Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 714761 razy)

0 użytkowników i 49 Gości przegląda ten wątek.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1840 dnia: Listopada 06, 2008, 23:13:00 pm »
Btw mam pytanie ile prestiży zrobił elfor w codzie

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1841 dnia: Listopada 06, 2008, 23:14:04 pm »
Btw mam pytanie ile prestiży zrobił elfor w codzie
7 albo 8, jakoś tak

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1842 dnia: Listopada 06, 2008, 23:16:15 pm »
Panowie, mógłby ktoś sprawdzić jak to jest z tym "R3" dla zooma, czy da się wrzucić przybliżenie pod powiedzmy L1?
Po L1 nie, ale pod L2 tak. To samo tyczy się strzelania może mieć po R1 lub R2, ale osobiście wole R1 a zoom pod gałką, bo jedno wciśniecie i jest cały czas i to mnie boli bo zwykle jest do momentu aż puścimy przycisk np. cod4 i ciężko się przyzwyczaić.

Wkurza ale to strasznie mnie jeden kolo Twolson1993 czy jakoś tak nooo kurwaaa widzi kolo że pokój BEGINNERS ONLY a ten przychodzi i robi taką zadymę że w końcowych statystykach ma 20 killi + tzn przepaść między nim, a kolesiem na drugim miejscu. Nooo sorry ale co on chce przez to osiągnąć grając z "lamami" ? Bez sensu i kolo gra na myszy bo celuje baardzoo szybko i precyzyjnie a to na padzie raczej nie możliwe bo ja wale mu po głowie a ten jeden strzał i leże lub wchodzi do pokoju i 4 na raz zdejmuje. Ludzie już zaczęli się denerwować bo ile można. Na razie jednego polaka spotkałem Welon_PL lub WelonPL nie pamiętam już. Liczę że ustawka jutro aktualna.

I taka mała dygresja do tej gry po sieci zwykły Deathmatch nie pasuję "i bym go zwolnił w pizdzieć, połowe strazy miejskiej, policji..." za to wszelkie znajdź i zniszcz, przejmij itp idealne ! Bo gra ma charakter taktyczny samo poruszania i strzelanie o tym mówi.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1843 dnia: Listopada 06, 2008, 23:16:15 pm »
U sporo, ja sobie odpuszczam prestiże, czelendzys robię :P

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1844 dnia: Listopada 06, 2008, 23:20:17 pm »
Czy dostał ktoś kod kto grał/gra dużo w CoD4? Elfor, A-n, Solid, MarcePan? Może mi ktoś to porównać, bo taki FC2 kompletnie mi nie podszedł i jestem ciekaw jak się K2 ma do CoD4
Pod jakim względem ? COD4 to przede wszystkim zabawa a'la rambo czyli przed siebie i rozpierdzielać w pył wszystko i wszystko. W cod 4 jeszcze sterowanie jest SZYBKIE i ogólnie łatwiejsze, w KZ2 jest bardziej pod taktykę, siedzenie w lub chodzenie w grupach bo samemu nie ma szans jako tako (zdarzają się wyjątki), sterowanie jest ociężałe więc latanie z giwerą po mapie nie bardzo. Ponadto w COD4 gnaty są zbyt celne w KZ2 musisz wywalić pół magazynka aż trafisz, granatami ciężko się rzuca. Ogólnie to taki hm..Rainbow Six Vegas jeśli grałeś mniej więcej wiesz co i jak. W kz2 są wszelkie punkciki i zadania do zrobienia jak np. zdobyć najwięcej BODY COUNT w meczu itp czyli takie wyzwania jak w COD4 za które odblokowujesz range i nowe bronie plus umiejętności.

COD4 słynie z tego że możesz sobie usiąść w miejscu i czekać na ofiarę tutaj raczej to nie przejdzie chociaż zdarzają sie gracze co siedzą w miejscu. Tutaj mapki są nawet duże, ale strasznie pokręcone i do każdego pomieszczenia masz kilka wejść więc zawsze ktoś Cię z tyłu zdejmie lub wpadnie na Ciebie przez przypadek. Nie wyobrażam sobie graczy którzy bawią się w snajperów no chyba że takich mobilnych ;) KZ2 mimo wszystko jest dynamiczny, ale pozbawiony rzucania granatów na RESPAW oraz kampienia na razie ! Wkurza mnie jedna rzecz ludzie zaczęli już wchodzić na RESPAW i siedzą po kątach aż wieżyczki ich nie zobaczą. Pierw leża grupą walą w wieżyczki te boom i siedzą co to za gra ?! No ludzie idzie się pociąć jak lekko się wychylasz a tu 5 na Ciebie i co ? Jednego zabijesz a reszta wali PO SOBIE zabijają się nawzajem i potem jeden szczęśliwy mnie ;P
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2008, 23:23:40 pm wysłana przez above89 »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1845 dnia: Listopada 06, 2008, 23:23:39 pm »
Niedobrze, chyba mi ta gra po sieci nie podejdzie :| Ale to się jeszcze zobaczy, oby jednak tak nie było.

BTW CoD4 i Rambo??? Chyba graliśmy w inne gry

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1846 dnia: Listopada 06, 2008, 23:26:46 pm »
Niedobrze, chyba mi ta gra po sieci nie podejdzie :| Ale to się jeszcze zobaczy, oby jednak tak nie było.

BTW CoD4 i Rambo??? Chyba graliśmy w inne gry
A nie ? Bez problemu zdejmiesz dwóch a cała gra polega na bieganiu sprintem tam i spowrotem. No może przesadzam trochę, ale taktyka z COD4 nie przejdzie w KZ2. Trzeba inaczej podejść. Tutaj przede wszystkim nie lecisz na pałę zaraz po rozpoczęciu gry, a powoli badasz każde pomieszczenie itp Próbowałem sprintem biegać pół meczu i dostałem więcej w dupę przy nikłej punktacji za kille aniżeli sobie powoli i spacerkiem chodzić po mapie ;)

Ciekawy fakt w INFORMACJI KZ2 nie MA LIMITU CZASOWEGO jak w przypadku LBP ! Ciekawe czy po skończeniu bety będę mógł sobie pobiegać po mapie OFFLINE ;P Jeśli kody rozdają do 14 to jak będziesz miał ochotę to Ci oddam bete bo mnie już zaczyna wkurzać. FAJNIE bo fajnie, ale nie chce psuć sobie zabawy mając fulla.

PS: doświadczenie zdobyte w BECIE przechodzi na fulla ?
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2008, 23:30:39 pm wysłana przez above89 »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1847 dnia: Listopada 06, 2008, 23:38:16 pm »
Niedobrze, chyba mi ta gra po sieci nie podejdzie :| Ale to się jeszcze zobaczy, oby jednak tak nie było.

BTW CoD4 i Rambo??? Chyba graliśmy w inne gry
A nie ? Bez problemu zdejmiesz dwóch a cała gra polega na bieganiu sprintem tam i spowrotem. No może przesadzam trochę, ale taktyka z COD4 nie przejdzie w KZ2. Trzeba inaczej podejść. Tutaj przede wszystkim nie lecisz na pałę zaraz po rozpoczęciu gry, a powoli badasz każde pomieszczenie itp Próbowałem sprintem biegać pół meczu i dostałem więcej w dupę przy nikłej punktacji za kille aniżeli sobie powoli i spacerkiem chodzić po mapie ;)

Ciekawy fakt w INFORMACJI KZ2 nie MA LIMITU CZASOWEGO jak w przypadku LBP ! Ciekawe czy po skończeniu bety będę mógł sobie pobiegać po mapie OFFLINE ;P Jeśli kody rozdają do 14 to jak będziesz miał ochotę to Ci oddam bete bo mnie już zaczyna wkurzać. FAJNIE bo fajnie, ale nie chce psuć sobie zabawy mając fulla.

PS: doświadczenie zdobyte w BECIE przechodzi na fulla ?
To jest zależne od trybu jak w Killzone2 bedzie TDM to też będą wszyscy biegać tak jak i w CoD4.Zauważ że w S&D w CoD-ie nikt nie biega z jednego końca mapy na drugi, tylko każdy bardziej taktycznie do rozgrywki podchodzi.W Killzone 2 są aktualnie dostępne bardziej taktyczne tryby, więc może temu masz takie wrażenie?
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2008, 23:40:35 pm wysłana przez Wooyek »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1848 dnia: Listopada 07, 2008, 00:03:47 am »
Niedobrze, chyba mi ta gra po sieci nie podejdzie :| Ale to się jeszcze zobaczy, oby jednak tak nie było.

BTW CoD4 i Rambo??? Chyba graliśmy w inne gry
A nie ? Bez problemu zdejmiesz dwóch a cała gra polega na bieganiu sprintem tam i spowrotem. No może przesadzam trochę, ale taktyka z COD4 nie przejdzie w KZ2. Trzeba inaczej podejść. Tutaj przede wszystkim nie lecisz na pałę zaraz po rozpoczęciu gry, a powoli badasz każde pomieszczenie itp Próbowałem sprintem biegać pół meczu i dostałem więcej w dupę przy nikłej punktacji za kille aniżeli sobie powoli i spacerkiem chodzić po mapie ;)

Ciekawy fakt w INFORMACJI KZ2 nie MA LIMITU CZASOWEGO jak w przypadku LBP ! Ciekawe czy po skończeniu bety będę mógł sobie pobiegać po mapie OFFLINE ;P Jeśli kody rozdają do 14 to jak będziesz miał ochotę to Ci oddam bete bo mnie już zaczyna wkurzać. FAJNIE bo fajnie, ale nie chce psuć sobie zabawy mając fulla.

PS: doświadczenie zdobyte w BECIE przechodzi na fulla ?

Jeśli gra się w noob'owskie F4A, to tak mecze wyglądają...

PS. też chcę betkę KZ2!

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1849 dnia: Listopada 07, 2008, 03:21:04 am »
Cytuj
bez sensu i kolo gra na myszy bo celuje baardzoo szybko i precyzyjnie a to na padzie raczej nie możliwe
To da sie w grze uzywac myszke i klawiature, czy masz na mysli te urzadzenie, ktore imituje pada, ale podlacza sie do niego myche i klawe?

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1850 dnia: Listopada 07, 2008, 05:33:37 am »
Bardzo mi się podoba klimat gry i potwierdzam że z mojego dosyć szerokiego spektrum ogranych FPS najbliżej mu klimatem do Rainbow Six Vegas2.

Swoja drogą dizajn broni to mistrzostw świata - są po prostu genialne.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1851 dnia: Listopada 07, 2008, 08:24:39 am »
Na razie jednego polaka spotkałem Welon_PL lub WelonPL nie pamiętam już. Liczę że ustawka jutro aktualna.
Welna_PL - też go spotkałem. 8-)

Po L1 nie, ale pod L2 tak. To samo tyczy się strzelania może mieć po R1 lub R2, ale osobiście wole R1 a zoom pod gałką, bo jedno wciśniecie i jest cały czas i to mnie boli bo zwykle jest do momentu aż puścimy przycisk np. cod4 i ciężko się przyzwyczaić.
Ja gram pod Alternative 2:
L1 - celowanie
R1 - strzał
R3 - atak wręcz
Reszta jest tak jak w Standard.

Mam nadzieję, że w pełnej będzie możliwość dowolnej konfiguracji przycisków.

10 minut z bety:
http://neocrisis.com/content/view/2959/39/
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2008, 08:27:56 am wysłana przez Snake_Plissken »

r0ox

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-11-2007
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • PSN: x-r0oFie
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1852 dnia: Listopada 07, 2008, 09:40:58 am »
10 minut z bety:
http://neocrisis.com/content/view/2959/39/

Fajnie krzesla lataja w 2 minucie ;D
kurde, tez bym sobie juz chciał pograc

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1853 dnia: Listopada 07, 2008, 10:15:46 am »
Niedobrze, chyba mi ta gra po sieci nie podejdzie :| Ale to się jeszcze zobaczy, oby jednak tak nie było.

BTW CoD4 i Rambo??? Chyba graliśmy w inne gry
A nie ? Bez problemu zdejmiesz dwóch a cała gra polega na bieganiu sprintem tam i spowrotem. No może przesadzam trochę, ale taktyka z COD4 nie przejdzie w KZ2. Trzeba inaczej podejść. Tutaj przede wszystkim nie lecisz na pałę zaraz po rozpoczęciu gry, a powoli badasz każde pomieszczenie itp Próbowałem sprintem biegać pół meczu i dostałem więcej w dupę przy nikłej punktacji za kille aniżeli sobie powoli i spacerkiem chodzić po mapie ;)

Ciekawy fakt w INFORMACJI KZ2 nie MA LIMITU CZASOWEGO jak w przypadku LBP ! Ciekawe czy po skończeniu bety będę mógł sobie pobiegać po mapie OFFLINE ;P Jeśli kody rozdają do 14 to jak będziesz miał ochotę to Ci oddam bete bo mnie już zaczyna wkurzać. FAJNIE bo fajnie, ale nie chce psuć sobie zabawy mając fulla.

PS: doświadczenie zdobyte w BECIE przechodzi na fulla ?

Jeśli gra się w noob'owskie F4A, to tak mecze wyglądają...

PS. też chcę betkę KZ2!
Noobowskie no nie wiem. Wole F4A i sobie biegać aniżeli grać TEAM'a i na dzień dobry 10 grantów na respaw także kwestia gustu ;)
: Listopad 07, 2008, 09:47:20 am
Cytuj
bez sensu i kolo gra na myszy bo celuje baardzoo szybko i precyzyjnie a to na padzie raczej nie możliwe
To da sie w grze uzywac myszke i klawiature, czy masz na mysli te urzadzenie, ktore imituje pada, ale podlacza sie do niego myche i klawe?
Urządzenie bo gościu gra zbyt dobrze jak na pada i jeśli te 1993 to rocznik to nie mam pytań. Grałem już z na prawdę ostrymi wymiataczami i potrafili robić błędy lub źle celować, ale ten jak jakiś pier**lony BOT co widzi to zabiję no jakim cudem !?
: Listopad 07, 2008, 09:48:49 am
Na razie jednego polaka spotkałem Welon_PL lub WelonPL nie pamiętam już. Liczę że ustawka jutro aktualna.
Welna_PL - też go spotkałem. 8-)

Po L1 nie, ale pod L2 tak. To samo tyczy się strzelania może mieć po R1 lub R2, ale osobiście wole R1 a zoom pod gałką, bo jedno wciśniecie i jest cały czas i to mnie boli bo zwykle jest do momentu aż puścimy przycisk np. cod4 i ciężko się przyzwyczaić.
Ja gram pod Alternative 2:
L1 - celowanie
R1 - strzał
R3 - atak wręcz
Reszta jest tak jak w Standard.

Mam nadzieję, że w pełnej będzie możliwość dowolnej konfiguracji przycisków.

10 minut z bety:
http://neocrisis.com/content/view/2959/39/
Ja wczoraj sobie spróbowałem grać tak L2 kucanie, R2 strzelanie, R1 granty, L1, kolba, R3 celownik. Bo mając kolimator pod L1 źle się kuca lub prawie wcale bo jest nie wygodnie. Powiem że nawet fajnie się gra na spuście początkowo wydaję się to nie możliwe, ale chwilka i jest ok no i przede wszystkim palec nie jest wygięty do góry tak jak trzymając R1, a leci w dół.

Pograłem wczoraj w WARZONE 32 graczy i powiem jedno... takiej zadymy, chaosu, ilości wybuchów, armii przeciwników nie widziałem  nigdzie, Jak widzisz 10 Hel biegnących na CIEBIE myślisz o jednym jak szybko spierdzielić stąd oczywiście jeszcze rzucając granat ;P Masakra i FRAMERATE ani na chwile nie spada poważnie. O ile na MARKET jest ok bo jest duża, o tyle w RADEC ACADAMY na respawie przeciwnika ISA masakra taka zadyma że co wstałem (MEDYK) lub leżałem, a jak mi się udało to walenie na oślep. Nie da się tego opisać istna masakra ludzie latają z strzelbami, karabinami maszynowymi pogrom na maksa ;) Zaś ta najmniejsza mapka ooojj tam 32 to za dużo, nie idzie wyjść z respa bo zaraz dostaniesz kulkę ponadto z każdej strony przeciwnik.

32 graczy to za dużo bo z gry robi się wtedy zwykły shooter taki mniej ambitny. Ludzi pełno z każdego kąta wychodzą na jedną sprawę to dobrze bo czujesz się jak na wojnie ;) Ale nie idzie normalnie pograć bo każdy pragnie KILL'a i zabija swoich 3 by jednego przeciwnika udupić.

Gram na razie medykiem bo zawsze pomogę. Wiecie może od której rangi odblokowuje się żołdak i BODY ARMOR ?

Pograłem do 3 nad ranem i mam takie wory pod oczami że szok ;P I jak tu dziś do laski iść eh
: Listopad 07, 2008, 09:56:54 am
Zapuściłem sobie wczoraj betke w 1080p i obraz jest strasznie rozmyty coś jak BIOSHOCK, kurde liczyłem na coś pokroju MGS4 czyli ostry i wyraźny, ale kij ważne że w 720p jest ostry i ma wygładzanie także brak ząbków przy takiej GRAFICE i takiej zdymie bez poważniejszych chrupnieć SZACUN.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1854 dnia: Listopada 07, 2008, 12:18:51 pm »
Bez zbędnego owijania w bawełnę, ma ktoś może kodzik na zbyciu :eek:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1855 dnia: Listopada 07, 2008, 12:24:38 pm »
Bez zbędnego owijania w bawełnę, ma ktoś może kodzik na zbyciu :eek:

Hola, hola :-x
Niedobrze, chyba mi ta gra po sieci nie podejdzie :|

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1856 dnia: Listopada 07, 2008, 12:26:44 pm »
Chłopcy wiadomo do KIEDY jest ta beta ? Szkoda że nie ma w tej becie BOTÓW bo fajnie było by se pograć z botami kiedy serwery już zamkną.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1857 dnia: Listopada 07, 2008, 12:27:10 pm »
Nie wiadomo. :-(

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1858 dnia: Listopada 07, 2008, 12:28:32 pm »
Nie wiadomo. :-(
Bo jako tako czasowego limitu nie ma w aplikacji jak np. w LBP że gra się blokowała po upływie czasu, Tutaj tego nie ma. Mam nadzieje że do końca miesiąca będzie dało radę pograć. Ciekawi mnie też jedna rzecz czy zgarnięte doświadczenie przechodzi tak jak to było w demie BAD COMPANY ?:P

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1859 dnia: Listopada 07, 2008, 12:29:08 pm »
Bez zbędnego owijania w bawełnę, ma ktoś może kodzik na zbyciu :eek:

Hola, hola :-x
Niedobrze, chyba mi ta gra po sieci nie podejdzie :|
Ale chciałbym spróbować :sad: Po filmikach jednak doszedłem do wniosku, że może jest szansa :eek:
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2008, 12:30:45 pm wysłana przez Wooyek »

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1860 dnia: Listopada 07, 2008, 12:29:42 pm »
Nie wiadomo. :-(

Mi w mailu pisze że do 14/11

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1861 dnia: Listopada 07, 2008, 12:32:47 pm »
Nie wiadomo. :-(

Mi w mailu pisze że do 14/11
No owszem piszę że 14 ale ludzie gadają że to jest OKRES do którego rozdają KODY.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1862 dnia: Listopada 07, 2008, 12:32:53 pm »
Mi w mailu pisze że do 14/11
Do tego czasu masz klucz wykorzystać. 8-)

W "Information" pisze, że nie ma limitu czasu. :-P

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1863 dnia: Listopada 07, 2008, 12:34:05 pm »
Czyli, beta będzie do premiery :eek:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1864 dnia: Listopada 07, 2008, 12:36:51 pm »
Czyli, beta będzie do premiery :eek:
Super by było !

SP kiedy to dziś gramy he ? Bo kurde jeśli po 22 to nie dam rady, a chciałbym zagrać. Niestety jutro wykłady i dupka. Także liczę że koło 19-20 jakiegoś meczyka ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1865 dnia: Listopada 07, 2008, 12:38:08 pm »
Będę na pewno o tych godzinach. 8-)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1866 dnia: Listopada 07, 2008, 12:38:56 pm »
Pograłem u kumpla w betkę (bo ja kodu nie dostałem :( ) i powiem jedno. Mamy do czynienia z tytułem, który wizualnie, widowiskowo i dźwiękowo miażdży konkurencję. To co zobaczyłem na ekranie spowodowało że jakoś takie małe te "wielkie" tytuły ostatnich miesięcy się zrobiły.
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2008, 12:54:22 pm wysłana przez MarcePan »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1867 dnia: Listopada 07, 2008, 12:42:08 pm »
Pograłem u kumpla w betkę (bo ja kodu nie dostałem :( ) i powiem jedno. Mamy do czynienia z tytułem, który wizualnie, widowiskowo i dźwiękowo miażdży konkurencję. To co zobaczyłem na ekranie spowodowało że jakoś takie małe te "wielkie" tytuły ostatnich miesięcy są takie maluteńkie.
Zgadzam się i warto dodać że to na razie jest TYLKO multiplayer. Co będzie w singlu ojjj ;)

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1868 dnia: Listopada 07, 2008, 12:47:28 pm »
Fuuuuck, a ja dupa, nie mam :(

Weź ktoś udostępnij mi konto na 1 minute, tylko do zakładki view downloads, zapłace  :lol:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1869 dnia: Listopada 07, 2008, 12:49:53 pm »
Fuuuuck, a ja dupa, nie mam :(

Weź ktoś udostępnij mi konto na 1 minute, tylko do zakładki view downloads, zapłace  :lol:
a mozna tak ? tzn nie zablokuje gry temu co daje lub pozycza konto ?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1870 dnia: Listopada 07, 2008, 12:52:09 pm »
To jest tak, że po 24 godzinach może grać osoba z drugiego konta.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1871 dnia: Listopada 07, 2008, 12:54:40 pm »
To jest tak, że po 24 godzinach może grać osoba z drugiego konta.
Aha czyli mogę i nic się nie stanie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1872 dnia: Listopada 07, 2008, 12:55:27 pm »
Teoretycznie. Sam nie próbowałem, ale czytałem opinie innych.

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1873 dnia: Listopada 07, 2008, 12:56:35 pm »
Oferuje 2 x czteropak  8)

Swoją drogą wiadomo już, czy jakieś serwisy będą rozdawały kody? Czy też dupa zbita :\

To jest tak, że po 24 godzinach może grać osoba z drugiego konta.
Aha czyli mogę i nic się nie stanie.

Nic się nie dzieje, kumpel już nie raz udostępniał bete lbp, motorstorma.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1874 dnia: Listopada 07, 2008, 13:01:14 pm »
Oferuje 2 x czteropak  8)

Swoją drogą wiadomo już, czy jakieś serwisy będą rozdawały kody? Czy też dupa zbita :\
Ok to Ci mogę dać ;) Tylko jaką mam pewnośc że nie sciagnisz WIPEOUT HD i crashów 2, 3 ?
: Listopad 07, 2008, 12:57:38 pm
Wooyek chcesz kod ?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1875 dnia: Listopada 07, 2008, 13:01:25 pm »
Swoją drogą wiadomo już, czy jakieś serwisy będą rozdawały kody? Czy też dupa zbita :\

Na polskie strony raczej bym nie liczył. W ogóle SCEP nieźle leci sobie w jajo.

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1876 dnia: Listopada 07, 2008, 13:02:12 pm »
Poważnie mówisz?

No co ty, wipeouta już mam, a crashe mi nie potrzebne, złodziej nie jestem, może to wiele osób z tego forum potwierdzić  :) Umawiamy się na konkretną godzine, ja wbijam na konto, wciskam pobierz, pisze Ci, że już, ty zmieniasz hasło i tyle. Albo możemy załatwić to przez allegro, prawie 500 samych pozytywów (lol, beta przez allegro ;; ) Teraz muszę jechać do szkoły, będę wieczorkiem, mogę się odezwać na gg, i jeśli poważnie byłbyś w stanie na taki gest, to będę do końca życia wdzięczny.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1877 dnia: Listopada 07, 2008, 13:06:21 pm »
Poważnie mówisz?

No co ty, wipeouta już mam, a crashe mi nie potrzebne, złodziej nie jestem, może to wiele osób z tego forum potwierdzić  :) Albo możemy załatwić to przez allegro, prawie 500 samych pozytywów (lol, beta przez allegro ;; ) Teraz muszę jechać do szkoły, będę wieczorkiem, mogę się odezwać na gg, i jeśli poważnie byłbyś w stanie na taki gest, to będę do końca życia wdzięczny.
Wlasnie pisze do Ciebie PW i nie wiem czy wyslać ;P Ale skoro nie zablokuje mi kz2 to czemu nie 24h mineły ;) Tylko kodzik chcesz Ty i Wooyek i nie wiem na kogo się zdecydować
: Listopad 07, 2008, 13:03:36 pm
Najwyżej teraaz Ty dostaniesz a za 24h wooyek Ok panowie ?
Plissken ile razy można udostępniać taką betkę ?
: Listopad 07, 2008, 13:04:24 pm
Panowie ja musze uciekać będę za jakieś 2H to pisać mi na PW Plissken ile razy można i Ci co chcą to wysle !!!!!!!

Tango

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1878 dnia: Listopada 07, 2008, 13:39:48 pm »
Jak ktos bedzie mial kod na bete na zbyciu stawiam 5 plusow  :cool:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1879 dnia: Listopada 07, 2008, 13:55:24 pm »