Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 711561 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2440 dnia: Grudnia 04, 2008, 09:44:51 am »
Cytuj
Grafa szalu nie robi (na mnie) Po tylu latach tworzenia i takich funduszach? Widac ps3 zabraklo mocy na wiecej.

Czemu od razu nie napisałeś, że grafa do dupy? Jak pisać bzdury, to na całego...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2441 dnia: Grudnia 04, 2008, 09:46:58 am »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2442 dnia: Grudnia 04, 2008, 09:51:15 am »
może nie wygląda jak produkcje Pixara ale bezsprzecznie nic ładniejszego na konsole nie ma.A,że nie wygląda 5 razy lepiej niż GoW2 ....chyba nikt racjonalnie myślący takiego czegoś się nie spodziewał

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2443 dnia: Grudnia 04, 2008, 10:46:51 am »
Giera miażdży  :shock: :shock: :shock:
Szkoda, że na klocu nie ma w połowie tak dobrej strzelanki, no nic będę musiał złoma sprzedać bo jak na razie to się tylko kurzy    :x


Grafa szalu nie robi (na mnie) Po tylu latach tworzenia i takich funduszach? Widac ps3 zabraklo mocy na wiecej. No i wszytko w 30fps  :-(

Racja, Celkowi zabrakło mocy na v-synch'i i znikające body, muszą się jeszcze wiele w tej kwestii nauczyć od Clifforda  :cool:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2008, 10:57:53 am wysłana przez murdock »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2444 dnia: Grudnia 04, 2008, 10:59:57 am »
Giera miażdży  :shock: :shock: :shock:
Szkoda, że na klocu nie ma w połowie tak dobrej strzelanki, no nic będę musiał złoma sprzedać bo jak na razie to się tylko kurzy    :x

Brakuje w twoim wpisie IMO. Bo nie wydaje mi sie, zeby online byl lepszy od tego z CoD4 czy H3. A single - to sie jeszcze okaze.




Jak  wytlumaczycie tak dziwne zachowanie helgasta na tym gif'ie?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2445 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:03:53 am »
Tak że za rogiem biegli Twoi pomocnicy i helgast nie widział do kogo strzelać.

Lepsze to niż znikające ciała, marna interakcja, sypiący się v-synch i spadki animacji.

Stwierdzam jedno. Każdy kto uważał że PS3 i X0 dysponują podobną mocą, musi teraz czuć się jak ostatni idiota.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2446 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:21:34 am »

Jak  wytlumaczycie tak dziwne zachowanie helgasta na tym gif'ie?
Zobaczył wariata z nożem i nie wiedział co zrobić (panika)? :shock:

Ale on mial bron :) :)


Tak że za rogiem biegli Twoi pomocnicy i helgast nie widział do kogo strzelać.

Lepsze to niż znikające ciała, marna interakcja, sypiący się v-synch i spadki animacji.

Stwierdzam jedno. Każdy kto uważał że PS3 i X0 dysponują podobną mocą, musi teraz czuć się jak ostatni idiota.

Rodzyn roku ziooom. Ja tak uwazam, znajdzie sie kilkunastu takich na tym forum. Znajdzie sie rowniez kilkunastu developerow mowiacych podobnie. I moze to zabolec, ale sa ludzie, na ktorych KZ2 nie robi piorunujacego wrazenia. Jest ladne nie zaprzecze, ale ludzie bez przesady, nie ma co sie tak tym jarac, bo sa juz dostepne gry na bardzo podobnym poziomie (FC2) lub IMO wygladajace nawet lepiej (RE5).

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2447 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:23:58 am »
Cytuj
Rodzyn roku ziooom. Ja tak uwazam, znajdzie sie kilkunastu takich na tym forum. Znajdzie sie rowniez kilkunastu developerow mowiacych podobnie. I moze to zabolec, ale sa ludzie, na ktorych KZ2 nie robi piorunujacego wrazenia. Jest ladne nie zaprzecze, ale ludzie bez przesady, nie ma co sie tak tym jarac, bo sa juz dostepne gry na bardzo podobnym poziomie (FC2) lub IMO wygladajace nawet lepiej (RE5).

Wiesz, jak na mój gust twoja wypowiedź to zwykłe trollowanie... Naprawdę nie wiem jak wielkim fanboyem trzeba być by takie rzeczy wypisywać

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2448 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:37:34 am »
Wiesz, jak na mój gust twoja wypowiedź to zwykłe trollowanie... Naprawdę nie wiem jak wielkim fanboyem trzeba być by takie rzeczy wypisywać

Hmmmm... to znaczy sie, ze jestem fanboyem bo nie doznaje stanu euforii patrzac na screeny z KZ2?! Czy moze jestem fanboyem bo uwazam, ze KZ2 jest tylko kolejnym FPS'em !? Moze jednak dlatego, ze nie uwazam KZ2 za najpiekniejsza gre ever !? A moze jeszcze dlatego, ze potrafie przyznac, ze g*wno tak naprawde wiemy o mozliwosciach XO i PS3 i poprostu bawia mnie takie fanboy'skie zaczepki vide. post Marcepan'a ?!

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2449 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:39:26 am »
RE5 prezentuje się lepiej?zwłaszcza animacja,która jest żywcem przeniesiona z RE4 .

Tak jak pisałem K2 dzisiaj pozamiatał i po raz kolejny udowodnił,że jest najładniejszą grą powstającą na konsole-można jedynie być zawiedzionym tym,że nie jest 10razy ładniejsze niż GoW2 lub nie wygląda jak produkcje Pixara-jeśli serio ktoś spodziewał się takiej różnicy to faktycznie dla takiego przypadku trafne jest stwierdzenie"szoku nie robi".

« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2008, 11:44:37 am wysłana przez punisher85 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2450 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:42:27 am »
Nie dziwcie się LoNdKoWi. Z tego co pamiętam, to on był jednym z tych ludzi pełnych nadziei, twierdzących że moc X0=PS3. Boli chłopaka teraz że PS3 dostaje takie killery. Bez urazy ziooom, ale obudź się z tego swojego kolorowego snu i przejrzyj na oczy, bo KZ2 miażdży graficznie wszystko co na X0 można zobaczyć.

Tekst o RE5 to dopiero rodzyn roku. :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2008, 11:44:01 am wysłana przez MarcePan »

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2451 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:44:21 am »
Cytuj
Rodzyn roku ziooom. Ja tak uwazam, znajdzie sie kilkunastu takich na tym forum. Znajdzie sie rowniez kilkunastu developerow mowiacych podobnie. I moze to zabolec, ale sa ludzie, na ktorych KZ2 nie robi piorunujacego wrazenia. Jest ladne nie zaprzecze, ale ludzie bez przesady, nie ma co sie tak tym jarac, bo sa juz dostepne gry na bardzo podobnym poziomie (FC2) lub IMO wygladajace nawet lepiej (RE5).

Ehh.. Ja wiem, że to wszystko rozbija się o kwestie gustu i nie mam zamiaru podważać czyjegoś odczucia, ale proszę Cię, grałeś chociażby w bete? Jeśli nie to plis, zamilcz... Po tych dzisiejszych filmikach znając e-życie, zleci się banda xludzi próbujących na siłę udowodnić i wmówić, jaki to killzone jest brzydki (mając filmiki i shoty przed oczyma...) i w ogóle fe, bue, sraka. A prawda taka, że tych "fanów" ms, cholernie boli, pojęcia nie mam czemu, chcą pograć w tak dopakowaną graficznie grę niech kupią se chlebak? Ki problem? Oczywiście nikogo nie obrażając, mam tutaj na myśli zaślepionych marką graczy, nie trzeźwo patrzących na rynek konsol ludzi.

Swoją drogą, to niessamowite, nie wiem na jakim bulidzie śmiga beta, ale to co dzisiaj pokazali wygląda imo, jeszcze lepiej, od razu rzucają się w oczy na mase poprawione textury. Co tu dużo pisać, gra cudo, multiplayer dostarczył mi takiego funa, że pojęcia nie mam jak tutaj doczekać do lutego. Pany toż ta gra pozamiata całość. Dziękuje pozdrawiam, wszelkie dissy można sobie darować.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2008, 11:46:33 am wysłana przez Diuk »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2452 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:45:12 am »
Cytuj
Cytat: Szymku  Dzisiaj o 11:23:58
Wiesz, jak na mój gust twoja wypowiedź to zwykłe trollowanie... Naprawdę nie wiem jak wielkim fanboyem trzeba być by takie rzeczy wypisywać

Hmmmm... to znaczy sie, ze jestem fanboyem bo nie doznaje stanu euforii patrzac na screeny z KZ2?! Czy moze jestem fanboyem bo uwazam, ze KZ2 jest tylko kolejnym FPS'em !? Moze jednak dlatego, ze nie uwazam KZ2 za najpiekniejsza gre ever !? A moze jeszcze dlatego, ze potrafie przyznac, ze g*wno tak naprawde wiemy o mozliwosciach XO i PS3 i poprostu bawia mnie takie fanboy'skie zaczepki vide. post Marcepan'a ?!



Nie interesuje mnie dyskusja na temat możliwości obu konsol...

Chodzi mi o coś zupełnie innego

Otóż ja mam na przykład osobiście wiele zastrzeżeń do dry zwanej Gears of War 2. Będąc jednak świadom mnóstwa niezaprzeczalnych zalet tej pozycji rozumiem, że dla wielu osób jest to tytuł doskonały. Nie wchodzę zatem do tematu o tej grze i nie sieje zamętu bo jest to co najmniej nie na miejscu.

Co innego gdybyś był w stanie konstruktywnie skrytykować to co widzisz w najnowszych materiałach z KZ2... Słabe gdzieniegdzie tekstury??? - takie są i w Gearsach a nawet w Crysis (chyba tylko w Uncharted nie ma tego problemu  ;-)  ). Co jeszcz by tu zarzucić ........................................................... hmm chyba nie nic takiego

No właśnie

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2453 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:46:22 am »
Nie dziwcie się LoNdKoWi. Z tego co pamiętam, to on był jednym z tych ludzi pełnych nadziei, twierdzących że moc X0=PS3. Boli chłopaka teraz że PS3 dostaje takie killery. Bez urazy ziooom, ale obudź się z tego swojego kolorowego snu i przejrzyj na oczy, bo KZ2 miażdży graficznie wszystko co na X0 można zobaczyć.

Tekst o RE5 to dopiero rodzyn roku. :lol:

Nie wiadomo też czy i o ile Killzone2 faktycznie pokazuje przewagę mocy ps3 nad x360,a ile oprawa jest jedynie zasługą tego,że grę robią 4 lata i Sony wydało na nią fortunę-liczy się fakt,że nic ładniejszego w chwili obecnej nie powstaje na konsole i to jest niepodważalne-wystarczy obiektywnie spojrzeć na dzisiejsze screeny,filmiki

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2454 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:50:04 am »
Faktycznie grafika w Killzone 2 jest masakrująca.  :grin: Chociaż wydaje mi się, że jednak powstaje już gra, która wygląda lepiej od Kz2, tylko jeszcze jej nie pokazali.(tak, tak myślę o GoW III 8))

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2455 dnia: Grudnia 04, 2008, 11:55:04 am »
Nie dziwcie się LoNdKoWi. Z tego co pamiętam, to on był jednym z tych ludzi pełnych nadziei, twierdzących że moc X0=PS3. Boli chłopaka teraz że PS3 dostaje takie killery. Bez urazy ziooom, ale obudź się z tego swojego kolorowego snu i przejrzyj na oczy, bo KZ2 miażdży graficznie wszystko co na X0 można zobaczyć.

Tekst o RE5 to dopiero rodzyn roku. :lol:

Nie no RE5 jest naprawde ladny - na mnie robi wieksze wrazenie niz materialy z KZ2 - no ale to pewnie przez klapki na oczach z logo XO, ale wam sie w sumie chlopaki nie dziwie, w sumie to tak z kazda mocno zhypowana gra na PS3 jest tak samo, jaracie sie nia - wykazujecie jej wyzszosc nad grami z XO itp. a ostatecznie wychodzi gra po prostu dobra. W sumie z braku laku to i to dobre. Szok to dla mnie jest 165 stron tematu o grze ktorej jeszcze nie ma. Ale wam wszystkim zycze, aby ta gra ktora od prawie 4 lat tak was kreci okazala sie hitem na miare GoW'a na XO.

@ Jurass

Bezczelne nabijanie postow - tak mozna okreslic to co ja robie. Jeszcze jest jedna kwestia - nudy w pracy i w dziale Rozne malo osob, a czyms trzeba sie zajac nieee !? Wiec robisz podjazd na KZ2 i juz masz dyskusje na pare godzin :)
: Grudzień 04, 2008, 11:50:52 am
Tak dla waszej informacji, siedze w pracy i nie mam jak zobaczyc dzisiejszych materialow z KZ2 ( ale znajac zycie jak je oblukam w domu to wam napisz, ze sa poprawione ;) hehehe...)

@Diuk

Nie gralem w bete, wogole moja skora w kontakcie z padem PS3 reaguje jak skora wampira na wode swiecona, wiesz dymie sie jakie bable mi wychodza ogolnie - a kyszszszs ty nie dobry :).

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2456 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:03:48 pm »
Jurass jaki ty kofany jestes :*

A tak do wszystkich :

Ale wy kuwa wszystko na powaznie bierzecie co najmniej jak bym wam rodzine miesem obrzucal, panowie to tylko kolejna gra, ktora przejdziecie, a potem opchniecie ( jak juz MP troche przygasnie ). Wiec sie tak kuwa nie spinajcie, bo to nie zdrowo ;). To samo sie tyczy hardware XO i PS3, leje na to wszytko, bo gram w piekne gry, a ja nie mam czasu aby liczyc polygony czy zoomowac tekstury (wogole kuwa nie mam czasu grac :( ), ale niektorzy widocznie jeszcze maja troszke poprzestawiane w lepetynkach. 8) 8) 8) 8)

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2457 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:07:19 pm »
Spinasz się kolego przy różnych okazjach równie często jak inni... Więc proszę mi tu bez takich...

Z resztą podobny apel możnaby wystosować do:
- kibiców piłkarskich
- fanatyków religijnych
- nacjonalistów

Przecież w gruncie rzeczy we wszystkich wymienionych wyżej przypadkach chodzi o bzdury...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2458 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:11:51 pm »
Spinasz się kolego przy różnych okazjach równie często jak inni... Więc proszę mi tu bez takich...

Z resztą podobny apel możnaby wystosować do:
- kibiców piłkarskich
- fanatyków religijnych
- nacjonalistów

Przecież w gruncie rzeczy we wszystkich wymienionych wyżej przypadkach chodzi o bzdury...


I wiesz o ile wszyscy byli by zdrowsi!?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2459 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:20:00 pm »
Mnie bawią gadki typu "RE5 to maga graficzny killer". Może dla kogoś kto lubi jedynie poprawioną oprawę A/V czyli ładniejsze teksturki, które świecą się jak jajka psu. Fajnie panowie, jak Wam wystarczy tylko fakt że gra ma lepsze oteksturowanie a na resztę lejecie. Zostańcie przy "Mocniejszych, lepszych i bardziej kopiących zad kontynuacjach", bo ja wolę tytuły, które wyznaczają nowe standardy w grafice.

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2460 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:25:46 pm »
Trochę śmieszne porównywać RE5, którego to mapy z lekka są ograniczone, w którym to animacja jest z epoki PS2 i w którym to brak konkretnej zadymy  :cool: :cool: :cool:
Londek, pokaż nam te killer'owate ex'y klocowe lepiej  :D

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2461 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:31:16 pm »
Ciekawe czy RE5 coś takiego oferuje?

Biorąc pod uwagę, że światło i cień to jeden z motywów przewodnich RE5, oraz, że będą etapy (w jaskiniach), w których jeden z graczy będzie oświetlał drogę lampą, to przypuszczam, że tak.

Inna sprawa, od kiedy to dynamiczne cieniowanie jest czymś super mega duper? Rozumiem, że są gry w tej generacji, które tego nie obsłgują (*ekhm* GoW2 i nne gry na UE3*ekhm*), jednak nawet w takim SH:H, które nie należy do czołówki graficznej, wszystkie cienie są generowane dynamicznie.

Cytuj
Trochę śmieszne porównywać RE5, którego to mapy z lekka są ograniczone
Rozumiem, że Killzone2 oferuje otwarty świat...
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2462 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:32:38 pm »
Tyle że cieniowanie dynamicznie w jednej grze nie oznacza tego samego w innej. Akurat KZ2 pod tym względem pokazuje, jak ten efekt powinien wyglądać.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2463 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:34:54 pm »
Mnie bawią gadki typu "RE5 to maga graficzny killer". Może dla kogoś kto lubi jedynie poprawioną oprawę A/V czyli ładniejsze teksturki, które świecą się jak jajka psu. Fajnie panowie, jak Wam wystarczy tylko fakt że gra ma lepsze oteksturowanie a na resztę lejecie. Zostańcie przy "Mocniejszych, lepszych i bardziej kopiących zad kontynuacjach", bo ja wolę tytuły, które wyznaczają nowe standardy w grafice.

Kuwa, wiele psow w zyciu widzialam, ale zadnemu jajka sie nie swiecily!!!
: Grudzień 04, 2008, 12:33:51 pm
Mr_Zombie - ty ty zaslepiony fanboju XO!  :cool: :cool: :lol: :lol: :lol:


Nic fajnego sie nie dzieje, jak to napisalem, wiec o co chodzi?!

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2464 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:45:13 pm »
Każdy kto nie jest casualem a uważa że X ma prównywalne możliwości do Ps3.. jest idiotą :D
Od ponad roku nie słyszałem żeby jakiś developer twierdził inaczej niż że Ps3 to najsilniejsza konsola tej generacji...

Tak jak twierdziłem... modele postaci wymiatają :P

mało tego... nie trzeba się kłucić i przekonywać innych - to już kolejna gra która na ps3 prezentuje się świetnie i ta passa trwa.... za rok lczba znacznie lepszych graficznie tytułów na Ps3 będzie już przytłaczająca i wtedy nikt nie będzie pamiętał nawet o tej dyskusji - po prostu wielu posiadaczy Xa wymieni sprzęt na Ps3 :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2008, 12:50:00 pm wysłana przez Maximmus80 »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2465 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:49:31 pm »
Każdy kto nie jest casualem a uważa że X ma prównywalne możliwości do Ps3.. jest idiotą :D
Od ponad roku nie słyszałem żeby jakiś developer twierdził inaczej niż że Ps3 to najsilniejsza konsola tej generacji...

Tak jak twierdziłem... modele postaci wymiatają :P

Jakis cytat z linkiem misiu?!

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2466 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:53:19 pm »
po prostu wielu posiadaczy Xa wymieni sprzęt na Ps3 :D

Myślisz, że rodzice im dadzą na maszynkę Sony ? idts  :cool:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2467 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:55:57 pm »
Mam nowy Neo+ i zaraz zabieram się do czytania. 8-)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2468 dnia: Grudnia 04, 2008, 13:04:36 pm »
Każdy kto nie jest casualem a uważa że X ma prównywalne możliwości do Ps3.. jest idiotą :D
Od ponad roku nie słyszałem żeby jakiś developer twierdził inaczej niż że Ps3 to najsilniejsza konsola tej generacji...

Tak jak twierdziłem... modele postaci wymiatają :P

Jakis cytat z linkiem misiu?!

Czytaj forum na bieżąco. Były nie raz wklejane linki do wypowiedzi deweloperów, którzy tak właśnie twierdzili. Poszukaj sobie leniuszku.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2469 dnia: Grudnia 04, 2008, 13:11:41 pm »
Dzieki Marcepan... podajesz linka a wtedy i tak twierdza ze to "przekupiona wypowiedz"... ostatnio do churu dolaczyli team odpowiedzialny za Ninja Giden 2... ale to tylko slowo - radze odpal sobie LBP, GT5p, Kz2(ups... nie masz bety?), MS PS(slabe tekstory podloza - i tylko tyle :P)... itd... itp...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2470 dnia: Grudnia 04, 2008, 13:13:34 pm »
Każdy kto nie jest casualem a uważa że X ma prównywalne możliwości do Ps3.. jest idiotą :D
Od ponad roku nie słyszałem żeby jakiś developer twierdził inaczej niż że Ps3 to najsilniejsza konsola tej generacji...

Tak jak twierdziłem... modele postaci wymiatają :P

Jakis cytat z linkiem misiu?!

Czytaj forum na bieżąco. Były nie raz wklejane linki do wypowiedzi deweloperów, którzy tak właśnie twierdzili. Poszukaj sobie leniuszku.

Ale kiedy mi sie nie chce.... :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2471 dnia: Grudnia 04, 2008, 13:26:51 pm »
@Jurass

Nie martw sie, ja tam dobrze wiem w jakim temacie pisze, a za link dzieki :* ale w pracy jestem i nijak nie moge go otworzyc, a sama skladnia linka tez na mnie wrazenia nie robi ;)
: Grudzień 04, 2008, 13:25:38 pm
A co by nie offtopowac, to napisze ze KZ2 sssie palke, co napewno Zeratul po premierze tejze gry udowodnii 
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2472 dnia: Grudnia 04, 2008, 13:35:15 pm »
Cytuj
W rolę Scolara Visari ponownie wcielił się Brian Cox... Intro do pierwszego Killzone, w którym Visari niczym Hitler ponownie przemawia do żołnierzy, jest uznawane za jedno z najlepszych w historii gier video. Tym razem Cox nie tylko przemawia do armii Helghastów, wziął również udział w sesji motion-capture. Widziałem krótki fragment filmu pokazującego, jak nagrywano scenę, gdy żołnierze ISA mówią stojącemu na podeście imperatorowi, że przegrał wojnę, a on bez cienia strachu idzie w ich stronę i odpowiada: "A kto wygrał? Tchórze, którzy Wami dowodzą"? Totalny psychol. Cox krótko przygotowywał się do odgrywania scen i podkładania głosu. Wystarczyła mu godzina i wprawił wszystkich w osłupienie. Nie wiem ile w tej bajce prawdy, ale przysięgam, że Visari brzmi i wygląda jeszcze lepiej niż poprzednio.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2473 dnia: Grudnia 04, 2008, 13:39:12 pm »
Ja mam nadzieje ,że moderacja to widzi.  To już lekkie przegiecie (delikatnie mówiąc) zaśmiecać temat o KZ2 jakimiś bzdetami o "niewiadomoczym" , w szczególności ,że dziś pojawiło się dość sporo materiałów na temat tej produkcji.

Jurass ja cie prosze nie offtopuj...OK??

Mam pytanie czy w KZ2 sa poziomy z jakas bardziej roznorodna kolorystyka!? Czy tak jak w GoW1 postawiono na szaro-bura palete kolorow!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2474 dnia: Grudnia 04, 2008, 13:46:50 pm »
Mam pytanie czy w KZ2 sa poziomy z jakas bardziej roznorodna kolorystyka!? Czy tak jak w GoW1 postawiono na szaro-bura palete kolorow!
Z tego co czytam w Neo+ postawiono na szaro-burą paletę.
: Grudzień 04, 2008, 13:41:15 pm
Cytuj
Jest na przykład taki pomysł, by nagradzać kilku najlepszych graczy weekendy i wyróżniać ich, żeby z daleka byli rozpoznawalni. Z jednej strony każdy od razu będzie wiedział, że ten gość rzadko przez przypadek zabija swoich, a inny jest najlepszym sanitariuszem, z drugiej - wszyscy będą chcieli ustrzelić typa, który zostanie wyróżniony za najwięcej zdobytych fragów.

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2475 dnia: Grudnia 04, 2008, 13:47:29 pm »
Offtop: Londek proszę Cię, naucz się w końcu w prawidłowy sposób używać "!" i "?"  Ja wiem, że ty teraz driverujesz na highwayu, aż cie policja busted, ale kamon men  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2476 dnia: Grudnia 04, 2008, 13:52:49 pm »
Screeny prezentują się pięknie, ale w ruchu ta gra po prostu wprawia w osłupienie. :shock: Nigdy czegoś takiego nie widziałem i stwierdzam że Crysis może polizać pięty KZ2, jeśli chodzi o rozmach akcji.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2477 dnia: Grudnia 04, 2008, 13:54:42 pm »
Offtop: Londek proszę Cię, naucz się w końcu w prawidłowy sposób używać "!" i "?"  Ja wiem, że ty teraz driverujesz na highwayu, aż cie policja busted, ale kamon men  8)

Zabiles mnie tym + leci do ciebie ... zwroc tez uwage na liczbe trzy kropkow w moich wypowiedziach ;)

btw. czy to nie ty wczoraj wyskoczyles z <londekstyle> ?!

@Snake_P

A szkoda, znaczy sie liczylem na jakis poziom a'la FC2 czy dzungla w R2, ale taka "ciemna" paleta tez ma cos w sobie, taki mroczny klimat, no i w zielonej dzungli czerwone oczy helgastow juz by nie robily takiego wrazenia. Ogolnie to zapowiada sie ciekawa gra, ale tak jak pisalem kuwa, ladna solidna, ale opadu szczenki u mnie nie powoduje ( podobnie zreszta jak GoW2 ).

@Jurass
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2478 dnia: Grudnia 04, 2008, 14:03:03 pm »
Play Killzone 2 campaign today:
http://www.videogamer.com/news/04-12-2008-10101.html

Cytuj
Sony Computer Entertainment Europe is offering PlayStation 3 users the chance to play Killzone 2 today. And not just the multiplayer. Win tickets and you'll get hands-on time with the Killzone 2 campaign.
The event is taking place today at the VUE Cinema at Leicester Square as part of the 'silver screen' advertising promotion Sony Computer Entertainment Europe is currently running. There'll be a special screening of the kick-ass Aliens movie and demo pods where attendees can get hands-on time with Killzone 2.
There are 35 pairs of tickets up for grab and to be in with a chance of winning you need to send an email to competitionsuk@scee.net with your full name, age and PSN ID in the message body.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2479 dnia: Grudnia 04, 2008, 14:24:33 pm »
No jesli ktos szuku kolorystyki i dizajnu HALO to radze wlaczyc POLSAT rano... :D