Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 867626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1760 dnia: Lipca 03, 2006, 07:19:12 am »
Obejrzałem "Red Eye", całkiem przyjemne poza tym, że zachowanie bohaterki zakrawa na kpinę (tatuś może dostać kulkę, a ta się zastanawia). Dzisiaj pewnie zobaczę "Stealth", nastawiony jestem na gniot, ale zobaczymy.

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1761 dnia: Lipca 04, 2006, 10:00:58 am »
Bardzo dobrze jestes nastawiony.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Filmy
« Odpowiedź #1762 dnia: Lipca 04, 2006, 10:29:28 am »
Ja wczoraj z nudów obejrzałem komedie z Ice cube Daleko Jeszcze niezły film i luzacki w sam raz na letni wieczór
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Filmy
« Odpowiedź #1763 dnia: Lipca 04, 2006, 11:09:58 am »
Posejdon - bardzo fajnie zrobiony film, doskonale pokazany statek pasazerski i ludzie tam pracujacy


ale ja mam zboczenie na punkcie statkow wiec wiadomo :]

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1764 dnia: Lipca 04, 2006, 11:27:11 am »
Cytat: "Havana"
ale ja mam zboczenie na punkcie statkow wiec wiadomo :]

hmmm jakaś nowa dewiacja ??

Ale wracając do tematu stanowczo NIE polecam filmu "komedia romantyczna" takieko gów.. nie widziałem nigdy wcześniej. "Scary movie 4" przy tym to bardzo śmieszny film z wyrafinowanym poczuciem humoru.
DRES GENERATION MEMBER

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1765 dnia: Lipca 04, 2006, 17:21:56 pm »
Cytat: "Robson"
Bardzo dobrze jestes nastawiony.

Ej no, nie było tak źle. Filmik nawet niezły, myślałem, że będą ten samolocik gonić do końca filmu, a jednak nie. Fajne zagranie, ale znowu czarny zginął na początku, ups  :lol:
Chyba sobie jeszcze raz "Kontakt" z J.Foster zapuszczę, oglądałem 5 razy i nadal mi mało. :shock:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1766 dnia: Lipca 04, 2006, 17:30:34 pm »
Castor badz tak mily i ZAZNACZAJ SPOILERY DO JASNEJ CHOLERY!!!!!!!!!!!!!!!! dziekuje za uwage ;)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1767 dnia: Lipca 06, 2006, 12:32:24 pm »
widział ktoś juz Dublerów? Niby pierwsyz polski film z tyloma efektami spejcalnymi ale znajac życie kaszana. Widział ktoś?

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Filmy
« Odpowiedź #1768 dnia: Lipca 14, 2006, 11:59:37 am »
Carrie- Po pierwsze film bardzo dobry i warto to sobie na wstępie powiedzieć jest to jeden z lepszych horrorów.Fabuła przedstawia się mniej więcej tak:
Główna bohaterka – dziewczyna w maturalnej klasie obiekt drwin szkolnych koleżanek i kolegów- przeżywa prawdziwy horror mianowicie w czasie brania prysznica po lekcji w-fu z przerażeniem spostrzega, że z jej ciała wydobywa się krew. Wielce zaniepokojona biegnie do „koleżanek”, które to zorientowawszy się, o co chodzi zaczynają się śmiać i rzucać w nią tamponami i ręcznikami dopiero nauczycielka przerywa ten paskudny koszmar.Jak doszło do tego, że w takim wieku nie miała pojęcia, co się stało? Winę za to ponosi jej matka fanatyczka religijna, która przerażona wizją dorośnięcia córki starała się ten fakt przed nią ukryć. Z czasem dowiadujemy się, iż miała w tym pewne raje. Bo jak się okazuje Carrie nie tyle przemienia się w kobietę, co w czarownicę.
Za reżyserie odpowiada Brania De Palma a scenariusz oparty jest na powieści Stephena Kinga (jest to chyba jego pierwsza oficjalna książka)pod tym samym tytułem.
Całość jest dość klimatyczna (Muzyka jak to w filmach tej klasy idealnie współgra z obrazie), ale jak na horror za mało tu motywów, które mogłyby przestraszyć a w zasadzie to w ogóle ich tu niema. Wiele scen jest mocno przerysowanych, co w oczywisty sposób ułatwia ich odbiór i sprawia, że zapadają w pamięci
W filmie ujawnia się fanatyczną wręcz antychrześcijańskość Kinga można odnieść wrażenie, że za całe nieszczęście odpowiada matka a raczej jej wiara nie jest to oczywiście wina bezpośrednia, bo za tym jak zwykle stoją „źli ludzie”. Jednak sprawa jest nieco grubsza nie wiara jest tu winna tylko sama Carrie. Rodzicielka oczywiście też nie jest kryształowo czysta kobieta od początku wiedząc, co się święci ukrywała ten fakt przed córką, ale głównie przed samym sobą najpewniej bojąc się myśli o łatwym rozwiązaniu problemu. Ale to nikt inny tylko Carrie w wyniku swej próżności zderzonej z rzeczywistością oddaje się mocy szatana by ten za nią rozwiązał jej problemy. On wykorzystuje to w bezwzględny sposób w pierwszej kolejności krzywdząc tych, którzy są jej najbliżej.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1769 dnia: Lipca 15, 2006, 14:20:08 pm »

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1770 dnia: Lipca 15, 2006, 17:15:23 pm »
Ostatnio w kinie byłam na 2 filmach: "Ona to on" i "Lessie". Pierwszy (drugi w sumie też) pozbawiony jest szerzej znanych aktorów, co niekoniecznie musi być minusem. "She's the man" to dosyć zabawna komedia, ale bardzo odbiegająca od rzeczywistości. A historia o psie, który powracał do pana nigdy mnie nie interesowała...

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1771 dnia: Lipca 15, 2006, 19:22:58 pm »
Cytat: "Miriam Mirtail"
Ostatnio w kinie byłam na 2 filmach: "Ona to on" i "Lessie". (...) A historia o psie, który powracał do pana nigdy mnie nie interesowała...

Moje pytanie brzmi: po co w takim razie poszłaś? :roll:  :oops:

Enyłej ostatnio byłem na Omenie. Moja luba podskakiwała z 4 razy, ale film trącił ch... Słaby remake, pozbawiony mrocznej, tajemniczej otoczki, straszący banałami, które opierały sie na schemacie 'cisza -> nagłe uderzenie -> cisza'. Słabiutko, bardzo... Zobaczymy jak tam mainstreamowe arcydzieło z Dżonym... jeszcze kilka dni.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1772 dnia: Lipca 16, 2006, 13:11:21 pm »
@Tarniak: Bo nie miała, chociażby, nic innego do roboty? ;)

Tak czy siak, ostatnio, tzn. jakieś parę tygodni temu, wreszcie miałem okazję obejrzeć "Dzień Świra". Jakby kto nie wiedział, to to taki film o nauczycielu języka polskiego, którego gra Marek Kondrat. Nauczyciel ten ma problemy ze sobą, itd. Reżyserem jest Marek Koterski. Uważam, że film jest bardzo dobry i polecam go wszystkim, ogólnie, ale szczególnie tym, którzy widzieli jedynie "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" (reżyser ten sam, aktorzy Ci sami). Jeżeli oczywiście film ten przypadł im do gustu. Pozdrawiam.

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1773 dnia: Lipca 16, 2006, 18:09:13 pm »
Poszłam, bo było za darmo:P Lepsze kino niż siedzenie w domu w końcu.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1774 dnia: Lipca 16, 2006, 23:37:25 pm »
Ja czekam na Piratów z Karaibów poniewasz wierze że ten film mie nie zawiedzie, bo w tym roku obejrzałem może jeden fajny film  :(  :evil:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Filmy
« Odpowiedź #1775 dnia: Lipca 16, 2006, 23:44:58 pm »
Piraty dobre są, nie zawiedziesz się ;)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1776 dnia: Lipca 18, 2006, 09:17:26 am »
Over the Hedge - bajeczka , na którą się strasznie napaliłem po przeczytaniu paru recek w gazetach .Niestety , po pewnym czasie musiałem zweryfikować swoje poglądy na temat tego filmu .Bohaterowie zwierzątka mają swój urok , ale oprócz drżącego ogonka żółwika i przebiegłego szopa nie ma tam żadnych ciekawych typków .Wiewiór jest wariacki ,ale tylko czasami zabawny.Powtarzanie tego samego motywu pędziwiatra , plecącego tysiąc słów na  minute nie jest zabawne , a wręcz nudne . Sporo jest przestojów , przez które  wypaczają ostateczny werdykt tego letniego kina . Bo to jest dokładnie takie typowe letnie kino , podczas którego widz się rozluznia i dobrze bawi .Ja z tego seansu wyszedłem rozluzniony ,ale i też lekkie zawiedziony niewykorzystanym potencjałem .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1777 dnia: Lipca 18, 2006, 09:23:52 am »
Skok przez plot, nudy nudy i jeszcze raz nudy, komedia roku??? taaa chyba dla 5 latkow, a ja czekam na Piratow z Karaibow 2, ponoc jest calkiem calkiem

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1778 dnia: Lipca 18, 2006, 13:25:43 pm »
Zakochany bez pamięci - coż za ambiwalentnie popier*olony film. Ryje pokaźną dziurę w głowie, pomimo tego, że obsada wcaleby tego nie sugerowała (Jim Carrey, Kate Winslet, Kirsten Dunst, Elijah Wood O_o). Film naprawdę ciężkostrawny więc bez odpowiedniego dołującego klimatu zalecam nieoglądać, bo zapewne znudzi i rozczaruje.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Filmy
« Odpowiedź #1779 dnia: Lipca 23, 2006, 21:39:24 pm »
Polecam: Pitch Black, The Chronicles of Riddick,

Komedia: Date Movie, Scar Movie 4, takie sobie ale poprawia humor

Komedia romantyczna, Just Friend i Waiting.

Możecie mi polecic cos ciekawego, najlepiej fajna komedia z laskami ;]

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1780 dnia: Lipca 23, 2006, 22:41:08 pm »
Cytat: "Colt"
Możecie mi polecic cos ciekawego, najlepiej fajna komedia z laskami ;]


Girl Next Door, "Dziewczyna z sąsiedztwa" bodajże po Polsku. Jeśli chodzi o komedię z frajerami i mega fajną laską (Elisha Cuthbert :)), a nie jakimś plastikiem napompowanym babsztylem, to musisz ten film sprawdzić.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1781 dnia: Lipca 23, 2006, 23:14:17 pm »
Obie częsci Piratów sa bardzo fajne, dwójka może za bardzo przeładowana i długa. Na jedynkę poszedłem bo dziewczyna bardzo lubiła Deppa, i rzeczywiście koles daje w tym filmie rade, bardzo mi się podobała ta rola. Styl "przejaskrawionej cioty" (recenzja w Przekroju)  :)

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1782 dnia: Lipca 23, 2006, 23:19:25 pm »
On chciał komedie z laskami, a Keyra choć wdzięczna myśle, że nie trafi w jego...

Cytat: "Colt"
Date Movie, Scar Movie 4, takie sobie ale poprawia humor


...gusta :).

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1783 dnia: Lipca 24, 2006, 00:19:34 am »
Colt po co ci komedia z laskami? jak mozesz sobie how high lub Van Wildera puścić :D (ale Tarniak racje ma- Girl Next Door to film bardzo przyjemny i wart obejrzenia... mnie w paru momentach porobił.

ale i tak polecam "Jersey Girl", z tym ze zaznaczam ze to nie jets w stylu american pie, noramlna komedia (dramatu i obyczajówki też dużo), sympatyczna!
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1784 dnia: Lipca 24, 2006, 09:54:23 am »
Colt może 100 dziewczyn i ja? Film fajny, jeden facet i cały akademik lasek, niektore gagi po proatu rozwalają, polecam :mrgreen:

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1785 dnia: Lipca 24, 2006, 10:13:45 am »
Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc może dam tutaj. Jestem świeżo po seansie Give 'em The Boot, filmu Tima Armstronga (Operation Ivy, Downfall, Rancid, Transplants).

http://www.epitaph.com/artists/album/459/


Cytat: "Epitaph"
Featuring eighty-two minutes of extremely rare, never-before-seen international concert performance footage of bands such as Rancid, Joe Strummer and the Mescaleros, Dropkick Murphys, The Slackers, Roger Miret and the Disasters and Tiger Army - to name just a few, the GIVE 'EM THE BOOT DVD is a gritty look into the underworld of Hellcat Records through the eyes of founder Tim Armstrong and a hoard of his Hellcat family members! Highlights include performances and extra footage from tours such as the Rancid/ NOFX tour, the first Lars Frederiksen And The Bastards tour, various headline tours and both Hellcat Records’ Punks VS. Psychos Tours.


Dość powiedzieć, że dobrano tak zajebiste zespoły z Hellcatu i przyjaciół Tima, że głowa mała. Jest nawet krótki tribute dla Operation Ivy na akustyku. W filmie pojawia się także wokalista zespołu AFI, który był na trasie z Rancidem. Widać, ze w Hellcatcie panuje prawdziwie rodzinna atmosfera.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Filmy
« Odpowiedź #1786 dnia: Lipca 24, 2006, 11:03:59 am »
Cytat: "<Aras>"
Colt po co ci komedia z laskami? jak mozesz sobie how high lub Van Wildera puścić :D (ale Tarniak racje ma- Girl Next Door to film bardzo przyjemny i wart obejrzenia... mnie w paru momentach porobił.

ale i tak polecam "Jersey Girl", z tym ze zaznaczam ze to nie jets w stylu american pie, noramlna komedia (dramatu i obyczajówki też dużo), sympatyczna!



Lubie sie pośmiać i przy okazji sobie popatrzec :P  Oczywiscie kazda komedia sie nada ale zawsze filmy z laskami sa u mnie milej widziane ;p

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1787 dnia: Lipca 29, 2006, 19:33:59 pm »
Ogladalem dzisiaj "Ekspryment" ("Das Experiment"). Bardzo dobry film- historia oparta jest na faktach. Opowiada o pewnym eksprymencie (reagowanie czlowieka na przebywanie w wiezieniu), ktory wymyka sie z pod kontroli. Polecam.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1788 dnia: Lipca 30, 2006, 10:10:28 am »
Widział ktoś już 'Piratów...'? Jeśli tak to BARDZO proszę o opinie.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1789 dnia: Lipca 30, 2006, 16:09:35 pm »
@Tarniak: Ja widziałem. Nic specjalnego. Pierwsza część jest o wiele lepsza. Co prawda, "Piraci z Karaibów i Skrzynia Umarlaka" jest filmem zabawnym, ale niczym nie zaskakuje. Jest parę fajnych akcji, to fakt. No ale, niestety, po godzinie żarty przestają bawić, film staje się nudny, a Ty zaczynasz odliczać sekundy do końca seansu. Jeśli podobali Ci się "Piraci z Karaibów i klątwa Czarnej Perły", lubisz Deepa (po raz kolejny zagrał świetnie, znowu był najlepszy ze wszystkich ;)), podoba Ci się Keira (no, jej postać wreszcie nabrała rumieńców, stała się ostrzejsza, bardziej zdecydowana) i nawet przepadasz za Bloomem (w drugiej części jest jakiś taki bardziej męski, nie robi z siebie już chłopca do bicia), to idź, śmiało.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1790 dnia: Lipca 30, 2006, 16:27:04 pm »
To nie chodzi o mnie, bo mnie Deep i ten film zlewa, ale
Cytat: "sambady"
lubisz Deepa (po raz kolejny zagrał świetnie, znowu był najlepszy ze wszystkich

to na pewno przekona moją lubą.
 :lol:

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1791 dnia: Lipca 30, 2006, 23:01:07 pm »
Będzie zachwycona. W takim razie ;).

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1792 dnia: Lipca 31, 2006, 10:16:43 am »
Oglądałem wczoraj Miasto Aniołów (po raz wtóry) i chyba się starzeję, bo się wzruszyłem ze 3 razy.  :cry: I Cage, który wygląda jak spaniel proszący o kość...  :cry:

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1793 dnia: Lipca 31, 2006, 13:02:11 pm »
A ja wreszcie obejrzałem "Sin City - Miasto Grzechu". Ten film spaczył mi psychikę... o_O

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1794 dnia: Lipca 31, 2006, 19:42:47 pm »
Sin City faktycznie całkiem ciekawe, acz cały motyw z zabójczymi dziwkami 'lekko' przesadzony....odnośnie filmów działających na psychikę-wczoraj obejrzałem Requiem dla Snu, jak dla mnie dużo lepsze od Trainspotting.
Matka natura jest suką

Barti

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-07-2006
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1795 dnia: Lipca 31, 2006, 19:46:43 pm »
Tak, requiem for a dream daje do myślenia :)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1796 dnia: Sierpnia 03, 2006, 01:10:53 am »
Simon Birch - natknąłem się na ten film kompletnie przyadkim, ot pstrykając po kanałach widzę JEma Careego klęczącego nad grobem(spoko, to nie spoiler tylko pierwsza minuta filmu) Opowiadającego o chłopaku który zabił jego matkę(!) ale był bohaterem, nawrócił go etc.
Ogółem film "bardzo spoko" przyejmnie sie to oglądało, mimo że to raczej dramat były momenty śmieszne.(Jasełka mnie dosłownie rozłożyły na łopatki "-Cycki!" xD) Film daje do myślenia, ogółem polecam

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1797 dnia: Sierpnia 03, 2006, 10:59:55 am »
Jeśli chodzi o kino to niedawno byłam na "Piratach z Karaibów: Skrzyni Umarlaka". Chyba nie trzeba wyjaśniać, czemu mi się podobało (choć mam pewne zastrzeżenia do scenariusza).
A w tv oglądałam "Makbeta" współczesnego.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Filmy
« Odpowiedź #1798 dnia: Sierpnia 06, 2006, 16:35:03 pm »
dzis nadzszedl dlugo oczekiwany dzien kiedy znalazlem 157min wolnego casu i moglem zobaczyc film ktory od dawna chcialem miec w swojej domowej bibliotece dvd a mianowicie "Monachium" Stevena Spielberga. A co moge powiedziec o samym filmie to ze naprawde warto obejrzec takie kino trzymajace w niepewnosci od poczatku do konca, moze nie byl zbyt efektowny czytaj super wybuchy i masakryczna rzez ale nadrabial innym rzeczami ogolnie polecam warto bylo dac za plytke te paredziesiat zlociszy mimo iz byl bez lektora

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1799 dnia: Sierpnia 09, 2006, 14:22:59 pm »
Kolejną sztukę Szekspira odnowiono i w ten sposób zobaczyłam "Wszystko albo nic". Podobało mi się, bo humor był dosyć wyszukany. Szekspir miał parę dobrych pomysłów;).