Autor Wątek: Ninja Gaiden - megakiller  (Przeczytany 162459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #120 dnia: Września 17, 2005, 15:01:07 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "walker_san"
Cytat: "Don_Pedro"
NG to jedna z wielu gier jakie zazdroszcze innym posiadaczom konsol. Sęk w tym że oceniam ją nawet dziś na 8+/10! Gra bardzo dobra, grywalna i świetna graficznie...Najlepsza obok 1 i 3 historii Dantego i God of War.

Moje ocena:Ninja Gaiden 8+/10


nie ma to jak oceniac gre ktorej sie nie przeszlo....gratuluje....

I tu cie mam bowiem jednej, długiej nocy i jednego długiego dnia u kumpla przeszliśmy całego Ninja Gaiden!


"przeszlismy" ???????? hmmm qrde odkryles multiplayer w tej grze :shock:  :shock:  8)  8) , no dobra napisz ze NG jest na Xa a nie PS2 i dlatego 8+.... 8)

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #121 dnia: Września 17, 2005, 15:02:44 pm »
WOOOW, to jestescie hardcorowcy! u mnie licznikowy czas po przejsciu gry na normal wynosil 19 godzin! czas licznikowy czyli bez restartow, loadow i takich tam (a duzo tego bylo)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #122 dnia: Września 17, 2005, 15:04:18 pm »
Cytat: "walker_san"
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "walker_san"
Cytat: "Don_Pedro"
NG to jedna z wielu gier jakie zazdroszcze innym posiadaczom konsol. Sęk w tym że oceniam ją nawet dziś na 8+/10! Gra bardzo dobra, grywalna i świetna graficznie...Najlepsza obok 1 i 3 historii Dantego i God of War.

Moje ocena:Ninja Gaiden 8+/10


nie ma to jak oceniac gre ktorej sie nie przeszlo....gratuluje....

I tu cie mam bowiem jednej, długiej nocy i jednego długiego dnia u kumpla przeszliśmy całego Ninja Gaiden!


"przeszlismy" ???????? hmmm qrde odkryles multiplayer w tej grze :shock:  :shock:  8)  8) , no dobra napisz ze NG jest na Xa a nie PS2 i dlatego 8+.... 8)

Każdy do skuszenia życia, po kolei...

Nie dam dziewiątki tylko i wyłącznie dlatego że fabuła jest poprostu BEZNADZIEJNA i wogóle nie wkręca!Pozatym jeszcze kamera, również porażka na całej lini!Poprostu cenie sobie produkt który nie jest wkurzający, NG jest b. dobry, żywotny i grywalny ale do dziewiątki brakuje, troszke ale brakuje...

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #123 dnia: Września 17, 2005, 15:06:08 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "walker_san"
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "walker_san"
Cytat: "Don_Pedro"
NG to jedna z wielu gier jakie zazdroszcze innym posiadaczom konsol. Sęk w tym że oceniam ją nawet dziś na 8+/10! Gra bardzo dobra, grywalna i świetna graficznie...Najlepsza obok 1 i 3 historii Dantego i God of War.

Moje ocena:Ninja Gaiden 8+/10


nie ma to jak oceniac gre ktorej sie nie przeszlo....gratuluje....

I tu cie mam bowiem jednej, długiej nocy i jednego długiego dnia u kumpla przeszliśmy całego Ninja Gaiden!


"przeszlismy" ???????? hmmm qrde odkryles multiplayer w tej grze :shock:  :shock:  8)  8) , no dobra napisz ze NG jest na Xa a nie PS2 i dlatego 8+.... 8)

Każdy do skuszenia życia, po kolei...

Nie dam dziewiątki tylko i wyłącznie dlatego że fabuła jest poprostu BEZNADZIEJNA i wogóle nie wkręca!Pozatym jeszcze kamera, również porażka na całej lini!Poprostu cenie sobie produkt który nie jest wkurzający, NG jest b. dobry, żywotny i grywalny ale do dziewiątki brakuje, troszke ale brakuje...


czepiasz się na siłe, kamera aż tak bardzo nie zawadza.Trzeba przyznać że nie jest najlepsza al nie przesadzajmy.Nie ukończyłeś gry ale ją oceniasz NO FAJNIE!!

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #124 dnia: Września 17, 2005, 15:12:02 pm »
No i nieprzesadzam wystawiając takową ocene NG. Kamera mnie dobitnie wkurzała i rujnowała me nerwy, fabuła nie pociągała wogule, oznaczam ją etykietą BEZNADZIEJNA!Jak można było popełnić taki błąd...co jak co ale ten element sie dla mnie bardzo liczy a w NG został skieprzczony na całej lini!

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #125 dnia: Września 17, 2005, 15:19:58 pm »
Cytat: "Greg"
WOOOW, to jestescie hardcorowcy! u mnie licznikowy czas po przejsciu gry na normal wynosil 19 godzin! czas licznikowy czyli bez restartow, loadow i takich tam (a duzo tego bylo)

Oni grali na biegunie północnym...

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #126 dnia: Września 17, 2005, 15:21:19 pm »
ahaaaa, bo ja sie zastanawialem o co im chodzi z ta bardzo dluga noca i bardzo dlugim dniem  :twisted:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #127 dnia: Września 17, 2005, 15:39:17 pm »
uech...wystarczy coś napisać i już zostaje wychaczone i skomentowane...Przeszliśmy NG w dobe z małymi przerwami!Dobe?Czy ja wiem, no dobra...może to było z 30 godz. ale jakoś coś tak szybko przy tej grze ta doba zleciała :wink:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #128 dnia: Września 17, 2005, 16:00:09 pm »
Ta gra przy dobrym graczu powinna pęknąć w jakieś 15-20 godz.A nie w 30!!!

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #129 dnia: Września 17, 2005, 16:13:45 pm »
Cytat: "UFO"
Ta gra przy dobrym graczu powinna pęknąć w jakieś 15-20 godz.A nie w 30!!!

A czy ja jestem dobrym graczem?W życiu tak nie mówiłem, gram bardzo, bardzo, bardzo mało...teraz bywa że pół godzinki tygodniowo. O dziwo więcej o samych konsolach czytam niż na nich gram!Nie jestem Hardcorowcem, moje życie to nie jest gra!Ja niechce sobie go w ten sposób popsuć!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #130 dnia: Października 02, 2005, 13:20:41 pm »
A czy ktos na forum wougle przeszedl ta gre na najwyzszym poziomie? Czu to wougle jest mozliwe :)

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 02, 2005, 10:01:22 am »
Cytat: "Hubi"
A czy ktos na forum wougle przeszedl ta gre na najwyzszym poziomie? Czu to wougle jest mozliwe :)


Jasne, wymaga wprawy wyrobienia sobie techniki i swojego unikalnego stylu  8)
Troche laciny przy almie , reszta do przejscia.
Pogadamy jak sie dorwe to Ninja Gaiden Black :>
Na X-Box Live jest jak narazie 79osob (siedemdziesiat dziewiec ) ktore ukonczyly NGB na najwyzszym poziomie, Ninja Master  8)
Ofcoz nie omieszkam sie znalesc w tej elicie  .
Bo Ng na VH pobilo 2600 osob :] Wiec to zaden wyczyn..................

grzyber

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 03, 2005, 20:40:23 pm »
Ufff w końcu przeszłem ninja gadien :D poziom normal  czas 18.56
"kiedy patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie..."     Poszukuje ludzii z xboxem !!!!

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 04, 2005, 06:34:43 am »
no super ultra niesamowita wypasiona jest Ninja Gaiden Black, w jedynke nie gralem duzo(skonczylem na 2 chepterze:P), ale odrazu po odpaleniu skojrzyla mi sie wlasnie czesc pierwsza, czyli wlasciwa gra jest taka sama co doszlo nowego jesli mozna wiedziec,no a tak pozatym jestem w 16 cheapterze ale gra kozacka  :D

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 04, 2005, 12:40:06 pm »
Ja wrzuciłem na ruszt Ninja Gaiden (zwykła edycja) i gra niesamowicie kopie zady :D . W weekend biorę się za ostre granie. Zamykam się w chałupie, wyłaczam telefony...I grrrraaaaaaam.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #135 dnia: Listopada 10, 2005, 16:44:46 pm »
Dobrze a ja wystawię ocenę tej grze hmmmm 6+! Gra owszem akcję fajną ma...ale to chyba wszystko z plusów. Teraz przejdźmy do złych stron tej produkcji. Grafika owszem fajna ale sterylna i plastikowa! przeciwnicy to porażka! Czerwone smoczki wyglądające jak zabawki czy seledynowe potworki. Muzyka jest po prostu żenująca! A zwłaszcza w chapterach 4 i 5. Jakieś param param i tak dalej! Fabuła jest strasznie słaba ale akurat czepianie się fabuły w slasherach jest głupie. Główny bohater jest praktycznie niemową i nie można go polubić. Jest to postać bez charakteru. Lokacje niektóre zprojektowane nawet ciekawie lecz dobijało mnie łażenie po jakiś tam lokacjach wyglądających jak Warszawa, statku czy podziemiach których korytarze wyglądały identycznie! Czemu te lokacje są takie czyste? wygląda to jakby ktoś przed chwilą przejechał po nich mopem brakuje tu artystycznego brudku. Ogólnie gra jest dla mnie słaba. Przydałoby się jej trochę szlifu i lepszych pomysłów.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #136 dnia: Listopada 10, 2005, 16:52:07 pm »
tak wiemy sowa Ninja Gaiden to gra na 6+ ( coz za obiektywizm) :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

chcialem jeszcze cos napisac...ale nieeee daruje sobie :mrgreen:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #137 dnia: Listopada 10, 2005, 16:53:28 pm »
No tak, grze brakuje szlifu i w ogóle jakaś taka niedopracowana...

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #138 dnia: Listopada 10, 2005, 16:55:04 pm »
Wiesz, ja traktuje gry umownie, więc od razu mam klapki na oczach jeśli chodzi Ci o takie argumenty, ale faktycznie mogliby poprawić kilka rzeczy - w tym beznadziejną kamerę (nie liczę NG black) i napisać jakąś lepszą muzę. No i lokacje - kto myślał, że będzie takie przeskakiwanie klimatów? Ja osobiście wolałbym lokacje w stylu feudalnej Japonii, a nie jakieś "urozmaicenia" (bali się, że się gra nie sprzeda?).

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 10, 2005, 17:00:19 pm »
o nic sie nie bali, taki juz urok gier japonskich...

a i taka ciekawostka, mam kumpla ktory kiedys uwazal NG za padake, nie chcialo mu sie w to grac, mnie opieprzal ze gram w pierdoly...a ostatnio gral dzien w dzien w NG Black :mrgreen:  :mrgreen: , widocznie do tego trzeba dojrzec :mrgreen:

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #140 dnia: Listopada 10, 2005, 18:50:35 pm »
Nie chce mi sie pisac , ale moge podsumowac  :lol:
Muzyka slaba , grafa sztywna plastykowa , jest czysto i wogole dno .
Zagraj w Tenchu , Feudalna japonia, Ninja w pizamie biegajacy po dachu i ciagle w ukryciu .....
NG jest gra inna , poczawsy od odwaznego kroku Tecmo jakim jest poziom trudnoscik konczac na pomieszaniu klimatow .
Co to dalo ? Ze nawet jak zobaczysz 20 razy napis Game Over ciagle bedzie Ci malo :D

Rochu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-10-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 10, 2005, 19:08:10 pm »
Do Ninja Gaiden nic nie mam ale kurka wodna co za matoł wymyślil te poziomy trudności? To rzecz gustu może się podobać albo nie. Ja nie znosze serii Silent Hill nie wiem jak w ogóle w takie coś można grać :?

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #142 dnia: Listopada 10, 2005, 19:11:04 pm »
Jezeli ktos jest maniakiem klimatow ninja, katany itp to dla niego poziom trudnosci to nie problem :D Np dla mnie  8) Gra jest trudna , ale techniczna , wystarczy poznac zasady dzialana wroga , swoje bronie , zapamietam kilka ciosow i idzie jak po masle . Pierwszy raz jak gralem, to juz plakalem jak widziales wyskujacych z nieba 3 czarnych ninja :/ Jak w grze mialem juz na liczniku 80 h to tylko czekalem na nich , nun chaku i jazda :D Piekne Comba na nich szly .......


P.S
Porazka to dla mnie FF :D

Rochu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-10-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #143 dnia: Listopada 10, 2005, 19:16:06 pm »
Ja doszedłem do trzeciego poziomu i ni ma ch*ja we wsi mogli by dać easy, każdy nie katanowiec powinien sobie pograć w dobrą produkcje a nie tylko ci najlepsiejsi  :)

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #144 dnia: Listopada 10, 2005, 20:04:44 pm »
Rochu, człowieku,  miej litość, nie chce mi się pisać po raz drugi uzasadnienia dlaczego dostałeś ostrzeżenie. :lol:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #145 dnia: Listopada 10, 2005, 20:20:45 pm »
Ninja Gaiden Black Ukonczona, tylko te MISSIONS porazaja pozniomem trudnosci ale sa wypas :D

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #146 dnia: Listopada 10, 2005, 20:50:44 pm »
Cytat: "walker_san"
o nic sie nie bali, taki juz urok gier japonskich...

a i taka ciekawostka, mam kumpla ktory kiedys uwazal NG za padake, nie chcialo mu sie w to grac, mnie opieprzal ze gram w pierdoly...a ostatnio gral dzien w dzien w NG Black :mrgreen:  :mrgreen: , widocznie do tego trzeba dojrzec :mrgreen:
Taaak trzeba dojrzeć................... jasneee....... może wrzucił byś jakiś lepszy argument walker??? Ja przynajmniej napisałem krótką reckę. I nie spamuj z ikonkami :P  :P  :P !
Gdybym był fanboyem po prostu napisał bym, że cała gra jest do d...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #147 dnia: Listopada 10, 2005, 21:00:04 pm »
no ale wiesz znajdujesz sie w absolutnej mniejszosci jezeli chodzi o opinie o tej grze, z czego wiekszosc tej mnejszosci( ale mieszam :mrgreen:  ) to fanboje ktorzy nie moga przebolec ze ta gra jest az tak dobra... no ale twoje prawo...

Rochu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-10-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #148 dnia: Listopada 10, 2005, 21:54:07 pm »
Cytat: "McJohn"
Rochu, człowieku,  miej litość, nie chce mi się pisać po raz drugi uzasadnienia dlaczego dostałeś ostrzeżenie. :lol:


Eee dlatego bo mieliście błąd na forum?  :P

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #149 dnia: Listopada 10, 2005, 23:34:09 pm »
Cytat: "Sowa"
Taaak trzeba dojrzeć................... jasneee....... może wrzucił byś jakiś lepszy argument walker??? Ja przynajmniej napisałem krótką reckę. I nie spamuj z ikonkami    !

Ty to nazywasz recka?
Cytuj
Gdybym był fanboyem po prostu napisał bym, że cała gra jest do d...

Mniej wiecej to napisales (nie liczac tego jednego plusa na poczatku Twojej "recki".

Ale wiem jedno- recenzentem nie zostaniesz :D

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #150 dnia: Listopada 11, 2005, 11:01:59 am »
jego gust, jego ocena, to ze jest jednym z nielicznych ktorzy tak twierdza to inna sprawa, przeciez mozna nie zauwazac genialnego systemu walki, zroznicowanych przeciwnikow, roznorodnych lokacji czy najlepszych bossow w historii gier (no prawie, nie liczac MGSow) ale za to mozna na pierwszy plan wysunac to ze ciala przeciwnikow znikaja albo to ze bohater prawie nic nie mowi
w sumie popatrzcie na takie Famitsu : GT4 39/40, Forza Motosport 28/40 - chcialbym wiedziec czym ONI sie kierowali przy ocenach

sa ludzie dla ktorych wszystkie gry na platforme inna niz posiadana to nic niewarte crapy, spotkalem sie z opiniami ze najlepsza gra na xboxa jest gorsza niz zwykly sredniak na ps2 albo ze RE4 na GCN to megahit bo brak jest innych gier na ta konsole ale na PS2 ta sama gra to max 7

kilu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-11-2005
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #151 dnia: Listopada 11, 2005, 11:33:54 am »
Owszem gierka super...początek gry juz wiedzialem ze jest w niej cos Grajać cieszylem sie jak rozpieszczony dzieciak dostajac duzego lizaka Niestety po pewnym czasie odrzuciło mnie od niej i nie był to poziom trudnosci Grafika dobra ale nie oszałamiajaca wystarczy spojrzeć z Ps2 na God of War i juz wiemy ze w tamacie dzwieku tez nie ma co porownywać Moja ocena -9/10
Don't walk on the grass..........SMOKE IT

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #152 dnia: Listopada 11, 2005, 12:38:30 pm »
Widziałęm trailere, ta gra może być naprawdę świetna. Niestety nie grałem (i pewnie nie zagram) więc dużo o grze nie mogę powiedzieć...

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #153 dnia: Listopada 11, 2005, 13:07:01 pm »
Cytat: "Greg"
jego gust, jego ocena, to ze jest jednym z nielicznych ktorzy tak twierdza to inna sprawa, przeciez mozna nie zauwazac genialnego systemu walki, zroznicowanych przeciwnikow, roznorodnych lokacji czy najlepszych bossow w historii gier
Twoim zdaniem najlepsi bossowie w historii gier to bossowie z NInja Gaiden??? :shock:
To seledynowe coś czy jakiś popaprany samuraj na koniu??? To są dla ciebie najlepsi bossowie?  Chyba w mało gier grałeś człowieku :?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #154 dnia: Listopada 11, 2005, 13:14:56 pm »
Design bossów rzeczywiście nie jest świetny (wg mnie, choć znam osoby, którym się podobał i to bardzo, w tym pewnemu fanowi PS2), ale przynajmniej ci bossowie umieją walczyć. Dlateo NG ma taką pozycję wśród chodzonych bijatyk - walczy się nie z biernymi kukłami (choć i takie się zdarzają), ale z autentycznie walczącymi przeciwnikami. Polecam walkę z drugim Ryu w trybie Missions, normalnie kosmos. 8)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 11, 2005, 13:26:35 pm »
ogolnie to nie lubie patrzec jak ktos gra, ale ostatnio widzialem filmik z NG, gral jakis maniak, ale to co on robil to sie ogladalo jak film :shock:  :shock: , normalnie jakby byla ustawiona chorreografia( czy jak tam sie to pisze..), cos pieknego :D

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #156 dnia: Listopada 11, 2005, 13:53:46 pm »
możesz podać linka do filmiku? chciałbym obejrzeć, jak grają wymiatacze w tę grę, bo sam gram średnio, a nie znam nikogo, kto by grał dobrze.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #157 dnia: Listopada 11, 2005, 14:00:44 pm »
gdybym znal to bym podal...filmik widzialem u kumpla, ktory sciagnal go z torrenta albo emula, sam nie pamieta...

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #158 dnia: Listopada 11, 2005, 14:23:41 pm »
Cytat: "Sowa"
Cytat: "Greg"
jego gust, jego ocena, to ze jest jednym z nielicznych ktorzy tak twierdza to inna sprawa, przeciez mozna nie zauwazac genialnego systemu walki, zroznicowanych przeciwnikow, roznorodnych lokacji czy najlepszych bossow w historii gier
Twoim zdaniem najlepsi bossowie w historii gier to bossowie z NInja Gaiden??? :shock:
To seledynowe coś czy jakiś popaprany samuraj na koniu??? To są dla ciebie najlepsi bossowie?  Chyba w mało gier grałeś człowieku :?


no to podaj mi trudniejszych, bardziej wymagajacych bossow niz ci z NG
a gram juz calkiem sporawo, od 8 roku zycia czyli to juz bedzie ze 16 lat  :shock:  jeszcze 9 i emerytura wypracowana  :twisted:

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Ninja Gaiden - megakiller
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 11, 2005, 16:12:15 pm »
Cytat: "Greg"
w sumie popatrzcie na takie Famitsu : GT4 39/40, Forza Motosport 28/40 - chcialbym wiedziec czym ONI sie kierowali przy ocenach



jak widac Famitsu do Funnyboye z klapkami Sony :lol: