Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2706844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19040 dnia: Czerwca 24, 2009, 15:51:50 pm »
Demo HS ssie , z czego pamiętam niema tam choćby shaderów.
W KZ2 polecam przedrzeć się do pałacu Visiari'ego i potem komentować.
W Motosztorma 2 w fulla nie grałem, ale te trasy z demka to faktycznie nic ciekawego ,szczególnie ta starsza wersja.
Demko Uncharted to też raczej jedna z tych "brzydszych" lokacji.
To samo MGS4.
A to wstrętni developerzy - wybrali do demka najbrzydsze i najmniej reprezentatywne fragmenty gier.

A używacie mózgu? Demka to zazwyczaj przygotowywane sporo przed premierą materiały, które często nijak mają się do pełnej wersji. Wystarczy spojrzeć na to co prezentuje w pełnej wersji MS:PR czy Uncharted w porównaniu do dema.

Zresztą kto grał to wie a kto nie grał ten pierdzieli farmazony i tyle.

ulżyło Ci czy dalej jesteś taki spięty... :shock:
demka mają zachęcić do kupna produktu wiiadomo że finalny produkt jest bardzije dopieszczony ale bez beki...

A Ty zawsze musisz dodawać te zbędne przytyki?

Ja wiem że demka mają zachęcić do kupna ale gdybyś miał do czynienia z demem U:DF czy MS:PR to wiedziałbyś że różnica między full'em a tymi demami było na tyle duża że zmieniała obraz gry.

90 stron tego tematu to zbedne przytyki  :shock:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19041 dnia: Czerwca 24, 2009, 15:52:22 pm »
Co do dema MGS4 to ono zostało wydane już po premierze gry więc pewnie jest bardzo podobnie jak w pełnej wersji. Pozostaje tylko fakt iż w demie znajduje się miejscówka, która nie jest tak efektowna jak późniejsze levele.

Ja nie widzę nic dziwnego w tym że deweloper w demku nie da nam najlepszej lokacji bo zepsułoby to frajdę z gry w pełnej wersji. Dla mnie demo to raczej zaznajomienie się z produktem, jego gameplay'em i ogólnym systemem rozgrywki. Dlatego mimo cienkiego dema MS:PR zakupiłem tą grę. Gdybym tak chciał oceniać tytuły po demo wersjach to bym połowy gier z tych, które mam wcale do ręki nie wziął już o zakupie nie wspominając.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19042 dnia: Czerwca 24, 2009, 15:52:47 pm »
No patrz, demko trwa chyba z 5 minut, a i tak ledwo wytrwałem do końca. :D
Spróbujcie zaakceptować fakt, że po prostu odrzuca mnie ta gra.
Jedyne co mi się podobało, to wykonanie Nariko i jej siostry jeśli dobrze pamiętam.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19043 dnia: Czerwca 24, 2009, 15:52:58 pm »
Nie wszystkie gry można przedstawić za pomocą dem. Przykład: Dead Rising. Kto grał w demo ten wie, jakie było ono biedne i zupełnie nie odnoszące się do gry. Z kolei kto grał w fulla ten wie, że DR to jedna z czołowych gier obecnej generacji :cool:

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19044 dnia: Czerwca 24, 2009, 15:56:04 pm »
Czy ja dobrze czytam :shock: Heavenly Sword najgorszą gra??  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chłopie,czego Ty oczekiwałeś od slasha?? Tą samą koncepcje masz w serii NG GOW!! Grafika w tej grze zamiata, zwłaszcza gdy idziemy do tego pałacu[ ale to w pełnej wersji ] Ta gra do dziś jest najładniejszym slashem więc przestań gadać pierdoły za przeproszeniem PEACE!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2009, 15:57:54 pm wysłana przez FAN »
PRL RULLAAAAA

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19045 dnia: Czerwca 24, 2009, 15:59:18 pm »
ano może blancjo za dużo oczekiwałeś po HEAVENLY SWORD.. ;) dla mnie to była świetna przygoda, którą można porównac np do Uncharted.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19046 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:01:29 pm »
Nie grałem w demko, grałem tylko w pełną wersję, więc nie wiem :(

Demo MS:PR był naprawdę słabe. Teraz dali nowe demo gdzie jest trasa Razorback i wypada tak jak w pełnej wersji. Widocznie deweloper zajarzył że dali demo, które odpycha od produktu a nie zachęca.
Miałem na myśli głównie Uncharted. Jeśli chodzi o MS, to grałem tylko w jedynkę, ale pod względem designu i grafy jakoś bardziej mi się ona podoba niż dwójka. Nie zapomnę jak przysiadłem pierwszy raz do tej gry i się wkurzałem strasznie oraz dziwiłem dlaczego wciąż wypie*dala mi silnik w powietrze :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2009, 16:04:49 pm wysłana przez Kresq »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19047 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:01:59 pm »
Wy nie możecie zaakceptować że jemu po prostu sie ta gra nie podoba?  :???:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19048 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:04:20 pm »
Czy ja dobrze czytam :shock: Heavenly Sword najgorszą gra??  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chłopie,czego Ty oczekiwałeś od slasha?? Tą samą koncepcje masz w serii NG GOW!! Grafika w tej grze zamiata, zwłaszcza gdy idziemy do tego pałacu[ ale to w pełnej wersji ] Ta gra do dziś jest najładniejszym slashem więc przestań gadać pierdoły za przeproszeniem PEACE!
Jak już mówiłem, grafa jest naprawdę fajna, ale system walki zupełnie mi nie podchodzi, blanciowi najwyraźniej też nie. Ten system nie umywa się np. do NG, który jest bardzo techniczny i dokładny, ani do GoW, który jest o wiele prostszy niż w NG, ale daje masę radochy.
W HS denerwowała mnie pewna bezwładność, sterowanie, miałem też wrażenie, że wszystko tam wychodzi na pałę.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19049 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:04:38 pm »
W przypadku Uncharted to akurat w demie dali najsłabsza lokację (ta z momentu kiedy wyskakujesz z płonącego samolotu i lądujesz w dżungli) bo grafika w pełnej wersji jest identyczna. Czemu dali ta lokację? Trzeba zapytać ND.

PS. Jak to kogoś ucieszy/zmartwi to HS mi osobiście też się nie podobało.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19050 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:06:28 pm »
PS. Jak to kogoś ucieszy/zmartwi to HS mi osobiście też się nie podobało.

biada wam. ;PP ;)


KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19051 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:06:34 pm »
Cytuj
Dlatego mimo cienkiego dema MS:PR zakupiłem tą grę. Gdybym tak chciał oceniać tytuły po demo wersjach to bym połowy gier z tych, które mam wcale do ręki nie wziął już o zakupie nie wspominając.
Ja to nawet nie sciagalem demka :p Wystarczyla mi opinia ludzi po tym z Qoore [czy jak to sie zwie :p], za to pelna wersja jest swietna, ma swoje gorsze momenty graficzne, ale ma tez pare genialnych. Najbardziej boli aliasing i niektore tesktury oraz drzewka 4D, a z drugiej strony wgniata fizyka, poczucie predkosci, roslinnosc [tak tak!] piekna i reagujaca swietnie jak przez nia przejezdzasz, tekstury [jest sporo tekstur, ktore naprawde naleza do najlepszych w tej generacji] + 'replaye', ktore czasami wygladaja jak transmisja z TV - nie super czesto, ale czasami wygladaja jak fotorealistyczne, czego grajac kompletnie nie da sie zauwazyc :p Ogolnie gra jest miodnym pasmem niespodzianek i niestety paru rozczarowan, ale warto ja kupic ;]

Co do Uncharted i Killzone 2 to nawet nie wiesz jak dema roznia sie od innych map z pelnej wersji. Uncharted im dalej tym bardziej kopie w ryj, a w Killzone wystarczy, ze przejdziesz ten rozdzial z dema to nagle zaczyna sie nowa generacja - i wcale nie zartuje, a jak dojdziesz do przeprawy przez most to juz w ogole szczeka Ci odpadnie :]
Nie mam pojecia czemu takie demka wydali, ale zdecydowanie sfail'owali. Chociaz mowiac szczerze gdyby nie demo Uncharted to nigdy bym tej gry nie kupil, bo na trailerach/gameplayach mnie nie przekonywala, dopiero jak wlaczylem i sam sobie pobiegalem Nathanem to sie wkrecilem ;]

lupinator

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19052 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:08:08 pm »
Czy ja dobrze czytam :shock: Heavenly Sword najgorszą gra??  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chłopie,czego Ty oczekiwałeś od slasha?? Tą samą koncepcje masz w serii NG GOW!! Grafika w tej grze zamiata, zwłaszcza gdy idziemy do tego pałacu[ ale to w pełnej wersji ] Ta gra do dziś jest najładniejszym slashem więc przestań gadać pierdoły za przeproszeniem PEACE!
Dobrze się czujesz?

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19053 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:12:22 pm »
Czy ja dobrze czytam :shock: Heavenly Sword najgorszą gra??  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chłopie,czego Ty oczekiwałeś od slasha?? Tą samą koncepcje masz w serii NG GOW!! Grafika w tej grze zamiata, zwłaszcza gdy idziemy do tego pałacu[ ale to w pełnej wersji ] Ta gra do dziś jest najładniejszym slashem więc przestań gadać pierdoły za przeproszeniem PEACE!
Dobrze się czujesz?
A przepraszam nie można mieć już swojego zdania !
PRL RULLAAAAA

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19054 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:13:09 pm »
Czy ja dobrze czytam :shock: Heavenly Sword najgorszą gra??  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chłopie,czego Ty oczekiwałeś od slasha?? Tą samą koncepcje masz w serii NG GOW!! Grafika w tej grze zamiata, zwłaszcza gdy idziemy do tego pałacu[ ale to w pełnej wersji ] Ta gra do dziś jest najładniejszym slashem więc przestań gadać pierdoły za przeproszeniem PEACE!
Dobrze się czujesz?
A przepraszam nie można mieć już swojego zdania !
No właśnie!  :???:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19055 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:15:15 pm »
A przepraszam nie można mieć już swojego zdania !

więc przestań gadać pierdoły

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19056 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:19:47 pm »
A przepraszam nie można mieć już swojego zdania !

więc przestań gadać pierdoły
Aha czyli jak napiszę, K2 to kupe ścierwa z grafiką jak za czasów PSX wtedy też jest ok
PRL RULLAAAAA

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19057 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:21:44 pm »
Myślę, że u niektórych to wszystko co napisałem wywołuje za duże emocje.
Killzone 2 mi się PODOBAŁ, tylko po tym wszystkim co czytałem oczekiwałem czegoś więcej, co nie zmienia faktu, że na 90% kupię pełną wersję.
Motorstorm również mi się PODOBAŁ.
Jedynie HS uważam za gniota, ale mnie nawet GoWIII nie jara. ;)

Zwróciłem w tamtym poście jedynie uwagę, że nie ma wyraźnie odczuwalnej różnicy między PS3 a X360 i nie sądziłem, że te wszystkie dyskusje w System Wars odbywają się o takie szczegóły. :lol:
 
A teraz rozstaję się z pe es trójką i spadam na pociąg.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19058 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:23:14 pm »
Zwróciłem w tamtym poście jedynie uwagę, że nie ma wyraźnie odczuwalnej różnicy między PS3 a X360 i nie sądziłem, że te wszystkie dyskusje w System Wars odbywają się o takie szczegóły. :lol:

Masz na myśli gry multlatformowe??? :)

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19059 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:23:25 pm »
A przepraszam nie można mieć już swojego zdania !

więc przestań gadać pierdoły
Aha czyli jak napiszę, K2 to kupe ścierwa z grafiką jak za czasów PSX wtedy też jest ok
No mnie tam nie urazisz. :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19060 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:28:25 pm »
Partia "NNNW", "Nikt nam nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne". Fajny smut?

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19061 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:31:01 pm »
A przepraszam nie można mieć już swojego zdania !

więc przestań gadać pierdoły
Aha czyli jak napiszę, K2 to kupe ścierwa z grafiką jak za czasów PSX wtedy też jest ok
No mnie tam nie urazisz. :lol:
To nie miało na celu urazić Ciebie
PRL RULLAAAAA

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19062 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:31:37 pm »
A przepraszam nie można mieć już swojego zdania !

więc przestań gadać pierdoły
Aha czyli jak napiszę, K2 to kupe ścierwa z grafiką jak za czasów PSX wtedy też jest ok

Tak bo to jest Twoje zdanie  :lol: Wiesz co to znaczy WŁASNE ZDANIE ?

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19063 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:34:07 pm »
A przepraszam nie można mieć już swojego zdania !

więc przestań gadać pierdoły
Aha czyli jak napiszę, K2 to kupe ścierwa z grafiką jak za czasów PSX wtedy też jest ok

Tak bo to jest Twoje zdanie  :lol: Wiesz co to znaczy WŁASNE ZDANIE ?
Rozumiem ze Ty nie łapiesz o co mi chodzi...
PRL RULLAAAAA

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19064 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:35:37 pm »
No kompletnie nie łapie, bo czepiasz się gościa który ma własne zdanie, po czym sam się bronisz(A przepraszam nie można mieć już swojego zdania !) jak na Ciebie najechali. Więc coś jest nie tak !

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19065 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:40:43 pm »
Nie mam juz sił do Ciebie, serio juz nawet nie chce mi sie tego tobie tłumaczyć. Może sie domyślisz jak przeczytasz ze 100razy to samo
PRL RULLAAAAA

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19066 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:45:03 pm »
Myślę że FANowi chodziło o to że Blancjaone zjechał bardzo mocno HS co nie ma pokrycia w ocenach/odczuciach graczy i nie można raczej stwierdzić iż gra to totalna kiszka. Aczkolwiek jakby nie było to własne zdanie Blancjaone i ma do niego prawo. Inna sprawa że to zdanie jest bardzo skrajne.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19067 dnia: Czerwca 24, 2009, 16:50:05 pm »
Myślę że FANowi chodziło o to że Blancjaone zjechał bardzo mocno HS co nie ma pokrycia w ocenach/odczuciach graczy i nie można raczej stwierdzić iż gra to totalna kiszka. Aczkolwiek jakby nie było to własne zdanie Blancjaone i ma do niego prawo. Inna sprawa że to zdanie jest bardzo skrajne.

Domyślam się o co mu chodziło, ale nawet jeżeli to zdanie było absurdalne to jest to właśnie "własne zdanie" do którego każdy ma prawo.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19068 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:25:34 pm »
Myślę że FANowi chodziło o to że Blancjaone zjechał bardzo mocno HS co nie ma pokrycia w ocenach/odczuciach graczy i nie można raczej stwierdzić iż gra to totalna kiszka. Aczkolwiek jakby nie było to własne zdanie Blancjaone i ma do niego prawo. Inna sprawa że to zdanie jest bardzo skrajne.

Domyślam się o co mu chodziło, ale nawet jeżeli to zdanie było absurdalne to jest to właśnie "własne zdanie" do którego każdy ma prawo.
Dobrze więc niech tak zostanie AMEN
PRL RULLAAAAA

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19069 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:33:48 pm »
Dla mnie też HS to nic specjalnego, NG2 ma więcej do zaoferowania w "kasowaniu" przeciwników, choć wiadomo że oprawa to nie ta.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19070 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:42:55 pm »
Dla mnie też HS to nic specjalnego, NG2 ma więcej do zaoferowania w "kasowaniu" przeciwników, choć wiadomo że oprawa to nie ta.
A grałeś w ogóle w HS? Ta gra ma takie smaczki jak chodzby przeciwnicy którzy uczą sie naszych zagrań i nie ma takiej siły zeby grę np przejść jednym przyciskiem. Jest do tego bardzo wymagająca, zwłaszcza ostatnio boss.
PRL RULLAAAAA

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19071 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:44:47 pm »
Heavenly Sword ma cos wiecej niz NG i GOW wzieci. Fabule i klimacik. Filmowosc, muzyke i swietne zakonczenie. HS mnie urzekl po prostu wykonaniem, bohaterka i wyzej wymienionymi elementami i gra zasluguje na to by kazdy posiadacz PS3 mial ja w kolekcji. Grywalnosciowo jest rownie dobrze i dla mnie czyli dla osoby ktorej slashery nie jaraja tak HS wciagnal na maksa.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19072 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:46:04 pm »
Dla mnie też HS to nic specjalnego, NG2 ma więcej do zaoferowania w "kasowaniu" przeciwników, choć wiadomo że oprawa to nie ta.
A grałeś w ogóle w HS? Ta gra ma takie smaczki jak chodzby przeciwnicy którzy uczą sie naszych zagrań i nie ma takiej siły zeby grę np przejść jednym przyciskiem. Jest do tego bardzo wymagająca, zwłaszcza ostatnio boss.
Grałem, bossowie są bardzo fajni, poziomy, zwłaszcza pejzaże świetne, fabuła-wciąga i charyzmatyczna bohaterka, jednak w kwestii trudności, technik i grywalności nie ma porównania do NG2(jak dla mnie przekombinowali z przeciwnikami w tym NG), nie mówiąc już o NG(jak dla mnie najlepszy NG). :)


FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19073 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:49:47 pm »
Ja nie wiem co wam sie podoba w tym NG, jak ja w to zagrałem, to po 10 min wyłączyłem, bo tak bezmyślnej siekanki to dawno nie widziałem, tam kompletnie nic nie widać, beznadziejna praca kamery,grafika przeciętna, a animacja? Jaka animacja, tam wszystko tak zapiernicza ze nie nacieszysz oka animacją :mad: Do tego zeby wykonać jakiś konkretny atak trzeba wszystko idealnie wciskać...
PRL RULLAAAAA

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19074 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:50:17 pm »
Dla mnie też HS to nic specjalnego, NG2 ma więcej do zaoferowania w "kasowaniu" przeciwników, choć wiadomo że oprawa to nie ta.
A grałeś w ogóle w HS? Ta gra ma takie smaczki jak chodzby przeciwnicy którzy uczą sie naszych zagrań i nie ma takiej siły zeby grę np przejść jednym przyciskiem. Jest do tego bardzo wymagająca, zwłaszcza ostatnio boss.
Grałem, bossowie są bardzo fajni, poziomy, zwłaszcza pejzaże świetne, fabuła-wciąga i charyzmatyczna bohaterka, jednak w kwestii trudności, technik i grywalności nie ma porównania do NG2](jak dla mnie przekombinowali z przeciwnikami w tym NG), nie mówiąc już o NG(jak dla mnie najlepszy NG). :)
No tak, ale w kwestii opowiedzianej historii HS bije takie NG2 na głowę. Odnośnie systemu w Heavenly Sword powiem tak.. ma swój unikalny styl Nariko i koniec tematu! :D


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19075 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:51:43 pm »
Do tego zeby wykonać jakiś konkretny atak trzeba wszystko idealnie wciskać...

O to właśnie chodzi w technicznych slasherach.
W takim Street Fighterze czy Virtual Fighter też wiele nie zrobisz wciskając przyciski na pałę.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19076 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:54:55 pm »
Do tego zeby wykonać jakiś konkretny atak trzeba wszystko idealnie wciskać...

O to właśnie chodzi w technicznych slasherach.
W takim Street Fighterze czy Virtual Fighter też wiele nie zrobisz wciskając przyciski na pałę.
Bijatyki porównujesz do slasherów? A poza tym w HS też nie możesz wciskać przycisków na pałe, bo jak będziesz robił to samo cały czas, przeciwnicy nauczą sie tego i nie ma takiej siły żebyś ich pokonał
PRL RULLAAAAA

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19077 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:56:43 pm »
Ja tam za slasherami nie przepadam, jednak w takiego Wolverina grało mi się nad wyraz przyjemnie :D.

Swoją drogą muszę sprawdzić te HS, bo gry wywołujące skrajne emocje to moja specjalność (np. taki Lair mi się strasznie podoba :D:cool:.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19078 dnia: Czerwca 24, 2009, 18:58:32 pm »
A czemu nie?
NG czy DMC to właśnie slashery techniczne - jeżeli chcesz coś tam konkretnego zrobić i nie ginąć na każdym kroku, musisz nauczyć się kombosów, nauczyć reakcji przeciwników itp itd. To nie gry, w których możesz iść na pałę i wciskać, co chcesz patrząc, jak bohaterowie jakimś cudem pokonują przeciwników (ok, w DMC3/4 na poziomie easy i z automatic combos tak można - ale nawet wówczas można zginąć).

To właśnie odróżnia te gry od takiego Wolverine'a czy God of War (grałem w 2 na Normalu, nie wiem, jak jest na wyższych poziomach trudności) i dlatego też nie należy wrzucać tych gier do jednego wora.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2009, 19:00:13 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19079 dnia: Czerwca 24, 2009, 19:01:27 pm »
Ja tam za slasherami nie przepadam, jednak w takiego Wolverina grało mi się nad wyraz przyjemnie :D.

Swoją drogą muszę sprawdzić te HS, bo gry wywołujące skrajne emocje to moja specjalność (np. taki Lair mi się strasznie podoba :D:cool:.

Nic nie pozostaje ci innego jak sprawdzić Heavenly Sword! :D P