Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2706715 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18000 dnia: Czerwca 09, 2009, 00:31:43 am »
inFAMOUS in-game
Wipeout HD, fotka z powtórki.
Gran Turismo 5: Prologue in-game screen.
GT5: Prologue
Uncharted 2, tutaj możemy dostrzec detale.
Uncharted: Drake's Fortune in-game.

Ocenę, które gry wyglądają lepiej, pozostawię wszystkim, którzy ją dostrzegą :D

Cholera, Jurass, Ty to potrafisz przedstawić prawdziwy obraz tych gier :( Już myślałem, że PS3 ma killera na miarę kolejnej generacji, a taki psikus :(
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 00:35:10 am wysłana przez Maciomaniak »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18001 dnia: Czerwca 09, 2009, 00:47:08 am »
Kanciaste nadkola, jakaś papka na dzwiach. To chyba jakiś żart !!!!!!!!111111111

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18002 dnia: Czerwca 09, 2009, 00:51:39 am »
Bez obaw, to tylko słabej jakości rozmyty screen z trailera wersji nie ukończonej :P

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18003 dnia: Czerwca 09, 2009, 00:52:55 am »
Takie tłumaczenia to wiesz ;)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18004 dnia: Czerwca 09, 2009, 03:29:26 am »
Moje top 5 E3 2009:
1.
2.
3.
4.
5.

Same hity.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18005 dnia: Czerwca 09, 2009, 03:58:12 am »
Moje top 5 E3 2009:
1.
2.
3.
4.
5.

Same hity.

 :lol:

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18006 dnia: Czerwca 09, 2009, 07:18:03 am »
Po wyjściu Gran Turismo 5 Polyphony odzyskuje tron. I jedyne co będzie mogło podskoczyć tej grze będzie następne Gran Turismo :-D
Jak ja lubie te klapy na oczach.  :lol:
Coś jak betony które wierzą że Pes też ciągle jest królem :lol: :lol: :lol:
Ja jestem ciekaw czy będą zniszczenia w stock i Gt cars, bo jeśli będą i samochody będą zbudowane z identycznej ilości polygonów to bije brawa przez Polyphony, coś mi jednak mówi że zniszczenia będą tylko w Nascar i Wrc, a tam samochody wyglądają już nieproporcjonalnie gorzej ;)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18007 dnia: Czerwca 09, 2009, 08:00:17 am »
Ja bym chciał aby PD dorzucił jeszcze tramwaje. Na trailerze był 1 pokazany co może napawać optymizmem. Nawet nie musi być systemu zniszczeń, ważne natomiast są długie szyny i dobre AI motorniczych kierujących innymi maszynami. Bez tego ani rusz.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18008 dnia: Czerwca 09, 2009, 09:07:31 am »
Po wyjściu Gran Turismo 5 Polyphony odzyskuje tron. I jedyne co będzie mogło podskoczyć tej grze będzie następne Gran Turismo :-D
Jak ja lubie te klapy na oczach.  :lol:
Coś jak betony które wierzą że Pes też ciągle jest królem :lol: :lol: :lol:
Ja jestem ciekaw czy będą zniszczenia w stock i Gt cars, bo jeśli będą i samochody będą zbudowane z identycznej ilości polygonów to bije brawa przez Polyphony, coś mi jednak mówi że zniszczenia będą tylko w Nascar i Wrc, a tam samochody wyglądają już nieproporcjonalnie gorzej ;)

A jaka jest lepsza piłka niż PES???

PS. Co do aut WRC i NASCAR to nie martw się. Zobacz parę stron wcześniej screen i porównanie auta z NASCAR. Przywiązanie do detali u Polyphony to klasę wyższy wyczyn niż u innych.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18009 dnia: Czerwca 09, 2009, 09:11:14 am »
:) jak fajnie czytać FB którzy wypowiadają się o grze w która nawet nie grali :):):)

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18010 dnia: Czerwca 09, 2009, 09:14:44 am »
Po czymś takim, żadna gra nie zrobi na mnie większego wrażenia :P
Robią na Tobie wrażenie kanciate rękawy  :shock:
DO tego brak AA i poszarpane krawędzie koszulki  :(

Ladny render  :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18011 dnia: Czerwca 09, 2009, 09:45:11 am »
Po wyjściu Gran Turismo 5 Polyphony odzyskuje tron. I jedyne co będzie mogło podskoczyć tej grze będzie następne Gran Turismo :-D
Jak ja lubie te klapy na oczach.  :lol:
Coś jak betony które wierzą że Pes też ciągle jest królem :lol: :lol: :lol:
Ja jestem ciekaw czy będą zniszczenia w stock i Gt cars, bo jeśli będą i samochody będą zbudowane z identycznej ilości polygonów to bije brawa przez Polyphony, coś mi jednak mówi że zniszczenia będą tylko w Nascar i Wrc, a tam samochody wyglądają już nieproporcjonalnie gorzej ;)

A jaka jest lepsza piłka niż PES???


Na chwile obecną Fifa 09.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18012 dnia: Czerwca 09, 2009, 09:47:24 am »
Po wyjściu Gran Turismo 5 Polyphony odzyskuje tron. I jedyne co będzie mogło podskoczyć tej grze będzie następne Gran Turismo :-D
Jak ja lubie te klapy na oczach.  :lol:
No właśnie, jakby GT kiedykolwiek zostało zdetronizowane.  :lol:  GT5 nie ma co odzyskiwać, bo seria cały czas króluje.
Dopiero Forza 3 może okazać się pierwszym konkretnym konkurentem dla serii GT.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18013 dnia: Czerwca 09, 2009, 09:50:44 am »
Po wyjściu Gran Turismo 5 Polyphony odzyskuje tron. I jedyne co będzie mogło podskoczyć tej grze będzie następne Gran Turismo :-D
Jak ja lubie te klapy na oczach.  :lol:
Coś jak betony które wierzą że Pes też ciągle jest królem :lol: :lol: :lol:
Ja jestem ciekaw czy będą zniszczenia w stock i Gt cars, bo jeśli będą i samochody będą zbudowane z identycznej ilości polygonów to bije brawa przez Polyphony, coś mi jednak mówi że zniszczenia będą tylko w Nascar i Wrc, a tam samochody wyglądają już nieproporcjonalnie gorzej ;)

A jaka jest lepsza piłka niż PES???


Na chwile obecną Fifa 09.

Graficznie owszem ale gameplay FIFY nadal jest dla cipek. PES jest ciągle dużo bardziej grywalny.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18014 dnia: Czerwca 09, 2009, 09:56:30 am »
Po wyjściu Gran Turismo 5 Polyphony odzyskuje tron. I jedyne co będzie mogło podskoczyć tej grze będzie następne Gran Turismo :-D
Jak ja lubie te klapy na oczach.  :lol:
Coś jak betony które wierzą że Pes też ciągle jest królem :lol: :lol: :lol:
Ja jestem ciekaw czy będą zniszczenia w stock i Gt cars, bo jeśli będą i samochody będą zbudowane z identycznej ilości polygonów to bije brawa przez Polyphony, coś mi jednak mówi że zniszczenia będą tylko w Nascar i Wrc, a tam samochody wyglądają już nieproporcjonalnie gorzej ;)

A jaka jest lepsza piłka niż PES???


Na chwile obecną Fifa 09.

Graficznie owszem ale gameplay FIFY nadal jest dla cipek. PES jest ciągle dużo bardziej grywalny.
Chyba nie grałeś w Fife 09, naprawde nie wiesz o czym mówisz. Fifa jest w tym momencie co najmniej na takim poziomie jak PES w każdym aspekcie, a w niektórych nawet go znacznie przewyższa (grafa, licencje).
I nie czuje sie cipka grając w Fife.
: Czerwiec 09, 2009, 08:55:32 am
Po wyjściu Gran Turismo 5 Polyphony odzyskuje tron. I jedyne co będzie mogło podskoczyć tej grze będzie następne Gran Turismo :-D
Jak ja lubie te klapy na oczach.  :lol:
No właśnie, jakby GT kiedykolwiek zostało zdetronizowane.  :lol:  GT5 nie ma co odzyskiwać, bo seria cały czas króluje.
Dopiero Forza 3 może okazać się pierwszym konkretnym konkurentem dla serii GT.
Sorry a poprzednie Forzy nie były godnymi konkurentami?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18015 dnia: Czerwca 09, 2009, 09:59:09 am »
Grałem w obie piłki i FIFA nadal nie jest tym czym PES. Owszem grafa lepsza, licencje lepsze ale sama rozgrywka to kupa przy PES'ie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18016 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:02:40 am »
Grałem w obie piłki i FIFA nadal nie jest tym czym PES. Owszem grafa lepsza, licencje lepsze ale sama rozgrywka to kupa przy PES'ie.
No widzisz ja też grałem w obie (co prawda w pesa 2008 ale ponoć zmiany są kosmetyczne), i dla mnie jest wręcz odwrotnie. PES dawno sie zatrzymał, a nawet cofnął. Co prawda fifa 09 to nie PES 5 (imo najlepszy), ale jednak w chwili obecnej to najlepszy wybór. A kupą to właśnie zaczyna powoli PES trącić. Jeśli chłopaki nie zacznąmocno działać to czarno to widze.

Żeby nie było - jakbyś mi rok temu powiedzial ze bede chwalil Fife, to bym cie wyśmiał. ;)

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18017 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:27:29 am »
Grałem w obie piłki i FIFA nadal nie jest tym czym PES. Owszem grafa lepsza, licencje lepsze ale sama rozgrywka to kupa przy PES'ie.
Hahaha :p pewnie grasz na poziomie trudności normal albo easy z wł. podaniami(niskimi, górnymi i an dobieg), strzałami na auto :P Jak tak grasz to możesz się czuć jak cipka :P :P :P Fifa ma o NIEBO lepszą animację, fizykę, grafikę, udźwiękowienie(doping i pieśni śpiewane przez kibiców). Gameplay nie jest idealnie zrównoważony to fakt(tu Pes5 czy 2009 jest lepszy). Tylko co z tego jeśli te pierwsze parę punktów powoduję że nie chcę się już grać w ten engine jak za czasów Ps2, podniesiony do wysokiej rozdzielczości. Jeszcze jedno, demo Fify a pełna wersja Fify się różnią delikatnie(gameplayem), na korzyść pełnej wersji. Póki co królem jest Fifa 09, a wszystko wskazuję na to że Fifa 2010 utrzyma tron(zmiany właśnie idą w jeszcze swobodniejszym poruszaniu się i wyważeniu rozgrywki).

Co do Gt5P, właśnie widzę że samochodu Nascar i Wrc to już nie ten sam poziom co stock cars. Do tego otoczenie w bitmapach mi nie leży(choćby nie wiem jak realistycznie wyglądało podczas gry, to i tak to widać na powtórkach że odbiega strasznie od samochodów...). Jeśli chodzi o króla, dla wielu królem okazała się być pierwsza Forza, dla niektórych było to Gt4. Ja uważałem Gt za króla do części 3. Potem Forza mi pokazała że nie ma nic lepszego niż zdrowa, innowacyjna konkurencja. Póki co za lepszego racera uważam Forze(za to co dzieje się na torze), Gt jedynie mnie ma jeśli chodzi o menu i całą otoczkę motoryzacji jaką tworzy + pojeżdżenie sobie na TT. Zobaczymy co będzie gdy wyjdzie Gt5 i F3.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 10:29:25 am wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18018 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:27:34 am »
Ja wcale nie przeczę że PES stoi w miejscu. Nie zmienia to nadal faktu że FIFA i tak nie dogoniła genialności rozgrywki PES'a. Mimo że FIFA ciągle się rozwija i osobiście 09 uważam za najlepszą jej odsłonę to i tak nie jest to poziom PES'a.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18019 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:28:07 am »
Ja wcale nie przeczę że PES stoi w miejscu. Nie zmienia to nadal faktu że FIFA i tak nie dogoniła genialności rozgrywki PES'a. Mimo że FIFA ciągle się rozwija i osobiście 09 uważam za najlepszą jej odsłonę to i tak nie jest to poziom PES'a.
Patrzy wyżej :P Dokładnie Ci pokazałem ułomności PES'a.

Płaski12;)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-02-2009
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18020 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:29:30 am »
Po wyjściu Gran Turismo 5 Polyphony odzyskuje tron. I jedyne co będzie mogło podskoczyć tej grze będzie następne Gran Turismo :-D
Jak ja lubie te klapy na oczach.  :lol:

Kolego żadne klapy. W Forze 2 grałem i dla mnie.... jest zajebi*a ale Gran turismo jest wybitne.

A GT5 zje Forze 3  :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18021 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:31:50 am »
Gameplay nie jest idealnie zrównoważony to fakt(tu Pes5 czy 2009 jest lepszy).

No i wystarczy. W takiej grze gameplay to kluczowa sprawa.
: Czerwiec 09, 2009, 09:29:52 am
Unlimited kup sobie PS3 i Ferrari Challenge a niedługo SuperCar Challenge. Gry mają ponoć najbardziej symulacyjny model jazdy ze wszystkich racer'ów na konsolach i mało tego to są na poziomie symulacji z PC.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18022 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:34:31 am »
Po wyjściu Gran Turismo 5 Polyphony odzyskuje tron. I jedyne co będzie mogło podskoczyć tej grze będzie następne Gran Turismo :-D
Jak ja lubie te klapy na oczach.  :lol:

Kolego żadne klapy. W Forze 2 grałem i dla mnie.... jest zajebi*a ale Gran turismo jest wybitne.

A GT5 zje Forze 3  :D

tak czym zje fizyką(póki co samochody w Gt nie odrywają się od ziemi)?! detekcją kolizji(przemilczę temat..)?! AI(GT i jego skrypty, przeciwnicy robią te same błędy na tych samych odcinakch + plus brak walki na torze)?! Te wszystkie wady są w Gt5P, jeśli je poprawią w Gt5 to może i wtedy zje Forze3, jeśli nie to jej na pewno nie zje, a może zostać schrupanym...


: Czerwiec 09, 2009, 09:33:01 am
Gameplay nie jest idealnie zrównoważony to fakt(tu Pes5 czy 2009 jest lepszy).

No i wystarczy. W takiej grze gameplay to kluczowa sprawa.
: Czerwiec 09, 2009, 09:29:52 am
Unlimited kup sobie PS3 i Ferrari Challenge a niedługo SuperCar Challenge. Gry mają ponoć najbardziej symulacyjny model jazdy ze wszystkich racer'ów na konsolach i mało tego to są na poziomie symulacji z PC.
Owszem grywalność-tzn. jej głębokość jest ważna. Jednak nie ksoztem tych wad co wymieniłem, i te wady które wymieniłem skreślają dla mnie Pes, w Fifie mogę robić to co chcę, to co widzę na boisku, w Pes'ie przy jego ułomnościach wspomnianych powyżej już nie.  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18023 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:35:11 am »
Biorąc pod uwagę WRC, NASCAR i GT oraz Stock to można stwierdzić że FM3 wypadnie tutaj nieco blado.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18024 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:36:01 am »
Ciekawi mnie kiedy zaczniecie porównywać i opiniować gry, których jeszcze nie zapowiedziano.

Płaski12;)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-02-2009
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18025 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:37:28 am »
Dobra piłka kopana to była ale kiedyś. ISS na PSX i pierwsze części PES na Czarnulkę.

Mam pytanie . Czy to prawda jest , że do Forzy pasuje tylko ta kierownica od Microzonku?

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18026 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:37:28 am »
Biorąc pod uwagę WRC, NASCAR i GT oraz Stock to można stwierdzić że FM3 wypadnie tutaj nieco blado.
Gt chcę pokazać motoryzację na swój sposób, czyli dość obszerny i szeroki(tylko ciekawe kosztem czego). Forza pokazuję motoryzację bardziej od strony wyścigów i rywalizacji na torze i przygotowaniem się do tej rywalizacji w garażu. To odróżnia te dwie serie najbardziej..W F3 ma się to troszkę zmienić(więcej pojazdów stock). Jednak wiadomo że to trochę inne spojrzenie na motoryzację przez obie ekipy. 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18027 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:38:23 am »
Co do Gt5P, właśnie widzę że samochodu Nascar i Wrc to już nie ten sam poziom co stock cars.

Yyy chciałbym wiedzieć po czym to wnioskujesz???

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18028 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:39:15 am »
Dobra piłka kopana to była ale kiedyś. ISS na PSX i pierwsze części PES na Czarnulkę.

Mam pytanie . Czy to prawda jest , że do Forzy pasuje tylko ta kierownica od Microzonku?
Tak tylko ta, albo Fanatec(ale to już jest wyższa półka, sporo droższa).

Co do piłki nożnej to tylko ISS, ISS2, Pes3, Pes5, i teraz fifa 09. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18029 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:39:58 am »
Biorąc pod uwagę WRC, NASCAR i GT oraz Stock to można stwierdzić że FM3 wypadnie tutaj nieco blado.
Gt chcę pokazać motoryzację na swój sposób, czyli dość obszerny i szeroki(tylko ciekawe kosztem czego). Forza pokazuję motoryzację bardziej od strony wyścigów i rywalizacji na torze i przygotowaniem się do tej rywalizacji w garażu. To odróżnia te dwie serie najbardziej..W F3 ma się to troszkę zmienić(więcej pojazdów stock). Jednak wiadomo że to trochę inne spojrzenie na motoryzację przez obie ekipy. 8)

To też jeśli tak lubisz typowe racery to polecam SuperCar Challenge. Najlepsza taka gra na konsole. Do tego typowy sim.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18030 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:41:20 am »
Co do Gt5P, właśnie widzę że samochodu Nascar i Wrc to już nie ten sam poziom co stock cars.

Yyy chciałbym wiedzieć po czym to wnioskujesz???
Po detalach które widziałem na filmiku(tralierze), przypatrz się uważnie, mają mniej detali i nie są już tak piekielnie dobrze zrobione. 8)
: Czerwiec 09, 2009, 09:40:10 am
Biorąc pod uwagę WRC, NASCAR i GT oraz Stock to można stwierdzić że FM3 wypadnie tutaj nieco blado.
Gt chcę pokazać motoryzację na swój sposób, czyli dość obszerny i szeroki(tylko ciekawe kosztem czego). Forza pokazuję motoryzację bardziej od strony wyścigów i rywalizacji na torze i przygotowaniem się do tej rywalizacji w garażu. To odróżnia te dwie serie najbardziej..W F3 ma się to troszkę zmienić(więcej pojazdów stock). Jednak wiadomo że to trochę inne spojrzenie na motoryzację przez obie ekipy. 8)

To też jeśli tak lubisz typowe racery to polecam SuperCar Challenge. Najlepsza taka gra na konsole. Do tego typowy sim.
Lubię i to i to. Dlatego tak czekam na zapowiedzi z strony GT, bo F3 wiem że idzie w dobrym kierunku. :cool:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18031 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:42:38 am »
Zastanawiam się dlaczego Mitsubishi EVO X jest ładne w Prologue w normalnej wersji, a ma być mniej szczegółowe w wersji WRC... :?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18032 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:42:51 am »
Ja wcale nie przeczę że PES stoi w miejscu. Nie zmienia to nadal faktu że FIFA i tak nie dogoniła genialności rozgrywki PES'a. Mimo że FIFA ciągle się rozwija i osobiście 09 uważam za najlepszą jej odsłonę to i tak nie jest to poziom PES'a.
Marcepanie, magiczne "IMO". ;)

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18033 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:45:10 am »
Zastanawiam się dlaczego Mitsubishi EVO X jest ładne w Prologue w normalnej wersji, a ma być mniej szczegółowe w wersji WRC... :?
Dodaj do tego zniszczenia, czyli przemodelowanie całkowicie bryły samochodu..no chyba że Polyphony ma jakiś inny genialny sposób by je tam wprowadzić ;)

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18034 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:46:50 am »
Że co? Implementacja zniszczeń wiąże się z przemodelowaniem bryły samochodu? Niby dlaczego?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18035 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:47:33 am »
Że co? Implementacja zniszczeń wiąże się z przemodelowaniem bryły samochodu? Niby dlaczego?
No bo jak pierdolniesz w ściane.....  :lol: :lol: :lol:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18036 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:48:27 am »
Pośmialiśmy się, a teraz poproszę o treściwą wypowiedź.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18037 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:50:35 am »
Pośmialiśmy się, a teraz poproszę o treściwą wypowiedź.
No niech Unlimited odpowie, bo ja też nie wiem o co chodzi.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18038 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:51:18 am »
Prosty przykład załóżmy że modele będą tak piękne jak w Gt5P, więc jeśli miały by dojść do tego zniszczenia, to musiały by one stać na strasznie wysokim poziomie, ilość polygonów co za tym idzie ilość detali które można uszkodzić(mechanicznie i visualnie), do tego trzeba jeszcze dodać fizykę jaką trzeba na to poświęcić by to opracować + nową detekcję kolizji. Moim zdaniem niemożliwe by takie coś pociągnęła PS3, przy 60fpsach i 1080p + 16 takich samochodów które mają się do tego poziomu dostosować. 8)

Edit: Inna sprawa wyścigi Wrc(gdzie więcej niż 2 pojazdy raczej nie wchodzą w grę), tak samo Nascar(bardzo podobne bryły i modele pojazdów).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 10:54:57 am wysłana przez Unlimited »

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18039 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:54:29 am »
Czyli chcesz powiedzieć, że FORZA 2 miała maksymalnie marne modele samochodów, skoro dało się wprowadzić tak gruntowne zniszczenia. :lol:

W dodatku twierdzisz, że stock cary są ładniejsze niż WRC, a potwierdzasz to zniszczeniami. Znaczy, że zniszczeń stock carów nie będzie? Ja już się pogubiłem w tych teoriach. :smile: