Ankieta

Agh?

uf puf pudzian to mój wujek (Tarniak: poprawiłem LOL)
2 (2.9%)
nie chce mi się
30 (42.9%)
Lubie przypakować ,ale tylko dla sportu
28 (40%)
Bodybuilding to jest to
10 (14.3%)

Głosów w sumie: 60

Głosowanie skończone: Sierpnia 16, 2005, 20:23:40 pm

Autor Wątek: Kulturystyka  (Przeczytany 258324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1120 dnia: Maja 15, 2010, 14:36:34 pm »
Z tym, że biorąc pod uwagę brzuch, nie trzeba posiłkować się suplami. Co dzień aeroby, niekoniecznie obżerać się w Mc, do tego dodać jakieś ćwiczenia na brzuch.
Skoro ktoś ma czas przejść kilka gier w miesiącu, to znajdzie czas na te 40 min. dziennie, a jak się nie chce, to później ma oponki, czy płaski, zalany brzuch. A w tym wieku, nie powinien.

Chodziło mi o jeden cykl treningowy a nie na krecie, mecie czy innych fanaberiach. Mięśnie brzucha regenerują się szybciej niż plery czy klatka, ale bez przesady żeby codziennie go katować - 2,3 razy w tygodniu i styka. A do Olimpii, to zwycięzca może być tylko jeden - Jay Culter.
NO BRAIN - NO GAIN


kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1121 dnia: Maja 15, 2010, 22:32:43 pm »
Pytanie.
Co jest lepsze, i czym się różni pure whey isolate, whey protein od potein 80??
Czy to wszytko to to samo - lookalem na opakowania i pisze, że w porcji -ok 30 gr mają 26 białka mniej więcej , wszytkie.

Paka 2kg na dwa miechy starczy. Opłaca sie za 130zł.?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1122 dnia: Maja 15, 2010, 22:43:44 pm »
Pytanie.

Czemu zerżnąłeś avatar windomearla?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1123 dnia: Maja 16, 2010, 22:37:46 pm »
Zresztą, to kun pożarł całą torbę Mutant Mass, a nie inni.

O przepraszam, ja też w poprzednie wakacje zjadłem całego Mutant Massa :D Jak na poczatek to jest swietny, ale potem nie nalezy przesadzac z gainerami bo moze po nich zalać ;/ Lepsze białko IMO.
I właśnie co do białka to od czwartku jem sobie jakieś białko UNS które ma 900g, dałem za nie 38zł. Smak banan jest w porządku, a rozpuszczalnosc jest swietna, po kazdym uzyciu moj shaker jest prawie cały czysty i nic nie zostaje! Mysle ze przy dawkowaniu 30-50g dziennie starczy mi nieco na ponad 2tyg a wiec na miech przydałoby sie z 2kg kupic ;]

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1124 dnia: Maja 17, 2010, 13:47:45 pm »
Na cyklu z PH zjadłem dwa worki Mutanta w miesiąc, takie ssanie miałem! :)

Aktualnie szykuję się na dwa cykle: PH i po PH. Suple lecą już z Polski, dieta i dwa plany treningowe rozpisane. Zobaczymy, co będzie!

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1125 dnia: Maja 17, 2010, 15:12:07 pm »
Chyba mam mały problem, otóż zauwazylem ze dość wolno rośnie mi klata. Ćwiczę ją 1 w tygodniu, moze powinienem zaczac w Poniedziałki i piątki ;/ ? cwiczenia jakie robie to:
- wyciskanie na płasko 4 serie
- wyciskanie na skosach góra/dół 4 serie na kazdym
- rozpietki na wyciągu 4 serie
- hantle na płastko lub pompki na stojaco (chyba tak sie nazywa to cwiczenie na maszynie :P)

Aktualnie na klate biore 70kg i w porównaniu do innych parti mięśni postępy na klacie są najmniejsze ;/

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1126 dnia: Maja 17, 2010, 16:02:11 pm »
Chyba mam mały problem, otóż zauwazylem ze dość wolno rośnie mi klata. Ćwiczę ją 1 w tygodniu, moze powinienem zaczac w Poniedziałki i piątki ;/ ? cwiczenia jakie robie to:
- wyciskanie na płasko 4 serie
- wyciskanie na skosach góra/dół 4 serie na kazdym
- rozpietki na wyciągu 4 serie
- hantle na płastko lub pompki na stojaco (chyba tak sie nazywa to cwiczenie na maszynie :P)

Aktualnie na klate biore 70kg i w porównaniu do innych parti mięśni postępy na klacie są najmniejsze ;/
Kilka porad które mogą się przydać:
-pamiętaj by łapać sztangę dosyć szeroko. Czym szerzej tym bardziej angarzujesz mięśnie klaty, a mniej triceps
-robiąc wszelkie ćwiczenia na ławce, podnosząc ciężary lekko wyginać grzbiet (lekki mostek robić)
-ćwicz dużymi ciężarami, tak żebyś w trzeciej serrii maksymalnie podniósł 8-10 razy, 4 seria to już max 4-5 powtórzeń
-pamiętaj żeby asekurowała ciebie jakaś osoba bo tak naprawdę dwa ostatnie powtórzenia z pomocą czyjąś pompując więcej krwii niż zwykłe powtórzenia
-podczas ćwiczeń staraj akupiać się na spinaniu odpowiednich mięśni, rób ćwiczenia dokładnie
-zmieniaj ćwiczenia i sprawdź przy których najlepiej czujesz klatkę i po których najlepiej ci ona puchnie
-kup kreatyne ;)

Problem u ciebie może też być z genetyka i ogólna budową ciała. Jedni bez siłki mają dużą klatę, inni mają wielkie łapy. Niektórzy mają wąską talie i szerokie barki, inni sa prostąkątni.

Kolejna sprawa jest taka, że w sumie biceps i barki najszybciej rosną, klata i plecy wymagają trochę cierpliwości.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1127 dnia: Maja 17, 2010, 17:58:18 pm »
Kamiiru, jeśli chcesz, dam ci dobrą rozpiskę na wzmocnienie klatki. Trening ten jest ciężki i wymaga asekurowania przez drugą osobę. Jak by co, daj znać na PM.

Co do rad Pitra, pomieram wszystkie, oprócz tego kostka przy wyciskaniu.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1128 dnia: Maja 17, 2010, 20:12:09 pm »
Dzieki Piter za wskazówki, na pewno się przydadzą :) Tak propo zawsze ćwicze ze znajomym wiec mam asekuracje.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1129 dnia: Maja 17, 2010, 20:28:54 pm »
kamiiru z czym tą klatę robisz?? I nie trenuj do upadku mięśniowego, chyba że ma to być trening na siłę, wtedy w każdej serii nałóż taki ciężar aby dochodzić do sześciu powtórzeń i pamiętaj że klata z czymś współpracuje przy wyciskaniu - bary i tric, o nie również zadbaj a efekty przyjdą same ;)
NO BRAIN - NO GAIN


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1130 dnia: Maja 17, 2010, 21:13:21 pm »
kamiiru, możesz z powodzeniem wykonać taki trening dwa razy w tygodniu.

Kamiiru, jeśli chcesz, dam ci dobrą rozpiskę na wzmocnienie klatki. Trening ten jest ciężki i wymaga asekurowania przez drugą osobę. Jak by co, daj znać na PM.

Co do rad Pitra, pomieram wszystkie, oprócz tego kostka przy wyciskaniu.
Ty, a reszta to wajs.... Nie bądź sknera kun.

Zresztą, to kun pożarł całą torbę Mutant Mass, a nie inni.

O przepraszam, ja też w poprzednie wakacje zjadłem całego Mutant Massa :D Jak na poczatek to jest swietny, ale potem nie nalezy przesadzac z gainerami bo moze po nich zalać ;/ Lepsze białko IMO.
I właśnie co do białka to od czwartku jem sobie jakieś białko UNS które ma 900g, dałem za nie 38zł. Smak banan jest w porządku, a rozpuszczalnosc jest swietna, po kazdym uzyciu moj shaker jest prawie cały czysty i nic nie zostaje! Mysle ze przy dawkowaniu 30-50g dziennie starczy mi nieco na ponad 2tyg a wiec na miech przydałoby sie z 2kg kupic ;]
Jak za taką cenę, niezwykle tanie. Co to dokładnie jest Oo

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1131 dnia: Maja 17, 2010, 21:28:45 pm »
Białko -> http://allegro.pl/item1045190963_bialko_serwatkowe_uns_wpc_80_shaker_wys_0_zl.html Coś takiego, ciut lepsze od ostrowi.

Co do klatki to zalezy mi na siłe i jej rzeźbie :) Chcialem dzis wyprobowac wskazowki ale sie okazalo ze w mojej siłce pękla rura w ścianie i wszystko jest zalane :O Trening poszedl sie walic, zrobilem se tylko przedramie i pompki w domu ;]

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1132 dnia: Maja 17, 2010, 21:39:00 pm »
Teraz nie tylko siłownie są zalane ....

Do wypracowania klatki nie musisz suwnic mieć, czy sztang z ogromnym obciążeniem.


Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1133 dnia: Maja 17, 2010, 22:35:49 pm »
Najlepszy trening na poprawę siły klatki piersiowej - pompki na trzech krzesłach, zrobisz ich 100 pod rząd = wyciskasz 200kg 8) Sam stosuje nadal w treningach, rozkurf ładny, polecam.
NO BRAIN - NO GAIN


kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1134 dnia: Maja 17, 2010, 23:41:57 pm »


O to Ci chodzi? http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm Jesli tak to spróboje :D

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1135 dnia: Maja 18, 2010, 21:52:38 pm »
O to to :P
NO BRAIN - NO GAIN


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1136 dnia: Maja 19, 2010, 15:30:47 pm »
Porób także na poręczach. W celach modyfikacji, polecam takie, gdzie nogi dajesz na znajdujące się wyżej oparcie, a dłonie na podłogę, bądź też specjalny przyrząd.

kamiiru, natomiast na te genetyczne gadki nie daj się nabrać. Fakt faktem, sporo od nich zależy, ale raczej budowa mięśni brzucha, etc. A co do reszty, to może się Evan Centopati martwić, a nie ktoś, kto ćwiczy sobie ot tak.


Najszersze Dorian'a.  8)

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 728
  • Reputacja: 74
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1137 dnia: Maja 19, 2010, 21:09:27 pm »
Ten to na ziemniakach pewnie tak urósł...

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1138 dnia: Maja 19, 2010, 23:02:22 pm »
Porób także na poręczach. W celach modyfikacji, polecam takie, gdzie nogi dajesz na znajdujące się wyżej oparcie, a dłonie na podłogę, bądź też specjalny przyrząd.

kamiiru, natomiast na te genetyczne gadki nie daj się nabrać. Fakt faktem, sporo od nich zależy, ale raczej budowa mięśni brzucha, etc. A co do reszty, to może się Evan Centopati martwić, a nie ktoś, kto ćwiczy sobie ot tak.


Najszersze Dorian'a.  8)

Sylvan, pompki na trzech krzesłach to właśnie bardziej hardcore'owa wersja pompek z nogami wyżej. Możesz stosować jeszcze niestabilny uchwyt - połóż sobie na krzesłach gdzie masz łapy jakieś poduszki lub coś miękkiego i wykonuj pompy - jeszcze większy wzrost siły i poziom trudności ćwiczenia :grin:

Bebech wiąże się nie tylko z genetyką, często zależy to od wad wewnętrznych, np. ja mam krzywe mięśnie brzucha bo miałem przepuklinę, ale jakoś mi to nie przeszkadza.

A co do najszerszych to obczaj Sergio Olivię - też ładne motyle mu urosły.
NO BRAIN - NO GAIN


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1139 dnia: Maja 20, 2010, 00:06:19 am »
Sylvan, pompki na trzech krzesłach to właśnie bardziej hardcore'owa wersja pompek z nogami wyżej. Możesz stosować jeszcze niestabilny uchwyt - połóż sobie na krzesłach gdzie masz łapy jakieś poduszki lub coś miękkiego i wykonuj pompy - jeszcze większy wzrost siły i poziom trudności ćwiczenia

Kiedyś próbowałem pompek na hantelkach- po kilku, mało co sobie zębów nie wybiłem jak mi się ręce rozjechały :]

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1140 dnia: Maja 20, 2010, 16:28:58 pm »
Sylvan, pompki na trzech krzesłach to właśnie bardziej hardcore'owa wersja pompek z nogami wyżej. Możesz stosować jeszcze niestabilny uchwyt - połóż sobie na krzesłach gdzie masz łapy jakieś poduszki lub coś miękkiego i wykonuj pompy - jeszcze większy wzrost siły i poziom trudności ćwiczenia

Kiedyś próbowałem pompek na hantelkach- po kilku, mało co sobie zębów nie wybiłem jak mi się ręce rozjechały :]

Na hantelkach jest to ryzyko, pewnie miałeś okrągłe obciążenie lub odlew. Ale hantle to stabilny uchwyt, oczywiście dopóki się nie rozjadą lub gdy są kanciate :grin:
NO BRAIN - NO GAIN


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1141 dnia: Maja 20, 2010, 18:19:27 pm »
No, okrągłe były i do tego talerze :]

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1142 dnia: Maja 21, 2010, 04:02:24 am »
Kamiiru, sprawdzałeś trening, który Ci zaproponowałem?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1143 dnia: Maja 21, 2010, 12:54:02 pm »
No wygląda na dość cięzki, przynajmniej jak dla mnie ;] Nierozumiem tylko dwóch ćwiczeń: Unoszenie na boki stojąc i
Unoszenie na boki w opadzie tułowia.

A trening spróboje sobie na najbliższym cyklu bo teraz nie ma sensu :) Bede sie stosowal teraz do wskazówek Piter_neo.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1144 dnia: Maja 21, 2010, 13:14:48 pm »
Te dwa ćwiczenia kształtują barki. Wykonujesz je hantelkami. Pierwsze stojąc, hantle w dłoniach, ręce opuszczone, złączone przed sobą na wysokości pasa. Ćwiczenie wykonujesz unosząc hantelki długim łukiem w bok, mniej więcej na wysokość głowy. Mały ciężar. Drugie ćwiczenie ruch ten sam, tułów opuszczony (jeśli dasz radę, nawet do kąta prostego), ręce opuszczone, wyprostowane, złączone (jak wyżej, tak aby hantelki się stykały). Ćwiczenie wykonujesz unosząc hantelki szerokim łukiem w bok (jak najwyżej!). Większe nieco ciężary. Ważne abyś nie bujał się i całkowicie izolował pracę barków!

-------

Co do tego treningu na klatę - dobrze było gdybyś kupił sobie Animal Flexa lub inny preparat wzmacniający i regenerujący stawy. Tyle serii wyciskania mocno da Ci się we znaki, a wtedy o kontuzję łatwo!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1145 dnia: Maja 23, 2010, 14:43:51 pm »
Zmienić ustawienie hantli i nie będą się rozjeżdżały. Przynajmniej przy ustawieniu, na wzór sztangi, nie powinny.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1146 dnia: Maja 24, 2010, 22:20:26 pm »
Hej koledzy!

Moja przygoda z siłownią zaczęła się 3.5 miesiąca temu, zleciało jak z bicza strzelił, bardzo to polubiłem, dzięki radom kamiiru i kuna oraz małej pomocy w postaci mutant massa udało mi się przybrać na masie 6kg, z których jestem szalenie zadowolony(może i trochę mało, ale różnie bywało z dietą i frekwencją na siłowni). Przez ten czas korzystałem z treningu jaki rozpisał mi tamtejszy osiłek
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
I dzięki mu za to, bo ilość informacji dotycząca ćwiczeń mnie przytłacza, czytanie sfd.pl męczy bardziej niż trening  ;). Oczywiście zdaje sobie sprawe że ten plan może nie być doskonały, poprawki mile widziane.

W każdym razie, mutant sie skończył i pojawia się pytanie, co dalej? Kupić następnego i robić to samo? Chętnie bym potrenował na mase, ale nie wiem jak długo można to robić.
Będę szalenie wdzięczny za rady.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1147 dnia: Maja 24, 2010, 22:24:32 pm »
Wyrzuć w pizdu jakieś koksopodobne gówna.
Ktoś tutaj jakiś czas temu napisał o pompkach na dwóch krzesłach, zacząłem to robić i moja potężnośc wzrosła 10 razy.  :angel:

Mase mam taką samą, ale siły to mi whui przybyło.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1148 dnia: Maja 25, 2010, 02:43:20 am »
Niebieski, 6 kg to świetny wynik! Brawo! Niestety, im dłużej będziesz ćwiczył ty przyrosty będą zwalniały - to normalne więc się nie załamuj! Co jakiś czas modyfikuj trening (zmieniaj ćwiczenia, ich wykonywanie, kolejność, itp.), żeby mięcho zbytnio się nie przyzwyczajało. Suplementy - jak najbardziej, (jednak bardziej polecał bym Tobie dobrą dietkę, jeśli chcesz wyślę Ci całkiem fajną rozpiskę na PM'kę - daj znać!). Wyżej wymienione pompki możesz jak najbardziej dołączyć do treningu klaty (na dobicie np.). Nie oczekuj jednak, że dzięki nim wyciśniesz kiedyś 100 kg na klate...

Ciapkas

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1149 dnia: Maja 25, 2010, 13:40:39 pm »
Ja w ciągu 2 tyg. takiego treningu skoczyłem z 60 do 70 kg. Więc kto wie, kto wie...
Ważę 75 kg, więc jeszcze z tydzień a bede brał swoją masę na klatę ^^

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1150 dnia: Maja 25, 2010, 16:20:07 pm »
No tak, tylko od 70 do 100 daleka droga! :P

Ps. Suple właśnie przybyły pod mą strzechę - będzie gorąco!

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1151 dnia: Maja 25, 2010, 19:09:43 pm »
Dzięki Niebieski że tak doceniłeś moją pomoc :) Na razie proponuje to co kun czyli dieta, a jak bedziesz mial dłuższy zastój to wtedy jakieś suple się znajdzie aby nabrać znowu rozpędu ^^

kun zarzuć fotkami jak byś był w stanie. Chce zobaczyc ile tego masz :D

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1152 dnia: Maja 25, 2010, 20:53:15 pm »
Ale z was są bydlaki.

Ja mam 180 wzrostu, ważę 65 kg i moim marzeniem jest przytyć do 70  :(

Ohtar

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1153 dnia: Maja 25, 2010, 21:01:10 pm »
Ja miałem podobne parametry po skończeniu średniej szkoły. Potem poszedłem do pracy za biurkiem 10-11h / 6 dni w tygodniu i jakoś w 1 rok przytyłem do 80 i trzymam wagę. A jakoś specjalnie tłusty nie jestem (brzuch mi tylko trochę wywaliło). A jesli chodzi o muskulaturę to biednie u mnie z tym, co najwyżej nogi mam takie jak należy. :P

Tak więc przytyć to nie koniec drogi :P

Ciapkas

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1154 dnia: Maja 25, 2010, 21:19:24 pm »
Patosław to ja Ci powiem, że mam zupełnie na odwrót.
Chyba przestałem rosnąć(i dobrze 188 styka) a zaczęły mi się zmiany wagi. Nie wiem czym to jest spowodowane, mam już od prawie roku problemy z brzuchem(na wakacjach muszę je rozwiązać :/), ale co najlepsze- białka i tłuszcze wchłaniają się jak nigdy. Przytyć dwa kilo dla mnie nie ma problemu zarówno jeśli chodzi o białko jak i o tłuszcz, chudnąć też mogę, nie wiem czy to jest zdrowe ale bardzo mi się podoba.

Gorzej, że gram sobie regularnie w kosza i wiadomo, że do sportu lepiej być smukłym(przynajmniej mi, lepiej się wtedy czuję). Toteż mam huśtawkę wagową.

I jak chcesz przytyć Pati to pierwszą rzeczą jest rzucenie szlugsów.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 728
  • Reputacja: 74
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1155 dnia: Maja 25, 2010, 21:23:07 pm »
Ja w czasach liceum ważyłem ok 75 kilo przy 190 wzrostu - 10 kilo odżywki węglowodanowej rozwiązało problem na stałe, chociaż nie wiem co na to moja trzustka...

W każdym razie obecnie ważę 95 kg, zakupiłem sobie kreatynę i BCAA i chodzę od jakiegoś czasu na siłkę- może uda się wrócić do formy sprzed 5 lat

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1156 dnia: Maja 25, 2010, 22:43:28 pm »
Ale taki Niebieski ma dopiero dwadzieścia lat. Więc zapewne organizm w najbliższym czasie sam zrobi mu upload masy. Niepotrzebnie się faszeruje MM, powinien potencjał ciała wykorzystać i odpowiednio się odżywiać. Patosław, ile masz lat....

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1157 dnia: Maja 25, 2010, 22:58:14 pm »
Ja byłem identyczny jak Pati 2 lata temu. Dokladnie 180cm i 65kg wagi, dopiero od ćwiczeń i diety białkowej przytyłem do 75. Po zimie troche tluszczu i bylo 79, zrobilem redukcje na 73 i obecnie mam znów 75 :)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1158 dnia: Maja 26, 2010, 13:09:24 pm »
Jak ja się cieszę, że mam zajebistye geny. Ostatnio 6 kilo w 2 miesiące mi wpadło. Wszyscy na siłce dopytują się mnie jakie sterydy biorę i coraz częściej nazywają mnie koksem. Ja oczywiście tylko na dobrej diecie i dobrych suplach jade.

Teraz waże 95 kilo przy 184cm wzrostu. Chciałbym jeszcze z 5 kilo przytyć, ale już sobie dawno obiecałem, że w tym roku zrobię rzeźbę. Ogólnie to mało mam tłuszczu, ale na tyle dużo by kaloryferka nie było widać.

Wyczaiłem sobie dobre suple na rzeźbę, brał je ktoś ?:
- Animal Cutz (przez 3 tygodnie)
- Ergopharm AMP2 (za 3 tygodnie)
- Hi-Tec HMB (jeszce nie jestem pewien)
- i moze L-Carnityne SoftGel albo Gold
- no i oczywiście BCAA + Glutamina (ta z activlab)
- o białku i carbo to chyba nie musze wspominać, bo to cały czas się bierze

Najtrudniej będzie mi nową dietę trzymać, ale sama zmiana treningów, dodatkowe treneingi aerobowe, bieganie, 6 weidera,  powinny dać mi rezultaty.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2010, 13:25:03 pm wysłana przez Piter_neo »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1159 dnia: Maja 26, 2010, 20:21:50 pm »
Ale taki Niebieski ma dopiero dwadzieścia lat. Więc zapewne organizm w najbliższym czasie sam zrobi mu upload masy. Niepotrzebnie się faszeruje MM, powinien potencjał ciała wykorzystać i odpowiednio się odżywiać. Patosław, ile masz lat....
To prawda mase nabiera sie z wiekiem. Bardzo często po 20stce, wiem po sobie ;).