Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658602 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9040 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:04:56 am »
http://wybory.onet.pl/wideo/krol-kaczynski-przyjechal-tak,6900648,1,klip.html

Niżej się kur** upaść nie da.
Ale co Palikot tutaj złego powiedział? Ma racje, ta babka z PiS-u była żałosna co mówiła, że Kaczyński będzie przemawiał i żeby mu nie przeszkadzano.

Palikot jako polityk nie powiniem mówić takich rzeczy i PO powinno coś z nim zrobić, inna sprawa jednak, że to jest jedyny człowiek, który głośno mówi prawde o PiS-ie i Kaczyńskim.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2010, 11:11:29 am wysłana przez Piter_neo »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9041 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:16:25 am »
Bo organizowanie kontrwieców i dążenie do konfrontacji tłumów to jest norma i działanie godne pochwały.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9042 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:19:04 am »
przypominają mi się szopki z pochówkiem na wawelu czy marszami równości i normalności. rzygam już tą polityką.
do wyborów nie idę z przyczyn ode mnie niezależnych, ale nawet jakbym miał możliwość to mocno bym się zastanowił.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9043 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:35:52 am »
Swoją drogą , to kiedy debata Kaczyński - Komorowski? Ostatnio słyszałem , że Kaczyński czasu nie ma.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9044 dnia: Czerwca 10, 2010, 12:44:33 pm »
Z tego wszystkiego to chyba ponownie zagłosuję na Korwina.

Przemiana Kaczora to śmiech na sali- wciąż liczą że ciemny lud to kupi.

A jeśli takowa faktycznie nastąpiła to jeszcze gorzej- bo jaką mamy pewnośc, że pół roku po wyborach znowu nie weźmie mu się na przemianę? Może tym razem całkowicie w faszyzm wpadnie?

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9045 dnia: Czerwca 10, 2010, 14:04:34 pm »

Przemiana Kaczora to śmiech na sali- wciąż liczą że ciemny lud to kupi.


Czy ty naprawdę wierzysz w to, że politycy Platformy nie mają dokładnie tego samego zdania o własnych wyborcach?.  :lol: Kurski miał tego pecha, że ktoś ujawnił jego prywatną rozmowę. Zresztą to rządy PO są krytykowane za przesadny PR. A jak myślisz do kogo jest on przede wszystkim kierowany? . A jakże - do ciemnego ludu!. :lol: 

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9046 dnia: Czerwca 10, 2010, 14:39:06 pm »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9047 dnia: Czerwca 10, 2010, 15:31:53 pm »
Cytuj
Czy ty naprawdę wierzysz w to, że politycy Platformy nie mają dokładnie tego samego zdania o własnych wyborcach?

Możliwe. Jednak nie mówią tego publicznie chociaż :]

Dobrze gośc mówi na filmie- powinni się przynajmniej nap***c, to coś by się działo.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 992
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9048 dnia: Czerwca 10, 2010, 16:04:32 pm »
Facet na końcu dobrze powiedział. Niech wreszcie staną ramię w ramię i skonfrontują swoje poglądy a nie propagandy. Dziesięć dni do wyborów , a jeszcze żadnej debaty nie było.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9049 dnia: Czerwca 10, 2010, 18:33:50 pm »
Przecież będzie debata w niedziele o 20. Kaczyński Napieralski i Pawlak. Komorowski odmówił udziału.

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9050 dnia: Czerwca 10, 2010, 20:33:13 pm »
http://www.se.pl/wydarzenia/wybory-2010/polki-oburzone-spotem-bronisawa-komorowskiego_142090.html

Rozumiem, że wg. "dziennikarzy" SE i feministek powinno być na odwrót - Komorowski gotuje obiad, rozwiesza pranie, a nawet obcina paznokcie u stóp małżonki.  :lol: Czy oni naprawdę nie mają się do czego doj#&ać?  :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9051 dnia: Czerwca 10, 2010, 20:54:26 pm »
Cytuj
. Równie dobrze mógłby się pochwalić faktem posiadania 15 niewolników, którzy czynią go wielkim panem i władcą - oburza się filozof i etyk prof. Magdalena Środa

Gdyby faktycznie pokazał w spocie że ma 15 murzyńskich niewolników w łańcuchach, stałby nad nimi ze strzelbą gotową do polowania na zwierzęta w puszczy, to z miejsca ma mój głos.
Niezależnie od poglądów.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9052 dnia: Czerwca 11, 2010, 00:41:20 am »
Debata - Marek Jurek, Bronisław Komorowski, Janusz Korwin-Mikke, Andrzej Lepper, Kornel Morawiecki, Andrzej Olechowski, Waldemar Pawlak, Bogusław Ziętek.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9053 dnia: Czerwca 11, 2010, 11:55:19 am »
Ten ostatni związkowiec najbarwniejszy :]

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9054 dnia: Czerwca 11, 2010, 12:36:07 pm »
Nie ma to jak porcja optymistycznych niusów z rana:

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/chaos-w-druzynie-komorowskiego,1,3240726,aktualnosc.html
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/sztuczny-tlum-w-po-pis-nas-przegania,1,3240727,aktualnosc.html

http://www.tvn24.pl/12690,1660219,0,1,panika-u-komorowskiego,wiadomosc.html

Aha, no i będzie propagandowa nagonka na PiS, bo jak PiS rządził, to uczciwi ludzie bali się wjazdu policji na chatę  :roll:

Cytuj
- Tylko przypomnienie Polakom dwuletnich rządów PiS, dzielenia społeczeństw, aresztowań o świcie i inwigilacji może rozpalić emocje i sprawić, żeby ludzie poszli do urn - dodaje.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9055 dnia: Czerwca 11, 2010, 12:40:20 pm »
Kto wie może nie będzie drugiej tury  :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9056 dnia: Czerwca 11, 2010, 14:39:24 pm »
Palikot rusza w Polskę, więc bardzo możliwe  :lol:

Cytuj
- Zobaczycie państwo Platformę w przyszłym tygodniu, jakiej państwo nie widzieliście przez ostatnie dwa miesiące. Codziennie będziecie mieli państwo co transmitować. Będę jeździł po całym kraju - Janusz Palikot zapowiada więc kolejne show.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8001898,Palikot_sie_boi_i_wysyla_zawiadomienie_do_prokuratury.html



Błazen.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9057 dnia: Czerwca 11, 2010, 15:43:50 pm »
Dość delikatne określenie. Ja się zastanawiam co Ci ludzie pod jego sceną robili? Jakieś darmowe piwsko tam lali? :lol:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9058 dnia: Czerwca 11, 2010, 16:18:28 pm »
Dość delikatne określenie. Ja się zastanawiam co Ci ludzie pod jego sceną robili? Jakieś darmowe piwsko tam lali? :lol:
Hehehe, dobre :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9059 dnia: Czerwca 11, 2010, 19:56:47 pm »
Czemu to Jarosław nie stawił się na debacie u studentów UW? Aż tak bardzo boi się merytorycznej dyskusji? Potrafi rzucać tylko ogólnymi hasełkami z kampanii? O co tutaj chodzi? Chętnie posłuchałbym co konkretnego ma do powiedzenia, a nie tylko "Polska jest najważniejsza". Napieralski też się nie zjawił. Powinni za to dostać mocno po uszach od wyborców.

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9060 dnia: Czerwca 11, 2010, 21:26:16 pm »
Czemu to Jarosław nie stawił się na debacie u studentów UW? Aż tak bardzo boi się merytorycznej dyskusji? Potrafi rzucać tylko ogólnymi hasełkami z kampanii? O co tutaj chodzi? Chętnie posłuchałbym co konkretnego ma do powiedzenia, a nie tylko "Polska jest najważniejsza". Napieralski też się nie zjawił. Powinni za to dostać mocno po uszach od wyborców.
Czego Ty chcesz od Napieralskiego? Gościu ciężko pracuje... przecież truskawki i mięso na obiad same z bazarku nie przyjdą. Są ważniejsze rzeczy, niż jakieś głupie debaty...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9061 dnia: Czerwca 11, 2010, 21:41:05 pm »
Będzie debata w telewizji publicznej, będzie Kaczyński, będzie Napieralski i tylko Bronek skrewił. Najwidoczniej boi się strzelić kolejną gafę. Dla wyborców to pewnie ważniejsze niż jakaś tam debata ze studentami.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9062 dnia: Czerwca 11, 2010, 21:52:18 pm »
Ciekawe zestawienie sondaży:

Najpierw to :

http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article624719/PO_w_panice_Konflikt_w_sztabie_marszalka.html

A teraz najnowsze sondaże przeprowadzone dla dwóch czołowych stacji informacyjnych:

Najpierw TVN:

http://www.tvn24.pl/-1,1660311,0,1,komorowski-nie-zostanie-prezydentem-w-i-turze,wiadomosc.html

A teraz TVP:

http://www.tvp.info/informacje/wybory-2010/sondaze/kaczynski-goni-komorowskiego/1916554

A teraz odnieście sobie wyniki sondaży dla TVP i TVN do newsa z pierwszego linka i wyciągnijcie wnioski. :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9063 dnia: Czerwca 11, 2010, 22:37:52 pm »
Debata w TVP1? Buhaha! Tak samo jakby Kaczyński przyszedł do TVN'u. Jaja sobie ktoś robi? UW było najbardziej neutralnym gruntem. Mam wrażenie, że PiS naprawdę uważa naród, a w szczególności swoich wyborców za idiotów. Proponują debatę w TVP1 i potem dziwią się, że Komorowski nie jest chętny aby tam gościć. Mydlą oczy tym biednym otumanionym ludziom żeby odwrócić uwagę od faktu, że Kaczyński wystraszył się debaty na UW, a oni to łykają jak pelikany.

Pamiętajmy, że łatwiej strzelić gafę kiedy mówi się o rzeczach konkretnych, dyskutuje się merytorycznie o przyszłości kraju, a nie rzuca jedynie puste hasełka typu "Polska jest najważniejsza".
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2010, 22:40:22 pm wysłana przez BoBaN »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9064 dnia: Czerwca 11, 2010, 22:40:12 pm »
Nie wiem dlaczego Komorowski nie przyjął zaproszenia do tvp, ale jedym z powodów mogło byc, że nie chciał byc listkiem figowym. Tak samo jak pisowcy czasem jeszcze palną, że tvp jest obiektywne bo ma Lisa.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9065 dnia: Czerwca 11, 2010, 22:58:07 pm »
Cytuj
Będzie debata w telewizji publicznej, będzie Kaczyński, będzie Napieralski i tylko Bronek skrewił. Najwidoczniej boi się strzelić kolejną gafę. Dla wyborców to pewnie ważniejsze niż jakaś tam debata ze studentami.

Jeżeli ktoś skrewił to był to Kaczyński - ponieważ wybrał sobie medium, całkowicie od siebie zależne.
Sam nie wiem czy bym się pokazał w stacji, która pokazuje wszem i wobec, że jest telewizją partyjną.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9066 dnia: Czerwca 11, 2010, 23:07:26 pm »
No tak, bo w TVP polityków PO wpier*alają żywcem. Wolałbyś Trwam czy TVN?

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9067 dnia: Czerwca 11, 2010, 23:53:16 pm »
Wolałbym UW
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9068 dnia: Czerwca 12, 2010, 00:38:36 am »
Obejrzałem te filmiki z UW. Mógłby mi ktoś wskazać w którym momencie kandydaci nad czymkolwiek tam debatują? Musiałem przegapić w zalewie zużytych, ankietowych pytań i streszczanych odpowiedzi pozostawionych bez kontrargumentów.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2010, 00:53:19 am wysłana przez el becetol »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9069 dnia: Czerwca 12, 2010, 00:56:29 am »
Na UW zadawano pytania między innymi internautów np. z Facebook itd. taka była formuła tego spotkania, może Napieralski, oraz Kaczyński boją się debat, w których ktoś może zadać im pytanie na które wcześniej nie "strzelali pamięciówki" aby móc odpowiedzieć i się przy tym nie zbłaźnić... W każdym bądź razie obydwóch mam w dupie, więc dla mnie nie muszą uczestniczyć  w żadnej debacie. I z całą pewnością takie spotkania na uczelniach są dużo bardziej wartościowe, niżeli jakieś szopki w tv.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9070 dnia: Czerwca 12, 2010, 01:39:21 am »
Na UW zadawano pytania między innymi internautów np. z Facebook itd. taka była formuła tego spotkania, może Napieralski, oraz Kaczyński boją się debat, w których ktoś może zadać im pytanie na które wcześniej nie "strzelali pamięciówki"

Przecież właśnie tylko takie pytania były na UW. "Prywatyzacja służby zdrowia/szkolnictwa", "legalizacja broni", "aborcja", "Kościół"*... ziew. Może dla kogoś nowego w temacie to było coś nowego i odkrywczego, ja te pytania i te "pamięciówki" słyszałem już setki razy, jak i znacznie bardziej rozbudowane i sprecyzowane wypowiedzi w obrębie tam ledwie liźniętych tematów. A tu, ot taki bryk dla niedouczonych studentów przed wyborami, tak jak streszczenia lektur dla gimnazjalistów na tydzień przed sprawdzianem.

*Nie wspominając o pytaniach kompletnie niepoważnych, jak np. to do Korwina z końca 8 części relacji. Ale to już odsyłam do jego wypowiedzi  8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9071 dnia: Czerwca 12, 2010, 20:29:01 pm »
Myślałem, że już mnie PO w tej kampanii nie zaskoczy - a jednak. Od trzech lat walczą o prywatną służbę zdrowia, Sawicka snuła w związku z tym wielkie plany, powstrzymało ich właściwie tylko weto prezydenta, a teraz się wielce oburzają, bo Jarosław śmiał im ową chęć prywatyzacji wytknąć. Komorowski ze swoim sztabem, strasząc pozwem w trybie wyborczym, domaga się przeprosin, Tusk bez ogródek nazywa kłamcą. Rok, dwa i trzy lata temu mieliśmy jakąś inną Platformę? Jak daleko się ta partyjka jeszcze posunie?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9072 dnia: Czerwca 12, 2010, 21:00:35 pm »
Jeżeli dobrze rozumiem to chodzi o to, że ponoć Komorowski nie jest za prywatyzacją szpitali. Mimo wszystko i tak to, co robią, to żenadą :lol:
Odnoszę wrażenie, że chyba nawet PO nie chce, by Komorowski był prezydentem, bowiem o ile zarówno Kaczyński jak i jego sztab się wyciszyli, tak  co rusz ktoś z PO (albo wręcz sam Komorowski) potrafi coś palnąć.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9073 dnia: Czerwca 12, 2010, 21:07:00 pm »
Cytuj
Premier Donald Tusk, pytany o zapowiedź sztabu wyborczego kandydata PO skierowania - ewentualnie - pozwu w trybie wyborczym przeciwko kandydatowi PiS, powiedział: "nie ma innej metody, trzeba kłamcę podać do sądu".

Sztab wyborczy kandydata PO na prezydenta Bronisława Komorowskiego zażądał, aby kandydat PiS Jarosław Kaczyński wycofał się ze słów o rzekomym poparciu kandydata PO dla pomysłu prywatyzacji służby zdrowia. Jeśli do poniedziałku nie zostanie to spełnione, będzie pozew do sądu w trybie wyborczym - zapowiada sztab.

- Nie może być tak, że ktoś jest ofiarą powtarzanego ciągle kłamstwa i że będzie taką bezradną ofiarą - powiedział premier, pytany o tę kwestię podczas wizyty w Tczewie.

Jak ocenił, "kłamstwo i insynuacja jest jedną z głównych metod postępowania obozu Jarosława Kaczyńskiego". - Nie ma innej metody, ponieważ do tej pory byli bezkarni, trzeba kłamcę podać do sądu - zaznaczył.

Zapewnił, że "nikt w Polsce nie chce prywatyzować szpitali". - Chcemy zmienić sytuację w szpitalach, bo ona jest naprawdę zła, a ci, którzy przeszkadzają, mają nieczyste sumienie, na końcu jeszcze posługują się kłamstwem - ocenił Donald Tusk.

2 lata temu: http://www.dziennik.pl/polityka/article208535/Totalna_prywatyzacja_szpitali.html

Program PO z 2007 roku:

Cytuj
"Szpitale rządzą się takimi samymi zasadami rachunku ekonomicznego jak inne podmioty gospodarcze. Efektywne zarządzanie na poziomie szpitala jest niezwykle istotne zarówno z punktu widzenia pacjentów, jak i personelu medycznego. Niestety, podobnie jak w przypadku na przykład przedsiębiorstw państwowych, nadzór właścicielski sprawowany przez podmioty państwowe nie sprzyja efektywnemu zarządzaniu w służbie zdrowia. Prywatyzacja będzie służyła poprawie efektywności, a więc podniesieniu jakości usług oraz obniżeniu ich kosztu. Nie ma powodów, aby szpitale nie były normalnymi przedsiębiorstwami, nadzorowanymi przez właścicieli za pośrednictwem rad nadzorczych, które – w trosce o zapewnienie wysokiej rentowności – zatrudniałyby najlepszych, dostępnych menedżerów. Dzięki prywatyzacji w Polsce powstałaby grupa wysokiej jakości menedżerów służby zdrowia, którzy są bardzo potrzebni z punktu widzenia obsługi całego systemu."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9074 dnia: Czerwca 12, 2010, 21:21:52 pm »
Jeżeli dobrze rozumiem to chodzi o to, że ponoć Komorowski nie jest za prywatyzacją szpitali. Mimo wszystko i tak to, co robią, to żenadą :lol:
Odnoszę wrażenie, że chyba nawet PO nie chce, by Komorowski był prezydentem, bowiem o ile zarówno Kaczyński jak i jego sztab się wyciszyli, tak  co rusz ktoś z PO (albo wręcz sam Komorowski) potrafi coś palnąć.

Sporo czytałem teorii w tygodnikach, że Tuskowi byłoby na rękę gdyby Komorowski przegrał (coś w tym teoretycznie jest), więc nigdy nie wiadomo.

Byłem dzisiaj na wiecu Korwina na rynku. W sumie nic nowego nie usłyszałem czego by się nie znało, na placu głównie ludzie młodzi, zapewne większośc studenci.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9075 dnia: Czerwca 13, 2010, 10:54:24 am »
Cytuj
- Minął czas, kiedy będziemy milczeć, gdy pojawiają się tak absurdalne zarzuty - mówił w Radiu Zet premier Donald Tusk. Tymi słowami polityk PO skomentował zarzuty, jakie są kierowane pod jego adresem, iż chce przejąć m.in. Telewizję Publiczną czy Narodowy Bank Polski.

- Dziś TVP stała się w niespotykanym wymiarze sztabem wyborczym Jarosława Kaczyńskiego i PiS. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przejdzie do czarnej historii upolitycznienia mediów - mówił premier zaznaczając, iż "w mediach publicznych potrzebna jest zmiana ponieważ to, co się dzieje teraz, nie śniło się Leszkowi Millerowi".

...

-Jarosław Kaczyński jeszcze pięć razy może się przebrać w czerwonego kapturka, babcię czy wilka, ale i tak będziemy wiedzieli, kim jest - zaznaczył.

- Jak widzę polityka, który chce wykorzystać tragedię smoleńską dostaję mdłości - mówił Donald Tusk zaznaczając, iż Jarosław Kaczyński wykorzystuje ją w kampanii prezydenckiej. - Sam się będzie rozliczał we własnym sumieniu. Każdy tak rozumie politykę, jak mu serce i rozum nakazują - zaznaczył.


http://wiadomosci.onet.pl/2183813,11,minal_czas_milczenia__gdy_pojawiaja_sie_absurdalne_zarzuty,item.html

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9076 dnia: Czerwca 13, 2010, 14:36:37 pm »
Dziś Bronek Gafa Komorowski palnął że wychodzimy z nato  :lol: kur** a może to była prawda a nie przejęzyczenie  :-? 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9077 dnia: Czerwca 13, 2010, 14:42:26 pm »


Brawo!

I TO ma być prezydentem?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9078 dnia: Czerwca 13, 2010, 14:51:16 pm »
Jak pisałem wyżej, zarówno Broken jak i PO bardzo się starają, by Komorowski nie został prezydentem :lol:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9079 dnia: Czerwca 13, 2010, 14:53:36 pm »


Brawo!

I TO ma być prezydentem?
Jeżeli wpadki słowne dla ciebie decydują kto ma być prezydentem to Jarasławo już dawno powinieneś skreślić.