Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 867631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1720 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:06:43 am »
Muszę się w końcu wybrać na coś do kina, bo od czasów MI III to sie nieco opuściłam w tym temacie.
Wczoraj zamiast meczu (;() oglądałam "Bad Boys". Prymitywne, ale miejscami dało się znieść.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Filmy
« Odpowiedź #1721 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:49:41 am »
ja polecam miłośnikom residenta 4 film populacja 436 naprawde film jest bardzo dobry
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1722 dnia: Czerwca 14, 2006, 15:21:49 pm »
Cytuj
Miś 2    
http://film.onet.pl/0,0,1338659,wiadomosci.html

Naprawde, nic nowego nie potrafia wymyslic, tylko łapia sie za klasyki. Az sie boje pomyslec jak beznadziejny bedzie ten film.

BTW
Kreca "Rejs 2" oraz nowa czesc "Alternatyw 4".

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1723 dnia: Czerwca 15, 2006, 16:09:57 pm »
The longest yard- kolejny film (niby komedia) z Adamem Sandlerem, którego nie znoszę. Amerykański standard- dobrzy (?) przestępcy vs źli (?) strażnicy grają w football w więzieniu. Kilka zabawniejszych scen, akcja jak to w amerykańskiej komedii. Typowy średniak.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1724 dnia: Czerwca 17, 2006, 17:17:33 pm »
dzisiaj ogladalem komedie " skok przez plot" eeee kolejny badziew dla dzieci, chyba jestem juz za stary na takie filmy, shreka jeszcze da sie ogladac, ale to mnie juz nie bawi :roll:

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Filmy
« Odpowiedź #1725 dnia: Czerwca 17, 2006, 17:22:57 pm »
Polowanie na druchny bardzo fajna komedia polecam  warto obejrzeć
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Cosmaty

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1726 dnia: Czerwca 17, 2006, 17:24:00 pm »
Cytat: "Walker"
chyba jestem juz za stary na takie filmy, shreka jeszcze da sie ogladac, ale to mnie juz nie bawi


E tam za stary, po prostu za mało wypiłeś ;)

Dziś sobie może obejrzę Pan i władca na końcu świata, podobno nudne, ale i tak w taką pogodę nauka odpada, w TV nic ciekawego...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1727 dnia: Czerwca 22, 2006, 00:08:06 am »
No i po kilku miesiącach od wydanai kupiłem Battle Royale2 i.... spodziewałem się czegoś strasznego, a miło się rozczarowałem.

Najpierw minusy:
- Riki rozwala (negatywnie)
- Dlaczego rząd po prostu nie zrzucił jakiejś rąbanej da-bomb, jeśli wiedzieli gdzie się terroryści ukrywają?
- Riki nie potrafi wymówić nazwy filmu w którym występuje
- Skoro rządowi zależy na wygranej zawodników, to czemu utrudnia im zadanie na wszelkie sposoby?
- Riki jest niefajny, bo nosi długi skórzany płaszcz jak z matrixa, gestykuluje jak włoch na dopingu, wpierdziela leki jak tiktaki, a po cichu pewnie jest depeszowcem.
- Dlaczego akcji żołnierzy nie wspierało żadne lotnictwo? Nawet jeden helikopter?
- Riki jest niefajny, bo pojawia się w środku pola bitwy ubrany w szorty i podkoszulek.
- Skąd ten rąbany tunel się wziął? Jeśli był, to nikt w rządzie nie wiedział o jego istnieniu?
- Riki jest niefajny bo miał też ze sobą piłkę w trakcie tej bitwy i chciał grać w football.

A teraz plusy:
- Naprawdę ciekawie poprowadzona fabuła
- Dobry pomysł z łączeniem uczestników  w pary
- Świetny klimat (Fallout Tactics się przypomina)

Nie liczy się ilość plusów i minusów, ale ich wartość naturalnie- tak na 7/10, dlatego mogę polecić to każdemu komu przypadła 1 część do gustu.

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1728 dnia: Czerwca 22, 2006, 00:31:27 am »
Cytat: "Cosmaty"
Cytat: "Walker"
chyba jestem juz za stary na takie filmy, shreka jeszcze da sie ogladac, ale to mnie juz nie bawi


E tam za stary, po prostu za mało wypiłeś ;)

Dziś sobie może obejrzę Pan i władca na końcu świata, podobno nudne, ale i tak w taką pogodę nauka odpada, w TV nic ciekawego...


Oj, Pan i władca na koncu świata to coś naprawde NIEWARTE polecenia. Chyba ża ktoś lubi chaotyczne niezrozumiałe i kiczowate sceny walk na statku :D

lupinator

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1729 dnia: Czerwca 22, 2006, 14:08:59 pm »
Byłem w kinie na...... Tristan i Izolda ( :lol:  :lol: ) Spodziewałem się mega kiczu a tu nawet mile zaskoczenie - film bardzo fajny  :mrgreen: Niezła historia i świetna gra aktorów. Super przedstawienie średniowiecza a obyło się bez epickich wojen. Polecam

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1730 dnia: Czerwca 22, 2006, 14:28:39 pm »
Cytat: "playing girl"

Oj, Pan i władca na koncu świata to coś naprawde NIEWARTE polecenia. Chyba ża ktoś lubi chaotyczne niezrozumiałe i kiczowate sceny walk na statku :D


Jesli dla ciebie ten film byl kiczowaty i niezrozumialy to wole nieznac twojego gustu filmowego :roll:

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1731 dnia: Czerwca 22, 2006, 14:30:17 pm »
Cytat: "Bystry"
Cytat: "playing girl"

Oj, Pan i władca na koncu świata to coś naprawde NIEWARTE polecenia. Chyba ża ktoś lubi chaotyczne niezrozumiałe i kiczowate sceny walk na statku :D


Jesli dla ciebie ten film byl kiczowaty i niezrozumialy to wole nieznac twojego gustu filmowego :roll:


Są gusta i guściki, mi akurat nie podobał się Pan i władca.

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1732 dnia: Czerwca 22, 2006, 14:33:16 pm »
Ja rozumiem ze ten film nie kazdemu moze sie podobac ale uznac go za kiczowaty to gruba przesada. Ale jak sie spodziewalas po tym filmie drugich Piratow z Karaibow z boskim Johnnym Deppem to sie nie dziwie ze ci sie nie spodobal.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Filmy
« Odpowiedź #1733 dnia: Czerwca 23, 2006, 18:31:05 pm »
Wiesz, ja na przykład wolę komicznych "Piratów.." i przechodzącego samego siebie (tzn. jest ostro poryty :D ) Deppa, z których mogę nieźle pozlewać i poprawić sobie humor, niż oglądać jakiś przepełniony patosem film typu "Pana i władcy". Z "panów" i "władców" to preferuję "Pan życia i śmierci". Świetny film, oj tak...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #1734 dnia: Czerwca 24, 2006, 15:19:58 pm »
wszym polecam "Malego Otika", hardkorowy film produkcji czeskiej...
dlaczego hardkorowy?ano wyobrazcie sobie targowisko, kolejka ludkow przed lada z ktorej anonimowy kolezka sprzedaje...niemowleta.nic to jednak,  ow anonimowy wylawia dzieciatka z wody niczem swiateczne karpie..:)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Filmy
« Odpowiedź #1735 dnia: Czerwca 24, 2006, 15:50:23 pm »
Obejzalem ostatnio Wiernego Ogrodnika(The Constant Gardener), za ktorego rezyserie odpowiedzialny jest Fernando Meirelles, kolo odpowiedzialny za genialne Miasto Boga. Nie bede sie dlugo rozpisywal na temat fabuly filmu, napisze jedynie, ze opowiada ona historie angielskiego dyplomaty, ktorego zona zostala zamordowana w podczas podrozy sluzbowej w Afryce. Sam film opowiada o problemach krajow trzeciego swiata i wyzysku biedakow przez firmy farmaceutyczne, ktore testuja na afrykanskiej ludnosci nowe leki. Film jest dosyc trudny w odbiorze, nie ma w nim zbednego efekciarstwa i owijania w bawelne, przez co moze sie niektorym nie spodobac, ale ja polecam go z czystym sumieniem wszystkim fanom dobrego, glebokiego i dajacego do myslenia kina.

9/10
Fryty tyty dotknij pyty

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Filmy
« Odpowiedź #1736 dnia: Czerwca 24, 2006, 15:53:15 pm »
Ja wczoraj oglądałem Niewidzialny i nawet fajny film z Jamie Foxem
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1737 dnia: Czerwca 24, 2006, 19:06:28 pm »
Cytat: "kun"
wszym polecam "Malego Otika", hardkorowy film produkcji czeskiej...
dlaczego hardkorowy?ano wyobrazcie sobie targowisko, kolejka ludkow przed lada z ktorej anonimowy kolezka sprzedaje...niemowleta.nic to jednak,  ow anonimowy wylawia dzieciatka z wody niczem swiateczne karpie..:)


tak film na podstawie bajki, opowiadania czy basni (niech rozsadzi ten kto sie zna ;)) przeniesiony w dzisiejsze realnia,

mnie ten film zameczyl kompletnie, zapowiadal sie dobrze, ale rozciaganiety do niedoprzetrawienia, nuda nuda nuda, na dodatek kupa niedorzecznosci i glupot,

szkoda tracic czas, moim zdaniem lepiej zalatwic sobie ksiazke z ta bajka z obrazkami i poogladac w oryginale
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1738 dnia: Czerwca 24, 2006, 20:05:49 pm »
w Środę Japonśki RING na TVP2. Ostrooo

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Filmy
« Odpowiedź #1739 dnia: Czerwca 24, 2006, 20:08:56 pm »
Jedynka czy dwójka?? :shock:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1740 dnia: Czerwca 24, 2006, 20:22:58 pm »
I nie obejrzę- ja to mam szczęście czasem...
Ale TVP czasem się postara trzeba przyznać- dzisiaj Cube.

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1741 dnia: Czerwca 25, 2006, 18:03:26 pm »
Wczoraj byłam wreszcie na Silent Hill- i się nie zawiodłam, pewnie dlatego że cudów na kiju się tez nie spodziewałam :) Większość scen mnie śmieszyła, ale jeśli ktoś jest fanem serii, to warto obejrzeć, jednak bez wielkich oczekiwań ;)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1742 dnia: Czerwca 26, 2006, 13:27:38 pm »
Ja wreszcie miałem trochę czasu na obejrzenie paru filmów, po które już bardzo dawno temu chciałem sięgnąć. Jednym z nich był "Hitch", lekka komedia z Evą Mendes i Willem Smithem, traktująca o miłości, itd. Hmm, film nie zadziwia, ale - co najważniejsze - jest zabawny i nie usypia. Uważam, że Will Smith bardzo dobrze spisał się w roli - uwaga, głupia nazwa - lekarza serc. Mógłby częściej grać w pozycjach tego typu. Poza tym, w moje ręce wpadła "Szkoła Rocka" z Jackiem Blackiem. Szczerze powiedziawszy, miałem doczynienia wielokrotnie z tymże filmem, ale dopiero dwa dni temu, w sobotę, mogłem obejrzeć go w całości. Jak pewnie wielu z Was wie, jest to komedia, mówiąca o pewnym kolesiu, który uporczywie chce założyć zespół rockowy. W końcu wpada na pomysł, by... No i, tego się dowiecie, jak obejrzycie ;). Lekka, amerykańska komedia z dość ciekawą fabułą. Polecam :).

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1743 dnia: Czerwca 26, 2006, 13:39:22 pm »
Ja ostatnio ogladałem:
"The Ring Zero" - niestety film robil ktos inny i troche mu brakowało chocby do jedynki, ale i tak dobry film.
"Cośtam i data" - tytułu nie pamietam :lol: ale nawet ciekawy film azjatycki. Wojsko przenosi sie do czasów Samurai gdzie ze soba m.in. walcza. Fabuła nie jest głupia, mi sie spodobała, ciekawa.
"Marebito" - kolejne arcydzieło azjatyckich horrorów. Klimatyczny, no i jak przystało na azjatycki horror trzymajacy w napieciu film. Cudo.
"The Hostel" - to juz nie jest azjatycki film ;) Na poczatku troszke nudnawy, potem robi sie bardzo ciekawe. Fabuły nie bede zdradzal, ale torturowanie ludzi i klimat fabryki jest niezły.
"Transporter 2" - kolejny dobry film. Nie zabrakło równiez kilku kwasów z których mozna sie niezle posmiac :lol:
Cos tam jeszcze pewno sie ogladalo, ale nie pamietam :mrgreen:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Filmy
« Odpowiedź #1744 dnia: Czerwca 26, 2006, 14:34:26 pm »
Cytat: "Ako"
"The Hostel" - to juz nie jest azjatycki film Wink Na poczatku troszke nudnawy, potem robi sie bardzo ciekawe. Fabuły nie bede zdradzal, ale torturowanie ludzi i klimat fabryki jest niezły.

Przy tym filmie palce maczał Tarantino, nie? W sumie jak zobaczyłem sobie trailer tego filmu to nieco wymiękłem i nie jestem pewien czy byłbym w stanie go oglądnąć...
Cytat: "Ako"
"Transporter 2" - kolejny dobry film. Nie zabrakło równiez kilku kwasów z których mozna sie niezle posmiac Laughing
Cos tam jeszcze pewno sie ogladalo, ale nie pamietam

Jedynka była świetnym filmem (matka głównego bad-assa: "co mu się stało??", główny bad-ass: "sam się postrzelił, mamo!" :lol: ), ale w dwójce rozwaliły mnie negatywnie akcje typu: wyskoczenie BMW z hopki, obrót nią o 360 stopni w powietrzu, zerwanie podczas lotu bomby zamontowanej pod nadwoziem za pomocą haka, a następnie gładkie lądowanie. No ja bardzo przepraszam, toż to lekka przesada :|


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1745 dnia: Czerwca 27, 2006, 14:41:42 pm »
no i wlasnie o takich kwasach mowa :lol:

A the hostel jak pisales, dzielo Tarantino. Moze i jest kilka akcji calkiem niezlych o katowaniu ludzi, ale warto to obejrzec. Te akcje nie sa takie straszne ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1746 dnia: Czerwca 27, 2006, 14:47:35 pm »
Cytat: "Ako"
"The Hostel" - to juz nie jest azjatycki film  Na poczatku troszke nudnawy, potem robi sie bardzo ciekawe. Fabuły nie bede zdradzal, ale torturowanie ludzi i klimat fabryki jest niezły.

Straszna cienizna i raczej z Tarantino to tam tylko hektolitry krwi są.

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1747 dnia: Czerwca 27, 2006, 15:07:54 pm »
oto moje hity urlopowe które można polecić na te upalne dni (czyt. nie skłaniające do zbytniego wysilania szarych komórek):)

X-Men: Ostatni bastion - Po fali krytyki która przelała sie po tym filmie nie oczekiwałem rewelacji ale zostałem bardzo mile zaskoczony niezłe efekciki i fajna praca kamery.

13 Dzielnica - staroć ale właśnie zakupiłem dvd z tym filmikiem i poraz kolejny miło spędziłem czas przy wyczynach Davida Belle i Cyrila Raffaeli

Ultraviolet - fabuła strasznie gówn.... ale Mila Jovovic jak zawsze cudowna :)
DRES GENERATION MEMBER

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1748 dnia: Czerwca 27, 2006, 21:20:20 pm »
Taxi - zawiodlam sie, jak dla mnie nudny film, chociaz sceny poscigow niezle.

Hostel - tez lipa, nazwisko Tarantino wykorzystane czysto komercyjnie. Jest pare ostrych motywow, takze popatrzec mozna jesli ktos lubi krwawe filmy, ale ogolnie niewykorzystany potencjal...

Lost and Delirious - swietny dramat opowiadajacy o nastolatkach z pewnej zenskiej szkoly... zadnych slodkich ubarwien, czysta prawda, swietna gra aktorska.

Silent Hill - ...co tu duzo mowic ;) najlepsza ekranizacja gry. Film wgniotl mnie w fotel, nawet moj ojciec byl pod wrazeniem  :lol:  must see

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1749 dnia: Lipca 02, 2006, 00:09:30 am »
Vanilla Sky - ten film widziałem już że 3 razy ale 1 raz oglądałem go do końca. Kurde, dobry film, gdy juz tylko myślało się że wiadomo o co chodzi akcja kompletnie się zmieniała. I kurde, co się ze mną dzieję,  pod konie filmu niz  gruchy ni z pietruchy się popłakałem :oops:  :roll: Trzeba odstawić to picie ;) Hmm.. koniec filmu i to "open your eyes" Jestem pewny że to była ona w nowym wcieleniu :mrgreen:

Dobry film!

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1750 dnia: Lipca 02, 2006, 13:35:26 pm »
Co do Hostel'a to zawiodlam sie strasznie :/ Zapowiadal sie naprawde klimatyczny filmik, ale niestety nie pokazano tu oryginalnej tworczosci Tarantino.
Zastanawiam sie nad Silent Hill'em bo wiekszość ludzi mowi mi ze nie ma sensu ogladac tego filmu bo to strata czasu :| Poprostu kolejna realizacja przecietnego filmu na podstawie gry hmm.. Szczerze mowiac nie wiem czy w to wierzyc, wiec poprostu musze to zobaczyc.
X-men 3 ... dla mnie to byla poprostu katastrofa.. zastanawialam sie ilu jeszcze podstawowych bohaterow zginie O_o ehh ale najwazniejsze ze Storm byla jedna z wazniejszych osob w filmie i wreszcie pokazali na co ja stac :]
A teraz mam zamiar zobaczyc Scary Movie 4 chodz nie wiem czy warto..
Buzka

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Filmy
« Odpowiedź #1751 dnia: Lipca 02, 2006, 14:03:03 pm »
Ja polecam Memento bardzo dobrty film
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1752 dnia: Lipca 02, 2006, 17:29:41 pm »
Cytat: "Nice Girl"
Zastanawiam sie nad Silent Hill'em bo wiekszość ludzi mowi mi ze nie ma sensu ogladac tego filmu bo to strata czasu Neutral Poprostu kolejna realizacja przecietnego filmu na podstawie gry hmm.. Szczerze mowiac nie wiem czy w to wierzyc, wiec poprostu musze to zobaczyc.


O_O ciekawe kto tak mówi oO'

Cosmaty

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1753 dnia: Lipca 02, 2006, 18:48:10 pm »
Cytat: "Mikes"
ciekawe kto tak mówi


w kazdym programie tv lub innej pani domu, na koncu tam gdzie filmy opisuja 'znawcy tematu'...

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1754 dnia: Lipca 02, 2006, 19:14:16 pm »
Cytat: "Nice Girl"
A teraz mam zamiar zobaczyc Scary Movie 4 chodz nie wiem czy warto..


ogladalem i musze stwierdzic ze najgorsza czesc, wrecz idiotyczne sceny, ogolnie film raczej slaby

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #1755 dnia: Lipca 02, 2006, 19:50:04 pm »
Jak cała ta kretyńska seria... Pamiętam, że poszedłem do kina na jedynkę - byłem jeszcze młody, niewinny i raczej jeszcze nie zgorszony takimi śmieciami, więc po 10 min byłem autentycznie tak zażenowany, że mało nie wyszedłem z kina. W fotelu zatrzymała mnie tylko świadomość wydania tych 10 zeta... Z resztą - nawet dzisiaj odczuwam już przesyt i lekkie obrzydzenie ta całą przemocą i bezsensowną sieczką w grach - ile można?? Trza kupić DS'a... :?

A nawiązując do tematu - polecam film "Dzienniki motocyklowe" opowiadający pewien okres z młodości Che Guevary (wybaczcie błędy pisowni :P). Pouczająca, momentami wzruszająca, prawdziwa historia o prawdziwych ludziach. Z przesłaniem i morałem, jednak niedopowiedzianym i niejednoznacznym. Taka refleksja o życiu. Poucza.
GT: Trusio

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1756 dnia: Lipca 02, 2006, 20:09:27 pm »
Cytat: "Mikes"
Cytat: "Nice Girl"
Zastanawiam sie nad Silent Hill'em bo wiekszość ludzi mowi mi ze nie ma sensu ogladac tego filmu bo to strata czasu Neutral Poprostu kolejna realizacja przecietnego filmu na podstawie gry hmm.. Szczerze mowiac nie wiem czy w to wierzyc, wiec poprostu musze to zobaczyc.


O_O ciekawe kto tak mówi oO'


Wiekszosc moich znajomych, ktorzy juz ogladali  :? Chodz prawde mowiac to oni chyba bardziej znaja sie na piciu piwa i komentowaniu piersi lasek... Tak czy inaczej mam zamiar przekonac sie na wlasne oczy, bo jak ogladalam jak to krecili na Hyperze to podobal mi sie ogolny klimat.

A co do Scary Movie to juz 3 mi sie nie zabardzo podobala... Powinni zakonczyc chyba na 2 :/
Hmm zastanawia mnie, kiedy wejdzie do kin film "Dead or Alive"  :roll: W zasadzie trailer byl troche plytki, ale moze ten film bedzie mial potencjal. Bo jak spiernicza moja ulubiona serie to...  :evil:

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1757 dnia: Lipca 02, 2006, 20:20:13 pm »
Cytat: "Nice Girl"
Cytat: "Mikes"
Cytat: "Nice Girl"
Zastanawiam sie nad Silent Hill'em bo wiekszość ludzi mowi mi ze nie ma sensu ogladac tego filmu bo to strata czasu Neutral Poprostu kolejna realizacja przecietnego filmu na podstawie gry hmm.. Szczerze mowiac nie wiem czy w to wierzyc, wiec poprostu musze to zobaczyc.


O_O ciekawe kto tak mówi oO'


Wiekszosc moich znajomych, ktorzy juz ogladali  :? Chodz prawde mowiac to oni chyba bardziej znaja sie na piciu piwa i komentowaniu piersi lasek... Tak czy inaczej mam zamiar przekonac sie na wlasne oczy, bo jak ogladalam jak to krecili na Hyperze to podobal mi sie ogolny klimat.

A co do Scary Movie to juz 3 mi sie nie zabardzo podobala... Powinni zakonczyc chyba na 2 :/
Hmm zastanawia mnie, kiedy wejdzie do kin film "Dead or Alive"  :roll: W zasadzie trailer byl troche plytki, ale moze ten film bedzie mial potencjal. Bo jak spiernicza moja ulubiona serie to...  :evil:


Zakładam, że znajomi nie mają pojęcia o fabule gry. W tym przypadku, każdy laik twierdzi, że SH jest bez sensu, jednak IMO kiedy się go chociaż troche rozumie, jest całkiem niezły. :)

Scary movie 3 był nienajgorszy JESZCZE, ale 4 ? n/c

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Filmy
« Odpowiedź #1758 dnia: Lipca 02, 2006, 21:43:27 pm »
Cytat: "playing girl"
Cytat: "Nice Girl"
Cytat: "Mikes"
Cytat: "Nice Girl"
Zastanawiam sie nad Silent Hill'em bo wiekszość ludzi mowi mi ze nie ma sensu ogladac tego filmu bo to strata czasu Neutral Poprostu kolejna realizacja przecietnego filmu na podstawie gry hmm.. Szczerze mowiac nie wiem czy w to wierzyc, wiec poprostu musze to zobaczyc.


O_O ciekawe kto tak mówi oO'


Wiekszosc moich znajomych, ktorzy juz ogladali  :? Chodz prawde mowiac to oni chyba bardziej znaja sie na piciu piwa i komentowaniu piersi lasek... Tak czy inaczej mam zamiar przekonac sie na wlasne oczy, bo jak ogladalam jak to krecili na Hyperze to podobal mi sie ogolny klimat.

A co do Scary Movie to juz 3 mi sie nie zabardzo podobala... Powinni zakonczyc chyba na 2 :/
Hmm zastanawia mnie, kiedy wejdzie do kin film "Dead or Alive"  :roll: W zasadzie trailer byl troche plytki, ale moze ten film bedzie mial potencjal. Bo jak spiernicza moja ulubiona serie to...  :evil:


Zakładam, że znajomi nie mają pojęcia o fabule gry. W tym przypadku, każdy laik twierdzi, że SH jest bez sensu, jednak IMO kiedy się go chociaż troche rozumie, jest całkiem niezły. :)

Scary movie 3 był nienajgorsza JESZCZE, ale 4 ? n/c


W 4 najbardziej wyczesany motyw to rozmowa po "japońsku" x)

Co do SH to ...polecam!Każdemu kto widział wszystkie bądź większość ekranizacji gier video...SH wychodzi z tego wsystkiego zwycięzko.A niektóre motywy zawarte w filmie ucieszą każdego kto grał we wszystkie części.Niestety nie zbadałam reakcji "postronnych".
Tak czy inaczej oglądając starajcie się wczuć a nie śmiać się ze wszystkiego tak jak ja to robiłam ...chodziaż w gruncie rzeczy też z tego jest niezła komedia :D

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1759 dnia: Lipca 03, 2006, 01:19:26 am »
Ja biedny z ziomami z miasta czekamy na Sillent Hilla ale cos sie nie zapowiada zeby byl nawet w lipcu u nas w miescie...szkoda :(

Nie polecam filmu "Detonator" film z 2006 ,Wesley Snipes w roli glownej ale gniot jakich malo....film tylko DFV(Directed For Video.......)