Ankieta

Agh?

uf puf pudzian to mój wujek (Tarniak: poprawiłem LOL)
2 (2.9%)
nie chce mi się
30 (42.9%)
Lubie przypakować ,ale tylko dla sportu
28 (40%)
Bodybuilding to jest to
10 (14.3%)

Głosów w sumie: 60

Głosowanie skończone: Sierpnia 16, 2005, 20:23:40 pm

Autor Wątek: Kulturystyka  (Przeczytany 254526 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #360 dnia: Czerwca 13, 2007, 19:39:21 pm »
Cos się nie odzywa może poszedł sie bić i go  przymknęli  :lol: :lol: :lol:
Muj respect dla ciebie ziomalu  :lol: :lol: :lol:

PS.Zrub zdjecie siekiery w twoich plecach.



Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #361 dnia: Czerwca 14, 2007, 14:38:21 pm »
Monio, masz rację, ale wydaje mi się, że te wszystkie "faki" lecące w stronę policji są pod wieloma względami uzasadnione. Co to za interes, kiedy mozesz równie dobrze spotkać samotnego policjanta-onanistę, który tylko czeka zeby komuś przeciągnąć pała po plecach, jak i "prawego" krawężnika, który z chęcią ci pomoże? Policja jest po to, żeby dawać jakiś przykład, pilnować porządku i takie tam blablabla - i co można o tym sądzić, skoro część policjantów jest właśnie taka, jak napisałes ("mandacik czy pałowanie?")... Sam miałem kilka przygód z "panami władza" (darmowy dowóz do domu, mandacik, małe ganianko po mieście i takie tam), niemniej na wszystko sobie zasłużyłem i jak patrzę na większośc tych przypadków, to wydaje mi się, że i tak zakończyły się stosunkowo lajtowo; więc ja tam specjalnie nie mam potrzeby narzekać, ale nie jest tajemnicą do czego często posuwają się stróże prawa i to jest karygodne. Jasne, ze robią oni wiele dobrego i gdyby nie oni, to kraj pogrążyłby sie w anarchii, ale niestety, te wszystkie chore incydenty (jak np. zabicie niewinnego trzynastolatka, który po prostu wpadł w tłum naparzających się kiboli) sprawiają, że mamy o policji takie, a nie inne zdanie.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #362 dnia: Czerwca 14, 2007, 18:58:48 pm »
Masz wiele racji ale to jest generalizowanie, czyli rzecz straszna bo w najczystszej formie niesprawiedliwa. Tak samo można powiedzieć że wszyscy którzy żyją w Ameryce to debile, jednak to tam najbardziej rozwija się różne technologie i to tam są prowadzone najważniejsze badania naukowe. Równie trafnie można by było powiedzieć że Polacy to sami złodzieje, Rosjanie to tylko tępi alkoholicy, a ktoś tam to coś tam. Żydzi masoni, cykliści i tego typu ludkowie.
Prawda jest taka że nasza policja jest na prawdę bardzo wyrozumiała i mało brutalna. Bynajmniej nie chodzi mi tutaj o porównanie z jakimiś stróżami prawa którzy strzelają dla zabawy do turystów na jakimś zadupi wszechświata ale o to co jest na zachodzie. Moja nauczycielka od WOSu i histerii to bardzo ładnie przedstawiła. (btw zajebista babka, jeden z najlepszych nauczycieli jakich spotkałem)
Jeżeli w Holandii jakaś manifestacja ma trwać do godziny 13.15 to do tego czasu demonstrujący i policjanci machają sobie nawzajem w pokoju, wszyscy wiedzą że po tej przykładowej 13.15 manifa staje się nielegalna. Jeżeli tłum nie rozejdzie się do 13.15 to policjanci zgodnie z prawem zabierają się do roboty i pałują całą manife. I policjanci i demonstrujący wiedzą dlaczego tak się stało, nikt nie ma wątpliwości dlaczego przez 2 tygodnie będzie nosił siniaki na plecach. Mimo to nie uświadczysz tam zjawiska ogólnej nienawiści do służb porządkowych, wszyscy wiedzą na czym polega ich praca jakie kto ma prawa. Chyba mówić nie muszę że Holandia jest dużo bardziej dojrzała do demokracji (którą my dostaliśmy stosunkowo niedawno) od nas.
A w Polsce? Zbiera się tłum jakiejś hołoty, demolują okolice, biją Bogu ducha winnych ludzi. Policja przez dłuższą chwile tylko i wyłącznie nawołuje do rozejścia się. Jak tylko zacznie się walka to przez następne tygodnie w mediach non-stop wałkuje się temat brutalności Polskiej policji i tych "biednych" wandali którzy przecież nic nie zrobili a 99% z nich tylko zabłąkało się w tłumie bo chcieli kupić bułki. Jaaaasne...
Policja służy do utrzymywania porządku, zamiast na nich kurwić to można było by się zastanowić czy to my postępujemy ok w stosunku do reszty ludzi.
Oczywiście muszę się zgodzić nasza policja idealna nie jest, wiadomo. Znajdzie sie tam wiele skorumpowanych cwaniaczków, psycholi czy tępych dresów którzy chcą wyładować swoje sadystyczne potrzeby. Tyle że tak akurat było zawsze, wszędzie i w każdym bez wyjątku zawodzie.
Taka ludzka natura. Parafrazując Lovecrafta: "Jeżeli ludzkość dojdzie do ślepego zaułku jedyne co można zrobić to przestać być człowiekiem."Błahahaha, ZŁO! Teraz mam +20 szatankowych punktów! ;P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2007, 19:02:48 pm wysłana przez monio4 »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #363 dnia: Czerwca 14, 2007, 22:37:27 pm »
No tak, ale ja zmierzałem do jednego - skoro mało kiedy słyszy się o "policjantach bohaterach", którzy narażając własne życie wskoczyli na małym chłopcem do amazonki żeby wyciągnąć go z paszczy krokodyla (ok, załóżmy;)), a często media nagłaśniają skandale typu "policjant pałował wszystkich dookoła, strzelał do kaczek i był nieuczesany" to wiesz... no po prostu tak działa tworzenie opinii. O policjantach wytworzyła sie taka a nie inna i na pewno nie stało się to bez powodu (chociaz, podkreślam, mi tam daleko do generalizowania, wyzywania stróżów prawa i w ogóle chwdp).

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #364 dnia: Czerwca 17, 2007, 19:38:32 pm »
Dzisiaj zaczynam szostke Weidera. Zyczcie mi powodzenia, bo za pierwszym razem wymieklem po 24 dniach.

Nie cierpie 6 weidera :twisted: Ale zamierzam skonczyc bo juz widac efekty
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2007, 23:53:18 pm wysłana przez Hubi »

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #365 dnia: Lipca 23, 2007, 18:06:53 pm »

Zna ktoś może wokaliste i tytuł tej piosenki ? (prosze się nie smiać..nie słucham tak często HH)
Aha...Ronnie jak zwykle jest mistrzem.
Cwiczcie ludzie ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #366 dnia: Lipca 23, 2007, 18:44:12 pm »
Fabolous - Breathe.

@Hubi - to usuń i po kłopocie.

Enyłej, kawałek znałem, bo często swego czasu leciał tu i ówdzie,
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2007, 18:52:37 pm wysłana przez tarniak »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #367 dnia: Lipca 23, 2007, 18:45:45 pm »
"Breathe" Fabolous
Nie dziękuj (było napisane w drugim komentarzu od góry :D).

Damm it. Spóźniłem sie :)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #368 dnia: Lipca 26, 2007, 00:49:31 am »
 to nadal temat gym'owy??
jakoś tak metroseksualnie się zrobiło :P

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #369 dnia: Lipca 31, 2007, 13:55:48 pm »
Skończyłem Szóstkę Weidera. Nareszcie. Ostatnie kilkanaście dni jest bardzo monotonnych i długich. Drugi raz na pewno się za to nie zabiorę. Ale efekty są, trzeba przyznać. Zarówno na wygląd jak i na siłę mięśni.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #370 dnia: Lipca 31, 2007, 19:08:28 pm »
Skończyłem Szóstkę Weidera. Nareszcie. Ostatnie kilkanaście dni jest bardzo monotonnych i długich. Drugi raz na pewno się za to nie zabiorę. Ale efekty są, trzeba przyznać. Zarówno na wygląd jak i na siłę mięśni.
A teraz kup sobie pożądną ławeczke, gryf, dwie hantle i z 60 kg obciążenia  :grin:






Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #371 dnia: Lipca 31, 2007, 21:46:58 pm »
Musze powiedzieć, że ćwiczę głównie w domu (podciągnięcia i różne pompki) i mam duże efekty. Zarówno dla rzeźby i, co ważniejsze, siły. Jeden z moich znajomych, ćwiczący na siłowni głównie, ostatnio zrezygnował z niej i zaczął stosować mój trening :D

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #372 dnia: Lipca 31, 2007, 21:52:11 pm »
Ja na 5 dniu 6 weidera dalem se spokoj. Nie wytrzymalem psychicznie ze tak powiem i ku...cy dostawalem jak robilem te cwiczenia.Moim zdaniem silownia rula cwiczenia w domu daja jakis tam efekt ,ale silownia jest moim zdaniem lepsza

waże 78 kg i  trocyhe sie wkurzylem bo teraz sila mi idzie niezle robilem 7 ruchow 80 kg na lawce ,ale 100 to nie wypie...lilem ,tak se obliczajac to jak bede robile 8-10 ruchow 80 to bankowo 100 pujdzie czyli max 2 tyg czasu zeby do tego dojsc :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2007, 21:56:48 pm wysłana przez Wolny »

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #373 dnia: Sierpnia 01, 2007, 15:40:21 pm »

PS.Co jecie na co dzień (pomijam odżywki!)..pytanie kieruje do tych którzy ćwiczą i wiedzą o cio chodzi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2007, 16:28:54 pm wysłana przez mateo »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #374 dnia: Sierpnia 01, 2007, 16:54:17 pm »
Cytuj
To Ty ;)?

Ja staram się jeść dużo ryżu, kurczaka, jogurtów, bananów i produktów z białkiem (np. jajek).

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #375 dnia: Sierpnia 01, 2007, 17:39:31 pm »
Mówcie co chcecie ale dla mnie byc czyms(kims ;f) takim jak na tym filmiku to żałość. Koleś wygląda zwyczajnie dziwnie, zapewne takie miesnie przeszkadzają mu w codziennym zyciu o dobieraniu ciuchów nie wspomne.

Hubi chyba nie chcesz tak wygladac? xD

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #376 dnia: Sierpnia 01, 2007, 19:01:29 pm »
Mówcie co chcecie ale dla mnie byc czyms(kims ;f) takim jak na tym filmiku to żałość. Koleś wygląda zwyczajnie dziwnie, zapewne takie miesnie przeszkadzają mu w codziennym zyciu o dobieraniu ciuchów nie wspomne.

Hubi chyba nie chcesz tak wygladac? xD
Rozumiem, że nie chiałbyś mieć choć troszke wyrzeźbionego ciała ?
Najlepiej kupić w spożywczaku 2 paczki chrupków Star Food's i 2 litry Coli..
następnie pograć sobie w World of Warcraft jakieś 8 godzin.
I tak w kółko..wspaniała rozrywka.(przykład ? 10 sezon x 10 odcinek south park.. przejeb@ny odc.:lol:)

TAK..Bodybuilding to jest to.





Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #377 dnia: Sierpnia 01, 2007, 19:02:50 pm »
GOść na filmiku to nie jest "troszkę wyrzeźbione ciało" tylko tzw. przerost formy nad treścią.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #378 dnia: Sierpnia 01, 2007, 19:18:05 pm »
No Baa ..jest niezły!
Ja tylko mówie, a żeby choć troszke się poświęcić.
I 'skoczyć' na tą siłke.
Oczywiście jeżeli ktoś ma do tego odp. warunki  :)

PS.Każdy może..jesli tylko chce.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpnia 01, 2007, 23:20:10 pm »
Mówcie co chcecie ale dla mnie byc czyms(kims ;f) takim jak na tym filmiku to żałość. Koleś wygląda zwyczajnie dziwnie, zapewne takie miesnie przeszkadzają mu w codziennym zyciu o dobieraniu ciuchów nie wspomne.

Hubi chyba nie chcesz tak wygladac? xD
Tak jak on? Nigdy.
Ale nie chce też stanąć przed lustrem i wstydzić się, nawet przed samym sobą, wielkiego bebecha lub kościstych przeszczepów.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #380 dnia: Sierpnia 02, 2007, 00:53:51 am »
Cytuj
Rozumiem, że nie chiałbyś mieć choć troszke wyrzeźbionego ciała ?
A gdzie ja tak napisałem? ;f Napisałem tylko ze takie cos jak ma ten koles jest chore. Fajnie być umieśniionym, ale bez kur.wa przesady

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #381 dnia: Sierpnia 02, 2007, 15:51:12 pm »
Cytuj
Rozumiem, że nie chiałbyś mieć choć troszke wyrzeźbionego ciała ?
A gdzie ja tak napisałem? ;f Napisałem tylko ze takie cos jak ma ten koles jest chore. Fajnie być umieśniionym, ale bez kur.wa przesady
Na tym forum chyba nie ma osoby, która ćwiczy, aby tak wyglądać.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #382 dnia: Października 15, 2007, 11:43:14 am »
Cytuj
Rozumiem, że nie chiałbyś mieć choć troszke wyrzeźbionego ciała ?
A gdzie ja tak napisałem? ;f Napisałem tylko ze takie cos jak ma ten koles jest chore. Fajnie być umieśniionym, ale bez kur.wa przesady
Na tym forum chyba nie ma osoby, która ćwiczy, aby tak wyglądać.
Hłe hłe.. jeszcze zobaczymy  ;)
Opublikowane: Sierpień 02, 2007, 16:11:42
Pytanie kieruje do marcinaps3.

Po 2.5 roku chodzenia na siłownie (u mnie na strychu..:]) chciałbym spróbować odżywek.
Ciało mam naprawde urzeźbione.Chodzi mi tylko o odżywki na mase i siłe.
Na początek chciałbym wydać tak do 200zł ?
Co radzisz ? (ja w tym temacie nie jestem jakims specjalistą..)






_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #383 dnia: Października 28, 2007, 20:49:42 pm »
Do tych co siedzą w tym temacie- możecie powiedzieć coś o tej 6 weidera? Na czym to polega, jak to wygląda i czy nadaje to się dla amatora (w sensie że nie chodzi się regularnie na siłkę)?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #384 dnia: Października 28, 2007, 21:02:30 pm »
Do tych co siedzą w tym temacie- możecie powiedzieć coś o tej 6 weidera? Na czym to polega, jak to wygląda i czy nadaje to się dla amatora (w sensie że nie chodzi się regularnie na siłkę)?
A ja przy okazji też się zapytam co polecacie dla takich amatorów? Tyle że mam zamiar ćwiczyć w domu (pompeczki brzuszki itp), najlepiej coś na masę, oraz nie drogie :)

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #385 dnia: Października 28, 2007, 22:00:49 pm »
Robiłem weidera ponad 2 tyg, niestety złożyło się tak że przez 3 dni pod rząd po prostu nie mogłem (impreza, sesja rpg ) i musiałem przerwać. Ćwiczenia nie są tak hardcorowe jak niektórzy mówią, nawet taki suchar jak ja dawał rade. Główny mankament to monotonia. Jak najbardziej dla amatora, nie potrzeba żadnego sprzętu, a efekty podobno są bardzo widoczne

http://leparkour.ovh.org/porady/trening/6weidera/trening.jpg   <--- tutaj macie schemat ćwiczeń

Edit: Między seriami powinno się robić 2 minutową przerwę, podczas której robimy mostek i takie tam pierdoły rozciągające. Jak ktoś ma jakieś pytania to niech pyta
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2007, 22:02:45 pm wysłana przez Bloo »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #386 dnia: Października 28, 2007, 23:31:59 pm »
Arigato.
Na co to działa głównie? Takie ogólnorozwojowe po prostu?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #387 dnia: Października 28, 2007, 23:39:11 pm »
Na mięsień piwny  :lol:

Jak dla mnie nikczemnie ciężkie.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #388 dnia: Października 28, 2007, 23:43:47 pm »
Działa na górne partie mięśni brzucha i poślady  :-)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #389 dnia: Października 28, 2007, 23:46:09 pm »
O, to będę mieć dupkę jak biały Eddy Murphy- to już mam motywację.

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #390 dnia: Października 29, 2007, 07:50:04 am »
W sumie to pierwszy raz słyszę żeby robic dwuminutowe przerwy przy weiderze. Ja zawsze robiłem bez przerw, a same ćwiczenia dawały w kość przez pierwsze 14 dni. Póżniej już lajcik, a pod koniec to jest cholernie monotonne, ale przyznać trzeba że efekty są bardzo konkretne jak na 42 dni.

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #391 dnia: Października 29, 2007, 17:16:19 pm »
Od dziś zaczynam tą słyną 6 Weidera. Ciekawe kiedy mi się to znudzi.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #392 dnia: Października 29, 2007, 20:50:51 pm »
Arigato.
Na co to działa głównie? Takie ogólnorozwojowe po prostu?
Okagesamade :D

Polecam 6. weidera, ale trzeba mieć do niej sporo samozaparcia. Na początku wszystko lekko, fajnie, ale po kilkunastu dniach serie się wydłużają, a jeśli robisz wszystko poprawnie (odpowiedni kąt ułożenia nóg, itp.) to i ćwiczenia stają się ciężkie. A potem również monotomne.
Ale za to są efekty- zarówno na siłę mięśni jak i rzeźbę.
Pierwszy raz robiłem 6 weidera rok temu w wakacje, ale wymiękłem po 23 dniach, w tegoroczne się zaparłem i dałem radę dotrzymać do końc.a Satysfakcja była :D

BTW
Ja słyszałem, że pomiędzy seriami (6 ćwiczeń po daną liczbę powtórzeń) odpoczywa się 30 s i tak właśnie robiłem.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #393 dnia: Października 29, 2007, 20:56:24 pm »
Do tych co siedzą w tym temacie- możecie powiedzieć coś o tej 6 weidera? Na czym to polega, jak to wygląda i czy nadaje to się dla amatora (w sensie że nie chodzi się regularnie na siłkę)?
A ja przy okazji też się zapytam co polecacie dla takich amatorów? Tyle że mam zamiar ćwiczyć w domu (pompeczki brzuszki itp), najlepiej coś na masę, oraz nie drogie :)
Ja zakochałem się w białku  :)
Odżywki białkowe Elite Whey Protein.
Smak: Rich Chocolate.Przepyszne! Niestety nie można tego samego powiedzieć o kreatynie i węglowodanach..


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #394 dnia: Października 29, 2007, 21:01:15 pm »
Do tych co siedzą w tym temacie- możecie powiedzieć coś o tej 6 weidera? Na czym to polega, jak to wygląda i czy nadaje to się dla amatora (w sensie że nie chodzi się regularnie na siłkę)?
A ja przy okazji też się zapytam co polecacie dla takich amatorów? Tyle że mam zamiar ćwiczyć w domu (pompeczki brzuszki itp), najlepiej coś na masę, oraz nie drogie :)
Ja zakochałem się w białku  :)
Odżywki białkowe Elite Whey Protein.
Smak: Rich Chocolate.Przepyszne! Niestety nie można tego samego powiedzieć o kreatynie i węglowodanach..
A ile mogą kosztować?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #395 dnia: Października 29, 2007, 21:07:08 pm »
Nie może być przerwy 2 minutowej. Mięśnie tracą ciepło w ciągu ok. 30 sekund, więc jak już robić przerwę, to nie dłuższą niż 30 sekund.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #396 dnia: Października 29, 2007, 21:09:18 pm »
Co do białka słyszałem, że najpierw powinno się intensywnie ćwiczyć z 3 miesiące na siłowni, a dopiero potem zażywac.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #397 dnia: Października 29, 2007, 21:11:38 pm »
Wiadomo, ale niektórzy myślą, że jak sobie od razu pierdolną wiadro odżywek, nie ćwicząc wcześniej, albo nie ćwicząc regularnie, to będą koksy :?.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #398 dnia: Października 29, 2007, 21:17:08 pm »
Co do białka słyszałem, że najpierw powinno się intensywnie ćwiczyć z 3 miesiące na siłowni, a dopiero potem zażywac.
cholera to co polecacie na trening w domu, bo jak wiadomo na sucho nawet trawa nie rośnie :)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #399 dnia: Października 29, 2007, 21:25:42 pm »
Z tego co wiem, to odżywki powinno się brać dopiero wtedy, kiedy już ćwiczenie na sucho nie przynosi efektów. A żeby do tego doszło, to musisz naprawdę sporo ćwiczyć.