Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2718157 razy)

0 użytkowników i 26 Gości przegląda ten wątek.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24520 dnia: Listopada 28, 2010, 10:16:23 am »
Akurat zaliczyłeś Kill Streak'a! Ponieważ:
Ja myślę, że czas skończyć z makaronizmami, bo robisz to źle. Teraz mu przyznałeś że je**e was jednego po drugim.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24521 dnia: Listopada 28, 2010, 10:17:57 am »
Zostaw! Chłopaki są w formie  :evil:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24522 dnia: Listopada 28, 2010, 10:32:54 am »
Huh, ale mnie ominęło. :lol:

Na początek proponuję wszystkim, którzy nie grali w GT5 przestać pie**olić o autach standard i premium. Ile razy trzeba powtarzać, że podczas wyścigu różnice się zacierają? Ja też jechałem po autach standard kiedy pojawiły się ich pierwsze screen'y w necie od osób, które już grę posiadały. Byłem mocno wkurzony, że taki syf wrzucono do GT5. Jednak po odpaleniu gry i kilku wyścigach nie mogłem uwierzyć, że aż tak dobrze one wyglądają podczas gameplay'u. Wiadomo, że nie jest to poziom premium, ale nijak ma się to do screen'ów standardów które tutaj są wrzucane. Także zanim znowu ktoś zacznie pieprzyć o beznadziejności aut standard to niech najpierw odpali u siebie GT5 i trochę pogra.

Druga sprawa, to dyskusje z Forzabotami. Chyba wystarczy już sam fakt, że największy krzykacz i obrońca X0 jakim jest bigdaddy grywa jedynie w demo Forzy3, a GT5 widział na obrazkach. Zrozumcie, że tym ludziom bardziej podobać się będzie każda gra na X0. Nawet gdyby to był najgorszy shit pod słońcem. Jeśli ktoś w swojej "recenzji" pisze, że animacja w Uncharted 2 jest słaba bo Nathan jak na coś wchodzi to wygląda jakby jetpack'iem podlatywał, albo jeśli ktoś wystawia wyższą ocenę za grafikę dla Assassins Creed 2 niż dla Uncharted 2, to czego oczekujecie po jego wpisach w temacie GT5?(to "recenzje" bigdaddyego) Gdyby nawet Kaz dotrzymał każdej obietnicy z nawiązką, gdyby GT5 miało grafikę jak trailery tej gry, to i tak nic nie zmieni. Zawsze Forza dla nich będzie lepsza mimo, że w rzeczywistości ta gra wygląda jak demo przy rozmachu GT5. Poza tym dajcie chłopakowi w spokoju grać w wyścigi, które same za gracza skręcają. On nie lubi trudnych symulacyjnych samochodówek. Woli wcisnąć gaz do dechy i wyprzedzić wszystkich po 400 metrach, a potem już gnać do mety wraz z pomocą konsoli na zakrętach.  

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24523 dnia: Listopada 28, 2010, 10:41:16 am »
Akurat zaliczyłeś Kill Streak'a! Ponieważ:
Ja myślę, że czas skończyć z makaronizmami, bo robisz to źle. Teraz mu przyznałeś że je**e was jednego po drugim.
Nie wiedział. Miałeś rację.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24524 dnia: Listopada 28, 2010, 10:54:25 am »
Zrozumcie, że tym ludziom bardziej podobać się będzie każda gra na X0.
To zdanie może robić za wzór. Zrozumcie, że tym ludziom bardziej podobać się będzie każda gra na PS3. Widzisz? Łatwe.

Poza tym dajcie chłopakowi w spokoju grać w wyścigi, które same za gracza skręcają. On nie lubi trudnych symulacyjnych samochodówek. Woli wcisnąć gaz do dechy i wyprzedzić wszystkich po 400 metrach, a potem już gnać do mety wraz z pomocą konsoli na zakrętach.
Każdy jest ch**, bo nie widział GT5, a ocenia czego nie jesteś w stanie stwierdzić empirycznie, ale pasuje Ci to do strumienia świadomości. Ale sam pier**lisz o grze w którą nie grałeś (albo nie ma na to dowodu czego również nie jesteś w stanie potwierdzić, ergo jesteś w dokładnie takiej samej sytuacji).

Wnioski:

1. Jesteś takim samym fanbojem jak oni.
2. Różnice w tej "bitwie" są jednak na korzyść sonyboyów:
2.1. Oponenci nie są zbyt lotni.
2.2. Pierdolą farmazony.
2.3 Jest ich mniej.
3. Mimo wszystko schemat jest ten co zwykle.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24525 dnia: Listopada 28, 2010, 10:57:43 am »
Hola, hola, BoBaN ma X0 w pracy i tam zagrywa się Forze 3 oraz wszystkie inne hity z klocka. :angel:

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24526 dnia: Listopada 28, 2010, 10:58:52 am »
PICS OR IT DIDN'T HAPPEN

Dla rozluźnienia http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-28-retrospective-gran-turismo-article

Prześledźmy drogę standard carów do GT5, wspólnie i przy świecach.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24527 dnia: Listopada 28, 2010, 11:07:28 am »
Cytuj
To zdanie może robić za wzór. Zrozumcie, że tym ludziom bardziej podobać się będzie każda gra na PS3. Widzisz? Łatwe.

Dokładnie, to działa w obie strony ;]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24528 dnia: Listopada 28, 2010, 11:11:51 am »
Soul wiem, że to ryzykowne z mojej strony pytać Ciebie o GT5, ale jeśli grałeś to powiedz sam, czy auta standard podczas wyścigu rzucają się w oczy swoją brzydotą tak jak na screen'ach wrzucanych tutaj?

floras

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-11-2010
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24529 dnia: Listopada 28, 2010, 11:13:16 am »
Witam.

Jestem Florek z XO ;)

Śledzę ten wątek od paru godzin i tak na serio widzę z trrolin'g ma tu swoją jaskinie.
Nie wiem czemu w tą gadkę wrzucacie forum XboxOnline... Mnml Boy dostał u nas nie jednego bana i wierzcie mi, że nie za darmo ;)
Ale widzę tu pana juve i o ile pamiętam gdy wbiłem na forum wroga (OC) to juve tam siedział... Czyżby juve zacząą tak trolować jak 3/4 Was z stąd? Tzn jest trollem.
Śmieszą mnie te wasze sformułowania aka "xboty" itp.
Naprawdę mnie osobiście ch** obchodzi wasza konsola czyli PS3 a dlaczego bo jej nie ma? Tak jak większość z Was xbox360 widziało w saturnie na wystawie.
Nie jade po PS3 bo miałem parę razy z nią tylko kontakt i nie mogę nic konkretnego powiedzieć... Ale Wy znafffcy widzę że macie chujogłowy ;) No offence ofc. (nie wszyscy)

@Boy - Pamiętasz mnie nie? Dziwie się że jeszcze masz internet bo jesteś osobnikiem którego od razu bym odrzucił z tego zacnego grona napinaczy internetowych.

Co do GT5 ofc gra na pewno bardzo dobra ale tysiące osób które daje średnie opinie o GT5 nie może się mylić ;)
Przykro mi chłopaki.

My se gramy w forze a Wy grajcie sobie w GT5.
Imo te gry są tym samym w innej otoczce ;)
Sprawdzcie sobie moje GT Florek XO. Widzicie? Grałem w Forze a większość z Was ni chu ja.

Naprawdę więcej dystansu i nie jedźcie po innych forach tylko zobaczcie jaki syf jest u Was, większość z Was nawet na forum PE dostała by za takie gówno bana. Nie dziwie się że tu siedzicie skoro nigdzie indziej nie potraficie się zachować.

@andy - Widzę że też tu się z nimi użerasz ;)

Pozdrawiam.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24530 dnia: Listopada 28, 2010, 11:15:55 am »
Czyżby juve zacząą tak trolować jak 3/4 Was z stąd?
Juve zaczynał od 100k Gamerscore'a. Ale podobnie jak kolega Wulfen czy Unlimited, zrozumiał, że nie był tym fanbojem co trzeba.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24531 dnia: Listopada 28, 2010, 11:20:05 am »
My se gramy w forze a Wy grajcie sobie w GT5.
Imo te gry są tym samym w innej otoczce ;)

Ja sądzę, że tak nie jest. Podstawowa różnica to model jazdy, a pozostałe różnice to sposób podejścia do tematu motoryzacji. Mowa tutaj o całej otoczce jaką PD buduje wokół sportów motorowych i jaką buduje Turn 10. Dla mnie to dwa całkowicie inne światy.

PS. Bardzo mocno wzrosła aktywność posiadaczy X0 wraz z premierą GT5. To dobrze, bo forum się ożywiło. :D

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24532 dnia: Listopada 28, 2010, 11:27:06 am »
Witam.

Jestem Florek z XO ;)

Śledzę ten wątek od paru godzin i tak na serio widzę z trrolin'g ma tu swoją jaskinie.
Nie wiem czemu w tą gadkę wrzucacie forum XboxOnline... Mnml Boy dostał u nas nie jednego bana i wierzcie mi, że nie za darmo ;)
Ale widzę tu pana juve i o ile pamiętam gdy wbiłem na forum wroga (OC) to juve tam siedział... Czyżby juve zacząą tak trolować jak 3/4 Was z stąd? Tzn jest trollem.
Śmieszą mnie te wasze sformułowania aka "xboty" itp.
Naprawdę mnie osobiście ch** obchodzi wasza konsola czyli PS3 a dlaczego bo jej nie ma? Tak jak większość z Was xbox360 widziało w saturnie na wystawie.
Nie jade po PS3 bo miałem parę razy z nią tylko kontakt i nie mogę nic konkretnego powiedzieć... Ale Wy znafffcy widzę że macie chujogłowy ;) No offence ofc. (nie wszyscy)

@Boy - Pamiętasz mnie nie? Dziwie się że jeszcze masz internet bo jesteś osobnikiem którego od razu bym odrzucił z tego zacnego grona napinaczy internetowych.

Co do GT5 ofc gra na pewno bardzo dobra ale tysiące osób które daje średnie opinie o GT5 nie może się mylić ;)
Przykro mi chłopaki.

My se gramy w forze a Wy grajcie sobie w GT5.
Imo te gry są tym samym w innej otoczce ;)
Sprawdzcie sobie moje GT Florek XO. Widzicie? Grałem w Forze a większość z Was ni chu ja.

Naprawdę więcej dystansu i nie jedźcie po innych forach tylko zobaczcie jaki syf jest u Was, większość z Was nawet na forum PE dostała by za takie gówno bana. Nie dziwie się że tu siedzicie skoro nigdzie indziej nie potraficie się zachować.

@andy - Widzę że też tu się z nimi użerasz ;)

Pozdrawiam.



, - słyszałeś o czymś takim?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24533 dnia: Listopada 28, 2010, 11:32:52 am »
Witam.

Jestem Florek z XO ;)

Śledzę ten wątek od paru godzin i tak na serio widzę z trrolin'g ma tu swoją jaskinie.
Nie wiem czemu w tą gadkę wrzucacie forum XboxOnline... Mnml Boy dostał u nas nie jednego bana i wierzcie mi, że nie za darmo ;)
Ale widzę tu pana juve i o ile pamiętam gdy wbiłem na forum wroga (OC) to juve tam siedział... Czyżby juve zacząą tak trolować jak 3/4 Was z stąd? Tzn jest trollem.
Śmieszą mnie te wasze sformułowania aka "xboty" itp.
Naprawdę mnie osobiście ch** obchodzi wasza konsola czyli PS3 a dlaczego bo jej nie ma? Tak jak większość z Was xbox360 widziało w saturnie na wystawie.
Nie jade po PS3 bo miałem parę razy z nią tylko kontakt i nie mogę nic konkretnego powiedzieć... Ale Wy znafffcy widzę że macie chujogłowy ;) No offence ofc. (nie wszyscy)

@Boy - Pamiętasz mnie nie? Dziwie się że jeszcze masz internet bo jesteś osobnikiem którego od razu bym odrzucił z tego zacnego grona napinaczy internetowych.

Co do GT5 ofc gra na pewno bardzo dobra ale tysiące osób które daje średnie opinie o GT5 nie może się mylić ;)
Przykro mi chłopaki.

My se gramy w forze a Wy grajcie sobie w GT5.
Imo te gry są tym samym w innej otoczce ;)
Sprawdzcie sobie moje GT Florek XO. Widzicie? Grałem w Forze a większość z Was ni chu ja.

Naprawdę więcej dystansu i nie jedźcie po innych forach tylko zobaczcie jaki syf jest u Was, większość z Was nawet na forum PE dostała by za takie gówno bana. Nie dziwie się że tu siedzicie skoro nigdzie indziej nie potraficie się zachować.

@andy - Widzę że też tu się z nimi użerasz ;)

Pozdrawiam.



, - słyszałeś o czymś takim?

je**em  :lol: :lol: :lol: :lol:

btw. zeby "dobrze" trollowac to trzeba miec skilla, a mowi to prawdziwy pro jesli chodzi o trolling  :troll:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24534 dnia: Listopada 28, 2010, 11:36:46 am »
czy auta standard podczas wyścigu rzucają się w oczy swoją brzydotą tak jak na screen'ach wrzucanych tutaj?
Zdajesz sobie sprawę, że w tej chwili robisz z siebie, jak i z większości osób licznie biorących udział we wszelkich "dyskusjach" w tym temacie, cholernych hipokrytów? Kiedy nierzadko wyśmiewane były jakieś banały, detale, gorsza tekstura tam, brak cienia tutaj, jakiś aliasing itp., to były LOLe na kilka stron; gdy natomiast nagle w GT5 pojawiają się samochody i trasy wyjęte dosłownie z poprzedniej generacji, włącznie z rozpikselowanymi teksturami, to nagle argumentem jest, że "podczas wyścigu nie rzucają się w oczy swoją brzydotą".

Ba, jeżeli mnie pamięc nie myli to na głównej pisałeś, że Black Ops jest lepszy w wersji na PS3, bo widziałeś jakiś screen z wersji na X0, gdzie radio w samochodzie było rozmazane jak cholera (kij z tym, że wersja na PS3 chodzi w niższej rozdzielczości oraz, że inne screeny pokazują inne rozmazane tekstury w wersji na PS3).

Jak pisałem wcześniej, ten argument ("podczas gry to wcale nie wygląda tak brzydko") można podpiąć pod dosłownie każdą grę, każdy element, bo o ile gracz nie ma danego obiektu/tekstury tuż przed oczyma, nie wpatruje się w niego jak sroka w gnat, to w większości przypadków w ferworze walki, podczas ucieczki, gonitwy itp. nie wróci na niego nawet uwagi. Jednak do tej pory jak widać bojówkarzom z obu stron nie przeszkadzało to w analizowaniu screenów pod kilkukrotnym zoomem przez kilka tysięcy stron
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 11:42:39 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24535 dnia: Listopada 28, 2010, 11:39:53 am »
, - słyszałeś o czymś takim?
Po ch** mu apostrof?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24536 dnia: Listopada 28, 2010, 11:51:41 am »
Mr_Zombie nie zrozumiałeś o czym piszemy. Jeśli podczas gry naciśniemy pauzę i przejdziemy w tryb zdjęć, to przyglądając się autom standard wyjdzie cały ten syf jaki widać na screen'ach tutaj wrzucanych. Nikt nie przeczy temu, że te fury to skopiowane z poprzednich części i lekko podrasowane efektami modele. Cała sprawa rozchodzi się o to, że tego po prostu nie widać podczas wyścigu i powtórek. Nie wiem jak najprościej mogę to wytłumaczyć. Może w ten sposób, że jeśli ktoś zamierza dużo bawić się w photo mode w GT5, to niech lepiej unika aut standard, ale jeśli ktoś zamierza po prostu się ścigać i oglądać replay'e, może być spokojny o to czy fury standard będą drażnić jego gałki oczne. I to naprawdę wszystko w tym temacie. Chodzi o sam fakt, że dobrze jest mieć te auta w grze podczas wyścigów, bo fajnie jest popatrzeć jak wyprzedza Cię "żelazko" lub "jajko" w jakiś zawodach niższej rangi. Ja np. cieszyłem michę jak na nocnej trasie jadąc EK9 goniłem za Prelude Vgen i IVgen, które ostro walczyły o pierwsze miejsce. Wiadomo, że wolałbym aby to też były auta premium, ale widocznie PD nie miało możliwości zrobienia każdego z 1000 aut od nowa, tak aby były one w klasie premium.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24537 dnia: Listopada 28, 2010, 11:53:15 am »
Nikt nie przeczy temu, że te fury to skopiowane z poprzednich części i lekko podrasowane efektami modele. Cała sprawa rozchodzi się o to, że tego po prostu nie widać podczas wyścigu i powtórek.
A ch**owa tekstura w Gears Of War podczas strzelaniny nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Raczej sam nie zrozumiałeś o czym on pisze.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24538 dnia: Listopada 28, 2010, 12:00:02 pm »
No tak, nie ma to jak wyrwać jedno zdanie z wypowiedzi i odnosić się do całości. Cały Tarniak. :roll: :roll: :roll:

Napiszę, to jeszcze prościej żebyś zrozumiał. Lepiej jest mieć te nieszczęsne auta standard w GT5 niż ich nie mieć. I ch** do tego mają tekstury, aliasingi i inne piksele dlatego, że PD sprytnie ukryło wygląd tych aut podczas gry i powtórek.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24539 dnia: Listopada 28, 2010, 12:04:48 pm »
, - słyszałeś o czymś takim?
Po ch** mu apostrof?

, '

No chyba nie.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24540 dnia: Listopada 28, 2010, 12:16:17 pm »
Nikt nie przeczy temu, że te fury to skopiowane z poprzednich części i lekko podrasowane efektami modele. Cała sprawa rozchodzi się o to, że tego po prostu nie widać podczas wyścigu i powtórek.
A ch**owa tekstura w Gears Of War podczas strzelaniny nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Raczej sam nie zrozumiałeś o czym on pisze.

Owszem... Nie widać tej beznadziejnej tekstury w GoW kiedy cieszymy się grą... Dopiero kiedy bawimy się w analizę całej grafiki można to zauważyć...

Nie mniej... Tekstura to nie jest "dodatkowy bajer" tak jak cały kompletny samochód... Kij że brzydki, z beznadziejną teksturą i ze słabym modelem... Możesz się nim przejechać czerpać z tego ekstremalną radość (bo fizyka aut standard stoi na tym samym poziomie co aut Premium) a kiedy cie takie auto wyprzedza nie zwracasz uwagi na jego brzydotę (tak jak na tą teksture w GoW) tylko cieszysz michę, że wyprzedza cie kultowe stare dobre auto, którego teraz nie zobaczysz w nowych grach...

Jak dla mnie to jest jasne... Że lepiej mieć 1000 samochodów z czego 800 jest brzydsze... Niż te 250 wypicowanych... Gra by wtedy straciła na tej całej różnorodności, i jakby nie patrzeć wyścigi byłyby wtedy takie... Sterylne pozbawione niespodzianek dla FANÓW motoryzacji typu: "O kurde to stara C Klasa AMG z 89! Ale wypas!"...

Nikt nie ukrywa, że te auta są brzydkie... Ważne jednak, że są wierne z oryginałami, i w czasie wyścigu nie widzisz paskudnych tekstur... Tak jak w takim Gears Of War nie widzisz w czasie gry tej jednej paskudnej... Tak jak JA grając w Killzone 2 nie widziałem tej jednej ultra zajebistej tekstury o której tyle ludzi pisało...

Napisałem o autach standard jak o "smaczku" bo jestem facetem co sra na grafikę... Gdybym się nią jarał to bym kupił PeCeta za 20 000 zł i fapował się przy zmodyfikowanym Crysisie... -__-'
I stąd wole smaczki motoryzacyjne ukryte gdzieś w grze, niż jarać się perfekcją każdego auta Premium...

Nie wiem jak prościej mogę to napisać...
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 12:18:18 pm wysłana przez Mrocz »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24541 dnia: Listopada 28, 2010, 12:21:10 pm »
mnlmnymnl boy pamiętamy cię na XO. To ty jesteś tym gościem który fapuje nad dniem i nocą w gt5 na swoim docelowym forum dla nerdów , i innymi pierdołami mimo iż wcześniej miałeś xboxa i forza 3 była THE kur** FUCKING BEST.  ololol ależ wy zajebiści jesteście a mnlnmnlmnl boy to już wogóle. Prawda jest taka że po pięciu latach czekania dostaliście 3/4 produkt ale że jesteście hipokrytami to nie przyznacie się do błędu.

Akurat zaliczyłeś Kill Streak'a! Ponieważ:

@ Bigdaddy

Weź się kur** dalej nie kompromituj, mam dalej w wiadomościach Twoje dwulicowe wypowiedzi, na forum pisałeś coś innego, niż to co pisałeś w PRIV na PS3, a że nie lubię kłamców na dłuższą metę to poleciałeś z mojej listy znajomych i tyle. Co do XO patrz wyżej, poza tym z kim ja bym tam gadał z 6 osobami(które były wporzo), to trochę za mało, nie uważasz(poza tym zawsze z Nimi mogę pograć online).. :-x

patrząc na twoje faile z KO i Kill Streak skoro nawet nie wiesz co to znaczy tak samo jest z wiarygodnością twoich słów, co takiego napisałem ci na priva ? że kiedyś pogramy w gt5 czy co ? dwulicowość ? że gt5/ gt5p to dobra gra ?  to byliśmy kumplami że zdradziłem ciebie czy co?  :lol: :lol:  Ciekawe bo to ja ciebie wywaliłem z listy po czym dostałeś jeszcze większego szału na XO.

@boban - tak odpaliłem demko fm3 by porównać je z przeróbką Camino Viejo od SDF jak ostatnio do konkurencyjnego tematu CW znowu wleciały. Tak nie mam fm3 od kilku miesięcy, za to w temacie zdjęć z fm3 pewnie wrzucałem zdjęcia stworzone w photoshopie.
Konto bdpl mam od kilku miesięcy, dziwne że detektyw juras tego nie zbadał, oblał egzamin na wstąpienie do W11 :P

Nikt nie przeczy temu, że te fury to skopiowane z poprzednich części i lekko podrasowane efektami modele. Cała sprawa rozchodzi się o to, że tego po prostu nie widać podczas wyścigu i powtórek.
A ch**owa tekstura w Gears Of War podczas strzelaniny nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Raczej sam nie zrozumiałeś o czym on pisze.

ale zrozum że grając na x360 grafika jest tak zajebista że ciągle zaglądamy w krzaki i tekstury za kamieniem, robimy zooma 10x na termosy w alan wakeu zaś na ps3 jest tak lipna że podczas gry nie zwraca się na to uwagi w tym na jakieś 80% samochodów, boban dobrze prawi  :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 12:29:06 pm wysłana przez bigdaddy »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24542 dnia: Listopada 28, 2010, 12:22:48 pm »
Nikt nie przeczy temu, że te fury to skopiowane z poprzednich części i lekko podrasowane efektami modele. Cała sprawa rozchodzi się o to, że tego po prostu nie widać podczas wyścigu i powtórek.
A ch**owa tekstura w Gears Of War podczas strzelaniny nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Raczej sam nie zrozumiałeś o czym on pisze.

Owszem... Nie widać tej beznadziejnej tekstury w GoW kiedy cieszymy się grą... Dopiero kiedy bawimy się w analizę całej grafiki można to zauważyć...

Nie mniej... Tekstura to nie jest "dodatkowy bajer" tak jak cały kompletny samochód... Kij że brzydki, z beznadziejną teksturą i ze słabym modelem... Możesz się nim przejechać czerpać z tego ekstremalną radość (bo fizyka aut standard stoi na tym samym poziomie co aut Premium) a kiedy cie takie auto wyprzedza nie zwracasz uwagi na jego brzydotę (tak jak na tą teksture w GoW) tylko cieszysz michę, że wyprzedza cie kultowe stare dobre auto, którego teraz nie zobaczysz w nowych grach...

Jak dla mnie to jest jasne... Że lepiej mieć 1000 samochodów z czego 800 jest brzydsze... Niż te 250 wypicowanych... Gra by wtedy straciła na tej całej różnorodności, i jakby nie patrzeć wyścigi byłyby wtedy takie... Sterylne pozbawione niespodzianek dla FANÓW motoryzacji typu: "O kurde to stara C Klasa AMG z 89! Ale wypas!"...

Nikt nie ukrywa, że te auta są brzydkie... Ważne jednak, że są wierne z oryginałami, i w czasie wyścigu nie widzisz paskudnych tekstur... Tak jak w takim Gears Of War nie widzisz w czasie gry tej jednej paskudnej... Tak jak JA grając w Killzone 2 nie widziałem tej jednej ultra zajebistej tekstury o której tyle ludzi pisało...

Napisałem o autach standard jak o "smaczku" bo jestem facetem co sra na grafikę... Gdybym się nią jarał to bym kupił PeCeta za 20 000 zł i fapował się przy zmodyfikowanym Crysisie... -__-'
I stąd wole smaczki motoryzacyjne ukryte gdzieś w grze, niż jarać się perfekcją każdego auta Premium...

Nie wiem jak prościej mogę to napisać...

Bardzo dobrze napisane. To wyczerpuje temat i oddaje sedno sprawy.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24543 dnia: Listopada 28, 2010, 12:24:18 pm »
Soul wiem, że to ryzykowne z mojej strony pytać Ciebie o GT5, ale jeśli grałeś to powiedz sam, czy auta standard podczas wyścigu rzucają się w oczy swoją brzydotą tak jak na screen'ach wrzucanych tutaj?

Grałem i nie rzucają się tak w straszliwie w oczy, no może tylko tuż przed startem, ale już pod czas wyścigu nie zwracam na to uwagi, przy 100KM na godzinkę ciężko to ogarnąć:P Porównałem obie gry, GT5 wygląda lepiej, ta gra ma mega realistyczne oświetlenie w F3 ten element leży, szkoda, że nie które trasy wyglądają okropnie :/ przez co są momenty, że F3 robi lepiej. Ogólnie spodziewałem się, że ta gra graficznie nie zostawi suchej nitki na F3, ale tak się nie stało, obie gry mają lepsze i gorsze momenty, w tych najlepszych GT5 robi lepiej ale nie jakoś znacznie :-? Zaś kontent w tej grze jest prze ogromny......szacun.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24544 dnia: Listopada 28, 2010, 12:25:05 pm »
Witam.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Oooo, kogo tu przywiało. Widać że ktoś robi Nam reklamę na konkurencyjnym forum. Ale to dobrze, wyjaśnijmy sobie kilka rzeczy. Dostałem bana za mówienie prawdy, niewygodnej ale prawdy. Mało osób z Waszego forum ma takie coś jak progres myślenia, ale lećmy z przykładem. Swego czasu gdy miałem X360 napisałem opis wrażeń z FM3. Który podtrzymuję swoje zdanie jest to bardzo dobra gra, ale ma się nijak do symulacji(o czym przekonałem się później grając dłużej w GT5P, SCC czy teraz w GT5), oraz odstaję graficznie od konkurencji(mowa o serii od panów PD, szczególnie podczas replayu/gameplayu). Co wielce oburzyło graczy grających w FM3, gdzie większość nawet nie miała styczności zapoznać się z konkurencją(ale takie opinie można od razu skreślić, bo wiadomo że merytoryczne to one nie są). :-? Czyli mówiąc krótko zmieniłem swoje zdanie, czego większość nie mogła pojąć, zarzucając mi Fanboystwo. Okey, mi to tam lata.

Twój cytat: "Co do GT5 ofc gra na pewno bardzo dobra ale tysiące osób które daje średnie opinie o GT5 nie może się mylić ;)
Przykro mi chłopaki."

Otóż może się mylić, bo po pierwsze gra nabiera rumieńców wraz z rozwojem GT LIFE, dwa tryb Arcade nie umywa się do GT LIFE, trzy większość szczególnie hamerykańskich serwisów daje handicap X360, oraz mało znają się na motoryzacji czy nawet nie grało w tą grę na kierownicy. Z kolei już Inside Sim Racing czy Chris(zawodowy kierowca wyścigowy) twierdzą inaczej, a ich opinia jest wg. mnie o wiele ważniejsza niż np. IGN, GameSpot.

Tu możesz zapoznać się z wiedzą merytoryczną:





"I can give an official “review” now that the media embargo is up.. It kicks serious ass ! The physics are much better than Prologue, Force feedback is top notch, graphics spectacular, etc, etc. Well worth $60 to add to anyones sim racing collection. Our full review will be on Inside Sim Racing in the next week or so. We’re taking our time going through it and having a blast."

źródło: http://www.racesimcentral.com/news/

Poza tym samo rozbudowanie tych dwóch gier to kompletnie inna bajka, tak samo jak podejście do motoryzacji. Turn 10 przy FM3 ma dewizę: "Wszyscy kochamy samochody, zrobiliśmy więc grę dla każdego czy to 5 latka czy 30 latka", z kolei PD przy GT5 ma dewizę: "Kochamy samochody, zrobiliśmy więc grę dla tych którzy tak samo je kochają".

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 12:40:27 pm wysłana przez Unlimited »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24545 dnia: Listopada 28, 2010, 12:27:18 pm »
Chyba najprościej jest powiedzieć, ze z pewnej odległości ludzkie oko nie jest w stanie wychwycić pewnych detali. Tym bardziej, jeśli obserwowany obiekt jest w ruchu, a obserwator jest skupiony bardziej na kierowaniu autem (które z resztą też jest w ruchu i zmienia swoja pozycję fundując obserwatorowi co raz to inny punkt widzenia) niż wychwytywaniem pixelozy na autach standard.

W Gearsach sprawa ma się inaczej :D Chowamy się za osłoną - o kurcze jaka ta osłona jest paskudna - obserwowany obiekt jest statyczny, obserwator ma "chwile przerwy" na oglądanie otoczenia i wychwytywanie niedociągnięć.
 :lol:

@florek
No użeram się, szczególnie w temacie "polityka" tam to czasami jazda jest lepsza niż teraz w SW, polecam :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 12:45:49 pm wysłana przez andryush »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24546 dnia: Listopada 28, 2010, 12:29:09 pm »
Bigaddy gdybyś nie był takim ślepym fanbojem, to może zauważyłbyś, że swoje zastrzeżenia do grafiki w GT5 mam. Ty jednak wolisz trollować gdzie popadnie i zamykać oczy na pewne fakty. Idź do swojego znajomego i nich ci odpali wyścig w Grand Toru na Monzie ze starem z miejsca, 16 autami PREMIUM (tak, tak każde z 16 aut wygląda miażdżąco lepiej niż te z Forzy), gdzie grafika nie przytnie nawet na ułamek sekundy. Tylko jakbyś mógł to nie zamykaj wtedy oczu, żeby potem nie pisać na forach, że ty nic takiego tam nie widziałeś.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 12:31:06 pm wysłana przez BoBaN »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24547 dnia: Listopada 28, 2010, 12:43:06 pm »
Bigaddy gdybyś nie był takim ślepym fanbojem, to może zauważyłbyś, że swoje zastrzeżenia do grafiki w GT5 mam. Ty jednak wolisz trollować gdzie popadnie i zamykać oczy na pewne fakty. Idź do swojego znajomego i nich ci odpali wyścig w Grand Toru na Monzie ze starem z miejsca, 16 autami PREMIUM (tak, tak każde z 16 aut wygląda miażdżąco lepiej niż te z Forzy), gdzie grafika nie przytnie nawet na ułamek sekundy. Tylko jakbyś mógł to nie zamykaj wtedy oczu, żeby potem nie pisać na forach, że ty nic takiego tam nie widziałeś.

ku.wa człowieku to samo moge napisać o tobie  ;) idź do znajomego i niech ci odpali x360, może wtedy przestaniesz pie**olić.
To że najlepsze fragmenty gt5 wyglądają lepiej od fm3 to oczywiste jak na tyle lat produkcji i 13miesięcy późniejszą premierę  ale całościowo wypada tak samo/gorzej (forza trzyma swój poziom). Grałem godzinę w gt5, widziałem Rzym (najładniejsza trasa?) na innej trasie deszcz w nocy wygląda bardzo dobrze 8+,9/10 ale za dużo syfiastych sterylnych tras i 80% samochodów z poprzedniej generacji więc to jest takie 7+ może 8/10 za grafikę jak bym wszystko zobaczył. Dużo w gt5 robi dobre oświetlenie które w fm3 kuleje.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24548 dnia: Listopada 28, 2010, 12:53:59 pm »
Chyba najprościej jest powiedzieć, ze z pewnej odległości ludzkie oko nie jest w stanie wychwycić pewnych detali. Tym bardziej, jeśli obserwowany obiekt jest w ruchu, a obserwator jest skupiony bardziej na kierowaniu autem (które z resztą też jest w ruchu i zmienia swoja pozycję fundując obserwatorowi co raz to inny punkt widzenia) niż wychwytywaniem pixelozy na autach standard.

W Gearsach sprawa ma się inaczej :D Chowamy się za osłoną - o kurcze jaka ta osłona jest paskudna - obserwowany obiekt jest statyczny, obserwator ma "chwile przerwy" na oglądanie otoczenia i wychwytywanie niedociągnięć.
 :lol:

@florek
No użeram się, szczególnie w temacie "polityka" tam to czasami jazda jest lepsza niż teraz w SW, polecam :D

Innemi słowy, twórcy gier na PS3 mogą robić więcej ch**owo wyglądających obiektów, byle te szybko się poruszały - wtedy ujdzie im to na sucho. :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24549 dnia: Listopada 28, 2010, 12:56:39 pm »
...ale całościowo wypada tak samo/gorzej (forza trzyma swój poziom).

Łosz ku**a!!! Dalej chyba nie ma sensu z tobą pisać. Co tam, że GT5 ma 16 aut premium na trasie, zmienne warunki pogodowe, pory dnia, dodano ślady opon, dym reagujący na wiatr itp. Forza i tak chodzi i wygląda lepiej. Nie mam pytań. Na X0 powinni wypuścić wyścig z jednym autem na trasie, dojebać uber grafikę wtedy i dopiero byś miał argument przeciw GT5. Co tam, że jedno auta na torze...i tak wygląda lepiej niż GT5. Tutaj może pomóc tylko specjalista.

Grałem godzinę w gt5...

I wszystko jasne. Ja po godzinie zjechałem GT5 jak szmatę. Dopiero po 5-7 godzinach gry w trybie kariery ten tytuł zaczyna pokazywać jak dobrą grą jest naprawdę.

Wiadomość scalona: Listopada 28, 2010, 12:59:21 pm
ku.wa człowieku to samo moge napisać o tobie  ;) idź do znajomego i niech ci odpali x360, może wtedy przestaniesz pie**olić.

Nie muszę iść do znajomego żeby sobie pograć na X0, ale to już powinieneś wiedzieć. :lol: :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 12:59:21 pm wysłana przez BoBaN »

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24550 dnia: Listopada 28, 2010, 13:10:24 pm »
W Gearsach sprawa ma się inaczej  Chowamy się za osłoną - o kurcze jaka ta osłona jest paskudna - obserwowany obiekt jest statyczny, obserwator ma "chwile przerwy" na oglądanie otoczenia i wychwytywanie niedociągnięć.
No akurat średnio wiesz o czym piszesz, bo chodziło o tekstury podłoża w multi, oi!

Cytuj
Dopiero kiedy bawimy się w analizę całej grafiki można to zauważyć...
NO SHIT? I to właśnie napisał Mr_Zombie, ale BoBaN w swoim zacietrzewieniu nie zdołał uchwycić sensu.

No użeram się, szczególnie w temacie "polityka" tam to czasami jazda jest lepsza niż teraz w SW, polecam
Tylko, że wiesz jak to się później kończy. Że "tego nie widziałeś", a tamto "cię nie interesuje".

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24551 dnia: Listopada 28, 2010, 13:11:51 pm »
@bigdaddy - podaj nazwe starego konta + wyjasnienie, dlaczego je zmieniles

@floreks - niestety na forum mistrza konsoli wroga czesto jada mnie gdy ich uswiadamiam, ze graja na chujowej konsoli :(
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 13:21:20 pm wysłana przez juve26 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24552 dnia: Listopada 28, 2010, 13:27:38 pm »
W Gearsach sprawa ma się inaczej  Chowamy się za osłoną - o kurcze jaka ta osłona jest paskudna - obserwowany obiekt jest statyczny, obserwator ma "chwile przerwy" na oglądanie otoczenia i wychwytywanie niedociągnięć.
No akurat średnio wiesz o czym piszesz, bo chodziło o tekstury podłoża w multi, oi!

Cytuj
Dopiero kiedy bawimy się w analizę całej grafiki można to zauważyć...
NO SHIT? I to właśnie napisał Mr_Zombie, ale BoBaN w swoim zacietrzewieniu nie zdołał uchwycić sensu.

:lol: :lol: :lol:

Przecież Andry jasno napisał o co chodzi, a Ty dalej swoje. Poza tym kto pisał o teksturach podłoża w multi? Bo chyba nie o tym mówisz...

Nikt nie przeczy temu, że te fury to skopiowane z poprzednich części i lekko podrasowane efektami modele. Cała sprawa rozchodzi się o to, że tego po prostu nie widać podczas wyścigu i powtórek.
A ch**owa tekstura w Gears Of War podczas strzelaniny nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Raczej sam nie zrozumiałeś o czym on pisze.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24553 dnia: Listopada 28, 2010, 13:32:03 pm »
Przykładowa historia, oparta jednakoż na faktach:

Kilka lat temu...

MarcePan - O kur** jaka żena z teksturami w Girsach. Uncharted!
Ktoś - Przecież to raz, nikt na to nie zwraca uwagi bo tam jest szybka akcja!
MarcePan - kur** żenada, co za tekstury. Moc Xboksa trolozordon.

Kilka lat później...

Ktoś - Lol standard cars z PS2.
MarcePan - Banda debili, podczas wyścigu różnice się zacierają bo jest szybko i nie widzisz.
Ktoś - Lol, moc PS3!
MarcePan -  :evil:

Teraz rozumiesz?

Wiadomość scalona: Listopada 28, 2010, 13:32:36 pm
Zdajesz sobie sprawę, że w tej chwili robisz z siebie, jak i z większości osób licznie biorących udział we wszelkich "dyskusjach" w tym temacie, cholernych hipokrytów?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24554 dnia: Listopada 28, 2010, 13:37:22 pm »
No MarcePan jest fajniejsze niż BoBan :/

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24555 dnia: Listopada 28, 2010, 13:44:15 pm »
Możesz mi powiedzieć skąd nagle wyciągnąłeś info, że chodziło o tekstury podłoża w multi?

Muszę jednak to wyjaśnić bo widzę, że kompletnie nie rozumiesz o czym tutaj piszemy. Porównanie tekstur z Uncharted i Gyrosów było wymierne, gdyż porównywaliśmy ten sam element gry w podobnych grach. Wynikło to podczas dyskusji wyższości jednej gry nad drugą w kwestii oprawy. Teraz próbujesz na równi postawić wykonanie całych obiektów jakimi są standard cars, do tekstur obiektów z GeOW. Jaki to ma sens? Żaden! Rozumiem, że chodzi Wam o fakt iż kiedyś Gyrosy były zjechane za słabe tekstury i wtedy jedna strona to napiętnowała, a druga broniła. Teraz jedni jadą po autach standard, a drudzy ich bronią. Twoim problemem jest to, że stawiasz oba te spory na równi. Między czarnym a białym są jeszcze inne odcienie i to jest sedno tej sprawy. Nie można obok siebie postawić dyskusji, która toczyła się przy okazji porównań Uncharted i Gyrosów do dyskusji o kiepskich autach standard (bo one takie są faktycznie), których słabe wykonanie znika podczas gameplay'u i powtórek. Zresztą najlepiej napisał o tym Mrocz w tym komentarzu:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 13:46:45 pm wysłana przez BoBaN »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24556 dnia: Listopada 28, 2010, 13:49:08 pm »
W Gearsach sprawa ma się inaczej  Chowamy się za osłoną - o kurcze jaka ta osłona jest paskudna - obserwowany obiekt jest statyczny, obserwator ma "chwile przerwy" na oglądanie otoczenia i wychwytywanie niedociągnięć.
No akurat średnio wiesz o czym piszesz, bo chodziło o tekstury podłoża w multi, oi!

Cytuj
Dopiero kiedy bawimy się w analizę całej grafiki można to zauważyć...
NO SHIT? I to właśnie napisał Mr_Zombie, ale BoBaN w swoim zacietrzewieniu nie zdołał uchwycić sensu.

No użeram się, szczególnie w temacie "polityka" tam to czasami jazda jest lepsza niż teraz w SW, polecam
Tylko, że wiesz jak to się później kończy. Że "tego nie widziałeś", a tamto "cię nie interesuje".

Tekstura w multi... no nie ważne, ale obiekt statyczny i tak bardziej sie rzuca w oczy niż obiekt poruszający się. Dlatego bardziej na siebie zwraca uwagę chwast z KZ2 czy ta teksturka w GOW ;)

A co do tej polityki, to też nie ważne jak to się kończy, i tak jest fajnie, więc myślę, ze warto polecić ten temat nowemu użytkownikowi :D

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24557 dnia: Listopada 28, 2010, 13:49:25 pm »
Przestancie z tymi teksturami. Fakt, jest troche standardow, ktore wyglada jakby mialy tekstury z PS1 i to jest calkiem prawdopodobne, bo czesc samochodow z GT 4 bylo przeniesione z GT 2 z lekkimi poprawkami, ale jest tez masa, albo nawet zdecydowana wiekszosc samochodow, ktore maja calkiem dobre tekstury, dobra geometrie bez zabkow oraz shadery GT 5 i one naprawde wyglada dobrze. Baaa dzieki temu, ze maja gorsza geometrie oraz jedna bryle to maja mniej aliasingu i shader aliasingu.
Co zreszta swietnie pokazuje porownanie Digital Foundry - http://www.eurogamer.net/videos/gran-turismo-5-premium-vs-standard-cars?size=hd

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24558 dnia: Listopada 28, 2010, 13:52:49 pm »
Możesz mi powiedzieć skąd nagle wyciągnąłeś info, że chodziło o tekstury podłoża w multi?
Ojajebie. PRZYKŁAD.

Cytuj
Nie można obok siebie postawić dyskusji, która toczyła się przy okazji porównań Uncharted i Gyrosów do dyskusji o kiepskich autach standard (bo one takie są faktycznie), których słabe wykonanie znika podczas gameplay'u i powtórek.
Bo chujowym autem można pojeździć, a teksturą nie, tak? To naturalnie zmienia postać rzeczy i nagle przestają być ch**owe, bo są interaktywne. Prawda jest taka, że ciśnie was to, że po tylu latach dostaliście raptem 200 samochodów (reszta dojdzie za hajs w DLC zapewne), a cała reszta to lekko podrasowane samochody poprzedniej generacji. 200 "prawdziwych" samochodów jak na serie GT to bieda w ch**.

Wiadomość scalona: Listopada 28, 2010, 13:54:43 pm
obiekt statyczny i tak bardziej sie rzuca w oczy niż obiekt poruszający się. Dlatego bardziej na siebie zwraca uwagę chwast z KZ2 czy ta teksturka w GOW ;)
Jak biegniesz i napierdalasz do 4 ziomków to faktycznie, pierwsze co przykuwa uwagę to ch**owy krzaczek. :lol:

U:DF czy GoW to nie są point&click, tylko action-adventure do chu**.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 13:54:43 pm wysłana przez 1man1jar »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24559 dnia: Listopada 28, 2010, 13:58:52 pm »
Prawda jest taka, że ciśnie was to, że po tylu latach dostaliście raptem 200 samochodów (reszta dojdzie za hajs w DLC zapewne), a cała reszta to lekko podrasowane samochody poprzedniej generacji. 200 "prawdziwych" samochodów jak na serie GT to bieda w ch**.

Podales w innym temacie na jakim osiedlu w KRK mieszkasz. Po tym wpisie bym owego posta usunal  :lol: :lol: :lol: :lol: