Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2626339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maximmus80

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5440 dnia: Lipca 04, 2008, 15:50:22 pm »
Cytuj
To nie są przemyślenia, tylko zwykłe kłamstwa. Pierwszy prawie "wielordzeniowy" procesor to Pentium D. Za wikipedią, Pentium D został zaprezentowany w 2005 roku. Gdzie tam trzem latom do dekady...
interpretujesz jak chcesz... z tego co się orientuje to procesory x86 są uzywane od conajmniej dekady, a CELL to zupełnie nowa technologia... nic nie napisałem o wielordzeniowośći :P

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5441 dnia: Lipca 04, 2008, 16:00:04 pm »
Cytuj
Ibra... poszukaj na glowie guza... bo jak bys zobaczył MNIE w realu to bys miał kisiel w gaciach... buraku
Chciałem odpisać, ale zauważyłem to co w cytacie powyżej. Wybacz, nie mam zamiaru dyskutować z kimś, kto rzuca takimi tekstami do kogokolwiek. Forum najwyraźniej nie jest dla Ciebie, skoro masz potrzebę budzenia respektu swoimi 'mułami'... :???:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5442 dnia: Lipca 04, 2008, 16:06:06 pm »
Ibra... poszukaj na glowie guza... bo jak bys zobaczył MNIE w realu to bys miał kisiel w gaciach... buraku

nerd-obrazliwe określenie...

ja sie dziele tylko swoimi przemysleniami... nikogo nie chec na siłe przekonać...

tak to ja jestem na zdjeciu... zdjęcie z przed 4 lat... pozatym nie widać na nim reszty ciała... 4 razy w tygodniu hartowanego na siłowni...
to jest internet... każdy CIEĆ moze mowić co mu sie podoba... ale biorąc pod uwage jakie zdobywam kobiet(chodzby wczoraj) i jaki zemnie POWAŻNY facet to NERDEM jesteś dla mnie TY
kur** DAJCIE MU JAKAS ODZNAKE NAJWIEKSZEGO PAJACA :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5443 dnia: Lipca 04, 2008, 16:10:36 pm »
Ibra... poszukaj na glowie guza... bo jak bys zobaczył MNIE w realu to bys miał kisiel w gaciach... buraku

nerd-obrazliwe określenie...

ja sie dziele tylko swoimi przemysleniami... nikogo nie chec na siłe przekonać...

tak to ja jestem na zdjeciu... zdjęcie z przed 4 lat... pozatym nie widać na nim reszty ciała... 4 razy w tygodniu hartowanego na siłowni...
to jest internet... każdy CIEĆ moze mowić co mu sie podoba... ale biorąc pod uwage jakie zdobywam kobiet(chodzby wczoraj) i jaki zemnie POWAŻNY facet to NERDEM jesteś dla mnie TY


[Ot]
leze po tym tekscie...i jaki ty skromny jestes...wow...zdobywanie kobiet, no coz, utrzymanie jednej dlugo i zadbanie o nia to jest sztuka, "wyrywanie lasek" nie wiem czego ma byc miernikiem, ze nie potrafisz sie ustatkowac ??? juz domyslam sie jakie "laski" wyrywasz, jak to kazdy "kark"...przykre ze niektorzy sie chwala takimi rzeczami i uwazaja ze na innych robia one wrazenie...
[/OT]


wracajac do tematu, dobre spostrzezenia Unlimited'a :) pierwszy Xbox byl bardziej zblizony architektora do PeCeta ale mimo wszystko najwieksze perelki pojawily sie dopiero pod koniec jego "zycia" sam mam ta konsole i mam gry o ktorych pisze Unlimited : Rally Sport 2, NG:B, Oddworld Strange i jeszcze kilka innych z data wydania 2005, i jakosc naprawde zaskakuje, przypuszczam ze podobnie bedzie z XO, moze nawet lepiej, bo nalezy pamietac o ile wzroslu budzety producentow i wartosc calej branzy...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5444 dnia: Lipca 04, 2008, 16:15:36 pm »
...przypuszczam ze podobnie bedzie z XO, moze nawet lepiej, bo nalezy pamietac o ile wzroslu budzety producentow i wartosc calej branzy...

Przypuszczam że źle przypuszczasz.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5445 dnia: Lipca 04, 2008, 16:18:05 pm »

Przypuszczam że źle przypuszczasz.


a moze jakis argumencik ?? ;D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5446 dnia: Lipca 04, 2008, 16:22:08 pm »

Przypuszczam że źle przypuszczasz.


a moze jakis argumencik ?? ;D

Proszę bardzo. Zero zapowiedzi gier, które grafiką zaskakiwałyby w jakikolwiek sposób względem tego co do tej pory można zobaczyć na X0. Wielki killer graficzny jakim miał być GeOW 2 okazał się nieco podciągniętą jedynką w dodatku z dziwnym filtrem, który w oddali rozmazuje obraz przez gra jest nawet mniej ostra niż pierwsza część.

Maximmus80

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5447 dnia: Lipca 04, 2008, 16:32:14 pm »
LoNdeK... jakis koles wyzywa mnie od Nerdow... wybacz ale je go nie obrazalem wczesniej... swoja wypowiedzia chcialem go uswiadomic ze pozwala sobie na takie odzywki bo jest bezkarny i anonimowy... a w REALu tego typu odzywki nie dosc ze nie pasuja do mnie to jeszcze kazdy facet zdaje sobie sprawe ze nie przejda bez konsekwencji...
Co do kobiet i karkow... zacznijmy od tego ze w ostatnim czasie zbilem mase z 107 do 94kg stwierdzajac ze nie potrzebuje tak duzej... a kobiety ktore poznaje absolutnie najwyzsza klasa (wybitnie piekne i nadwyraz inteligentne) - zadne lafirydy za dwa piwa...
Moja filozofia wzgledem kobiet jest najbardziej zblizona do PUA(sprwdz w necie) i z mojej/naszej perspektywy sposob interakcji z kobietami jest jednym z wyznacznikow meskosci i czlowieczenstwa.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5448 dnia: Lipca 04, 2008, 16:43:23 pm »

Przypuszczam że źle przypuszczasz.


a moze jakis argumencik ?? ;D

Proszę bardzo. Zero zapowiedzi gier, które grafiką zaskakiwałyby w jakikolwiek sposób względem tego co do tej pory można zobaczyć na X0. Wielki killer graficzny jakim miał być GeOW 2 okazał się nieco podciągniętą jedynką w dodatku z dziwnym filtrem, który w oddali rozmazuje obraz przez gra jest nawet mniej ostra niż pierwsza część.

"dziwna" i zarazem zabawna tendencja jest, to ze posiadaczy PS3 nie zachwyca nic na XO, a posiadaczy XO nie zachwyca zadna gra z PS3 :D i tak w kolko...

imo. i XO i PS3 jeszcze nas pozytywnie zaskocza jakoscia gier!!


LoNdeK... jakis koles wyzywa mnie od Nerdow... wybacz ale je go nie obrazalem wczesniej... swoja wypowiedzia chcialem go uswiadomic ze pozwala sobie na takie odzywki bo jest bezkarny i anonimowy... a w REALu tego typu odzywki nie dosc ze nie pasuja do mnie to jeszcze kazdy facet zdaje sobie sprawe ze nie przejda bez konsekwencji...
Co do kobiet i karkow... zacznijmy od tego ze w ostatnim czasie zbilem mase z 107 do 94kg stwierdzajac ze nie potrzebuje tak duzej... a kobiety ktore poznaje absolutnie najwyzsza klasa (wybitnie piekne i nadwyraz inteligentne) - zadne lafirydy za dwa piwa...
Moja filozofia wzgledem kobiet jest najbardziej zblizona do PUA(sprwdz w necie) i z mojej/naszej perspektywy sposob interakcji z kobietami jest jednym z wyznacznikow meskosci i czlowieczenstwa.

wiem o co ci chodzi z tymi odzywkami/wyzwiskami, ale myslalem chlopie ze masz troszke wiecej dystansu, bo na forach ludzie rozne rzeczy pisza i zawsze to im "uchodzi plazem", wiec nie potrzeba dolewac oliwy do ognia...ale spox...

"Matko Boska", powiadasz ze ze 107 na 94 zszedles??...lol... ja mam 183 cm wzrostu i waze jakies 65-75 kg, a ruchu unikam jak ognia, a i tak jak patyczak wygladam, ale ma to tez swoje plusy :) ...

a o kobietach napisalem, bo w poprzednim poscie bardzo "przedmiotowo" je opisales...ale luzik...

Maximmus80

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5449 dnia: Lipca 04, 2008, 16:58:46 pm »
Przeciez oczywiste jest ze nie pojade do jego miejscowosci aby przywalic mu w gebe... co niezmianie faktu ze tacy kolesie korzystajac z netu pozwalaja sobie na akty "odwagi" znacznie czesciej niz w realu... i ja swiata nie zmienie... ale wiem ze mu moge "przypomniec" jak to jest w realu  - a on moze sie posmiac ale wyjdzie na ulice i dostanie blache od "ziomkow" z klatki poczym pomaszeruje zwawym krokiem z spuszczona glowa.
Ja pierwszy nie staram sie nikogo obrazac a jesli juz to za pomoca dobrego zartu i stonowanej ironi - z tej prostej przyczyny ze i w realu nie czuej potrzeby aby kogos upokarzac bez powodu... chociaz mam do tego "warunki". Zyje mi sie latwo i przyjemnie stad i nie musze wyladowywac swoich frustracji w necie nieuzasadnionymi wyzwiskami.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5450 dnia: Lipca 04, 2008, 19:37:19 pm »
Ibra... poszukaj na glowie guza... bo jak bys zobaczył MNIE w realu to bys miał kisiel w gaciach... buraku

nerd-obrazliwe określenie...

ja sie dziele tylko swoimi przemysleniami... nikogo nie chec na siłe przekonać...

tak to ja jestem na zdjeciu... zdjęcie z przed 4 lat... pozatym nie widać na nim reszty ciała... 4 razy w tygodniu hartowanego na siłowni...
to jest internet... każdy CIEĆ moze mowić co mu sie podoba... ale biorąc pod uwage jakie zdobywam kobiet(chodzby wczoraj) i jaki zemnie POWAŻNY facet to NERDEM jesteś dla mnie TY
....
:lol:
Widzę Maximus, że skromność nie jest twoją najwyższą stroną, a do tego masz strasznie wysokie mniemanie o sobie i najprawdopodobniej czujesz się lepszy od innych.

Cytuj
Przeciez oczywiste jest ze nie pojade do jego miejscowosci aby przywalic mu w gebe...
To po co ten cały tekst powyżej jaki jesteś napakowany i w ogóle.

To jest forum, a forum internetowe rządzi się własnymi zasadami np po co pisać ile masz lat, ile masz cm w łapie itp, itd. Na forum liczy się tylko to co piszesz, a nie kim jesteś, dlatego wszelkie formy wywyższania się są zazwyczaj traktowane negatywnie przez pozostałych forumowiczów i muszę przyznać, że coś racji w tym jest.
Ja mam w dupie co robią pozostali użytkownicy, ile mają lat i jakie pełnią role społeczne. Dla mnie liczy się tylko to co dana osoba pisze i tylko i wyłącznie po tym ją oceniam. Jeśli ktoś pisze mądrze i z sensem, to może mieć nawet 10 lat, a i tak będę go szanował.

Cytuj
"dziwna" i zarazem zabawna tendencja jest, to ze posiadaczy PS3 nie zachwyca nic na XO, a posiadaczy XO nie zachwyca zadna gra z PS3 Very Happy i tak w kolko...
Zabawna, ale jaka prawdziwa ;)

Cytuj
Wielki killer graficzny jakim miał być GeOW 2 okazał się nieco podciągniętą jedynką w dodatku z dziwnym filtrem, który w oddali rozmazuje obraz przez gra jest nawet mniej ostra niż pierwsza część.
Nie ma to jak oceniać grę po jednym filmiku ;) Dla mnie GoW2 już jest killerem graficznym, a do premiery (i nowych filmików z singla) zostało jeszcze trochę czasu.

Cytuj
imo. i XO i PS3 jeszcze nas pozytywnie zaskocza jakoscia gier!!
Też tak myślę :D

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5451 dnia: Lipca 05, 2008, 13:22:08 pm »
Hmm...jak dla mnie temat system wars zakończył się gdzieś tak w czasach amigi / snes'a, więc jestem nieco w szoku widząc taką dyskusję, która toczy się na prawde gruuubo. Dla mnie systemy na których szpilam przestały być już w ogóle ważne, oceniam gry, nie konsole. A zarzucanie np. Xo, że grafika na nim jest do pupy, i że w ogóle crap jeden jak w ogóle można na tym grać, jest dla mnie...bez komentarza :lol:.

"dziwna" i zarazem zabawna tendencja jest, to ze posiadaczy PS3 nie zachwyca nic na XO, a posiadaczy XO nie zachwyca zadna gra z PS3 :D i tak w kolko...

Ej ja mam w tej chwili x'a i kurde no, wbijam zęby w ziemie widząc takiego mgs'a 4, i co? Czy to znaczy że jestem jakiś dziwny? Przez wszystkie lata grania miałem praktycznie większość liczących się                  systemów od wszystkich producentów konsol, bo zawsze czymś mnie jakaś skusiła. Oczywiście jako, że pieniądze nie rosną na drzewie to musiała być to raczej wymiana niż zakup nowego sprzętu. Przykładowo sprzedałem ps 2 po to by kupić x'a, a x'a sprzedałem po to...by wyjechać do anglii (ale to inna historia  :lol: ), ale koniec końców w moję ręce ostatecznie wpadł również i gacek. I powiem wam szczerze, że każda z konsol ma w sobie coś...coś co się pamięta. I jakoś wątpie żeby tym czymś był wbudowany procesor produkujący ileś tam poligonów na jednostke. Tym czymś jest czas jaki spędziłeś przy danym sprzęcie. Ale jak już jedziecie tak grubo, to ja też podsyce troszkę. Więc wg. w chwili obecnej na konsoli sony są może ze 2 - 3 produkcje warte większej uwagi jeżeli chodzi o exclusive. A jeżeli chodzi o gry wydawane na obie konsole, to w porównaniu gry na ps 3 wciąż troche kuleją względem tych z x'a. I na ten moment cieszę się że pod moim tv stoi x a nie markowany szyldem sony potwór...i wcalę nie mówię że to się może nie zmienić :lol:. PS 3 tak jakby dopiero teraz rozkładała swoje skrzydła i może jeszcze nie w tym ale już w następnym roku zapewne zasypie nas produkcjami genialnymi, czego i sobie i wszystkim fanboya życzę.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5452 dnia: Lipca 07, 2008, 13:27:56 pm »
Poraz pierwszy jestem w tym wątku forum i włos staje mi dęba heheeheh;)
Panowie prawdziwym wyznacznikiem jakości gier na PS3 będzie GT5 Killzone2 God Of War3 te gry zamiatają konkurencje no oprócz GOW3 bo nie widzieliśmy jeszcze nic z tej gry ale jestem pewien ze to najlepszy zespół jaki tworzy gry na PS3

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5453 dnia: Lipca 07, 2008, 13:37:35 pm »
Microsoft zapewnia, że ma pod pazuchą coś ciekawego na E3
http://www.gram.pl/news_8gvlH,,5_Microsoft_zapewnia_ze_ma_pod_pazucha_cos_ciekawego_na_E3.html

Cytuj
Rujnowanie naszej niespodzianki na E3 byłoby prostackie z mojej strony. Wykorzystamy to wydarzenie do opublikowania kilku ogłoszeń (...) Kładziemy duży nacisk na badania, rozwój oraz innowacje. Wciąż pracujemy nad nowymi rzeczami. I wciąż będziecie od nas dowiadywali się o nich, bo wierzymy, że będą one zmieniać cały rynek gier. Musicie tylko poczekać na ich oficjalne ogłoszenie".

Czyżby wśród tych rewelacji był także nowy kontroler imitujący Wiilota? Gosen z pełną brutalnością rozprawia się z tym tropem: "Wiemy, że na rynku masowym liczy się prostota. Możemy sobie z tym poradzić bez kontrolera - możemy zrobić to z tym, co mamy dzisiaj".

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5454 dnia: Lipca 07, 2008, 15:21:23 pm »
Oooo! Może jeszcze więcej filmów od Disneya !

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5455 dnia: Lipca 07, 2008, 15:56:44 pm »
Microsoft zapewnia, że ma pod pazuchą coś ciekawego na E3
http://www.gram.pl/news_8gvlH,,5_Microsoft_zapewnia_ze_ma_pod_pazucha_cos_ciekawego_na_E3.html

Cytuj
Rujnowanie naszej niespodzianki na E3 byłoby prostackie z mojej strony. Wykorzystamy to wydarzenie do opublikowania kilku ogłoszeń (...) Kładziemy duży nacisk na badania, rozwój oraz innowacje. Wciąż pracujemy nad nowymi rzeczami. I wciąż będziecie od nas dowiadywali się o nich, bo wierzymy, że będą one zmieniać cały rynek gier. Musicie tylko poczekać na ich oficjalne ogłoszenie".

Czyżby wśród tych rewelacji był także nowy kontroler imitujący Wiilota? Gosen z pełną brutalnością rozprawia się z tym tropem: "Wiemy, że na rynku masowym liczy się prostota. Możemy sobie z tym poradzić bez kontrolera - możemy zrobić to z tym, co mamy dzisiaj".

nic tylko czekac na E3, licze na cos ciekawego, ale mam pewien dystans po tych filmach Disney'a...


Poraz pierwszy jestem w tym wątku forum i włos staje mi dęba heheeheh;)
Panowie prawdziwym wyznacznikiem jakości gier na PS3 będzie GT5 Killzone2 God Of War3 te gry zamiatają konkurencje no oprócz GOW3 bo nie widzieliśmy jeszcze nic z tej gry ale jestem pewien ze to najlepszy zespół jaki tworzy gry na PS3

mi tez staja wlosy deba ;)  jak czytam takie komenty, o GT5 w sumie malo wiadomo, wiem tyle ze ma byc bardziej rozbudowane niz GT5:P ( zniszczenia  itp.) ale zeby to nie zabilo tej gry, bo przeciez to bedzie swoista rewolucja dla serii...

a co do GoW3 i tego ze to najlepsze studio itp. przeciez oni mieli tylko czesciowy udzial przy tworzeniu WarHawk a pozatym nic innego na PS3 nie stworzyli, wiec wyhamuj troche z ta ekscytacja, chocia poczekajmy na pierwsze materialy z tej gry, napwno projekt GoW 3 ma olbrzymie wsparcie od strony Sony (gra napewno ma byc w zalozeniach system sellerem), ale tak jak mowie, poczekajmy na pierwsze materialy...

KZ2 no coz napisze tak jak wiekszosc fanow PS3 pisala o BioShock czy H3 , poprostu kolejny FPS, do tego nie wiem czy technicznie zje wszystko bo sa gry z lepsza fizyka( bo na filmikach z gameplaya nic ciekawego w tej kwestii nie widac) z taka sama albo i lepsza grafika...tak ze chlopie spokojnie...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5456 dnia: Lipca 07, 2008, 16:05:15 pm »
To mało widziałeś LoNdEk bo akurat fizyka i zniszczalność środowiska zaprezentowana na niektórych filmikach z KZ2 zabijała wszystko co można było zobaczyć do tej pory.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5457 dnia: Lipca 07, 2008, 16:24:18 pm »
To mało widziałeś LoNdEk bo akurat fizyka i zniszczalność środowiska zaprezentowana na niektórych filmikach z KZ2 zabijała wszystko co można było zobaczyć do tej pory.

nie mowie ze w grze nie bedzie rozbudowanej fizyki, ale mozliwe ze poprostu przegapilem jakies materialy, bo wszystkich video z KZ2 nie ogladalem, zeby byc szczerym dodam ze tylko kilka ( jeden moze dwa ;) ) obejrzalem...ale pamietac nalezy, ze po Crysis juz nic nie bedzie takie samo :D :D :D :D :D :D :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5458 dnia: Lipca 07, 2008, 16:37:09 pm »
Czemu? Bo da się rozwalić drzewa i domki z blachy? W KZ2 walą się całe mosty i ściany wielkich budowli. :cool:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5459 dnia: Lipca 07, 2008, 16:39:25 pm »
a co do GoW3 i tego ze to najlepsze studio itp. przeciez oni mieli tylko czesciowy udzial przy tworzeniu WarHawk a pozatym nic innego na PS3 nie stworzyli, wiec wyhamuj troche z ta ekscytacja,
A kto mu broni się ekscytować.  :o
Sony Santa Monica wyrobiła sobie świetną opinię po stworzeniu GoW i GoW 2, więc na pewno GoW 3 będzie rył beret. 8-)
Ale pierwsze co będzie, to "OMG, patrzcie jaka słaba tekstura itp. itd.".
Kurde, ludzie, chyba zapominacie, że liczy się dobra zabawa. :-P

pamietac nalezy, ze po Crysis juz nic nie bedzie takie samo :D :D :D :D :D :D :D
Taki CoD4, Girsy dają większy fun niż Crysis IMO. 8-)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5460 dnia: Lipca 07, 2008, 16:46:02 pm »
Czemu? Bo da się rozwalić drzewa i domki z blachy? W KZ2 walą się całe mosty i ściany wielkich budowli. :cool:

wow, ale w KZ2 to wszytko jest skryptowane itd. odpal Crysisa i przejdz sie po wyspie :D naprawde milo :D


a co do GoW3 i tego ze to najlepsze studio itp. przeciez oni mieli tylko czesciowy udzial przy tworzeniu WarHawk a pozatym nic innego na PS3 nie stworzyli, wiec wyhamuj troche z ta ekscytacja,
A kto mu broni się ekscytować.  :o
Sony Santa Monica wyrobiła sobie świetną opinię po stworzeniu GoW i GoW 2, więc na pewno GoW 3 będzie rył beret. 8-)
Ale pierwsze co będzie, to "OMG, patrzcie jaka słaba tekstura itp. itd.".
Kurde, ludzie, chyba zapominacie, że liczy się dobra zabawa. :-P

oj juz sie nie martw, jak sie Anonimowy wezmie za GoW3 to nic z tej gry nie zostanie :D :D :D :D :D :D

btw. nie bronie nikomu sie ekscytowac, ale to troszke zabawne ze nawet nie widza teasera tak sie "jarac" jakims tytulem, wiem ze dwa pierwsze GoWy byly swietne, ale roznie to bywa ... i jeszcze dodam ze moze tak pisze bo ja zawsze wole miec pesymistyczne podejscie i potem zostac mile zaskoczonym, niz sie "jarac" i potem sie zawiesc :D




pamietac nalezy, ze po Crysis juz nic nie bedzie takie samo :D :D :D :D :D :D :D
Cytuj
Taki CoD4, Girsy dają większy fun niż Crysis IMO. 8-)

no tak ale chodzilo mi tak jak napisalem o strone techniczna...ja wiem ze liczy sie fun :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5461 dnia: Lipca 07, 2008, 16:49:30 pm »
Czemu? Bo da się rozwalić drzewa i domki z blachy? W KZ2 walą się całe mosty i ściany wielkich budowli. :cool:

wow, ale w KZ2 to wszytko jest skryptowane itd. odpal Crysisa i przejdz sie po wyspie :D naprawde milo :D

WoW! A skąd Ty to wiesz jak to jest zrobione w KZ2? Pojawi się Twoje nazwisko w napisach końcowych?

Nie ma to jak oceniać zniszczenia jako skryptowane w grze, która pojawi się w przyszłym roku. Respect.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5462 dnia: Lipca 07, 2008, 16:56:32 pm »
Mechanika KZ2 jest taka(podobna do CoD4), że wydarzenia skryptowane będą zaletą a nie wadą.
Po tym jak w CoD4 zobaczyłem akcje ze spadającym helikopterem w misji w Czernobylu nie mogłem pada utrzymać w dłoniach przez 15 min!
Liczę, że w KZ2 znajdą się podobne momenty i wtedy - szczerze powiedziawszy -  mam w dupie, że będą to skrypty!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5463 dnia: Lipca 07, 2008, 17:11:34 pm »
btw. nie bronie nikomu sie ekscytowac, ale to troszke zabawne ze nawet nie widza teasera tak sie "jarac" jakims tytulem,
Niektórzy się jarali Gears of War 2, kiedy dowiedzieli się, że powstaje, nie widząc nawet teaser'a. :-P
GoW 3 na pewno będzie świetny, co do tego nie ma wątpliwości. 8-)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5464 dnia: Lipca 07, 2008, 17:23:58 pm »
Mechanika KZ2 jest taka(podobna do CoD4), że wydarzenia skryptowane będą zaletą a nie wadą.
Po tym jak w CoD4 zobaczyłem akcje ze spadającym helikopterem w misji w Czernobylu nie mogłem pada utrzymać w dłoniach przez 15 min!
Liczę, że w KZ2 znajdą się podobne momenty i wtedy - szczerze powiedziawszy -  mam w dupie, że będą to skrypty!

ale ja nie napisalem nigdzie ze to zle ze beda skryptowane akcje, w wielu grach to sie swietnie sprawdza, chodzilo mi o to, ze raczej nie ma co sie spodziewac poziomu jaki prezentuje crysis ( w kwestiach czysto technicznych)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5465 dnia: Lipca 07, 2008, 17:27:45 pm »
Co jak co, ale Crysisa na konsolach raczej nic technicznie nie przebije. A te zawalenie się mostu w KZ2 też dla mnie bardzo skrypciasto wygląda. Pamiętam jak się podniecano zawaleniem budynku w długim gameplayu MGS4 - jeszcze bardziej perfidny skrypt bo nawet nie musieliśmy w to strzelać :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2008, 17:29:36 pm wysłana przez blach0r »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5466 dnia: Lipca 07, 2008, 17:40:48 pm »
To mało widziałeś LoNdEk bo akurat fizyka i zniszczalność środowiska zaprezentowana na niektórych filmikach z KZ2 zabijała wszystko co można było zobaczyć do tej pory.
Fizyka i animacje na pewno będą genialne, ale destrukcja otoczenia już niekoniecznie. Z tego co widziałem na filmikach, duże destrukcje były skryptowane i wcale nie wyglądały, aż tak świetnie (most rozwalał się na kilka cegiełek, dodatkowo jego zniszczenie było związane z misją). Pomniejsze zniszczenia jak np niektóre murki na bank będą w czasie rzeczywistym. Już Battlefield:BC ma lepszą rozwałkę (od tego co widziałem na trailerach z K2), a co dopiero Crysis, czy FC2.

Czemu? Bo da się rozwalić drzewa i domki z blachy? W KZ2 walą się całe mosty i ściany wielkich budowli. :cool:
Zobacz sobie filmik z nowego Red Faction, tam dopiero zniszczenia wyglądają naprawdę nieźle :cool: Osobiście stawiam, że K2 będzie miał zbliżenia bardziej podobne do GoW2 niż RF.
Marcepan, to, że K2 wychodzi wyłącznie na Ps3 nie znaczy od razu, iż będzie grą z najlepiej oddaną fizyką i zniszczeniami :P

btw. nie bronie nikomu sie ekscytowac, ale to troszke zabawne ze nawet nie widza teasera tak sie "jarac" jakims tytulem,
Niektórzy się jarali Gears of War 2, kiedy dowiedzieli się, że powstaje, nie widząc nawet teaser'a. :-P
GoW 3 na pewno będzie świetny, co do tego nie ma wątpliwości. 8-)
Akurat Gears oW2 i God oW3 można w ciemno założyć, że będą wielkimi hitami. Z K2 natomiast sytuacja ciągle wygląda lekko niepewnie, mimo iż ma naprawdę duże szanse na stanie się killerem.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5467 dnia: Lipca 07, 2008, 18:15:01 pm »
Mechanika KZ2 jest taka(podobna do CoD4), że wydarzenia skryptowane będą zaletą a nie wadą.
Po tym jak w CoD4 zobaczyłem akcje ze spadającym helikopterem w misji w Czernobylu nie mogłem pada utrzymać w dłoniach przez 15 min!
Liczę, że w KZ2 znajdą się podobne momenty i wtedy - szczerze powiedziawszy -  mam w dupie, że będą to skrypty!

ale ja nie napisalem nigdzie ze to zle ze beda skryptowane akcje, w wielu grach to sie swietnie sprawdza, chodzilo mi o to, ze raczej nie ma co sie spodziewac poziomu jaki prezentuje crysis ( w kwestiach czysto technicznych)

Podstawowe pytanie jest takie:
Czy wolisz "czysto techniczny" Crysis czy czysto rozrywkowy gameplay usiany skryptami?
Pytam bo z tego co wiem to shootery nie polegają na strzelaniu do drzew i liści...
Co z tego, że gra ma świetny poziom techniczny, skoro jedynym czynnikiem motywującym do jej przejścia jest chęć zobaczenia kolejnych "wodotrysków" a gracz zamiast cieszyć się z gry reaguje spazmatycznie na dziurę jaka została po strzale w deskę :grin:





LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5468 dnia: Lipca 07, 2008, 18:34:40 pm »
Mechanika KZ2 jest taka(podobna do CoD4), że wydarzenia skryptowane będą zaletą a nie wadą.
Po tym jak w CoD4 zobaczyłem akcje ze spadającym helikopterem w misji w Czernobylu nie mogłem pada utrzymać w dłoniach przez 15 min!
Liczę, że w KZ2 znajdą się podobne momenty i wtedy - szczerze powiedziawszy -  mam w dupie, że będą to skrypty!

ale ja nie napisalem nigdzie ze to zle ze beda skryptowane akcje, w wielu grach to sie swietnie sprawdza, chodzilo mi o to, ze raczej nie ma co sie spodziewac poziomu jaki prezentuje crysis ( w kwestiach czysto technicznych)

Podstawowe pytanie jest takie:
Czy wolisz "czysto techniczny" Crysis czy czysto rozrywkowy gameplay usiany skryptami?
Pytam bo z tego co wiem to shootery nie polegają na strzelaniu do drzew i liści...
Co z tego, że gra ma świetny poziom techniczny, skoro jedynym czynnikiem motywującym do jej przejścia jest chęć zobaczenia kolejnych "wodotrysków" a gracz zamiast cieszyć się z gry reaguje spazmatycznie na dziurę jaka została po strzale w deskę :grin:







chyba na twoje pytanie odpowiedzialem juz kilka postow wczesniej!!:D

Maximmus80

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5469 dnia: Lipca 08, 2008, 03:40:03 am »
Widocznie piszac o Kz2 myslimy o dwoch roznych grach... warto moze ruszyc dupsko i sciagnac filmiki HD hehehe... najlepiej z psstore a nastepnie z gamersyde.com... bo te z gametrailers i innch portali to sa tak niskiej jakosci ze co najwyzej mozna policzyc liczbe postaci na ekranie...
Gra przebija render pod wieloma wzgledami... generalnie wyglada LEPIEJ, otoczenie jest zniszczalne(warto cos tam wlasnie obejrzec) a ponadto dla wiekszej widowiskowosci mamy tez skrypt ala COD4(ktore buduja giga klimat).
Jedni lubia roslinki(Ja) inni genialna animacje i szczegolowe modele postaci(tez Ja), w takim raize nie ma co w nikac czy to lepsza grafa niz w Crisis bo gry prezentuja ta samo lige - wypasionych graficznie gier i zabardzo nie wiem - przypomnijcie jaki to tytul FPS dorownuje Kz2. Tylko prosze mi nie podawac NIC na silnik UE3 bo wlasnie mam UT3 i czar prysl... nawet tytuly od EPIC to jednak graficznie nic nadzwyczajnego i moge podac z 10 tytulow na ps3 ktore bija na glowe wszytko co jest UE3.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5470 dnia: Lipca 08, 2008, 08:40:44 am »
Widocznie piszac o Kz2 myslimy o dwoch roznych grach... warto moze ruszyc dupsko i sciagnac filmiki HD hehehe... najlepiej z psstore a nastepnie z gamersyde.com... bo te z gametrailers i innch portali to sa tak niskiej jakosci ze co najwyzej mozna policzyc liczbe postaci na ekranie...
Gra przebija render pod wieloma wzgledami... generalnie wyglada LEPIEJ, otoczenie jest zniszczalne(warto cos tam wlasnie obejrzec) a ponadto dla wiekszej widowiskowosci mamy tez skrypt ala COD4(ktore buduja giga klimat).
Jedni lubia roslinki(Ja) inni genialna animacje i szczegolowe modele postaci(tez Ja), w takim raize nie ma co w nikac czy to lepsza grafa niz w Crisis bo gry prezentuja ta samo lige - wypasionych graficznie gier i zabardzo nie wiem - przypomnijcie jaki to tytul FPS dorownuje Kz2. Tylko prosze mi nie podawac NIC na silnik UE3 bo wlasnie mam UT3 i czar prysl... nawet tytuly od EPIC to jednak graficznie nic nadzwyczajnego i moge podac z 10 tytulow na ps3 ktore bija na glowe wszytko co jest UE3.

To podaj.... .Dopasiony graficznie GOW2 może równać sie z KZ2  :cool: . Ma takie same ciemne kolory, zniszczalne środowisko (takie jak w BF-iE) takie samo ma Killzone 2 (całe kruszenie sie ściany nie jest obliczane przez fizyke tylko odlatuje to , na co twórcy pozwolili aby odpadło). Jedyną różnicą jest to że GOW jest TPP , a KZ2 FPS , wiec detale samej broni w KZ2 beda lepiej wyglądały ze względu że jest blisko gracza , tak samo pancerz Fenixa bedzie bardziej dopakowany detalami , niż KZ2 (odpalony w TPP ). W wielu momentach KZ2, jak i GOW 2 jest skryptowany (nie twierdze że źle), ale w niektórych momentach wszystko jest obliczane przez procesor, w takiej samej ilosc jak w GOW2 i KZ2. Dla mnie te 2 tytuły niczym sie nie różnią (tylko tym że jedno to FPS a drugie TPP ), oba są napakowane detalami, teraz zostaje ocenić która gra daje wiecej fun-u ;) to zostawimy do premiery.     

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5471 dnia: Lipca 08, 2008, 12:27:29 pm »
Proponuję do dyskusji o technikaliach gier konsolowych nie mieszać Crysisa, ani żadnych innych gier na PC, bo to jest właśnie inna liga ;) Naprawdę Crysis jest obecnie najbardziej zaawansowaną technicznie grą i nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne a białe białe.

oscyp

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5472 dnia: Lipca 08, 2008, 12:38:47 pm »
nawet tytuly od EPIC to jednak graficznie nic nadzwyczajnego i moge podac z 10 tytulow na ps3 ktore bija na glowe wszytko co jest UE3.
Czekamy.

nakimushi

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5473 dnia: Lipca 08, 2008, 13:32:38 pm »
meeee _nowe skriny z Gow2 nijak sie oczywiscie maja do pieknych renderow z silnika
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=53621






BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5474 dnia: Lipca 08, 2008, 13:35:41 pm »
Jest jakieś porównanie BF:Bad Company na obie konsole? Bo niby miały być takie same a na jakimś filmiku tekstury na PS3 ssały. Anonimowy wykaż się.
Opublikowane: Lipiec 08, 2008, 13:34:34
meeee _nowe skriny z Gow2 nijak sie oczywiscie maja do pieknych renderow z silnika
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=53621







Uncharted ma w cholerę lepsze tekstury, oświetlenie i kolorystykę.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5475 dnia: Lipca 08, 2008, 13:37:02 pm »
Uncharted ma w cholerę lepsze kolorystykę.
Może dlatego, że dzieje się na tropikalnej wyspie?;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5476 dnia: Lipca 08, 2008, 13:38:26 pm »
Uncharted ma w cholerę lepsze kolorystykę.
Może dlatego, że dzieje się na tropikalnej wyspie?;)

Na początku. Potem są inne miejscówki. Do tego jeszcze ta mgła w GeOW2, która jest krokiem wstecz względem pierwszej części.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5477 dnia: Lipca 08, 2008, 13:39:22 pm »
No coś ty MarcePan, nie porównuj uncharteda, do gowa (może będziesz mógł tak zrobić przy gowie 3? ;) ) bo to zupełnie inna liga imo. Gow 1 robił swego czasu MASAKRYCZNE wrażenie, ale po grze panów od naughty dog, już nic nie jest takie samo...  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2008, 13:44:15 pm wysłana przez Diuk »

nakimushi

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5478 dnia: Lipca 08, 2008, 13:43:33 pm »
Battlefield na ps3 ma ostre i bardzo dobre tekstury

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5479 dnia: Lipca 08, 2008, 13:45:08 pm »
Battlefield na ps3 ma ostre i bardzo dobre tekstury

Widziałeś filmik na YT? Widać tam jak jasna cholera że X0 ma znacznie bardziej szczegółowe tekstury. O ile filmik to nie jakiś fake Xboy'a.

Łap.

« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2008, 13:46:49 pm wysłana przez MarcePan »