Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2708709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19920 dnia: Lipca 21, 2009, 20:55:48 pm »
Kochan mniej oficjalnie się mówi, że nowy FM ma ukazać się na X'a 360. Teaser wylądował w sieci, ale ciężko go znaleśc. Klimat na screenie daje radę. PE/142 dział RPG.
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2009, 20:57:55 pm wysłana przez mateo »

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19921 dnia: Lipca 21, 2009, 21:00:40 pm »
Panowie wstajemy i skladamy uklony dla umierajacych glebokich JRPg i JRts/rpgow  teraz nadszedl czas amerykanskich bezmozgow grajacych w Uncharted , GOW ,CODa wszystko online i na banda dzieci draca mordy jak kogos zabija.

pie***** ku*** chyba jestem za stary juz na  gry  albo juz mnie do reszty popierdolilo ehh .


Raczej to drugie:D<joke>. Poluzuj zwieracze i przestań obrażać ludzi grających w Uncharted i tą resztę co wymieniłeś. Gry mają bawić, każdy ma inny gust, ty lubisz rpg inni platformówki a jeszcze inni gry erotyczne i nie tobie oceniać inteligencji tych ludzi. Ja akurat po prostu lubię pograć w dobrą grę czy to sportowa czy przygodowa a nawet logiczna.
PS: Głęboki to był MGS i FF7.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19922 dnia: Lipca 21, 2009, 21:08:23 pm »
Uncharted to zajeibiśce klimatyczna przygoda, a że fabularnie przeciętniak!? A co można powiedzieć o DQVIII? W tym przypadku porywa sama przygoda/ jej klimat, a nie fabuła. Takie przypadki można mnożyć.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19923 dnia: Lipca 21, 2009, 21:35:18 pm »
Pośmiałbym się, ale trochę nie czaje ocb z tym photoshopem.

Ponieważ na forum Forzy (albo gdzieś tam w internecie) ludzie dla zabawy przerabiali w Photoshopie (albo innym programie graficznym) screeny by pokazać, jak mogłaby wyglądać gra, gdyby nie zrezygnowano z nocnych tras i warunków pogodowych.

Fajnie upiększyłeś. :P
: Lipiec 21, 2009, 21:31:51 pm
Oby bo to jakaś kpina.

Jesli ty na powaznie uwazasz GT5 za gre lepsza technicznie to ty jestes czlowiek kpina mowiaca , chodzaca , odychajaca kpina . Zyjaca fanboyostwem i czerpiaca przyjemnosc z udowadniania swojej racji BO MOJA RACJA JEST NAJLEPSZA I JEDYNA nie ? .


Cieszę się razem z tobą...a teraz wypier****j i naucz się pisać poprawnie w ojczystym języku bo widzę że masz wodę zamiast mózgu.
: Lipiec 21, 2009, 21:34:01 pm
- Jesteś głupi.
- A ty głupszy lol rotfl.

Bo mnie nie śmieszą Twoje żarciki? Pleeeaaaseeee! :lol:

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19924 dnia: Lipca 21, 2009, 21:35:56 pm »
Zamiast udowodnić swoją rację to znowu plujesz człowiekowi w twarz Marcysiu.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19925 dnia: Lipca 21, 2009, 21:37:35 pm »
Zmienie troche temat na nie do konca pasujacy do tytulu tematu, ale ta wypowiedz goscia z Valve przeszla sama siebie i pewnie pare kolejnych generacji. Imho najglupsza rzecz jaka slyszalem w tym roku, przebijajaca nawet kilkukrotnie brak LAN'a w Starcraft 2 i mozliwosc wprowadzenia abonamentu na battlenet przez Blizzard.
http://www.eurogamer.net/articles/gamers-should-fund-development-valve

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19926 dnia: Lipca 21, 2009, 21:39:13 pm »
Zamiast udowodnić swoją rację to znowu plujesz człowiekowi w twarz Marcysiu.

To wróć stronę wcześniej i zobacz co ten człowiek najpierw napisał w moja stronę. Troszkę więcej obiektywizmu chłopie. :???:

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19927 dnia: Lipca 21, 2009, 21:40:32 pm »
Zamiast udowodnić swoją rację to znowu plujesz człowiekowi w twarz Marcysiu.

To wróć stronę wcześniej i zobacz co ten człowiek najpierw napisał w moja stronę. Troszkę więcej obiektywizmu chłopie. :???:

No jesteś hardcorem w sensie fanboystwa.. ;) ładewer.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19928 dnia: Lipca 21, 2009, 21:45:32 pm »
Aha spoko. Teraz "ładewer" bo nie udało się do***ć do MarcePana. :lol:

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19929 dnia: Lipca 21, 2009, 21:47:24 pm »
Udało się wam z tym Photoshopem. :P

Rozumiem że jak kupię Gt5 to muszę kupić sobie coś na lepsze AI do przeciwników, jak wyleje Red Bula na PS3 to dostaną "skrzydeł", do tego obowiązkowo muszę kupić większy Tv 42 cale(oczywiście Najlepiej Sony) to min. by zobaczyć te 1080P. Cholera, nie zmieści mi się taki Tv w pokoju, to znaczy że nie pogram w Gt5...o Goshhhhhhhh!!! Co ja teraz biedny zrobię :lol: Do tego jakieś urządzenie które sprawi że choćby na moment poczuję zalążki fizyki z F3, no i obowiązkowo opaskę na oczy którą będę zakładał na oczy po zetknięciu się z bandą czy przeciwnikiem, by nie widzieć zniszczeń tylko je sobie wyobrazić. :cool:

No to teraz ja się pośmiałem :) :-D :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2009, 21:49:51 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19930 dnia: Lipca 21, 2009, 21:48:53 pm »
Musisz jeszcze kupić maszynkę do przyspieszania klatek na sekundę coby normalnie pograć z widoku ze środka. :P

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19931 dnia: Lipca 21, 2009, 21:49:12 pm »
Aha spoko. Teraz "ładewer" bo nie udało się do***ć do MarcePana. :lol:

oj Marcyś <tuli>

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19932 dnia: Lipca 21, 2009, 21:51:34 pm »
Musisz jeszcze kupić maszynkę do przyspieszania klatek na sekundę coby normalnie pograć z widoku ze środka. :P
Kamera ze zderzaka ma 60fpsów, kamera z środka też będzie mieć 60fpsów. Tylko że w pełnej wersji gry.  Wejdź na oficjalne forum i poczytaj. Póki co 30-45fpsów to również nieźle jak na taki etap gry, przed końcową fazą, która polega na usprawnieniu kodu :) :P

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19933 dnia: Lipca 21, 2009, 21:53:09 pm »
Panowie wstajemy i skladamy uklony dla umierajacych glebokich JRPg i JRts/rpgow  teraz nadszedl czas amerykanskich bezmozgow grajacych w Uncharted , GOW ,CODa wszystko online i na banda dzieci draca mordy jak kogos zabija.

pie***** ku*** chyba jestem za stary juz na  gry  albo juz mnie do reszty popierdolilo ehh .


Raczej to drugie:D<joke>. Poluzuj zwieracze i przestań obrażać ludzi grających w Uncharted i tą resztę co wymieniłeś. Gry mają bawić, każdy ma inny gust, ty lubisz rpg inni platformówki a jeszcze inni gry erotyczne i nie tobie oceniać inteligencji tych ludzi. Ja akurat po prostu lubię pograć w dobrą grę czy to sportowa czy przygodowa a nawet logiczna.
PS: Głęboki to był MGS i FF7.

Wpis. Kochan naprawdę, zastanów się zanim coś napiszesz. Ch** z tym, że kocham RPG, w końcu jak podoba mi się Uncharted to już jestem mało rozgarniętym debilem.  :lol: :lol:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19934 dnia: Lipca 21, 2009, 21:53:50 pm »
Oby bo to jakaś kpina.

Jesli ty na powaznie uwazasz GT5 za gre lepsza technicznie to ty jestes czlowiek kpina mowiaca , chodzaca , odychajaca kpina . Zyjaca fanboyostwem i czerpiaca przyjemnosc z udowadniania swojej racji BO MOJA RACJA JEST NAJLEPSZA I JEDYNA nie ? .


Cieszę się razem z tobą...a teraz wypier****j i naucz się pisać poprawnie w ojczystym języku bo widzę że masz wodę zamiast mózgu.
Dobra, może wali masę błędów, ale w tym przypadku jestem skłonny uwierzyć, że ma po prostu jakąś dysortografię, bo pomijając to rozgoryczenie i zawiedzenie obecną generacją, widać, że koleś ma coś w głowie i coś mądrego do powiedzenia. A że jest dosyć radykalny... Ty też jesteś.


Cytat: Marcepan
- Jesteś głupi.
- A ty głupszy lol rotfl.

Bo mnie nie śmieszą Twoje żarciki? Pleeeaaaseeee! :lol:
Ech, nie zrozumiałeś o co mu chodziło...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19935 dnia: Lipca 21, 2009, 22:25:16 pm »
Cytuj
Dobra, może wali masę błędów, ale w tym przypadku jestem skłonny uwierzyć, że ma po prostu jakąś dysortografię
Ma.

Kochan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-06-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19936 dnia: Lipca 21, 2009, 22:27:02 pm »
Panowie wstajemy i skladamy uklony dla umierajacych glebokich JRPg i JRts/rpgow  teraz nadszedl czas amerykanskich bezmozgow grajacych w Uncharted , GOW ,CODa wszystko online i na banda dzieci draca mordy jak kogos zabija.

pie***** ku*** chyba jestem za stary juz na  gry  albo juz mnie do reszty popierdolilo ehh .


Raczej to drugie:D<joke>. Poluzuj zwieracze i przestań obrażać ludzi grających w Uncharted i tą resztę co wymieniłeś. Gry mają bawić, każdy ma inny gust, ty lubisz rpg inni platformówki a jeszcze inni gry erotyczne i nie tobie oceniać inteligencji tych ludzi. Ja akurat po prostu lubię pograć w dobrą grę czy to sportowa czy przygodowa a nawet logiczna.
PS: Głęboki to był MGS i FF7.

Wpis. Kochan naprawdę, zastanów się zanim coś napiszesz. Ch** z tym, że kocham RPG, w końcu jak podoba mi się Uncharted to już jestem mało rozgarniętym debilem.  :lol: :lol:

Mi chodzi o ta cala fame z graniem online i wpierdalanie tego trybu prawie wszedzie , niech kazdy gra w to co chce moje zdanie jest takie a nie inne U2  jesli chodzi o story line i single to jestem na Tak ale multi i granie online juz nie .

Dziekuje i pozdrawiam Marcepana

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19937 dnia: Lipca 21, 2009, 22:34:24 pm »
Mi chodzi o ta cala fame z graniem online i wpierdalanie tego trybu prawie wszedzie

Chociaż sam cenię bardziej solidny single player z dobrą fabułą, to nie zaprzeczysz, że granie z żywą osobą w cokolwiek (nawet, jeżeli są to dwie paletki odbijające zlepek pikseli) daje zawsze więcej frajdy, niż robienie tego samego w pojedynkę. Też mnie wkurza, gdy ze względów online cierpi single player, ale to są procentowe przypadki.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19938 dnia: Lipca 21, 2009, 22:37:18 pm »
Co jak co, ale gry RPG powinny mieć ustawowo zablokowany tryb multi player :D. Co najwyżej co-op i nic więcej.

Ostatnia nadzieja w Dragon Age!  :mad:

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19939 dnia: Lipca 21, 2009, 22:42:04 pm »
Dlaczego zmieniłeś na multi? :-D Nie martw się, zawsze pozostaną Ci oba Fallouty :cool:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19940 dnia: Lipca 21, 2009, 22:44:08 pm »
Dlaczego zmieniłeś na multi? :-D Nie martw się, zawsze pozostaną Ci oba Fallouty :cool:

Walnęło mi się  :lol:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19941 dnia: Lipca 21, 2009, 22:49:07 pm »
KKRT, to co powiedział człowiek z VALVE wcale nie jest takie durne. Gdyby zakończył swoją wypowiedź na tym, że gracze powinni sfinansować grę, zapłacić za nią gdy wyjdzie i papa, to byłoby się czego czepiać.

Jedak wywiad mówi wyraźnie: Zainwestuj w proces twórczy gry, zwróci ci się, a w dodatku jeszcze dostaniesz kopię tej gry.
Taki układ mi się jak najbardziej podoba!

On tutaj mówi o prawdziwej inwestycji - ta z założenia ma wygenerować zysk. Jeżeli mam możliwość zainwestować w pomysł, który mi się podoba, i jeszcze na tym zarobić I JESZCZE dostać grę - REWELACJA! :)

Jak nie lubię Valve za ich ostatnie poczynania i podejście do graczy, tak to mi się akurat bardzo podoba :) Zakładając oczywiście, że to by wyglądało tak różowo :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19942 dnia: Lipca 21, 2009, 23:25:16 pm »
Dziekuje i pozdrawiam Marcepana

Nom, również pozdrawiam.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19943 dnia: Lipca 22, 2009, 00:10:34 am »
KKRT, to co powiedział człowiek z VALVE wcale nie jest takie durne. Gdyby zakończył swoją wypowiedź na tym, że gracze powinni sfinansować grę, zapłacić za nią gdy wyjdzie i papa, to byłoby się czego czepiać.

Jedak wywiad mówi wyraźnie: Zainwestuj w proces twórczy gry, zwróci ci się, a w dodatku jeszcze dostaniesz kopię tej gry.
Taki układ mi się jak najbardziej podoba!

On tutaj mówi o prawdziwej inwestycji - ta z założenia ma wygenerować zysk. Jeżeli mam możliwość zainwestować w pomysł, który mi się podoba, i jeszcze na tym zarobić I JESZCZE dostać grę - REWELACJA! :)

Jak nie lubię Valve za ich ostatnie poczynania i podejście do graczy, tak to mi się akurat bardzo podoba :) Zakładając oczywiście, że to by wyglądało tak różowo :D
Co w tym fajnego? Placic z gory za gre, ktora nie dosc, ze nie wiadomo czy sie ukaze, to trzeba na nia czekac od przelewu pare lat to jeszcze nie wiesz czy to bedzie crap czy nie. Jeszcze pol biedy jak jedna firma sie na cos takiego zdecyduje [zreszta gwarantuje bankructwo], ale wyobraz sobie, ze cala branza sie zmienia sposob produkcji na ten przedstawiony przez Valve, co powoduje, ze wciagu powiedzmy dwoch lat, placisz za 10-20 'gier', ktore ukaza sie za nastepne 2-3 lata. No swietny interes...

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19944 dnia: Lipca 22, 2009, 08:18:35 am »
Valve jeszcze nigdy nie wydało crapa, więc co do tej firmy spokojnie bym się na taki układ zgodził. :cool:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19945 dnia: Lipca 22, 2009, 11:06:47 am »
Napisałem już w swoim poście, który zacytowałeś, co w tym jest fajnego :) I napisałem również, że pod warunkiem, iż tak różowo by to wyglądało.

Innymi słowy, pomysł nie jest głupi i ma potencjał. Że niesie ze sobą również zagrożenia i wady? Nic nadzwyczajnego. Ja jednak postrzegam korzystną stronę tej myśli i osobiście pisałbym się na to. Chciałbym zobaczyć co z tego wyjdzie.

Na razie został zaprezentowany ogólny zarys koncepcji, na tym etapie zawsze pojawiają się ZA i PRZECIW. Ale mówić, że powiedział coś nadzwyczajnie głupiego uważam za przesadę.

Zresztą, uważam, że w dobrym kierunku kombinuje. Gry to trudny interes, bo z jednej strony chcemy nietuzinkowych projektów, świeżych pomysłów, i wyznaczające nowe standardy podejścia - twórcy też pragną się twórczo spełnić; a z drugiej strony wyprodukowanie gry samo w sobie jest bardzo zasobożerne. Jak sam Gabe N. powiedział, to powoduje, że decyzje są podejmowane bardzo konserwatywnie, a to jak wiemy hamuje rozwój. Stąd zmiana podejścia do sposobu zdobycia funduszy jest jak najbardziej uzasadniona, bo zdobycie 10 czy 20 mln dolarów na "wyrzucenie" nie jest łatwe. A trzeba się z tym liczyć, że takie pieniądze pójdą w piach, bo innowacja to ryzyko - kaprys ludzi jest nieobliczalny.

Do tego dochodzi jeszcze to, że nie wszystko co w głowie lśni jako pomysł i zapowiada się na rewolucję, w praktyce się sprawdza. Każdy twórca ci to powie. Czasami rzeczywistość weryfikuje naszą wyobraźnię w naprawdę brutalny sposób.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2009, 11:10:08 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19946 dnia: Lipca 22, 2009, 17:12:57 pm »
Nie wierze bys zbyt wiele na czyms takim zarobil. Poza tym okres dla firm jest teraz wrecz zajebisty, lepszy niz kiedykolwiek w poprzednich latach [mimo kryzysu], kwestia to wydac DOBRA gre. Popatrz na takie Demon's Souls, dobra gra i swietnie sie sprzedaje, popatrz na takie Flower - dobra gra i do tego innowacyjna gra, a jak sprzedala sie swietnie, juz nie mowiac jak sprzedal dobrze sprzedal sie np Mass Effect, ktory tez jest nietuzinkowy. Moge sie zalozyc, ze Bayonetta tez sie swietnie sprzeda mimo, iz nie jest gra dla kazdego i ma fatalny design.

Taki model developingu nie dosc, ze rozleniwi developerow to jeszcze spowoduje, ze gry beda wychodzic rzadziej, a firmy beda czesciej upadac i tylko giganci rynku zarobia na takim modelu wiecej.

Poza tym, az dziwne, ze Valve np taki Left 4 Dead kosztuje 20m za developing - gra wcale nie jest duza, nie jest rewolucyjna, ani nie chodzi na jakims nowoczesnym silniku, a na starym Source.
BTW co do tego, ze Valve nie robi crapow to zrobilo juz dwa: Steam i IMHO najnudniejszy oraz najbardziej przehype'owany FPS ever - Half Life 2 [podstawka, w epizody nie gralem i nie zamierzam].

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19947 dnia: Lipca 22, 2009, 20:23:00 pm »
PS3 sobie kupie niedlugo tylko i wyloncznie po to zeby postawic pod TV bo wyglada po prostu luxusowo w porownaniu z tym badziewnym xboxem ...... ku*** jak ja jestem zawiedziony cala ta ku*** generacja konsol
Łączymy się z Tobą w bólu.

Spytajcie ile za to będą chcieli, może się skuszę:

^^ dobry żarcik
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19948 dnia: Lipca 22, 2009, 20:34:58 pm »
Ja się szczerze powiedziawszy Kochanowi nie dziwię.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19949 dnia: Lipca 22, 2009, 21:43:15 pm »
Nie wierze bys zbyt wiele na czyms takim zarobil. Poza tym okres dla firm jest teraz wrecz zajebisty, lepszy niz kiedykolwiek w poprzednich latach [mimo kryzysu], kwestia to wydac DOBRA gre. Popatrz na takie Demon's Souls, dobra gra i swietnie sie sprzedaje, popatrz na takie Flower - dobra gra i do tego innowacyjna gra, a jak sprzedala sie swietnie, juz nie mowiac jak sprzedal dobrze sprzedal sie np Mass Effect, ktory tez jest nietuzinkowy. Moge sie zalozyc, ze Bayonetta tez sie swietnie sprzeda mimo, iz nie jest gra dla kazdego i ma fatalny design.

Taki model developingu nie dosc, ze rozleniwi developerow to jeszcze spowoduje, ze gry beda wychodzic rzadziej, a firmy beda czesciej upadac i tylko giganci rynku zarobia na takim modelu wiecej.

Poza tym, az dziwne, ze Valve np taki Left 4 Dead kosztuje 20m za developing - gra wcale nie jest duza, nie jest rewolucyjna, ani nie chodzi na jakims nowoczesnym silniku, a na starym Source.
BTW co do tego, ze Valve nie robi crapow to zrobilo juz dwa: Steam i IMHO najnudniejszy oraz najbardziej przehype'owany FPS ever - Half Life 2 [podstawka, w epizody nie gralem i nie zamierzam].
Odnośnie ostatniego akapitu, wiesz bo to FPS inny niż wszystkie, tzw. dla myślących i dla tych, dla których liczy się fabuła. Powiązania z jedynką itd. Widocznie nie lubisz takich fpsów, tylko proste i bez mózgowe napier*&^%% się. Wybacz, ale teraz palnąłeś głupstwo. Mogłeś napisać że Ci nie podszedł. Jednak napisałeś tak, a nie inaczej, więc należy CI się zjebka że hej. Co do przehype'wania, chyba nie zaprzeczysz że był to innowacyjny FPS, chociażby ze względy na silnik. Następnym razem przemyśl co piszesz.. 8)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19950 dnia: Lipca 23, 2009, 12:32:58 pm »
Yyyy? Jaki inny niz wszystkie? Niby dlaczego dla myslacych? Czy ja cos pisalem o fabule? Klimacik mial ok, pierwsze 10 minut bylo swietne, ale reszta gry to tragedia pod wzgledem gameplay'u. I w jakim sensie gra byla rewolucyjna? Silnik moze i byl, ale gra w ogole. Spieprzone AI, nedzne skrypty i nudny gameplay ze spawnujacymi sie wrogami za plecami to nie jest nic rewolucyjnego.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19951 dnia: Lipca 23, 2009, 12:42:23 pm »
Yyyy? Jaki inny niz wszystkie? Niby dlaczego dla myslacych? Czy ja cos pisalem o fabule? Klimacik mial ok, pierwsze 10 minut bylo swietne, ale reszta gry to tragedia pod wzgledem gameplay'u. I w jakim sensie gra byla rewolucyjna? Silnik moze i byl, ale gra w ogole. Spieprzone AI, nedzne skrypty i nudny gameplay ze spawnujacymi sie wrogami za plecami to nie jest nic rewolucyjnego.

WPIS. HL 2 to żaden wyznacznik jakości.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19952 dnia: Lipca 23, 2009, 12:42:51 pm »
Mnie się tam HL2 bardzo podobał :P Uważam, że HL2 ma jeden z najlepszych leveldesignów.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 335
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19953 dnia: Lipca 23, 2009, 12:55:26 pm »
Yyyy? Jaki inny niz wszystkie? Niby dlaczego dla myslacych? Czy ja cos pisalem o fabule? Klimacik mial ok, pierwsze 10 minut bylo swietne, ale reszta gry to tragedia pod wzgledem gameplay'u. I w jakim sensie gra byla rewolucyjna? Silnik moze i byl, ale gra w ogole. Spieprzone AI, nedzne skrypty i nudny gameplay ze spawnujacymi sie wrogami za plecami to nie jest nic rewolucyjnego.
Ekhem. Czy my mówimy o tym samym HL2? Jeśli tak to ja moge powiedzieć że pierdolisz.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19954 dnia: Lipca 23, 2009, 12:56:53 pm »
Siła argumentu. :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 335
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19955 dnia: Lipca 23, 2009, 13:05:59 pm »
Siła argumentu. :lol:
A jak. ;)
Moge powiedzieć tyle, w czasach kiedy wychodził HL2 rzeczywiście nie było w nim jakichś rewolucyjnych (może poza działającą w końcu fizyką) rozwiązań. Ale za to każdy element składowy rozgrywki był wykonany niemal perfekcyjnie. Wszystko było wyważone i na swoim miejscu. Dorzućmy do tego ciekawą fabułę i genialny klimat i mamy FPS niemal idealny. Oczywiście standardy troche sie zmieniły od tego czasu, ale i tak ogrywałem orange boxa już na x0 i wciągnęła mnie jak mało co na tej konsoli.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19956 dnia: Lipca 23, 2009, 13:06:34 pm »
Yyyy? Jaki inny niz wszystkie? Niby dlaczego dla myslacych? Czy ja cos pisalem o fabule? Klimacik mial ok, pierwsze 10 minut bylo swietne, ale reszta gry to tragedia pod wzgledem gameplay'u. I w jakim sensie gra byla rewolucyjna? Silnik moze i byl, ale gra w ogole. Spieprzone AI, nedzne skrypty i nudny gameplay ze spawnujacymi sie wrogami za plecami to nie jest nic rewolucyjnego.
Ekhem. Czy my mówimy o tym samym HL2? Jeśli tak to ja moge powiedzieć że pierdolisz.
Lepiej bym tego nie ujął :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19957 dnia: Lipca 23, 2009, 13:14:46 pm »
HL2 grą dla myślących??? :lol: :lol: :lol:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19958 dnia: Lipca 23, 2009, 13:22:57 pm »
Na hardzie tu i ówdzie trzeba było przemyśleć swoje ruchy :P Latanie na pałę z wyłączonym mózgiem raczej nie dawało możliwości jej przejścia.

Obok GRAW'a 1 i 2, HL2 to dla mnie najlepsza gra FPP na PC, do dziś. Ale z drugiej strony nie grałem też w CODa 4, ani Darkness, czy inne :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2009, 13:25:50 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 335
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19959 dnia: Lipca 23, 2009, 13:23:30 pm »
HL2 grą dla myślących??? :lol: :lol: :lol:
No fakt to troche przesada. ;)