Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2697128 razy)

0 użytkowników i 86 Gości przegląda ten wątek.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22920 dnia: Kwietnia 30, 2010, 22:10:23 pm »
Gdyby nie ta rozdzialka to AW>>>U2. Dziekuje.
Ziew... not :p

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22921 dnia: Kwietnia 30, 2010, 22:20:47 pm »
Przeciez HR to zadne cuda ja pier**le.

Przecież AW to żadne cuda w sub HD ja pier**le (mam nadzieję, że się dopasowałem poziomem).

KKRT raczej nie chodziło o ładniejsze lub nie.

Jeszcze raz, bo chyba kilku osobom umknęło...








slideshow

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 330
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22922 dnia: Kwietnia 30, 2010, 22:32:09 pm »
Przeciez HR to zadne cuda ja pier**le.
Cuda nie, ale od Alana ładniejsze :)


Nie dla mnie, nie dla KKRT i nie dla "innych".
Uderz w stół... xD

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22923 dnia: Kwietnia 30, 2010, 22:38:19 pm »
A tymczasem na konsole zapowiadaną jako 4 razy mocniejszą od GameCuba, mającą w SD wyświetlać taką samą grafikę jak Xo czy PS3 w HD, wychodzą takie gnioty jak GT Pro - wyglądające jak średnia gra na N64:

Ale, ale innowacyjne sterowanie. Ale, ale Wii najlepiej sie sprzedaje. Ale, ale grafika się nie liczy. No i mimo wszystko Wii to konsola dla Hardcorowców - tak samo jak XO czy PS3.

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22924 dnia: Kwietnia 30, 2010, 23:24:54 pm »
Przeciez HR to zadne cuda ja pier**le.
Cuda nie, ale od Alana ładniejsze :)


Nie dla mnie, nie dla KKRT i nie dla "innych".
Uderz w stół... xD


No widzisz, nie kazdy podziela twoje zdanie.

Wiadomość scalona: Kwietnia 30, 2010, 23:26:32 pm
Przeciez HR to zadne cuda ja pier**le.

Przecież AW to żadne cuda w sub HD ja pier**le (mam nadzieję, że się dopasowałem poziomem).

KKRT raczej nie chodziło o ładniejsze lub nie.

Jeszcze raz, bo chyba kilku osobom umknęło...


Przeszedlem gre dwa razy nic mi nie umknelo...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2010, 23:26:32 pm wysłana przez Tango »

Mrocz

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22925 dnia: Maja 01, 2010, 01:48:40 am »
Rozdzielczość ma znaczenie spore, ale nie jest najważniejsza. Taki CoD 4: MW w 2560-1600 wcale nie prezentuje się lepiej niż Kz2.
Niestety na konsolach fHD nie jest standardem jak na PC, ale nie przeszkadza to PS3 mieć trzy obecnie najpiękniejsze gry.

Rozdzielczość Full HD? czyli 1920x1080 standardem na PC? Coś ty pił za przeproszeniem... Żeby komfortowo grać w takiej rozdzielczości na PC w NAJNOWSZE GRY przy wysokich ustawieniach detali, łącznie z Crysisem to trzeba mieć kompa za kilkanaście kafli... (NA OKO... poniżej 4 tys zł się nie zejdzie)... Może ty masz takie podejście, ale dla mnie to nie jest standard :/ :/ 

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22926 dnia: Maja 01, 2010, 04:01:21 am »
To jeszcze sobie geniuszku wydedukuj, że jest pewna różnica między tytułem multiplatformowym - tu na dodatek portem z automatu
Automatu, który miał w sobie bebechy bazowane na PS3 :roll:

U Sony sub HD by nie przeszło.
*kaszl* MGS4 *kaszl*

Poza tym, czy T6 faktycznie wygląda lepiej na PS3 w sub-HD? Za każdym razem, gdy jest dyskusja o tym, że gry w sub-HD mogą wyglądać dobrze, zawsze jako jeden z argumentów pada właśnie to porównanie z Tekkena 6. Tymczasem są osoby, które mówią, że jasne, na screenie to może i wygląda lepiej, ale w ruchu prezentuje się dużo gorzej.

Tak czy inaczej, sub-HD jest złe. Ostatnio na NeoGAF pojawiły się screeny z PC-towej wersji Splinter Cell'a, i wyraźnie po nich widać, że wyższa rozdzielczość i wyraźny obraz naprawdę sporo poprawiają grafikę. Tak samo jestem wkurzony na to, że Microsoft porzucił wersję PC Alana :mad:


A więc panie i panowie częściowo wiem dlaczego T6 na konsolach działa w subHD. Tak się składa, że wersja na ps3/x0 bazuje na automatowej Bloodline Rebelion. Powyższa natomiast wywodzi się z pierwotnej wersji T6 (podobno zwanej Vanilla Version). Różnica pomiędzy T6ac a T6BR, tak jak niektórzy sądzą, nie ogranicza się tylko do dodania nowych postaci, aren oraz wyważeniu rozgrywki ale także do motion blura, który nie był obecny w podstawowej wersji. Dodanie tego cacka spowodowało jednak drop rozdzielczości. "Podstawka" działa w 720p z jakimś tam aa, Bloodline Rebelion jednak działa już w subHD (1024x768), bez aa ale z motionblurem.

Tak mniej więcej prezentuje się T6ac:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Bloodline Rebelion wygląda tak:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

A taką aparycję posiada domyślna wersja na konsole (blur on)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jedyne co zastanawia to konsolowy drop o 200 lini względem Bloodline Rebelion.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 995
  • Reputacja: 132
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22927 dnia: Maja 01, 2010, 10:19:44 am »
Rozdzielczość ma znaczenie spore, ale nie jest najważniejsza. Taki CoD 4: MW w 2560-1600 wcale nie prezentuje się lepiej niż Kz2.
Niestety na konsolach fHD nie jest standardem jak na PC, ale nie przeszkadza to PS3 mieć trzy obecnie najpiękniejsze gry.

Rozdzielczość Full HD? czyli 1920x1080 standardem na PC? Coś ty pił za przeproszeniem... Żeby komfortowo grać w takiej rozdzielczości na PC w NAJNOWSZE GRY przy wysokich ustawieniach detali, łącznie z Crysisem to trzeba mieć kompa za kilkanaście kafli... (NA OKO... poniżej 4 tys zł się nie zejdzie)... Może ty masz takie podejście, ale dla mnie to nie jest standard :/ :/  

To słabe oko masz, 4 tys za jednostkę, no ja cię proszę  :) Na moim rocznym kompie wartego w tedy 2 tysiące ( a to i tak czasy gdzie wszystko poszło w górę ) miałem problemy głównie z Metro w full hd.  8) Oczywiście nie w każdą grę grałem  ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 10:53:37 am wysłana przez Moldar »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22928 dnia: Maja 01, 2010, 11:15:30 am »
Wątpię, że AW w subHD przebije graficznie HR.
a co w HR jest do przebicia ? na serio się pytam ?  :lol: Ładne mordy postaci ale reszta to średnia grafika z kilkoma lepszymi fragmentami.

Kolejne brednie. Widocznie nie grałeś. Dla kumatych, niech sobie przypomną elektrownie, test jaszczurki czy autostradę. Tyle w temacie HR >>> AW.

widocznie przeszedłem 2x razy, chcesz obadaj sobie moje trophy, kolejny fail boban.
Rozumiem że ktoś może jarać się grafiką god3 ale jak wyskakuje z HR to  :lol: :lol: :lol:  tym bardziej kiedy porównuje go jeszcze do AW które nie wyszedł ale obczaił sobie filmik na YT.

A co tam w świecie GT5 ? zrobili coś z tymi trasami w końcu ?    :grin:
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 11:19:08 am wysłana przez bigdaddy »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22929 dnia: Maja 01, 2010, 11:22:03 am »
Hmm... w GT5 dalej bawia się w zniszczenia

Cytuj
“In GT5, NASCAR cars will able to smash into little pieces – some the size of a bolt.”

szkoda , ze narazie mowa tylko o NASCAR , ale lesze to niz nic))

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22930 dnia: Maja 01, 2010, 11:35:31 am »
Rozdzielczość ma znaczenie spore, ale nie jest najważniejsza. Taki CoD 4: MW w 2560-1600 wcale nie prezentuje się lepiej niż Kz2.
Niestety na konsolach fHD nie jest standardem jak na PC, ale nie przeszkadza to PS3 mieć trzy obecnie najpiękniejsze gry.

Rozdzielczość Full HD? czyli 1920x1080 standardem na PC? Coś ty pił za przeproszeniem... Żeby komfortowo grać w takiej rozdzielczości na PC w NAJNOWSZE GRY przy wysokich ustawieniach detali, łącznie z Crysisem to trzeba mieć kompa za kilkanaście kafli... (NA OKO... poniżej 4 tys zł się nie zejdzie)... Może ty masz takie podejście, ale dla mnie to nie jest standard :/ :/  

Kupiłem niedawno nowy komputer. W istocie zrobiłem upgrade gruntowny (płyta główna, ramy i procek, oraz zasilacz - stary padł). Części kosztowały 1300 zł. 300 zł dostałem za stare części. Daje to 1000 zł. Teraz szykuje się jeszcze do kupna grafiki, ati hd5750 - 550 zł z zaawansowanym chłodzeniem. Za swoją starą kartę graficzną dostane około 100 zł, więc koszt będzie około 450 zł.
Do tego dodać, że chcę mieć 4 GB ramu, to jeszcze 200 zł.

Nie licząc tego, że muszę monitor zmienić, to sam upgrade jednostki będzie mnie kosztować 1650 zł.
Ostatni raz pakowałem w swój komputer 5 lat temu :)

Kiedy skończę ten upgrade, będę mógł grać w większość gier w full HD i high :) W 30 klatkach - mnie tam więcej nie trzeba :P

W 4000 zł, to ja bym się zmieścił z całym nowym komputerem wraz z monitorem. Bardzo dobrym komputerem, i monitorem z podświetleniem LED ;)

Starcraft 2 jest dla mnie wart tego zachodu :D I tych pieniędzy ;) Poza tym... to co komputer pozwala robić...

Nie widzę jak ktoś wydaje 3-4 tyś na desktopa TYLKO i WYŁĄCZNIE do gier. Takie coś... no cóż, wydaje mi się być już nieco dziwne. To jakby kupować Landrovera i jeździć nim wyłącznie po drogach krajowych - nie polskich XD
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że są fanatycy klatek i po prostu bez ustawień ultra i 60 klatek nie będą grali w grę, bo będzie ich to razić. Spoko.
 
Ale dla "normalnego gracza", to moim zdaniem nikt nie musi wydawać na nowy komputer 4000 zł by w pełni czerpać radość z tej platformy. 3000 zł to z kolei świetny start do "świata PC". To nie jest tak, że po 5 latach ten sprzęt będzie wart 300 zł... Wiele części zostaje, które wymienia się raz na ruski rok, albo aż w końcu padną...
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 11:40:57 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Mrocz

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22931 dnia: Maja 01, 2010, 11:38:38 am »
To słabe oko masz, 4 tys za jednostkę, no ja cię proszę  :) Na moim rocznym kompie wartego w tedy 2 tysiące ( a to i tak czasy gdzie wszystko poszło w górę ) miałem problemy głównie z Metro w full hd.  8) Oczywiście nie w każdą grę grałem  ;)

Hmmm... W takim razie zwracam honor. Trochę zbyt "pochopnie" dobrałem te słowa :P


Starcraft 2 jest dla mnie wart tego zachodu :D I tych pieniędzy ;) Poza tym... to co komputer pozwala robić...


StarCraft 2 to ja mam nadzieje, że będzie śmigał mi na lapku ^_^
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 11:43:36 am wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22932 dnia: Maja 01, 2010, 11:52:40 am »
Wątpię, że AW w subHD przebije graficznie HR.
a co w HR jest do przebicia ? na serio się pytam ?  :lol: Ładne mordy postaci ale reszta to średnia grafika z kilkoma lepszymi fragmentami.

Kolejne brednie. Widocznie nie grałeś. Dla kumatych, niech sobie przypomną elektrownie, test jaszczurki czy autostradę. Tyle w temacie HR >>> AW.

widocznie przeszedłem 2x razy, chcesz obadaj sobie moje trophy, kolejny fail boban.
Rozumiem że ktoś może jarać się grafiką god3 ale jak wyskakuje z HR to  :lol: :lol: :lol:  tym bardziej kiedy porównuje go jeszcze do AW które nie wyszedł ale obczaił sobie filmik na YT.

Przecież robisz dokładnie to samo porównując AW do gier z PS3. Facepalm! Co do fail'ów to obczaj poprzednie strony tematu. Zobacz jak pozamiatal tobą KKRT, jak pojęcia nie masz o pomiarze światła w cyfrówkach twierdząc, że ja rozjaśniałem obraz w aparacie itp. Bredzisz chłopcze jak potłuczony i za wszelką cenę próbujesz odwrócić kota ogonem. Tu nie jest forum PE pełne lolków, którzy przyklaskują ci gdy bredzisz. Tutaj twoje bzdury zostają natychmiastowo obalone i sprowadzają cie na ziemie.

Odnośnie HR >>> AW. Jak zobaczę w AW coś równie dobrze wykonanego jak elektrownia czy właśnie miejscówka z testu jaszczurki to powiem, że gra może równać się z Heavy Rain. Jak na razie mamy jakieś chamskie subHD i papkę na ekranie.

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22933 dnia: Maja 01, 2010, 13:21:55 pm »
Wątpię, że AW w subHD przebije graficznie HR.
a co w HR jest do przebicia ? na serio się pytam ?  :lol: Ładne mordy postaci ale reszta to średnia grafika z kilkoma lepszymi fragmentami.

Kolejne brednie. Widocznie nie grałeś. Dla kumatych, niech sobie przypomną elektrownie, test jaszczurki czy autostradę. Tyle w temacie HR >>> AW.

widocznie przeszedłem 2x razy, chcesz obadaj sobie moje trophy, kolejny fail boban.
Rozumiem że ktoś może jarać się grafiką god3 ale jak wyskakuje z HR to  :lol: :lol: :lol:  tym bardziej kiedy porównuje go jeszcze do AW które nie wyszedł ale obczaił sobie filmik na YT.

Przecież robisz dokładnie to samo porównując AW do gier z PS3. Facepalm! Co do fail'ów to obczaj poprzednie strony tematu. Zobacz jak pozamiatal tobą KKRT, jak pojęcia nie masz o pomiarze światła w cyfrówkach twierdząc, że ja rozjaśniałem obraz w aparacie itp. Bredzisz chłopcze jak potłuczony i za wszelką cenę próbujesz odwrócić kota ogonem. Tu nie jest forum PE pełne lolków, którzy przyklaskują ci gdy bredzisz. Tutaj twoje bzdury zostają natychmiastowo obalone i sprowadzają cie na ziemie.

Odnośnie HR >>> AW. Jak zobaczę w AW coś równie dobrze wykonanego jak elektrownia czy właśnie miejscówka z testu jaszczurki to powiem, że gra może równać się z Heavy Rain. Jak na razie mamy jakieś chamskie subHD i papkę na ekranie.

porównywanie a wydawanie werdyktów że to jest ładniejsze od AW to dwie różne sprawy, kolejny fail boban ale czego ja mogłem się spodziewać po tobie.  

Ja wiem że nie lubisz PE, w końcu twoja  -60 reputacja na forum codzienne przyjmowanie własnych failów na klatę, bany, to ciężka sprawa  :lol:

Porozmawiajmy o  GT5 i trasach z ps2 w HD, drzewkach 2D, archaizamach z czasów psx/ps2 i o nowych ficzerach które wszyscy widzieliśmy w akcji.  :lol:

ps. na konsolowisku też bana dostałeś bobano/feisar?  

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22934 dnia: Maja 01, 2010, 13:28:19 pm »
Nie mam bana ani na konsolowisku, ani na PE. Znowu się błaźnisz chłopcze. Kolejny uber fail z twojej strony. Ile ich jeszcze będzie? Odkąd zarejestrowałeś tu konto to nic tylko się ośmieszasz. Swoją drogą to gdybym chciał zliczyć wszystkie twoje konta na Polygamii to brakłoby mi palców nie u jednej, a u dwóch rąk.

Po co rozmawiać o GT5, którego Prologue chodzi w FullHD, skoro na tapecie mamy Alan Wait w "cudownym" SubHD? X0 brakło mocy to trzeba było obniżyć rozdzielczość. :lol: :lol: :lol:

PS. Jeśli mowa o reputacji i tak bardzo cie to interesuje to na konsolowisku miałem ponad 160 oczek. Najwięcej ze wszystkich. Tutaj też miałem niezłą. Jednak kogo obchodzą jakieś +/-. Chyba tylko ciebie z tego co widzę, bo co trochę o to płaczesz.

PS2. Odnośnie samego PE to byłem tam zanim ty chłopcze dowiedziałeś się co to w ogóle jest PE. Jednak potem stery przejęli tam tacy modzi jak Diabeu i zrobiła się sraka z tego forum. Szambo właśnie dla takich trolli jak ty. Dlatego postanowiłem olać ten cały syf jaki tam panuje, a ty jak chcesz to babraj się dalej na tym śmietnisku.

PS3. Porównując HR do AW nadal twierdzę, że HR ownuje AW. Jednak na ostateczny werdykt przyjdzie poczekać do premiery AW o czym pisałem wielokrotnie. A że ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to już tylko i wyłącznie twój problem.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 14:11:44 pm wysłana przez BoBaN »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22935 dnia: Maja 01, 2010, 14:34:57 pm »
czyli masz tylko dwa palce, współczuje ci, a moje komenty na poly możesz sprawdzić pod bigdaddyPL  :lol: Powodzenia.

160 oczek miałeś na konsolowisku ? a w top 10 ostatni ma 26 ale nigdzie nie ma bobana.

GT5P FHD? -  :lol: :lol: :lol:


Cytuj
PS3. Porównując HR do AW nadal twierdzę, że HR ownuje AW. Jednak na ostateczny werdykt przyjdzie poczekać do premiery AW o czym pisałem wielokrotnie.
no widzę właśnie  :lol:
Cytuj
Tyle w temacie HR >>> AW.

Dobra pośmiałem się jak za dobrych czasów na PE ale teraz można zmienić temat na GT5. To jest jeszcze śmieszniejsze  :P

bonus:

« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 14:37:58 pm wysłana przez bigdaddy »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22936 dnia: Maja 01, 2010, 14:46:32 pm »
czyli masz tylko dwa palce, współczuje ci, a moje komenty na poly możesz sprawdzić pod bigdaddyPL  :lol: Powodzenia.

160 oczek miałeś na konsolowisku ? a w top 10 ostatni ma 26 ale nigdzie nie ma bobana.

GT5P FHD? -  :lol: :lol: :lol:


Cytuj
PS3. Porównując HR do AW nadal twierdzę, że HR ownuje AW. Jednak na ostateczny werdykt przyjdzie poczekać do premiery AW o czym pisałem wielokrotnie.
no widzę właśnie  :lol:
Cytuj
Tyle w temacie HR >>> AW.

Dobra pośmiałem się jak za dobrych czasów na PE ale teraz można zmienić temat na GT5. To jest jeszcze śmieszniejsze  :P

bonus:


Widocznie na konsolowisku też założyłeś konto niedawno żeby się błaźnić. Możesz tutaj Londka zapytać o mojego repa na konsolowisku. Zresztą gdybyś siedział na tamtym forum to widziałbyś o co chodzi, ale ty jak zwykle zapodajesz faila bo zielonego pojęcia nie masz o czym piszesz. To jednak typowe dla ciebie. Pomijam milczeniem głupoty w stylu "rozjaśniałeś obraz na aparacie". :lol: :lol: :lol:

Dla przypomnienia. Twierdziłeś, że w tym miejscu na torze Suzuka nie ma takich krzaków jak widać było na screenie, który uznałeś za photoshopowany. No to zrobiłem fotkę, żeby pokazać ci jakie pierdoły opowiadasz. Oto to co nazywasz "rozjaśnianym" zdjęciem (screen poniżej).

Dla niewtajemniczonych opiszę sytuacje. Ktoś wrzucił screen z toru Suzuka na którym było widać roślinność znajdująca się na poboczu. Dyskusja toczyła się właśnie wokół otoczenia torów w GT5:P. Bigdaddy kiedy zobaczył ten screen z roślinnością na Suzuce stwierdził, że to jest screen przerobiony z photoshop'ie. Co było oczywiście totalną bzdurą. Screen po prostu był złapany aparatem i pomiar światła pozwolił na doświetlenie ciemniejszych miejsc. Dlatego też wrzuciłem mu screen, który daję poniżej. Udowadnia on, że tamten obrazek nie był photoshopowany. Widząc to bigdaddy stwierdził, że rozjaśniłem obraz w aparacie. :lol: :lol: :lol:



 :lol: :lol: :lol:

Jesteś naprawdę "mistrzem". 53 posty na forum a już zdążyłeś zrobić z siebie pośmiewisko.

« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 15:02:33 pm wysłana przez BoBaN »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22937 dnia: Maja 01, 2010, 16:11:57 pm »


dzięki, znowu się ośmieszasz czarnymi krzakami w 2D  :lol: :lol: W dodatku mega rozjaśnionym zdjęciem, od kiedy tam cień na trawie/asfalcie jest lekko szary?  :lol:

A tamto zdjęcie od PD  jest podrasowane, choćby na forum x360 kiedyś była dyskusja o tych zdjęciach i nikt nie miał tak wyglądających krzaków np: @andryush który tutaj się wypowiada.

Na konsolowisku nie mam konta, kolejny fail bobano/feisar.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22938 dnia: Maja 01, 2010, 16:18:16 pm »
dzięki, znowu się ośmieszasz czarnymi krzakami w 2D  :lol: :lol: W dodatku mega rozjaśnionym zdjęciem, od kiedy tam cień na trawie/asfalcie jest lekko szary?  :lol:

Aaahahahahaha! A ty nadal pier**lisz o rozjaśnionym zdjęciu. Nie mam słów żeby opisać jakie ty brednie sadzisz. Poczytaj o punktowym pomiarze światła w aparatach. :lol: :lol: :lol:

A tamto zdjęcie od PD  jest podrasowane, choćby na forum x360 kiedyś była dyskusja o tych zdjęciach i nikt nie miał tak wyglądających krzaków np: @andryush który tutaj się wypowiada.

Tak, dodano niewidzialne dotąd dla oka bigdaddy'ego krzaczki. Albo lepiej, ja dorysowałem sobie te krzaczki w paincie. Pleeeaseee! Przestań już failować bo za dużo tego.

Na konsolowisku nie mam konta, kolejny fail bobano/feisar.

Tak podejrzewałem. To wyjaśniałoby bzdury jakie wypisywałeś na temat mojego konta z konsolowiska. Dzięki, że sam rozwiałeś te wątpliwości.

Teraz zmykaj na Polygamię zakładać kolejne konto.

PS. Zapomniałeś dopisać bobano/fesiaro/marcapan.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22939 dnia: Maja 01, 2010, 16:24:45 pm »
Pokażcie mu trawę w 3D i mleczyki na Fuji, i niech wreszcie spada na drzewo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22940 dnia: Maja 01, 2010, 16:26:59 pm »
Nie ma sensu. Napisze Ci wtedy, że dorysowałeś sobie to w photoshopie. On do tej pory nie wie o czym pisał do niego KKRT, więc co tu więcej wymagać od bigdaddy'ego. :lol:

Mrocz

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22941 dnia: Maja 01, 2010, 16:29:32 pm »
Pokażcie mu trawę w 3D i mleczyki na Fuji, i niech wreszcie spada na drzewo.

Albo dodajcie go do ignorowanych, tak jak ja...

Szkoda, tylko, że muszę czytać te bezsensowne zlepki literek w cytatach...

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22942 dnia: Maja 01, 2010, 17:27:25 pm »
Serio, tak wkurwiającej osoby, jak ten bigdaddy, to dawno już tutaj nie było :-?

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22943 dnia: Maja 01, 2010, 17:35:18 pm »
Dopoki trolluje w system wars jest nietyklany  :-?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22944 dnia: Maja 01, 2010, 17:59:14 pm »
Ciekawie dziesiaj w SW :). Zastanwiałem sie dzisiaj jakie to super exy ma moja konsole(mowa o X360) i wiecie co, dla mnie są tylko obie części Girsów ;) no może jeszcze FM3 i ME2, ale to giery nie dla mnie :curve:.Tak więc czekam na Alana bo dobrych exów tu jest jak na lekarstwo :yes_anim:. Podgrzałem troch ciśnienie fanom MS, ale nie przejmujcie sie dostaniemy jeszcze mocarne Girsy 3. Niech zapowiedzą coś więcej na E3 bo sony ich zniszczy falą exów.

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22945 dnia: Maja 01, 2010, 18:56:26 pm »
Cytuj
Aaahahahahaha! A ty nadal pier**lisz o rozjaśnionym zdjęciu. Nie mam słów żeby opisać jakie ty brednie sadzisz. Poczytaj o punktowym pomiarze światła w aparatach. :lol: :lol: :lol:

a ty nadal cały dzień pier**lisz się z rozjaśnianiem zdjęć  :lol: :lol: :lol: Ośmieszyłeś się na PE, niczego to ciebie nie nauczyło i dalej wciskasz swoje głupoty, w dodatku tego samego faila robisz.

Cytuj
Tak podejrzewałem. To wyjaśniałoby bzdury jakie wypisywałeś na temat mojego konta z konsolowiska. Dzięki, że sam rozwiałeś te wątpliwości.
nie trzeba mieć konta na konsolowisku by zobaczyć czyjś profil:
http://konsolowisko.pl/forum/user/899-boban/  jak zwykle ściema ale to normalne dla ciebie.

Cytuj
Teraz zmykaj na Polygamię zakładać kolejne konto.
mam robić to co ty na co dzień w twoim królestwie ? nie dzięki.

Cytuj
Serio, tak wkurwiającej osoby, jak ten bigdaddy, to dawno już tutaj nie było Confused

racja, od 2006 i założenia konta przez juve, bobana i irasa nikt wam nie dorównał  ;)

ps. gt5 i wszyscy pękli
ps2. bobano/feisar/marcepan (niezły zbiór kont).

oraz bonus na koniec imprezy:

« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 19:07:35 pm wysłana przez bigdaddy »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22946 dnia: Maja 01, 2010, 19:08:12 pm »
Moge wiedziec po co wklejasz te zalosne off-screeny?

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22947 dnia: Maja 01, 2010, 19:15:11 pm »
Moge wiedziec po co wklejasz te zalosne off-screeny?

Dla ciebie.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22948 dnia: Maja 01, 2010, 19:23:25 pm »
Moge wiedziec po co wklejasz te zalosne off-screeny?

Dla ciebie.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22949 dnia: Maja 01, 2010, 19:55:48 pm »
Spokojnie panowie...

A widzieliście już to?

Cytuj
Forza Motorsport 4 zostanie zaprezentowana na czerwcowych targach E3

Forza Motorsport to już kultowa marka na Xboxa 360, nie dziwi więc fakt, że każda informacja na jej temat przykuwa uwagę mas. Najnowsza informacja z Forzą jest sporą niespodzianką. Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające spis gier, które mają się pojawić na targach E3. Wśród nich znalazła się Forza Motorsport 4.

Turn 10 pracuje bardzo solidnie nad swoją marką i niemal, co miesiąc debiutuje jakiś dodatek do trzeciej odsłony serii. Wygląda jednak na to, że programiści pracują w tajemnicy nad kolejną częścią gry. Biorąc pod uwagę, jaki postęp poczyniła trzecia odsłona względem dwójki można się spodziewać, że z kolejną odsłoną Turn 10 będzie chciało zdeklasować Gran Turismo.





Pierwsze co mi do głowy przyszło to WTF? Teraz co roku na kolejnych E3 będziemy mieli prezentacje nowych FM? Naprawdę nie spodziewałem się tego... może jeszcze wydadzą ją w październiku 2010... :P


Chociaż , jeśli się dobrze przyjrzeć i zastanowić , to ta tabelka to chyba fake. Brakuje kilku pewniaków , które na E3 miały być.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 20:01:41 pm wysłana przez andryush »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22950 dnia: Maja 01, 2010, 20:15:04 pm »
IMO to fake, brak kilku gier po stronie X0, chociazby Fable 3 czy Crackdown 2, chociaz wcale bym sie nie zdziwil jakby pokazali jakis Trailer Forzy 4 na tegorocznym E3. Mass Effect 3 jest tylko niby po stronie Sony a chyba powinine byc u EA, Bad Company 3 od EA to tez IMO sciema, bo DICE chyba pracuje nad Battlefield 3 a nie Bad Company 3.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 20:17:17 pm wysłana przez _ReD_ »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22951 dnia: Maja 01, 2010, 20:20:58 pm »
Halo Reach nie ma , LBP2 to ponoć ściema , a no i oczywiście jak mogło zabraknąć GT5? :D

Chociaż... może lista zawiera projekty , których jeszcze nie ujawniano , bo GT5 , H:R , Fable 3 to wszystko pewniaki , o których istnieniu wszyscy chyba wiedzą...

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22952 dnia: Maja 01, 2010, 20:33:05 pm »
Kilka dni temu ktoś udowadniał, że to FAKE, więc chyba nie ma się czym podniecać.

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22953 dnia: Maja 01, 2010, 22:18:38 pm »
C2 nie będzie na e3 bo i po co, ta gra wychodzi w połowie czerwca.

Co do listy to fake ale zapowiedź fm4 byłaby mocna na E3, no i bolesna dla Kaza i jego ekipy  :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22954 dnia: Maja 01, 2010, 22:44:52 pm »
Kaz ma to w dupie. Trzy części Forzy w sumie sprzedały się gorzej niż którakolwiek część Gran Turismo na konsole stacjonarne. Przejmować się ewentualnie można realną konkurencją, a Gran Turismo takiej nie posiada.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 995
  • Reputacja: 132
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22955 dnia: Maja 01, 2010, 22:51:19 pm »
Nawet sam GT5:P sprzedał się całkiem ładnie, według VGchartz 3.7 mln, niewiele mniej niż FORZA 2 a znacznie wiecej niż trójka, tyle że dane chyba nie biorą jeszcze sprzedaży z psn, czyli lekko powyżej 4 mln gra mogła się sprzedać, biorąc pod uwagę że duża część graczy nazywa to płatnym demem ( ale to chyba tylko nie posiadacze ps3 ) to jest to kapitalny wynik pokazujący jak ta seria jest popularna. W tej chwili ciekawi mnie czy piąta część dobije jak poprzednie do 10 milionów, sądzę że się to nie uda, ale kto wie.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 22:56:11 pm wysłana przez Moldar »

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22956 dnia: Maja 02, 2010, 00:04:17 am »
Forza to zadna konkurencja pod wzgledem sprzedazy, ale dobrze ze jest na rynku, zawsze to zmusi polyphony do progresu. Bo gdyby nie Forza nie wiadomo czy GT5 byloby tak dobre jak sie zapowiada. Ja tam uwielabim obie gry ze wskazaniem na GT. GT5:P oczywiscie mam w kolekcji :D

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22957 dnia: Maja 02, 2010, 01:09:15 am »
Cytuj
Bo gdyby nie Forza nie wiadomo czy GT5 byloby tak dobre jak sie zapowiada
Bardzo możliwe, że nie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22958 dnia: Maja 02, 2010, 02:53:48 am »
Cytuj
Nawet sam GT5:P sprzedał się całkiem ładnie, według VGchartz 3.7 mln,
Polyphony to chyba jedyny developer, ktory podaje dokladne dane sprzedazy - w sumie nie maja czego sie wstydzic
http://www.polyphony.co.jp/english/list.html

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22959 dnia: Maja 02, 2010, 10:31:09 am »
ciekawe ile sprzedadzą GT5 jak kiedyś wyjdzie, dzięki Nascar mają na starcie u hamburgerów boosta.

Co do fm4 to wątpię w to, bo:
1. brak miejsca na dvd fm3 zajmuje 1dvd i 1/3dvd drugiej płyty jako ,,dodatkowe trasy i samochody''. Wielki fail że MS nie dawał obowiązkowo w każdym x360 HDD.
2. pewnie T10 robi coś na natala lub nowego PGR.