Ankieta

Słuchasz HH?

TAK
11 (42.3%)
NIE
15 (57.7%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Marca 17, 2005, 10:32:07 am

Autor Wątek: Rap PL  (Przeczytany 204552 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpnia 12, 2005, 12:25:03 pm »
Z Hip-Hłopem, ups. sorry HIP-HOPEM mam stycznosc jedynie gdy słysze dzwonek telefonu mojego Pana Dzielnicowego - ma on wgraną melodie "Łapy, łapy cztery łapy, a na łapach pies kudłaty...."

Powaznie! 8)  Akurat dzielnicowy to moj kumpel ze szkoły, razem w halo2 gramy 8)  Ma sie znajomosci :twisted:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpnia 12, 2005, 12:27:03 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Ja osobiście niesłucham każdego polskiego HH.Ja słucham tylko piosenek mających jakieś sensowne przesłanie, pouczające i mądre...
Słucham więc wiele zespołów z podziemia a z legali Slums Attack, czasem Ascetoholix.Uważam że jest to bardzo wartościowa muzyka!

A czy słuchałasz ją dłużej, czy może od dwóch / trzech lat?

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpnia 12, 2005, 12:28:48 pm »
Hip Hopu słucham od siedmiu czy ośmiu lat

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpnia 12, 2005, 12:32:09 pm »
no to zwracam honor

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpnia 12, 2005, 12:35:35 pm »
Wiem na ten temat dość sporo, wiem też że polski HH ostatnio się "zbambrzył"i nie jest to już ta klasa co jeszcze 2,3 lata temu...Mimo wszystko jednak klasyka pozostaje! - i mógłbym powymieniać tu troche płytek ale nie ma to sensu bo tytuły nic wam nie będą mówiły(większość nazw pochodzi z podziemia)...Polecam się jednak zainteresować!

oscyp

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpnia 12, 2005, 12:49:18 pm »
ja sie na hh polskim wogóle nie znam, bo nie słucham. ale czy Ascetoholix to te typki od "suczek" :lol: ? pewnie tylko jedno takie "coś" im sie wypsneło, ale przesłanie to ta piosenka ma zejbiste... NOŁ OFENS!!

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpnia 12, 2005, 12:54:43 pm »
Ta...to ten zespół od "suczek". no ale jak byś sie troche znał wiedział byś, że nagrali jeszcze Apogeum,Nasi,Plany i mase innych, zresztą co tu dużo mówić...Skoro się nie znasz to po co bierzesz głos.Żeby sie wypowiadać trza mieć jeszcze na dany temat pojęcie...

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:02:36 pm »
do polskiego hh nic nie mam, owszem, zazwyczaj niskich lotów jest to muzyka, ale posłuchać nie zaszkodzi. Teksty tych utworów dzielą sie jak dla mnie na dwie grupy: "w polsce jest źle" oraz "je**ć policje". Z dwojga złego wole te drugie. Natomiast zauważam, że z bigiem czasu polski hh ma coraz lepsze podkłady, to sie chwali. Tak, do zagranicznych (francuskich, amerykańskich) wciąż im daleko, choć źle nie jest.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:06:40 pm »
No to miazga jesteś kolejnym z tych, którzy nie znają historii...Polecam zaznajomić się z historią!
Po drugie nie o podkład w HH chodzi, zresztą czym prędzej ściągnij z "kazy" piosenke "JEST JEDNA RZECZ"a dowiesz się, że w naszym rodzimym kraju też potrafią stworzyć świetny podkład!
Po trzecie widać, że dorywczo słuchasz polskiego HH, wcale teksty piosenek niedzielą się "tylko" na dwie grupy...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:08:49 pm »
"Tylko jaaaaa i moj zloty PSPeeeek, gram na nim w gierki najlepszeeeeee i nie oddam!" <---- 10 punktow dla jeuopa, tudziez oscypa.


Polski hip-hop to dno, o ile kiedys kilka kawalkow jeszcze akceptowalem, to teraz juz po prostu jest przej**** na calej k**** pie******* w d*** je**** ch****  jego mac linii.
Teksty typu: "fifka sport - to nierozlaczna para" - gdzie ty bucu zyjesz, ze potrzebujesz sie najarac zeby w pilke pograc. Wielu psychologow ma racje, ze caly ten polski HH zle oddzialywuje na dzieciaki. Praktycznie zaden z tych """artystow""" nie ma wyksztalcenie muzycznego, nie potrafi sie wyslowic (rap kanciapa- kraina wiecznej polewy z polskiego hh) i na dodatek szpanuje jaki to nie jest swietny.
Wygral tekst: "nie mam matury..... ja tez chce zyc na poziomie...." pieknie obrazuje polski hh.
Jedynie Vienio i Pele daja rade, mieszajac rap z mocnym uderzeniem, nie naklaniaja ludzi do chorych rzeczy.

Widzial ktos teledysk, w ktorym kompletny ciec spaceruje z goracymy laskami, wszystkie sa od niego o glowe wyzsze :lol: . Porazka. Juz wole ta pania od piosenki "i RNB", Sonet czy jakos tak, glos ma fajny i jest na co popatrzec.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:14:03 pm »
I tu mnie kompletnie powaliłeś...Mówisz o polskim HH jak o szmacie a za przykład dobrych raperów podajesz Vienio i Pele...Osobiście uważam, że teraz nie to co kiedyś jednak najgorzej wciąż nie jest co można wyszukać na konkretnych przykładach(o wyjątki mi chodzi do których Vienio i Pele bym nie zaliczył)
wiesz Wudi, siedze w tym dużej i uważam że tej muzyce należy sie szacunek po tym co przeszła, a to co ty tam piszesz to chała i nieprzemyślana, od ręki napisana wypowiedź...

selene

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:15:08 pm »
Cytat: "Don_Pedro"

Po trzecie widać, że dorywczo słuchasz polskiego HH, wcale teksty piosenek niedzielą się "tylko" na dwie grupy...

No tak, jest jeszcze trzeci grupa - ziolo  :lol:   :wink: Chociaz jak sie niedzielą, to ja nie wiem co sie z nimi dzieje... moze sie sobocą?  :lol:

A tak na powaznie, Don Pedro, cos nie wieze, ze Hip-Hopu sluchasz tak dlugo jak mowiles. Albo moze masz po prostu tak "dziwny" gust. Bo Peja i Ascetoholix to akurat slaba komercha i ich teksty wcale nie maja, jak Ty to mowisz, 'glebi'.

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:18:11 pm »
Od kogo w tym dluzej siedzisz? Od Henka pod moopolowym?
Slyszalem pierwsze polskie kawalki (997, Scyzoryk, czas ucieka itp.) i za tamtych czasow uwazalem, ze jest to takie biedne, bo jest to hardkore, potrafilem zaakceptowac wade wymowy itp., ale wtedy sie nad tym nie zastawialem ("mam plyte Liroya wpadaj do mnie posluchamy!!1!", to bylo super bo byly przeklenstwa. Teraz, nie ma w tym nic, goscie bez wyksztalcenia (wiekszosc), bez glosu probujacy zarobic na dzieciakach, za pomoca gadania o niczym. Muzyka musi miec albo przekaz, albo byc dobra do tanczenia.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:18:39 pm »
lol a co mnie obchodzi co ta muza przeszła? jak zobacze zalanego, obrzyganego żula, któremu zmarła matka, żona go rzuciła, ma dwa penisy, jedno oko i w ogóle ciężkie życie to co, od razu mam go szanować? Mam głęboko historię, mam głęboko tradycje. Chcę słuchać dobrej muzy, to wszystko.

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:21:03 pm »
Miazga, podbijasz do niego i zaczynasz fristajla, 8 mili nie ogladales?

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:21:53 pm »
Selene - A ty HH słuchasz???Bo skoro wnioskujesz to na "suczkach" czy "Głuchej nocy" no to wybacz...niechce mi się z tobą dyskutować...Poprostu jak już mówiłem aby móc się sensownie wypowiedzieć potrzebna jest wiedza...Płyt napewno niesłuchałaś...posłuchaj i napisz tu sensowną wypowiedź!
A odnośnie grup - wybaczcie, ludzie posłuchajcie tego dłużej!
Niewierzysz, że siedzę w tym tak długo...wcale nie musisz, niezależy mi na twej wierze 8)

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:26:29 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Selene - A ty HH słuchasz???Bo skoro wnioskujesz to na "suczkach" czy "Głuchej nocy" no to wybacz...niechce mi się z tobą dyskutować...

Nie wszscy muszą słuchać hip-hopu...a obraz tej muzyki jest kreowany przez tych , najsławniejszych ,którzy brzmią nam w radiach i atakują telewizji

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:26:34 pm »
Miazga - interesuje cie dobra muza tak?Widać, że HH wogóle nie akceptujesz ba widać że to nie twój gatunek a bierzesz tu głos!
A ty Wudi...chcesz sie odstresować i potańczyć to idź se lepiej zacznij słuchać Krawczyka, bo skoro ludzie od HH niedorastają ci do pięt no to wybacz pępku świata...

soolars

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:26:39 pm »
Don_pedro jesteś teraz w potrzasku.... Zupełnie jak Wudi kontra reszta świata teraz Ty musisz bronić swego. Tylko w przeciwieństwie do Ciebie on ma przynajmniej o wiele lepsze argumenty....

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:27:49 pm »
Krzysztof Krawczyk Rulez!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:28:21 pm »
Don_Pedro, jak juz to CZLONKU swiata.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:29:00 pm »
No to DCF po co się wypowiadać skoro ma się tak nikłe pojęcie?W takim razie od Selene usłysze same głupoty dopóty dopuki nie zna dogłębniej polskiego HH.
PS.załużcie sobie temat - p.hh to chała i tam sypcie sobie durne, niczym nie uzasadnione i nieprzemyślane wypowiedzi...

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:31:55 pm »
A widziałeś Soolars, wy jesteście w grupie i najeżdżacie na mnie a ja bronie swego...Narazie to jednak wy macie denne argumenty...Poraz wtóry mówie że ja tu narazie czytam tak denną argumentacje mającą na celu jedo przesłanie - HH to gó***!Ja już swoje na jego temat powiedziałem, wy nadal snujecie głupoty...Może to lubicie, jak chcecie...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:32:04 pm »
Ta mini-bitwa jest nieciekawa i niesmieszna, dajmy sobie spokoj, i pozostanmy przy stwierdzeniu, ze polski hip-hop to w wiekszosci przypadkow szmira dla dzieciakow (lub jak wolisz: "rap to biznes kreci jak fitnes").

selene

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:32:53 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Selene - A ty HH słuchasz???Bo skoro wnioskujesz to na "suczkach" czy "Głuchej nocy" no to wybacz...niechce mi się z tobą dyskutować...

Namietnie nie slucham, bo w sumie nie ma czego  :lol:  Ale "czarny" hip-hop jest niczego sobie, z polskiego lubie Kaliber44 i Paktofonike. Poza tym moi znajomi sluchaja wylacznie hh, wiec juz sie tego szajsu nasluchalam :roll:
Cytat: "Don_Pedro"
Poprostu jak już mówiłem aby móc się sensownie wypowiedzieć potrzebna jest wiedza...

...czy to wlasnie dlatego niektore Twoje wypowiedzi nie maja sensu?
Cytat: "Don_Pedro"
Płyt napewno niesłuchałaś...

A skad Ty mozesz to wiedziec? :lol: Sluchalam. Przykro mi, ze Cie zawiodlam  :lol:

O "gwiazdach" polskiego hh juz sie nie bede wypowiadac, bo wszystko zostalo powiedziane. Zgadzam sie z Wudim i Miazga.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:34:46 pm »
Patrz ,mamy gatunek załórzmy eee metal i w radiu leci ciagle jakiś skomercjalizowany zespół , bliski dnu i ludzie odrazu mówią metal to dno , w radiu słyszałem metal i był do dupy. Podobnie jest z hip hopem, w radiu lecą szmiry ,a te kawałki ,które uważasz za wartościowe (te sprzed 10 lat) są pomijane (o ile rzeczywiście istnieją wartościowe kawałki typu hip hop)

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:35:07 pm »
Don nikt na ciebie nie najezdza, chyba ze az tak utozsamiles sie z polskim hip-hopem.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:39:06 pm »
Cytat: "selene"
A skad Ty mozesz to wiedziec? :lol: Sluchalam. Przykro mi, ze Cie zawiodlam  :lol: O "gwiazdach" polskiego hh juz sie nie bede wypowiadac, bo wszystko zostalo powiedziane. Zgadzam sie z Wudim i Miazga.

Po twoich wypowiedziach to raz
dwa to ja wiem, że zgadzam sie z samym sobą!Słowem będziemy sie kłócić w nieskończoność dopóty dopóki wy wszyscy nie ędziecie mieli o tym większego pojęcia!Bo jeszcze 6-7 lat temu kiedy żądził pop wszyscy wypowiadali sie że już tego nie mogą słuchać, że to ścierwo a teraz, gdy na Polskiej scenie żądzi HH również można zaobserwować takie a nie inne zjawisko.Szkoda, że P.hh rozumieją tylko i wyłącznie fani znający się na tym od dawna, słuchacze tacy jak wy(czyli słuchający dorywczo)mają na ten temat nikłe pojęcie i (jak zawsze)mnóstwo do powiedzenia...A szkoda

KLP

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2004
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:39:45 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Selene - A ty HH słuchasz???Bo skoro wnioskujesz to na "suczkach" czy "Głuchej nocy" no to wybacz...niechce mi się z tobą dyskutować...(...)

Bo prawda jest taka, ze Ascety jak i Peja nic ciekawego soba nie reprezentuja.  Obecnie w polskim rapie licza sie imo tylko WWO, OSTR, Feno, Grammatik i Hemp Gru.
ph34r t3h cute ones...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:40:00 pm »
Za co nie lubie polskiego HH.
 Za beznadziejne słowa (mnie to tak denerwuje jak spiewają, że polska to bagno, slowa ala "tu jest polska stary, tu sie ciezko oddycha". J****i anty patrioci, niech spadają za granice [nie wszyscy:]).
 Za beznadziejny, prawie jednakowy rytm muzyki (choc niektóre piosenki sa fajne).

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:41:47 pm »
Cytat: "KLP"
Cytat: "Don_Pedro"
Selene - A ty HH słuchasz???Bo skoro wnioskujesz to na "suczkach" czy "Głuchej nocy" no to wybacz...niechce mi się z tobą dyskutować...(...)

Bo prawda jest taka, ze Ascety jak i Peja nic ciekawego soba nie reprezentuja.  Obecnie w polskim rapie licza sie imo tylko WWO, OSTR, Feno, Grammatik i Hemp Gru.

Wymieniles tych najgorszych: Hemp gru i WWO.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:42:10 pm »
Cytat: "dcf"
Patrz ,mamy gatunek załórzmy eee metal i w radiu leci ciagle jakiś skomercjalizowany zespół , bliski dnu i ludzie odrazu mówią metal to dno , w radiu słyszałem metal i był do dupy. Podobnie jest z hip hopem, w radiu lecą szmiry ,a te kawałki ,które uważasz za wartościowe (te sprzed 10 lat) są pomijane (o ile rzeczywiście istnieją wartościowe kawałki typu hip hop)

Bardzo zaciekawiła mnie ta wypowiedź w której jest mnóstwo prawdy...DCF jednak może zrozumieć...

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:43:47 pm »
No to teraz może Wudi pokłócimy sie o to kto jest najlepszy...jeszcze kilkanaście postów wstecz mówiłeś że p.hh to łajno a teraz nagle obeznany jesteś jak nikt inny i wiesz nawet kto jest dobry a kto nie!Brawo, byle tak dalej!

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:46:21 pm »
Od poczatku pisalem ze wiekszosc, jakbys nie zauwazyl Grammatik juz nie gra, a O.S.T.R ma wyksztalcenie muzyczne i wie co robi, jego teksty maja sens i ladnie sie komponuja z rytmem.

selene

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:47:00 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "selene"
A skad Ty mozesz to wiedziec? :lol: Sluchalam. Przykro mi, ze Cie zawiodlam  :lol: O "gwiazdach" polskiego hh juz sie nie bede wypowiadac, bo wszystko zostalo powiedziane. Zgadzam sie z Wudim i Miazga.

Po twoich wypowiedziach to raz

Aha, czyli skoro nie lubie hip-hopu, to znaczy, ze tak naprawde sie na nim nie znam? No bez przesady... Fakt, znawczynia nie jestem (i bynajmniej byc nie zamierzam), ale troche o tej muzyce wiem.
Cytat: "Don_Pedro"
dwa to ja wiem, że zgadzam sie z samym sobą!Słowem będziemy sie kłócić w nieskończoność dopóty dopóki wy wszyscy nie ędziecie mieli o tym większego pojęcia!

(To zdanie zabrzmialo troszke nietolerancyjnie, ciekawe czemu? :P ) Nikt tu sie z nikim nie kloci. To jest forum, a forum sluzy do wymieniania swoich opinii i dyskutowania. Chyba bierzesz to wszystko za bardzo na serio...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:49:44 pm »
Bijcie sie!
Don, zobacz na avka selene, czy dasz jeszcze rade napisac cos z czym ona sie nie zgadza? Pewnie nie, to teraz spojrz na mojego i zamilcz :twisted: .

soolars

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:50:15 pm »
Koronnym argumentem na to jak wygląda polski HH (ten komercyjny) jest zespół "Jeden 8 L" i piosenka "jak zapomnieć". Rozwaliło mnie gdy dowiedziałem się że motyw przewodni czy sampel jak kto woli (fortepian) zosłał "zapożyczony" od jakiegoś kanadyjskiego twórcy bez jego pozwolenia. Nawet się go o nic nie zapytali tylko luzacko sobie skopiowali temat:)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:51:27 pm »
Fakt Selene że trochę sie zapędziłem...
O.S.T.R jest świetny Wudi???a przy nim peja i asceci to dno?dobra, żyj nadal w własnym świecie...
Co do ciebie Selene to może i masz pojęcie tego co teraz dzieje się na scenie ale tu chodzi o to co działo się jeszcze 5 lat temu...

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:53:23 pm »
Soolars brawo!A może wiesz, że masa HH(nie tylko z polski)zapożycze sobie wątki muzyczne bez zgody prawowitego autora...Błyskotliwy jesteś...zupełnie jak salceson...

Player01

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpnia 12, 2005, 13:54:07 pm »
Zachowujesz sie jak diduntdidunt. Nie wiesz nawet co to znaczy :shock: .