Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2696877 razy)

0 użytkowników i 73 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4000 dnia: Kwietnia 16, 2008, 17:40:43 pm »
Przez tyle lat na PC nigdy nie było wyścigu, który w swoim czasie doganiałby grafiką mistrzów z Polyphony i zapewne nie będzie też tak w tym przypadku.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4001 dnia: Kwietnia 16, 2008, 17:52:52 pm »
Ale nie dlatego, że komputer nie potrafi wygenerowac lepszej grafiki, tylko dlatego, że producenci gier są nieudolni - takie to trudne? PCty co krok pokazują na co je stać, GT5 pociągnęłby z palcem w dupie. Platforma ta nie ma szczęścia do wyścigów, fakt, co nie znaczy, że jest na nie za słaba :? - jakby ci tam z polyphony przyłożyli się do ewentualnej konwersji, to grafa w pecetowym GT wypalałaby oczy tak samo, jak na PS3. Dodatkowo może oczu nie wypalałby brak zniszczeń samochodów, bo pewnie kilka dni później jakiś nerd napisałby łatkę dodającą ten element :lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 995
  • Reputacja: 132
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4002 dnia: Kwietnia 16, 2008, 17:53:10 pm »
Tak to już jest że te najładniejsze gry często dla mogą wydawać się sterylne. Weźmy taki Uncharted. Wielu zarzuca tej grze że jest nieco plastikowa. Podobnie z GT5:P. Być może wynika to z dokładności grafiki, która pokazuje najmniejsze szczególiki.

imo to prawie każda gra wygląda sztucznie, Gearsy, Uncharted, wszytko to naładowane efektami niczym nie przypominające realizmu, a mają się tylko podobać. Realizmu nie będzie jeszcze przez kupe czasu, GT wygląda ładnie, ale nie przesadzajmy że to fotorealizm.

co do sprzedaży, wyjdzie kiedy tam w przyszłości FF XIII to i PS3 braknie na pułkach a cała Japonia pozabija się o pudełko.

Imo, swiat jest walniety.. a my więźniami tego chorego systemu i kochamy kłócić o pietruchy, bo gdzieś widać o jeden ząbek więcej, z tąd te wojny na świecie :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2008, 17:55:54 pm wysłana przez Moldar »

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4003 dnia: Kwietnia 16, 2008, 18:05:52 pm »
Tak to już jest że te najładniejsze gry często dla mogą wydawać się sterylne. Weźmy taki Uncharted. Wielu zarzuca tej grze że jest nieco plastikowa. Podobnie z GT5:P. Być może wynika to z dokładności grafiki, która pokazuje najmniejsze szczególiki.

imo to prawie każda gra wygląda sztucznie, Gearsy, Uncharted, wszytko to naładowane efektami niczym nie przypominające realizmu, a mają się tylko podobać. Realizmu nie będzie jeszcze przez kupe czasu, GT wygląda ładnie, ale nie przesadzajmy że to fotorealizm.

co do sprzedaży, wyjdzie kiedy tam w przyszłości FF XIII to i PS3 braknie na pułkach a cała Japonia pozabija się o pudełko.

Imo, swiat jest walniety.. a my więźniami tego chorego systemu i kochamy kłócić o pietruchy, bo gdzieś widać o jeden ząbek więcej, z tąd te wojny na świecie :D

swieta racja

nakimushi

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4004 dnia: Kwietnia 16, 2008, 21:07:40 pm »
o matko Sega rally wyglada lepiej na ps3  :lol:

moj kumpel mi ostatio pisal ze za 2,5 tys mozna takiego kompa zlorzyc ze wszystkie konwersje z konsol (mimo ze sa slabymi konwersjami robionymi pod kazdy procek i karte na rynku) smigaja w 60 klatkach przy lepszych teksturach AA i anizo /
Bioschock - Gears of War czy Sega rally u niego wygladaja lepiej a nie ma zadnego super sprzetu

GT5 wyglada bardzo ladnie ale gdyby Polyphony mialo 2 czy nawet 4 lata by zrobic takie same wyscigi pod 1 karte graficzna i 1 procka to nie ma bata zeby wygladalo gorzej na pc

ehhh dzieciaki ;)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4005 dnia: Kwietnia 16, 2008, 21:38:44 pm »
No tak,może nawet za mnie złożysz kompa który te gry uciągnie.Ale po pierwsze wole sie rozwalić na kanapie,pad w łape i gram,nie martwiąc się czy gra pojdzie czy mam dużo miejsca na dysku i takie tam.Po drugie,za 2,5 tys to mam 3 xboxy :PP.A po 3,te kosole,tak do 2012 przetrwaja i bede na nie wychodzic killery,kupujesz plyte,wkladasz i grasz,a na kompie do 2012 to jeszcze ze 2 razy zmodernizujesz kompa za min.500 zl żeby pograć w najnowsze hity.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4006 dnia: Kwietnia 16, 2008, 21:42:01 pm »
No tak,może nawet za mnie złożysz kompa który te gry uciągnie.Ale po pierwsze wole sie rozwalić na kanapie,pad w łape i gram,nie martwiąc się czy gra pojdzie czy mam dużo miejsca na dysku i takie tam.Po drugie,za 2,5 tys to mam 3 xboxy :PP.A po 3,te kosole,tak do 2012 przetrwaja i bede na nie wychodzic killery,kupujesz plyte,wkladasz i grasz,a na kompie do 2012 to jeszcze ze 2 razy zmodernizujesz kompa za min.500 zl żeby pograć w najnowsze hity.
chyba chciałeś powiedzieć 20 razy

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4007 dnia: Kwietnia 16, 2008, 21:52:12 pm »
Odibjesz sobie na cenie gier ;).

Poza tym, nie chodziło o to, na czym jest wygodniej grać (tak swoją drogą, do kompa również możesz podpiąć bezprzewodowego pada, również możesz go podłączyć pod telewizor HD i również możesz rozwalić się na kanapie...), tylko, czy komp to pociągnie. A pociągnie i wcale na takiego kompa nie trzeba wydawać majątku. Sprzęt, ponieważ co rusz wychodzi coś nowego, cały czas tanieje, ceny lecą na pysk.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4008 dnia: Kwietnia 16, 2008, 21:54:35 pm »
Odibjesz sobie na cenie gier ;).

Poza tym, nie chodziło o to, na czym jest wygodniej grać (tak swoją drogą, do kompa również możesz podpiąć bezprzewodowego pada, również możesz go podłączyć pod telewizor HD i również możesz rozwalić się na kanapie...), tylko, czy komp to pociągnie. A pociągnie i wcale na takiego kompa nie trzeba wydawać majątku. Sprzęt, ponieważ co rusz wychodzi coś nowego, cały czas tanieje, ceny lecą na pysk.
nie przekonałeś mnie ;) nadal wole konsole  8)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4009 dnia: Kwietnia 16, 2008, 21:57:42 pm »
Nawet nie próbowałem przekonywać :P.

Tylko po prostu śmieszy mnie, w obecnych czasach, argument za konsolami w stylu: bo na konsoli to się rozłożę przed dużym telewizorem, z padem w łapie na kanapie. Tak jakby ludzie wciąż myśleli, że granie na kompie to siedzenie z garbem na plecach na niewygodnym taborecie przed 15 calowym monitorkiem i trzepanie w klawiaturę.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4010 dnia: Kwietnia 16, 2008, 22:07:08 pm »
No bo w większości przypadkach tak jest :P Raczej mały odsetek ludzi nie kupił konsoli tylko postanowił grać na "komputerze" na telewizorze i z padem w lapie lezac na kanapie.No i ta modernizacja chociaz w sumie racja ze na cenie gier sie odbije,ale nie az tak jak to jest z modernizacją kompa + takze kupno orginalnych gier :P JA wole konsole a to dlatego ze kompa mam slabego i co zalacze to sie tnie a na konsoli kupuje gre wrzucam i gram :D gdybym mial wypas sprzet nie narzekalbym tak :PP

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4011 dnia: Kwietnia 16, 2008, 22:39:31 pm »
No bo w większości przypadkach tak jest :P Raczej mały odsetek ludzi nie kupił konsoli tylko postanowił grać na "komputerze" na telewizorze i z padem w lapie lezac na kanapie.No i ta modernizacja chociaz w sumie racja ze na cenie gier sie odbije,ale nie az tak jak to jest z modernizacją kompa + takze kupno orginalnych gier :P JA wole konsole a to dlatego ze kompa mam slabego i co zalacze to sie tnie a na konsoli kupuje gre wrzucam i gram :D gdybym mial wypas sprzet nie narzekalbym tak :PP
Dziś grałem na komputerze na telewizorze z padem w łapie siedząc wygonie na fotelu.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4012 dnia: Kwietnia 16, 2008, 22:42:52 pm »
No tak ale chodziło mi o to że raczej mało ludzi tak gra większość woli na konsoli lub gra w komputer ale tradycyjnie klawiatura,mysz,niewygodny fotel(na poczatku wygodny ale po 2 h siedzenia,nie idzie wysiedziec hehe) i monitor,tak mi sie wydaje.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4013 dnia: Kwietnia 16, 2008, 22:46:21 pm »
Z własnych obserwacji, zgadzam się z SH16.

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4014 dnia: Kwietnia 17, 2008, 08:15:42 am »
Dziś grałem na komputerze na telewizorze z padem w łapie siedząc wygonie na fotelu.

A ja kontroler od WII podłącze do PC i bede katował w Black & White :)
Narazie to używam go do grania w emu NES'a i SNES'a

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4015 dnia: Kwietnia 17, 2008, 09:42:07 am »
Hmmm. jak teraz o tym wspomniałeś, Wiilot idealnie nadawałby się do B&W - to całe chwytanie i rzucanie ludkami, przyciąganie się do ziemi... :)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4016 dnia: Kwietnia 17, 2008, 11:28:53 am »
Da się grać wiilotem na PC?! Bo trafiłem na TAKI wynalazek Logitecha  :-o

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4017 dnia: Kwietnia 17, 2008, 13:05:08 pm »
Wilotem do się na 100%, wiem bo sam tak gram :) Wiisis rox  8)
Da się jeszcz podłączyć SIXAXIS przez usb lub bluetooth

Co do pada od X'a to sprawa jest bardziej skąplikowana i potrzebny jest odbiornik do PC (lub pad na kabelku :/ )

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4018 dnia: Kwietnia 17, 2008, 13:40:59 pm »
Ja gram  na PC z 19" LCD i nawet jak kupie sobie konsole to i tak podłącze sobie ją do monitora i bede gral jak na kompie tylko z padem w reku mi tak jest wygodniej. Ja jakoś na kompie pykam po 5-6 h jak mam czas i  nie narzekam w miekim biurowym fotelu jest w sam raz. nie wyobrażam sobie jednej rzeczy Fps-y na analogach syf stulecia

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4019 dnia: Kwietnia 17, 2008, 14:02:50 pm »
Fps-y na analogach syf stulecia
Albo nie grałeś, albo grałeś bardzo mało skoro tak mówisz.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4020 dnia: Kwietnia 17, 2008, 14:09:32 pm »
To inaczej -- fpsy na analogach w porównaniu z fpsami na myszce + klawiaturze to syf ;). Bo to, że da się grać i to przyjemnie, to na pewno, skoro tyle fps'ów wychodzi na konsole. Jednak wygody i precyzji myszki nic nie przebije.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4021 dnia: Kwietnia 17, 2008, 14:11:16 pm »
Pozwolicie że ustosunkuję się do twierdzenia że granie na analogach w FPS'y to syf. Otóż IMO granie na analogach daje więcej frajdy. Czemu? Bo trzeba więcej kombinować, skrywać się, skradać i strzelać wtedy gdy mamy pewną pozycję. Grając myszą (ponad 2 lata gry w CS 1.6 w moim przypadku) jeśli opanujemy celność na wysokim poziomie to po prostu możemy wypaść i wyciąć paru laików z miejsca. Padem jest tak bardziej ciekawie. Oczywiście IMO.

Po prostu bardziej to przypomina realia. Wojak nie wypada sam na pole walki i wali każdemu na odległość 300 metrów heady.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4022 dnia: Kwietnia 17, 2008, 14:18:13 pm »
Możliwe ale mi jest ciężko. W COD4 na PC gram ostro MP i jest czad i nie wyobrażam sobie tej gry na padzie jakoś. Może troche praktyki i ideał ale jak bym miał grac na starcie w MP na PS3 to bym sie pochastał astatnie miejsce w tabeli jak nic

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4023 dnia: Kwietnia 17, 2008, 14:28:21 pm »
Kwestia przyzwyczajenia ;) Oczywiście, na padzie nigdy nie osiągniesz takiej precyzji, jak używając tandemu myszka+klawiatura, ale do takich gier, jak CoD4 nie jest ona konieczna. Gorzej byłoby z profesjonalnym graniem na przykład w takiego CSa, ale to inna bajka.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4024 dnia: Kwietnia 17, 2008, 17:34:02 pm »
astatnie miejsce w tabeli jak nic
Liczy się fun, a nie miejsce w tabeli ;)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4025 dnia: Kwietnia 17, 2008, 21:51:28 pm »
Pozwolicie że ustosunkuję się do twierdzenia że granie na analogach w FPS'y to syf. Otóż IMO granie na analogach daje więcej frajdy. Czemu? Bo trzeba więcej kombinować, skrywać się, skradać i strzelać wtedy gdy mamy pewną pozycję. Grając myszą (ponad 2 lata gry w CS 1.6 w moim przypadku) jeśli opanujemy celność na wysokim poziomie to po prostu możemy wypaść i wyciąć paru laików z miejsca. Padem jest tak bardziej ciekawie. Oczywiście IMO.

Po prostu bardziej to przypomina realia. Wojak nie wypada sam na pole walki i wali każdemu na odległość 300 metrów heady.
Nie zgodze sie totalnie.
Po pierwsze napisales, ze jest bardziej realnie, opisujac przypadkiem rostrzeliwania laikow.
Po drugie opisujesz przypadek CS 1.6, ktory do realnych nigdy nie nalezal ;]
Po trzecie opisujesz "Bo trzeba więcej kombinować, skrywać się, skradać i strzelać wtedy gdy mamy pewną pozycję", czyli campienie, ktore jest negatywnym zjawiskiem w grach FPP, bo nijak nie reprezentuje skilla.
Po czwarte najwazniejszym aspektem FPP jest wlasnie sterowanie i jesli nie jest wygodne, czyli nie dostarcza pelnej swobody ruchu i szybkosci reakcji odpowiadacej tempu gry, to zamiast bawic frustruje [nie mowie o niedzielnych graczach].
Glownym motorem napedowym rozgrywki w FPP jest cwiczenie refleksu, taktyki, czyli tak zwanego skilla. Nie grasz FPP, zeby sobie pograc, a zeby jak najwiecej zabic i jak najmniej razy zginac, a to sie wiaze i z umiejetnoscia celowania jak i refleksem, co sprowadza sie tylko i wylacznie do kontroli postaci, czyli sterowania.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4026 dnia: Kwietnia 17, 2008, 22:10:06 pm »
Skradanie się to kampienie? Od kiedy? Kamper to koleś, który całą rundę siedzi gdzieś przyczajony a nie ktoś ktoś kto po prostu się zakrada.

Owszem mysz i klawka do takich gier na UT3 ale do COD4 pad mi w zupełności odpowiada.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4027 dnia: Kwietnia 17, 2008, 22:29:05 pm »
Ja nie wyobrażam sobie grania na klawierze i myszy. Próbowałem grać w kafejce na klawiaturze w CoD'a 4 i ni chuchu nie sprawiało mi to takiej przyjemności jak granie na padzie. Nie ma to jak dzierżyć w łapie całe urządzenie kontrolujące, a nie 1987986876 klawiszy plus mycha. Błeeee...

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4028 dnia: Kwietnia 17, 2008, 22:57:53 pm »
Jak ktoś napiera na FragFx to gra razem z ludźmi posługującymi się padem? Zawsze mnie to ciekawiło...

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4029 dnia: Kwietnia 17, 2008, 23:00:05 pm »
W UT serwery są podzielone (ale ręki uciąć nie dam!).

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4030 dnia: Kwietnia 17, 2008, 23:10:19 pm »
Jak jest dobrze zrobiona obsługa pada np. w Halo to na padzie nawet w FPS'y dobrze się gra.
Na Xboxe oczywiście ;)  :lol:
Analogi w padzie do X'a są lepsze do FPS'ów niż te w PS3  8)

--------------

http://multiplayerblog.mtv.com/2008/04/14/study-publishers-shouldnt-release-demos-just-trailers/

To jest ciekawe - okazuje się że nie opłaca wydawać się dem - najlepiej sprzedają się gry reklamowane tylko trailerami.

Wypuszczenie tylko dema na PS3 to, statystycznie, porażka (lepiej już nic nie pokazywać niż "reklamować" się demem  :lol: )


Na X360 najgorzej jest jak niczego się nie wypuści - ani dema ani trailerów:


Cytuj
EEDAR found that the highest selling games on both Xbox 360 and PlayStation 3 produced buzz via Xbox Live Marketplace and PlayStation Network with trailers alone.

Cytuj
Though demos have become commonplace a few weeks ahead of a game’s release, the EEDAR found that trailers are more effective than hands-on time with the product. Short and Zatkin actually recommended publishers start producing demos only after release to avoid interference with the final weeks of polish.

These findings appear consistent across both Xbox 360 and PS3 since the launch of the machines, except in one instance. Games that did not release a trailer or demo on PSN performed better at retail than games on Xbox 360. On Xbox 360, it appears, publishers are better off releasing something, whether that’s just a demo, just a trailer or both elements.

It doesn’t seem likely demos are going away anytime soon — especially for titles that can’t afford a strong TV and online marketing campaign — but the numbers suggest larger games may benefit from avoiding a demo.
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

nakimushi

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4031 dnia: Kwietnia 18, 2008, 00:18:05 am »
analogi w padzie od xa moze i sa lepsze ale od pada od ps2  :grin:
ps3 ma swietne galki i gra sie identycznie w fpsy jak na xie a moze i lepiej
sprawdzone przez mnie ;)

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4032 dnia: Kwietnia 18, 2008, 00:37:51 am »
sprawdzone przez mnie ;)
i potwierdzone przeze mnie :) po tym, czego sie naczytalem na temat pada od ps3, ze jest taki lipny, w fpsy grac sie nie da, ze ma galki zalosne itp, W ZYCIU bym nie przypuszczal, ze bedzie mi sie grac na nim tak samo wygodnie jak na x0 - przyzwyczajenie sie do pada ps3 zajelo mi dwie partyjki w ut3 - jedna, by zobaczyc jakie sa standardowe ustawienia, a druga, by zobaczyc jak sie sprawuja moje zmiany :lol: imo pad od ps3 = pad od x0 w kwestii fpsow.

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4033 dnia: Kwietnia 18, 2008, 00:44:08 am »
Jak dla mnie analogi w PS3 (sixaxis) są mniej precyzyjne, za duży dead-zone a potem ostro do max'a.  :-?
Na padzie od X'a jest, jak dla mnie, dokładniej. Łatwiej o małe korekty.
No i roztaw/wymiary SIXAXISA/DS i poprzednich nie dla mnie - mam za duże łapska...

Ale może gdybym miał PS3, a nie grał na wychodnym i to okazyjnie na chlebaku, to bym się przyzwyczaił.  8)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 00:47:16 am wysłana przez Gość Anonimowy »
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4034 dnia: Kwietnia 18, 2008, 01:24:20 am »
uwielbiam te tabelki i wykresy anonimowego :-D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4035 dnia: Kwietnia 18, 2008, 10:04:32 am »
Potwierdzam że SixaxiS bardzo dobrze sprawuje się w FPS'ach. Powiem nawet że lepiej od pada do X0 ponieważ symetryczne umieszczenie gałek daje dostęp do wszystkich przycisków (w tym start i select) bez zbędnego błądzenia po dużej powierzchni jak to ma miejsce na padzie od X0.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4036 dnia: Kwietnia 18, 2008, 10:26:12 am »
Dobra spoko, ja wole grac na klawie i myszy bo w COD4 mam wielką precyzje i łatwo nabija mi sie punkty, mam szybszy czas reakcji nie tracąc na precyzji, ciekaw jestem ze jak bym w COD4 miał snajpere i grał na padzie to bym mógł chodź 1 gościa ustrzelić nie fuxsem ale skillem.A jeśli chodzi o pada to wole od PS3 nie potrafie okreslic dlaczego ale tak mam wiec...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4037 dnia: Kwietnia 18, 2008, 10:31:34 am »
osobiście do ścigałek pasuje mi dużo bardziej pad od X360(spusty), do bijatyk/pro evo pad od PS3(krzyżak, wygodniejsze umiejscowienie L1/R1), do reszty:fps,platformówki, slashery itd. bez znaczenia raczej (no może precyzja gałek jest na korzyść sprzętu MS).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 10:35:26 am wysłana przez s00s »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4038 dnia: Kwietnia 18, 2008, 10:33:13 am »
Potwierdzam że SixaxiS bardzo dobrze sprawuje się w FPS'ach. Powiem nawet że lepiej od pada do X0 ponieważ symetryczne umieszczenie gałek daje dostęp do wszystkich przycisków (w tym start i select) bez zbędnego błądzenia po dużej powierzchni jak to ma miejsce na padzie od X0.

MarcePan, nie kombinuj... Nigdy nie miałem problemu ze zlokalizowaniem start i back ani żadnego innego klawisza na padzie od XO. Z tymi gałkami od sixaxisa to coś kręcicie, bo co prawda dużo nie grałem, ale wydają się tak samo mało precyzyjne (niski opór, duży dead zone) jak w DS2.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4039 dnia: Kwietnia 18, 2008, 10:41:28 am »
Kwestia przyzwyczajenia  8-) Przynajmniej przy wybieraniu broni krzyżak się nie gubi  :wink: