Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2742762 razy)

0 użytkowników i 65 Gości przegląda ten wątek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8560 dnia: Listopada 17, 2008, 15:26:37 pm »
@mateo - takimi komentarzami łatwo o kolejną krwawą bitwę ;) .
Ja uważam, że typowego gracza, którego w konsolach interesują przede wszystkim...gry ( :shock: ), cały ten Blu-ray g^wno obchodzi. Być może w jakimś alternatywnym świecie, gdzie Xbox360 pojawił się z niebieskim laserkiem na pokładzie, gry wyglądają inaczej, jednak czego oczy nie widziały, tego sercu nie żal, a i tak mamy zajebiste gry w tej generacji, nieprawdaż ?
PSN ID: WojtqGO

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8561 dnia: Listopada 17, 2008, 15:35:47 pm »
no oczywiście Wojtq! , ale chyba źle mnie zrozumiałeś.
Chodzi mi o to, iż Blue-Ray to 'swoboda, dla dewelopera', który chce upchać na krążku, to co mu serce nakazuje ;]
I mnie raczej obchodzi , to co SONY zawarło w PS3.Ten format, to nie byle co. :)

PS.Believe Jurassa kosi wszystko, co powstało na youtube.Chyba wiemy, kto tu tak naprawdę miażdży!? :);)
 
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2008, 15:38:59 pm wysłana przez mateo »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8562 dnia: Listopada 17, 2008, 15:42:36 pm »
Ja mam podobnie jak Wojtq. Średnio mnie obchodzi co tam konsola ma w bebechach. Ważne żeby wychodziły dobre gry. Xbox już tu swoją role spełnił, bo jest na niego wiele świetnych tytułów. Przed PS3 rysuje sie świetlana przyszłość, sporo ciekawie zapowiadających sie gier na przyszłość. I czy to na blu-ray'u czy na dvd dl. Who cares;).

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8563 dnia: Listopada 17, 2008, 15:48:26 pm »
Przed PS3 rysuje sie świetlana przyszłość, sporo ciekawie zapowiadających sie gier na przyszłość. I czy to na blu-ray'u czy na dvd dl. Who cares;).
cóż podpisuje się pod twoim postem, ale jednak fajnie by było gdyby gry ukazywały się na jednym krążku niż na trzech, czy czterech vide Lost Odyssey, bądź Blue Dragon. ;)
ps.Po prostu cenie sobie w tym aspekcie Blue-ray i tyle :]

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8564 dnia: Listopada 17, 2008, 15:52:12 pm »
Fakt lepiej mieć jedną płytkę i z niej grać niż zmieniać w trakcie. Ale przecież to nie jest aż taki wielki problem. A poza tym, z tego co sie orientuje MGS4 instaluje każdy rozdział osobno, więc na jedno wychodzi.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8565 dnia: Listopada 17, 2008, 15:52:23 pm »
Przed PS3 rysuje sie świetlana przyszłość, sporo ciekawie zapowiadających sie gier na przyszłość. I czy to na blu-ray'u czy na dvd dl. Who cares;).
cóż podpisuje się pod twoim postem, ale jednak fajnie by było gdyby gry ukazywały się na jednym krążku niż na trzech, czy czterech vide Lost Odyssey, bądź Blue Dragon. ;)
ps.Po prostu cenie sobie w tym aspekcie Blue-ray i tyle :]


To mateo PSX by cie wykonczyl, juz nie wspominajac o Amidze! Nie wiem napewno, ale wydaje mi sie ze i na PS2 wychodzily gry na wiecej niz jednym DVD !? No i skoro mamy taaaki nosnik to po co instalacja na HDD ?! - bo nosnik jest wolny. Moze ktos przypomni ile wazy GT5:P czy WipeOut HD?! - bo cos mi sie wydaje, ze na 1 DVD - DL by sie zmiescilo.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8566 dnia: Listopada 17, 2008, 15:55:04 pm »
cóż podpisuje się pod twoim postem, ale jednak fajnie by było gdyby gry ukazywały się na jednym krążku niż na trzech, czy czterech vide Lost Odyssey, bądź Blue Dragon. ;)
ps.Po prostu cenie sobie w tym aspekcie Blue-ray i tyle :]

zmiana płyty jest znacznie szybsza niż kilkuminutowa instalacja co rozdział ;-)
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2008, 15:59:42 pm wysłana przez s00s »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8567 dnia: Listopada 17, 2008, 15:55:27 pm »
Czasem mam wrazenie, ze dla niektorych liczy sie nie to co jest we wnetrzu konsoli, ani nawet gry - tylko najwazniejsze dla nich jest jaki znaczek jest na obudowie - marka.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8568 dnia: Listopada 17, 2008, 15:58:03 pm »
Przed PS3 rysuje sie świetlana przyszłość, sporo ciekawie zapowiadających sie gier na przyszłość. I czy to na blu-ray'u czy na dvd dl. Who cares;).
cóż podpisuje się pod twoim postem, ale jednak fajnie by było gdyby gry ukazywały się na jednym krążku niż na trzech, czy czterech vide Lost Odyssey, bądź Blue Dragon. ;)
ps.Po prostu cenie sobie w tym aspekcie Blue-ray i tyle :]


To mateo PSX by cie wykonczyl, juz nie wspominajac o Amidze! Nie wiem napewno, ale wydaje mi sie ze i na PS2 wychodzily gry na wiecej niz jednym DVD !? No i skoro mamy taaaki nosnik to po co instalacja na HDD ?! - bo nosnik jest wolny. Moze ktos przypomni ile wazy GT5:P czy WipeOut HD?! - bo cos mi sie wydaje, ze na 1 DVD - DL by sie zmiescilo.
Londek jasne, że 'przeżywałem', to co mówisz, ale jakoś nie widzę w tym strasznego problemu.
GT:P wraz z WipeOut HD były tworzone pod dysk twardy konsoli, więc na pewno owe gry zbyt dużo nie ważą.

ps.s00s- ale wole nie ruszać się z ciepłego łóżeczka. ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8569 dnia: Listopada 17, 2008, 16:01:10 pm »


ps.s00s- ale wole nie ruszać się z ciepłego łóżeczka. ;)
Kwestia gustu ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8570 dnia: Listopada 17, 2008, 16:02:20 pm »
ps.s00s- ale wole nie ruszać się z ciepłego łóżeczka. ;)

wiadomo. jeden woli sobie w nosie podłubać, inny ruszyć dupsko i na nic nie czekać. każdy ma inaczej.
a najlepiej to by było na nic nie czekać i dupy nie ruszać ;-)
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2008, 16:04:16 pm wysłana przez s00s »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8571 dnia: Listopada 17, 2008, 16:06:56 pm »
Londek jasne, że 'przeżywałem', to co mówisz, ale jakoś nie widzę w tym strasznego problemu.
GT:P wraz z WipeOut HD były tworzone pod dysk twardy konsoli, więc na pewno owe gry zbyt dużo nie ważą.

ps.s00s- ale wole nie ruszać się z ciepłego łóżeczka. ;)

Zadalem pytanie odnosnie tych 2 gier bo sa to jedne z nielicznych 1080p 60fps - przez niektorych uznawane za najpiekniejsze i one nie zajmuja kilkudziesieciu GB. Dodatkowo mamy takie gry jak Assassins Creed czy Mass Effect - gry wielkie, piekne i mieszczace sie na jednej plycie.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8572 dnia: Listopada 17, 2008, 16:27:38 pm »
Londek jasne, że 'przeżywałem', to co mówisz, ale jakoś nie widzę w tym strasznego problemu.
GT:P wraz z WipeOut HD były tworzone pod dysk twardy konsoli, więc na pewno owe gry zbyt dużo nie ważą.

ps.s00s- ale wole nie ruszać się z ciepłego łóżeczka. ;)

Zadalem pytanie odnosnie tych 2 gier bo sa to jedne z nielicznych 1080p 60fps - przez niektorych uznawane za najpiekniejsze i one nie zajmuja kilkudziesieciu GB. Dodatkowo mamy takie gry jak Assassins Creed czy Mass Effect - gry wielkie, piekne i mieszczace sie na jednej plycie.
ja tam nie wiem trzeba by się spytać anonimowego, bądź też poszperać po Necie. ;)
Londek jednak zważ, że to 'Prologue', a WipeOut HD to remake dwóch pierwszych części na PSP. (pure oraz pulse)

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8573 dnia: Listopada 17, 2008, 16:41:12 pm »
Cytuj
Mass Effect - gry wielkie, piekne i mieszczace sie na jednej plycie.
Pupa tam. Mass Effect ultra piękny nie jest, rżnie się na potęge, framerate leci na łeb na szyję, a 60 fpsów to osiągniesz na blaszaku. Stałe 30 na Xboxie trzyma tylko ekran tytułowy i menu główne. :lol: 15 godzin wątku głównego i kilka większych lokacji wielkiej gry z niej nie robi. Puste planety do "eksploracji" z kilkoma teksturami i jednym budynkiem na krzyż, również.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2008, 16:44:37 pm wysłana przez tarniak »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8574 dnia: Listopada 17, 2008, 16:50:26 pm »
ja tam nie wiem trzeba by się spytać anonimowego, bądź też poszperać po Necie. ;)
Londek jednak zważ, że to 'Prologue', a WipeOut HD to remake dwóch pierwszych części na PSP. (pure oraz pulse)

No tak, ale oba tytuly mozna nazwac "pelnoprawnymi" grami bo raczej okreslenie demo do nich nie pasuje. Jedyne czego im brakuje to video w wysokiej rozdzielczosci, ktore srasznie pozera miejsce na dysku, tak jak bylo w LO.
: Listopad 17, 2008, 16:46:30 pm
Cytuj
Mass Effect - gry wielkie, piekne i mieszczace sie na jednej plycie.
Pupa tam. Mass Effect ultra piękny nie jest, rżnie się na potęge, framerate leci na łeb na szyję, a 60 fpsów to osiągniesz na blaszaku. Stałe 30 na Xboxie trzyma tylko ekran tytułowy i menu główne. :lol: 15 godzin wątku głównego i kilka większych lokacji wielkiej gry z niej nie robi. Puste planety do "eksploracji" z kilkoma teksturami i jednym budynkiem na krzyż, również.

Eeee tam czepiasz sie....ale fabula jest konkret, a niedlugo bedzie mozna cala gre zrzucic na HDD i bedzie lepiej. Graficznie nie jest moze masakrator, ale solidnie to wyglada, a mometami bardzo dobrze. A Assassins Creed?! :D

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8575 dnia: Listopada 17, 2008, 16:55:47 pm »
Cytuj
Eeee tam czepiasz sie....ale fabula jest konkret, a niedlugo bedzie mozna cala gre zrzucic na HDD i bedzie lepiej.
No widzisz, ja już miałem okazję ją zrzucić na HDD, loadingi krótsze (chociaż windą jeździ się tyle samo) reszta problemów pozostała. A w AC nie grałem, widziałem na Xbox Fun Day'u, ale to za mało, żeby ferować wyroki (na oko dużo lepiej od ME).

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8576 dnia: Listopada 17, 2008, 16:58:25 pm »
A GTA4 chociażby ? Wielkie miasto, ogromna dbałość o szczegóły, świetna oprawa, a gra nie zajmuje całej dwu warstwowej płyty dvd :shock:
PSN ID: WojtqGO

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8577 dnia: Listopada 17, 2008, 17:00:23 pm »
Gdyby gameplay w Assassinie był sensownie rozwiązany to gra pewnie byłaby tytułem generacji. Silnik robi rzeczy wręcz niemożliwe...Ale do czasu, goście z UbiSoftu dłubią już pewnie nad "dwójeczką".

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8578 dnia: Listopada 17, 2008, 17:05:09 pm »
Gdyby gameplay w Assassinie był sensownie rozwiązany to gra pewnie byłaby tytułem generacji. Silnik robi rzeczy wręcz niemożliwe...Ale do czasu, goście z UbiSoftu dłubią już pewnie nad "dwójeczką".

Wczoraj odpalilem sobie AC co by poogladac sobie to cudo w ruchu i powiem szczerze, ze oprawa - masakruje - mam nadzieje ze nowy SC tez bedzie na tym silniku :) Co do gameplay'u bieda, dlatego gra leci na sprzedaz, podobnie jak BioShock. Ale wlasnie AC czy GTA4 to gry wielkie i mimo wszystko nie potrzebuja taaaak wielkiego nosnika, podobnie przecie Oblivion czy Fallout3.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8579 dnia: Listopada 17, 2008, 17:07:19 pm »
Puste planety do "eksploracji" z kilkoma teksturami i jednym budynkiem na krzyż, również.

Nieprawda! Budynków było więcej... co jednak z tego, skoro były tylko trzy rodzaje budynków z randomowo porostawionymi skrzyniami w środku ;).

Jednak mimo wszystko to, czego nie można ME odmówić, to naprawdę spora ilości dialogów, z czego część dodatkowo w dwóch wersjach - dla pani i pana Shepard.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8580 dnia: Listopada 17, 2008, 17:11:00 pm »
Gdyby gameplay w Assassinie był sensownie rozwiązany to gra pewnie byłaby tytułem generacji. Silnik robi rzeczy wręcz niemożliwe...Ale do czasu, goście z UbiSoftu dłubią już pewnie nad "dwójeczką".

Wczoraj odpalilem sobie AC co by poogladac sobie to cudo w ruchu i powiem szczerze, ze oprawa - masakruje - mam nadzieje ze nowy SC tez bedzie na tym silniku :) Co do gameplay'u bieda, dlatego gra leci na sprzedaz, podobnie jak BioShock. Ale wlasnie AC czy GTA4 to gry wielkie i mimo wszystko nie potrzebuja taaaak wielkiego nosnika, podobnie przecie Oblivion czy Fallout3.

Ten silnik raczej by się nie sprawdził w takiej grzej jak SC. Lepiej niech do nowego SC dadzą inny, a ten niech będzie charakterystyczny dla assassina(świetne modele postaci, ogromne połacie terenu, świetne oświetlenie, naprawdę ładne teksturki).
Mam cichą nadzieję, że dwójka za rok :>

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8581 dnia: Listopada 17, 2008, 17:14:47 pm »
Dlaczego silnik AC miałby się nie sprawdzić przy nowym Splinterze ? :shock: Widziałeś pierwsze materiały z "Conviction", że tak twierdzisz ? Już z okazji nowego PoP'a pokazano, jak elastyczny jest ten engine (użyty jeszcze w Shaun White Snowboarding).
PSN ID: WojtqGO

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8582 dnia: Listopada 17, 2008, 17:16:24 pm »
Cytuj
(użyty jeszcze w Shaun White Snowboarding).
Tutaj akurat, niestety, nie ma się czym chwalić... :/

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8583 dnia: Listopada 17, 2008, 17:18:05 pm »

Ten silnik raczej by się nie sprawdził w takiej grzej jak SC. Lepiej niech do nowego SC dadzą inny, a ten niech będzie charakterystyczny dla assassina(świetne modele postaci, ogromne połacie terenu, świetne oświetlenie, naprawdę ładne teksturki).
Mam cichą nadzieję, że dwójka za rok :>

Bardzo ten silnik pasuje do SC. Wyobraz sobie misje w miescie gdzie Sam skradalby sie po budynkach czy po akcji uciekal w tlum ludzi np. na zatloczonej stacji metra. Wystarczylo by dodac tylko jakies "pistoleciki" i night vision i mamy zaje*ista skradanke z elementami akcji. Oczywiscie w nowoczesnym miescie design budynkow musi byc zupelnie inny, a zamiast konia proponuje motocykl.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8584 dnia: Listopada 17, 2008, 17:30:50 pm »
Tutaj akurat, niestety, nie ma się czym chwalić... :/
Ups, czyżby gra im nie wyszła ? Jeszcze nie widziałem żadnej recki, zaraz nadrobię zaległość.
: Listopad 17, 2008, 17:24:54 pm
@LoNdEk - Twoja wizja Splintera jest chyba najlepszą, jaka mogłaby zostać urzeczywistniona (według mnie). Sam kiedyś myślałem, jak mógłby wyglądać kolejny SC, nie mając styczności z wczesnymi materiałami "Conviction", i takie coś mi chodziło po głowie. Wyobraźmy sobie, że jest jakiś konwent w centrum miasta, ogromny tłum, i Sam działający gdzieś w pobliżu, szukający np. ładunków wybuchowych. Kiedy z jakiś powodów robi się gorąco, wtapia się w tłum i tym samym ucieka. Taki miks poprzednich Splinterów i AC - działasz w cieniu, a chwilę później w wielkim tłumie ludzi. Cudo.
PSN ID: WojtqGO

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8585 dnia: Listopada 17, 2008, 17:34:06 pm »
Bardzo taka wizja gry przypomina historie o Bourn'ie ktory nie raz ratowal sie z opresji mieszajac sie w tlum :)

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8586 dnia: Listopada 17, 2008, 18:09:23 pm »
Cytuj
No tak, ale oba tytuly mozna nazwac "pelnoprawnymi" grami bo raczej okreslenie demo do nich nie pasuje.
No sorki, ale GT: Prologue to przecież jest demo ;)
Wipeout HD to te samy trasy z poprzednich odsłon, ale trzeba przyznać, że stworzone od nowa na PS3.Wygląda to obłędnie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8587 dnia: Listopada 17, 2008, 18:10:09 pm »
Wipeout HD : jakieś 7 czy 8 tras , kilka stateczków z kilkoma skórkami każdy , "naście muzyczek , żadnych renderów to niby co tu ma zajmować? (994mb).

Lost Odyssey: kilka renderów , 5 (bodajże ) ścieżek dźwiękowych plus reszta i już "tylko 4 płytki" dvd-dl.

To tak na marginesie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8588 dnia: Listopada 17, 2008, 18:19:07 pm »
Cytuj
No tak, ale oba tytuly mozna nazwac "pelnoprawnymi" grami bo raczej okreslenie demo do nich nie pasuje.
No sorki, ale GT: Prologue to przecież jest demo ;)
Wipeout HD to te samy trasy z poprzednich odsłon, ale trzeba przyznać, że stworzone od nowa na PS3.Wygląda to obłędnie.

Jurass i co ty na to... gra full HD nie cale 1GB no czyli gdyby w WipeOut wsadzili 3 razy wiecej tras to by ok 4 - 5 GB zajmowal, a co do LO, to jakos nie chce mi sie wierzyc, ze tego nie dalo sie upchac na mniejszej liczbie dyskow, jak wiadomo Japonczycy nie grzesza z innowacjami tzn. kompresja i inne sztuczki, no chyba ze mi powiesz ze taki Oblivion jest "mniejszy" od LO, bo widze, ze sie przyczepiles tego LO, bo w sumie tylko 2 gry i to od Japonczykow zajmuja wiecej niz 1 DVD. Tak samo moge ja wytoczyc dziala z DMC4 i 25min instalacji :) z BD, gdzie na XO ta sama gra zajmje jedno DVD i instalowac nic nie trzeba.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8589 dnia: Listopada 17, 2008, 18:26:01 pm »
Oblivion jest poskładany z kilku zestawów klocków - podziemia, ruiny elfickie, forty i bramy Oblivionu, a wszystkie jednakowe.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8590 dnia: Listopada 17, 2008, 18:28:47 pm »
Believe rządzi!!!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8591 dnia: Listopada 17, 2008, 18:29:07 pm »
Oblivion jest poskładany z kilku zestawów klocków - podziemia, ruiny elfickie, forty i bramy Oblivionu, a wszystkie jednakowe.

W LO nie gralem wiec nie wiem jak tam wyglada swiat, ale z tego co czytalem ogolnie jest monotonnia tzn. nie ma duzych zmian otoczenia, zreszta Iras wiekszosc gier jest zbudowana z takich klockow rozniacych sie teksturami i rozmieszczeniem obiektow :)

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8592 dnia: Listopada 17, 2008, 18:32:08 pm »
najwięcej miejsca poszło na rendery proste.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 125
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8593 dnia: Listopada 17, 2008, 18:33:57 pm »
Jak gram w FarCry2, to On pokazuje wyraznie jak Oblivion powinien wygladac na konsolach... :-x

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8594 dnia: Listopada 17, 2008, 18:37:06 pm »
Jak gram w FarCry2, to On pokazuje wyraznie jak Oblivion powinien wygladac na konsolach... :-x

Zgadza sie. Far Cry 2 pokazuje klase  8)
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2008, 18:39:29 pm wysłana przez Stalker »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8595 dnia: Listopada 17, 2008, 18:37:36 pm »
Lost Odyssey: kilka renderów , 5 (bodajże ) ścieżek dźwiękowych plus reszta i już "tylko 4 płytki" dvd-dl.

Render -- słowo klucz.
Jedyne dwie gry, które są na więcej niż jednej płycie DVD-DL, to dwa jrpg'i z filmikami-renderami w HD.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8596 dnia: Listopada 17, 2008, 18:38:25 pm »
ale szczerze, to Oblivion był jedną z pierwszych produkcji na konsole nowej generacji. ;)
sam zaś dostał 9 za grafikę, więc musi być coś na rzeczy.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 125
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8597 dnia: Listopada 17, 2008, 18:41:57 pm »
Tak, ale kiedy byl oceniany. Teraz po kilku godzinach z FC2, oblivion wyglada... bidnie :/
Mam nadzieje, ze nastepny elder wyjdzie jeszcze na ta generacje :smile:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8598 dnia: Listopada 17, 2008, 18:42:26 pm »
ale szczerze, to Oblivion był jedną z pierwszych produkcji na konsole nowej generacji. ;)
sam zaś dostał 9 za grafikę, więc musi być coś na rzeczy.

Ale FC2 wcale nie jest maly :)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8599 dnia: Listopada 17, 2008, 18:44:33 pm »
ale szczerze, to Oblivion był jedną z pierwszych produkcji na konsole nowej generacji. ;)
sam zaś dostał 9 za grafikę, więc musi być coś na rzeczy.

Ale FC2 wcale nie jest maly :)
Sam sobie zaprzeczasz właśnie, był jedną z pierwszych produkcji, wymagania co do grafy były mniejsze, teraz 9 na pewno by nie dostał, proste.