Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 711211 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7120 dnia: Marca 23, 2009, 10:59:45 am »
już przyznawają tygodniowe rangi

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7121 dnia: Marca 23, 2009, 12:40:21 pm »
Jeśli rozmawiamy już o zakończeniu to bez dużego spojlerowania powiem, że finalna scena na schodach jest genialna i wywarła na mnie większe wrażenie niż nawet w Resistance 2.
Oby na część trzecią nie kazali nam czekać 4 lata...

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7122 dnia: Marca 23, 2009, 12:48:01 pm »

Oby na część trzecią nie kazali nam czekać 4 lata...
Teraz odpada im praca przy silniku gry, więc pewnie w 2010-11 będzie KZ3.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7123 dnia: Marca 23, 2009, 12:49:14 pm »
Przeca co tydzień (jeśli nie załapiesz się) to odbierają ci rangę  :-)
Mój błąd. :oops:

Muszę jeszcze tydzień walczyć o najwyższą rangę, argh. :-x

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7124 dnia: Marca 23, 2009, 16:13:47 pm »
Wlasnie przyszedl mi Killzone 2... ale jestem podniecony  :grin: jakis j*bany patch dzieli mnie od pelni szczescia  :mad:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7125 dnia: Marca 23, 2009, 16:28:49 pm »
Wlasnie przyszedl mi Killzone 2... ale jestem podniecony  :grin: jakis j*bany patch dzieli mnie od pelni szczescia  :mad:
Heh zazdroszczę :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7126 dnia: Marca 23, 2009, 17:31:36 pm »

Plissken ty też tak grasz? :P

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7127 dnia: Marca 23, 2009, 17:48:54 pm »

Plissken ty też tak grasz? :P
A skąd, ja celuję w głowę i to jest dużo skuteczniejsze niż to. :cool:

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7128 dnia: Marca 23, 2009, 18:02:15 pm »
lol

: Marzec 23, 2009, 18:00:41 pm
Ahahahahaha

 :lol:

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7129 dnia: Marca 23, 2009, 20:01:20 pm »
mam problem w tej misji co sie uderza na jakas fortece hellgastow, co jest ich w 3 dupy i ciagle nowi wychodza.
To mam wybic ich i kiedys sie skoncza czy ruszac do przodu na sile?

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7130 dnia: Marca 23, 2009, 20:27:43 pm »
Jestem teraz na pustyni... duzo jeszcze do konca? Uff po czesci jestem Killzowned aczkolwiek narazie jest raczej troche schematycznie i monotonnie licze na to, ze pustynia mnie zniszczy.  :cool: Juz sam poczatek jest obiecujacy

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7131 dnia: Marca 23, 2009, 21:23:11 pm »
Jestem teraz na pustyni... duzo jeszcze do konca? Uff po czesci jestem Killzowned aczkolwiek narazie jest raczej troche schematycznie i monotonnie licze na to, ze pustynia mnie zniszczy.  :cool: Juz sam poczatek jest obiecujacy

Jeszcze troszke grania jest :grin:

Mi się pustynia najmniej spośród całej gry podobała, nie mam też ulubionego levelu każdy był za*****ty :cool: :cool: :cool: :cool:
NO BRAIN - NO GAIN


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7132 dnia: Marca 24, 2009, 07:52:41 am »
mam problem w tej misji co sie uderza na jakas fortece hellgastow, co jest ich w 3 dupy i ciagle nowi wychodza.
To mam wybic ich i kiedys sie skoncza czy ruszac do przodu na sile?
Jesteś już po...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Jeśli tak, to będą się pojawiać w nieskończoność, musisz się po prostu przebić aż do Pałacu.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7133 dnia: Marca 24, 2009, 12:54:55 pm »
http://img4.imageshack.us/my.php?image=abcd0001hyp.jpg

Na dzień kobiet, dałem "Radowi" uroczy prezent. Obraził się, lub mu się nie spodobał upominek i strzelił sobie w głowę. Co ciekawe, ten jeden strzał wyssał zeń życie, natomiast kilka moich w głowę, parę ze strzelby z odległości 1.4 m, oraz co najmniej pół magazynku z karabinu maszynowego na nim wrażenia uprzednio nie zrobiły.

Najwidoczniej należało w bok głowy celować.

Wiem, że już szmat czasu po premierze, ale może są osoby, które czekały aż Kz2 nieco zrzuci z barku cenowego, lub teraz dostały swoją wersję, stąd mała podpowiedź jak ubić bezstresowo, ostatniego przeciwnika na naszej drodze.

Po wyjściu na pierwsze piętro, mamy do dyspozycji sporo broni. Zaopatrujemy się w karabin snajperski i wyruszamy wzdłuż kolumn po lewej stronie usytuowanych, aż do przeszkody. Z tego miejsca eliminujemy pierwszą falę przeciwników. Jest to dzięki takiej kombinacji bardzo łatwe. My praktycznie razów nie zbieramy, a przeciwników eliminujemy, chciałoby się rzec "po łebkach". Dajemy się również Rico wykazać. Stąd proponuję uważnie pilnować jego stanu zdrowia. Tak bawimy się do ostatniej fali.

Tu przeciwnicy pragną niezwykle gorąco zapoznać nas z tym co mają najpotężniejszego, mianowicie RPG. Dobrze przy przedostatniej fali zostawić jednego, dwóch przeciwników dla Rico, niech się nimi zajmie a my udajemy się po miotacz granatów i wracamy do miejsca docelowego. Stąd ostrzeliwujemy miejsca, z których przeciwnicy wychodzą. Przy dobrym trafie, możemy kilku zlikwidować.

Gdy już zostanie ich garstka a parter jest wyczyszczony, możemy udać się po strzelbę i wyruszamy na spotkanie z Higami piętro wyżej. Podczas walki w zwarciu, nie mają szans a po co mają nas ostrzeliwać z daleka tak potężną bronią?

Gdy wyeliminujemy podstawowych oprawców, pozostanie tylko Radec. Tu sprawa wygląda następująco. Udajemy się na parter, gdyż walka na pierwszym piętrze z tytułu wąskich pomieszczeń, może być trudna. Będąc na parterze, zaopatrujemy się w strzelbę.
Jest to najlepsza broń w tej sytuacji. Poruszamy się od środka pomieszczenia wzdłuż jego, nasłuchując, oraz obserwując co dzieje się naokoło nas. Jest to o tyle istotne, iż kombinezon Radec'a zbytnio subtelny nie jest i powoduje sporo hałasu , jak i wyładowań.

Jeśli coś takiego zobaczymy/usłyszymy przed nami, to cofamy się a gdy tylko Radec się zmaterializuje oddajemy strzał. Będzie blisko nas , stąd wybór pada na strzelbę, tym bardziej , że po jednym strzale odpuszcza. Jeśli będzie chciał zaskoczyć nas pojawiając się po prawej/lewej stronie , to manewr jest nieco trudniejszy, jednak schemat taki sam.
Najgorzej jest gdy zrobi to za naszymi plecami, ale i tu jakoś sobie poradzimy mając pierwszą kategorię słuchu.

Uważnym należy być, bowiem jeden cios przeciwnika, równoznaczny z naszym zgonem jest. Czasami Radec oddala się na półpiętro, ale wtedy ostrzeliwujemy go z pistoletu (szkoda tracić czasu na zmianę strzelby na karabin). Rico nam pomaga, stąd należy baczyć na jego stan zdrowotny, jednak nie pomagać mu jeśli boss ma się właśnie materializować - może nam podczas naszego "O" dla Rico, wbić nóż w plecy.

Takim oto sposobem w okolicach do pół godziny , bez większego problemu powinniśmy pokonać ostatniego przeciwnika w grze, który co cieszy , jest przy tym jak przystało, najbardziej wymagającym przeciwnikiem w grze.

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7134 dnia: Marca 24, 2009, 14:00:43 pm »
Kupiłem sobie ponownie COD'a 4 (za czasów posiadania x0 grałem namiętnie), zacząłem grać i Panowie... Multiplayer w COD 4 miażdży Killzona. Wróciły wszystkie wspaniałe chwile spędzone z tą pozycją, ten fun, ta niesamowita radość z zabijania kolejnych e-ludzi, perki, bronie, rangi, sekunda i już jesteś w pełnym meczu - no cudo, cudo i jeszcze raz cudo, kunszt i mistrzostwo multiplayera. I żeby była jasność, Killzone 2 to gra genialna, ze wspaniałym singlem i dobrym multi, no ale właśnie - dobrym, bo do COD'a brakuje mu znacznie. Może inni odbierają to nieco inaczej, ale ja od czasów pierwszego zetknięcia z FPS'ami miałem styczność (ubóstwiałem i ubóstwiam do tej pory) z szybkimi strzelaninami i teraz po powrocie COD'a do czytnika mojego chlebaka, to wszystko wróciło. Przesiadam się z KZ2 na COD'a 4 do czasu MW2, tylko ta gra gościć będzie u mnie na multi i jak na razie, tylko ona dostarcza mi takich pokładów miodu przy grze multiplayer, że czuje się jak za gówniarza, gdy godziny mijały nie wiadomo kiedy. Nie żaden Killzone, nie COD 5, ale "stara" dobra czwórka, która przeżywa w moim przypadku drugą młodość.

Jestem oczarowany i chce mi się płakać.

BTW. Jeśli, ktoś ma jakieś wolne sloty na możliwość pobrania dodatkowych map do COD'a 4, a chce zarobić na flaszkę, niech pisze na PM ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2009, 14:02:56 pm wysłana przez Diuk »

Tarniak

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7135 dnia: Marca 24, 2009, 14:03:34 pm »
Możemy się złożyć, ja też chcę nowe mapsy.  A co do reszty, cóż:

Cytuj
Kupiłem sobie ponownie COD'a 4 (za czasów posiadania x0 grałem namiętnie), zacząłem grać i Panowie... Multiplayer w COD 4 miażdży Killzona.
Od A do Z, ta sama sytuacja (jeno Xa wciąż posiadam). ;)

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7136 dnia: Marca 24, 2009, 14:06:56 pm »
Możemy się złożyć, ja też chcę nowe mapsy.  A co do reszty, cóż:

Cytuj
Kupiłem sobie ponownie COD'a 4 (za czasów posiadania x0 grałem namiętnie), zacząłem grać i Panowie... Multiplayer w COD 4 miażdży Killzona.
Od A do Z, ta sama sytuacja (jeno Xa wciąż posiadam). ;)
Kz2 ma dobre multi zapewne jakbym kupił jeszcze raz Cod4 to też by czuł się jak Wy.
BTW wczoraj zrobiłem platynke w Kz2 ,ale coś mi się nie chce profil update'ować.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7137 dnia: Marca 24, 2009, 14:11:57 pm »

BTW wczoraj zrobiłem platynke w Kz2 ,ale coś mi się nie chce profil update'ować.
Bo coś jest nie tak z tymi trophycard od playfire.

Diuk, dodatkowe mapy do CoD4 kosztują teraz grosze, mniej niz dobrej jakości wódka ;)

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7138 dnia: Marca 24, 2009, 14:14:04 pm »

BTW wczoraj zrobiłem platynke w Kz2 ,ale coś mi się nie chce profil update'ować.
Bo coś jest nie tak z tymi trophycard od playfire.

Diuk, dodatkowe mapy do CoD4 kosztują teraz grosze, mniej niz dobrej jakości wódka ;)
Dałem sync na Ps3 i wchodzę na eu.playstation.com i tam sprawdzam też się nie update'owało.

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7139 dnia: Marca 24, 2009, 14:15:11 pm »
Panowie nie warto brać tych mapek bo są zwyczajnie słabe, nawet jak sie trafią to w większości przypadków są skipowane. Mi granie na multi w K2 nie daje takiej radości jak w CoD4 , jest dobre fakt, ale przy tym co oferuje CoD jest biedne.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7140 dnia: Marca 24, 2009, 14:17:50 pm »
Co do opcji versus, taka ciekawostka. Wczoraj odwiedziłem empik (Kraków). Cena Killzone 2 169zł a CoD 4 MW .... 279zł - tak, to nie pomyłka, dwójeczka na przodzie.
Co ciekawe, nagle jak grzyby po deszczu, wyrosły, to tu, to tam egzemplarze pierwszego Kz.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7141 dnia: Marca 24, 2009, 14:29:27 pm »
Co ciekawe, nagle jak grzyby po deszczu, wyrosły, to tu, to tam egzemplarze pierwszego Kz.
Normalna sprawa moim zdaniem. Wiadomo, że przy premierze dwójki także i jedynka może lepiej schodzić. Poza tym ludzie, którzy nie ukończyli jedynki, pewnie z chęcią nadrobią zaległości.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7142 dnia: Marca 24, 2009, 17:17:47 pm »
Mam pytanko, czy jest możliwość zmiany jezyka na polski jesli wybrałem wczesniej ang i przeszedlem juz gre.
Da sie to zrobic bez kasowania profilu i save'ów?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7143 dnia: Marca 24, 2009, 17:20:30 pm »
Mam pytanko, czy jest możliwość zmiany jezyka na polski jesli wybrałem wczesniej ang i przeszedlem juz gre.
Da sie to zrobic bez kasowania profilu i save'ów?
nie :( ale zamiast kasować, zrób nowe konto na PS3.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7144 dnia: Marca 24, 2009, 17:24:50 pm »
A jak skasuje profil to moja ranga w multi też przepadnie?

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7145 dnia: Marca 24, 2009, 17:29:52 pm »
Kupiłem sobie ponownie COD'a 4 (za czasów posiadania x0 grałem namiętnie), zacząłem grać i Panowie... Multiplayer w COD 4 miażdży Killzona. Wróciły wszystkie wspaniałe chwile spędzone z tą pozycją, ten fun, ta niesamowita radość z zabijania kolejnych e-ludzi, perki, bronie, rangi, sekunda i już jesteś w pełnym meczu - no cudo, cudo i jeszcze raz cudo, kunszt i mistrzostwo multiplayera. I żeby była jasność, Killzone 2 to gra genialna, ze wspaniałym singlem i dobrym multi, no ale właśnie - dobrym, bo do COD'a brakuje mu znacznie. Może inni odbierają to nieco inaczej, ale ja od czasów pierwszego zetknięcia z FPS'ami miałem styczność (ubóstwiałem i ubóstwiam do tej pory) z szybkimi strzelaninami i teraz po powrocie COD'a do czytnika mojego chlebaka, to wszystko wróciło. Przesiadam się z KZ2 na COD'a 4 do czasu MW2, tylko ta gra gościć będzie u mnie na multi i jak na razie, tylko ona dostarcza mi takich pokładów miodu przy grze multiplayer, że czuje się jak za gówniarza, gdy godziny mijały nie wiadomo kiedy. Nie żaden Killzone, nie COD 5, ale "stara" dobra czwórka, która przeżywa w moim przypadku drugą młodość.

Jestem oczarowany i chce mi się płakać.

BTW. Jeśli, ktoś ma jakieś wolne sloty na możliwość pobrania dodatkowych map do COD'a 4, a chce zarobić na flaszkę, niech pisze na PM ;)
Jak Ci to mówiłem to się ze mnie śmiałeś i mówiłeś żebym w końcu odstawił CoD-a bo nadchodzi K2 :mad:
: Marzec 24, 2009, 17:29:05 pm
To teraz Ci Diuk złoje dupe.Wyznacz termin :cool:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7146 dnia: Marca 24, 2009, 17:34:15 pm »
A jak skasuje profil to moja ranga w multi też przepadnie?
raczej nie

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7147 dnia: Marca 24, 2009, 21:38:16 pm »
To co Panowie, mam rozumieć, że większość rozczarowana jest grą? Nawet multi? Bo tak jakby nagle nikt już nie grał...

Ja osobiście jestem bardzo rozczarowany kampanią. Jest nudna, bez polotu i monotonna w moim odczuciu - takie strzelanie dla samej zasady bez większego urozmaicenia. Grafika natomiast bez dobrego telewizora jest zwyczajnie brzydka, a że ja mam beznadziejny telewizor, to i się nie mogę nią nacieszyć - u kolegi gra wygląda niczym zupełnie inny twór... :/. Z filtrami też przesadzili - lubię, kiedy obraz jest czysty i wyraźny. Nie rozumiem również zachwycenia animacjami: To jak się Helgaści ruszają od strzałów i jak padają jest super, ogólnie ich zachowanie, ale animacje naszych towarzyszy podczas przerywników według mnie po prostu ssą... Gram obecnie w Zelde na DSa i tam postacie robią o wiele żywsze wrażenie. Może i chybione porównanie, ale to co widzę na ekranie DSa naprawdę robi lepsze wrażenie na mnie pod kątem animacji :P Nie wiem, może padłem ofiarą efektu "uncanny valley":P
Cała ta gra świateł jakby umyka w natłoku akcji, nawet animacje padających Helgastów przestają robić wrażenie po chwili, bo po prostu w ostateczności i tak chodzi tylko oto, aby ich unieszkodliwić, przez co to "jak" padają, staje się całkiem nieistotne. Zrobiliby troszkę mniej widowiskowe upadki wrogów - byle by padali "poprawnie - i na to samo by wyszło.
Klimat na filmikach wydawał się być taki porywający i wspaniały. Po włożenia płyty do napędu i wzięcia pada do ręki cały czar jakoś prysną :( Cała ta fizyka, którą wpakowali w bronie, wylatujące z nich kule i padających Helgastów, w ostateczności dla mnie nie wywarła absolutnie żadnego wpływu na sam gameplay. Czysta rzemieślnicza robota, pokaz technologiczny, bez polotu.

Multi mnie jednak wciągnęło troszkę, zdecydowanie bardziej od Resistance 1. Ale jeszcze muszę pograć i poćwiczyć, bo na razie to dość przykre jest co wyprawiam na planszy ^^ I irytuje mnie ogólny chaos. Zero współpracy, wszyscy lecą na pałę :/ Pomijam fakt, że sam jeszcze nie wiem którędy droga i co się dzieje :P

Gra na pewno nie jest beznadziejna. Bronie i sama rozgrywka jako taka nie są na pewno porażką. Ale po prostu... brakuje mi tutaj czegoś, czegoś bardzo ważnego, co czyni grę naprawdę dobrą.

Suma sumarum KZ mnie przekonał do tego, aby więcej nie kupić FPSa na konsole :P Wolę landrynkowe trzecioosobowe Uncharted ^^

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7148 dnia: Marca 24, 2009, 21:43:51 pm »
Nie wiem dlaczego każdy tak się jara tym Multi, dla mnie się lepiej grało w Resistance MP bo miałem większy fun.W K2 multi pograłem tydzień i przestałem bo mnie to znudziło, czasami to odpale, ale tylko czasami BTW singiel to majstersztyk.



Suma sumarum KZ mnie przekonał do tego, aby więcej nie kupić FPSa na konsole :P Wolę landrynkowe trzecioosobowe Uncharted ^^


A Resistance 2? :cool:
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2009, 21:49:05 pm wysłana przez Krauser »
NO BRAIN - NO GAIN


paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7149 dnia: Marca 24, 2009, 21:54:43 pm »
hype na gre przeszedł bo zwyczajnie nie dala rady w multi i tyle , od jak patrze na swoja liste na PSie to widze w porywach 2 osoby grające w K2 a reszta w COD4 lub inne gry. Ja juz 2tyg po premierze konczac singla i po 12h w multi wiedzialem ze ta gra nie podbije  multi bo nie ma takiego funu jak z COD lub innych strzelanek.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7150 dnia: Marca 24, 2009, 22:05:33 pm »
hype na gre przeszedł bo zwyczajnie nie dala rady w multi i tyle , od jak patrze na swoja liste na PSie to widze w porywach 2 osoby grające w K2 a reszta w COD4 lub inne gry. Ja juz 2tyg po premierze konczac singla i po 12h w multi wiedzialem ze ta gra nie podbije  multi bo nie ma takiego funu jak z COD lub innych strzelanek.

Dokładnie.Moim zdaniem cała wina leży w tym że dali za ciężkie sterowanie do multi, np. w R:FoM sterowanie było proste i już w MP grało się bo był fun, a w K2 rozgrywka jest za ślamazarna(chodzi tu o multi)
NO BRAIN - NO GAIN


maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7151 dnia: Marca 24, 2009, 22:06:59 pm »
Nie wiem dlaczego każdy tak się jara tym Multi, dla mnie się lepiej grało w Resistance MP bo miałem większy fun.W K2 multi pograłem tydzień i przestałem bo mnie to znudziło, czasami to odpale, ale tylko czasami BTW singiel to majstersztyk.


A Resistance 2? :cool:

Grałem troszkę w Resistance 2 u kolegi i jestem zdania, że ta chwila w kampanii dała mi więcej frajdy niż te kilka godzin w kampanii KZ :P

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7152 dnia: Marca 24, 2009, 22:13:45 pm »

Grałem troszkę w Resistance 2 u kolegi i jestem zdania, że ta chwila w kampanii dała mi więcej frajdy niż te kilka godzin w kampanii KZ :P

Fakt, ja jak pierwszy raz zagrałem w Resistance, to czułem ten fun płynący z gry, ale K2 jest dla mnie lepszy... ale zaraz,zaraz jeszcze nie grałem w drugi "Opór" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NO BRAIN - NO GAIN


Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7153 dnia: Marca 24, 2009, 22:27:31 pm »
Cytuj
Moim zdaniem cała wina leży w tym że dali za ciężkie sterowanie do multi, np. w R:FoM sterowanie było proste i już w MP grało się bo był fun, a w K2 rozgrywka jest za ślamazarna(chodzi tu o multi)

Coś w tym jest, bo kto wie jak by się grało, gdyby zerżnęli sterowanie rodem z coda.

W ogóle, jeśli chodzi o multi to panowie z GG powinni zagapić praktycznie wszystkie mechanizmy z coda - od rang począwszy, a na sterowaniu kończąc. Pojęcia nie mam czemu tego nie zrobili.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7154 dnia: Marca 24, 2009, 22:32:08 pm »
mnie to od razu przeraziło ze jest raptem parę broni bez możliwości  ulepszania o celowniki toz to od razu kpina jakaś, panowie z GG chcieli dobrze ale strasznie przekombinowali i wyszła lipa.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7155 dnia: Marca 24, 2009, 22:33:19 pm »
To może ja dla odmiany skrobnę coś bardziej pozytywnego. Ekhem... Odnoszę wrażenie, że co niektórzy spodziewali się pszysłowiowego "ósmego cudu świata" po Killzone 2 i stąd narzekają. Nie rozumie jak można mówić, że singiel jest nudny (chyba, że się nie trawi fpsów) jasne wtedy można narzekać, że panuję schemat "teraz idź tu wybij wszystkich i do przodu" itd. Ja sam nie przepadam za shooterami, ale na killzone 'a skusiłem się dzięki jego otoczce, klimacie (uwielbiam ciężkie Sci Fi) no i część pierwsza również przypadła mi do gustu, a sama oprawa AV tylko bardziej zachęcała do kupna. Jasne niektóre, przerywniki filmowe pod względem czysto reżyserskim to śmiech na sali, ale ja po fabule nie spodziewałem się fajerwerków. Odnośnie multi to najpierw trzeba mieć zgraną ekipę, koniecznie z headsetami dopiero wtedy pozna się całą moc rozgrywki wieloosobowej. Sam Warzone jest super i nie wiem jak można mówić, że rozgrywka jest mało dynamiczna. Dla mnie jest idealna. Podsumowując, dostałem to czego oczekiwałem tj. emocjonujący singiel i (jak dla mnie) równie świetny multi (byle nie na 32 osoby bo wtedy panuje chaos, a nie taktyczna walka Imo 8vs8 to max)
Jeśli miałbym się doczepić do broni to DLACZEGO wywalili alternatywny tryb ognia dla broni? Strasznie lubię ten patent w shooterach :(
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2009, 22:44:27 pm wysłana przez johnny23 »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7156 dnia: Marca 24, 2009, 22:35:51 pm »
bo chcieli by gra miała jakąś swoją tożsamość ,a nie była kalką CoD4 - proste.Mi tak sterowanie po 60h spędzonych w multi pasi i nie narzekam.Jedynie mogliby rozszerzyć wyszukiwarkę serwerów o opcje znajdywania serwerów z wybranymi broniami(by omijać te z rakietnicami i granatnikami)

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7157 dnia: Marca 24, 2009, 22:39:09 pm »
Moim zdaniem nawet taki Battlefield:BC miał lepsze multi. Kz2 pod względem multi niczym nie zachwyca.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7158 dnia: Marca 24, 2009, 22:52:54 pm »
bo chcieli by gra miała jakąś swoją tożsamość ,a nie była kalką CoD4 - proste.Mi tak sterowanie po 60h spędzonych w multi pasi i nie narzekam.Jedynie mogliby rozszerzyć wyszukiwarkę serwerów o opcje znajdywania serwerów z wybranymi broniami(by omijać te z rakietnicami i granatnikami)
to by było nie głupie, tylko ciekaw jestem ile jest takich serwerów...

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7159 dnia: Marca 24, 2009, 23:44:36 pm »
Dobra, zmęczyłem kampanię KZ2. Drugi raz jej raczej nie ruszę, a świecących się blach mam dosyć na następną dekadę. Końcówka naprawdę daje radę i o dziwo nagle cała gra stała się ciekawsza po jej zakończeniu xD

Na pewno nie oczekiwałem 8 cudu świata. Wiedziałem, że jest to wciąż "tylko" gra video, a nie film animowany Pixara. Przygnębiła mnie jednak monotonia kampanii. Prawda też, że za FPS nie przepadam za bardzo, ale Resistance 1 przeszedłem z większą przyjemnością, niżeli tą grę. Coś mi tutaj po prostu nie pykło. Brakowało mi tutaj czegoś. Swobody? Przejrzystości? Ujmę to tak: nie odpowiada mi po prostu obrany w grze styl artystyczny. Na filmach zachęcał i zapowiadał się obiecująco, na ekranie okazał się denny i przytłaczający.

Creditsy faktycznie są rewelacyjne, a raczej ich początek. Super by było, gdyby gra miała właśnie taki styl graficzny. Większa przejrzystość i klimat o wiele ciekawszy :P

Spodziewałem się ciekawszego gameplay'a, nie lepszej grafiki, czy jeszcze bardziej wymiatającej fizyki. Chciałem dobrej zabawy, tymczasem była tylko OK, a momentami męcząca i zdecydowanie mało satysfakcjonująca.

Całe szczęście zostaje mi multi, które mi się naprawdę podoba :) Niech tylko się wkręcę, to i pewnie na dłużej w tym zostanę.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!