Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 867627 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1800 dnia: Sierpnia 09, 2006, 18:43:48 pm »
Lord of War- b. średni film, okropnie się dłuży- historia rosyjskich braci którzy postanawiają handlować bronią.

Jarhead- okrutnie nudny film- pewnie dlatego że 99% wojennych filmów opowiadających "historię żołnierza" jest dla mnie nudne. A ten niczym się nie wyróżnia- tym razem akcja dzieje się w Iraku.

American Pie- Band Camp- jeśli poprzednie części były naawet spoko (na tyle ile młodzieżowe komedie w takich klimatach moga być), to band camp jest po prostu słaby.

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1801 dnia: Sierpnia 11, 2006, 14:52:54 pm »
Cytat: "_Music"
American Pie- Band Camp- jeśli poprzednie części były naawet spoko (na tyle ile młodzieżowe komedie w takich klimatach moga być), to band camp jest po prostu słaby.

Na poprzednich american pie dało się pośmiać, a czwórka jest żałosna, ani razu się na niej nie zaśmiałem. Jedyne co fajnego w band camp to teledysk w wersji dvd z boskimi dupciami.

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1802 dnia: Sierpnia 13, 2006, 12:58:59 pm »
Shaun Of The Dead - brytyjska komedia (z niewielka domieszka horroru) z zombiakami, wszystkie schematy z filmow o takiej tematyce sie tutaj znalazly ale w sposob mistrzowsko wysmiany, film opowiada gosciu imieniem Shaun ktory pewnego dnia ze zdziwienem odkrywa ze jego miatso opanowaly zombie - zwykly gosc i zombiaki = masa smiechu,
jezeli ktos gustuje w takim czarnym humorze to usmieje sie nie licho, znakomity moim zdaniem film,
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Filmy
« Odpowiedź #1803 dnia: Sierpnia 16, 2006, 15:35:17 pm »
Bunshinsaba - koreanska opowiesc, o uczennicach, które dręczone są przez starsze koleżanki z klasy. W końcu, postanawiają, że sprowadzą na nich klątwe za pomocą "Ouija Board". Przypadkowo wzywają ducha długowłosej dziewczynki, która została zamordowana w szkole kilkanascie lat temu i teraz sie mści na niewinnych uczennicach - standard.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1804 dnia: Sierpnia 16, 2006, 15:39:08 pm »
Scenariusz mi sie podoba, moze sobie sciagne filmik :D
A ten, uczennice fajne są?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Filmy
« Odpowiedź #1805 dnia: Sierpnia 16, 2006, 15:48:51 pm »
Szczerze, to takie sobie. Glowna bohaterka ma okropnie wytrzeszczone oczy.Film jest dośc fajny, ale niczym nie zaskakuje.

 http://i12.photobucket.com/albums/a212/ringu-pl/lol.jpg

Zagadka: Ktora panna tam nie pasuje?;p

http://youtube.com/watch?v=9FUSWuLIlKY - trailer.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1806 dnia: Sierpnia 16, 2006, 16:01:59 pm »
hmm odświerzyłem sobie ostatnio pare filmów:

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit- ludzie :!: zapraszać kumpli, urobic się troche i zapuścić- kosmos (na trzeźwo tez ryje łeb), jak zobacyzlem masę wykrzywionych ryji plastelinowych królików to zlaiczyłem zgon :mrgreen: do teraz się śmieje jak myślę o tym filmie- prawdziwa gratka dla ludzi polujących na szczegóły 'w tle' -masa smaczków jest ukryta, polecam

King Arthur -mój ulubiony film z gatunku 'miecze i sandały' i mimo, że galdiator jest teoretycznie lepszy, wybitny itd to ja wolę sobie zawsze Arthura zapuścić (wygrywa przywiązanie do północy). no i jest Keira :wink:
oprawa dźwiękowa tez nielicha, zresztą jestem w tym przypadku całkowicie nieobiektywny, bo z jakiś niewyjasnionych przyczyn ogromnie polubilem ten film

boat trip (pl. 'statek miłości' 2003r.) -kawałek zajebistej komedii- dwójka kumpli chce sobie pouzywac życia, więc wykupują rejs statkiem, niestety na statku okazuje się, ż eto rejs dla... 'społeczności gejowskiej' :mrgreen:  i oprócz nich wszyscy kolesie trzymają się za rączki. Na szczęście znajduję się jedna kobieta (i to JAKA :shock: panowie- trzeba obczaić :wink: ), a z czasem nawet trochę więcej... dalej już nic nie piszę bo Ci którzy widzieli wiedza ocb, a Ci którzy nie wiedzą powinni postarać się jakoś to sobie skołować- dobre na wyluzowany wieczorek

a dziś sobie pierwszy raz obejrzę ' kiss kiss bang bang' oby było warto
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1807 dnia: Sierpnia 16, 2006, 16:12:08 pm »
Cytat: "Ring"
http://i12.photobucket.com/albums/a212/ringu-pl/lol.jpg

Zagadka: Ktora panna tam nie pasuje?;p


ROTFL! je**em xD
Cytat: "Ring"
http://youtube.com/watch?v=9FUSWuLIlKY - trailer.

ja dobrze widzę, disney? Oo'

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1808 dnia: Sierpnia 16, 2006, 19:32:27 pm »
hmm, ta dziewczyne w dlugich czarnych wlosach jak juz bym gdzies widział hmm...

 :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Filmy
« Odpowiedź #1809 dnia: Sierpnia 17, 2006, 07:05:36 am »
Cytat: "Mikes"
Cytat: "Ring"
http://youtube.com/watch?v=9FUSWuLIlKY - trailer.

ja dobrze widzę, disney? Oo'

To może być Koreańska podróba (po nich można sie wszystkiego spodziewac, np ostatnio wiele filmow w Korei wydaje "Toilet Pictures"  :shock: ) albo takie filmy nie mają tam ograniczenia wiekowego wiec Disney tam sie panoszy :P

Cytat: "Ako"
hmm, ta dziewczyne w dlugich czarnych wlosach jak juz bym gdzies widział hmm...

 :lol:

!!!
Ona jest wszędzie już.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Filmy
« Odpowiedź #1810 dnia: Sierpnia 17, 2006, 11:18:41 am »
Ostatnio w kinie widziałem zwiastun "The Lake House" no i po 5 sekundach wyglądało to dziwnie znajomo... W skrócie: Amerykańce robią podróbkę "Il Mare" z Keanu i Sandrą Bullock. Trzymajcie mnie, bo zwymiotuję... :?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Filmy
« Odpowiedź #1811 dnia: Sierpnia 18, 2006, 16:27:39 pm »
Wczoraj oglądnełem na DVD film Final Fantasy 7 Advent Children i powiem, że CG ma rewelacyjną, animacje są płynne.  Na początku film pogmatfany zupełnie ale potem zaczyna być spójniejszy. Fabula średnio ekscytująca ale film polecam nie tylko fanom anime czy gry ale każdemu  :wink:

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1812 dnia: Sierpnia 21, 2006, 19:21:39 pm »
W kinie byłam niedawno na "The Lakehouse". Mimo wszystko nie nudziłam się, ale może to dlatego, że nie widziałam wspomnianego przez Castor Krieg "Il Mare". Facetom, z którymi byłam w kinie, ciężko było zrozumieć, o co chodzi:D. Dziwny, ale fajny film.

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Filmy
« Odpowiedź #1813 dnia: Sierpnia 21, 2006, 20:10:17 pm »
W środe na TVP2 o 19:55 będzie leciec film "Godzilla kontra król Ghidorah", imo film jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o filmy z Godzillą.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Filmy
« Odpowiedź #1814 dnia: Sierpnia 21, 2006, 20:11:41 pm »
Deer hunter(Łowca jeleni) jutro na tvp2 o 22:40. Ogladac bo w jape!!
Fryty tyty dotknij pyty

MaxuS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1815 dnia: Sierpnia 22, 2006, 21:40:02 pm »
A ja napisze ze wogole nie jestem zorientowany co teraz leci w kinach , nawet nie pamietam  kiedy ostatni raz obejrzalem w calosci dany film (mam taki nawy jak mnie zaczyna nudzic to ... nara 8)  ///


Moge tutaj wspomniec ze Duze wrazenie wywarl na mnie film

 "Nieustraszeni pogromcy wampirów" w rezyserii Polańskiego byl rozwniez odtworca 1 z głownych ról   film  chyba  z 1967/8 npamietam ...ale na pewno lata 60-te ... :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1816 dnia: Sierpnia 26, 2006, 06:29:07 am »
Jestem właśnie świeżo po Silent Hill the movie- i co moge powiedzieć?

Z jednej strony zrobiony świetnie i raczej wszystkie elementy są ok, jednak jako że jestem fanem i SH to moja ukochana seria horrorów, to mogę się przyczepić do kilku spraw-  ale nie będę, bo wiem że reżyser (gdyby zrobił to tak jak to sobie wymarzyłem, to na całym świecie na ten film poszłoby 10000 osób, z czego połowa by wyszła w polowie) i tak poszedł na  wiele kompromisów i zachował odpowiedni balans.  

Muzyka żywcem przeniesiona z serii- i b. dobrze bo pan Akira jest geniuszem w tym co robi. Brakowało mi tylko pełnego utworu "Hometown" na samym początku :]

Tak więc mocne 9/10. Zweryfikuję jeszcze ocenę po kilku oglądnięciach.


Mam jednak kilka wątpliwości- czy zwykły widz, nieznający zasad i tajników SH będzie wszystko rozumiał po seansie? No nie wiem.

Dwa- kontynuacji można się spodziewać (z zakończenia), ale ta najwyraźniej nie będzie już działa się w tytułowym miasteczku.

LEKKI SPOILER
Piramid Head. Super że jest (yeah!), ale jaka jest jego rola? Dlaczego się pojawia? Tu już jest błąd reżysera- uczynił z niego zwykłą bestię, tak jak inne potwory włóczy się po mieście. Znika kiedy miasteczko normalnieje!! Wiem że może się czepiam, ale rola PH jest naprawdę większa i jako jedyna bestia istnieje naprawdę w miasteczku- on nie ma prawa znikać!!! Zamiast niego idealnie wpasowałby się Valtiel- taka zresztą jego rola, by "pomagać" Rose, a nie jak PH- utrudniać jej życie.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1817 dnia: Sierpnia 27, 2006, 00:35:36 am »
Wywalcie tego idiote co powiększył spoiler.

Jedna uwaga co do Pyramid Head'a- po przemyśleniach, to PH coraz bardziej nie ma prawa bytu w filmie... bo kto go wykreował?
W SH2 działa on zamiast bogów z pozostałych części.  
Manifestacje Alessy zrodziły Samaela- nie PH.

Skąd tak nagle tu wyskoczył?

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1818 dnia: Sierpnia 27, 2006, 00:41:13 am »
Cytat: "_Music"
Wywalcie tego idiote co powiększył spoiler.

Jedna uwaga co do Pyramid Head'a- po przemyśleniach, to PH coraz bardziej nie ma prawa bytu w filmie... bo kto go wykreował?
W SH2 działa on zamiast bogów z pozostałych części.  
Manifestacje Alessy zrodziły Samaela- nie PH.

Skąd tak nagle tu wyskoczył?

No cóż, PH faktycznie nie ma sensu w jedynce. Wstawiono go tylko po to, żeby pare osób które grało w gre oglądając film sie uśmiechnęło- taki tam smaczek. Zastanawiam się tylko jak to wyjaśnią w drugiej części- jeśli tylko będzie ona miała związek z grą.

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Filmy
« Odpowiedź #1819 dnia: Sierpnia 29, 2006, 14:02:44 pm »
Oberzalem ostatnio dwa kolejne filmy:

Arang - młoda policjantka z jej asystent badają sprawy morderstw, az w koncu dochodza do wniosku ze dzieje sie tam cos dziwnego. Po jakims czasie odkrywają, że morderstwa powiązane są ze śmiercia i gwałtem czarnowlosej dziewczyny sprzed 10 lat  :lol: tuż po otrzymaniu tajemniczego emaila ludziom ukazuje sie owa dziewczyne i giną.

Apartament - Samotna Se-jin obserwuje przez okno za pomoca lornetki mieszkancow z sąsiedniego bloku (z nudów), w koncu zauwaza ze o 21:56 światla w wiezowcu zaczynaja migać, i ludzie popelniają samobójstwa. Okazuje się, że ma to związek z duchem czarnowlosej dziewczyny, ktora umarla rok wczesniej w jednym z mieszkan  :lol: Se-jin z jednym z policjantow próbuje rozwiązac zagadke.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1820 dnia: Sierpnia 29, 2006, 14:09:07 pm »
:lol:
Ja mam na dysku jeszcze film gdzie ludzi gina po jakims czasie po odczytaniu SMS'a :lol:
Nawet nie zgadniecie kto zabija tych ludzi :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Filmy
« Odpowiedź #1821 dnia: Sierpnia 29, 2006, 14:13:32 pm »
A mógłbyś podać tytuł?  chetnie obejrze :P (z początku myslalem ze to może byc "One Missed Call" ale tam z tego co pamietam czarnowlosa dziewczyna zbiera żniwo po odsluchaniu wiadomosci na komórce  :lol: )

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1822 dnia: Sierpnia 29, 2006, 14:20:23 pm »
Cytat: "Ako"
Nawet nie zgadniecie kto zabija tych ludzi


Nokia?

A ja po raz siódmy ostatnio oglądałem Siedem. Chyba jeden z najbardziej mrocnzych filmów jakie istnieją, cały czas deszcz, aura tajemniczości. Film trzyma w napięciu, a finał jest bezkonkurencyjny. 8)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1823 dnia: Sierpnia 29, 2006, 14:29:20 pm »
Cytat: "Ring"
A mógłbyś podać tytuł?  chetnie obejrze :P (z początku myslalem ze to może byc "One Missed Call" ale tam z tego co pamietam czarnowlosa dziewczyna zbiera żniwo po odsluchaniu wiadomosci na komórce  :lol: )

Tytuł podam ci jak wroce do domu, bo nie pamietam, a gg mi sie zawiesiło :D

No a dzis musze sobie cos obejrzec (wczoraj za spiacy bylem). Chyba Azumi 2 przylukam, na Hanabi i ten horror chyba nie bede mial ochoty.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Filmy
« Odpowiedź #1824 dnia: Sierpnia 29, 2006, 14:36:24 pm »
Poraz kolejny obejrzalem Fight Club. Kura, ten film jest przegenialny,  poczawszy od gry aktorow, muzyce, na fabule i zdjeciach konczac.
Fryty tyty dotknij pyty

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1825 dnia: Września 01, 2006, 21:00:36 pm »
W kinie byłam na "7 krasnoludkach"<lol>. Boże, jakie to kiczowate. Ale da się pośmiać, wierzcie na słowo.
Na dvd kupiłam "Azumi", bo ktoś polecił. Te sceny walki -> niestety, straszny kicz. I się wszystko ciągnęło w nieskończoność. Nic nowego też nie uświadczycie w tym filmie.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 123
  • Reputacja: 6
Filmy
« Odpowiedź #1826 dnia: Września 05, 2006, 18:50:08 pm »
Całkiem niedawno obejrzałem Jacob's Ladder (pl: Drabina Jakubowa / ale lepiej chyba: Drabina Jakuba) - fenomenalny film o weteranach z wietnamu. Niektóre momenty w filmie przypominają te z Silent Hill 3 (widać autorzy skopiowali sporo pomysłów: metro/szpital/świry)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1827 dnia: Września 05, 2006, 21:14:29 pm »
Cube2 Hipersześcian  - Hiperbujda dla grzecznych dzieci . Reklamy zwiastujące film wprowadziły mnie ciutke w osłupienie ( hasła typu '' pułapka z , której nie mozna uciec '' czy ''najlepszy horror ostatnich lat''
mocno mnie zaciekawiły). Niestety sam film jest cieniutki .Poczawszy odniespójnej fabuły (chodzą ,chodza i nagle BACH koniec ). Pułapki w założeniach mające zmrozić krew w żyłach widza przyprawiały troszke humoru ( trójkąt zmieniający się w smiercionośną kule ? Lul. ) .Połowa postaci to zlepek przypadkowych ludzi , którzy pierwszy raz stali przed kamerą ( babunia ze swoją sklerozą wybija się ponad przeciętność :) .
Zawód sprawiło również zakończenie  . Thriller z happyendem ? Phi .

A obecnie zassysam LOT 93 .Zobaczymy co z tego seansu wyniknie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1828 dnia: Września 05, 2006, 21:40:40 pm »
Cytuj
Zawód sprawiło również zakończenie . Thriller z happyendem ? Phi .

Zgodze sie, ze sprawilo zawod, ale z tego co pamietam nie bylo z happy endem. ;]

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1829 dnia: Września 05, 2006, 21:43:48 pm »
porównując  z mistrzowskim  finishem  SAW nie ma cienia szans .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1830 dnia: Września 06, 2006, 13:33:53 pm »
Cube jedynka znacznie lepsza, nie lubię gdy film postawi mnóstwo pytań i nawet nie da wskazówki prowadzących do ich odpowiedzi (czyt. brak pomysłów na mocne zakończenie).

Saw to niezła jazda.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1831 dnia: Września 06, 2006, 15:35:25 pm »
saw to przereklamowana jazda- cały film czekam na użycie tej piły i gdy wkońcu ktoś decyduje sobie cos odciąc to ani nie lamentuje zbytnio, ani nie mdleje, ani nie wrzeszczy jak zarzynana świnia, ani nawet tego nie widac (tylko cięte ujęcia na morde/ ruch reki).

moż emi go za bardzo hype'owali ale ja się zawiodłem, zakończenie tez nie fajne...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1832 dnia: Września 06, 2006, 17:48:50 pm »
Mi się podoba, nie zawsze sama rzeź jest najlepsza. Sama "gra wstępna" daje niesamowicie radę.

KOPCIUSZEK na TVP. To serial jakiś.

Obejrzałem 1odcinek i otwarcie mówię, że jeśli się komuś to podoba to jest totalnym debilem. O w dupę, co za dno! Jakaś chora fabuła, debilizm, nagle jakaś dziewucha wychodzi na scenę i miss zostaje rotfl, potem się okazuje ze jej chlopak jest w ciazy, a ona przekazuje nagrode na biedne dzieci. Ja pier....... totalne DNO, po tym filmie oglądanie M jak Miłość nie jest wcale takie złe (chociaż tam mają braci Zduńskich, totalnych..... taniec z gwiazdami etc.). Ja pier.........

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1833 dnia: Września 06, 2006, 20:11:36 pm »
Cytat: "<Aras>"
saw to przereklamowana jazda- cały film czekam na użycie tej piły i gdy wkońcu ktoś decyduje sobie cos odciąc to ani nie lamentuje zbytnio, ani nie mdleje, ani nie wrzeszczy jak zarzynana świnia, ani nawet tego nie widac (tylko cięte ujęcia na morde/ ruch reki).

moż emi go za bardzo hype'owali ale ja się zawiodłem, zakończenie tez nie fajne...


Jedno z najmocniejszych zakończeń jakie widziałem, a ty tu lamentujesz, że nie było scen gore? Nie ten adres.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1834 dnia: Września 07, 2006, 11:06:30 am »
lewik no żebys wiedział- koles sobie tnie noge i jakos na nim większego wrażenia to nie robi O_o
ciekawe czy Ty dałbys rade sobie przeciąc kośc ręczną piłką O_o naciągane i nieralne i za mało flaków...

a zakonczenie typowo takie żeby saw 2 powstał....
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1835 dnia: Września 07, 2006, 11:14:30 am »
no ale Saw2 tez jest zankomite wiec nie uwazam zeby bylo to naciagane zakonczenie, film jest genialny, a czlowiek w szoku jak odcina sobie noge, w czasie wojny ludzie robili sobie gorsze rzeczy i jakos tez nie zwracali uwagi na bol ( ot jakis zolnierzez w czasie 2 wojny ucial sobie reke lopatka, taka saperka, a by uwolnic sie z kajdan, a byl przykuty jedna reka wlasnie)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #1836 dnia: Września 09, 2006, 14:45:44 pm »
Green Street Hooligans - ogladając ten film nie sposób sie do Football Factory . Tą rywalizacje wygrywa juz w przedbiegach FF .Dlaczego ? Ano dlatego ,że w Hooligansach nie ma tyle ciekawych textów ,scenek , typów , które bys pamietal dłużej niz po godzinie seansu . Jest tu przekaz o zyciu ( co sie stanie z nami , naszymi wartościami morlanymi gdzie zejdziemy na tą złą ścieżke )ale nie trafia do mnie . Całość ogląda się dobrze , głównie w miejscach gdzie tłuką mordy a, nie prawią morały . Końcówka tez wysiada :/ Powiem tak : Jesli jestes spragniony brytyjskiego , brytalengo kina z otoczką futbolu to łykaj najpierw Football Factory .Jesli cie nie zbrzydnie możesz sprobowac Hooliganów .

Symetria - znakomity , polski film .Plejada gwiazd  z Andrzejem Chyrą na czele . Ciekawa historia , ponura atmosfera , poczucie przytloczenia , samotności , bezradności  towrzyszą nam przez cały seans . Wszystko wyważone i odpowiednio dobrane daje wspaniay efekt .
Jesli jeszcze nie oglądaliście to smigusiem nadróbcie zaległości .Warto !

Lord of War - zachęcony pozytywnymi komentarzami krążącymi w sieci obczaiłem Pana Życia i Śmierci . Niestety zbyt wybujałe obietnice mocno uprzykrzały mi oglądanie . Film jest zbyt przegadany , narrator wypowiada tu więcej kwestii niz wszyscy aktorzy razem wzięci . Wprowadzenie było bardzo dobre ( łuska z perpektywy pierwszej osoby :)
, ale wraz z upływającym minutami przyjemność oglądania leciała na łeb na szyje .Oklepany schemat od pucybuta do milionera , marne dialogi , dobra gra aktorska Cagea i ciągnąca się w nieskończoność  historyjka udowodniły mi ,że nie warto opierać się na recenzjach innych .Najwyżej 7+
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1837 dnia: Września 10, 2006, 11:18:47 am »
Cytat: "jay jay"
,że w Hooligansach nie ma tyle ciekawych textów ,scenek , typów , które bys pamietal dłużej niz po godzinie seansu


no aż taka dolina to nie jest- takie familijne kino dla chłopców :wink:

teksty mi się zawsze podobają w angielskich filmach bo ten akcent jest stworzony do tego by komuś pocisnąc :mrgreen: a 'scenki -rozwalenie kibiców ManU na film z Hugh Grantem roxxx, 'typy'? a nasz następca majora nie jest spoko?

fajny filmik, przyjemnie sie ogląda
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Filmy
« Odpowiedź #1838 dnia: Września 10, 2006, 12:18:55 pm »
Ja polecam obejrzeć wzgórza Mają Oczy naprawde bardzo brutalny horror ,fajny klimat no i dużo akcji .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1839 dnia: Września 10, 2006, 13:28:32 pm »
Niemka we współpracy z Jankesami NIE MOGŁA zrobić lepszego filmu o piłce nożnej, od prawdziwych angoli. Proste.
Cytuj
Jedno z najmocniejszych zakończeń jakie widziałem, a ty tu lamentujesz, że nie było scen gore? Nie ten adres.

O to to. Właśnie, zakończenie naprawdę piorunujące, a film wcale nie prze-hype'owany.