm »
Cytuj
A gdzie interes narodowy?

Już nigdzie, bo Schetyna się przestraszył i obiecał odłożyć prywatyzację. Szkoda, bo za kilka lat kghm zacznie ponosić ogromne straty, wszyscy będziemy do tego dopłacać (aktualnie zysk zamiast na inwestycje na przyszłość wydzierany jest przez związkowców i budżet państwa).

No i będzie powtórka jak ze stocznią- niestety polacy nie uczą się na błędach i znów będzie rozliczanie kto za to odpowiada.
: Lipiec 24, 2009, 11:55:46 am
Cytuj

Gość w niebieskiej koszuli to typowy wyborca pisu.
Super jest to kdt- podziwiam tych policjantów za nerwy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6573 dnia: Lipca 24, 2009, 12:17:08 pm »
[
: Lipiec 24, 2009, 11:55:46 am
Cytuj

Gość w niebieskiej koszuli to typowy wyborca pisu.
Super jest to kdt- podziwiam tych policjantów za nerwy.
A typowy wyborca PO to pewnie wykształcony, inteligentny grzeczny i ułożony pan w nienagannie skrojonym garniturku?
Co za brednie, ja pier**le.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6574 dnia: Lipca 24, 2009, 12:18:38 pm »
Poczytaj ogólnie posty Musica, to się dowiesz, co za pierdoły on wypisuje. :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6575 dnia: Lipca 24, 2009, 12:22:28 pm »
Poczytaj ogólnie posty Musica, to się dowiesz, co za pierdoły on wypisuje. :lol:
Wiem wiem, no ale to mnie po prostu ruszyło.  :lol:
Powinienem to dać do "Co was rozśmieszyło?"  :cool:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6576 dnia: Lipca 24, 2009, 14:02:34 pm »
Już nigdzie, bo Schetyna się przestraszył i obiecał odłożyć prywatyzację. Szkoda, bo za kilka lat kghm zacznie ponosić ogromne straty, wszyscy będziemy do tego dopłacać (aktualnie zysk zamiast na inwestycje na przyszłość wydzierany jest przez związkowców i budżet państwa).

No i będzie powtórka jak ze stocznią- niestety polacy nie uczą się na błędach i znów będzie rozliczanie kto za to odpowiada.

Mhm. Fachowcy pomylili się o jakieś pół wieku i za kilka lat miedź się skończy, bo innego źródła tak poważnych problemów KGHM nie potrafię sobie wyobrazić.

Jeden z największych gigantów notowanych na warszawskiej giełdzie, spółka, której akcje w dobie tak zwanego kryzysu przez ostatnie siedem miesięcy zyskały 200%, za kilka lat z pewnością całkowicie upadnie, bo... bo _Music tak mówi.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6577 dnia: Lipca 24, 2009, 14:27:29 pm »
Nie, bo jest państwowe, a to z reguły upada szybko i boleśnie. Często niestety przedłużając własną mękę, poprzez dotacje publiczne.

Cytuj
Poczytaj ogólnie posty Musica, to się dowiesz, co za pierdoły on wypisuje.

Bo się źle wyraziłem o Twoich bluzach? :]
: Lipiec 24, 2009, 14:13:25 pm
Cytuj
A typowy wyborca PO to pewnie wykształcony, inteligentny grzeczny i ułożony pan w nienagannie skrojonym garniturku?
Co za brednie, ja pie*****

Jak słyszę rzeczy typu "to ja jem patriotra, salutuj przed Polakiem, policja Tuska, śmiać się z debilów, wy zdrajcy a nie Polacy" od tego gościa, to widzimy typowe pisowskie podejście.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6578 dnia: Lipca 24, 2009, 14:29:32 pm »
Bo się źle wyraziłem o Twoich bluzach? :]
Kilka razy udowodniłeś, że jesteś zwykłym ignorantem, który ma najwięcej do powiedzienia o rzeczach, o których wie tyle, co się dowiedział z Teleexpressu.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6579 dnia: Lipca 24, 2009, 14:33:05 pm »
Przykłady, przykłady.
Może faktycznie czasem za bardzo galopuję jak byczek fernando, ale żadnej takiej sytuacji nie mam aktualnie w pamięci.

Od razu tylko napiszę- zawsze podkreślam że nie znam się na rapie i hiphopie, piszę o tym jednak jako ktoś stojący z boku i przyglądający się temu krytycznie, patrzący na najbardziej widoczne cechy.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2009, 14:36:32 pm wysłana przez _Music »

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6580 dnia: Lipca 24, 2009, 14:35:46 pm »
Chociażby 'bekanie', które dobrze zapamiętałem. Odwiedź temat o polskim rapie.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6581 dnia: Lipca 24, 2009, 14:38:31 pm »
Ile osób mieszających się w tym temacie w sprawę KDT mieszka w Warszawie? 0. Dziękuję.

Jak możecie sięmieszać w coś, o czym nie macie pojęcia. Z komentarzy Warszawiaków, w tym zagorzałych socjalistów/związkowców/etc. i BYNAJMNIEJ nie wyborców PO, wynika, że wszyscy cieszą się z tego posunięcia.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6582 dnia: Lipca 24, 2009, 14:40:22 pm »
Co jak co ale koleś w niebieskiej koszuli to mega debil i zachowuje się jakby uciekł z zakładu dla obłąkanych. Ciekawe czemu obsrał się w portki jak ten młody człowiek z plecakiem się postawił i wygarną mu prosto w oczy co myśli. Wypiął klatę i prężył się jak paw a potem brakło odwagi jak przyszło co do czego.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6583 dnia: Lipca 24, 2009, 14:44:38 pm »
Tzn. chodzi o posty z roku 2005? Takie mi znalazło w wyszukiwarce.

No to co napisałem o "bekaniu" (cokolwiek to znaczy, bo nie chce mi się znowu czytać tamtego) to w sumie wciąż się pod tym podpisuję- ale to już wynika z mojej niechęci do hip hopu i rapu wszelkiej maści po prostu. Dlatego od kilku lat staram się nie udzielać w tamtym temacie, bo raz że nie interesuje, dwa że tego wszystkiego nie słucham, więc często nie wiem o czym mowa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6584 dnia: Lipca 24, 2009, 14:59:50 pm »
Jak słyszę rzeczy typu "to ja jem patriotra, salutuj przed Polakiem, policja Tuska, śmiać się z debilów, wy zdrajcy a nie Polacy" od tego gościa, to widzimy typowe pisowskie podejście.
Czyli sugerujesz że wszyscy wyborcy pisu to tacy idioci jak ten tam w niebieskiej koszuli?

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6585 dnia: Lipca 24, 2009, 15:02:06 pm »
Zapewne. Taka to już POświecona retoryka. Czas się przyzwyczaić.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6586 dnia: Lipca 24, 2009, 15:07:40 pm »
Eee panowie ale elektorat PiS'u to np. żołnierze Radia Maryjna a oni normalni nie są. :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6587 dnia: Lipca 24, 2009, 15:08:55 pm »
Cytuj
Czyli sugerujesz że wszyscy wyborcy pisu to tacy idioci jak ten tam w niebieskiej koszuli?

Nie wszyscy, część.

Tą część jednak słychac najbardziej (co jest naturalne- bo tacy ludzie to wciąż ciekawe zjawisko, więc są nagłaśniani).
Choć wcześniej napisałem że "typowy wyborca", więc sugestia że taka jest większość- my bad.


Muszę założyć własną partię polityczną w prawdziwego zdarzenia. Narzucę wtedy jedyną słuszną rację :]

« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2009, 15:10:39 pm wysłana przez _Music »

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6588 dnia: Lipca 24, 2009, 15:09:38 pm »
A elektorat PO to studenci. Dla mnie to taka sama szarańcza.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6589 dnia: Lipca 24, 2009, 15:23:32 pm »
A elektorat PO to studenci. Dla mnie to taka sama szarańcza.

No wiem, w końcu Ty ludzi stawiasz na równi ze zwierzętami więc nie dziwi mnie że dla Ciebie student = moherowy berecik.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6590 dnia: Lipca 24, 2009, 15:25:00 pm »
No.

Swoją drogą, fajnie sobie uroiliście z tym "na równi".  :lol: Ale po Tobie i windzie nie spodziewałem niczego innego.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2009, 15:31:20 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6591 dnia: Lipca 24, 2009, 15:47:06 pm »
Dzięki. Dobrze że po Tobie można oczekiwać jedynie samych mądrości i jedynych słusznych racji. :lol:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6592 dnia: Lipca 24, 2009, 15:52:37 pm »
Nie rozumiem Cię Tarniak z tymi studentami.
Przecież połowa młodzieży w Polsce, a większość młodzieży miejskiej to studenci.
To zbyt szeroka grupa, żeby generalizować.
Niby niestudent>student?

Zgadzam się jedynie w tym, że również gardzę młodzieńczym elektoratem PO, bezideową, "postępową" młodzieżą.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6593 dnia: Lipca 24, 2009, 16:05:22 pm »
No wiem, w końcu Ty ludzi stawiasz na równi ze zwierzętami więc nie dziwi mnie że dla Ciebie student = moherowy berecik.

Moherowy berecik ma trochę więcej życiowego doświadczenia, niż studencik na zaocznych za pieniądze rodziców  8)

Partia _Music'a - Boże, uchowaj!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6594 dnia: Lipca 24, 2009, 16:12:23 pm »
No.

Swoją drogą, fajnie sobie uroiliście z tym "na równi".  :lol: Ale po Tobie i windzie nie spodziewałem niczego innego.
Ty serio bierzesz to wszystko na poważnie? No to ja po tobie sie już w takim razie niczego nie spodziewam.  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6595 dnia: Lipca 24, 2009, 16:25:41 pm »
No wiem, w końcu Ty ludzi stawiasz na równi ze zwierzętami więc nie dziwi mnie że dla Ciebie student = moherowy berecik.

Moherowy berecik ma trochę więcej życiowego doświadczenia, niż studencik na zaocznych za pieniądze rodziców  8)


No ma, ale chyba w twoim świecie. Stare babki i dziadki maja sprane mózgi przez coniedzielne i codzienne radiowe pierdzielenie im głupot oraz wychwalanie ojca dyrektora a ty pieprzysz że mają w głowie więcej niż student. Zresztą jeżeli uważasz że ktoś taki...





...ma więcej doświadczenia życiowego to widocznie gówno wiesz o życiu.

PS. Jeżeli ten denny przytyk o studencikach na zaocznych był w moją stronę to nie udało ci się bo mi za studia nikt nigdy nie płacił. To była moja decyzja i za własne pieniądze się uczę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2009, 16:27:21 pm wysłana przez MarcePan »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6596 dnia: Lipca 24, 2009, 16:50:34 pm »
Mam teraz wrzucać filmiki z debilnym zachowaniem studentów? Uwierz mi, będzie tego więcej  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6597 dnia: Lipca 24, 2009, 16:53:44 pm »
Wygłupy =/= zapienieni i pełni nieuzasadnionej agresji staruszkowie walczący o dobre imię swojej ukochanej partii.

Pokaż mi filmiki gdzie studenci zachowują się w podobny sposób i bronią PO, rzucając przy tym wyzwiskami itp.

W sumie i tak mnie nie dziwi że dla ciebie to bez znaczenia i nie odróżniasz tak prostych zachowań.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2009, 16:55:45 pm wysłana przez MarcePan »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6598 dnia: Lipca 24, 2009, 17:06:12 pm »
Fajnie, ale w pierwszym filmiku chodzi o LPR. LPR =/= PiS, więc... FAIL! EPIC! BOOM i HEADSHOT!!1

PS: Zapomniałbym...  :lol:  :lol:  :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #6599 dnia: Lipca 24, 2009, 17:55:25 pm »
Cytuj
Partia _Music'a - Boże, uchowaj!

Spodobałoby Ci się- min. ostre przepisy imigracyjne (w tym ekstra ostre dla muzłumanów i ludzi z Afryki), zakaz stawiania meczetów, liberalizacja gospodarki, likwidacja tvp, inwestycje w szkolnictwo, ograniczenie zasiłków dla bezrobotnych do okresu pół roku (po tym absolutnie żadnej pomocy), podatek liniowy, ścisła kontrola nad ludźmi (chipy? Kiedyś wspominałem o tym pomyśle).
Ot to by była utopia :]