Ankieta

Jak zagłosujesz w drugiej turze wyborów?

Andrzej Duda
20 (66.7%)
Bronisław Komorowski
10 (33.3%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Wybory prezydenckie 2015 - druga tura  (Przeczytany 131777 razy)

0 użytkowników i 25 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #360 dnia: Maja 08, 2015, 10:34:33 am »
Nikt tu o Bronku nie wspomina, ale doktorek jak zwykle musi się wpie**olić w dyskusję i dopisywać sobie niestworzone historie. Jakbyś czytał to co piszę, a nie tylko dennie się dopie**alał do mnie na każdym kroku to byś wiedział, że zarówno PO jak i PiS nie mogą liczyć na mój głos już w żadnych wyborach.


Przeczytaj moją wypowiedź:

Chyba że oddasz pusty głos (coś tak mówiłeś chyba ) bo to w sumie tak jakbyś oddał na komora.


I ta Twoja wypowiedź teraz :lol: Dennie się dopierdalam do Twojej osoby na każdym kroku :lol: Na tym forumku to chyba każdy do każdego się dopierdala na każdym kroku :lol:

Oddajac pusty głos, nie idąc na wybory oddajesz głos na Komora i obecnie rządzącą partię. Po RZĄDZIŁA sobie już długo i co zrobiła? Posprzedawałą wszystko, życie na kredycie polaczków wzmocniło PKB, dzięki czemu z tego jedyny pożytek taki, ze Wulfen ma tabeleczki do chwalenia Polskiej Republiki Bananowej.

Twoim argumentem przeciw PIS to "już rządzili/smoleńskoszołomy", kiedy rządzili pozamykano więcej aferzystów przez te 2 lata niż za rządów PO, kiedy to kolesiostwo urosło na większą skalę niż za AWS czy SLD.  Za rządów platformy za to poskazywano na permanentne więzienie osoby, które doprowadziły przed sąd kolesiów od korupcji :lol:

Jeśli będzie wybór w drugiej turze komór/duda to oddanie na dude głosu jest jedynym wyborem, aby coś się "zmieniło" BYĆ MOŻE na lepsze. Głosowanie na PO to brak zmian i dalsze rozkradanie Polski na 100%, głosowanie na PIS to loteria, a nawet jeśli nie to PIS może pozamyka niektóre hołoty z władz i będzie o połowę mniej złodziei (złodzieje z PIS dalej będą, typu Hofmany).
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2015, 10:42:27 am wysłana przez Master_666 »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #361 dnia: Maja 08, 2015, 10:39:59 am »
Tobie się coś poj**ane, wybieramy prezydenta, sam Duda przyznał ze nie ma się szans wygrać wyborów jeśli się nie startuje z list dużej partii, jedziesz na Dude tylko właśnie z tego powodu,  bo z PiS co jest kompletnie idiotyczne. Patrz jakie człowiek ma pomysły, jak się prezentuje, jak się wypowiada i skąd się wywodzi. I przestań pie**olic ze pis nic nie zrobił, bo przez te 2lata zrobił więcej niż Po przez 8. Zresztą oni nic dobrego nie zrobili, sam nepotyzm, korupcja, ustawione przetargi, spotkania na cmentarzach restauracjach, wypodnosili podatki. Trzeba być skończonym idiota rzeźby niedostrzega walorów Dudy, być takim niemyslącą piszą

Pomysly ma wlasnie idiotyczne/populistyczne, ktore jesli by spelnil swoje obietnice przedwyborcxe, to by z Polski wypeldzil wielki biznes i zapedzil caly kraj w jeszcze wieksze dlugi.Do tego to kandydat episkopatu, a polska jest krajem, ktory konstytucyjnie rozdziela panstwo od kosciola (wiemy wszyscy jak to w praktyce wyglada). Boje, ze po cichu podczas zmiany konstytucji ten pan chcialby z  Polski zrobic kraj wyznaniowy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #362 dnia: Maja 08, 2015, 11:04:05 am »
Boje, ze po cichu podczas zmiany konstytucji ten pan chcialby z  Polski zrobic kraj wyznaniowy.


Taka zmiana nie miałaby żadnego realnego wpływu na cokolwiek, prócz czystego, symbolicznego wymiaru (podobnie jak Braun chce intronizacji jezusa itp). Jeśli uważasz, ze duda zmieni Polskę na coś w kształcie państw islamskich i prawa szariatu to siedź sobie dalej w Anglii.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #363 dnia: Maja 08, 2015, 11:14:12 am »
Cytuj
39,3 proc. głosów dla Bronisława Komorowskiego, 31,1 proc. dla Andrzeja Dudy, 12,2 proc. dla Pawła Kukiza - to wynik największego sondażu wyborczego, przeprowadzonego przez 18 gazet wchodzących w skład Polska Press Grupy, informuje "Polska The Times".

Przy współpracy Regionalnego Ośrodka Badania Opinii Publicznej "Dobra Opinia" badaniem objęto 10 tys. respondentów we wszystkich województwach w Polsce. W każdym regionie przeprowadzono pomiar na reprezentatywnej próbie 500 dorosłych mieszkańców.

W skład ostatecznego zbioru włączono wskazania jedynie tych 6 tys. respondentów, którzy zadeklarowali, że "zdecydowanie tak" lub "raczej tak" pójdą do urn 10 maja oraz - przy ewentualnej drugiej turze - 24 maja.

Poza "podium" znaleźli się Janusz Korwin-Mikke - 5,1 proc. głosów, Magdalena Ogórek - 4,3 proc., Adam Jarubas - 3,9 proc. Pozostali kandydaci - poniżej 2 proc., bądź ułamki procenta głosów.

W II turze wyborów według tego sondażu wygra Bronisław Komorowski - 54,5 proc. głosów, przed Andrzejem Dudą - 45,5 proc.
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/sondaze/news-nowy-sondaz-duda-zmniejsza-dystans-do-komorowskiego,nId,1729906

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #364 dnia: Maja 08, 2015, 11:37:35 am »

Oddajac pusty głos, nie idąc na wybory oddajesz głos na Komora i obecnie rządzącą partię.


Ooo i znowu. :roll: Na wyboru idę, ale nie głosuję na żadnego z tych dwóch kandydatów. Przestań wreszcie dopisywać sobie bajeczki i wciskać innym bzdety.

Btw. Jeśli już pytasz co PO zrobiła, to mimo całego hejtu na nich, trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak zmieniły się polskie drogi. To nie znaczy, że przez to pójdę na nich głosować (piszę to żebyś znowu mi nie pierdolił, że lecę na PO głosować), bo drogi budowali za zbyt duże pieniądze i kręcili wały przy przetargach. Jednak gdybym cofnął się kilka lat i przejechał drogą z mojej miejscowości do Krakowa, to musiałbym robić od razu zawieszenie w aucie. Teraz mam do samego Krakowa stół. To samo z połączeniem na Śląsk i do stolicy. Nie ma żadnego porównania do tego co było wcześniej. Ja wiem, że Unia i dotacje, ale jakby nie pluć na nich, to jednak za ich kadencji nastąpiły te zmiany. A Duda jest u mnie skreślony już na starcie przez sam fakt, że jest przeciw in vitro. Mam bliski przykład jak ta metoda pomogła ludziom i są teraz szczęśliwi mogąc wychowywać swoje upragnione dziecko. Trzeba być zdrowo pierdolniętym zwyrolem żeby ludziom odbierać prawo do szczęścia i posiadania dziecka. Duda zwyrolem nie jest, bo każdy logicznie myślący człowiek wie dlaczego opowiada się on przeciw tej metodzie. Po prostu chce pozyskać elektorat kościoła czyli ludzi, którzy ze spranymi mózgami wychodzą co niedziela ze świątyń i klepią "prawdy" wciskane im przez księży marzących o wpływach w polityce.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2015, 11:40:23 am wysłana przez BoBaN »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #365 dnia: Maja 08, 2015, 12:01:10 pm »
Boje, ze po cichu podczas zmiany konstytucji ten pan chcialby z  Polski zrobic kraj wyznaniowy.


Taka zmiana nie miałaby żadnego realnego wpływu na cokolwiek, prócz czystego, symbolicznego wymiaru (podobnie jak Braun chce intronizacji jezusa itp). Jeśli uważasz, ze duda zmieni Polskę na coś w kształcie państw islamskich i prawa szariatu to siedź sobie dalej w Anglii.

Chodzilo mi bardziej o fakt, ze za tym poszlyby zmiany w prawie, zakaz aborcji (kompletny), zakaz i wiezienie za in vitro, brak zmiany w nauce religii(ktora, jest w zasadzie nauka o religii katolickiej, w wiekszosci przypadkow nic sie nie mowi o innych religjach), zakaz sprzedazy tabletek wczesno poronnych, zakaz dla zwiazkow partnerskich jedno plciowych itp. Duzo z tych bardzo konserwatywnych zakazow moze wplynac na obecnosc duzego biznesu w Polsce (np. reakcja duzego biznesu w USA na to jak kilka stanow chcialo wprowadzic prawo pozwalajace odmowic oblsugi par homosekualnych) oraz to jak Polska jest postrzegana na swiecie. Nie przodujemy w gospodarce czy innowacyjnosci, wiec nie mamy wielu kart przetargowych. Lepiej byc postrzeganym jako kraj otwarty, tolerancyjny i nowoczesny.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #366 dnia: Maja 08, 2015, 12:09:58 pm »
Lepiej byc postrzeganym jako kraj otwarty, tolerancyjny i nowoczesny.
Francji takie podejście wyszło bardzo ładnie. Polecam wycieczkę do Marsylii, Lyonu czy dzielnic Paryża których nie znajdziesz na widokówkach.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #367 dnia: Maja 08, 2015, 12:19:47 pm »
Btw. Jeśli już pytasz co PO zrobiła, to mimo całego hejtu na nich, trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak zmieniły się polskie drogi.


Drogi tak czy siak by były bo dotacje z UE na Euro 2012. PO się poszczęściło, ze to za ich kadencji Euro było i mogli zrobić mega wałki na drogach, gdzie 2/3 z nich mają za mało asfaltu w asfalcie, a o oszustwach przy budowie Tomasz mógłby napisać habilitację. Teraz masz "stół" w drodze do krakowa i na śląsk, ale za 5-10 lat dzięki świetnym materiałom użytym do budowy tych dróg, będziesz miał to co wcześniej + niekończące się remonty.

Po prostu chce pozyskać elektorat kościoła czyli ludzi, którzy ze spranymi mózgami wychodzą co niedziela ze świątyń i klepią "prawdy" wciskane im przez księży marzących o wpływach w polityce.

Cóz mogę powiedzieć o Komorze, który jest obecny na każdej uroczystości kościelnej jak i całej zgrai komuchów. Duda z tym swoim in vitro to się miesza, bo sam nie wie co powiedzieć aby zadowolić "elektorat", ale jeśli ktoś uważa, ze po jego wyborze in vitro będzie zakazane + grozić będzie za to więzienie powinien puknąć się w czółko.

zakaz sprzedazy tabletek wczesno poronnych

Masz na myśli tabsy 72h po? Bo to nie są wczesnoporonne. Co do "postrzegania na świecie" to mam, gdzieś, ze pedały będą sobie pluły, że nie ma związków partnerskich, a uwierz mi, ze duży biznes też to ma w dupie (myślisz, że prezesów wielkich firm obchodzi to czy w danym kraju są związki partnerskie, czy nie? :lol: )

Lepiej byc postrzeganym jako kraj otwarty, tolerancyjny i nowoczesny.

Nasz kraj w europie jest uważany za bardzo nowoczesny babo-chłop-pedał-trans Grodzki był szeroko chwalony na zachodzie, do tego mamy prezydenta geja Biedronia. Powód do dumy... ... Ja pier**lę...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #368 dnia: Maja 08, 2015, 12:21:16 pm »
Francji takie podejście wyszło bardzo ładnie. Polecam wycieczkę do Marsylii, Lyonu czy dzielnic Paryża których nie znajdziesz na widokówkach.

UK ma takie same problemy, ale naplyw imigrantow to nie rezultat otwartosci czy tolerancji, ale socjalu. Tak samo jest wielu Polakow, ktorzy w UK zyja na socjalu i sa dzielnice w wiekoszci Polskie w wielu misatach, i tam tez nie radzilbym sie zapuszcac. Pomysly Dudy, zasilki 500 PLN na dziecko,w zwiazku z tym ze jestesmy w EU, musialy by tez oznaczac doplaty na dzieci dla rodzin imigranotow osiedlajacych sie w PL. Jednak to ciagle za malo, zeby nastapil naplyw imigrantow do PL. Widocznie nie do konca rozumiesz dlaczego fale imigracji nastapily do tego stopnia w krajach takich jak UK czy FR. Pomijam oczywiscie aspekt historyczny (kolonie), ktory w przypadku PL nie istnieje.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #369 dnia: Maja 08, 2015, 12:23:07 pm »
Boje, ze po cichu podczas zmiany konstytucji ten pan chcialby z  Polski zrobic kraj wyznaniowy.


Taka zmiana nie miałaby żadnego realnego wpływu na cokolwiek, prócz czystego, symbolicznego wymiaru (podobnie jak Braun chce intronizacji jezusa itp). Jeśli uważasz, ze duda zmieni Polskę na coś w kształcie państw islamskich i prawa szariatu to siedź sobie dalej w Anglii.
Facet jest za zamykaniem ludzi w wiezieniu za in vitro więc nie byłby tego taki pewien.

Cytuj
Drogi tak czy siak by były bo dotacje z UE na Euro 2012. PO się poszczęściło, ze to za ich kadencji Euro było i mogli zrobić mega wałki na drogach, gdzie 2/3 z nich mają za mało asfaltu w asfalcie, a o oszustwach przy budowie Tomasz mógłby napisać habilitację. Teraz masz "stół" w drodze do krakowa i na śląsk, ale za 5-10 lat dzięki świetnym materiałom użytym do budowy tych dróg, będziesz miał to co wcześniej + niekończące się remonty.
W czasach kryzysu taki rozwój jest nie lada osiągnięciem.
Cytuj
ale jeśli ktoś uważa, ze po jego wyborze in vitro będzie zakazane + grozić będzie za to więzienie powinien puknąć się w czółko.
"Stosowanie metody zapłodnienia pozaustrojowego in vitro powinno być prawnie zakazane."
Duda: Zgadzam się
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2015, 12:34:13 pm wysłana przez Wulfen »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #370 dnia: Maja 08, 2015, 12:25:47 pm »

Oddajac pusty głos, nie idąc na wybory oddajesz głos na Komora i obecnie rządzącą partię.


Ooo i znowu. :roll: Na wyboru idę, ale nie głosuję na żadnego z tych dwóch kandydatów. Przestań wreszcie dopisywać sobie bajeczki i wciskać innym bzdety.

Btw. Jeśli już pytasz co PO zrobiła, to mimo całego hejtu na nich, trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak zmieniły się polskie drogi. To nie znaczy, że przez to pójdę na nich głosować (piszę to żebyś znowu mi nie pierdolił, że lecę na PO głosować), bo drogi budowali za zbyt duże pieniądze i kręcili wały przy przetargach. Jednak gdybym cofnął się kilka lat i przejechał drogą z mojej miejscowości do Krakowa, to musiałbym robić od razu zawieszenie w aucie. Teraz mam do samego Krakowa stół. To samo z połączeniem na Śląsk i do stolicy. Nie ma żadnego porównania do tego co było wcześniej. Ja wiem, że Unia i dotacje, ale jakby nie pluć na nich, to jednak za ich kadencji nastąpiły te zmiany. A Duda jest u mnie skreślony już na starcie przez sam fakt, że jest przeciw in vitro. Mam bliski przykład jak ta metoda pomogła ludziom i są teraz szczęśliwi mogąc wychowywać swoje upragnione dziecko. Trzeba być zdrowo pierdolniętym zwyrolem żeby ludziom odbierać prawo do szczęścia i posiadania dziecka. Duda zwyrolem nie jest, bo każdy logicznie myślący człowiek wie dlaczego opowiada się on przeciw tej metodzie. Po prostu chce pozyskać elektorat kościoła czyli ludzi, którzy ze spranymi mózgami wychodzą co niedziela ze świątyń i klepią "prawdy" wciskane im przez księży marzących o wpływach w polityce.
drogi zrobiło PO?  :lol: :lol: :lol: Po to chyba bardziej nie wywiązało sie z planów na te drogi. Bosze jaki ten lud niedoinformowany..

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #371 dnia: Maja 08, 2015, 12:29:07 pm »
Swoją drogą, Chińczycy oddali już nam hajs, czy dalej jesteśmy przez nich ruchani? :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #372 dnia: Maja 08, 2015, 12:30:29 pm »
drogi zrobiło PO?  :lol: :lol: :lol: Po to chyba bardziej nie wywiązało sie z planów na te drogi. Bosze jaki ten lud niedoinformowany..

No pewnie, że nie zrobili, a to po czym jeżdżę to kur** pewnie kibice Legii Warszawa kładli całkowicie za free żeby gładko sobie na meczyki jeździć. :lol: :lol: :lol:

Btw. Gwarantuję, że gdyby te wszystkie asfalty były położone za kadencji PiSu, to Tomasz i reszta fanbojów PiSu zesrałoby się w majty chwaląc ich za taki czyn. Skoro teraz potrafią mówić, że przez 2 lata PiS narobił tyle dobrego dla Polski, to co by było gdyby na serio coś zrobili, a nie tylko skłócili społeczeństwo, rozjebali rząd i narazili podatników na ogromne koszta przez konieczność rozpisania nowych wyborów.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2015, 12:34:13 pm wysłana przez BoBaN »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #373 dnia: Maja 08, 2015, 12:36:54 pm »
Boban tutaj najbardziej trzeźwo myślący

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #374 dnia: Maja 08, 2015, 12:38:12 pm »
 :o
Jizas boban co ty kur** pier**lisz?
Stałes sie własnie królem lemingów forumowych, wulfen z castorem powinni bić pokłony.
ja pier**le..

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #375 dnia: Maja 08, 2015, 12:39:34 pm »
Gwarantować sobie możesz, ale i tak tego nie udowodnisz. Zresztą gdyby budowali tak gówniane drogi z lewymi próbkami asfaltu itp. to na pewno byłby na nich hejt. Jeśli uważasz inaczej to przykro mi.

rozjebali rząd i narazili podatników na ogromne koszta przez konieczność rozpisania nowych wyborów.


I to aż dwa razy, bo Lechu jeszcze spowodował katastrofe samolotu, co doprowadziło do wcześniejszych wyborów prezydenckich. Komisja w MAKu stwierdziła, że w ostatnich godzinach lotu pijany Lechu przejął stery i rozjebał się o brzozę. Mam wtyki w RMF, a oni tam ze stenogramów odczytali te nowe rewelacje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #376 dnia: Maja 08, 2015, 12:42:52 pm »
Spoko argumenty Leszke. Ja tylko mówię co widzę dookoła siebie i po czym poruszam się na co dzień. Podkreślam, że nie zmienia to faktu iż nie oddam głosu na PO, bo nie jestem ślepy na to jakie wały kręcili przy przetargach. Jednak musiałbym po prostu zamknąć oczy i udawać, że nie widzę jak dookoła mnie powstały nowe sportowe obiekty, nowe drogi, chodniki, oświetlenie itp. Pech PiS i jego zwolenników jest taki, że nie zrobiono tego za rządów partii Jarosława Kaczyńskiego.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #377 dnia: Maja 08, 2015, 12:56:24 pm »
Jednak musiałbym po prostu zamknąć oczy i udawać, że nie widzę jak dookoła mnie powstały nowe sportowe obiekty, nowe drogi, chodniki, oświetlenie itp.


A za rządów Putina powstały piekne obiekty w Soczi, za kwotę których można było zoorganizować 2 olimpiady letnie + 1 zimową w Londynie, bo takie łapówki wzięli. U nas dokładnie to samo.

Bosz, Boban taki z Ciebie Leming teraz wylazł. Wielkie kwoty wydane na stadiony, nie współmierne z efektem widzę nic dla Ciebie nie znaczą.

"- Mamy stadion za 2mld złotych!
- Taki sam można by zbudować za 600mln złotych, gdyby nie łapówki i lewe przetargi!
- Co z tego?! Mamy stadion, super rząd! Kocham być okradany z pieniędzy, bo na piękny stadion dojadę swoim ścigaczem piękną drogą, która się rozleci za 10 lat!"

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #378 dnia: Maja 08, 2015, 13:04:11 pm »
Wiesz ile sie takie rzeczy w tym kraju planuje?
Wiesz jak to było zaplanowane a co powstało lub powstanie( z 6 pasów zrobimy 4 i też bedzie)?
Wiesz jak chujowym materiałem zostało zrobione?
Wiesz jak bardzo to wszysto jest przepłacone i spartaczone do tego?
Wiesz ile PO inwestycji olało przez nieudolność lub partactwo?
Wiesz ile firm na tych drogach przez PO zbankrutowało?
Wiesz na czyje konta idzie kasa z bramek na autostradzie?
Wiesz odnowienie domow kultury, place, parki i chodniki nie przynosi realnej korzyści społeczeństwu?
A unija kasy nie bierze z kosmosu( z kosmosu to tylko nazisci) i trzeba bedze oddac?


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #379 dnia: Maja 08, 2015, 13:13:56 pm »
Logika Bobana w sprawie dróg, na przykładzie kupna tv:

- W sklepie jest nowy telewizor X za 1000zł
- Krętacz oferuje Bobanowi telewizor X refurbished za 2000zł
- Boban mimo że może kupić w sklepie, kupuje od krętacza
- Boban jest zadowolony, co z tego, że ma telewizor za 2000zł, który mógł mieć taniej. Ważne że jest!
- Krętacz to super gość, bo załatwił mi telewizor.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #380 dnia: Maja 08, 2015, 13:27:01 pm »
Leming to wylazł z Ciebie Master, bo jak zwykle zarzucasz mi coś co już dawno wyjaśniłem. Ja wiem, że lubujesz się w wybiórczym cytowaniu i manipulacji, ale bez przesady. To samo tyczy się Leszke. Ślepy nie jestem i widzę jakie wały PO kreciło przy tych inwestycjach. Dlatego też...

Podkreślam, że nie zmienia to faktu iż nie oddam głosu na PO, bo nie jestem ślepy na to jakie wały kręcili przy przetargach.

...wbijcie sobie to do łba i przestańcie gadać bzdur, że nie dostrzegam oszustw PO.

Jeśli jednak miałbym do wyboru jeździć po takich gładkich drogach jak teraz z lewymi przetargami w tle lub jeździć po uber chujowej nawierzchni jak kilka lat temu, to wybaczcie ale zdecydowanie wybieram dobre drogi z aferą w tle. Oczywiście muszę dopisać specjalnie dla Mastera i Leszke, że nie oznacza to mojego poparcia dla Komora i PO w nadchodzacych wyborach.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #381 dnia: Maja 08, 2015, 13:55:32 pm »
 
nie oznacza to mojego poparcia dla Komora i PO w nadchodzacych wyborach.

A Ty dalej nie rozumiesz, że oddanie głosu nieważnego lub nie pójście na wybory w DRUGIEJ turze (która na pewno będzie i która na 90% będzie między komorem, a dudą) jest RÓWNOZNACZNE z głosowaniem na komora i popieraniem wałków, kumoterstwa, krętactwa, nepotyzmu totalnego, korupcji i rozkradania dóbr państwowych.

Skoro ani Komora, ani Dudy nie popierasz (zresztą tak jak ja) to na kogo będziesz głosował w drugiej turze?

Skoro tak Ci pasują te drogi i wszędobylska korupcja z nimi związana, bo zwisa Tobie, że są wałki, byleby były drogi (już nie mówiąc o tym, ze gdyby nie wałki byś miał dwa razy więcej takich dróg lepszej jakości) to przenieś się do Rosji. Tam jest idealnie pod tym względem.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #382 dnia: Maja 08, 2015, 14:21:29 pm »
Ale się dopieprzyliście do Bobana. Zupełnie bezsensu. Gdyby chociaż chwalił PO, ale on tylko stwierdził, że teraz są lepsze drogi niż kiedyś... Podobnie można by wiele rzeczy wymienić. Jaka jednak jest zasługa w tym PO, albo jak wyglądałaby Polska, gdyby przez ostatnie 8 lat rządził PiS? No to już można sobie gdybać. Pod pewnymi względami byłoby lepiej, pod innymi gorzej, to pewne.

Może w drugiej turze zagłosuję na Dudę. Może. Wydaje mi się strasznie miałki, a jego niektóre postulaty to tragedia. Z drugiej strony wygląda na dość porządnego i ogarniętego gościa. Szkoda, że nie ma trochę innych poglądów.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #383 dnia: Maja 08, 2015, 15:11:39 pm »
To nie dojebka a otwieranie oczu, bo jeszcze na bronka zagłosuje aby złym pisiorom na złosc zrobic. Bo jak przyjdzie pis to wszystkich powsadza do wiezień i ksieza beda rządzić a grodzkie zostanie zutilizowane.




LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #384 dnia: Maja 08, 2015, 16:01:00 pm »
Cytat: LoNdEk w Dzisiaj o 12:01:10
zakaz sprzedazy tabletek wczesno poronnych
Cytuj
Masz na myśli tabsy 72h po? Bo to nie są wczesnoporonne. Co do "postrzegania na świecie" to mam, gdzieś, ze pedały będą sobie pluły, że nie ma związków partnerskich, a uwierz mi, ze duży biznes też to ma w dupie (myślisz, że prezesów wielkich firm obchodzi to czy w danym kraju są związki partnerskie, czy nie?  )

Wlasnie sprawa w USA pokazala, ze duzy biznes dba o to jak ludzie go odbieraj(zajumje sie reklama na codzien, wiec wiem jak to dziala):

http://time.com/3766452/arkansas-walmart-indiana-religious-freedom-law/
http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-04-02/wal-mart-ge-pressure-has-lawmakers-changing-tune-on-gay-rights

Cytuj
Cytat: LoNdEk w Dzisiaj o 12:01:10
Lepiej byc postrzeganym jako kraj otwarty, tolerancyjny i nowoczesny.
Cytuj
Nasz kraj w europie jest uważany za bardzo nowoczesny babo-chłop-pedał-trans Grodzki był szeroko chwalony na zachodzie, do tego mamy prezydenta geja Biedronia. Powód do dumy... ... Ja pier**lę...

Czy zawsze musimy oceniac ludzie przez pryzmat tego kim sa, a nie tego co osiagneli? Uwierz mi, Polskie spoleczenstwo jest na poziomie niektorych panst islamsich jesli chodzi o toleracje. Panstwo/prawo/rzad to jedno, a spolecznstwo jednak zacofane. Sa wyjatki wspomniany Biedron czy Grodzka.Bez od-gornych zmian w prawie, nie zmienimy spoleczenstwa, a bez tego, nie bedziemy naprawde nowoczesnym panstwem. Wystarczy spojrzec na to forum, komentarze w innych serwisach, zeby zobaczyc, jak bardzo Polska jest "zacofana" w niektorych kwestiach. Prezydent, taki jak Duda, kanydat episkopatu, nie pomoze w zmiejszeniu tego problemu. PO nie ma jaj, tak samo jak Komorowski, zeby jakies konkretne zmiany wprowadzic, ale lepiej isc do przodu powoli, niz sie cofac.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #385 dnia: Maja 08, 2015, 16:12:45 pm »
Po powyzszym poscie dostalem Leszke.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #386 dnia: Maja 08, 2015, 16:13:05 pm »
Wywody o tolerancji po prostu piękne.


Wlasnie sprawa w USA pokazala, ze duzy biznes dba o to jak ludzie go odbieraj(zajumje sie reklama na codzien, wiec wiem jak to dziala):


I rozumiem Ty jesteś za dyktowaniem praw przez pedały i lesby oraz murzynów czy cyganów. Walmart sobie wyda przeproszenie, da trochę hajsu na tęczową rewolucję i spokój.

Właściciel przemysłu produkcyjnego, który nie prowadzi sprzedaży detalicznej ad personam (jak walmarkt) będzie kierował się opłatami, podatkiem, udogodnieniami w transporcie, a tym, że w danym państwie niema związków partnerskich nikogo nie interesuje oprócz eltona johna co najwyżej może koncert odwołać :lol:

Rozumiem, że prawa człowieka za to można je**ć równo, ale gejów i lesb oraz transów nie. Wszystkie wielkie firmy mają produkcje w bangladeszu, chinach, tajwanie itp. równo jadąc po dupach tamtejszą ludność i jakoś nie przenoszą produkcji do "cywilizowanej i tolerancyjnej" europy. Ciekawe czemu. Pewnie znasz odpowiedź, bo zajmujesz się reklamą na co dzień.


Czyli jednak da radę ludziom wciskać głupoty pod przykrywką "tolerancji". Jakie to zabawne, że na straży "tolerancji" soti ziomek co zwalcza religie katolicką i chce się jej pozbyć raz na zawsze z europy. "Tolerancja" w wydaniu zachodnim.


Po za tym, kur** mać, nikt ni kogo nie ocenia po tym, że jest pedałem, chyba, że jest pedałem wojującym o pedalskie prawa, i którego jedynym osiągnięciem jest wojowanie w tęczowej armii. Grodzki i Biedroń gówno osiągnęli, to ich nie chwalę, tak samo jak wiele pedałów gówno osiągnęło a najwięcej szczekają. Tak samo ludzi hetero, którzy coś osiągnęli nikt nie ocenia "o ja, wymyślił perpetum mobile i do tego jest hetero! dobrze, że jest hetero, bo bym go tępił, jakby był gejem. A tfu!".

« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2015, 16:55:57 pm wysłana przez Master_666 »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #387 dnia: Maja 08, 2015, 16:38:31 pm »
I rozumiem Ty jesteś za dyktowaniem praw przez pedały i lesby oraz murzynów czy cyganów. Walmart sobie wyda przeproszenie, da trochę hajsu na tęczową rewolucję i spokój.

Nie wiem czy jestes taki glupi czy tylko udajesz. Prawa nie maja byc dyktowane przez mniejszosci, ale nie moze byc tak, ze wiekszosc zakazuje czegos, tylko dlatego, ze twoja orientacja seksualna jest inna, albo, ze twoje pochodzenie jest inne. Tekst o cyganach czy murzynach pomine, bo z takim zacofaniem nie da sie walczyc (mam dobrych przyjaciol roznych kolorow skory czy orientacji seksualnych).

Rozumiem, że prawa człowieka za to można je**ć równo, ale gejów i lesb oraz transów nie. Wszystkie wielkie firmy mają produkcje w bangladeszu, chinach, tajwanie itp. równo jadąc po dupach tamtejszą ludność i jakoś nie przenoszą produkcji do "cywilizowanej i tolerancyjnej" europy. Ciekawe czemu. Pewnie znasz odpowiedź, bo zajmujesz się reklamą na co dzień.

Wyskoczyles z agumentem z dupy. To nie sa porownywalne rzeczy. Zdajesz sobie sprawe, ze wiekszosc rzeczy, ktorych uzywasz zostaly wyprodukowane w takich fabrykach? Wiekszosc podzespolow w komputerze, z ktorego piszesz pochodzi wlasnie z takich fabryk. Jesli cie to rusza, nie wspomagaj ich i nie kupuj ich produktow. Rownie dobrze moge powiedziec, ze jesli ktos bierze kapiel to jest samolubem bo ludzie umieraja z braku wody tysiacamy dziennie...


Czyli jednak da radę ludziom wciskać głupoty pod przykrywkom "tolerancji". Jakie to zabawne, że na straży "tolerancji" soti ziomek co zwalcza religie katolicką i chce się jej pozbyć raz na zawsze z europy. "Tolerancja" w wydaniu zachodnim.

Czytaj ze zrozumieniem, jestem wierzacy, wierze w Boga, nie wierze w kosciol. Proste. Jestem przeciwnikiem wciskania religii ludzia na sile, ale nie jestem przeciwnikiem tego zeby ludzie wyznawali swoja, wybrana religie, ale nie chce, zeby ta religia wchodzila do spraw panstwowych. Po co krzyze w klasach czy urzedach? Czy nasza wiara jest tak slaba, ze potrzebujemy jej przypomnienia, fizycznych symboli, w kazdym miejscu?

...podsumowujac, jestes bucem, ograniczonym bucem. Pojezdzij po swiecie, porozmawiaj z ludzmi roznych ras i religii. Ja w zeszlym roku odwiedzilem kilka swiatyn hinduskich, buddyjskich, synagog, meczetow, kosciolow i swiatyn innych religii. Spedzilem tydzien w Nowym Jorku, gdzie wiekszosc czasu spedzielem ze swoim przyjaciem, ktory jest homoseksualista. Moj najlepszy przyjaciel w UK to hindus. Ja znam tych ludzi, spedzam z nimi czas, dopytuje o ich zycie i nie znosze ludzi twojego pokroju, nic nie wiedzacych, nie znajacych realiow, ktorzy w swojej glowie stwarzaja sobie obraz swiata, ktory ma nie wiele wspolnego z rzeczywistoscia.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #388 dnia: Maja 08, 2015, 17:00:30 pm »
ale nie chce, zeby ta religia wchodzila do spraw panstwowych.


A ja nie chcę by do spraw państwowych ingerowały Pospolite Ruszenie Pedalstwa. I? Krzyż w klasach to straszna rzecz, za to pedalska tęcza to super sprawa pewnie? Jakiś ty głupi jest w swych wywodach.

Wyskoczyles z agumentem z dupy. To nie sa porownywalne rzeczy. Zdajesz sobie sprawe, ze wiekszosc rzeczy, ktorych uzywasz zostaly wyprodukowane w takich fabrykach? Wiekszosc podzespolow w komputerze, z ktorego piszesz pochodzi wlasnie z takich fabryk. Jesli cie to rusza, nie wspomagaj ich i nie kupuj ich produktow. Rownie dobrze moge powiedziec, ze jesli ktos bierze kapiel to jest samolubem bo ludzie umieraja z braku wody tysiacamy dziennie...

Co Ty pierdzielisz człowieku? Sam głupoty gadasz, jakoby firmy nie chciały mieć cokolwiek wspólnego z nietolerancyjnym państwem (oczywiście w Twoim mniemaniu, bo akurat państwo Polskie jest tolerancyjne, aż nadto, bo ja to bym do tych gejów na paradzie równości kazał strzelać z gumowych kul) i dbają o wizerunek nie zadajać się z antypedałami. A tutaj hop - prawa człowieka można łamać, to jest spoko. Praw gejów i murzynów - nie. Lewacka propaganda jest już tak daleko posunięta, ze w moim podręczniku do farmakologii zamiast pisać "Ca2+ blokery są zalecane w leczeniu nadciśnienia u murzynów" piszą "u afrykoamerykanów" nosz kurde, czyli rozumiem, ze na murzyna już lek nie zadziała :lol:


...podsumowujac, jestes bucem, ograniczonym bucem. Pojezdzij po swiecie, porozmawiaj z ludzmi roznych ras i religii. Ja w zeszlym roku odwiedzilem kilka swiatyn hinduskich, buddyjskich, synagog, meczetow, kosciolow i swiatyn innych religii. Spedzilem tydzien w Nowym Jorku, gdzie wiekszosc czasu spedzielem ze swoim przyjaciem, ktory jest homoseksualista. Moj najlepszy przyjaciel w UK to hindus. Ja znam tych ludzi, spedzam z nimi czas, dopytuje o ich zycie i nie znosze ludzi twojego pokroju, nic nie wiedzacych, nie znajacych realiow, ktorzy w swojej glowie stwarzaja sobie obraz swiata, ktory ma nie wiele wspolnego z rzeczywistoscia.

To już zdanie mistrz. Ja również odwiedziłem synagogi, świątynie hinduskie, świątynie Bahaizmu, mam znajomych żydów, gejów, lesbijki, biseksualnych, mam dobrego kumpla murzyna, zawoziłem arabusa na lotnisko w warszawie, zwiedziłem największy kościół mormonów jak i zaprosiłem ich do swojego domu, czytałem również ich księgę, mam znajomych buddystów, wielu znajomych ukraińców i ruskich, jestem na "Ty" z profesorem który jest kabalistą. Idź tam zaszyj się w tym swoim jUKeju i nie wracaj nigdy nawet w odwiedziny do Polski, bo jeszcze przyniesiesz do nas miłość do pedalstwa i kóz.

Spadaj sobie do wulkanu ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi hindusami.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2015, 17:12:16 pm wysłana przez Master_666 »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #389 dnia: Maja 08, 2015, 17:22:24 pm »
Masz znajomych żydów, gejów i dobrego kumpla murzyna? A wiedzą, jaki jesteś dwulicowy i że masz się za lepszego od nich? lol

Możecie się dalej kłócić.

svonston

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #390 dnia: Maja 08, 2015, 17:26:25 pm »
Odpowiadał rzeczowo na wszystkie pytania
Podaj 10 przykładów, bo ja tam nie widzę żadnej normalnej odpowiedzi.

No i ustawą chce znieść ubóstwo. :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #391 dnia: Maja 08, 2015, 17:38:10 pm »
Masz znajomych żydów, gejów i dobrego kumpla murzyna? A wiedzą, jaki jesteś dwulicowy i że masz się za lepszego od nich? lol

Możecie się dalej kłócić.


Kto powiedział, że jestem lepszy od nich? :lol:

Tak, wiedza, że nie lubię żydów, którzy roszczą sobie odszkodowania do Polski - co najśmieszniejsze oni też ich nie lubią :lol: .

Murzyn doskonale wie, jaki mam stosunek do "murzynów" z Francji, czy z afryki, co przez 2000 lat niczego nie osiągnęli, a tylko dalej się mordują nawzajem, jedzą murzynów-albinosów i piją krew chrześcijan. On sam robi sobie jaja z takich murzynów i tak samo nie lubi lewactwa jaki próbuje promować londek.

Wieć jak ktoś jest dwulicowy to nie ja, bo każdy z mojego otoczenia wie, jakie mam stanowisko jeśli chodzi o "tolerancję".

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #392 dnia: Maja 08, 2015, 18:05:02 pm »
Cytuj
...wbijcie sobie to do łba i przestańcie gadać bzdur, że nie dostrzegam oszustw PO.
Zrozum że pisowcom nie wystarczy samo nie zagłosowanie na po, oni cie będą tak długo nękać aż nie przyznasz że zagłosujesz na pis a Kaczyński jest twoim prorokiem. Ja jestem dla nich lemingiem i powcem, mimo ze nigdy w życiu nie zagłosowałem na PO
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2015, 18:09:09 pm wysłana przez Wulfen »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #393 dnia: Maja 08, 2015, 18:13:53 pm »
Takie mam właśnie odczucie, że niektórzy tutaj bardzo chcą innych przekonać do Dudy. Jakby się dało to siłą najlepiej. Tylko, że efekt osiągają zupełnie odwrotny.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #394 dnia: Maja 08, 2015, 18:55:34 pm »
Odpowiadał rzeczowo na wszystkie pytania
Podaj 10 przykładów, bo ja tam nie widzę żadnej normalnej odpowiedzi.

No i ustawą chce znieść ubóstwo. :lol:
Nie chce mi się wyszukiwać i kopiować, żeby pokazać, że mam rację (i tak byś pewnie się do czegoś doczepił, dla zasady). Odpowiadał na pytania prosto, ale rzeczowo, każdy może sam sprawdzić, kto czytał AMA. Wiadomo, że czas nie pozwolił mu się dokładniej wypowiedzieć. Kilka zdań na jedno pytanie to max. Ktoś zadał mu 11 pytań i na każde z nich udzielił odpowiedzi. To się chwali.

A że jego niektóre pomysły są bardzo głupie, to tego nie podważam. Np. zamiast emerytur stała kwota 2000zł dla każdego po 67 roku życia.

svonston

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #395 dnia: Maja 08, 2015, 19:06:05 pm »
i tak byś pewnie się do czegoś doczepił, dla zasady
Dobra wymówka.

Ja czytałem to AMA i jak dla mnie najgorsze ze wszystkich - zarówno ze strony kandydata, jak i ze strony wypokowiczów.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #396 dnia: Maja 08, 2015, 19:19:07 pm »
Po prostu wiem z forumowego doświadczenia, że lubisz się dopierdalać dla zasady :P

Ale skoro mowa o Palikocie:
Cytuj
- Jest 10 powodów, dla których trzeba głosować na mnie, na Janusza Palikota - podkreślił polityk. - Te powody są powszechnie znane. To właśnie te powody: Kowalski, Duda, Korwin, Jarubas, Wilk, Komorowski, Kukiz, Tanajno, Braun, Ogórek. 10 bardzo dobrze znanych powodów, dla których warto głosować na mnie - mówił Palikot, wskazując na wizerunki swoich konkurentów.

Lider Twojego Ruchu podziękował wszystkim, którzy brali udział w jego kampanii. - Jestem pewien, że zbudowaliśmy dobry fundament na przyszłość - podkreślił.

Palikot nie chciał rozmawiać z dziennikarzami. - Jest 10 dobrze znanych powodów, by głosować na Janusza Palikota - powtarzał w odpowiedzi na każde pytanie.
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/kandydaci/news-palikot-podaje-10-powodow-by-oddac-na-niego-glos,nId,1730624

 :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #397 dnia: Maja 08, 2015, 19:22:19 pm »
No i o tym mówię.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #398 dnia: Maja 09, 2015, 08:27:33 am »
ABW wzielo sie za dziennikarza ktory ujawnil m.in ze Komorowski ma nieslubne dziecko. Widac "gajowy" zazdroscil Korwinowi. Najs. Jak juz przy Korwinie jestesmy to znajdzie sie biedak w trzecim tomie "Resortowych dzieci".

Bardziej serio to polecam to:



« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2015, 08:29:43 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #399 dnia: Maja 09, 2015, 10:19:28 am »
Masz znajomych żydów, gejów i dobrego kumpla murzyna? A wiedzą, jaki jesteś dwulicowy i że masz się za lepszego od nich? lol

Możecie się dalej kłócić.
Na forumku jest wszystko ale pierwszy raz słysze o czymś takim jak przyznawanie sie do zydostwa przez kogoś mieszkającego w Polsce. Nie po to dziadkowie/rodzice przynajmniej dwa razy zmieniali nazwisko aby teraz dzieciak opowiadał, ze jest żydem. Obrzezany chociaż?

Londek to pojechał też z grubej rury. Tydzień w obcym miescie w mieszkaniu przyjaciela.. :roll: (ja jak tak odwiedzam przyjaciółki to zawsze kończy sie sześciodniowym dymankiem) hoho powiedziałby komorowski przykładny obywatel polski.

PS:Wylądowali amerykańce  na marsie, patrzą a tu pełno mieszkańców. Pytają wiec pierwszego z brzegu:
-Czy wszyscy marsjanie mają po 3 nogi?
-Tak wszyscy.
-A czy wszyscy mają po 4 ręce?
-Tak wszyscy.
-A czy wszyscy mają tylko jedno oko?
-Tak wszyscy.
-A czy wszyscy mają krecone włosy?
-Tak wszyscy.
-A czy wszyscy mają garbate nosy?
-Gdzie tam panie, ci z garbatymi nosami to żydzi.
 :angel: