Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2697561 razy)

0 użytkowników i 31 Gości przegląda ten wątek.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1360 dnia: Grudnia 08, 2007, 16:52:13 pm »
LOL nie mam pytań Iras i MrcePan żałość panowie żałość  :lol: Iras średniej klasy komp to może pociągnąć photoshopa a nie w full detalach Bioshocka zejdź na ziemię , pracuje w kafejce internetowej i wiem coś o tym na pewno więcej niż Ty( kup sobie PS3 i unikatowe gry na to LOOOOL leże !!!!!! sprzedaj X0 i będziesz miał spokój , a przy okazji i my do rzuć do tego sredniej klasy kompa i powodzenia! ) . A Ty MarcePan nie grałeś w Bio więc milcz zanim zaczniesz wypisywać bzdury , i głosić herezje , i wymądrzać się która gra obecnej generacji wygląda najlepiej , mało widziałeś w życiu PS3 Cię ogranicza.

Jestem pewien tego że gdyby Bio było na PS3 sikał byś po nogach  :lol:

Co Boli że teksturki ostre jak żyleta a woda zjada na śniadanie tą z Uncharteda  :lol: musiałem to napisać:P ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2007, 16:54:44 pm wysłana przez Soul »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1361 dnia: Grudnia 08, 2007, 17:08:15 pm »
Nie opowiadaj za przeproszeniem bzdur ... moj komp reprezentuje (byla) klase srednia i byl w stanie odpalic Bio przy pelnych detalach w rozdzialce 1024x768 ... nie bylo idealnie jezeli chodzi o frejmrejt ale to wina pamieci, ktorej mam tylko 512 mb (reszta konfigu to a3200@3500, i 7800gt 450@1050 256mb) ... biorac pod uwage fakt ze teraz wszystkie nowe kompy maja po dwa rdzenie, 1024mb ram to standard (2gb ddr 800 to wydatek troche powyzej 200 zl) a karty z serii 8xxx oferuja wyzsza wydajnosc przy rozsadnej cenie to taka gra jak Bio nie stanowi zadnego wyzwania ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1362 dnia: Grudnia 08, 2007, 17:29:40 pm »
Tylko czekać na screeny porównujące Bioshocka na PC'cie i xO...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1363 dnia: Grudnia 08, 2007, 17:50:43 pm »
Soul Ty to już lepiej nic nie pisz bo żal taki że głowa mała. Ty masz takie pojęcie o dobrych grach jak Boniek o skokach narciarskich. Już podniecałeś się AC a wyszła gra mocno średnia z masą bug'ów i ocenami na poziomie 6/7.

Napisz tym wszystkim redaktorom z serwisów i miesięczników że się mylą i Uncharted nie jest najładniejszą grą obecnie. Pogódź się z tym że X0 nie domaga a nie pleć głupot. Bioshock to może się równać co najwyżej z Jericho bo już taki Time Shift go miażdży. Sad but True.

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1364 dnia: Grudnia 08, 2007, 17:56:06 pm »
Iras a może to wina napędu nie gry,samsungi mają takie błedy,dość czesto,wiem bo go miałem ale wywalało mi tylko plytke w pozycji pionowej na poziomo ani razu,chyba ze masz inny naped ja wyslalem do serwisu i mam teraz BENQ i żadnego problemu z nim nie mam w samsungu czasem byly takie halasy jakby w srodu gwozdzie mi plyty rysowaly albo nagle naped hamowal plyte,no chyba ze to rzeczywiscie wina gry jest tak skompresowana ze trudno odczytac dane, a jezeli nie to lepiej sie z tym nie meczyc i od razu do serwisu.

Wina gry to napewno nie jest, jak cos to napedu lub porysowanej plyty. Ja gralem w ME gdzies z 15 godzin i nie wyskoczyl mi zaden blad z nieodczytaniem plyty, ale za to raz zaciela mi sie postac i musialem wczytac xd

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1365 dnia: Grudnia 08, 2007, 18:14:55 pm »
Nie opowiadaj za przeproszeniem bzdur ... moj komp reprezentuje (byla) klase srednia i byl w stanie odpalic Bio przy pelnych detalach w rozdzialce 1024x768 ... nie bylo idealnie jezeli chodzi o frejmrejt ale to wina pamieci, ktorej mam tylko 512 mb (reszta konfigu to a3200@3500, i 7800gt 450@1050 256mb) ... biorac pod uwage fakt ze teraz wszystkie nowe kompy maja po dwa rdzenie, 1024mb ram to standard (2gb ddr 800 to wydatek troche powyzej 200 zl) a karty z serii 8xxx oferuja wyzsza wydajnosc przy rozsadnej cenie to taka gra jak Bio nie stanowi zadnego wyzwania ...


U mnie w pracy komp z 2GB ramu z Gforcem 8800GT Core Duo 2.4 hz(btw to jest komp średniej klasy? )  Bioshock nadal nie wyglądał tak dobrze jak na X0 ciut gorzej no ale może to już wina monitora  :P

@ MarcePan

AC ma średnią 83% na gamerankings i  8 to najmniej ile dał bym tej grze u mnie ma mocne 8.5  :grin: No tak ale ja się nie znam na grach mam same crapy w domu (Bio,Halo3,GoW,AC,COD4,PGR4,BD,H1,H2 i NGS , Shenmue)

Proponuje zagrać i samemu się przekonać , a nie non stop czytać brednie w necie i wierzyć we wszystko ,co kto napisał niż samemu się przekonać . W tym jest problem za przeproszenie w gówna grałeś a o wszystkim się wypowiadasz , mądrzysz się i wszystko wiesz a grałeś 3 - 4 gry na krzyż  :lol:

Po za tym gdzie ja napisałem że Uncharted nie jest najładniejszą grę i że wszyscy inni się mylą prócz mnie ?  :o weno pokaż mi.
Napisałem że po takich grach jak Bio ,gry typu Uncharted nie robią na mnie żadnego wrażenia ,tekstury takowe widziałem już na X0 , woda to w ogóle OWNS tą z Uncharteda  no ta ale to X0 nie domaga :lol: No szkoda tylko że Jericho to gra na 6-7 która ma średnia na GR 66% a Bio ma 95 % i kto tu wypisuje bzdury ?  :lol: :lol: A tu masz jeszcze timeshift 73.0%  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: więc co kogo miażdży????  To już AC ma większą średnią o tych dwóch crapów które wymieniłeś Jericho i Time shift  :lol:

Sad but True. MarcePan !!!!!! RAPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

I po raz kolejny Apel najpierw pograj później wypowiedz.

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1366 dnia: Grudnia 08, 2007, 18:15:14 pm »
Soul Ty to już lepiej nic nie pisz bo żal taki że głowa mała. Ty masz takie pojęcie o dobrych grach jak Boniek o skokach narciarskich. Już podniecałeś się AC a wyszła gra mocno średnia z masą bug'ów i ocenami na poziomie 6/7.

Napisz tym wszystkim redaktorom z serwisów i miesięczników że się mylą i Uncharted nie jest najładniejszą grą obecnie. Pogódź się z tym że X0 nie domaga a nie pleć głupot. Bioshock to może się równać co najwyżej z Jericho bo już taki Time Shift go miażdży. Sad but True.

6/7?

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/930278.asp?q=assassins%20creed

YOU FAIL

Dla ciekawostki dodam:

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/928391.asp

AC gra mocno srednia?



PS3 na start dostało Motor Storm, który nie wiele odbiega od pamiętnego rendera i o tym piszą wszystkie gazety i serwisy. Po paru miesiącach Heavenly Sword oceniane bardzo wysoko. Oceny za grafikę to w większości 10/10/ Potem Rachet & Clank, kolejny graficzny killer. A teraz Uncharted.



Zdecyduj sie  :lol:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1367 dnia: Grudnia 08, 2007, 18:24:16 pm »
O zapomniałem o tym ,dzięki Trufs  :lol: :lol: :lol:

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1368 dnia: Grudnia 08, 2007, 18:33:09 pm »
Do uslug ;) Choc moze to my jestesmy w bledzie? Moze exclusiv na ps3 powyzej 80% to jest gra 'oceniana bardzo wysoko' a gra ktora jest na x0 (mimo ze tez na ps3) z ocena ~80% to juz gra mocno srednia :P

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1369 dnia: Grudnia 08, 2007, 18:36:59 pm »
E tam my się nie znamy ;)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1370 dnia: Grudnia 08, 2007, 21:19:54 pm »
Vitryna wiesz co ja Ci na to odpowiem? UNCHARTED!!! :lol: :lol: :lol:
co to za noobowy slang ?

Co do tematu , tak pegasus jest najlepszy . Mam na to papiery .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1371 dnia: Grudnia 08, 2007, 21:24:11 pm »
No proszę Trufs do usług Soula? Panowie nieźle się bawicie. :lol:

HeHe zabawne jakie zmasowane ataki formują fanboy'e X0 żeby tylko obalić "stek bzdur" MarcePana. Za to Was uwielbiam. Przyganiają kociołki garnkowi. LOL!

Soul ja jak grałem w gry to Ty na kupę wołałeś papu. Mam Ci przypomnieć jak piałeś z zachwytów nad AC twierdząc że gra zmiecie wszystko? Teraz piszesz że gra od Ciebie dostałaby 8.5. WTF? Chociaż w sumie tylko świnia nie zmienia poglądów.

Trufs mi pisze żebym się zdecydował? To Ty się najpierw zdecyduj Soul bo parę tygodni temu AC miał urwać wszystkim głowy a teraz to gra na 8.5.

@Trufs
Ale ogólnie o co chodzi z tym zdecydowaniem się? Przecież wyraźnie w zaznaczonym przez Ciebie fragmencie pisze o grafice a nie o całości. Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1372 dnia: Grudnia 08, 2007, 21:29:27 pm »
No proszę Trufs do usług Soula? Panowie nieźle się bawicie. :lol:

HeHe zabawne jakie zmasowane ataki formują fanboy'e X0 żeby tylko obalić "stek bzdur" MarcePana. Za to Was uwielbiam. Przyganiają kociołki garnkowi. LOL!

Soul ja jak grałem w gry to Ty na kupę wołałeś papu. Mam Ci przypomnieć jak piałeś z zachwytów nad AC twierdząc że gra zmiecie wszystko? Teraz piszesz że gra od Ciebie dostałaby 8.5. WTF? Chociaż w sumie tylko świnia nie zmienia poglądów.

Trufs mi pisze żebym się zdecydował? To Ty się najpierw zdecyduj Soul bo parę tygodni temu AC miał urwać wszystkim głowy a teraz to gra na 8.5.

@Trufs
Ale ogólnie o co chodzi z tym zdecydowaniem się? Przecież wyraźnie w zaznaczonym przez Ciebie fragmencie pisze o grafice a nie o całości. Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Sorry, MarcePan, ale wydaje mi sie, ze Soul od razu pisał, że coś koło 8+. Nie dam sobie meskosci uciac, ale chyba tak pisał. A bzdury piszesz, nawet nie trzeba ich obalac.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1373 dnia: Grudnia 08, 2007, 21:38:40 pm »
To Ty się najpierw zdecyduj Soul bo parę tygodni temu AC miał urwać wszystkim głowy a teraz to gra na 8.5.

Tak, bo gra na 8.5 to syf...
W takim razie większość gier, jakie kiedykolwiek wyszły, to syf.

Zresztą, nie to żebym coś mówił, ale Ty również szczytowałeś nad Heavenly Sword... która na GR ma średnią niższą, niż AC.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2007, 21:40:30 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1374 dnia: Grudnia 08, 2007, 23:17:10 pm »
Heh... W cenie ~2k można złożyć kompa z core 2 duo, 2 giga ramu i średniej klasy kartą geforce z serii 8, która ma na pokładzie tyle pamięci co Xbox 360 w sumie. Na Crysis może nie starczyć, ale takie gry jak Bioshock czy GoW to łyka na śniadanie.

Zresztą, nie to żebym coś mówił, ale Ty również szczytowałeś nad Heavenly Sword... która na GR ma średnią niższą, niż AC.

Heavenly Sword może jest zbyt krótkie, może ma jakieś niedoróbki, ale na pewno nie jest tak nudne jak Assassin's Creed.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1375 dnia: Grudnia 08, 2007, 23:22:04 pm »
no i zapomniales dodac ze jest unikatowe ! :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1376 dnia: Grudnia 08, 2007, 23:45:44 pm »
Heavenly Sword może jest zbyt krótkie, może ma jakieś niedoróbki, ale na pewno nie jest tak nudne jak Assassin's Creed.

Tyle, że MarcePan, jako argument, dla którego uważa, że AC jest słaby (a Soul się nie zna na grach), podał jedynie średnią z GR; a wg średniej z tego samego serwisu HS jest gorsze, więc argument upada z głośnym hukiem.
Nie wnikam w to, czy dana gra jest dobra czy nie - bo w żadną nie grałem; sęk w tym, że ocenianie czyjegoś "znawstwa się" na grach na podstawie średniej ocen jest idiotyzmem :/.

Heh... W cenie ~2k można złożyć kompa z core 2 duo, 2 giga ramu i średniej klasy kartą geforce z serii 8, która ma na pokładzie tyle pamięci co Xbox 360 w sumie. Na Crysis może nie starczyć, ale takie gry jak Bioshock czy GoW to łyka na śniadanie.

Na Crysis też starczy ;). Może nie na grafikę na poziomie DX10 (Very High), ale pograć na porządnych ustawieniach by można było.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1377 dnia: Grudnia 09, 2007, 00:07:40 am »
Cytat: MarcePan link=topic=2178.msg236595#msg23659 :lol:5 date=1197145451
No proszę Trufs do usług Soula? Panowie nieźle się bawicie. :lol:

HeHe zabawne jakie zmasowane ataki formują fanboy'e X0 żeby tylko obalić "stek bzdur" MarcePana. Za to Was uwielbiam. Przyganiają kociołki garnkowi. LOL!

Soul ja jak grałem w gry to Ty na kupę wołałeś papu. Mam Ci przypomnieć jak piałeś z zachwytów nad AC twierdząc że gra zmiecie wszystko? Teraz piszesz że gra od Ciebie dostałaby 8.5. WTF? Chociaż w sumie tylko świnia nie zmienia poglądów.

Trufs mi pisze żebym się zdecydował? To Ty się najpierw zdecyduj Soul bo parę tygodni temu AC miał urwać wszystkim głowy a teraz to gra na 8.5.

@Trufs
Ale ogólnie o co chodzi z tym zdecydowaniem się? Przecież wyraźnie w zaznaczonym przez Ciebie fragmencie pisze o grafice a nie o całości. Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Wez prosze zastanow sie zanim cos napiszesz :/

Nie jestem fanboyem x0, nie bronie klocka, lecz pokazuje jakie bzdury piszesz, ac jest tez na ps3, wiec w jakis sposob pokazalem ze niby jestem fanboyem x0? Nie rozmieszaj mnie  :lol:

Piszesz o AC "gra mocno średnia " i "ocenami na poziomie 6/7" a wykazalem ze nie jest to prawda jako ze gra ma srednia na gamerankings 83%, jezeli to jest "gra mocno średnia " to wyjasnij mi dlaczego o HS z srednia 80% piszesz "Heavenly Sword oceniane bardzo wysoko" I to nie jest o grafice, bo napisales najpierw o tym ze gra jest oceniana 'bardzo wysoko' a potem ze za grafike dostaje "w większości 10/10", czego mi sie nawet nie chce sprawdzac by cie przypadkiem nie pograzyc...

Wiec o co chodzi z zdecydowaniem sie pytasz, chodzi o to czy gra na 80-83% to gra 'mocno srednia' czy gra 'bardzo wysoko oceniania' (to raczej nie jest synonim mocno srednia  :lol:) A moze exclusivy na ps3 maja jakies inne kryteria? Np gra jest exclusive na ps3 i juz jest swietna  :lol:



ps. Czyzby jakas gra na klocka wreszcie ruszyla Japonczykow?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2007, 00:10:02 am wysłana przez Trufs »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1378 dnia: Grudnia 09, 2007, 00:15:07 am »
Cytuj
Xbox 360's Lost Odyssey Sells 40k in First day sales in Japan while Uncharted for PS3 sells 7k
:cool:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1379 dnia: Grudnia 09, 2007, 00:20:29 am »
Ktoś wątpił, że tak się stanie? Powiedzmy sobie szczerze, Uncharted, w Japonii, nie miał szans z Lost Odyssey - nie ten typ gry.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1380 dnia: Grudnia 09, 2007, 00:29:55 am »
Zgadza się Lesiu tak pisałem , a co do wypocin MarcePana to lepiej bym tego nie ujął  :lol:

@Mr_Zombie

MarcePan swoich błędów nie widzi , podoba mi się AC to znaczy że nie znam się na grach :| Idiotyzm to nie słowo pasuje do niego i do tego co wypisuje .Ja przynajmniej mam obie konsole i na pewno grałem w więcej gier które ostatnio  ukazały się i mogę coś w tym temacie napisać, nie biorę swoich teorii i opinii z kosmosu .

@Iras no to sprzedawaj X0 łykaj PeCeta do kup PS3 i mamy święty spokój , będziesz miał same unikaty w domu  :lol:

@MarcePan

Wymyśl coś oryginalnego , a nie w kółko to samo jak zepsuta płyta  :lol: A skąd Ty człowieku wiesz odkąd ja w gry gram , kiedy kupiłem pierwszą konsolę ? Nie wiesz bo niby skąd , ale w Ty jesteś w tym  najlepszy ,gadasz najwięcej o tym o czym nie masz pojęcia  :lol: nic nowego  :eek: Sprowadza się do wszystkiego, przykre.....
Pokaż mi gdzie pisałem że gra zamiecie wszystko , na prawdę nie pamiętam , pisałem na pewno że mną gra zamiotła  :cool:
po za tym moi znajomi na XBL mają podobne zdanie o tej grze  8) Mam świra na punkcie tej gry zapraszam  do tematu o AC.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2007, 01:10:51 am wysłana przez Soul »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1381 dnia: Grudnia 09, 2007, 00:32:47 am »
Zgadza się Lasiu tak pisałem , a co do wypocin MarcePana to lepiej bym tego nie ujął  :lol:

:lol:

A odnośnie tego wyjebanego Uncharted, to boje sie, ze bedzie za duzo strzelania i oprocz wykonania technicznego mi nic nie podpasi, bo to może byc GoW w jungli z kilkoma skokami i inną fabułą. Sprawdze juz niedlugo, a jakby co, to na szczescie jest Allegro.  :cool:

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1382 dnia: Grudnia 09, 2007, 00:36:54 am »
Macie chlopaki problemy straszne...ja napisze wam jedno UNCHARTED!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1383 dnia: Grudnia 09, 2007, 03:23:24 am »
xboye mają problemy jak żydzi, co byś nie powiedział naruszasz ich świętośc, ok ps3 to syf, gniot roku, z najbardziej żałosną nagrodą eisa, jest gorszy 100 razy technicznie od xboxa360, oraz robione jest z gorszych podzespołów, teraz jest OK ?  "sonygeje" (jak to mawiają niektóre osoby na GO), to same dzieci, w dodatku nietolerancyjne, zwłaszcza ostatnio kiedy  "pojechali" (o jak młodzieżowo) po ambicji wytykając xboyom że niestac ich na "gejowską" (ponieważ od Sony) bravie.

Ogólnie najlpsze jest to, o czym juz kiedyś wspominałem,xboye lubią wytykac sonyboyom różne rzeczy, mimo że wcześniej również tak samo się zachowywali... ;)

Soul przecież Iras ma już unikat w domu, xbox to prawdziwy unikat pod względem awaryjności :lol:

Wy się tu pozjadacie, a tym czasem Wii for the Win :lol:

Marins

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1384 dnia: Grudnia 09, 2007, 08:25:42 am »
Soul przecież Iras ma już unikat w domu, xbox to prawdziwy unikat pod względem awaryjności :lol:

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

UNCHARTED !!!!!!!!!!

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1385 dnia: Grudnia 09, 2007, 10:26:41 am »
Zgadza się Lesiu tak pisałem , a co do wypocin MarcePana to lepiej bym tego nie ujął  :lol:

@Mr_Zombie

MarcePan swoich błędów nie widzi , podoba mi się AC to znaczy że nie znam się na grach :| Idiotyzm to nie słowo pasuje do niego i do tego co wypisuje .Ja przynajmniej mam obie konsole i na pewno grałem w więcej gier które ostatnio  ukazały się i mogę coś w tym temacie napisać, nie biorę swoich teorii i opinii z kosmosu .

@Iras no to sprzedawaj X0 łykaj PeCeta do kup PS3 i mamy święty spokój , będziesz miał same unikaty w domu  :lol:

@MarcePan

Wymyśl coś oryginalnego , a nie w kółko to samo jak zepsuta płyta  :lol: A skąd Ty człowieku wiesz odkąd ja w gry gram , kiedy kupiłem pierwszą konsolę ? Nie wiesz bo niby skąd , ale w Ty jesteś w tym  najlepszy ,gadasz najwięcej o tym o czym nie masz pojęcia  :lol: nic nowego  :eek: Sprowadza się do wszystkiego, przykre.....
Pokaż mi gdzie pisałem że gra zamiecie wszystko , na prawdę nie pamiętam , pisałem na pewno że mną gra zamiotła  :cool:
po za tym moi znajomi na XBL mają podobne zdanie o tej grze  8) Mam świra na punkcie tej gry zapraszam  do tematu o AC.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1386 dnia: Grudnia 09, 2007, 11:29:03 am »
Youn dobrze gada! :P

@Trufs

Widzę że nadal nie rozumiesz iż pisząc o HS wyszczególniałem ocenę za grafikę.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2007, 13:22:17 pm wysłana przez MarcePan »

Satanael

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-10-2007
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1387 dnia: Grudnia 09, 2007, 11:42:03 am »
xboye mają problemy jak żydzi, co byś nie powiedział naruszasz ich świętośc, ok ps3 to syf, gniot roku, z najbardziej żałosną nagrodą eisa, jest gorszy 100 razy technicznie od xboxa360, oraz robione jest z gorszych podzespołów, teraz jest OK ?  "sonygeje" (jak to mawiają niektóre osoby na GO), to same dzieci, w dodatku nietolerancyjne, zwłaszcza ostatnio kiedy  "pojechali" (o jak młodzieżowo) po ambicji wytykając xboyom że niestac ich na "gejowską" (ponieważ od Sony) bravie.

Ogólnie najlpsze jest to, o czym juz kiedyś wspominałem,xboye lubią wytykac sonyboyom różne rzeczy, mimo że wcześniej również tak samo się zachowywali... ;)

Soul przecież Iras ma już unikat w domu, xbox to prawdziwy unikat pod względem awaryjności :lol:

Wy się tu pozjadacie, a tym czasem Wii for the Win :lol:

To samo co napisałeś, a nawet jeszcze gorzej dotyczy fanboy'ów sony, mogę Ci to powiedzieć jako osoba nie opowiadająca się za żadną ze stron.A posty Marcepana mówiące już 5 raz to samo "Uncharted" są nudne i pokazują, że na Ps3 tak naprawdę jest tylko jedna dobra gra :](taki można wyciągnąć wniosek).Co do X'a unikata pod względem awaryjności to Ci powiem, że PS3 jest unikatem pod względem małej ilości dobrych gier.Nawet Xbox (pierwszy) miał po roku premiery więcej dobrych gier.Poza tym, PS3 ma mniejsze repliability czy jakoś tak :P.Achviementy dają naprawdę dużo frajdy.Można pisać, ze to nie jest potrzebne.Tak się wydaje, ale dopóki się nie będzie miało X'a :)
P.S: Mi się wydaje, że Youn dał ten obrazek, aby "po naśladować" tą osobę na forum, która ma "UNCHARTED" i tylko "UNCHARTED" w każdym poście :] Ale mogę się mylić :)


Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1388 dnia: Grudnia 09, 2007, 12:23:31 pm »
Ja już chyba wiem jak zrobię. W przyszłym roku kupuję "Trzy-Szóstkę", głównie ze względu na spokój przy multiplatformowych tytułach, oraz dla kilku smakowitych exclusivów (Bioshock, Mass Effect, Alan Wake, Splinter 5), jednocześnie mając nadzieję, że widmo awaryjności nie będzie wisiało w tak ogromnym stopniu nad konsolą. Z PS3 poczekam sobie do 2009, kiedy cena będzie już całkiem niziutka, a sprzęcik będzie bogaty w wiele prześwietnych tytułów (GoW3! itd.).

PS. Jak to dobrze nie być fanboy'em :P .
PSN ID: WojtqGO

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1389 dnia: Grudnia 09, 2007, 12:58:16 pm »
Youn dobrze gada! :P

@Trufs

Widzę że nadal nie rozumiesz i pisząc o HS wyszczególniałem ocenę za grafikę.

Wez sie teraz nie wykrecaj, napisales :

"Po paru miesiącach Heavenly Sword oceniane bardzo wysoko. Oceny za grafikę to w większości 10/10"

Co znaczy, ze twoim zdaniem oceny HS sa bardzo dobre, a oceny za grafike ' to w wiekszosci 10/10' Nie napisales "HS za grafike jest bardzo dobrze ocenianie", tylko ze jest  ogolnie bardzo wysoko oceniane, a do tego za grafike na 10...

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1390 dnia: Grudnia 09, 2007, 13:00:19 pm »
Cytuj
Achviementy dają naprawdę dużo frajdy.Można pisać, ze to nie jest potrzebne.Tak się wydaje, ale dopóki się nie będzie miało X'a Smile
mnie Achivmenty nie ruszają a mam x360, ale nie mówie że to zły pomysł, wręcz przeciwnie tylko jakoś to do mnie nie przemawia

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1391 dnia: Grudnia 09, 2007, 13:31:44 pm »
Youn dobrze gada! :P

@Trufs

Widzę że nadal nie rozumiesz i pisząc o HS wyszczególniałem ocenę za grafikę.

Wez sie teraz nie wykrecaj, napisales :

"Po paru miesiącach Heavenly Sword oceniane bardzo wysoko. Oceny za grafikę to w większości 10/10"

Co znaczy, ze twoim zdaniem oceny HS sa bardzo dobre, a oceny za grafike ' to w wiekszosci 10/10' Nie napisales "HS za grafike jest bardzo dobrze ocenianie", tylko ze jest  ogolnie bardzo wysoko oceniane, a do tego za grafike na 10...

Jak byś całość dyskusji wtedy przeczytał to byś wiedział że toczy się ona tylko pod kątem oprawy wizualnej w grach.

BTW.

http://www.ps3site.pl/dmc4-wojenke-czas-zaczac


Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1392 dnia: Grudnia 09, 2007, 13:45:42 pm »
A tymczasem Gearsy to 94%, Halo 3 - 93%, Bioshock - 95% z grafiką na poziomie Uncharted i lepszą co tym bardziej ośmiesza pocieszne teksty o przełomowej grafice gry z Nathanem w roli głównej ...

Tego nigdy nie zrozumiem - gorliwy fan swojej PS3 zamiast chwalić rzeczywiste zalety gier na PS3 podnieca się nieprzytomnie grami na poziomie graficznym dawno już obecnym na konsoli konkurencji. 8)


zaraz ci powklejaja screeny z tych gier H3, BS, GoW na ktorych marcinps3 obrysuje w paincie wszystkie krawedzie, a marcepan bedzie szukal rozmytej tekstury na dalszym planie, ale to i tak nie zmienia faktu ze wlasnie te 3 tytuly pokazuja ktora platforma jest lepsza, na XO po roku juz byl GoW na PS3 nie ma nic takiego, a oceny na tym poziomie Gearsy 94%, Halo 3 - 93%, Bioshock - 95% to tylko marzenia fanatykow Sony, proste na XO poprostu sa lepsze gry...

PS3 na start dostało Motor Storm, który nie wiele odbiega od pamiętnego rendera i o tym piszą wszystkie gazety i serwisy. Po paru miesiącach Heavenly Sword oceniane bardzo wysoko. Oceny za grafikę to w większości 10/10/ Potem Rachet & Clank, kolejny graficzny killer. A teraz Uncharted.



Jasne jest dla mnie ze tutaj jest wymiana slowna na temat dobrze ocenianych gier -.-'


ps. http://n4g.com/NewsCom-91354.aspx#Comments
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2007, 13:59:17 pm wysłana przez Trufs »

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1393 dnia: Grudnia 09, 2007, 14:09:42 pm »
Cytuj
Jak byś całość dyskusji wtedy przeczytał to byś wiedział że toczy się ona tylko pod kątem oprawy wizualnej w grach.
A tutaj to już się rozbija o najprostsze dywagacje. Wolisz "ładne gówno" czy "brzydki torcik" :lol:

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1394 dnia: Grudnia 09, 2007, 15:34:19 pm »
Co do tego
Cytuj
Devil May Cry 4 360 Edition: Looks And plays Identical To The PS3 Edition.
http://n4g.com/NewsCom-91354.aspx#Comments

To ja bym baaaardzo uważał
Cytuj
Words: Mikel Reparaz, GamesRadar US

po porównaniu Assassins Creed jakie odstawił Games Radar US nie mam do nich krzty zaufania (lamusy jedne) :x
Merkiny...
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1395 dnia: Grudnia 10, 2007, 11:33:15 am »
Cytuj
Nagrody Video Game Awards rozdane!

Tegoroczna edycja amerykańskiej imprezy Video Game Awards dobiegła już końca. Jak to zywkle na tego typu spotkaniach bywa, wyłonione zostały produkcje oraz firmy w kategorii "The Best of...". Jesteście ciekawi jaka była najlepsza gra na PlayStation 3, najdoskonalsza gra na kieszonsolki, który tytuł cechował się w 2007 roku najpiękniej skomponowaną oprawą dźwiękową, a także jaka produkcja jest najlepszą grową adaptacją filmu? Zapraszam więc do rozwinięcia wieści...

Pełne zestawienie:

Gra roku - BioShock

Najlepsza gra na PS3 - Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

Najlepsza gra na Wii - Super Mario Galaxy

Najlepsza gra na X360 - BioShock

Najlepsza gra na handheldy - The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Najlepsza gra na PC - The Orange Box

Najlepsza strzelanina - Call of Duty 4: Modern Warfare

Najlepsza gra akcji - Super Mario Galaxy

Najlepsza gra muzyczna - Rock Band

Najlepsze RPG - Mass Effect

Najlepsza gra wyścigowa - DiRT

Najlepsza gra wojenna - Call of Duty 4: Modern Warfare

Producent roku - Harmonix

Najlepsza grafika - Crysis  -- a gdzie Uncharted?!

Przełomowa technologia - Portal

Najlepsza gra o sporcie indywidualnym - Skate

Najlepsza gra o sporcie zespołowym - Madden NFL 08

Najlepsza gra oparta na filmie lub programie telewizyjnym - The Simpsons Game

Najlepsza ścieżka dźwiękowa - Rock Band

Najlepsza oryginalna ścieżka dźwiękowa - BioShock

Najlepsza gra multiplayer - Halo 3

Najbardziej wciągająca gra - Halo 3



zrodlo : giery.eu

pytanie mam, gdzie jest HS, UD itd...skoro onw wszystkie takie "supcio" sa!?

BioShock zostal uznany za gre roku rowniez przez BAFTA (British Academy of Film and Television Arts)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2007, 11:56:55 am wysłana przez LoNdEk »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1396 dnia: Grudnia 10, 2007, 12:00:16 pm »
gra roku, najlepsza gra multiplayer i najlepsza oryginalna sciezka dzwiekowa to jakies nieporozumienie
gra roku - przereklamowany, nudny, gubiacy klatki bioshock? pseudofps  bez akcji na poziomie trudnosci 'mam downa' ? :lol:
najlepsza gra multiplayer - nie pozwalajacy nam wybrac normalnego trybu, karzacy za wyjscie z pre-game lobby Halo3? Niezbalansowany, nieskillowy, choc faktycznie wciagajacy, przereklamowany multiplayer? oni grali w ogole w coda czy im konsole padly? :lol:
nie jestem pewny co mieli na mysli piszac 'oryginalna sciezka dzwiekowa' ale w tym roku muzyka z halo3 dla mnie rzadzi...
najlepsza gra akcji to jakies nieporozumienie lub blad w tlumaczeniu. platformowka to moze byc gra akcji, ale w takim mario akcji jest tyle ile w bioshocku lub demie orange boxa :lol:
UNCHARTED!!!![/i] chyba wyszedl za pozno, bo sie nie zalapal na najlepsza gre na ps3 :???:
na x0 jest 10 lepszych gier niz chu... bioshock
btw harmonix to developer guitar hero? za co dostali nagrode producenta roku? :???:
ogolnie to w ogole sie z tymi wynikami nie zgadzam :cool: skladanka gra roku na pc... za rok wyjdzie orange box2 z hl, hlbs. normalnym orange boxem i ep3 i znow bedzie hit? :roll:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1397 dnia: Grudnia 10, 2007, 12:19:28 pm »
gra roku, najlepsza gra multiplayer i najlepsza oryginalna sciezka dzwiekowa to jakies nieporozumienie
gra roku - przereklamowany, nudny, gubiacy klatki bioshock? pseudofps  bez akcji na poziomie trudnosci 'mam downa' ? :lol:
najlepsza gra multiplayer - nie pozwalajacy nam wybrac normalnego trybu, karzacy za wyjscie z pre-game lobby Halo3? Niezbalansowany, nieskillowy, choc faktycznie wciagajacy, przereklamowany multiplayer? oni grali w ogole w coda czy im konsole padly? :lol:
nie jestem pewny co mieli na mysli piszac 'oryginalna sciezka dzwiekowa' ale w tym roku muzyka z halo3 dla mnie rzadzi...
najlepsza gra akcji to jakies nieporozumienie lub blad w tlumaczeniu. platformowka to moze byc gra akcji, ale w takim mario akcji jest tyle ile w bioshocku lub demie orange boxa :lol:
UNCHARTED!!!![/i] chyba wyszedl za pozno, bo sie nie zalapal na najlepsza gre na ps3 :???:
na x0 jest 10 lepszych gier niz chu... bioshock
btw harmonix to developer guitar hero? za co dostali nagrode producenta roku? :???:
ogolnie to w ogole sie z tymi wynikami nie zgadzam :cool: skladanka gra roku na pc... za rok wyjdzie orange box2 z hl, hlbs. normalnym orange boxem i ep3 i znow bedzie hit? :roll:

w bioshock chodzi o klimat jednym pasuje innym nie:D, H3 to raczej ogrom tego co soba prezentuje tzn. ten Hype, ilosc ludzi na multi itd... co do tych nagrod to spojrz zawsze tak jest jak jakies nagrody rozdaja ze jednym pasuje a innym nie...normalka:D

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1398 dnia: Grudnia 10, 2007, 12:37:38 pm »
przereklamowany,nudny ... bioshock.

LOL

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #1399 dnia: Grudnia 10, 2007, 12:48:48 pm »
Uncharted nie było brane pod uwagę w tym zestawieniu.