Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 711193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6200 dnia: Lutego 27, 2009, 21:24:22 pm »
zagralem 3 mecze online i nie wytrzymalem ta gra strzelila sobie w glowe jak ..... boss  myslalem ze gorszego online niz far cry 2 nie ujrze a tu niespodzianka(wszystko drzy sie rozjezdza jakies belkoty trafic w kogos jak biegnie z boku przy tym scrollingu to naprawde "niewiarygodny skill")  :D :D :D  czekam na socoma :grin:

p.s lacze mam 10mb jakby ktos chcial napisac ze wina lacza

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6201 dnia: Lutego 27, 2009, 21:30:06 pm »
zagralem 3 mecze online i nie wytrzymalem ta gra strzelila sobie w glowe jak ..... boss  myslalem ze gorszego online niz far cry 2 nie ujrze a tu niespodzianka(wszystko drzy sie rozjezdza jakies belkoty trafic w kogos jak biegnie z boku przy tym scrollingu to naprawde "niewiarygodny skill")  :D :D :D  czekam na socoma :grin:

p.s lacze mam 10mb jakby ktos chcial napisac ze wina lacza
pograj trochę a zmienisz zdanie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6202 dnia: Lutego 27, 2009, 21:36:38 pm »
Pograłem dzisiaj 5 min w mediamarkcie, nic specjalnego  :cool: A tak w ogole ładna gra,trochę wolna i zjebane sterowanie :D

EPIC FAIL.

Do tych co grali.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6203 dnia: Lutego 27, 2009, 21:39:44 pm »
marcepan, musisz napierać do przodu :) jak widzisz że masz drogę wolną przed sobą to sprint i za jakąś przeszkodę. Bardzo lubię ładować się w grupki helghastów gdy mam smg, shotguna albo flamethrowera :D

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6204 dnia: Lutego 27, 2009, 21:39:49 pm »
zagralem 3 mecze online i nie wytrzymalem ta gra strzelila sobie w glowe jak ..... boss  myslalem ze gorszego online niz far cry 2 nie ujrze a tu niespodzianka(wszystko drzy sie rozjezdza jakies belkoty trafic w kogos jak biegnie z boku przy tym scrollingu to naprawde "niewiarygodny skill")  :D :D :D  czekam na socoma :grin:

p.s lacze mam 10mb jakby ktos chcial napisac ze wina lacza

No to już kwestia gustu, bo co by nie mówić, killzone 2 jednak jest skillowy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6205 dnia: Lutego 27, 2009, 21:41:40 pm »
Im dalej gram tym bardziej przekonuje się do jeden niepodważalnej rzeczy. Nie ma absolutnie żadnej innej gry na konsolach, która ma tak niesamowitą grafikę. Momentami widać jak bardzo GG chcieli pokazać moc konsoli.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

: Luty 27, 2009, 21:40:29 pm
...czekam na socoma :grin:

Przecież Socom już jest. :lol: :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2009, 23:31:00 pm wysłana przez MarcePan »

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6206 dnia: Lutego 27, 2009, 21:43:35 pm »
Im dalej gram tym bardziej przekonuje się do jeden niepodważanej rzeczy. Nie ma absolutnie żadnej innej gry na konsolach, która ma tak niesamowitą grafikę. Momentami widać jak bardzo GG chcieli pokazać moc konsoli.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

: Luty 27, 2009, 21:40:29 pm
...czekam na socoma :grin:
swietnie wykorzystali moc ps3



Przecież Socom już jest. :lol: :lol: :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6207 dnia: Lutego 27, 2009, 22:31:14 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 701
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6208 dnia: Lutego 27, 2009, 22:37:03 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jak jest obezwładnione, walisz w nie - ot cała filozofia :D. Zadanie ułatwi wyrzutnia rakiet w tym "korytarzyku".

Znów nie mogę wbić na serwer - a tak świetnie się grało :/. Z drugiej strony dalej gram w singla i też nie mogę się oderwać :P.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6209 dnia: Lutego 27, 2009, 23:21:04 pm »
cholera gra jest strasznie skillowa trafić kogoś w biegu to szokens tak ciezko , ale np heady daja niesmagnięta frajdę. ogolnie jak dla mnie jest bardzo trudno ale radocha jest , tylko skill marny a raczej brak go na razie i wyniki po kroju 8-17 na porządku dziennym :mad:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6210 dnia: Lutego 27, 2009, 23:26:52 pm »
Przetestowałem wstępnie multi i na razie jest dobrze. COD4 to nie jest ale spoko się gra. Zobaczymy jak będzie dalej. Po całym dniu pracy a potem grania jestem zmęczony więc multi sprawdzałem bardzo krótko (zaledwie dwie mapy). Jednak jest coś niepokojącego. Plansze są mało przejrzyste co bardzo utrudnia rozgrywkę i zniechęca do gry początkowo. Jest zbyt chaotycznie.

Co do sterowania i celowania to nie mam zarzutów. Ustawiam tylko kucanie na manualne przy alternatywne 2 i gra się bardzo przyjemnie. Na pierwszy raz nawet coś tam ustrzeliłem.

W niedziele postaram się bardziej wgłębić w ten tryb o ile single mnie nie pochłonie doszczętnie.

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6211 dnia: Lutego 27, 2009, 23:29:17 pm »
Im dalej gram tym bardziej przekonuje się do jeden niepodważanej rzeczy. Nie ma absolutnie żadnej innej gry na konsolach, która ma tak niesamowitą grafikę. Momentami widać jak bardzo GG chcieli pokazać moc konsoli.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

: Luty 27, 2009, 21:40:29 pm
...czekam na socoma :grin:

Przecież Socom już jest. :lol: :lol: :lol:


socom jest ale hamburgerowy eu ma byc w marcu i dorobiony do tego lepiej.....a co do kz to niestety jak nie poprawia sterowania(scrolling) to skill sie wam duzo nie zwiekszy :D :D :D

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6212 dnia: Lutego 27, 2009, 23:31:27 pm »
jesli idzie o plansze to sa bardzo duze i czasmi trzba sie nabiegać by kogs znaleźć :mad: a juz plansza bodajże mlot Visariego to przegięcie wielkie bydle i większość czasu zajmowalo mi  szukałem przeciwnika   :mad:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6213 dnia: Lutego 27, 2009, 23:43:56 pm »
Na razie pograłem 3h w multi i jest świetne!!
Zdecydowanie inne od tego w CoD4 więc przestawienie się musi trochę potrwać, ale w multi K2 widzę potencjał na kilka miesięcy ostrej gry...

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6214 dnia: Lutego 27, 2009, 23:45:19 pm »
Patrzę sobie kulturalnie jak na pustkowiach gasną żarówki w ślepiach martwego helghasta, a tu nagle podłażą do niego robale i urządzają sobie z niego ucztę :D  Fajny smaczek. Niezłe są też zwycięskie  pozy higów, jak już nas zabiją^^

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6215 dnia: Lutego 27, 2009, 23:55:20 pm »
Patrzę sobie kulturalnie jak na pustkowiach gasną żarówki w ślepiach martwego helghasta, a tu nagle podłażą do niego robale i urządzają sobie z niego ucztę :D  Fajny smaczek. Niezłe są też zwycięskie  pozy higów, jak już nas zabiją^^

Mistrzowie detali :).

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6216 dnia: Lutego 28, 2009, 01:17:37 am »
Singiel skończony,szybka recka

Grafika-majstersztyk w każdym calu,najładniejsza gra na konsole i mam gdzieś czasem słabsze tekstury bo to jak ta gra się prezentuje jest niesamowite.Jednak by nie było tak całkiem różowo to napiszę co mi się w niej nie podobało-bardzo mało podatne na zniszczenia otoczenie.Tak zachwalanych odpadających filarów w grze jest raptem kilka na całą kampanie podobnie z animacją postaci-o ile animacja ich śmierci jest genialna to już same poruszanie przeciwników/kompanów jest mega przeciętne.

Fabuła-lepsza niż w pierwszej części i większości fpsów ale mimo wszystko mnie rozczarowała.Tzn. sam pomysł na fabułę ,wydarzenia,zwroty akcji i ogólne śmierci postaci jest kapitalny i rzadko spotykany w innych grach tego gatunku,za to realizacja tego wszystkiego jest beznadziejna-praktycznie zero tożsamości z główną ekipą i brak dramatyzmu w najważniejszych momentach.Szkoda,bo uniwersum jest genialne.

gameplay-świetny ,intensywny shooter, nonstop coś się dzieje na ekranie,wybucha,walka o każdy centymetr lokacji(ostatni etap to już totalna nawałka),system osłon sprawdza się bardzo dobrze podobnie jak AI choć w obu przypadkach zdarzają się błędy.Choć może to kontrowersyjne ale mimo wszystko uważam ,że w grze przydałoby się trochę więcej spektakularnych skryptów i odmiany w levelach.

Ocena singla-> 9 i choć to najlepszy fps dostępny na rynku to jednak przechodząc singla w CoD4 miałem większą satysfakcję i częściej robiłem oczy z wrażenia(w K2 głównie z uwagi na oprawę graficzną,w CoD4 z powodu pomysłów twórców) pomimo chamskich skryptów,mega korytka(etapy w k2 są chyba 3 razy większe) i nieskończonego respawnu przeciwników.

najlepszy etap-obrona mostu,pociąg i ostatni level(choć wszystkie nie dorastają do pięt levelowi obok Czarnobyla z CoD4)
najlepszy moment w fabule-zakończenie
najtrudniejszy moment-ostatnia walka i boss

Multi za to jest genialne,takiego rozbudowania i funkcji i opcji komunikacji nie ma żadna inna gra na rynku

no i kto mi wytłumaczy
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6217 dnia: Lutego 28, 2009, 01:38:58 am »
na jakim poziomie przechodziłeś?? i ile masz na liczniku po skończeniu całego singla

bo ja na 3 gram i 25% po prawie 4godzinach

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6218 dnia: Lutego 28, 2009, 01:45:30 am »
Dodam cos od siebie, Killzone to jeden z najlepszych filmow wojennych jaki ostatnio widzialem, ta gra wyglada zaj...scie, sa momety i to wiele, ze mam wrazenie jak bym film ogladal, takze za grafe i dzwiek 10 odemnie, gamplay i multi ocenie jak troche dluzej pogram, dzieki GG/SONY.
: Luty 28, 2009, 01:42:34 am
Sterowanie rowniez jest ok, nie wiem jak niektorzy moga narzekac, idealnie pasuje do tej gry, jest troche trudne, ale tylko na poczatku, nazwal bym je skillowym.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6219 dnia: Lutego 28, 2009, 01:52:07 am »
Dodam cos od siebie, Killzone to jeden z najlepszych filmow wojennych jaki ostatnio widzialem, ta gra wyglada zaj...scie, sa momety i to wiele, ze mam wrazenie jak bym film ogladal, takze za grafe i dzwiek 10 odemnie, gamplay i multi ocenie jak troche dluzej pogram, dzieki GG/SONY.
: Luty 28, 2009, 01:42:34 am
Sterowanie rowniez jest ok, nie wiem jak niektorzy moga narzekac, idealnie pasuje do tej gry, jest troche trudne, ale tylko na poczatku, nazwal bym je skillowym.

jest na masę trudne , z podstawowego karabinu w multi to ciezko ustrzelić kogoś ma okropny rozrzut nie mowiac juz jak ktos biegnie to juz abstrakcja. Aczkolwiek to dobrze gra sie ciężko będzie większa satysfakcja z trenowania i doskonalenia skilla.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6220 dnia: Lutego 28, 2009, 02:10:57 am »
na jakim poziomie przechodziłeś?? i ile masz na liczniku po skończeniu całego singla

bo ja na 3 gram i 25% po prawie 4godzinach

normal -8h 35min przy czym licznik nie zalicza powtórzeń danego fragmentu levelu z powodu zgonu więc bankowo bawiłem się ok 10h.

Co do % licznika przejścia gry to wliczone są w niego też znalezione teczki i rozwalone znaki.Ja kończąc grę miałem 46% ,by mieć 100% trzeba zebrać wszystkie bonusy ,tak więc procentami się nie przejmuj :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6221 dnia: Lutego 28, 2009, 03:56:17 am »
Online zjada wszystkie inne gry!!! Tutaj chce się wracać!!! Jeżeli dostawanie batów mnie bawi, to coś musi w tym być! :smile: Trzeba się przestawić na coś nowego, "powolnego", poważnego, taktycznego...innego! 8) Po CoD.. pozostało tylko wspomnienie...miłe wspomnienie:)

nakimushi

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6222 dnia: Lutego 28, 2009, 04:00:45 am »
ja dzisiaj pojechalem  na lunch timie razem z innymi 4 osobami z Ubisoftu po swoja kopie ( nic tam ze padalo jak scebra ;)
balismy sie ze wieczorem juz beda wykupione hehe - jak male dzieci

pogralem chwile - 1 level z dema spoko / bardzo dobry
ale 2 to juz kopara na ziemi - kosmos na maxa
mam nadzieje ze reszta bedzie trzymac taki poziom

10 jak sie patrzy ;)

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6223 dnia: Lutego 28, 2009, 05:11:27 am »
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej gry. Póki co trzeci level, akcja jest świetna, non-stop coś się dzieje. Graficznie nic nowego nie napiszę, tekstury średnie w większości, co jest minusem w chwili gdy dużo używa się systemu cover, przez co wbijają nam się one w oczy. Ale w pewnej grze bolał brak anty-aliasingu, ale nie umniejszało to jej, więc nie ma co płakać. Killzone 2 jest jedną z najlepiej wyglądających gier. Jeśli nie najlepszą (z oceną się wstrzymam póki jej nie skończę). Gameplay jest niezwykle miodny. Zajęło mi trochę przyzwyczajenie się do niego i wyczajenie optymalnę czułości, ale Alt 2 daje rade i jest byczo. Broni parę już też przetestowałem, animacja ich wygląda obłędnie. Sama animacja żołnierzy wygląda zaiebiście. Przy jednej akcji Helghasta zrobiłem mega wow. Wprawdzie skryptowane ale zawsze. Zbiegł ze schodków, poturlał się dobiegł do szczeliny i umiejętnie ją przeskoczył. Iebłem. Kosmos! Ogólnie jest cholernie zadowolony. Na Veteranie gra stawia wyzwanie, ale nie jest zbyt trudno. AI wroga naprawdę daje radę i stawia wyzwanie. Nie ma debilnego systemu morza grantów rodem z CoD. Trzeba się chować, kombinować, ale dostarcza to kupę radochy. Nie podobają mi się dialogi i w pewnej grze wyglądają one o niebo lepiej. Podobnie z voiceactingiem. Stoi on na dobrym poziomie, ale tylko dobrym. Multiplayer mi się podoba, ale n00b-ie. Może jak singla skończę, to będzie lepiej to szło, bo póki co jest tragedia. Podoba mi się opcja grania różnych rozgrywek, jest bajecznie. Gra jest z pewnością warta $60 i daje cholernie dużo satysfakcji. Fabuły to za dużo póki co nie ma, ale to co jest.... jest przyzwoite.


A dla ludzi o super mocnych nerwach ;) Show...
http://zeratulpl.blogspot.com/2009/02/killzone-2-w-showshowshowshow.html
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2009, 05:43:34 am wysłana przez Zeratul »

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6224 dnia: Lutego 28, 2009, 07:51:54 am »
lol... dobry filmik, rozsmieszyl mnie. Ale mi sie te bugi nie rzucaly w oczy az tak jak tutaj, bo mi sie nie pojawialy raz za razem  :lol:

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6225 dnia: Lutego 28, 2009, 08:57:15 am »
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej gry. Póki co trzeci level, akcja jest świetna, non-stop coś się dzieje. Graficznie nic nowego nie napiszę, tekstury średnie w większości, co jest minusem w chwili gdy dużo używa się systemu cover, przez co wbijają nam się one w oczy. Ale w pewnej grze bolał brak anty-aliasingu, ale nie umniejszało to jej, więc nie ma co płakać. Killzone 2 jest jedną z najlepiej wyglądających gier. Jeśli nie najlepszą (z oceną się wstrzymam póki jej nie skończę). Gameplay jest niezwykle miodny. Zajęło mi trochę przyzwyczajenie się do niego i wyczajenie optymalnę czułości, ale Alt 2 daje rade i jest byczo. Broni parę już też przetestowałem, animacja ich wygląda obłędnie. Sama animacja żołnierzy wygląda zaiebiście. Przy jednej akcji Helghasta zrobiłem mega wow. Wprawdzie skryptowane ale zawsze. Zbiegł ze schodków, poturlał się dobiegł do szczeliny i umiejętnie ją przeskoczył. Iebłem. Kosmos! Ogólnie jest cholernie zadowolony. Na Veteranie gra stawia wyzwanie, ale nie jest zbyt trudno. AI wroga naprawdę daje radę i stawia wyzwanie. Nie ma debilnego systemu morza grantów rodem z CoD. Trzeba się chować, kombinować, ale dostarcza to kupę radochy. Nie podobają mi się dialogi i w pewnej grze wyglądają one o niebo lepiej. Podobnie z voiceactingiem. Stoi on na dobrym poziomie, ale tylko dobrym. Multiplayer mi się podoba, ale n00b-ie. Może jak singla skończę, to będzie lepiej to szło, bo póki co jest tragedia. Podoba mi się opcja grania różnych rozgrywek, jest bajecznie. Gra jest z pewnością warta $60 i daje cholernie dużo satysfakcji. Fabuły to za dużo póki co nie ma, ale to co jest.... jest przyzwoite.


A dla ludzi o super mocnych nerwach ;) Show...
http://zeratulpl.blogspot.com/2009/02/killzone-2-w-showshowshowshow.html


filmik zajebisty sam bym nakrecil kilka zeby ludzim przetrzec galki(glownie fanbojom) bo gra nie reprezentuje nawet poziomu cod4 lub bc....a te cale piekne oswietlenie to niezly pic i przeklamanie czasem pojawiaja sie flary na mordzie nawet w zamklnietym nieoswietlonym korytarzu....nie mowiac ze zawsze jest takie samo w danym miejscu na mapie. Powiedziec ze jest lepsze niz w gow to moga tylko panowie z gg sie nawzajem oszukujac....a bugow jest milion...naciagane 7/10 powinno byc (glownie przez sterowanie) a i te "piekne obrazenia" to tez niezly shi] strzelam w nogi a typy padaja jakby z armaty dostali,albo jak koles sie zlapie np za ramie to mozesz mu wrzucic jeszcze pol magazynku a on dopiero przyjmie kule jak sie otrzasnie loL...znaczniel lepiej bylo to rozwiazane w golden eye na n64...to tyle narazie   p.s dalej szukajcie w tym g$@%$# skillla :D :D :D :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2009, 09:06:55 am wysłana przez 063SjazS »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6226 dnia: Lutego 28, 2009, 09:29:29 am »
Weźcie tego fanboja uspokójcie.

@Zeratul
Chyba w inną grę graliśmy bo w większości ja widzę bardzo dobre tekstury a czasem średnie.

Jestem obecnie na pustyni i myślałem że gra mnie już nie zaskoczy oprawą A/V a tu taki strzał w mordę. Brakuje mi skali żeby ocenić grafikę w tej grze. KZ2 zjada GeOW2 bez pierdnięcia. Prawdziwy next-gen i wielkie dzięki dla GG że pokazali dupkom od Unreal Engine jak powinny wyglądać gry na tej generacji.

PS. Widzę że jesteś typem gracza, który liże ściany więc mam prośbę. Nagraj filmik z bugami z Gears of War 2 bo jest ich cała masa (patrz filmiki Jurass'a). Pokaż piękne oświetlenie w GeOW2, piękne postacie z teksturami ala N64 i piękną animację.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2009, 09:33:11 am wysłana przez MarcePan »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6227 dnia: Lutego 28, 2009, 09:40:10 am »
Nie wiem ocb z tym całym narzekaniem na sterowanie.
Niektórzy chyba traktują CoD4 jak świętą krowę i wszystko co nie jest "tak jak w CoD4" jest źle.
Do mechaniki K2 sterowanie jakie zrobiła GG jest świetne i tyle...

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6228 dnia: Lutego 28, 2009, 09:57:01 am »
Grałem dziś u kumpla w K2 i faktycznie grafika jest kapitalana  :-D ale pamietaj MarcePan , że w czasie powstania K2 , Epic wydał aż 2 części Gearsow a nie tylko jedną gre na 5 - 6 lat  :cool:
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6229 dnia: Lutego 28, 2009, 09:58:11 am »
Narzekają lamy. Ja wczoraj grałem i do sterowania nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Jak na pierwszy mecz to nie narzekam bo trochę fragów nabiłem. Ustawiam sobie jedynie kucanie na manualne, aim manualny, alternatywne 2 i jest wygodniej niż w COD4.

PS. Zawsze gram na invert osi Y ale wiem że to nie każdemu odpowiada.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6230 dnia: Lutego 28, 2009, 10:01:47 am »
w czasie powstania K2 , Epic wydał aż 2 części Gearsow a nie tylko jedną gre na 5 - 6 lat  :cool:
Po pierwsze to Epic tworzy Gearsy w oparciu o już gotowy silnik - w przeciwieństwie od tworzących go od podstaw GG.
A po drugie to K2 powstawało 4 lata - nie 5-6...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6231 dnia: Lutego 28, 2009, 10:03:06 am »
Grałem dziś u kumpla w K2 i faktycznie grafika jest kapitalana  :-D ale pamietaj MarcePan , że w czasie powstania K2 , Epic wydał aż 2 części Gearsow a nie tylko jedną gre na 5 - 6 lat  :cool:


Nigdy tego nie kwestionowałem i zgadzam się że UE jako silnik uniwersalny jest świetną sprawą bo można zrobić w krótkim czasie bardzo ładne gry. Nie zmienia to jednak faktu że widać te lata pracy GG bo przewaga graficzna jest znaczna.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

@Zeratul
Fajnie że w showshowshow pokazałeś chyba najsłabszą lokację w grze. Nie ma to jak obiektywizm. :lol:

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6232 dnia: Lutego 28, 2009, 10:03:35 am »
Grałem dziś u kumpla w K2 i faktycznie grafika jest kapitalana  :-D ale pamietaj MarcePan , że w czasie powstania K2 , Epic wydał aż 2 części Gearsow a nie tylko jedną gre na 5 - 6 lat  :cool:
wydali dwie części gearsów to fakt ale engine do nich zaczął powstawać wcześniej niż 4 lata temu.Gdy teraz GG ma gotowy silnik graficzny to pewnie nowa gra na nim(oby k3) wyjdzie max za 2 lata.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6233 dnia: Lutego 28, 2009, 10:05:11 am »
Narzekają lamy. Ja wczoraj grałem i do sterowania nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Jak na pierwszy mecz to nie narzekam bo trochę fragów nabiłem. Ustawiam sobie jedynie kucanie na manualne, aim manualny, alternatywne 2 i jest wygodniej niż w COD4.

PS. Zawsze gram na invert osi Y ale wiem że to nie każdemu odpowiada.
Dokładnie, dla mnie sterowanie w killzone 2 jest przezajebiste !!! Szkoda że na jeboxie nie ma gry z takim sterowaniem, gdyż czuć broń, czuć bohatera i fakt że nie obróci się z całym rynsztunkiem w ułamku sekundy o 360stopni. Grałem w bete i grało się świetnie !! Sterowanie jest idealne do tej gry i multi na tym zyskuje i osoby co twierdzą że sterowanie jest o kant dupy niech odstawią ten tytuł bo nie są go warci !!

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 985
  • Reputacja: 132
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6234 dnia: Lutego 28, 2009, 10:06:45 am »
multi mnie czasem zaskakuje, są czasy że nie mogę nikogo ubić, 18 zgonów 4 killsy. Następna plansza, ci sami ludzi i 22 zabicia i 3 zgony  :-P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6235 dnia: Lutego 28, 2009, 10:08:01 am »
above89 mimo że Cie nie lubię ;) to masz plusa za to co napisałeś. :P

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6236 dnia: Lutego 28, 2009, 10:10:37 am »
Z tego co tu piszecie to nie tylko ja widze miejscami niesamowite tekstury ale też Marcyś i Zielarz!Dziwie sie też osobą,które przeszly obojętnie na tle niektórych wydarzeń(wykazując zerowe wzruszenie).
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6237 dnia: Lutego 28, 2009, 10:11:17 am »
above89 mimo że Cie nie lubię ;) to masz plusa za to co napisałeś. :P
Bo taka jest prawda. Każdy się nauczył grać w gierki typu cod4, gdzie latamY po mapie jak debile, gdzie sterowanie jest najprostsze w świecie, potem wychodzi kz2 i wszyscy jadą za sterowanie bo jest ociężałe i trudne do opanowania:/ Nie trzeba mieć skilla kwestia leży w ustawieniu czułości i opanowaniu faktu że nie da się lecieć na pałę i walić z biodra w przeciwnika i to jeszcze w biegu bo 3/4 amunicji ląduje w ścianie. Szkoda, wielka szkoda że jebox nie ma takiej gry tzw z takim sterowaniem, a same pizdziu pizdziu :(

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6238 dnia: Lutego 28, 2009, 10:13:09 am »
above89 mimo że Cie nie lubię ;) to masz plusa za to co napisałeś. :P
Bo taka jest prawda. Każdy się nauczył grać w gierki typu cod4, gdzie latamY po mapie jak debile, gdzie sterowanie jest najprostsze w świecie, potem wychodzi kz2 i wszyscy jadą za sterowanie bo jest ociężałe i trudne do opanowania:/ Nie trzeba mieć skilla kwestia leży w ustawieniu czułości i opanowaniu faktu że nie da się lecieć na pałę i walić z biodra w przeciwnika i to jeszcze w biegu bo 3/4 amunicji ląduje w ścianie. Szkoda, wielka szkoda że jebox nie ma takiej gry tzw z takim sterowaniem, a same pizdziu pizdziu :(

Dobrze napisane :-D

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6239 dnia: Lutego 28, 2009, 10:24:07 am »
A dla ludzi o super mocnych nerwach ;) Show...
http://zeratulpl.blogspot.com/2009/02/killzone-2-w-showshowshowshow.html
Zeratul jesteś chyba kobieta, jak można helgasta tak potraktować przecież to boli... a filmik całkiem fajny, chociaż średnio smieszny jak dla mnie. Masz stary szanse zawojowac kino bo twoje filmiki sa ciekawe i nie odpychaja od monitora jak np. Spiderman.
Yeahh, me and hate that's an odd couple