Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2709648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20080 dnia: Lipca 27, 2009, 20:44:42 pm »
O kurw@@! Dobra, po kolei. Dane w Fm2 to cała historia modelu, dane techniczne(bardziej rozbudowane niż w GT5P), dane po symulacji osiągów etc. Krótko jest tego więcej i lepiej jest to zobrazowane. Chociaż drugi argument to kwestia gustu.

Dalej, filmik z recki Gt5P dobitnie pokazuję jak ta gra głęboko jest z niektórymi reakcjami w erze PSX. Dwa, Yamuchi obiecywał już w Gt3, świetne AI, fizykę..zniszczenia to była presją mediów na Polyphony. Yamouchi to tłumaczył tym, że niby firmy z którymi ma kontrakty sobie tego nie życzą. Potem Bach, Pgr i Forza miały zniszczenia. Polyphony milczało aż do teraz...bo teraz też ciągle milczy(taka ironia).

Dla fanów Gt, chłopaki, ja wiem że ciągle się łudzicie, że chcecie dobrze(też kiedyś myślałem jak wy-do Gt3). Jednak prawda jest taka że Polyphony albo ciągle pracują nad swoimi obietnicami, albo szykują Nam taką petardę na targi w Dojczach że nie mogą nic mówić. Jaka jest prawda, poznamy ją już niebawem.
: Lipiec 27, 2009, 20:44:07 pm
Grałem, raz corvettą i raz astonem DBS, wygląda naprawdę nieźle, faktura paska na masce challangera daje rade. Wydaje mi się (z forzą 2 za dużych doświadczeń nie mam) że jeździ się neutralniej, nie ma aż tak przegiętej nadsterowności jak FM2. Do ogrania był bulid z e3, z kosmetycznymi zniszczeniami, 3 trasami i 30 (albo i mniej  :mad:) klatkami ze środka. Dana nie było  :mad: :mad:

30 do 45 naiwniaki hahahahaha


Jakis nowy troll, ktorego nick pije do unlimited?  :lol:
O cholera, jestem popularny :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2009, 20:46:17 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20081 dnia: Lipca 27, 2009, 20:53:00 pm »
Ad1.

Przecież w GT4 tez masz historię modelów, danej marki itp. Do tego po wejściu w setup również masz ogrom informacji odnośnie zawieszenia, układu jezdnego. mocy itp. Możesz testować auto (od tego jest ikonka Test Course) a potem masz sprawdzasz sobie dane.

Ad2.

Yamauchi nigdy nie obiecywał zniszczen do niedawna gdy potwierdził ich obecność w GT5. Przy poprzednich odsłonach to były jedynie podejrzenia, pytania i naciski mediów. Przed PGR i Forza w ch*j gier miało zniszczenia a mimo to GT królowało na rynku. Nie wiem czemu podajesz akurat przykład PGR i Forzy. Tym bardziej że zniszczenia w tych grach stoją na żenująco niskim poziomie.

Ad3.

Myślę że Yamauchi nic nie mówi bo to odgórny przykaz Sony ze względu na podejrzenie iż szykują coś na premierę Forzy3.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20082 dnia: Lipca 27, 2009, 20:58:46 pm »
Ad1.

Przecież w GT4 tez masz historię modelów, danej marki itp. Do tego po wejściu w setup również masz ogrom informacji odnośnie zawieszenia, układu jezdnego. mocy itp. Możesz testować auto (od tego jest ikonka Test Course) a potem masz sprawdzasz sobie dane.

Ad2.

Yamauchi nigdy nie obiecywał zniszczen do niedawna gdy potwierdził ich obecność w GT5. Przy poprzednich odsłonach to były jedynie podejrzenia, pytania i naciski mediów. Przed PGR i Forza w ch*j gier miało zniszczenia a mimo to GT królowało na rynku. Nie wiem czemu podajesz akurat przykład PGR i Forzy. Tym bardziej że zniszczenia w tych grach stoją na żenująco niskim poziomie.

Ad3.

Myślę że Yamauchi nic nie mówi bo to odgórny przykaz Sony ze względu na podejrzenie iż szykują coś na premierę Forzy3.
Ad.1
W forzie jest tego ciut więcej i lepiej(nie mówię już że po POLSKU). Co do symulacji osiągów, cały trick polega na tym że ja nie muszę wyjeżdżać na tor by zobaczyć symulację wprowadzonych zmian. Mogę zobaczyć je na sucho, a potem ew. pojechać na tor.

Ad.2
Bo to jedne z najlepszych gier wyścigowych na KONSOLACH. Jeśli mówisz że F2 ma kiepskie zniszczenia to widać że nie grałeś. Visualne może nie zachwycają(są OK), mechaniczne to poziom nie do dotknięcia przez Polyphony na chwile obecną. Co do PGR,PGR2, Forza1, wybacz ale każdy kto zobaczył te gry na Xboxie, powiedział WOW. :cool:

Ad.3
Myślę że Forza3 na targach w dojczach(jak przygotują coś nowego) da odpowiedź na pytanie co z Gt5(pewnie nie będą mogli już dłużej milczeć).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20083 dnia: Lipca 27, 2009, 21:11:36 pm »
Ad2.

No kurde trudno żeby poziom zniszczeń w jakiejkolwiek grze był do doścignięcia przez Polyphony skoro oni do tej pory w swojej serii nie mieli tego bajeru. :lol: :lol: :lol:

PS. Dużo innych gier wyścigowych miażdży Forzę pod względem zniszczeń mechanicznych że już o wizualnych nie wspomnę bo te w FM2 to padaka.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20084 dnia: Lipca 27, 2009, 21:22:44 pm »
Potem się dziwisz iż ludzie postrzegają Cię jako osobę stronniczą.

Ponieważ - dum dum dum - pisałem tego posta, gdy on już wysyłał swojego :O.
Nie mówiąc już o tym, że nie obchodzą mnie samochodówki (ostatnia, w jaką grałem, to Ignition :lol:) więc nie mam pojęcia, co się dzieje w sprawie GT5:P, Forza 3 czy innych grach. To, że znam niektóre fakty to efekt raz na jakiś czas przeczytanych newsów bądź postów na NeoGAF (najczęściej z nudów).

Poza tym, sorki, ale jeżeli ktoś uważa mnie za osobę stronniczą - a szczególnie xbota - to mogę powiedzieć tylko jedno: lol. Od początku swojego istnienia tutaj (czyli od bardzo dawna) powtarzam, że jestem PC-towcem i po prostu interesuje się grami; większość gier, które wychodzi na X0 wychodzi również na PC -> częściej udzielam się w tamtym dziale i mam więcej do powiedzenia na temat tych gier; mało która gra Sony wychodzi na PC -> rzadziej się tam udzielam (wyjątkami są gry, którymi się interesuje bo mam nadzieję, że mimo wszystko kiedyś w nie zagram bądźpo prostu mnie zainteresowały).
To, że czasami odpowiadam na idiotyczne zaczepki fanbojów (a często po prostu trafia na Ciebie, czemu - sam sobie na to odpowiedz), którzy nie potrafią cieszyć się po prostu grami tylko czepiają się jakichś gówien (by, nie wiem, podnieść swoje wirtualne ego? udowodnić wszystko, że wydali te kilka (kilkanaście) stów na lepszą konsolę?) to już coś innego. Jakbyś jednak nie zauważył, rzadko kiedy jednak fanboizuję, tylko wolę posługiwać się faktami bądź zdrowym rozsądkiem. A to, że nie zawsze jest to po myśli fanbojów - peszek.
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2009, 21:26:10 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20085 dnia: Lipca 27, 2009, 21:23:34 pm »
W GT5:P wystarcza Ci 16 przeszkadzajek, zamiast 8 aut AI z Forzy, a w kwestii zniszczeń mówisz że lepiej żeby nie było żadnych niż żeby były takie jak w Forzie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20086 dnia: Lipca 27, 2009, 21:27:32 pm »
W GT5:P wystarcza Ci 16 przeszkadzajek, zamiast 8 aut AI z Forzy, a w kwestii zniszczeń mówisz że lepiej żeby nie było żadnych niż żeby były takie jak w Forzie.

Dla casuali lepiej 16 aut niż 8 bo to bardziej odwzorowuje sytuację na prawdziwym torze. Mnie to jednak wisi bo dla mnie zmagania z czołówką na TT i samym sobą są wszystkim czego potrzebuje.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20087 dnia: Lipca 27, 2009, 21:28:40 pm »
@ MarcePan

My tu mówimy o wyścigach na KONSOLE. Co do PC to dobrze wiesz że się z Tobą zgadzam, tylko co ma piernik do wiatraka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20088 dnia: Lipca 27, 2009, 21:30:02 pm »
@Mr_Zombie

Twój post był napisany 4 minuty po tym jak SH16 stwierdził że Yamauchi obiecał patch ze zniszczeniami. Nie wypomniałeś mu że Yamauchi powiedział iż "być może uda się ten patch dostarczyć" a mnie wypomniałeś że nie wiem iż Turn10 "dąży to osiągnięcia 60 klatek" a nie że obiecali 60 fps.

Limitowany2

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20089 dnia: Lipca 27, 2009, 21:35:48 pm »
]

Jakis nowy troll, ktorego nick pije do unlimited?  :lol:
ff , nie znam kolesia

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20090 dnia: Lipca 27, 2009, 21:41:34 pm »
@Mr_Zombie

Twój post był napisany 4 minuty po tym jak SH16 stwierdził że Yamauchi obiecał patch ze zniszczeniami. Nie wypomniałeś mu że Yamauchi powiedział iż "być może uda się ten patch dostarczyć" a mnie wypomniałeś że nie wiem iż Turn10 "dąży to osiągnięcia 60 klatek" a nie że obiecali 60 fps.

Mr_Zombie jest xbotem, proste.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20091 dnia: Lipca 27, 2009, 22:03:07 pm »
Wy się tu spieracie o jakieś pierdółki (kogo obchodzi jakaś Forza czy GT), a tu prawdziwie szokujący news jest taki, że nowy Alien Breed ma time exclusive'a na xbox live... Po raz pierwszy odkąd mam ps3 poczułem ukłucie zazdrości...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20092 dnia: Lipca 27, 2009, 22:09:03 pm »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20093 dnia: Lipca 27, 2009, 22:46:32 pm »
@Mr_Zombie

Twój post był napisany 4 minuty po tym jak SH16 stwierdził że Yamauchi obiecał patch ze zniszczeniami. Nie wypomniałeś mu że Yamauchi powiedział iż "być może uda się ten patch dostarczyć" a mnie wypomniałeś że nie wiem iż Turn10 "dąży to osiągnięcia 60 klatek" a nie że obiecali 60 fps.

Bo nie przeczytałem tego posta. Bo nie wiem nawet, kim jest Yamauchi. Bo nie interesują mnie samochodówki. Tak trudno to zrozumieć?

Zarzuciłeś Turn10, że biorą udział w jakichś system warsach; że bawią się photoshopowanie fot; że obiecują 60fps i tego nie robią. Gówno obchodzi mnie Forza 3, czy będzie miała 60fps czy 30fps bo i tak nigdy w życiu w to nie zagram. Ale dissujesz cały zespół wypisując wyssane z palca bzdury (albo inaczej: zniekształcając rzeczywistość jak tylko Ci wygodnie) i tego się przyczepiłem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2009, 22:50:48 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20094 dnia: Lipca 27, 2009, 22:49:47 pm »
Mr_Zombie czasem sie dziwie, ze masz sile dyskutowac z takimi ludzmi.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20095 dnia: Lipca 28, 2009, 06:58:42 am »
Poproszę o aktualną listę ekskluzywnych gier na XO które wychodzą pod koniec tego roku.

Praktycznie wszystkie gry 3rd party zostały przełożone...






BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20096 dnia: Lipca 28, 2009, 09:15:54 am »
@Mr_Zombie

Twój post był napisany 4 minuty po tym jak SH16 stwierdził że Yamauchi obiecał patch ze zniszczeniami. Nie wypomniałeś mu że Yamauchi powiedział iż "być może uda się ten patch dostarczyć" a mnie wypomniałeś że nie wiem iż Turn10 "dąży to osiągnięcia 60 klatek" a nie że obiecali 60 fps.

Bo nie przeczytałem tego posta. Bo nie wiem nawet, kim jest Yamauchi. Bo nie interesują mnie samochodówki. Tak trudno to zrozumieć?


Oki niech Ci będzie. Jednak nadal dziwi mnie fakt iż znałeś taki szczegół jak to że Turn10 "dąży do 60 klatek" a nie "obiecało 60 klatek". Jak na kolesia, który nie interesuje się kompletnie wyścigami to dosyć dogłębna wiedza.
: Lipiec 28, 2009, 09:15:24 am
Mr_Zombie czasem sie dziwie, ze masz sile dyskutowac z takimi ludzmi.

Ej Ty też ze mną czasem dyskutujesz. Podziwiasz więc samego siebie? Narcyz!

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20097 dnia: Lipca 28, 2009, 09:58:54 am »
Ci to przynajmniej dążą, mnie ciekawi czy Polyphony robi to samo w sprawie drzew 4 generacji.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20098 dnia: Lipca 28, 2009, 10:11:42 am »
Ci to przynajmniej dążą, mnie ciekawi czy Polyphony robi to samo w sprawie drzew 4 generacji.

O to samo możesz zapytać Turn10 bo pokazaliśmy tutaj że i w Forza3 są drzewka 4D.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20099 dnia: Lipca 28, 2009, 11:58:09 am »
Marcyś, ewidentnie widać że nawet na trasach miejskich drzewa w Gt5P są 4D, mimo że mają trochę więcej bitmapek, to konstrukcja jest ta sama jak na prawdziwych torach. Co do drzew w Forzie3, owszem jest parę 4D, ale generalnie roślinność jest sporo lepiej zrobiona(zróżnicowanie, techniczny punkt widzenia itd.)  :P

Gdzie to tak ewidentnie widać, na filmiku review Gt5P z Gametrailers w HD.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20100 dnia: Lipca 28, 2009, 12:04:34 pm »
W GT5:P jest jedna trasa miejska więc nie wiem skąd u Ciebie liczba mnoga. W Londynie drzewka są zrobione bardzo ładnie i nie widziałem tam lol'i typu krzaczek w Forza 3, który wygląda jak żywcem wyjęty z ery PSX'a. Poza tym Ty zawsze opisujesz swoje odczucia (coś wygląda lepiej w Forzie bo tak Ci się widzi) a rzeczywistość pokazuje co innego.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20101 dnia: Lipca 28, 2009, 12:49:18 pm »


Zobacz "ładne" drzewa w Gt5P. Ewidentnie widać że są zrobione metodą 4D, 1 bitmapa idzie poziomo, druga idzie pionowo. ;) Pominę już textury na budynkach gorsze niż w PGR4 :P

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20102 dnia: Lipca 28, 2009, 13:01:12 pm »
(kliknij, by wyświetlić/ukryć)

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20103 dnia: Lipca 28, 2009, 13:01:36 pm »
Heja ostatnio ze dwa tygodnie mnie tutaj nie było a nie chce mi się wszystkiego czytać więc było tutaj coś ciekawego?  8)

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20104 dnia: Lipca 28, 2009, 13:02:38 pm »
Heja ostatnio ze dwa tygodnie mnie tutaj nie było a nie chce mi się wszystkiego czytać więc było tutaj coś ciekawego?  8)

Nie , to samo pierdolenie: Forza 3 vs GT5  :???:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20105 dnia: Lipca 28, 2009, 13:12:03 pm »


Zobacz "ładne" drzewa w Gt5P. Ewidentnie widać że są zrobione metodą 4D, 1 bitmapa idzie poziomo, druga idzie pionowo. ;) Pominę już textury na budynkach gorsze niż w PGR4 :P

No tak, to teraz dodajmy że w GRID jest lepszy model zniszczeń, w PGR4 tekstury budynków a w Half Life da się strzelać kierując pojazdami. Może jak tak uzbierasz ze wszystkich gier zlepek ich atutów to stworzysz grę lepszą od Gran Turismo. :???: :???: :???:

PS. Nawet jeśli drzewa w Londynie to zlepek bitmap to są zrobione mistrzowsko bo zupełnie tego nie zauważyłem w przeciwieństwie to mega żałosnych krzaczków w Forzie3, które od razu rzuciły mi się w oczy. Plus drzewa na trasie LeMans24, które też straszą bitmapami.

@Stalker
Nie wiem czy oszukane, nie mierzyłem. Wiem że i tak rozdzielczość wyższa niż w FM3 plus pełne 60 klatek z kokpitów i 16 lepiej wykonanych aut na trasie. To wszystko daje obraz, który miażdży biedną pod tym względem Forzę.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20106 dnia: Lipca 28, 2009, 13:17:08 pm »
A ja teraz poproszę screena z GT5...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20107 dnia: Lipca 28, 2009, 14:08:41 pm »
Zreszta, nawet jesli Forza 3 wygladac bedzie gorzej niz GT5 to i tak uklon w strone Turn10. Zrobili szybciej gre na poziomie GT , a to juz siara. Wyscigowym slangiem - dali sie scignac :P .

:lol: :lol: :lol:

Tak sobie tłumacz. Weź najpierw pod uwagę że GT5 swoim rozbudowaniem wchłonie FM3 jak dziecko kaszkę. NASCAR, WRC, GT to mówi samo za siebie i usprawiedliwia tak długi czas dewelopingu.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20108 dnia: Lipca 28, 2009, 14:11:06 pm »
jasssne...

btw troche to już nudne...

btw2. jak coś może być bardzej realistyczne jak zapieprzysz w drzewo i nawet Ci się zderzak nie skrzywi??  :?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20109 dnia: Lipca 28, 2009, 14:17:37 pm »
Jak szukasz realizmu w przywalaniu w barierki to polecam Flatout albo GRID. GT to symulacja jazdy a nie rozpieprzania się.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20110 dnia: Lipca 28, 2009, 14:22:58 pm »
Jak szukasz realizmu w przywalaniu w barierki to polecam Flatout albo GRID. GT to symulacja jazdy a nie rozpieprzania się.

teraz to pojechałeś po całości, jak jedziesz samochodem i je**iesz mając na zegarach 120 km w słupek to nic Twojemu automobilowi nie będzie?? nosz jaka to symulacjia... to tak jak by zrobić symulację F-16 bez startu i lądowania...

wychodzi taka gra dla każuali a nie symulator...
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 14:27:00 pm wysłana przez Maugan Ra »

Taidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-06-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20111 dnia: Lipca 28, 2009, 14:25:29 pm »
"Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu" Mówi wam to coś ;) ? Wychwalajcie sobie swojego gołębia, zobaczymy co powiecie w październiku. Zapewne coś typu: "Forza jest do dupy! wolę czekać na GT!" Ot fanboizm i zazdrość. Tylko że Forza już będzie...

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20112 dnia: Lipca 28, 2009, 14:30:28 pm »
Jak szukasz realizmu w przywalaniu w barierki to polecam Flatout albo GRID. GT to symulacja jazdy a nie rozpieprzania się.

Elementem wyścigów jest kontakt z przeciwnikiem. Dobrze o tym wiesz, a zapominasz o tym przy swojej ukochanej serii. :P

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20113 dnia: Lipca 28, 2009, 14:34:07 pm »
Jak szukasz realizmu w przywalaniu w barierki to polecam Flatout albo GRID. GT to symulacja jazdy a nie rozpieprzania się.

Elementem wyścigów jest kontakt z przeciwnikiem. Dobrze o tym wiesz, a zapominasz o tym przy swojej ukochanej serii. :P

eee lepiej się ścigać "gumowym" samochodem, i w razie wpadki uderzać w stropianowe przeszkody  :grin: przecież to mega realizm  :lol: :lol: :lol:

Taidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-06-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20114 dnia: Lipca 28, 2009, 14:37:04 pm »
Teeeee...ja wiem dlaczego oni tak się cieszą z tych 16 samochodów i braku modelu zniszczeń. Fajniej będzie się przebijać na chama na pierwszą pozycję, taki pinball w wersji HD.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20115 dnia: Lipca 28, 2009, 14:42:39 pm »
Zacznijmy od tego, że Forza to arcade - przyjemny, z aspiracjami na symulację, ale jednak arcade. Z włączonymi systemami samochody jadą jak przyklejone. Kiedy je wyłączomy, gra również ma niewiele wspólnego z realizmem, bo kto, wsiadając do Enzo, wyłącza ABS? W Gran Turismo jest to lepiej rozwiązane, bo możemy regulować siłę działania owych systemów i nawet, kiedy je włączymy, gra pozostaje wyzwaniem.

Warto również zaznaczyć, że aspekt ustawień samochodu w Forzy jest zepchnięty na margines. Można wziąć pierwsze lepsze auto z R1, wpaść nim na Nuerburgring i na standardowych ustawieniach śmigać, jak na idealnie płaskim torze. W Gran Turismo bez optymalizacji ustawień zawieszenia jest to nie do pomyślenia.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20116 dnia: Lipca 28, 2009, 14:44:41 pm »
 :-P a mega relistyczne zniszczenia sprawiają iż GP jest zajebiaszczym symulatorem  :shock:

muszę zgodzić się z Taidus pinball HD  :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 14:46:13 pm wysłana przez Maugan Ra »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20117 dnia: Lipca 28, 2009, 14:48:19 pm »
:-P a mega relistyczne zniszczenia sprawiają iż GP jest zajebiaszczym symulatorem  :shock:

muszę zgodzić się z Taidus pinball HD  :P

Widzę panowie że gula skacze bo każdy wie że jedynie wyścigowi frajerzy jeżdżą po barierkach i non stop rozwalają auta.

No ale skoro już tak bardzo czepiacie się zniszczeń to dziw bierze że wychwalacie te z Forzy gdyż ich poziom jest żenująco niski. Uderzamy czołowo w barierkę przy 200km/h a auto dalej jedzie. Jedynie przedni zderzak i maska odpadają. To jest według Was sim? Buhaha! Nie bądźcie śmieszni.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20118 dnia: Lipca 28, 2009, 14:51:02 pm »
:-P a mega relistyczne zniszczenia sprawiają iż GP jest zajebiaszczym symulatorem  :shock:

muszę zgodzić się z Taidus pinball HD  :P

Widzę panowie że gula skacze bo każdy wie że jedynie wyścigowi frajerzy jeżdżą po barierkach i non stop rozwalają auta.

No ale skoro już tak bardzo czepiacie się zniszczeń to dziw bierze że wychwalacie te z Forzy gdyż ich poziom jest żenująco niski. Uderzamy czołowo w barierkę przy 200km/h a auto dalej jedzie. Jedynie przedni zderzak i maska odpadają. To jest według Was sim? Buhaha! Nie bądźcie śmieszni.

mi tam nic nie skacze nie wiem jak Tobie, ale wciskanie kitu że samochodówka bez zniszczeń to symulator to tak jak o pierwszym Mario powiedzieć jRPG...

takim wytrawnym kierowcom jak TY jadąc 200 km/h nie zdarza się NIGDY przypieprzyć w barierkę... :shock:

a GT co odpadnie??
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 14:53:15 pm wysłana przez Maugan Ra »

Kochan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-06-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20119 dnia: Lipca 28, 2009, 14:57:41 pm »
:-P a mega relistyczne zniszczenia sprawiają iż GP jest zajebiaszczym symulatorem  :shock:

muszę zgodzić się z Taidus pinball HD  :P

Widzę panowie że gula skacze bo każdy wie że jedynie wyścigowi frajerzy jeżdżą po barierkach i non stop rozwalają auta.

No ale skoro już tak bardzo czepiacie się zniszczeń to dziw bierze że wychwalacie te z Forzy gdyż ich poziom jest żenująco niski. Uderzamy czołowo w barierkę przy 200km/h a auto dalej jedzie. Jedynie przedni zderzak i maska odpadają. To jest według Was sim? Buhaha! Nie bądźcie śmieszni.

mi tam nic nie skacze nie wiem jak Tobie, ale wciskanie kitu że samochodówka bez zniszczeń to symulator to tak jak o pierwszym Mario powiedzieć jRPG...

takim wytrawnym kierowcom jak TY jadąc 200 km/h nie zdarza się NIGDY przypieprzyć w barierkę... :shock:

a GT co odpadnie??
Developerom odpadnie troche kasy , chyba ze wydadza GT 5 : EPilog czy cos a za 2 lata dorobia zniszczenia .
Pozyjemy zobaczymy .