Autor Wątek: Heavy Rain  (Przeczytany 185200 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpnia 23, 2008, 08:26:22 am »
Ludzie którzy czekają na HV, musicie to przeczytać. Ta gra zapowiada się genialnie :D.

http://polygamia.pl/gc08-pierwsze-wrazenia-heavy-rain

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpnia 23, 2008, 09:32:51 am »
Nie każdy o tym pisał, ale poza ucieczką można też zabić prześladowcę przy pomocy... piły łańcuchowej i śrubokręta.

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpnia 23, 2008, 09:46:40 am »
Nie każdy o tym pisał, ale poza ucieczką można też zabić prześladowcę przy pomocy... piły łańcuchowej i śrubokręta.

Można też umrzeć próbując, jak na dwóch wcześniejszych prezentacjach, a mimo wszystko gra potoczy się dalej.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpnia 23, 2008, 12:36:18 pm »
ta gra wyglada masakrycznie :shock: :shock:  ale gameplay jakos do mnie nie przemawia.
A widziałeś gameplay? Bo ci co widzieli są zachwyceni (zachodnie serwisy, czy polygamia)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpnia 23, 2008, 13:34:49 pm »
Nie powiem HR przy Killzone2, GOW3, MS2, Uncharted 2 itp to jedna z gier dla których warto kupić ps3. Grafika no brak mi słów O_O
Muzyka również cudna i liczę ze ścieżka dzwiękowa będzie do kupienia. Jedynie obawiam się gameplay'a bo gra przypomina interaktywny film mianowicie kierujemy postacia pyk po chałpie nagle niesamowite przejscie z gameplay'a do przerywnika filmowego, potem znów kawałek gameplaya i zabawa z przeciwnikiem na przyciski. Chociaż lepiej nic nie będe wspominał bo poprzednia gierka ludzi odpowiedzialnych za HR mi się podobała. Ciekaw jestem o czym będzie fabuła bo raz ze mroczny klimat jest i coś mi się wydaję że laska będzie szukać jakiegoś mordercy czy też innego bandziora. No i najważniejsze oby nie była za krótka :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2008, 13:38:54 pm wysłana przez above89 »

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpnia 23, 2008, 14:14:50 pm »
ja tam wole interaktywny film niz kolejnego durnego shootera

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpnia 23, 2008, 14:40:06 pm »
ja tam wole interaktywny film niz kolejnego durnego shootera
Co racja to racja ;)

wojtek26

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-06-2008
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpnia 23, 2008, 14:47:03 pm »
moc cella pozwolila  stworzyc taka gre jak heavy rain

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpnia 23, 2008, 14:54:29 pm »
moc cella pozwolila  stworzyc taka gre jak heavy rain


XD. Trochę dziwnie to zabrzmiało, tak jakoś stronniczo  :lol:

wojtek26

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-06-2008
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpnia 23, 2008, 14:55:41 pm »
tak mi sie wydaje

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpnia 23, 2008, 14:59:22 pm »
ta gra wyglada masakrycznie :shock: :shock:  ale gameplay jakos do mnie nie przemawia.
A widziałeś gameplay? Bo ci co widzieli są zachwyceni (zachodnie serwisy, czy polygamia)

Widzialem ten filmik z gameplayem i wciskaniem guzikow :)  Mam zamiar kupic ps3 dla innej gry ale zapewne HR tez zagosci na stojaku chociaz najpierw musze zobaczyc cos wiecej  8).

Marins

  • Gość
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpnia 23, 2008, 15:04:53 pm »
Ciekawe co na to anonimowy. Pewnie już tworzy tabele i precyzyjnie analizuje każdą klatkę filmiku... ehhh.

Gra zapowiada się na przełomową. Dobrze bo brakuje takich gier na obecną generacje. Trzymam kciuki za ten tytuł.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2008, 15:14:48 pm wysłana przez Marins »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 23, 2008, 15:14:08 pm »
Ciekawe co na to anonimowy. Pewnie już tworzy tabeli i precyzyjnie analizuje każdą klatkę filmiku... ehhh.

Nie wywołuj wilka z lasu :D

mateo

  • Gość
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 23, 2008, 15:18:57 pm »
sorry muszę      :lol:

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 24, 2008, 13:48:11 pm »
Serio ? :shock: Gdzie podawano takie info ? Jeśli to prawda, to brak mi słów.

To info podał Gamespot (nawet cytowałem kilkanaście postów wyżej część tego artykułu). Jak powiedział Cage, gdy go zapytano, co się stanie, gdy bohaterka zginie w starciu z tym goście: gra przyjmie tą informację do wiadomości, i będzie trwać dalej.

Ja bym do takich newsow podchodzil bez emocji. Dam przyklad Bioshock'a gdzie przed premiera gry mozna bylo przeczytac pitu pitu typu "gracz stanie przed wyborem przejscia gry jako mutant korzystajacy z ADAM'a lub zachowujac czlowieczenstwo odmawiajac sobie tej bardzo waznej w rapture substancji". Pisalo o tym w wielu miejscach i mozna bylo wywnioskowac, ze gra bedzie drastycznie inna jak sie bedzie upgrade'owac postac Adamem lub gdy sie pozostanie "golym". Oczekiwalem jakis roznych zakonczen w zwiazku z tym, inny sposobow na przejscie gry a jak sie skonczylo kazdy wie (tak samo ma sie sprawa z ratowaniem little sisters i ich zabijaniem). Poprostu tworcow ponosi fantazja przed wydaniem produktu i opowiadaja  bajki. Oczywiscie nie znaczy to, Heavy Rain bedzie zly, bron boze, wspomniany wczesniej Bioshock mimo nie dotrzymania obietnic i tak byl dla mnie razem z CoD4 gra 2007, tego samego oczekuje po HR. Znajac, zycie to pitu pitu o toczacej sie grze po smierci bohatera bedzie sprowadzalo sie do tego ze ten tluscioch z filmiku ja zabije i pokaza, ze np. pozniej gosciu idzie do lodowki i je ziemniaki z salcesonem albo znosi cialo do piwnicy by po chwili gra cofnela nas do momentu na chwilke przed nasza smiercia i zaczynac od nowa. Ot taki bonusik kompletnie nie majacy decydujacego wplywu na odbior gry.

Co sie zas tyczy teasera z PSN to jak mozna bylo wyczytac z moim poprzednich wpisow w tym temacie jestem mega optymistycznie nastawiony do HR i filmik tego nie zmienil. Mam tylko dwa zastrzezenia. Pierwsza sprawa to jakos nie pasuje mi voice acting, ale pani z haevy rain na filmiku wypowiedziala raptem kilka slow wiec jeszcze sie powstrzymuje z ocena. Druga sprawa to zdziwilo mnie, ze tak klimatyczny filmik nie mial klimatycznej muzyki, mam nadzieje ze przy Heavy Rain, Quantic Dream ponownie nawiarze wspolprace z Angelo Badalamenti i muzyka bedzie rownie albo i bardziej klimatyczna niz Fahrenheit (bo muzyka w tej grze to sprawa pierwszorzedna!).

Unlimited

  • Gość
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 24, 2008, 13:49:54 pm »
świetna gra..graficznie piękna..jednak nie wydaje mi się by x360 tego nie pociągnął, nie licząc większej ilości płyt dvd(hmm..2).

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 24, 2008, 13:56:35 pm »
Śmierć jednego z bohaterów ma mieć wpływ na innych, gdyż w grze będzie kilka postaci.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 24, 2008, 14:01:31 pm »
Zobaczymy, jak na razie wygląda zadziwiająco dobrze :D

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 24, 2008, 14:12:31 pm »
świetna gra..graficznie piękna..jednak nie wydaje mi się by x360 tego nie pociągnął, nie licząc większej ilości płyt dvd(hmm..2).
smialo mozesz jeszcze pomnozyc razy dwa :lol:
Na filmikach lub przed wydaniem wiele gier sie zapowiadalo swietnie...
Dobrze ,ze nie poszli w strone trendow konsolowych i to nie bedzie fps.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 24, 2008, 17:03:04 pm »
To może i ja dodam słów kilka co myślę o Heavy Rain, zacznę od oprawy audiowizualnej która prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Niestety nie rozumiem tutaj co poniektórych osób którzy krzyczą i wychwalają jaką to przełomową grą nie jest, jak by sie tak dobrze zastanowić o grze jeszcze nic nie wiadomo. Osobiście nie podoba mi sie główna bohaterka, jak już wspominał Castor Krieg nie uśmiecha mi się grac chłopczycą. Gra wydaje sie być filmem interaktywnym z kilkoma minutowymi wstawkami gry stwierdziłem to po materiałach którymi karmi nas Quantic Dream, jeżeli chodzi o mnie to takie rozwiązanie nie jest dobrym pomysłem, kupując grę chciałbym sie nią cieszyć i dobrze bawić, taki pomysł wydaje mi sie zbyt monotonny, ale zwolennicy takiego rozwiązania na pewno się znajdą, ja niestety do nich nie nalezę...


« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2008, 17:10:11 pm wysłana przez ki_ki »
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Mato Anomalies, Octopath Traveler II, Crow Country

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpnia 24, 2008, 17:07:34 pm »
Kolejne wrażenie z zamkniętego pokazu, tym razem ps3site
http://www.ps3site.pl/raport-specjalny-heavy-rain/

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpnia 24, 2008, 17:31:37 pm »
Pies rządzi!  :lol: :lol:

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpnia 24, 2008, 17:39:14 pm »
Ja wam powiem jaka jest prawda - podciągnięty Fahrenheit. Panowie udziwnili sterowanie - wykorzystując tego pożal się Boże sixaxisa. Myślałem, że ryknę, jak trzymający pada onanizował się, gdy postać pchała beczkę (gorsze niż walka w Siren). Do tego wraca największe gówno Fahrenheita - QTE. Wciskanie dwustu klawiszy, pierdoły - na co to komu? Panowie jadą po bandzie - będzie to kolejna gra dla mas. Bo kawałek, który widziałem na pokazie był naprawdę fajny - tylko te durne elementy zręcznościowe i udziwnione sterowanie dręczy. Cage pół wstępu gadał o pierdołach pokroju oczu i innego dziwactwa - jednak w trakcie gry szczerze  - widać tego nie było ;]

Moim zdaniem będzie to fajny tytuł, tylko pewnie tak samo jak Fahrenheit zniszczą go elementy QTE.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpnia 24, 2008, 17:43:34 pm »
Mnie niepokoi brak jakichkolwiek emocji u bohaterki na twarzy. Babka kuca za drzwiami, niedaleko niej jakiś grubas z nożem, a ona ma minę jakby nigdy nic oO.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpnia 24, 2008, 17:56:23 pm »
O emocje nie masz co się martwić, bo to nr.1 w tej grze. A że na screenach ich nie widac  :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpnia 24, 2008, 18:03:42 pm »
O emocje nie masz co się martwić, bo to nr.1 w tej grze. A że na screenach ich nie widac  :lol:

Pewnie tak, ale wyglądało to śmiesznie :).

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpnia 24, 2008, 18:06:34 pm »
O emocje nie masz co się martwić, bo to nr.1 w tej grze. A że na screenach ich nie widac  :lol:
W trakcie gejmpleju, na pokaźnym ekranie, również ich nie widać ;]

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpnia 24, 2008, 18:11:00 pm »
Widocznie widziałeś taki kawałek gameplayu. Ale jeżeli mowa o emocjach w czasie gameplayu, to jak to widzicie? Widać, że na trailerze w czasie walki emocje są (wyraz twarzy), ale jak laska przechadza się przez pokój, to niby jaich emocji się spodziewacie?  wow ale fajne meble  :lol:

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpnia 24, 2008, 23:14:35 pm »
Ja wam powiem jaka jest prawda - podciągnięty Fahrenheit. Panowie udziwnili sterowanie - wykorzystując tego pożal się Boże sixaxisa. Myślałem, że ryknę, jak trzymający pada onanizował się, gdy postać pchała beczkę (gorsze niż walka w Siren). Do tego wraca największe gówno Fahrenheita - QTE. Wciskanie dwustu klawiszy, pierdoły - na co to komu? Panowie jadą po bandzie - będzie to kolejna gra dla mas. Bo kawałek, który widziałem na pokazie był naprawdę fajny - tylko te durne elementy zręcznościowe i udziwnione sterowanie dręczy.

Moim zdaniem będzie to fajny tytuł, tylko pewnie tak samo jak Fahrenheit zniszczą go elementy QTE.


Podciągnięty Fahrenheit? i to ma być wada?
Mam totalnie inne zdanie co do tej gry.. I naprawdę jesteś jedną z nieliczynych osób które uważają fahrenheita za grę dla mas.. To prawie tak jakby nazwać MGS'a grą dla mas.. Nie przesadzajmy..
I wg mnie opowiadanie historii w fahrenheicie było świetnie przemyślane, i gameplay ani przez chwile mnie nie zawiódł.
Tak więc ja, jak i pewnie większość graczy stwierdzenie "podciągnięty Fahrenheit" uważam za wielka zaletę ;)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpnia 25, 2008, 00:08:31 am »
I naprawdę jesteś jedną z nieliczynych osób które uważają fahrenheita za grę dla mas.. To prawie tak jakby nazwać MGS'a grą dla mas..

Porównywanie MGS do Fahrenheita w ramach "która jest bardziej dla mas" (pod każdym względem, poczynając od fabuły, jej prowadzenie, aż na gameplay'u kończąc) jest trochę... głupie, nie sądzisz? To nie ta liga.

Fahrenheit był grą dla mas (abstrahując już od tego, że każda gra z założenia powinna taką być); miał fajny klimat i świetne założenia, ale aż dziw mnie bierze, jak ludzie tą grę potrafią wywyższać :/. Spójrzcie na nią trochę bardziej krytycznie a zobaczycie, że znaczna część gry to nikomu niepotrzebne mini-gry (gra w koszykówkę, taniec, strzelanie na strzelnicy, granie na gitarze - wszystko oparte o dwa czteroprzyciskowe kółka, które trzeba odpowiednio "naciskać"), które wprawdzie nadają grze filmowego klimatu, ale nie wnoszą kompletnie nic zarówno do rozgrywki jak i do fabuły.

Widać na szczęście, że Cage w HR stara się poprawić błędy popełnione w Fahrenheice (m.in. zastąpienie tych dwóch kółek, które przez ponad połowę gry przysłaniały ekran, pojawiającymi się na bierząco przyciskami jednoznacznie przypisanymi do poszczególnych akcji).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpnia 25, 2008, 00:18:36 am »
To bardzo dobrze że HR będzie grą dla mas. Sprzeda się w dużej ilości i dostaniemy kontynuację świetnej gry. Okami nie było dla mas i dobrze na tym nie wyszło.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2008, 00:20:35 am wysłana przez MarcePan »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpnia 25, 2008, 00:22:53 am »
To bardzo dobrze że HR będzie grą dla mas. Sprzeda się w dużej ilości i dostaniemy kontynuację świetnej gry. Okami nie było dla mas i dobrze na tym nie wyszło.

Zgadzam się w stu procentach.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpnia 25, 2008, 01:26:07 am »
Porównywanie MGS do Fahrenheita w ramach "która jest bardziej dla mas" (pod każdym względem, poczynając od fabuły, jej prowadzenie, aż na gameplay'u kończąc) jest trochę... głupie, nie sądzisz? To nie ta liga.

Fahrenheit był grą dla mas (abstrahując już od tego, że każda gra z założenia powinna taką być); miał fajny klimat i świetne założenia, ale aż dziw mnie bierze, jak ludzie tą grę potrafią wywyższać :/. Spójrzcie na nią trochę bardziej krytycznie a zobaczycie, że znaczna część gry to nikomu niepotrzebne mini-gry (gra w koszykówkę, taniec, strzelanie na strzelnicy, granie na gitarze - wszystko oparte o dwa czteroprzyciskowe kółka, które trzeba odpowiednio "naciskać"), które wprawdzie nadają grze filmowego klimatu, ale nie wnoszą kompletnie nic zarówno do rozgrywki jak i do fabuły.


No cóż..  w mojej opini fahrenheit może jak najbardziej konkurować z mgs, pod względem fabuły. To dwie świetne w tym aspekcie gry.
A powiedz mi co nie dla mas masz w mgs'e? samotny bohater ratujący świat przed wielkim robotem hehe. Śmieje się teraz, ale sam widzisz, że
jeśli nazywamy fahrenheita grą dla mas, to będzie nią także mgs, jak i każda inna pozycja;]

I nie zgodzę się, że minigry były niepotrzebne. Pozwalały utożsamić się z bohaterami, i rozluźniały na czas ich trwania, by po chwili mroczny scenariusz
znowu nas zaskoczył. Te kółka na środku ekranu były, przyznaje, nie do końca przemyślane, toteż bardzo cieszy mnie, że w heavy rain
dostaniemy ten element w pełni, jak mniemam, dopieszczony;)

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpnia 25, 2008, 19:29:51 pm »
Tak sobie myślę - skoro taki mocarny exclusive jak  Killzone 2 będzie zlokalizowany to może i Heavy Rain  :-P

lupinator

  • Gość
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpnia 25, 2008, 19:32:45 pm »
Killzone jest od 1st part developera Sony, więc lokalizacja jest czymś normlanym. Heavy Rain już w takiej sytuacji nie jest.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpnia 26, 2008, 09:55:29 am »
Nigdy nie wiadomo. Heavy Rain ma duże wsparcie od Sony,a w zamian QD ma dostarczyć mocnego exclusive'a. Takie gry opłaca się lokalizować.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpnia 27, 2008, 22:33:53 pm »
3-4 gra, dla której warto kupić PS3, a gdzie reszta? :(

disneysecurity

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-08-2008
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpnia 28, 2008, 09:41:27 am »
hr akurat jeszcze nie wiadomo czy będzie warty kupna, poczekamy zobaczymy, a gdzie reszta? hmm, w 2009, przecież są fajne zapowiedzi
moje montage:

1.  ( zaznacz wcześniej opcje HQ pod obrazem, lepsza jakość, czytelniejsze trzcionki, itd..)

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:36:48 pm »
no to te 1-2 z 3-4 ;] a co do tego czy warta to powiem tak - na ps3 na pewno bo brak dobrych gier na tą platformę :(