Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2527629 razy)

0 użytkowników i 41 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15200 dnia: Marca 04, 2009, 13:12:22 pm »
A tym czasem lecę grać w gears of war 2, które mają tak zajebistą ścieżkę dźwiękową, że kz2 może o takiej pomarzyć :) Oprócz tego mega wyrazistych bohaterów no i przede wszystkim niesamowity gameplay :0

Ewidentnie widać że nie grałeś w KZ2. :lol: :lol: :lol:
: Marzec 04, 2009, 13:10:35 pm
A tym czasem lecę grać w gears of war 2, które mają tak zajebistą ścieżkę dźwiękową, że kz2 może o takiej pomarzyć :) Oprócz tego mega wyrazistych bohaterów no i przede wszystkim niesamowity gameplay :0

Dźwięk KZ2 w DTS'ie miecie Gyrosy bez pierdnięcia.
: Marzec 04, 2009, 13:01:06 pm
Dużo zmienia, bo zdjęcie telewizora można zrobić w tych samych warunkach pięć razy, a za każdym efekt będzie inny - tym bardziej, że jakość tych zdjęć pozostawia bardzo wiele do życzenia. Albo masz screeny, albo nie, a to nędzne porównanie możesz sobie...

Nie do wiary ale ty naprawdę uważasz że ustawienia tv mogą mieć wpływ na jakość tekstur. Nie zamierzam prostować ci tego myślenia. Po prostu z uśmiechem na ustach pozostawiam cie w tych twoich dziwacznych i kosmicznych teoriach, które najwyraźniej czerpiesz z d....
Zaś muzyka w gearsach miecie killzonka bez pierdniecia no i gearsy nie mają lagów buhahah. Rozumiem ciężki taktyczny shooter, ale lagi lub delaye nie czynią z gry ciężkim taktycznym shooterem.

Kolejny, który nie potrafi odstąpić od utartych kanonów strzelanek. Lag w KZ2 potęguje rozgrywkę. Gra się znacznie ciekawiej i bardziej realnie prze to ze trzeba mocno nadusić trigger.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15201 dnia: Marca 04, 2009, 13:16:34 pm »
A tym czasem lecę grać w gears of war 2, które mają tak zajebistą ścieżkę dźwiękową, że kz2 może o takiej pomarzyć :) Oprócz tego mega wyrazistych bohaterów no i przede wszystkim niesamowity gameplay :0

Dźwięk KZ2 w DTS'ie miecie Gyrosy bez pierdnięcia.
: Marzec 04, 2009, 13:01:06 pm
Dużo zmienia, bo zdjęcie telewizora można zrobić w tych samych warunkach pięć razy, a za każdym efekt będzie inny - tym bardziej, że jakość tych zdjęć pozostawia bardzo wiele do życzenia. Albo masz screeny, albo nie, a to nędzne porównanie możesz sobie...

Nie do wiary ale ty naprawdę uważasz że ustawienia tv mogą mieć wpływ na jakość tekstur. Nie zamierzam prostować ci tego myślenia. Po prostu z uśmiechem na ustach pozostawiam cie w tych twoich dziwacznych i kosmicznych teoriach, które najwyraźniej czerpiesz z d....
: Marzec 04, 2009, 13:02:49 pm
Pierwsze porównanie. Zbyt wysoki kontrast na screenach z x0 przez to w pewnych miejscach tekstury skał są zbyt jasne względem tych z ps3. A jakościowo hm.. nie widzę różnicy. Podciągnąć ostrość, troszkę zmniejszyć kontrast i kolory ustawić na standardowe w menu konsoli i mamy to samo :)

Jeśli nie widzisz różnic w jakości tekstur to już twój poważny problem. Czy ze wzrokiem czy z głową to już zostawiam dla ciebie.

Najładniejszy fpp ever to zdecydowanie crysis który miecie kz2 teksturami, szczegółowością map, detalami i przepychem. KZ2 to tylko efekty, który zakrywają słabe tekstury i inne niż innowacyjnego.

Jeśli ktoś tak pisze to są dwie możliwości. Nie grał w KZ2 dłużej niż 5 minut albo jest większym fanboyem X0 (wiem ze Crysis nie jest na X0 ale to ostatnio popularny argument wśród xbotów) niż ja PS3.

KZ2 ma bardzo ładne tekstury w większości, dlatego pisząc iż efekty zakrywają słabe tekstury po prostu udowodniłeś że w tą grę nie grałeś.

Jeszcze tekst o szczegółowości map. Chłopie zagraj nawet w multi i mapę "Krwawy kanał" a zobaczysz jak KZ2 zamiata szczegółami na mapie. Już o singlu i ostatniej planszy nie wspominam bo by ci się głupio zrobiło.
Grałem w bete i to mi wystarczyło :0 Oprócz tego w recenzjach pisanych nie przez fanboji można wyczytać że pomieszczenia są biedne, puste i słabo wykonane, więc gdzie ta szczegółowość map ? To już gyrosy mają więcej elementów w pomieszczeniach jak butelki, stoły, krzesła, deski, książki, jakieś pudła itp itp
: Marzec 04, 2009, 13:12:30 pm
A tym czasem lecę grać w gears of war 2, które mają tak zajebistą ścieżkę dźwiękową, że kz2 może o takiej pomarzyć :) Oprócz tego mega wyrazistych bohaterów no i przede wszystkim niesamowity gameplay :0

Ewidentnie widać że nie grałeś w KZ2. :lol: :lol: :lol:
: Marzec 04, 2009, 13:10:35 pm
A tym czasem lecę grać w gears of war 2, które mają tak zajebistą ścieżkę dźwiękową, że kz2 może o takiej pomarzyć :) Oprócz tego mega wyrazistych bohaterów no i przede wszystkim niesamowity gameplay :0

Dźwięk KZ2 w DTS'ie miecie Gyrosy bez pierdnięcia.
: Marzec 04, 2009, 13:01:06 pm
Dużo zmienia, bo zdjęcie telewizora można zrobić w tych samych warunkach pięć razy, a za każdym efekt będzie inny - tym bardziej, że jakość tych zdjęć pozostawia bardzo wiele do życzenia. Albo masz screeny, albo nie, a to nędzne porównanie możesz sobie...

Nie do wiary ale ty naprawdę uważasz że ustawienia tv mogą mieć wpływ na jakość tekstur. Nie zamierzam prostować ci tego myślenia. Po prostu z uśmiechem na ustach pozostawiam cie w tych twoich dziwacznych i kosmicznych teoriach, które najwyraźniej czerpiesz z d....
Zaś muzyka w gearsach miecie killzonka bez pierdniecia no i gearsy nie mają lagów buhahah. Rozumiem ciężki taktyczny shooter, ale lagi lub delaye nie czynią z gry ciężkim taktycznym shooterem.

Kolejny, który nie potrafi odstąpić od utartych kanonów strzelanek. Lag w KZ2 potęguje rozgrywkę. Gra się znacznie ciekawiej i bardziej realnie prze to ze trzeba mocno nadusić trigger.
Że co kur.a ?! LAG potęguje rozgrywkę taa jasne. Ta realniej bo w rzeczywistości jak chcesz ustrzelić kogos mp5 to naciskasz spust i dopiero się wychylasz co ? O_o
: Marzec 04, 2009, 13:14:24 pm
Ty za to nie grałeś w gearsy mój drogi, a gearsy mają niesamowita grywalnośc, no na pewno nie jest tak potęgowana przez lagi jak killzone , ale wciąż dynamiczny i cholernie filmowe bitwy z mega muzyką w tle.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15202 dnia: Marca 04, 2009, 13:17:19 pm »
Pisałem o opóźnieniu między wciśnięciem R1 a strzałem a nie o żadnych wychyleniach.

1-jakoś nikt na lag nie zwrócił uwagi w demku do momentu publikacji filmiku na youtube.
2-"lag" choć faktycznie występuje to jest zamierzonym celem twórców ,a nie żadnym błędem.Fakt ,jest to kontrowersyjne rozwiązanie ale powtarzam raz jeszcze ,że zamierzone.Ktoś nie wierzy?proponuje odpalić Killzone1 na PS2-występuje w nim ta sama przypadłość.

Szkoda że to rozumieją tylko ludzie, którzy pograli w Killzone 2 trochę dłużej. To jest oczywiste że jest to zamierzony efekt. Twórcy gry od początku zapowiadali iż będzie to taktyczny, ciężki shooter i tel lag jest elementem potęgującym tą ciężkość gry.

Zadani do tych wszystkich, którzy pier....ą jak potłuczeni że lag jest bugiem. Weźcie sobie nawet prostą broń pneumatyczną (nie mówię już o palnej) i wciśnijcie spust tak aby wiatrówka wystrzeliła. Teraz pytanie. Wystarczy muśnięcie spustu tak jak w większości FPP'ków czy trzeba użyć trochę siły nacisku palca wskazującego? Rozumiecie do czego dążę? W KZ2 żeby strzelić trzeba nadusić mocno R1 co ma oddawać siłę nacisku spustu. Przecież to staje się oczywiste po paru minutach gry.

Co by zależało GG zniwelować ten lag za pomocą patch'a? Mogliby to zrobić bez pierdnięcia. Tylko po co? Tak ma być i chwała im za to. Dzięki temu czuję że steruję wojakiem obładowanym sprzętem, który strzela z konkretnej giwery a nie jakbym korkowcem napierdzielał do przeciwników.

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15203 dnia: Marca 04, 2009, 13:17:33 pm »
above89 - przeproś i wyjdź. Natychmiast.  8-)

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15204 dnia: Marca 04, 2009, 13:20:08 pm »
Above: Ty grales w ogole w tego GoWa2? Pol swiata normalnych graczy i posiadaczy xboxa zjechala gre za ogromne multiplayerowe rozczarowanie, a ty sie tutaj gameplayem podniecasz, lol.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15205 dnia: Marca 04, 2009, 13:20:44 pm »
Above mialem dobre o tobie zdanie,ale po tym co tu wyprawiasz to stwierdzam tylko jedno fanoboyzm wali od ciebie niesamowicie!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15206 dnia: Marca 04, 2009, 13:21:51 pm »
Grałem w bete i to mi wystarczyło :0 Oprócz tego w recenzjach pisanych nie przez fanboji można wyczytać że pomieszczenia są biedne, puste i słabo wykonane, więc gdzie ta szczegółowość map ? To już gyrosy mają więcej elementów w pomieszczeniach jak butelki, stoły, krzesła, deski, książki, jakieś pudła itp itp

Aha w bete. To w takim razie idź już sobie pograj w Gyrosy. Chłopie nie wiesz o czym piszesz. Szczegółowość otoczenia w KZ2 to totalny kop w jaja Gears of War2. Ostatnia mapa i fruwający syf w powietrzu powalają. Poza tym w becie nie było "Krwawego kanału" który otoczeniem niszczy każdego FPP'ka.
: Marzec 04, 2009, 13:21:31 pm
above89 - przeproś i wyjdź. Natychmiast.  8-)

WPIS!!!

PS. Qsh grasz w multi? Ja właśnie wbijam.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15207 dnia: Marca 04, 2009, 13:22:40 pm »
Cytat: above89
Grałem w bete i to mi wystarczyło :0 Oprócz tego w recenzjach pisanych nie przez fanboji można wyczytać że pomieszczenia są biedne, puste i słabo wykonane, więc gdzie ta szczegółowość map ? To już gyrosy mają więcej elementów w pomieszczeniach jak butelki, stoły, krzesła, deski, książki, jakieś pudła itp itp
Zaraz padnę :lol:
Wiele recenzji wychwala Killzone 2 pod niebiosa, a w zdecydowanej mniejszości znajdują się te, które śmieją mu coś zarzucić, no i przecież - naturalnie to jedyne prawdziwe i obiektywne opinie, wystawione przez ludzi jakże prawych i czystych, spoglądających na grę pod kątem obiektywizmu, a nie zaślepienia...
Przestań...
Wymienianie Crysisa w tym temacie mija się z celem, więc daruj go Sobie, bo w kwestii konsol, nie istnieje ładniejszy FPS od Killzone 2.
Logiczne, że PC, posiadając z góry już mocniejsze bebechy i komponenty, jest w stanie wygenerować grafikę lepszą, niż konsola. Więc nie powinno dziwić techniczne zaawansowanie tworu Crytek'a.
Jednak przytaczać go w takim temacie, żenua.
Więc chwytaj Swoje "Gyrosy" i uciekaj, bo argumenty masz co raz gorsze.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2009, 13:24:45 pm wysłana przez Maciomaniak »

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15208 dnia: Marca 04, 2009, 13:27:19 pm »
Boban, nie pogram dziś raczej - w pracy do późna. Całe szczęście wbijam czasami na forum i sobie humor poprawiam;)

EDIT: dołączam, jak mogę, a nie jak chcę, niestety. Wczoraj np. syn zasnął o 22:30 to jeszcze na godzinkę włączyłem, bo MOGŁEM ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2009, 13:42:46 pm wysłana przez qsh »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15209 dnia: Marca 04, 2009, 13:31:19 pm »
Szkoda bo wczoraj grało się gitowo. Trochę późno dołączyłeś. Zerkaj do ustawek online bo tam najczęściej podajemy godzinę o której gramy.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15210 dnia: Marca 04, 2009, 13:34:28 pm »
Above: Ty grales w ogole w tego GoWa2? Pol swiata normalnych graczy i posiadaczy xboxa zjechala gre za ogromne multiplayerowe rozczarowanie, a ty sie tutaj gameplayem podniecasz, lol.
A co ślepy i nie widzi sygnaturki ? Nie pisałem człeku o multi bo mnie ono nie interesuje, a o singlu :) Wiem że multi ssiee, ale co mnie ono interesuje skoro nie gram w tego typu rozgrywkę ?
: Marzec 04, 2009, 13:32:55 pm
Above mialem dobre o tobie zdanie,ale po tym co tu wyprawiasz to stwierdzam tylko jedno fanoboyzm wali od ciebie niesamowicie!
Taki był plan bo po co mam pisać zgodnie z kodeksem nie fanboja i zachwalać obie konsole, a w szczególności ps3 by dostawać plusy od marcysia (patrz ostatni 38 plusek bo napisałem coś pozytywnego o kz2 a mianowicie sterowaniu) skoro mogę się pobawić i pośmiać zarazem :)

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15211 dnia: Marca 04, 2009, 13:36:29 pm »
Lag to lag, nawet na Gyrosach są i przez który przestałem w nie grać hen hen temu, w 2 nie grałem online to się nie wypowiadam.
I chyba nikomu Lagi się nie podobają, więc nie wiem nad czym spekulować..

W Strefie zabijania 2 wczoraj uświadczyłem że nieraz ja rozwaliłem typa i za ułamek sekundy sam padłem(z niewielkiej odległości również), jak i na odwrót. Nie wiem czy to zamierzony efekt(bo to gra sajen sfikszon, a i kierując postacią czuć że jest klocem mało gibkim) czy zwyczajny lag, ale nie podoba mi się to póki co. Mówię to po 1 dniu grania.

Ale nawet jak by to był lag to lepszy taki po którym oboje giną niż jak w gerosach kto jest hostem kroi piła jak chce i kogo chce ;)


above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15212 dnia: Marca 04, 2009, 13:38:09 pm »
Cytat: above89
Grałem w bete i to mi wystarczyło :0 Oprócz tego w recenzjach pisanych nie przez fanboji można wyczytać że pomieszczenia są biedne, puste i słabo wykonane, więc gdzie ta szczegółowość map ? To już gyrosy mają więcej elementów w pomieszczeniach jak butelki, stoły, krzesła, deski, książki, jakieś pudła itp itp
Zaraz padnę :lol:
Wiele recenzji wychwala Killzone 2 pod niebiosa, a w zdecydowanej mniejszości znajdują się te, które śmieją mu coś zarzucić, no i przecież - naturalnie to jedyne prawdziwe i obiektywne opinie, wystawione przez ludzi jakże prawych i czystych, spoglądających na grę pod kątem obiektywizmu, a nie zaślepienia...
Przestań...
Wymienianie Crysisa w tym temacie mija się z celem, więc daruj go Sobie, bo w kwestii konsol, nie istnieje ładniejszy FPS od Killzone 2.
Logiczne, że PC, posiadając z góry już mocniejsze bebechy i komponenty, jest w stanie wygenerować grafikę lepszą, niż konsola. Więc nie powinno dziwić techniczne zaawansowanie tworu Crytek'a.
Jednak przytaczać go w takim temacie, żenua.
Więc chwytaj Swoje "Gyrosy" i uciekaj, bo argumenty masz co raz gorsze.
Używam crysisa bo raz że macryś piszę że kz2 najlepszy fpp ever, ale nie pisze na jaką platformę więc wnioskuje że ogólnie. To było raz, dwa że każdy xbot używa crysisa jako argument w walce przeciw KZ2 :) A trzy no bo gearsy to tpp, więc nie wolno ich używać w walcem, a halo no właśnie halo nie uznaje.
: Marzec 04, 2009, 13:37:15 pm
Lag to lag, nawet na Gyrosach są i przez który przestałem w nie grać hen hen temu, w 2 nie grałem online to się nie wypowiadam.
I chyba nikomu Lagi się nie podobają, więc nie wiem nad czym spekulować..

W Strefie zabijania 2 wczoraj uświadczyłem że nieraz ja rozwaliłem typa i za ułamek sekundy sam padłem(z niewielkiej odległości również), jak i na odwrót. Nie wiem czy to zamierzony efekt(bo to gra sajen sfikszon, a i kierując postacią czuć że jest klocem mało gibkim) czy zwyczajny lag, ale nie podoba mi się to póki co. Mówię to po 1 dniu grania.

Ale nawet jak by to był lag to lepszy taki po którym oboje giną niż jak w gerosach kto jest hostem kroi piła jak chce i kogo chce ;)


Fakt lag w multi to zło największe, ale w singlu ?!

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15213 dnia: Marca 04, 2009, 13:40:35 pm »
Ja nie moge uwierzyć gdzie chowają sie takie przeszczepy jak above89, domniemam że w gimnazjum :lol:
Ludzie skończycie szkoły idźcie do pracy będzie was stać na wszystkie konsole to przestanie wam żal dupe sciskać
Killzone 2 jest genijalny i nie ma do tego najmniejszych watpliwości a wyszukiwanie za wszelką cene wad jest spowodowane tylko tym, że nie jest on tytułem mutiplatformowym. Gdyby tak było watpie czy ktokolwiek wspomniał by o CoD czy innych tytułach. Już nie będe nawet wspominał o chwytani sie za Crysis przez niektórych fanboyów, z braków argumentów skaczą na pcety cóż za żałość:)

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15214 dnia: Marca 04, 2009, 13:41:42 pm »
EEEEEeeeee LAG chyba każdy gdzie występuje i co to jest, więc jak piszesz o LAGu mając na myśli granie bez użycia internetu to nie mamy o czym rozmawiać  :lol:

Druchal Zgadzam się w 99% z Twoją wypowiedzią, po za tym o przeszczepie bo nie chce nikogo obrażać ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2009, 13:47:22 pm wysłana przez Magiq »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15215 dnia: Marca 04, 2009, 13:42:34 pm »
Która broń w prawdziwym świecie ma takie opóźnienie spustu, że niby delay w KZ2 urealnia rozgrywkę?

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15216 dnia: Marca 04, 2009, 13:46:34 pm »
Która broń w prawdziwym świecie ma takie opóźnienie spustu, że niby delay w KZ2 urealnia rozgrywkę?
A gdzie pisze że Twórcy KZ2 chcieli oddać prawdziwy świat??
Tak se wymyślili może fizykę tej planety lub tej broni, a może taki armor mają? Zapytaj panów z GG
Co nie zmienia faktu że mi na obecną chwilę po 1 dniu się to mało podoba.
No ale ty nie wiem po co się o to rzucasz skoro nie grasz na Ps3 i nie posiadasz KZ2

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15217 dnia: Marca 04, 2009, 13:47:28 pm »
Która broń w prawdziwym świecie ma takie opóźnienie spustu, że niby delay w KZ2 urealnia rozgrywkę?

M134

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15218 dnia: Marca 04, 2009, 13:48:05 pm »
A co do Killzone 2 vs Crysis - to jak porównywać Civica Type-R z Ferrari Enzo - niby to pierwsze też fajne ale to jednak tylko Honda :P
Porównanie trochę z doopy i nie wiem po co to porównywać. Ale co do Hondy to widać że masz małe pojęcie co można choćby z takim civem 5gen zrobić i jakie fury to gania ;) tak że nie wiem co ma znaczyć że to tylko Honda :P

Prościej - honda jest zajebista ale ferrari jest zajebiście zajebiste x100 ;)

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15219 dnia: Marca 04, 2009, 13:49:02 pm »

No ale ty nie wiem po co się o to rzucasz skoro nie grasz na Ps3 i nie posiadasz KZ2
[/quote]

Pytanie klucz.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15220 dnia: Marca 04, 2009, 13:51:48 pm »
A co do Killzone 2 vs Crysis - to jak porównywać Civica Type-R z Ferrari Enzo - niby to pierwsze też fajne ale to jednak tylko Honda :P
Porównanie trochę z doopy i nie wiem po co to porównywać. Ale co do Hondy to widać że masz małe pojęcie co można choćby z takim civem 5gen zrobić i jakie fury to gania ;) tak że nie wiem co ma znaczyć że to tylko Honda :P

Prościej - honda jest zajebista ale ferrari jest zajebiście zajebiste x100 ;)

Zależy kogo na co stać i po jakich drogach jeździ :P Wiadomo Ferrari to bardziej w sferze marzeń samochód.
Ale dalej to średnie porównanie KZ2 i Crysis którego nawet bym nie porównywał do siebie.
Bo jedne i drugie łączy tylko to że jest fpp a i Crysisa nie uważam 100x lepszego od KZ2 :P

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15221 dnia: Marca 04, 2009, 13:58:06 pm »
Ja nie moge uwierzyć gdzie chowają sie takie przeszczepy jak above89, domniemam że w gimnazjum :lol:
Ludzie skończycie szkoły idźcie do pracy będzie was stać na wszystkie konsole to przestanie wam żal dupe sciskać
Killzone 2 jest genijalny i nie ma do tego najmniejszych watpliwości a wyszukiwanie za wszelką cene wad jest spowodowane tylko tym, że nie jest on tytułem mutiplatformowym. Gdyby tak było watpie czy ktokolwiek wspomniał by o CoD czy innych tytułach. Już nie będe nawet wspominał o chwytani sie za Crysis przez niektórych fanboyów, z braków argumentów skaczą na pcety cóż za żałość:)
Heh wiesz o czym to świadczy ? Że sam chodzisz do gimnazjum ;) lub ponad gimnazjalnej

Już napisałem dlaczego chwytałem się crysisa, ale jak widać nie umiesz czytać ;)

A co najlepsze to... zbulwersowani są wszyscy posiadacze PS3 i co jeszcze lepsze w ostatniej chwili zleciała się ich całą masa.
: Marzec 04, 2009, 13:53:44 pm
Która broń w prawdziwym świecie ma takie opóźnienie spustu, że niby delay w KZ2 urealnia rozgrywkę?
O tym napisałem sugerując się np. MP5 że wciskamy spust i możemy się wychylać za przeszkody, a Marcepan co robił ?Nie zrozumiał i dał mi opis problemu z tym delayem i na czym to polega no litości...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15222 dnia: Marca 04, 2009, 13:58:41 pm »
A gdzie pisze że Twórcy KZ2 chcieli oddać prawdziwy świat??

MarcePanek stosuje debilne uzasadnienie - delay sterowania = większy realizm.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15223 dnia: Marca 04, 2009, 14:01:15 pm »
Aha to chyba że tu chodzi o wasze prywatne potyczki :D To ja się nie wtrącam :P

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15224 dnia: Marca 04, 2009, 14:07:32 pm »
Ja nie moge uwierzyć gdzie chowają sie takie przeszczepy jak above89, domniemam że w gimnazjum :lol:
Ludzie skończycie szkoły idźcie do pracy będzie was stać na wszystkie konsole to przestanie wam żal dupe sciskać
Killzone 2 jest genijalny i nie ma do tego najmniejszych watpliwości a wyszukiwanie za wszelką cene wad jest spowodowane tylko tym, że nie jest on tytułem mutiplatformowym. Gdyby tak było watpie czy ktokolwiek wspomniał by o CoD czy innych tytułach. Już nie będe nawet wspominał o chwytani sie za Crysis przez niektórych fanboyów, z braków argumentów skaczą na pcety cóż za żałość:)
Heh wiesz o czym to świadczy ? Że sam chodzisz do gimnazjum ;) lub ponad gimnazjalnej

A co najlepsze to... zbulwersowani są wszyscy posiadacze PS3 i co jeszcze lepsze w ostatniej chwili zleciała się ich całą masa.

Ej, ale above o co ci chodzi w ogóle? Przecież sam do niedawna miałeś PS3, zmieniłeś na X'a i zacząłeś jechać wszystko jak leci. Nie odnoszę się akurat teraz do Ciebie, ale ogólnie ta cała pseudo nagonka na Killzona wydaje mi się śmieszna. Fanboje, jadą, wymyślają jakieś dziwne rzeczy, typu "słaba grafa", "puste pokoje" (co już naprawdę jest mega lolem) tak was boli, że jakaś maszyna do grania dostała killera? Boli, że (no nie oszukujmy się Panowie) nie zobaczymy w tej generacji, tak dopieszczonej graficznie pozycji na konsoli MS? Ludzie, co to za problem kupić sobie drugą konsolę? o__O.  O co tutaj w ogóle chodzi? O żałosną zazdrość ludzi, którzy (mam czasem takie wrażenie), stawiają wirtualną rozrywkę ponad realne życie. Opanujcie się panowie, to tylko gierki videło.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2009, 14:09:28 pm wysłana przez Diuk »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15225 dnia: Marca 04, 2009, 14:17:41 pm »
Ja nie moge uwierzyć gdzie chowają sie takie przeszczepy jak above89, domniemam że w gimnazjum :lol:
Ludzie skończycie szkoły idźcie do pracy będzie was stać na wszystkie konsole to przestanie wam żal dupe sciskać
Killzone 2 jest genijalny i nie ma do tego najmniejszych watpliwości a wyszukiwanie za wszelką cene wad jest spowodowane tylko tym, że nie jest on tytułem mutiplatformowym. Gdyby tak było watpie czy ktokolwiek wspomniał by o CoD czy innych tytułach. Już nie będe nawet wspominał o chwytani sie za Crysis przez niektórych fanboyów, z braków argumentów skaczą na pcety cóż za żałość:)
Heh wiesz o czym to świadczy ? Że sam chodzisz do gimnazjum ;) lub ponad gimnazjalnej

A co najlepsze to... zbulwersowani są wszyscy posiadacze PS3 i co jeszcze lepsze w ostatniej chwili zleciała się ich całą masa.

Ej, ale above o co ci chodzi w ogóle? Przecież sam do niedawna miałeś PS3, zmieniłeś na X'a i zacząłeś jechać wszystko jak leci. Nie odnoszę się akurat teraz do Ciebie, ale ogólnie ta cała pseudo nagonka na Killzona wydaje mi się śmieszna. Fanboje, jadą, wymyślają jakieś dziwne rzeczy, typu "słaba grafa", "puste pokoje" (co już naprawdę jest mega lolem) tak was boli, że jakaś maszyna do grania dostała killera? Boli, że (no nie oszukujmy się Panowie) nie zobaczymy w tej generacji, tak dopieszczonej graficznie pozycji na konsoli MS? Ludzie, co to za problem kupić sobie drugą konsolę? o__O.  O co tutaj w ogóle chodzi? O żałosną zazdrość ludzi, którzy (mam czasem takie wrażenie), stawiają wirtualną rozrywkę ponad realne życie. Opanujcie się panowie, to tylko gierki videło.
Po prostu wyszedłem z założenia że czemu mam być grzecznym userem, który dostaje PLUSY od największego fanboja ps3 mowa o marcepanie za pozytywne wywody na temat ps3 i gier, a kiedy są negatywne to jedzie po tej osobie i nawet może dać minusa. Nie jestem fanbojem, zresztą w ocenach gier jade gearsy, jade halo, jade xboxa i cały mikroshit. Pod sygnaturką widnieje coś takiego. Lubie się pośmiać i czytać wywody marcepana np. ten na temat delaya i realizmu i takie tam. W ogóle koleś jest tak żałosny, tak śmieszny, dziecinny i ślepo zapatrzony że głowa mała. Wykorzystuje to do zabawy. Nie robie tego cały czas, a parę razy ot tak by się wyluzować :) Nie mam nic do ps3 bo to świetna konsola i miecie jeboxa wzdłuż i szerz (pewnie marcepan da plusa teraz), ale serio tak uważam i zmieniałem tylko i wyłącznie na x0 bo gry z ps3 mi nie bardzo ten tego no może oprócz killzone'a, ale w jedynkę nie grałem :( Druga sprawa ps3 ma świetne gry i np. taki heavelny sword który mną pozamiatał jak jasna cholera, uncharted, wipeout hd oohh  masa świetnych excl. Nie mam nic do normalnych posiadaczy tej że konsoli i normalnych graczy, a do ślepych i tępych fanbojów jak Marcepan, jak Tomasz19 który dostał bana i ma innego nicka jak i masa innych ludzików z tego forum, a wymieniać mi się nie chce. To tyle z mojej strony. Grzeje konsole na RESIDENT EVIL 5 !!!!!!! MOTHERFUCKER :D kij w oczy mikroshitowi i jego konsoli. Jak dostane bana to będzie mała strata, najwyżej gs nie będzie się aktualizował i może się uwolnię od zbierania :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15226 dnia: Marca 04, 2009, 14:21:55 pm »
A gdzie pisze że Twórcy KZ2 chcieli oddać prawdziwy świat??

MarcePanek stosuje debilne uzasadnienie - delay sterowania = większy realizm.

A Ty jesteś na tyle tępy że nie widzisz iż sam deweloper tak uzasadnia to CELOWE opóźnienie???
: Marzec 04, 2009, 14:17:47 pm
Po prostu wyszedłem z założenia że czemu mam być grzecznym userem, który dostaje PLUSY od największego fanboja ps3 mowa o marcepanie za pozytywne wywody na temat ps3 i gier, a kiedy są negatywne to jedzie po tej osobie i nawet może dać minusa.

Dałem ci minusa człowieku? Ja nigdy pierwszy minusów nie daje. Plus dostałeś bo miałeś przebłysk resztek rozumu. Dziwne tylko że wtedy chwaliłeś sterowania a teraz po nim jedziesz. To jest dopiero skrajny fanbozim.

Zresztą poczytaj jak cię tutaj zjechali za te brednie o pustych pokojach w KZ2 itp. bzdurach.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15227 dnia: Marca 04, 2009, 14:24:07 pm »
Przecież to jest bez sensu po co celowo opóźniać wystrzał czy co tam każdy na to narzeka a oni to zrobili żeby oddać realizm ? Mam rozumieć że jak strzelasz z prawdziwego karabinu to jak wciśniesz na spust to też jest delay i kule wylatują dopiero po chwili ? Widze że już zaczynacie we wszystko wierzyć co tylko powiedzą developerzy. Jak powiedzą że wykorzystali 2% mocy ps3 też uwierzycie ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15228 dnia: Marca 04, 2009, 14:26:44 pm »
Lubie się pośmiać i czytać wywody marcepana np. ten na temat delaya i realizmu i takie tam. W ogóle koleś jest tak żałosny, tak śmieszny, dziecinny i ślepo zapatrzony że głowa mała. Wykorzystuje to do zabawy. Nie robie tego cały czas, a parę razy ot tak by się wyluzować :) Nie mam nic do ps3 bo to świetna konsola i miecie jeboxa wzdłuż i szerz (pewnie marcepan da plusa teraz)

Ja robię dokładnie to samo z takimi pipkami jak ty. Lubię się pośmiać z głupot jakie wypisujesz. Zresztą jak widać wyżej nie tylko ja bo inni też mieli niezły ubaw jak palnął ta głupotę o pustych pokojach.

PS. Przeczytaj raz jeszcze posty ze storn wcześniej o tym jak jechałeś KZ2 a teraz jak piszesz że PS3 jest uber hiper itp. to może dostrzeżesz jak żałośnie próbujesz obracać kota ogonem.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15229 dnia: Marca 04, 2009, 14:37:55 pm »
A gdzie pisze że Twórcy KZ2 chcieli oddać prawdziwy świat??

MarcePanek stosuje debilne uzasadnienie - delay sterowania = większy realizm.

A Ty jesteś na tyle tępy że nie widzisz iż sam deweloper tak uzasadnia to CELOWE opóźnienie???
: Marzec 04, 2009, 14:17:47 pm
Po prostu wyszedłem z założenia że czemu mam być grzecznym userem, który dostaje PLUSY od największego fanboja ps3 mowa o marcepanie za pozytywne wywody na temat ps3 i gier, a kiedy są negatywne to jedzie po tej osobie i nawet może dać minusa.

Dałem ci minusa człowieku? Ja nigdy pierwszy minusów nie daje. Plus dostałeś bo miałeś przebłysk resztek rozumu. Dziwne tylko że wtedy chwaliłeś sterowania a teraz po nim jedziesz. To jest dopiero skrajny fanbozim.

Zresztą poczytaj jak cię tutaj zjechali za te brednie o pustych pokojach w KZ2 itp. bzdurach.

Ja pierdyle jakiś Ty ograniczony, sorry ty. Nie napisałem że mi dałeś, a że MOŻESZ. Umiesz czytać ? Litości. Zabawa na tym polega by wychwalać, a potem jechać. Skrajny fanboim to jest u Ciebie mój drogi. Opisałem jak się ma cała sprawa. Że Cię nie trawie jak jasna cholera i szczerze to gówno mnie obchodzi Twój komentarz. Pisałem to do Diuka bo spoko kolo, który miał szanse dostać bete, ale nie estety się nie udało :( Moja wina. Ty mnie za przeproszeniem ch.ja obchodzisz i cały ten Twój sposób bycia. Pisze, a raczej nabijam się z tego i owego bo jesteś cholernie ograniczony i sprawa mi to frajdę.
: Marzec 04, 2009, 14:34:57 pm
Lubie się pośmiać i czytać wywody marcepana np. ten na temat delaya i realizmu i takie tam. W ogóle koleś jest tak żałosny, tak śmieszny, dziecinny i ślepo zapatrzony że głowa mała. Wykorzystuje to do zabawy. Nie robie tego cały czas, a parę razy ot tak by się wyluzować :) Nie mam nic do ps3 bo to świetna konsola i miecie jeboxa wzdłuż i szerz (pewnie marcepan da plusa teraz)

Ja robię dokładnie to samo z takimi pipkami jak ty. Lubię się pośmiać z głupot jakie wypisujesz. Zresztą jak widać wyżej nie tylko ja bo inni też mieli niezły ubaw jak palnął ta głupotę o pustych pokojach.

PS. Przeczytaj raz jeszcze posty ze storn wcześniej o tym jak jechałeś KZ2 a teraz jak piszesz że PS3 jest uber hiper itp. to może dostrzeżesz jak żałośnie próbujesz obracać kota ogonem.
I tutaj się potwierdza fakt że jesteś ograniczony. Tak uważam że ps3 jest świetną konsolą, a nie uber hiper :/ Uber hiper to mogą być buty z najkiego.  Nie próbuje obracać żadnego kota do góry dupą. Zresztą napisałem o tym wyżej. Diuk zapytał to napisałem. Tak ty się śmiejesz, haha raczej zaciskasz zęby jak czytac negatywne komentarze ps3 i szukasz na szybkiego materiałów potwierdzających co innego jak np. screeny robione APARATEM z telewizora....

ŁAŁ zjechali mnie ?! Na prawdę MNIE ?! I co mam płakać teraz co ? Weź jesteś śmieszny. Ale najbardziej podoba mi się sytuacja jak dajesz PLUSY osobą które piszą pozytywa na tematy związane z ps3 oraz w momencie przed przestawieniem argumentów, które są z palca wyssanee np. fotki f3 z telewizora :D piszesz stałe teksty "lol","buhahaha" co tylko świadczy o twoim ograniczeniu umysłowym. Biedny Boban nawet nie wiedział że ma mnie w kontaktach na ps3 :/ A tyle razy chciał ze mną zagrać w wipeout hd, no ale nie bywał za często. Jak mu o tym wspomniałem to się oburzył "bo ja przecież jestem całymi dniami" taa a ja szczekam i biegam za patykiem. To tak kwestii pośmiania sie.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2009, 14:42:42 pm wysłana przez above89 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15230 dnia: Marca 04, 2009, 14:42:38 pm »
Matołku napisałeś że mogę dać ci minusa co jest bzdurą bo już nieraz pisałem na forum że nigdy pierwszy nie daję minusów. Jedynie w odwecie. Jeśli tego nie pojmujesz to znaczy że sam jesteś ograniczony.

Swoją drogą to że jesteś ograniczony udowadnia tekst że konsola według ciebie nie może być uber hiper ale buty z Nike już tak. :lol: Jedna z najgłupszych rzeczy jakie kiedykolwiek przeczytałem na tym forum. Dostajesz plusa za to że swoją głupotą razisz na setki kilometrów i rozbawiasz tym ludzi.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15231 dnia: Marca 04, 2009, 14:44:30 pm »
Matołku napisałeś że mogę dać ci minusa co jest bzdurą bo już nieraz pisałem na forum że nigdy pierwszy nie daję minusów. Jedynie w odwecie. Jeśli tego nie pojmujesz to znaczy że sam jesteś ograniczony.

Swoją drogą to że jesteś ograniczony udowadnia tekst że konsola według ciebie nie może być uber hiper ale buty z Nike już tak. :lol: Jedna z najgłupszych rzeczy jakie kiedykolwiek przeczytałem na tym forum. Dostajesz plusa za to że swoją głupotą razisz na setki kilometrów i rozbawiasz tym ludzi.
hihihihihih A ty swoim fanboizem bo tego typu odpowiedzi się spodziewałem :) że o tym wspomnisz bo Cie to razi że ps3 już nie, a buty najkiego tak... No nic. 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15232 dnia: Marca 04, 2009, 14:51:29 pm »
ŁAŁ zjechali mnie ?! Na prawdę MNIE ?! I co mam płakać teraz co ? Weź jesteś śmieszny. Ale najbardziej podoba mi się sytuacja jak dajesz PLUSY osobą które piszą pozytywa na tematy związane z ps3 oraz w momencie przed przestawieniem argumentów, które są z palca wyssanee np. fotki f3 z telewizora :D piszesz stałe teksty "lol","buhahaha" co tylko świadczy o twoim ograniczeniu umysłowym. Biedny Boban nawet nie wiedział że ma mnie w kontaktach na ps3 :/ A tyle razy chciał ze mną zagrać w wipeout hd, no ale nie bywał za często. Jak mu o tym wspomniałem to się oburzył "bo ja przecież jestem całymi dniami" taa a ja szczekam i biegam za patykiem. To tak kwestii pośmiania sie.

Zjechali cie. Nie widzisz tego? Aż tak bardzo ograniczony jesteś?

Tym razem dostałeś plusa mimo iż jedziesz po PS3 więc o co ci chodzi chłopcze?

Może i piszę teksty "lol" itp. ale przynajmniej nie pier.....ę głupot o pustych pokojach w KZ2. Idź jeszcze pograj w bete. BUHAHAHAHAHAHA!!!

Widocznie nie kojarzę cię z W:HD bo pewnie lamiłeś niemiłosiernie i żadnej poważnej walki z tobą nie stoczyłem. Zazwyczaj pamiętam dobrych graczy (np. Klocki_Lego). Ty (a nie sorki) ty pewnie obstawiałeś tyły stawki i cie nie pamięta.
: Marzec 04, 2009, 14:47:24 pm
Matołku napisałeś że mogę dać ci minusa co jest bzdurą bo już nieraz pisałem na forum że nigdy pierwszy nie daję minusów. Jedynie w odwecie. Jeśli tego nie pojmujesz to znaczy że sam jesteś ograniczony.

Swoją drogą to że jesteś ograniczony udowadnia tekst że konsola według ciebie nie może być uber hiper ale buty z Nike już tak. :lol: Jedna z najgłupszych rzeczy jakie kiedykolwiek przeczytałem na tym forum. Dostajesz plusa za to że swoją głupotą razisz na setki kilometrów i rozbawiasz tym ludzi.
hihihihihih A ty swoim fanboizem bo tego typu odpowiedzi się spodziewałem :) że o tym wspomnisz bo Cie to razi że ps3 już nie, a buty najkiego tak... No nic. 

Ooo zobacz. Ty też piszesz teksty w stylu "hihihi". Czyli według twojej teorii jesteś ograniczony. Piękny strzał w stopę.


: Marzec 04, 2009, 14:48:35 pm
Dobra mykam pograć w KZ2. Jak masz jeszcze jakieś prywatne podjazdy to pisz na PW. Napisz coś jeszcze to się wszyscy pośmiejemy.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15233 dnia: Marca 04, 2009, 15:00:00 pm »
jest takie coś jak PW chyba ;]

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15234 dnia: Marca 04, 2009, 15:39:54 pm »
Podobało mi się sformułowanie Marcepana odnośnie dźwieku DTS w KZ2 który zmiecie gearsy na gyrosy :P Zapraszam do mnie, zapewniam że moje stereo zmiecie ten cały DTS KZ2 na kebaby ;)

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15235 dnia: Marca 04, 2009, 15:44:33 pm »
Cytuj
Pisałem to do Diuka bo spoko kolo, który miał szanse dostać bete, ale nieestety się nie udało :( Moja wina

Nie udało się odpalić na początku, ale później po triku z kontami poszło  :cool:
: Marzec 04, 2009, 15:40:15 pm
Podobało mi się sformułowanie Marcepana odnośnie dźwieku DTS w KZ2 który zmiecie gearsy na gyrosy :P Zapraszam do mnie, zapewniam że moje stereo zmiecie ten cały DTS KZ2 na kebaby ;)

MarcePanowi nie chodziło chyba o sferę techniczną (stereo vs 5.1 whateva ;) ) ale o ogólny rozmach z jakim zrobiona jest ścieżka dźwiękowa, bo co by nie mówić, odwalona jest z iście hollywoodzkim zadziorem.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15236 dnia: Marca 04, 2009, 15:45:37 pm »
Podobało mi się sformułowanie Marcepana odnośnie dźwieku DTS w KZ2 który zmiecie gearsy na gyrosy :P Zapraszam do mnie, zapewniam że moje stereo zmiecie ten cały DTS KZ2 na kebaby ;)

Odważna opinia, jeśli mówisz o technicznych aspektach  :lol:

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15237 dnia: Marca 04, 2009, 15:48:20 pm »
Wiem co mówię-KD które może grać porównywalnie(barwa, scena, dynamika itd.) jak mój zestaw kosztuję około 4000-5000zł(poprawnie złożony). Co innego zestawy stereo w cenie do 3500zł, tu można już coś z używanych klocków złożyć lepszego, nowy sprzęt w tej cenie nie zagra lepiej, generalnie może zagrać inaczej.. ;)
Nie oftopujemy już ;)

Edit: Co do kwestii technicznych grafiki w KZ2, czasem ściema, czasem skrypty, jednak mogę się zgodzić że w większości kawał solidnej roboty. Jednak do Crysis jej daleko(mimo różnorodności światów). Czekamy na kolejne magiczne gry pod względem graficznym na konsole. Użyłem słowa konsole specjalnie, bo niektórzy będą musieli odszczekać wmawiane większości ograniczenie X360.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2009, 15:51:20 pm wysłana przez Unlimited »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15238 dnia: Marca 04, 2009, 15:51:27 pm »
Wiem co mówię-KD które może grać porównywalnie(barwa, scena, dynamika itd.) jak mój zestaw kosztuję 4000-5000zł. Co innego zestawy stereo w cenie do 3500zł, tu można już coś z używanych klocków złożyć lepszego, nowy sprzęt w tej cenie nie zagra lepiej, generalnie może zagrać inaczej.. ;)
Nie oftopujemy już ;)

A słyszysz dźwięki dookoła głowy ?

Słyszałeś syczenie Regeneratora za plecami w Dead Space ?

Tak ogólnie pytam, bo napisałeś, że masz stereo i wydaje mi się, że raczej takich efektów na dwóch głośnikach nie słychać :).

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15239 dnia: Marca 04, 2009, 15:54:56 pm »
Tu nie ma o czym gadać Stereo a Dts lub Dolby Digital to wielka dzielaca je przepaść. Przynajmniej jesli chodzi o gry i filmy co do muzyki tu opinie sa podzielone.