Autor Wątek: Resident Evil 5  (Przeczytany 193066 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #920 dnia: Lutego 02, 2009, 18:15:44 pm »
Nie dość ze instalacja to gra na silniejszym sprzecie bedzie gorzej wyglądala(demo już to potwierdza,ale zobaczymy w ukonczonej wersji co będzie).Narazie dla Capcom minus :(
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #921 dnia: Lutego 02, 2009, 18:19:18 pm »
Nieudolność japońskich developerów na tej generacji jest poraŻająca...

Nie rozpędzaj się. Na Xboxie gra równa do najwyŻszych standardów. To z PS3 jest problem, a nie z całą generacją.

MoŻe pora zainwestować w drugą konsolę, zamiast płakać nad nieudolnością japońskich developerów?

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #922 dnia: Lutego 02, 2009, 18:24:35 pm »
nie ma to jak oceniac gre po demie poczekajcie na ostateczna wersje na obu konsolach i wtedy oceniajcie

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #923 dnia: Lutego 02, 2009, 18:25:52 pm »
Cytuj
Fanboye XO dalej się nie nauczyli, że wciskanie pierdół na forum się skończyło i każde ich kłamstwo zostanie wyciągnięte na światło dzienne...

Nie ma wyproś.

Twarde <ok>

svonston

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #924 dnia: Lutego 02, 2009, 18:27:02 pm »
nie ma to jak oceniac gre po demie poczekajcie na ostateczna wersje na obu konsolach i wtedy oceniajcie
Przeciez Ty juz oceniles KZ2 po gifach i screenach, a nie nawet po demie, wiec o czym Ty mowisz...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #925 dnia: Lutego 02, 2009, 18:29:29 pm »
Nieudolność japońskich developerów na tej generacji jest porażająca...
Na Xboxie gra równa do najwyższych standardów.
Jutro przejdę się do kumpla z XO sprawdzę tę "lepszą" wersję Residenta. Ciekaw jestem czy jest aż tak duża różnica.
 
Bo to, co jest na PS3 najwyższym standardem z pewnością nie jest...

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #926 dnia: Lutego 02, 2009, 18:31:26 pm »
Pewnie wykorzystuje z jeden procent mocy PS3.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #927 dnia: Lutego 02, 2009, 18:32:27 pm »
killzone2 ma juz mnostwo recenzji bardzo dobrych i to mi wystarczy

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #928 dnia: Lutego 02, 2009, 18:33:44 pm »
killzone2 ma juz mnostwo recenzji bardzo dobrych i to mi wystarczy

Co nie zmienia faktu, że swoją wystawiłeś po zobaczeniu kilku screenów <bardzo ok>

Ciapkas

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #929 dnia: Lutego 02, 2009, 18:35:44 pm »
To jest najlepsze. Wszystko jest neutralne do premiery prócz KZ2. To był hit od pierwszego rendera, nawet jakby się komuś coś nie podobało to nie napisze, wmówi sobie, że to moc Ps3, że mamy wielki hit, że kocha grę, pudełko książeczkę, nawet napisy końcowe może w nieskończoność oglądać..

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #930 dnia: Lutego 02, 2009, 18:37:37 pm »
Jak ktoś ma ochotę kontynuować wojny konsolowe to wiecie gdzie iść.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #931 dnia: Lutego 02, 2009, 18:39:17 pm »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #932 dnia: Lutego 02, 2009, 18:39:51 pm »
Odnośnie shoot-and-run - dla mnie głupota, ten system jest dobry i kojarzy się z Residentem. Poprawiliby AI wrogów a nie.

nakimushi

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #933 dnia: Lutego 02, 2009, 18:41:16 pm »
wczoraj pogralem w nocy w demko i gra mi sie bardzo podoba
grafika jest fenomenalna i chodzi super plynnie -
cut scneki mocarne
klimat tez

jedynie sterowanie troche dziwne ale czy kazda gra musi teraz miec strzelanie w biegu i chowanie sie za murkami ?
czysty residentowy oldschool i mi sie podoba

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #934 dnia: Lutego 02, 2009, 18:48:12 pm »
Największy zarzut do RE5 z mojej strony to wszechobecna archaiczność rozwiązań w gameplayu.
Może to kwestia spędzenia dłuższego czasu z grą - ale na chwilę obecną właśnie to mnie od niej odrzuca!

Diuk

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #935 dnia: Lutego 02, 2009, 18:54:29 pm »
Krótko. Grafika wspaniała, sterowanie porażka, fajny klimacik, kilka rzeczy nie przypadło mi do gusty (to co się dzieje ze zwłokami zombiaków po ustrzeleniu to czysty ":lol:" ) Jestem bardzo miło zaskoczony, naprawdę konkretnie im to wyszło.

« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2009, 18:56:14 pm wysłana przez Diuk »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #936 dnia: Lutego 02, 2009, 18:55:28 pm »
jedynie sterowanie troche dziwne ale czy kazda gra musi teraz miec strzelanie w biegu i chowanie sie za murkami ?
Jasne, że nie. Wystarczy coś na wzór Dead Space. :cool:

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #937 dnia: Lutego 02, 2009, 19:04:55 pm »
sciagam demo sprawdze czy grafa jest taka slaba na ps3 jak niektorzy pisza :-o

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #938 dnia: Lutego 02, 2009, 19:08:50 pm »
Cytuj
nie ma to jak oceniac gre po demie poczekajcie na ostateczna wersje na obu konsolach i wtedy oceniajcie

Czemu więc służy demo, jeśli nie po to by zachęcic do kupna pełnej wersji?
Nie rozumiem tylko jaki jest sens wrzucania go na net, jeśli podstawowa mechanika gameplay'u aż tak się zmieni (niby pierdoła, ale jak widzicie ludzie odetchnęli).

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #939 dnia: Lutego 02, 2009, 19:36:28 pm »
Pogralem dluzej i powiem ,ze jesli to sterowanie sie nie zmieni to tragedia bedzie ...wiem ,ze to jest tylko demo,ale zeby nie bylo obrotu o 180 stopni to nieporozumienie jakies :sad:
Nie wiem ,ale grafika taka zajbista nie jest(moze jestem pod wplywem zjawiska zwanego Killowned),a miejscami to jest bardziej zielono niz w Metalu.
Jestem rozczrowany tym demem...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #940 dnia: Lutego 02, 2009, 19:36:41 pm »
Tamto porównanie, do którego dałem link, było robione na wersji japońskiej dema (tej, co wyszła w grudniu na X0, a które na PS3 wyszło na płycie dołączanej do konsol). Możliwe, że w wersji obecnej wszelkie niedoróbki i braki już poprawiono; chociaż Dot sam pisał, że w czasie samej gry wielkich różnic nie widział, dopiero przy porównywaniu zrobionych screenów wyszły różnice -- sam się zdziwił aż takiego wyniku.

Co do tego sterowania - ja bym się tak nie podniecał; to, że koleś z OXM powiedział, że będzie, nie oznacza, że faktycznie będzie. Panowie z Capcom wielokrotnie mówili, że nie zmienią klasycznego gameplay'u stój-i-strzelaj; również przecież recenzja z OPM i Empire "narzekały" na sterowanie; więc dopóki nie zostanie to pokazane na żywo, to radzę podchodzić do tego z rezerwą.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #941 dnia: Lutego 02, 2009, 19:37:47 pm »
ale zeby nie bylo obrotu o 180 stopni to nieporozumienie jakies :sad:
Jest, gałka w dół i A. 8-)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #942 dnia: Lutego 02, 2009, 19:37:47 pm »
wiem ,ze to jest tylko demo,ale zeby nie bylo obrotu o 180 stopni to nieporozumienie jakies :sad:

Ehh...
Żebyś jeszcze nie psioczył, że nie ma zmiany broni w real-time:

Tak tylko, jakby ktoś tego jeszcze nie wiedział (na NeoGAF pojawia się sporo osób, które narzekają na różne aspekty sterowania, a o połowie rzeczy z nim związanych nawet nie wiedzą):
- przytrzymując B można wybrać, czy Sheva ma przejść w tryb akcji (czyli rusza w pole i sama wybija majini), czy też ma się trzymać Chrisa i tylko bronić
- w inwentarzu za pomocą X można przestawiać przedmioty; przedmioty umieszczone u góry, na dole, po lewej i po prawej przypisywane są do krzyżaka, umożliwiając szybką zmianę broni bądź użycie roślinki (przy roślince - wciskając B można przekazać/uleczyć partnera, wciskając [chyba] X - wykorzystać na sobie)
- bieg+tył na gałce = szybki obrót
- [ponoć] wciśnięcie lewej gałki jest równoważne z wciśnięciem przycisku biegu
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tarniak

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #943 dnia: Lutego 02, 2009, 20:04:28 pm »
Cytuj
Po prostu przyznaj się, że nawet nie sprawdziłeś czy piszesz prawdę. Potem tarniak się powołuje na takie "informacje" próbując mnie zniszczyć
Mam lepsze rzeczy do roboty niż niszczenie ludzi na forach :/. W ogóle jesteście chorzy, wielka wojna, bo śmiałem pojechać blu-ray i obowiązkowe instalacje gier. Ta gra na pieprzonym klocu zajmuje dwuwartwowego DVDka i nie wymaga instalacji, a PS3 wymaga instalowania 2/3 owego DVDka. Śmiech na sali. Płynniej będzie chodzić, śnijcie dalej. Powtórzę więc:

Blu-rej, srulej. Bijcie się dalej.
Cytuj
Ten Blurej slurej wygrał walkę formatów. Uncharted zajmuje 25GB! w czym nie ma żadnej instalaci. Ale ci twórcy to geniusze, a z Capcom partacze, którzy sobie nie poradzili z architekturą konsoli tak? bullshit panowie !! ja nie narzekam, gdyż animacja będzie płynna i to się liczy najbardziej!! Po prostu dramat LOL!
Za mało: "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2009, 20:07:17 pm wysłana przez tarniak »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #944 dnia: Lutego 02, 2009, 20:07:36 pm »
Cytuj
Po prostu przyznaj się, że nawet nie sprawdziłeś czy piszesz prawdę. Potem tarniak się powołuje na takie "informacje" próbując mnie zniszczyć
Mam lepsze rzeczy do roboty niż niszczenie ludzi na forach :/. W ogóle jesteście chorzy, wielka wojna, bo śmiałem pojechać blu-ray i obowiązkowe instalacje gier. Ta gra na pieprzonym klocu zajmuje dwuwartwowego DVDka i nie wymaga instalacji, a PS3 wymaga instalowania 2/3 owego DVDka. Śmiech na sali. Płynniej będzie chodzić, śnijcie dalej. Powtórzę więc:

Blu-rej, srulej. Bijcie się dalej.
Cytuj
Ten Blurej slurej wygrał walkę formatów. Uncharted zajmuje 25GB! w czym nie ma żadnej instalaci. Ale ci twórcy to geniusze, a z Capcom partacze, którzy sobie nie poradzili z architekturą konsoli tak? bullshit panowie !! ja nie narzekam, gdyż animacja będzie płynna i to się liczy najbardziej!! Po prostu dramat LOL!
Za mało: "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


No dobra, masz rację :(. Posypuję głowę popiołem. Aha i nie obrażaj mnie twierdząc, że jestem chory bo nie zgodziłem się z Twoim zdaniem. Ok Zdrowy człowieku ? ;)

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #945 dnia: Lutego 02, 2009, 20:09:42 pm »
Cytuj
Po prostu przyznaj się, że nawet nie sprawdziłeś czy piszesz prawdę. Potem tarniak się powołuje na takie "informacje" próbując mnie zniszczyć
Mam lepsze rzeczy do roboty niż niszczenie ludzi na forach :/. W ogóle jesteście chorzy, wielka wojna, bo śmiałem pojechać blu-ray i obowiązkowe instalacje gier. Ta gra na pieprzonym klocu zajmuje dwuwartwowego DVDka i nie wymaga instalacji, a PS3 wymaga instalowania 2/3 owego DVDka. Śmiech na sali. Płynniej będzie chodzić, śnijcie dalej. Powtórzę więc:

Blu-rej, srulej. Bijcie się dalej.
Cytuj
Ten Blurej slurej wygrał walkę formatów. Uncharted zajmuje 25GB! w czym nie ma żadnej instalaci. Ale ci twórcy to geniusze, a z Capcom partacze, którzy sobie nie poradzili z architekturą konsoli tak? bullshit panowie !! ja nie narzekam, gdyż animacja będzie płynna i to się liczy najbardziej!! Po prostu dramat LOL!
Za mało: "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
wyluzuj :D

Tarniak

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #946 dnia: Lutego 02, 2009, 20:17:41 pm »
WTF? Wy napinacie dupy, bo ktoś kto ma PS3 stwierdził, że ta instalacja nie ma żadnych technicznych podstaw nie licząc ciulowatości Blu-Raya w kwestii czasu odczytu i tyle. Ten format ma inne zalety, ale w tym temacie kuleje, co widać. Nie wiem ile % gier wymaga instalacji, ale Bioshock instaluje się dobre 30 minut. W przeciwieństwie do skaczących po mnie osób, ja mogę sobie w to zagrać na klocku (no, jak już go wyślę do serwisu ;)).

Cytuj
Aha i nie obrażaj mnie twierdząc, że jestem chory bo nie zgodziłem się z Twoim zdaniem. Ok Zdrowy człowieku ?
Napisałem Wy, czyli nikogo konkretnego nie wymieniłem. Mówiąc, że czujesz się urażony hołdujesz mojej teorii dot.

Cytuj
wielkiej wojny

przeciwko mnie. Tadam. :cool:

BTW. Kogo obchodzi jakaś marna strzelanka (sorry gregory :D) jak w czwartek wiadomo co będzie na PSN. :twisted:
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2009, 20:19:33 pm wysłana przez tarniak »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #947 dnia: Lutego 02, 2009, 20:24:35 pm »
Cytuj
Aha i nie obrażaj mnie twierdząc, że jestem chory bo nie zgodziłem się z Twoim zdaniem. Ok Zdrowy człowieku ?
Napisałem Wy, czyli nikogo konkretnego nie wymieniłem. Mówiąc, że czujesz się urażony hołdujesz mojej teorii dot.


Ale zacytowałeś mnie ;). No dobra koniec tej dyskusji bo każdy ma swoje racje.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #948 dnia: Lutego 02, 2009, 20:25:24 pm »
BTW. Kogo obchodzi jakaś marna strzelanka (sorry gregory :D) jak w czwartek wiadomo co będzie na PSN. :twisted:

Demo marnej strzelanki?  8)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #949 dnia: Lutego 02, 2009, 20:27:19 pm »
BTW. Kogo obchodzi jakaś marna strzelanka (sorry gregory :D) jak w czwartek wiadomo co będzie na PSN. :twisted:

Demo marnej strzelanki?  8)

To jeszcze oprócz Killzone 2 będzie jakieś inne demko ? Skąd wiesz ?  :cool:

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #950 dnia: Lutego 02, 2009, 20:29:05 pm »
Nie mogę sie doczekać pełnej wersji tej marnej strzelanki.  :-D

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #951 dnia: Lutego 02, 2009, 20:31:05 pm »
Problem i cała dyskusja sprowadza się chyba do tego, że posiadacze XO w przeciwieństwie do posiadaczy PS3 mają ogromne ciśnienie na nowego Residenta. Posiadacze PS3 myślą w tej chwili tylko o Killzone 2 i wszystkie gry oceniają z tej perspektywy...


Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #952 dnia: Lutego 02, 2009, 20:36:37 pm »
Ciekawe więc czemu sam znacznie bardziej czekam na RE niż na kolejnego przehajpowanego fps-a...  :???:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #953 dnia: Lutego 02, 2009, 20:38:15 pm »
Problem i cała dyskusja sprowadza się chyba do tego, że posiadacze XO w przeciwieństwie do posiadaczy PS3 mają ogromne ciśnienie na nowego Residenta. Posiadacze PS3 myślą w tej chwili tylko o Killzone 2 i wszystkie gry oceniają z tej perspektywy...



No coś ty! Czekanie bez gifów i 300 stron o czymś czego jeszcze nie ma to nie czekanie! :smile:

Tango

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #954 dnia: Lutego 02, 2009, 20:42:11 pm »
Ja czekam tak samo na residenta 5 jak na killzone 2. Coop z Patim juz zaklepany  :cool:

K2 bez coopa wiele traci w moich oczach, ale nie jest to jakas tragedia czy cos w tym stylu.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #955 dnia: Lutego 02, 2009, 20:43:36 pm »
Ja właściwie na nic nie czekam. Łudzę się, że jak będę te Mythic Mapki to rzucą za free Legendary. To byłby najlepszy prezent. :mad:

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #956 dnia: Lutego 02, 2009, 20:44:21 pm »
Ja czekam na mocarny single RE5, a o wojnie nowej generacji nawet nie będę wspominał ;)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #957 dnia: Lutego 02, 2009, 20:45:52 pm »
Nie napisze nikt nic w stylu "może tak się zdarzy" bądź "są na to duże szanse" ?

Tarniak

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #958 dnia: Lutego 02, 2009, 20:48:24 pm »
Nie napisze nikt nic w stylu "może tak się zdarzy" bądź "są na to duże szanse" ?
Są duże szanse... że ukrócę offtopic.

Ohtar

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #959 dnia: Lutego 02, 2009, 20:55:09 pm »
Odpaliłem to demo i nie podoba mi się. Sterowanie jest akurat idealne, ale za dużo tych skurczysynów na raz mnie atakuje, no i uczepili Ci tą kulę do nogi. W coopie może być fajne, ale traci klimat przez słuchanie głosu faceta grającego nieźle wyposażoną przez grafika laską. ;P Możliwe, że po prostu w demku rzucają od razu na głęboką wodę, a w pełnej będzie poziom do zaznajomienia się z nowym przeciwnikiem.

Grafa zajebista, animacja genialna (ach te reakcje na pociski i pięść Chrisa :)). Kupię na pewno, ale jak cena spadnie do powiedzmy 120 zł ...