Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 831115 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #240 dnia: Marca 30, 2005, 21:18:19 pm »
bleeuuuaaaaaa ciiii noooo coooooo kurde Meduzik sorki, Kaxi tyz sorki :D tak jakos :D noooooo booo WIEEEASZ?  :oops: :?
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #241 dnia: Marca 30, 2005, 21:45:18 pm »
Oglądaliście '' Nocną straż ''  :?:

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #242 dnia: Marca 30, 2005, 21:54:29 pm »
A oglądał ktoś "Policje"("Deep Blue") z Kurtem Russelem? Rewelacyjny film... mnie rozwalił, fabułą, wszystkim, polecaaam...

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #243 dnia: Marca 30, 2005, 21:57:18 pm »
Cytat: "Frank Jaeger"
A oglądał ktoś "Policje"("Deep Blue") z Kurtem Russelem? Rewelacyjny film... mnie rozwalił, fabułą, wszystkim, polecaaam...


No nie przesadzaj fainy film ale mnie niczym nie zaskoczył .

Kun oglądałeś ''Kung-Fu Hustle ''  :?:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #244 dnia: Marca 30, 2005, 22:00:33 pm »
Jim - waśnie poszukuję tego filmu ...
 po mini recce w N+ i przeczytaniu kilku pełnowartościowych recenzji strasznie cieknie mi nań ślinka!!!
 do polecanych filmów doliczam jeszcze Shogun Assasin'a

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #245 dnia: Marca 30, 2005, 22:15:56 pm »
Cytat: "Frank Jaeger"
A oglądał ktoś "Policje"("Deep Blue") z Kurtem Russelem? Rewelacyjny film... mnie rozwalił, fabułą, wszystkim, polecaaam...


ja oglądałem - rewelacja. Nie pamiętam już dokładnie fabuły, ale wiem, że film był przedni. Aha, i gorące uściski lecą w stronę panów tłumaczów za wymyślenie tak błyskotliwej translakcji dla wyrażenia Deep Blue :*

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #246 dnia: Marca 30, 2005, 22:16:36 pm »
Szukaj bo naprawde watro .Sprawdz na osloskopie  :D The Eye jest super a New Police Story prawdziwy film z Hongkongu taki jaki lubie i na dodatek z Chanem , który jest wielki . Jak znasz jakiś film tego typu to zapodaj .

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #247 dnia: Marca 30, 2005, 22:22:15 pm »
Jimmi, polecam Infernal Affairs, jesli nie widziałeś - naprawdę dobre gangsterskie kino!

snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #248 dnia: Marca 30, 2005, 23:28:27 pm »
A ja napisze moje ulubione (a co tam  :D )

 :arrow: Star Wars
 :arrow: Terminator 1-3
 :arrow: Noc Żywych Trupów
 :arrow: Twierdza
 :arrow: Ucieczka z N.Y i L.A
 :arrow: Rambo II
 :arrow: Bez twarzy

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #249 dnia: Kwietnia 02, 2005, 12:35:02 pm »
Wczoraj oglądałemc Constantine'a i...
Ech, dawno nie widziałem tak dennego filmu. Po obejrzeniu miałem wrażenie, że reżyser bał się, że ktoś zrobi parodie Konstatntego i postanowił sam go sparodiować w tym samym filmie... No bo ludzie, moment niedoszłego wniebowstąpienia Johna i ten fuck w stronę Lu (który notabene był genialny :D ) to jakieś przegięcie... Gdyby nie parę momentów film byłby poważniejszy i przez to nie taki badziewny. Swoją drogą tekst 'I'm John. John Constantine' to jakiś primaaprilisowy żart! Naprawdę nie kojaży się to wam z bondem? Oprócz aktorstwa (Kjanu Riws, ojczulek i Lu dali czadu) nie znalazłem nic dla siebie. 2 godziny nic nie wnoszącego czegoś. 6/10


Btw: 7 dla ronina? Hm... Ja stawiam 8+... Wiem, że różnica nie za duża, ale...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #250 dnia: Kwietnia 02, 2005, 16:10:30 pm »
Cytat: "mrpiki"
Wczoraj oglądałemc Constantine'a i...
Ech, dawno nie widziałem tak dennego filmu. Po obejrzeniu miałem wrażenie, że reżyser bał się, że ktoś zrobi parodie Konstatntego i postanowił sam go sparodiować w tym samym filmie... No bo ludzie, moment niedoszłego wniebowstąpienia Johna i ten fuck w stronę Lu (który notabene był genialny :D ) to jakieś przegięcie... Gdyby nie parę momentów film byłby poważniejszy i przez to nie taki badziewny. Swoją drogą tekst 'I'm John. John Constantine' to jakiś primaaprilisowy żart! Naprawdę nie kojaży się to wam z bondem? Oprócz aktorstwa (Kjanu Riws, ojczulek i Lu dali czadu) nie znalazłem nic dla siebie. 2 godziny nic nie wnoszącego czegoś. 6/10


Btw: 7 dla ronina? Hm... Ja stawiam 8+... Wiem, że różnica nie za duża, ale...

Roninowi dałbym 9. Moim jednak zdaniem, Kijana - aktor o mimice zdechłej krowy - "dał radę", i ta kwestia wcale nie brzmiała prima aprilisowo. Najlepsza ekranizacja komiksu ever.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #251 dnia: Kwietnia 02, 2005, 16:30:33 pm »
dla zainteresowanych podam, że Reeves na planie Constantine'a przeszedł kolejne załamanie nerwowe ... mimo, że plastikowo jak zawsze, ale ciekawie zagrał Piekielnego Pogranicznika ...

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #252 dnia: Kwietnia 03, 2005, 20:05:46 pm »
A co powiecie o klasycznych tytułach, jak np. Czas Apokalipsy?? Ostatnio kupiłem go sobie na DVD, bo był w jakiejś tam babskiej gazetce, którą wyrzuciłem, kiedy wyszedłem ze sklepu. Powiem wam - takiego kawałka sfazowanego, wojennego, "niewiemsamjaktookreślić" kina w postaci ponad 3-godzinnego filmu daaawno nie widziałem, a żadna nowość nie dorasta takiemu czemuś do kolan!! Ocena?? Hmmm... 9/10
GT: Trusio

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #253 dnia: Kwietnia 03, 2005, 20:30:51 pm »
teraz w gazetkach ma podobno byc The Ring 1, a potem 2 (japonskie). Wstyd sie przyznac, ale nie ogladałem tego jeszcze i zakup gazetek jest obowiązkowy.
A dla kuna (moze nie słyszał o tej stronce:P) stronka o azjatyckim kinie, najfajniejsza nie jest, ale przyzwoita http://nanikore.pl/index2.php

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #254 dnia: Kwietnia 03, 2005, 20:36:02 pm »
Cytat: "Trusio"
A co powiecie o klasycznych tytułach, jak np. Czas Apokalipsy?? Ostatnio kupiłem go sobie na DVD, bo był w jakiejś tam babskiej gazetce, którą wyrzuciłem, kiedy wyszedłem ze sklepu. Powiem wam - takiego kawałka sfazowanego, wojennego, "niewiemsamjaktookreślić" kina w postaci ponad 3-godzinnego filmu daaawno nie widziałem, a żadna nowość nie dorasta takiemu czemuś do kolan!! Ocena?? Hmmm... 9/10


Swietny film, ale widzialem lepsze ;).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #255 dnia: Kwietnia 03, 2005, 20:45:10 pm »
Cytat: "Ako"
teraz w gazetkach ma podobno byc The Ring 1, a potem 2 (japonskie). Wstyd sie przyznac, ale nie ogladałem tego jeszcze i zakup gazetek jest obowiązkowy.
A dla kuna (moze nie słyszał o tej stronce:P) stronka o azjatyckim kinie, najfajniejsza nie jest, ale przyzwoita http://nanikore.pl/index2.php



dzięki stary za cynk z tą stronką!! w końcu mam jakieś konkretniejsze źródło informacji!! thx!!!! :)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #256 dnia: Kwietnia 03, 2005, 22:24:59 pm »
Collateral z Tomem Cruisem - szok!! Doskonały film, świetne tempo, scenariusz, reżyseria i aktorstwo. Mógłbym się przyczepić do występujących niekiedy tzw. "lipnych momentów" - rzeczy, które by nie miały prawa stać się w rzeczywistości, ale i tych jest niewiele! Polecam, mocna rzecz.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #257 dnia: Kwietnia 03, 2005, 23:38:27 pm »
Ostatnio dogladnalem Drabine Jakubowa i Lsnienie i ta druga pozycja zdecydowanie jest lepsza. Jakos Drabina do mnie nie dotarla :/

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #258 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:26:46 am »
Siostra donosi, że Ring 2 nie ma już nic z jedynki, nie jest ani odrobinę straszny i ogólnie zassysa...

Nie wiem, nie byłem...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #259 dnia: Kwietnia 04, 2005, 15:12:49 pm »
Cytat: "Miazga"
Collateral z Tomem Cruisem - szok!! Doskonały film, świetne tempo, scenariusz, reżyseria i aktorstwo. Mógłbym się przyczepić do występujących niekiedy tzw. "lipnych momentów" - rzeczy, które by nie miały prawa stać się w rzeczywistości, ale i tych jest niewiele! Polecam, mocna rzecz.

Świetny film... mnie tylko się nie podoba, że w takich filmach wygrywa zawsze leszcz, który wcześniej pistoletu w ręce nie trzymał...

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #260 dnia: Kwietnia 04, 2005, 15:41:57 pm »
Cytat: "mrpiki"
Siostra donosi, że Ring 2 nie ma już nic z jedynki, nie jest ani odrobinę straszny i ogólnie zassysa...

Nie wiem, nie byłem...

Oba zasysają, nie to co japońskie...

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #261 dnia: Kwietnia 04, 2005, 20:54:01 pm »
Do Kuna i innych co sie kłucą o piraceniu filmów od skośnych na topiku o Avatarach. Podobno w jaoponi czy gdzieś jest takie prawo że jak napszykład polak obejrzy film z japoni ściągnięty z sieci a niema go normalnie w obiegu znaczy kino , video , dvd to nie popełnia przestępstwa . Co do tego nie daje 100% gwarancj ale tak słyszałem  :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #262 dnia: Kwietnia 09, 2005, 23:58:46 pm »
no, obejzałem the ringa (jap), niezły film ^^ a juz 11 kwietnia wychodzi dwojka w pani domu, trza sie zaopatrzyc.
Pytanko do was: w Gali 11 kwietnia ma byc 7 samurajów, polecacie to? (kun?) wiem ze to jest wielka klasyka, ale chce sie upewnic ^^

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #263 dnia: Kwietnia 10, 2005, 00:04:47 am »
Ako kupuj napewno sie nie zawiedziesz, Siedmiu Samurajow mimo swego wieku to nadal swietny film :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #264 dnia: Kwietnia 10, 2005, 08:27:21 am »
Cytat: "Ako"
no, obejzałem the ringa (jap), niezły film ^^ a juz 11 kwietnia wychodzi dwojka w pani domu, trza sie zaopatrzyc.
Pytanko do was: w Gali 11 kwietnia ma byc 7 samurajów, polecacie to? (kun?) wiem ze to jest wielka klasyka, ale chce sie upewnic ^^


Samurajowie to film prześwietny ... kupować, nie zastanawiać ... no, chyba, ze nie lubisz japońskiego patosu ;)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #265 dnia: Kwietnia 10, 2005, 09:57:14 am »
No, przekonaliscie mnie :D
a oglądaliscie anime 7 samurai? czytałem o nim w anime+ i mnie zaciekawił, a co najwazniejsze moge miec te anime^^ ale za nim go obejze... jeszcze musze dokonczyc X clampa, a potem chyba raczej samuraia champloo obejze.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #266 dnia: Kwietnia 10, 2005, 10:05:09 am »
Anime Samurai 7 jest tylko na motywach filmu, ale warto obejrzec pomimo ze samurajowie walcza z robotami i mechami, a jak tak mialem nadzieje ze bedzie to odzwierciedlenie filmu w anime :( , ale jak pisalem warto obejrzec

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #267 dnia: Kwietnia 10, 2005, 16:11:38 pm »
7 samurajow jest niesamowity - ten film mimo wieku potrafi zaskakiwac :)

A co do Ringa 2 tego co ostatnio wyszedl to... jest na 2 miejscu na mojej liscie najgorszych filmow. Ten film to padlo - szkoda slow i farby na klawiszach...

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #268 dnia: Kwietnia 10, 2005, 16:43:52 pm »
7 samurajów jest na dvd, wstyd kupować go z gazetą, uwierzcie mi ten film warto mieć w 'dużym opakowaniu'.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #269 dnia: Kwietnia 10, 2005, 17:17:57 pm »
W gazecie tez jest na dvd... :| a takie małe opakowanko tez nie jest brzydkie:P a jak co to sobie moge zrobic duze pudełko, planuje tak z robic z the ringiem.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #270 dnia: Kwietnia 10, 2005, 18:18:15 pm »
w jakiej gazecie?

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #271 dnia: Kwietnia 10, 2005, 18:22:11 pm »
de ringi (oddzielnie) w pani domu, a w gali 7 samurai. Tylko nie jestem pewien czy samurajopwie są na dvd, ale pewnie tak...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #272 dnia: Kwietnia 10, 2005, 18:53:00 pm »
ja preferuje horrory w szelkiej formie..od Evil Dead po przedstawicieli Gore po bajki typu Władca życzen...ulubiony film....chyba takiego nie ma ....
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #273 dnia: Kwietnia 10, 2005, 21:34:27 pm »
Cytat: "Miazga"
Collateral z Tomem Cruisem - szok!! Doskonały film, świetne tempo, scenariusz, reżyseria i aktorstwo. Mógłbym się przyczepić do występujących niekiedy tzw. "lipnych momentów" - rzeczy, które by nie miały prawa stać się w rzeczywistości, ale i tych jest niewiele! Polecam, mocna rzecz.


Oglądałem. Nieźle. Ale zgodzicie się ze mną, że 'siwy kruz' wygląda jak Hubert Urbański  :lol:. Zgodzicie się ze mną, że zakończenie nie było ciekawe. Zgodzicie się ze mną, że pozostaje niedosyt. No i zgodzicie się ze mną, że Jamie Foxx grał wyśmienicie! Ogólnie film by mi się podobał jeszcze bardziej gdyby Tomcio był troszkę lepiej ucharakteryzowany, a zakończenie nie mówiło: weeee waaaant seeeequeeeeel...
8

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #274 dnia: Kwietnia 10, 2005, 21:41:05 pm »
Może zamiast nippon.pl zrobisz kino.pl :D. Szczerze są gusta i guściki i o gustach się nie dyskutuje, ale wg Ciebie chyba tylko japońskie filmy są dobre :wink:. Nie można zapominać o europejskim i hamerykańskim kinie. Toż ja bym kina ani razu nie zwiedził gdybym się twoimi opiniami kierował :]. No offence.

[edit]
Oglądałem dzisiaj Szyfry Wojny z Cage'em i powiem wam, że jeszcze nie widziałem filmu, żeby kaskaderów było więcej niż aktorów. Batalistyczne cudo, oddające klimat II wojny. Film opiera się na naprawdę świetnym założeniu kooperacji indianin-marine. TNW Poleca :wink:.

*****/6

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #275 dnia: Kwietnia 10, 2005, 21:55:29 pm »
Cytat: "TNW"
Może zamiast nippon.pl zrobisz kino.pl :D. Szczerze są gusta i guściki i o gustach się nie dyskutuje, ale wg Ciebie chyba tylko japońskie filmy są dobre :wink:. Nie można zapominać o europejskim i hamerykańskim kinie. Toż ja bym kina ani razu nie zwiedził gdybym się twoimi opiniami kierował :]. No offence.


Nie za bardzo rozumiem... co to ma do japońskiego kina? Ja bym nie potrafił żyć bez niektórych europejskich filmów (świat bez Leona Zawodowca? NO WAY!) czy amerykańskich. To że sposób w jaki przedstawiono Vincenta mi się nie podobał nie znaczy, że nie lubię hamerykańskich filmów. Wybredny jestem, ot co ;)

Ringa dziś oglądałem. Hm... nie było aż tak źle moim zdaniem...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #276 dnia: Kwietnia 10, 2005, 21:57:50 pm »
Cytat: "mrpiki"
Wybredny jestem, ot co ;)

Ja myślę, że zaczynasz wchodzić w okres, kiedy człowiek kontestuje nawet własne zdanie :P.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Filmy
« Odpowiedź #277 dnia: Kwietnia 10, 2005, 22:26:57 pm »
w jakiej gazecie można dostać 7 samurajów?

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #278 dnia: Kwietnia 10, 2005, 22:53:24 pm »
A można???!!!???  LOL ??   :?  :idea:  :?:
GT: Trusio

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #279 dnia: Kwietnia 10, 2005, 23:17:47 pm »
Boze juz 2 razy pisałem 7 samurai ma byc w GALI!!!!!!!!!!!!!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k