Ankieta

Agh?

uf puf pudzian to mój wujek (Tarniak: poprawiłem LOL)
2 (2.9%)
nie chce mi się
30 (42.9%)
Lubie przypakować ,ale tylko dla sportu
28 (40%)
Bodybuilding to jest to
10 (14.3%)

Głosów w sumie: 60

Głosowanie skończone: Sierpnia 16, 2005, 20:23:40 pm

Autor Wątek: Kulturystyka  (Przeczytany 268895 razy)

0 użytkowników i 18 Gości przegląda ten wątek.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1000 dnia: Września 21, 2009, 16:52:25 pm »
Ja jak kiedyś 40 wypompowałem to myślałem, że mój czas dobiegł końca. Zresztą pompki =\= siła bo w pompach najbardziej liczą się chyba barki i motyle.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1001 dnia: Września 21, 2009, 16:57:11 pm »
Dla mnie własnie też 40 to jest maks. No i chyba jednak nie tylko jest to kwestia motyla oraz barków ;]

Ciapkas

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1002 dnia: Września 21, 2009, 17:17:44 pm »
Odnośnie kulturystyki. Gościu z mojego miasta zapadł w śpiączkę, ma 17 lat, stanęło mu serce. Mówi się, że albo przedawkował(o ile się nie mylę to jakimś ciężkim drugiem) albo podczas ćwiczeń sztanga spadła mu na klatę. Możliwa jest ta druga opcja?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1003 dnia: Września 21, 2009, 17:37:59 pm »
No jak mu żebro naruszyło serce to możliwe. Ale dragi (zapewne feta) są bardziej prawdopodobne.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1004 dnia: Września 21, 2009, 17:39:36 pm »
Też mi się zdaje, że po fecie mógł dostać mocnego kopa i przeforsować.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1005 dnia: Września 22, 2009, 15:13:51 pm »
Wasze opinie o HMB. Nie jestem tym poki co zainteresowany ale wiem że w necie krąży wiele sprzecznych opinii dlatego chce poznać waszą :)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1006 dnia: Września 22, 2009, 15:55:40 pm »
Też mi się zdaje, że po fecie mógł dostać mocnego kopa i przeforsować.
Tak jeszcze do tego wątku - trzeba być niezłym posrańcem, żeby po pykaniu ścierwa iść na siłownię. Już po samej amfetaminie pikawa jest konkretna, a co dopiero pakować. Trochę fail.

forest

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-11-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
  • Feel Owned?
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1007 dnia: Września 22, 2009, 21:15:40 pm »
Też mi się zdaje, że po fecie mógł dostać mocnego kopa i przeforsować.
Już po samej amfetaminie pikawa jest konkretna
Masz info z pierwszej ręki ? :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1008 dnia: Września 23, 2009, 04:48:16 am »
Wasze opinie o HMB. Nie jestem tym poki co zainteresowany ale wiem że w necie krąży wiele sprzecznych opinii dlatego chce poznać waszą :)

Odpuść sobie HMB - każdy kogo znam tak twierdzi..

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1009 dnia: Września 23, 2009, 07:34:17 am »
Feta przed siłką, w połowie szlug, po wyjściu szlug, a w chacie piwo.
Droga prawdziwego sportowca.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1010 dnia: Września 23, 2009, 12:42:29 pm »
Też mi się zdaje, że po fecie mógł dostać mocnego kopa i przeforsować.
Już po samej amfetaminie pikawa jest konkretna
Masz info z pierwszej ręki ? :D
No raczej, nie inaczej. Nie piszę o tym, czego nie doświadczyłem. Dwóch moich ziomków po pykaniu 4 noce straight mają już przejściowe problemy z sercem.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1011 dnia: Września 24, 2009, 15:39:18 pm »
Ludzie mam dylemat.

Złapała mnie choroba i został mi przepisany antybiotyk ktory zawiera amoksycyline czyli może powodować niedokrwistość. Planuje przerwać cykl na czas kuracji (tydzien). Ale kontynuowanie starego chyba nie bedzie miało sensu bo została mi połowa No-xploda i jakieś 100g mono. Co sądzicie o tym aby dokupić tego NO Shotguna i pociągnąć od nowa cykl? :)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1012 dnia: Września 25, 2009, 14:44:01 pm »
Ty się tak nie stresuj braniem tych supli! To nie sterydy i możesz sobie przerywać, dokładać, itp. kiedy tylko chcesz. Wyluzuj! ;) I tak najważniejsza jest dieta. Zastanawiam się czy z nią masz podobne dylematy?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1013 dnia: Września 25, 2009, 21:31:37 pm »
No jem twarogi przed snem, czasem białko dopije jak mam za mało. Tuńczyki w dni treningowe, ryż, płatki owsiane i kukurydziane + miesko głównie ryby i kurczak więc diete trzymam :)
Kumpel doradził mi przerwać cykl i po miesiacu wystartowac z nowym wiec chyba tak zrobie. Nawet finansowo będzie dużo lepiej :)

A jeszcze pytanko, skoro np. nie ćwicze tydzień to miesnie i tak spadaja bo sa nie ćwiczone wiec moge przystopowac z zarciem, tak? Bo bede tydzien na antybiotyku wiec chce wiedziec aby nie pchac na marne ;)

forest

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-11-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
  • Feel Owned?
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1014 dnia: Października 27, 2009, 18:46:52 pm »
Mam pytanie do specjalistów tutejszych , chciałem sobie zafundować kreatynę + jakieś białko lub gainera , i tu pojawia się pytanie , jakie ?
Ćwiczę ponad pół roku i do tej pory brałem tylko 1 cykl kreatyny , nie chciałbym brać czegoś co mnie zbytnio zatłuści ,dlatego chciałbym się najpierw chwilę zastanowić zanim coś kupię bo znajomi mi polecili  :-P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1015 dnia: Grudnia 26, 2009, 20:17:13 pm »
Gainera możesz śmiało kupić z FitMax. Jest dobry i niedrogi. Kreatynę z Olimpu polecam. By dopełnić całość zaserwuj sobie również HMB z Olimpu.  :roll:

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1016 dnia: Grudnia 27, 2009, 13:02:45 pm »
HMB to pic NA WODE FOTOMoNTAŻ..strata kasy

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1017 dnia: Grudnia 27, 2009, 20:01:23 pm »
Ja tam mam i nie narzekam. Oczywiście jeśli tylko systematycznie się ćwiczy i ma odpowiednią dietę. Mój kolega przykładowo marudzi na HMB, ale on brał jedną tabletkę dziennie, jak miał 4 treningi w miesiącu, to góra.

Zresztą opiniotwórczy Journal Strenght Conditioning Research potwierdził jego wpływ na zapobieganie rozpadu białek mięśniowych i ich stymulację. Badania w kilkunastu fazach zostały przeprowadzone na blisko 400 ochotnikach. To nie marketingowa papka z byle reklamy, a potwierdzony badaniami fachowymi fakt.

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1018 dnia: Grudnia 28, 2009, 07:00:17 am »
 :lol: :lol: :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1019 dnia: Stycznia 10, 2010, 20:20:59 pm »
Niezwykle treściwy, rzeczowy przy tym post Tango, który zapomniał, iż komunikacja obrazkowa, stosowana była 4 tys. lat temu ....
Profesjonaliści, którzy ćwiczą kilkanaście lat, sztab specjalistów się nie zna, za to kilku chłopaków z forum z podejściem, wie lepiej. Czas wykorzystać taką ogromną wiedzę i do "Flexa" podanie wysłać o przyjęcie na stanowisko głównego specjalisty d.s. suplementacji  :grin: A  teraz grzecznie przyznaj się, ile czasu zażywałeś i jak przy tym, twój trning w tym tygodniu wyglądał, że negujesz wiedzę bardziej obeznanych i doświadczonych ludzi, doktorów, sportowców , hę?


wracając do tematu rzeczonego.

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1020 dnia: Stycznia 12, 2010, 19:07:58 pm »
Ty się tak nie stresuj braniem tych supli! To nie sterydy i możesz sobie przerywać, dokładać, itp. kiedy tylko chcesz. Wyluzuj! ;) I tak najważniejsza jest dieta. Zastanawiam się czy z nią masz podobne dylematy?
Dajesz swoja kun. A tango to moze lepiej sufu, bo jak czytam opinie takich szpecow to LOL  :lol: Guzik cwicza maja jedna albo 2 puszki czegos i znawcy  :lol: wlasciwie "czyta", bo jak Sylvan zauwazyl to komunikacja obrazkowa, tak jak u gimnazjalistow  :lol: :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1021 dnia: Stycznia 14, 2010, 00:24:19 am »
Wasz ulubiony kulturysta ?

Ja cenię Lee Priest;a. Kai'ego Greena, Colleman'a oczywiście, oraz Josupa Wilkosza.

Jednak i tak, wg mnie :


Lee rządzi.  :grin:

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1022 dnia: Stycznia 16, 2010, 16:15:13 pm »
Only and the one Arnold Schwarzenegger 8)




Poza tym Jay Culter, Ronnie i Frank McGrath - jedyny człowiek który może porównywać przedramię z Priest'em.
NO BRAIN - NO GAIN


Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1023 dnia: Stycznia 16, 2010, 23:54:26 pm »
Niezwykle treściwy, rzeczowy przy tym post Tango, który zapomniał, iż komunikacja obrazkowa, stosowana była 4 tys. lat temu ....
Profesjonaliści, którzy ćwiczą kilkanaście lat, sztab specjalistów się nie zna, za to kilku chłopaków z forum z podejściem, wie lepiej. Czas wykorzystać taką ogromną wiedzę i do "Flexa" podanie wysłać o przyjęcie na stanowisko głównego specjalisty d.s. suplementacji  :grin: A  teraz grzecznie przyznaj się, ile czasu zażywałeś i jak przy tym, twój trning w tym tygodniu wyglądał, że negujesz wiedzę bardziej obeznanych i doświadczonych ludzi, doktorów, sportowców , hę?


wracając do tematu rzeczonego.

Jak chcesz moje fotki to kilka stron wczesniej, po drugie to jestem personal trainer, po trzecie jestem na drugim roku dietetyki, po czwarte doswiadczenie mam 7 letnie, po piate HMB to kaszana.

Wiadomość scalona: [time]Styczeń 17, 2010, 00:55:44 am[/time]
Only and the one Arnold Schwarzenegger 8)




Poza tym Jay Culter, Ronnie i Frank McGrath - jedyny człowiek który może porównywać przedramię z Priest'em.

wpis  :D

Wiadomość scalona: [time]Styczeń 17, 2010, 00:58:03 am[/time]
Ty się tak nie stresuj braniem tych supli! To nie sterydy i możesz sobie przerywać, dokładać, itp. kiedy tylko chcesz. Wyluzuj! ;) I tak najważniejsza jest dieta. Zastanawiam się czy z nią masz podobne dylematy?
Dajesz swoja kun. A tango to moze lepiej sufu, bo jak czytam opinie takich szpecow to LOL  :lol: Guzik cwicza maja jedna albo 2 puszki czegos i znawcy  :lol: wlasciwie "czyta", bo jak Sylvan zauwazyl to komunikacja obrazkowa, tak jak u gimnazjalistow  :lol: :lol:

A Ty skad sie urwales? Czytales w ogole ten temat czy wpadles z dupy wziety i glos zabierasz?

Wiadomość scalona: [time]Styczeń 17, 2010, 01:01:50 am[/time]
Co do Lee to mial swego czasu najlepsze ramiona, ale to karakan, ma krotkie raczki i optycznie zdaja sie jeszcze wieksze. "Slaba" klata i brak idealnych proporcji nie pozwolily mu nigdy znalezc sie na szczycie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2010, 00:03:10 am wysłana przez Tango »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1024 dnia: Stycznia 17, 2010, 04:09:08 am »
Ano, barki przy ramieniu u niego nie istnieją!

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1025 dnia: Stycznia 17, 2010, 16:12:29 pm »
Kupujta kreatyne bo bez tego nie będzie efektów...... :lol: :lol:  A tak z drugiej strony, suple to tylko uzupełnienie braków w diecie,a nie jakieś koksy, jeżeli ktoś ma dietę na "odwal się" i kupuje suple, lub ćwiczy z 4 miechy i już wpieprza gainer'y, to dla mnie kretyn, bo suplementacja przez pierwszy rok jest 100% zbędna.

A z drugiej strony, skoro tak bardzo profesjonalnie podchodzicie do treningów, to może wkleilibyście swoje sylwetki, bo na razie tylko Tango to zrobił, hę?
NO BRAIN - NO GAIN


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1026 dnia: Stycznia 18, 2010, 13:44:26 pm »
Tango, trzeba było tak od razu. I wszytko jasne, bowiem nie każdy miał sposobność przejrzeć wszystkie strony tego tematu.

BTW, mój kolega ćwiczy kilka miesięcy (tylko HMB) i jak twierdzi, że są przyrosty, to zaraz śmiech, że to trening, a nie HMB + trening spowodował.
Drugi, jak zajada samą kreatynę i ćwiczy, też mu coś tam urosło, to wszyscy "tak, bo crea rządzi". O takie podejście.



Lee na masie  :grin:
 


Aaa, jest jeszcze Dorian Yates


Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1027 dnia: Stycznia 18, 2010, 21:48:13 pm »
Drugi, jak zajada samą kreatynę i ćwiczy, też mu coś tam urosło, to wszyscy "tak, bo crea rządzi". O takie podejście.


Dokładnie, sam wiem bo mam kumpla w klasie, który mówi że bez kreatyny nie ma efektów, na co ja odparłem: "ja nie biorę nic i mam efekty, najważniejsza jest dieta". Podwinąłem rękawy, i był w lekkim zdziwieniu kiedy naprężyłem przedramię (sam naprężył ale nie było widać u niego mięśni) a później poruszyłem na wyluzowanej ręce samym bicepsem - on tak nie potrafi, ale zrobi to każdy człowiek który solidnie ćwiczy chociaż miesiąc :lol:
NO BRAIN - NO GAIN


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1028 dnia: Stycznia 19, 2010, 01:52:32 am »
Taa, tylko kreatyna z odpowiednia dietka da jeszcze lepsze efekty. Ja odczulem to na sobie - nawet tona supli i dobry trening ida na marne bez odpowiedniego odzywiania sie i ODPOCZYNKU.

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1029 dnia: Stycznia 19, 2010, 03:05:16 am »
Taa, tylko kreatyna z odpowiednia dietka da jeszcze lepsze efekty. Ja odczulem to na sobie - nawet tona supli i dobry trening ida na marne bez odpowiedniego odzywiania sie i ODPOCZYNKU.

Odpoczynku, slowo klucz ! Regenracja dla mojego ciala to sprawa pierwszorzedna  :)

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1030 dnia: Stycznia 19, 2010, 12:36:34 pm »
Hej ho, wreszcie udało mi się znaleźć motywacje i zapisać sie na siłownie. Miejsce kameralne i dzięki temu w ludzkiej cenie. Pierwszego dnia poprosiłem o rady stereotypowego bywalca siłowni, ten powiedział że robimy na początku ogólnorozwojówke i zrobił mi trening życia, pod koniec chciałem stamtąd uciec :lol. I teraz do was, czy na początku powinienem przejmować sie dietą, bądź innymi sprawami? Generalnie chciałbym przybrać trochę na masie, bo chłop ważący 6 dych to wstyd  :(

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1031 dnia: Stycznia 19, 2010, 15:32:28 pm »
Ja odczulem to na sobie - nawet tona supli i dobry trening ida na marne bez odpowiedniego odzywiania sie i ODPOCZYNKU.


No bez jaj, ja nie mam diety i jak na razie wszystko rośnie ;) -dobrze ułożony plan treningowy i regeneracja to podstawa, bo czas to najlepszy suplement.

Niebieski, jak chcesz przybrać na masie, to dieta staje się podstawą, jeżeli masa jest Twoim celem to zacznij od FBW. Wejdź na www.sfd.pl - kopalna wiedzy 8)
NO BRAIN - NO GAIN


Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1032 dnia: Stycznia 19, 2010, 15:42:31 pm »
Pod szerokim pojęciem odpoczynku macie na myśli przerwy między ćwiczeniami? Ile powinny wynosić?

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1033 dnia: Stycznia 19, 2010, 15:53:24 pm »
Chodzi o regeneracje potreningową. Dobrze się wyspać to podstawa. ;)  (zarzycie amino i węglowodanów included)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1034 dnia: Stycznia 19, 2010, 17:59:39 pm »
Ja odczulem to na sobie - nawet tona supli i dobry trening ida na marne bez odpowiedniego odzywiania sie i ODPOCZYNKU.


No bez jaj, ja nie mam diety i jak na razie wszystko rośnie ;) -dobrze ułożony plan treningowy i regeneracja to podstawa, bo czas to najlepszy suplement.

Niebieski, jak chcesz przybrać na masie, to dieta staje się podstawą, jeżeli masa jest Twoim celem to zacznij od FBW. Wejdź na www.sfd.pl - kopalna wiedzy 8)

Widać, że masz krótki staż treningowy. Po pewnym czasie dojdziesz do momentu kiedy przyrosty się zatrzymają (poza tym winienem jeszcze zapytać o jakie wymiary/wagę Ci chodzi, bo jeśli waga 75 kilo i 39cm w bicu Cię satysfakcjonuje, to jak najabrdziej zgadzam się z Tobą. Przy większej masie już nie jest tak łatwo!) i będziesz musiał zacząć się wspomagać. No, ale naturalnie DIETA TO PODSTAWA!!!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1035 dnia: Stycznia 20, 2010, 00:58:56 am »
Taa, tylko kreatyna z odpowiednia dietka da jeszcze lepsze efekty. Ja odczulem to na sobie - nawet tona supli i dobry trening ida na marne bez odpowiedniego odzywiania sie i ODPOCZYNKU.
Dokładnie. Mięśnie potrzebują solidnej regeneracji. W przedostatnim MD , był o tym spory, i ciekawy przy tym artykuł.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1036 dnia: Stycznia 20, 2010, 14:30:53 pm »
Ja odczulem to na sobie - nawet tona supli i dobry trening ida na marne bez odpowiedniego odzywiania sie i ODPOCZYNKU.


No bez jaj, ja nie mam diety i jak na razie wszystko rośnie ;) -dobrze ułożony plan treningowy i regeneracja to podstawa, bo czas to najlepszy suplement.

Niebieski, jak chcesz przybrać na masie, to dieta staje się podstawą, jeżeli masa jest Twoim celem to zacznij od FBW. Wejdź na www.sfd.pl - kopalna wiedzy 8)

Widać, że masz krótki staż treningowy. Po pewnym czasie dojdziesz do momentu kiedy przyrosty się zatrzymają (poza tym winienem jeszcze zapytać o jakie wymiary/wagę Ci chodzi, bo jeśli waga 75 kilo i 39cm w bicu Cię satysfakcjonuje, to jak najabrdziej zgadzam się z Tobą. Przy większej masie już nie jest tak łatwo!) i będziesz musiał zacząć się wspomagać. No, ale naturalnie DIETA TO PODSTAWA!!!

Oczywiście że wiem, początkujący mają zawsze najszybsze efekty, później jest coraz trudniej a jak wiadomo masa sama się nie zrobi. 75 kg i 39 w bicu? Już ważę 81 a na biceps sram, wolę mieć lepszą klatkę i potężne nogi. Moim szczytem marzeń jest 93kg czystej masy mięśniowej - ale to przedsięwzięcie na jakieś 6-8 lat. Na razie muszę skończyć ACT, a później będę chciał do wakacji czy też po zrobić 100kg w WL, bo na razie jest dość słabo. Na masę porządnie zacznę jechać pod koniec roku i może zrobię cykl na kreatynie, tylko boje się że obleje tłuszczem i później będzie redukcja :(
NO BRAIN - NO GAIN


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1037 dnia: Stycznia 21, 2010, 02:30:23 am »
A sraj sobie na biceps, tylko umyj sie potem! Ja tam chce miec wszystko rownomiernie rozbudowane.

Moj kuzyn zaczynajac przygode z silka wazyl 138kg i mial 45 w kablu, teraz chlopaczyna zszedl do 114 kilo, co przy jego uwarunkowaniu genetycznym jest czynem nie lada!

Sykwetka idealna - Frank Zane;


Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1038 dnia: Stycznia 22, 2010, 17:54:06 pm »
A sraj sobie na biceps, tylko umyj sie potem! Ja tam chce miec wszystko rownomiernie rozbudowane.
Cytuj

Żart trochę Ci się nie udał.....

Jak ciężko rozmawia się przez neta. Chodzi mi o to, że dla mnie priorytetem nie jest bic - stereotypowe myślenie zapewnia mu sławę  wśród świeżaków. Też zależy mi na równomiernym rozbudowaniu, ale nogi to podstawa (i grzbiet), jako zaawansowany chyb wiesz najlepiej :P

Twój kuzyn jest mezomorfikiem?  Ile zbijał tą wagę? 2 lata?
NO BRAIN - NO GAIN


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #1039 dnia: Stycznia 23, 2010, 05:57:06 am »
Ej, ja nie zartowalem - obesrasz sie = potem mus sie umyc! Tak to juz jest zrobione.

Dla mnie tez bic nie jest priorytetem, tylko powiedz mi jak chcesz miec dobrze rozbudowac plegar przy mikrych i slabych rekach? Priorytetowe partie to mozna sobie wyznaczac po latach cwiczen gdy sylwetka jest juz w duzej mierze uksztaltowana, a do tego czasu napierdalamy wszystko - nie ma przebacz!

Kuzyn zrzucil tyle w mniej wiecej rok - sam nie moglem w to uwierzyc!