Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2526649 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5920 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:15:00 pm »
Ale stopień ambicji i artyzmu gier na Wii jest minimalny.
bzdura, właśnie ambitnych, innowacyjnych i artystycznych gier jest więcej. rzekłbym, że na ps360 nie ma takich gier prawie wcale. wii ma no more heroes, elebits, metroid prime 3, zack & wiki, boom blox, lostwinds, toki tori, endless ocean, fire emblem, super mario galaxy czy też okami(nawet nie będę wymieniał nadchodzących gier, bo by miejsca niestarczyło). konsole hd mają raptem mgs 4, echochrome, locoroco, bioshock, lumines, culdcept saga, beautiful katamari i to w zasadzie tyle, a z nadchodzących gier to poza LBP, banjo kazooie, fable 2 nie ma nic.
Cytuj
Wychodzą prawie same popierdółki dla casuali, oprócz chlubnych wyjątków - Marianów, Zeldy, Metroid Prime i No More Heroes.
tak było na początku teraz takie gry przestały się w zasadzie sprzedawać, a jeśli ktoś chcę naprawdę odnieść sukces musi się nieco postarać. EA wydaje na przykład coraz lepsze nowe gry na wii jak właśnie boom blox czy seria my sims. thq wydaje bardzo innowacyjną platformówkę de blob.
Cytuj
To też piszę że biadolenie Leenk'a i jego wyimaginowana bajeczka o tym że AC to najładniejsza gra to po prostu pobożne życzenie zapienionego fanboy'a, który nie może nieść że konkurencja dostaje gry ekskluzywne, bijące oprawą całą resztę.
super, ale ja zazdroszczę wam gier, które mogą się pochwalić jedynie ładną grafiką. puszcze sobie na kompie benchmark'a mam to samo, a zaoszczędzę te kilkaset złotych.
ja mam takie jedno pytanie czy wy kupowaliście konsole dla gier czy dla grafiki? jedyne o co się kłócicie, to która konsola ma ładniejsze gry, a nie lepsze.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 13:17:59 pm wysłana przez waron »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5921 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:18:30 pm »
Jak Cie czytam MarcePan to zgadzam się z nakimushim - prezentujesz często poziom gimnazjalisty. Takiego który ma wciąż problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego.

Gdzie napisałem że AC jest najładniejszą grą? Specjalnie dla Ciebie pogrubiam: Należy do najładniejszych gier tej generacji. A że takie gry wychodza i na PS3 i na XO? No, cóż... masz pecha.  :lol:

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5922 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:20:25 pm »
Jak Cie czytam MarcePan to zgadzam się z nakimushim - prezentujesz często poziom gimnazjalisty. Takiego który ma wciąż problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego.
Gdzie napisałem że AC jest najładniejszą grą?

No właśnie ja też się nad tym zastanawiam?

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5923 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:24:45 pm »
Nie wiem dlaczego Leenk ale w twoim newsie o tajnym projekcie temu ICo czuje flustrację... i co najmniej nie chęć do Sony

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5924 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:25:01 pm »
Okami już było wcześniej na PS2. No a takich gier na PS3/X360 jest więcej: Mass Effect, Skate (które już jest tworzone na Wii), Orange Box. Z nadchodzących: Alan Wake, FF13, Mirror's Edge, Prince of Persia4, Heavy Rain, Fallout 3, kiedyśtam gra od Team ICO. Fabularnie (no oprócz sportowych) te gry mogą konkurować z filmami, a rozgrywka jest dość urozmaicona.

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5925 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:30:06 pm »
Można się oszukiwać że to nie konkurencja ale to zwyczajnie nieprawda - Nintendo odbiera masowo potencjalnych klientów i SONY i MS.
Ja sie z tym nie zgadzam. To zupelnie inny sprzet. Miedzy tymi konsolami jest technologiczna przepasc. Moc obliczeniowa konsoli nie przeklada sie tylko na grafike ale tez na mechanizm rozgrywki. Na slabym sprzecie nie napiszesz lepszego AI, nie stworzysz wiekszego swiata gry itp idt. Ale Wii odstaje rownierz sterowaniem i wyjatkowym developerem (Nintendo). Wiec konsole Sony i M$ nigdy nie dostana takich gier jak ma Wii.
Posiadanie jedynie konsoli N dla mnie mija sie z celem. Jest swietnym uzupelnieniem ale nie podstawowym systemem.
Zabawne jest dla mnie zastanawianie sie co wybrac kiedy nie ma sie zadnej konsoli. Wii czy PS3/X360. To tak jak zastanawiac sie czy studiowac informatyke czy polonistyke :lol:
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5926 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:30:27 pm »
Czemu ludziska nie pojdziecie grac na swoich (X), PS3 , Wii, PC , PS2 , Xbox , PSX, PSP, NDS itp itd ?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5927 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:31:21 pm »
Nie wiem dlaczego Leenk ale w twoim newsie o tajnym projekcie temu ICo czuje flustrację... i co najmniej nie chęć do Sony
Moim newsie o tajnym projekcie teamu Ico?  :shock:

oscyp

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5928 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:31:24 pm »
Nie wiem dlaczego Leenk ale w twoim newsie o tajnym projekcie temu ICo czuje flustrację... i co najmniej nie chęć do Sony
Ja się zajebiście frustruję ze nie mam ps3.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5929 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:33:16 pm »
No przecież wierz o co chodzi... No moze już nie tajny ,bo wiemy o tym od jakiegoś czasu... Ale da sie wyczuć w newsie kiedy ktoś jest wkur**ony i ma niechęć do czegoś

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5930 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:34:53 pm »
Nie wiem dlaczego Leenk ale w twoim newsie o tajnym projekcie temu ICo czuje flustrację... i co najmniej nie chęć do Sony
Moim newsie o tajnym projekcie teamu Ico?  :shock:

Ja tez nie wiem, o czym on pitoli  :lol:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5931 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:35:16 pm »
Grałem w AC i Uncharted i gra Naughty Dog wypada lepiej.
O kilka klas lepiej.

To też piszę że biadolenie Leenk'a i jego wyimaginowana bajeczka o tym że AC to najładniejsza gra to po prostu pobożne życzenie zapienionego fanboy'a, który nie może nieść że konkurencja dostaje gry ekskluzywne, bijące oprawą całą resztę.

Ja pier...le  :lol: :lol: :lol: Tylko wystarczyło aby ktoś mu to w końcu potwierdził byle kto że Uncharted wypada lepiej :P,ale wszedł by ktoś kto grał w niego i w AC i powiedział by że to jednak AC jest ładniejsze Marcepan nie dał by mu żyć THIS IS INSANE :D Ja ogólnie mam w du.pie jaką mam konsolę i jaką grafikę mają gry ja po prostu GRAM w gry ;) a tak podniecać to się mogę dziewczynami ;)
AC ma zarąbistą grafike(widok całego miasta kopie zad :D) i wielki otwarty świat a Uncharted gra po sznurku i także bardzo dobra grafika to tak jak było porównywane GOW do Uncharted.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5932 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:38:13 pm »
waron ja wiem, że WII ma parę/naście świetnych gier, ale co mi po tym? dla przykładu: Okami, Zelda, RE4, PoP:TTT? toż to chamskie porty z konsol poprzedniej generacji.A unikatowy SMG w tym praktycznie nic nie pomoże..
jak włączyłem po raz pierwszy Metal Gear Solid 4, to mnie zatkało.cholera za to kocha się nową generację.

WII, to konsolka na odstresowanie się.

PS.Stwierdziłem, że dla jednej gry nie kupuje się konsoli----> Metroid Prime 3:Corruption.




« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 13:42:53 pm wysłana przez mateo »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5933 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:38:51 pm »
No przecież wierz o co chodzi... No moze już nie tajny ,bo wiemy o tym od jakiegoś czasu... Ale da sie wyczuć w newsie kiedy ktoś jest wkur**ony i ma niechęć do czegoś

Ci chyba chodzi o lewika i jego newsa na głownej a nie leenka... No nie ukrywajmy że kontynuacje gier od teamu ICO to najbardziej wyczekiwane gry,a teraz się dowiedziałeś że jeszcze sobie na nie dłuuuuuuuuuuuuuugo poczekasz...

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5934 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:39:17 pm »
Kurcze, nie mam pojęcia o zadnym tajnym projekcie teamu Ico i napisałem o tym newsa... ? :eek:

Musze mniej pić... :cool:

Samo Wii chyba raczej komuś kto mocno lubi grać raczej nie wystarczy... Mateo słusznie prawi że konsolka świetna na odstresowanie się. I pewnie jednka coraz więcej normlanych gierek będzie wychdziło, taką mam nadzieję.   
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 13:43:10 pm wysłana przez Leenk »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5935 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:40:30 pm »
Jak Cie czytam MarcePan to zgadzam się z nakimushim - prezentujesz często poziom gimnazjalisty. Takiego który ma wciąż problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego.

Gdzie napisałem że AC jest najładniejszą grą? Specjalnie dla Ciebie pogrubiam: Należy do najładniejszych gier tej generacji. A że takie gry wychodza i na PS3 i na XO? No, cóż... masz pecha.  :lol:


Aaa no to COD4 też należy do najładniejszych ale to i tak nie poziom U:DF czy GT5:P lub R&C. Źle to napisałem bo zapomniałem że niektórym tutaj trzeba bardzo jasno określić o co chodzi w zdaniu bo się gubią. Otóż po prostu, krótko, zwięźle i na temat stwierdzam że uważanie iż AC to poziom Uncharted jest totalną bzdurą, pomyłką lub zaślepieniem fanboy'a. O to mi chodziło dokładnie, żeby nie było niedomówień.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5936 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:42:23 pm »
Z czasem ten temat , na serio robi sie smieszny  :lol: Marcepan, masz ps3 , to idz na nim graj, i reszta tez  :mad: od czego kur** macie konsole ?!!

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5937 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:45:14 pm »
Jak Cie czytam MarcePan to zgadzam się z nakimushim - prezentujesz często poziom gimnazjalisty. Takiego który ma wciąż problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego.

Gdzie napisałem że AC jest najładniejszą grą? Specjalnie dla Ciebie pogrubiam: Należy do najładniejszych gier tej generacji. A że takie gry wychodza i na PS3 i na XO? No, cóż... masz pecha.  :lol:


Aaa no to COD4 też należy do najładniejszych ale to i tak nie poziom U:DF czy GT5:P lub R&C. Źle to napisałem bo zapomniałem że niektórym tutaj trzeba bardzo jasno określić o co chodzi w zdaniu bo się gubią. Otóż po prostu, krótko, zwięźle i na temat stwierdzam że uważanie iż AC to poziom Uncharted jest totalną bzdurą, pomyłką lub zaślepieniem fanboy'a. O to mi chodziło dokładnie, żeby nie było niedomówień.


Ja natomiast stwierdzam że to Uncharted nie dorasta do pięt AC,a uważanie że jest inaczej to pomyłka lub zaślepienie fanboy'a...I TO JA MAM PRAWDE !!

oscyp

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5938 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:46:24 pm »
od czego kur** macie konsole ?!!

Moja ładnie wygląda na biurku. I czasem Family Guya postreamuje z PC.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5939 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:49:43 pm »
Moja tez ladnie wyglada , ale sie nie kurzy , bo gram na niej  :mad:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5940 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:49:47 pm »
Ja natomiast stwierdzam że to Uncharted nie dorasta do pięt AC,a uważanie że jest inaczej to pomyłka lub zaślepienie fanboy'a...I TO JA MAM PRAWDE !!

Tyle że ja mogę zagrać w AC i chwilkę potem w Uncharted więc mam porównanie. :P Twoje zdanie to zdanie posiadacza jednej gry (czyt. AC).

oscyp

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5941 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:50:31 pm »
Moja tez ladnie wyglada , ale sie nie kurzy , bo gram na niej  :mad:
:)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5942 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:52:32 pm »
Ja natomiast stwierdzam że to Uncharted nie dorasta do pięt AC,a uważanie że jest inaczej to pomyłka lub zaślepienie fanboy'a...I TO JA MAM PRAWDE !!

Tyle że ja mogę zagrać w AC i chwilkę potem w Uncharted więc mam porównanie. :P Twoje zdanie to zdanie posiadacza jednej gry (czyt. AC).

No prosze nie myślałeś czasem żeby zostać baba jagą i przewidywać przyszłość... A skąd Ty to wiesz że nie grałem w Uncharted,a jak grałem to co odpowiesz na mój post ??

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5943 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:52:45 pm »
MarcePan, miałem i AC i Uncharted i wiem że zwyczajnie chrzanisz głupoty.  :cool: Obie gry są piękne, na tym samym poziomie chociaż obie też mają swoje przewagi. Ale to ten sam poziom.

Inna sprawa że AC strasznie skopali tą późniejszą monotonią. :???: Tu imho niewątplwie Uncharted góruje. Gra jest dobra, brakowało jej róznorodności do stania sie grą rewelacyjną
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 13:57:22 pm wysłana przez Leenk »

Marins

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5944 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:54:05 pm »
mateo dobrze gada że MGS4 jest niesamowity jak zagrałem to zmasakrował mi mózg to jest gra nowej generacji.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5945 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:56:15 pm »
Tez mialem uncharted i AC i tez moge sie wypowiedziec, obie porownywalnie ladne, uncharted troche bardziej, ale ma mniejsze tereny. Dlatego tez nie rozumiem podniety nad uncharted nic mega hiper extra groove trendy tip top niesamowitego. Jak dla mnie MGS4 masakruje je obie

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5946 dnia: Sierpnia 04, 2008, 13:57:27 pm »
mateo dobrze gada że MGS4 jest niesamowity jak zagrałem to zmasakrował mi mózg to jest gra nowej generacji.
malutki off: dzisiaj z kuzynem zaczynamy tą niesamowitą grę.czekam do 18  :mad:

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5947 dnia: Sierpnia 04, 2008, 14:16:57 pm »
Okami już było wcześniej na PS2. No a takich gier na PS3/X360 jest więcej: Mass Effect, Skate (które już jest tworzone na Wii), Orange Box. Z nadchodzących: Alan Wake, FF13, Mirror's Edge, Prince of Persia4, Heavy Rain, Fallout 3, kiedyśtam gra od Team ICO. Fabularnie (no oprócz sportowych) te gry mogą konkurować z filmami, a rozgrywka jest dość urozmaicona.
pierwszy raz słyszę, żeby ktoś uznał jakąkolwiek z ostatnich części final fantasy grą ambitną tak samo orange box(jedynie portal był ambitniejszą produkcją, ale cała reszta to typowa strzelanka) co do alan'a wake'a, mirror's edge, fallout'a 3 i grę team'u ico się zgodzę, ale reszta to jedynie mniej lub bardziej udane gry i nic poza tym.
Cytuj
Na slabym sprzecie nie napiszesz lepszego AI, nie stworzysz wiekszego swiata gry
przywitaj się z serią gta i morrowind'em, które wyszły na konsole poprzedniej generacji.
Cytuj
Wiec konsole Sony i M$ nigdy nie dostana takich gier jak ma Wii.
przywitaj się z cod5, dead rising, star wars force unleashed, które to będą na równi z wersjami z konsol hd(cod 5 i dead rising) i jedynie grafika na wii będzie nieco gorsza, albo dużo lepsze od wersji na ps360(nowe star wars)
Cytuj
Miedzy tymi konsolami jest technologiczna przepasc.
co z tego skoro gry są takie same niezależnie od mocy konsoli, a wiele gier na wii przebija najlepsze tytuły z konsol hd.
Cytuj
Samo Wii chyba raczej komuś kto mocno lubi grać raczej nie wystarczy... Mateo słusznie prawi że konsolka świetna na odstresowanie się.
ja mam poza wii jedynie psp, a to właśnie na wii się cały czas zagrywam i mi się nie nudzi(na psp częściej oglądam filmy i seriale oraz gram w gry ze snes'a i n64 niż giercuje w tytuły peespekowe). prędzej bym się znudził właśnie konsolami hd niż wii, bo nie przepadam za strzelankami, a konsole hd rzadko kiedy coś innego dostają obecnie, a z wydanych u nas gier poza grid, folklore, ratchet & clank, burnout paradise, vf5, skate, eye of judgment, forza 2 i viva pinata nie ma nic co by mnie naprawdę ciekawiło i na co bym był gotów poświęcił 2 stówy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 14:20:39 pm wysłana przez waron »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5948 dnia: Sierpnia 04, 2008, 14:40:31 pm »
Cytuj
przywitaj się z cod5, dead rising, star wars force unleashed, które to będą na równi z wersjami z konsol hd(cod 5 i dead rising) i jedynie grafika na wii będzie nieco gorsza, albo dużo lepsze od wersji na ps360(nowe star wars)
male sprostowanie - dead rising na wii to bedzie pocieta wersja z x360 ;)

drogi waronie, wybacz mi, ale nie moge sie zgodzic z ty, co piszesz. uwazasz, ze 'wiele gier na wii przebija najlepsze tytuly z konsol hd', co jest wedlug mnie i zapewne nie tylko mnie, kompletna bzdura. ja rozumiem, ze na wii wyszedl super mario galaxy, co dla fana mariana, ktorym ty mozliwe, iz jestes, jest bardzo dobrym argumentem, ale niestety jeden marian to za malo, a napisales, ze 'wiele' gier jest lepszych od hitow na konsole x360/ps3 oraz pc. wybacz mi ponownie, drogi waronie, lecz wg mnie taki mgs4, bioshock, gow, cod4, uncharted, pgr4, portal, oraz inne gry, to znacznie wiecej niz oferta wii, ktora co do lepszych tytulow ogranicza sie jedynie do mariana, metroida, portu zeldy, w ktory moge zagrac na o wiele tanszych gacku, oraz portach z ps2, w ktore moge zagrac na pleju, a pieniadze na wii przeznaczyc na xboxa, a moze by jeszcze na gre styknelo, albowiem wii jest cholernie za drogie.
ale oczywiscie, drogi waronie, szanuje twoje zdanie, takze mam nadzieje, ze bedziesz sie ciagle doskonale bawil na swoich konsolkach, oraz chcialbym ci zyczyc milych wakacji i wielu gier pod choinke. pozdrawiam!
tomasz b.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5949 dnia: Sierpnia 04, 2008, 14:51:00 pm »
Wii wygrało tą generację konsol, ale to nie znaczy, że jest lepsze. Wystarczy spojrzeć na gry: na X360 i Ps3 wychodzi znacznie więcej dobrych i rozbudowanych gier i z tym nawet nie ma co polemizować.

Co do Uncharted, to ma świetną grafikę, ale wątpię, aby był to poziom nieosiągalny dla X360. Pewnie takie GoW2 będzie wyglądać lepiej, a takie FC2 już wygląda lepiej.

mateo dobrze gada że MGS4 jest niesamowity jak zagrałem to zmasakrował mi mózg to jest gra nowej generacji.
MGS4 to świetna gra, jedna z najlepszych na tej generacji, a dla fanów serii może i najlepsza. Dla mnie jednak najlepsze gry tej generacji to GoW i Mass Effect, a MGS4 plasuje się tak na czwartym, piątym miejscu.

Cytuj
Zabawne jest dla mnie zastanawianie sie co wybrac kiedy nie ma sie zadnej konsoli. Wii czy PS3/X360. To tak jak zastanawiac sie czy studiowac informatyke czy polonistyke Laughing
Strasznie durne porównanie :? Dla jednego lepszym wyborem będzie informatyka, a dla drugiego polonistyka, wszystko zależy od tego w czym się dana osoba dobrze czuje i co jej podchodzi. Dla Ciebie wybór może oczywisty (zakładam, że padło na informatykę), ale dla większości osób taki nie będzie. Trzeba być idiotą, żeby iść studiować informatykę, tylko dlatego bo tak się "opłaca" :lol:

Ps3 i X360 oferują lepsze gry niż Wii (wystarczy spojrzeć na oceny), ale niektórym osobom bardziej pasuje to co ma do zaoferowania konsolka Nintendo.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5950 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:10:37 pm »
Cytuj
uwazasz, ze 'wiele gier na wii przebija najlepsze tytuly z konsol hd', co jest wedlug mnie i zapewne nie tylko mnie, kompletna bzdura. ja rozumiem, ze na wii wyszedl super mario galaxy, co dla fana mariana, ktorym ty mozliwe, iz jestes, jest bardzo dobrym argumentem, ale niestety jeden marian to za malo, a napisales, ze 'wiele' gier jest lepszych od hitow na konsole x360/ps3 oraz pc.
super smash bros brawl, metroid prime 3, zack & wiki, boom blox, no more heroes, mario kart czy fire emblem biją na głowę dotychczas wydane tytuły z podobnych kategorii jeśli chodzi o konsole hd swoim poziomem wykonania i gameplay'em(choć na przykład na ps360 nie ma jak dotąd żadnej przygodówki jak zack & wiki)
Cytuj
wybacz mi ponownie, drogi waronie, lecz wg mnie taki mgs4, bioshock, gow, cod4, uncharted, pgr4, portal, oraz inne gry, to znacznie wiecej niz oferta wii, ktora co do lepszych tytulow ogranicza sie jedynie do mariana, metroida, portu zeldy, w ktory moge zagrac na o wiele tanszych gacku, oraz portach z ps2, w ktore moge zagrac na pleju, a pieniadze na wii przeznaczyc na xboxa, a moze by jeszcze na gre styknelo, albowiem wii jest cholernie za drogie.
lol, trochę się różnimy ty wolisz strzelanki, z których każdy tytuł jest podobny do innego. co do ceny wii, że niby jest za droga to WTF. za 900zł dostajesz jedyną konsolę na rynku posiadającą prawdziwą wsteczną kompatybilność, kontroler i grę - jeśli to jest dla ciebie drogo to w takim razie co powiesz o ps3, które bez gry i kontrolera kosztuje prawie dwa razy więcej(1500zł). patrząc na to co oferują obecne konsole wii jest najbardziej opłacalną konsolą na rynku. za 9 stówek dostajesz gc, wii(z grą i kontrolerem) i bardzo szybko rozwijającą się ofertę gier wiiware oraz vc, a najlepsze gry na wii kupisz już za mniej niż 150-170 zł wprost ze sklepu.
Cytuj
ale oczywiscie, drogi waronie, szanuje twoje zdanie, takze mam nadzieje, ze bedziesz sie ciagle doskonale bawil na swoich konsolkach, oraz chcialbym ci zyczyc milych wakacji i wielu gier pod choinke. pozdrawiam!
nawzajem. choć co do choinki to za stary już jestem :cool:
Cytuj
male sprostowanie - dead rising na wii to bedzie pocieta wersja z x360 ;)
ale i tak możliwość symulowania uderzania zombiaka pałą jest lepsza od zwykłego pada  :P
Cytuj
Wystarczy spojrzeć na gry: na X360 i Ps3 wychodzi znacznie więcej dobrych i rozbudowanych gier i z tym nawet nie ma co polemizować.
8 godzinne gry na ps360 mówią cześć. serio jeśli ktoś mi mówi, że ps360 ma bardziej rozbudowane gry to jest śmieszny. proponuje takim osobom zagranie w brawl'a i fire emblem - jeśli odkryją w brawl'u wszystkie przedmioty, postacie, stage'e itd. w krótszym czasie niż jakieś 140-150 to będą naprawdę dobrzy ja nabiłem w grze grubo ponad 90 godzin, a mam odkryte może jakieś 50-60%. podobnie jest z fire emblem grałem w grę blisko 60 godzin, a nawet jej nie ukończyłem, bo poziom trudności jest momentami zbyt wysoki. podobnie jest wieloma innymi tytułami. więc jak mi ktoś mówi, że konsole hd mają bardziej rozbudowane gry to są śmieszni.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5951 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:21:09 pm »
Przepraszam, że się wtrącę, ale:

Cytuj
lol, trochę się różnimy ty wolisz strzelanki, z których każdy tytuł jest podobny do innego. co do ceny wii, że niby jest za droga to WTF. za 900zł dostajesz jedyną konsolę na rynku posiadającą prawdziwą wsteczną kompatybilność, kontroler i grę - jeśli to jest dla ciebie drogo to w takim razie co powiesz o ps3, które bez gry i kontrolera kosztuje prawie dwa razy więcej(1500zł). patrząc na to co oferują obecne konsole wii jest najbardziej opłacalną konsolą na rynku. za 9 stówek dostajesz gc, wii(z grą i kontrolerem) i bardzo szybko rozwijającą się ofertę gier wiiware oraz vc, a najlepsze gry na wii kupisz już za mniej niż 150-170 zł wprost ze sklepu.

Nie wiem w jakim kraju żyjesz i szczerze mówiąc mało mnie to interesuje, lecz wiedz, że w Polsce Wii kosztuje prawie 1000zł, za tą kasę masz Xboxa Premium nówke sztukę. Nie wiem, czy wiesz, ale Ps3 kosztuje już od dawna "nieco" mniej niż 1.5 k i tak, pada ma w zestawie... I na koniec, nie wiem czy wiesz, że dobre gry na xo można z palcem w pupie wyrwać za mniej niż 100zł nówki, nie mówiąc już o NOWOŚCIACH, które to na allegro do 150zł kupisz większość.

Cytuj
8 godzinne gry na ps360 mówią cześć. serio jeśli ktoś mi mówi, że ps360 ma bardziej rozbudowane gry to jest śmieszny. proponuje takim osobom zagranie w brawl'a i fire emblem - jeśli odkryją w brawl'u wszystkie przedmioty, postacie, stage'e itd. w krótszym czasie niż jakieś 140-150 to będą naprawdę dobrzy ja nabiłem w grze grubo ponad 90 godzin, a mam odkryte może jakieś 50-60%. podobnie jest z fire emblem grałem w grę blisko 60 godzin, a nawet jej nie ukończyłem, bo poziom trudności jest momentami zbyt wysoki. podobnie jest wieloma innymi tytułami. więc jak mi ktoś mówi, że konsole hd mają bardziej rozbudowane gry to są śmieszni.

Widać, że w życiu nie grałeś, ani na xie, ani na ps3. Mało rozbudowane gry? Fakt, takie gta 4 można łyknąć w 5h...

BTW.

Gacka można dorwać już za 150zł (jak i nie mniej...) także nie wiem, jaki jest sens wydawania prawie 10 razy tyle, tylko po to żeby pomachać sobie pilotem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 15:33:01 pm wysłana przez Diuk »

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5952 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:30:22 pm »
Waron przestań pisać pierdoły za przeproszeniem. Żadna gra na Wii nawet sie nie umywa do gier z PS3/360 Według mnie....
Ani pod względem grafiki,rozbudowania itp Jedyne co broni Wii to innowacyjność która w moim przekonaniu i tak nic inie daje bo nie jestem dzieckiem zeby machać przed ekranem jakimś patykiem

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5953 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:35:49 pm »
Jedyne co broni Wii to innowacyjność która w moim przekonaniu i tak nic inie daje bo nie jestem dzieckiem zeby machać przed ekranem jakimś patykiem

Widać że nigdy na Wii nie grałeś

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5954 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:39:26 pm »
To co Ci daje to Wii??? Mariana kolejnego lub Wii fit??

A co do tematu ze niby AC jest ładniejszy od Uncharted
Uncharted dostawał przeważnie oceny za grafikę 10/10 a AC często mniej. Wszystko mówi samo za siebie

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5955 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:40:46 pm »
Cytuj
Nie wiem w jakim kraju żyjesz i szczerze mówiąc mało mnie to interesuje, lecz wiedz, że w Polsce Wii kosztuje prawie 1000zł, za tą kasę masz Xboxa Premium nówke sztukę. Nie wiem, czy wiesz, ale Ps3 kosztuje już nieco mniej niż 1.5 k i tak, pada ma w zestawie... I na koniec, nie wiem czy wiesz, że dobre gry na xo można z palcem w pupie wyrwać za mniej niż 100zł nówki, nie mówiąc już o NOWOŚCIACH, które to na allegro do 150zł kupisz większość.
wii - http://www.ultima.pl/Nintendo_Wii_zestaw_5_gier_Wii_Sports_/i3897/ 900zł
ps3 - http://www.ultima.pl/PlayStation_3/i5803/ 1500zł za gołe ps3
x360 - http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_wysylka_gratis_/i5547/
wiem, że są gry na x360 za mniej niż 100zł(zwykle porty gier z pierwszego xbox'a lub starsze produkcje), ale ja mówiłem o premierowych grach na wii.

Cytuj
Widać, że w życiu nie grałeś, ani na xie, ani na ps3. Mało rozbudowane gry? Fakt, takie gta 4 można łyknąć w 5h...
uncharted - 12 godzin
heavenly sword - 8 godzin
gow - 6 godzin
itd.
Cytuj
Waron przestań pisać pierdoły za przeproszeniem. Żadna gra na Wii nawet sie nie umywa do gier z PS3/360 Według mnie....
Ani pod względem grafiki,rozbudowania itp Jedyne co broni Wii to innowacyjność która w moim przekonaniu i tak nic inie daje bo nie jestem dzieckiem zeby machać przed ekranem jakimś patykiem
nie mam zamiaru z tobą gadać, bo nie ma możliwości normalnej konwersacji z betonem. piszesz tak tylko dlatego, że jesteś fanbojem ps3 więc nawet jakby to wii dostało wszystkie te twoje genialne ekskluzywne tytuły ps3 i tak byś po nich jechał, bo nie byłyby na ps3.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5956 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:41:33 pm »
To co Ci daje to Wii??? Mariana kolejnego lub Wii fit??

A co do tematu ze niby AC jest ładniejszy od Uncharted
Uncharted dostawał przeważnie oceny za grafikę 10/10 a AC często mniej. Wszystko mówi samo za siebie
Bioshock też dostawał. Wszystko mówi samo za siebie.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5957 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:42:25 pm »
Bioshock gra roku nawiasem mówiąc  :-P

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5958 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:43:05 pm »
Bioshock dostawał na miarę swoich możliwości, a jakie ma UE3 każdy wie.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5959 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:43:49 pm »
Nominacje Uncharted zostały zmanipulowane, dlatego nic nie wygrał. Więc ta nagroda Bioshocka się nie liczy, o! :lol:

Cytuj
Bioshock dostawał na miarę swoich możliwości, a jakie ma UE3 każdy wie.
Tak? Ja nie wiem, oświeć mnie.