Autor Wątek: Blu-ray wygral :)  (Przeczytany 115637 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #360 dnia: Października 27, 2007, 19:27:56 pm »
Nie pamietam jak dokladnie sie to nazywa(w ekonomii) ale w trakcie lansowanie na rynku jakiegos produktu jest pewien okreslony punk po ktorym dany produkt staje sie "masowy". Tak bylo z komorkami... potem z kolorowymi wyświetlaczami do nich, z telewizorami LCD i tak bedzie z playerami HD.

A wiecie jakich najwiecej bedzie odtwarzaczy w domach?
No zgadnijcie... X360? nie... przeciez niema
Wii? też nie
Pegasus? niestety ale jeszcze niema...
W PS3 hahah - tak, tak, tak

11milionow do konca marca! Zaczekajcie, czy to przypadkiem nie wiecej niż wszystkich playerow razem wzietych... i tych... jak one... HD-DVD...

Czas działa na korzyść formatu Blu-Ray!


Czy to nie Ty kilka postów wyrzej wyżej pisałeś, że prawdziwi gracze grają a nie bawią się w liczby i gdybanie?  :lol:


Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #361 dnia: Października 27, 2007, 19:30:28 pm »
Nie pamietam jak dokladnie sie to nazywa(w ekonomii) ale w trakcie lansowanie na rynku jakiegos produktu jest pewien okreslony punk po ktorym dany produkt staje sie "masowy". Tak bylo z komorkami... potem z kolorowymi wyświetlaczami do nich, z telewizorami LCD i tak bedzie z playerami HD.

A wiecie jakich najwiecej bedzie odtwarzaczy w domach?
No zgadnijcie... X360? nie... przeciez niema
Wii? też nie
Pegasus? niestety ale jeszcze niema...
W PS3 hahah - tak, tak, tak

11milionow do konca marca! Zaczekajcie, czy to przypadkiem nie wiecej niż wszystkich playerow razem wzietych... i tych... jak one... HD-DVD...

Czas działa na korzyść formatu Blu-Ray!

Wyczuwam delikatną nutkę podniecenia.


Maximmus80

  • Gość
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #362 dnia: Października 27, 2007, 19:46:34 pm »
Nie, nie ja...
A HD-DVD moze byc nawet za darmo... wazne co ludzie wybieraja...


Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #363 dnia: Października 27, 2007, 19:47:58 pm »
A powiedz mi, dlaczego chcesz udowodnić, że Blu-ray jest lepszy? Microsoft ma gdzieś HD-DVD.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #364 dnia: Października 27, 2007, 19:59:25 pm »
Są również tacy, co chcą udowodnic że to hd dvd jest najlepsze itd. więc jest pewna równowaga.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #365 dnia: Października 27, 2007, 21:54:19 pm »
Nic nie chce udowodnic. Wycigam wnioski i sie z nimi dziele... sa to MOJE wnioski choc jak porownamy to do bajek z roznych film analitycznych to mam takie samo prawdowpodobienstwo trafienia.

Ale przede wszystkim traktuje to jako "zabawe" jak widze sfrustrowanych kolesi co az sie pienia jak widza pewne slogany... i nie wazne czy za PS3 czy za X360. Jedni i drudzy sa rownie zabawni... i rownie mocno brakuje im dystansu do kawalka zlomu kolo LCD.
Mi go nie brakuje... a tobie...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #366 dnia: Października 27, 2007, 23:43:28 pm »
Microsoft ma gdzieś HD-DVD.

Mały OT.

Ciekawe czy zdajemy sobie sprawę czym tak na prawdę jest Microsoft, jaki cel przyświeca Bill'owi Gatesowi i czemu jego żona jest stałym członkiem spotkań grupy Bildenberg. Heh to dosyć ciekawe gdyby się tak w to zagłębić. Bardzo dużo o tym czytałem i muszę powiedzieć że firmy typu Microsoft czy Sun Microsystem (najprawdopodobniej producent chip'ów mających zastąpić w przyszłości dokumenty czyt. dowód, prawko, karty płatnicze wszczepianych pod skórę) mają jakiś większy cel do zrobienia na świecie. Ale to wtedy gdy przyjdzie na to czas, gdy zacznie się formować tzw. Rząd Światowy.
W sumie to odradzam zgłębianie tegoż tematu bo im dalej kopiemy tym więcej znajdujemy i coraz bardziej zaczynamy się zastanawiać nad bardzo wieloma sprawami, zjawiskami dzisiejszego jak i przeszłego świata.
Jeśli moderacja uzna że tego postu tu nie powinno być to proszę o wrzucenie do Wora albo gdzieś indziej. Chciałem sprawdzić czy jest ktoś na tym forum kto też zna szczegóły dotyczące tzw. New World Order.

Koniec OT.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #367 dnia: Października 28, 2007, 13:25:34 pm »
Chciałem sprawdzić czy jest ktoś na tym forum kto też zna szczegóły dotyczące tzw. New World Order.



;)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #368 dnia: Października 28, 2007, 13:27:47 pm »
Hehe nWo - najwspanialsza stajnia w historii prowrestlingu :).

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #369 dnia: Października 28, 2007, 13:38:59 pm »
MarcePan ma dojście do zajebistych dragów...   :shock:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #370 dnia: Października 28, 2007, 13:39:46 pm »
Hehe nWo - najwspanialsza stajnia w historii prowrestlingu :).
Co racja to racja, najlepsze czasy wrestlingu, które pewnie juz nigdy nie wrócą :(



 :grin:


A teraz wracajmy do Blu-Ray ;) hehe
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2007, 13:42:20 pm wysłana przez pokrytyśniegiem »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #371 dnia: Października 28, 2007, 14:44:59 pm »
MarcePan ma dojście do zajebistych dragów...   :shock:

Też tak myślałem o moim kumplu, który puszczał mi takie opowieści. No i zapytałem go o ten dragw efekcie czego dostałem ciekawy link. Po sprawdzeniu linku, zacząłem grzebać w necie i po zagłębieniu się w temat przestałem kumpla traktować niepoważnie.

Mało tego to teraz Was zaskoczę. Na uczelni zacząłem wchodzić z wykładowcą w temat układu gospodarczego NAFTA i po kilku trudnych pytaniach pani doktor od stosunków międzynarodowych jasno odpowiedziała że nikt tak na prawdę nie wie jakie prawe społeczno-publiczne zawiera ten pakt wolnego handlu a takowe zawiera tyle że rząd USA nie ujawnił ich nigdy.

Profesor, który swego czasu pracował w USA w NASA a teraz wykłada na mojej uczelni zapytany o tak ogromną emisję freonu jaka następuje w USA (1/3 światowej emisji to tylko USA) i drążenie tematu spowodowało że wykładowca uśmiechnął się i powiedział do mnie że za bardzo interesuję sie teorią spiskową.

Żeby było jasne ja nie jestem kimś kto w to bezgranicznie wierzy, jest przeciw globalizacji itp. Po prostu muszę szczerze przyznać że temat ten jest bardzo interesujący i ciekawy. Zgłębiam go z czystej ciekawości i nie doszukujcie tutaj innych powodów czemu to robię. Mówię Wam że zapewne bardzo wielu z obecnych tutaj wciągnęło by się w ten wątek. Poza tym jak ktoś lubi twórczość Tom'a Clancy albo czytał genialną książkę George'a Orell'a pt. "Rok 1984" to będzie mocno zainteresowany tematem grupy Bilderberg, Banku Światowego czy Eugeniką. Ja w dodatku studiuję kierunek mocno związany z ekonomią także sprawa Banku Światowego jest dla mnie tym bardziej ciekawa.

Koniec OT.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #372 dnia: Października 29, 2007, 10:50:18 am »
MarcePan ma dojście do zajebistych dragów...   :shock:

Też tak myślałem o moim kumplu, który puszczał mi takie opowieści. No i zapytałem go o ten dragw efekcie czego dostałem ciekawy link. Po sprawdzeniu linku, zacząłem grzebać w necie i po zagłębieniu się w temat przestałem kumpla traktować niepoważnie.

Mało tego to teraz Was zaskoczę. Na uczelni zacząłem wchodzić z wykładowcą w temat układu gospodarczego NAFTA i po kilku trudnych pytaniach pani doktor od stosunków międzynarodowych jasno odpowiedziała że nikt tak na prawdę nie wie jakie prawe społeczno-publiczne zawiera ten pakt wolnego handlu a takowe zawiera tyle że rząd USA nie ujawnił ich nigdy.

Profesor, który swego czasu pracował w USA w NASA a teraz wykłada na mojej uczelni zapytany o tak ogromną emisję freonu jaka następuje w USA (1/3 światowej emisji to tylko USA) i drążenie tematu spowodowało że wykładowca uśmiechnął się i powiedział do mnie że za bardzo interesuję sie teorią spiskową.

Żeby było jasne ja nie jestem kimś kto w to bezgranicznie wierzy, jest przeciw globalizacji itp. Po prostu muszę szczerze przyznać że temat ten jest bardzo interesujący i ciekawy. Zgłębiam go z czystej ciekawości i nie doszukujcie tutaj innych powodów czemu to robię. Mówię Wam że zapewne bardzo wielu z obecnych tutaj wciągnęło by się w ten wątek. Poza tym jak ktoś lubi twórczość Tom'a Clancy albo czytał genialną książkę George'a Orell'a pt. "Rok 1984" to będzie mocno zainteresowany tematem grupy Bilderberg, Banku Światowego czy Eugeniką. Ja w dodatku studiuję kierunek mocno związany z ekonomią także sprawa Banku Światowego jest dla mnie tym bardziej ciekawa.

Koniec OT.


wielu rzeczy probowalem, ale takiej jazdy to ja nigdy nie mialem, czyzby kolega podobnie jak pewni blizniacy chcial nas przekonac do istnienia "UKLADU"...no dopra ide sobie cos zazyc bo cos mnie zamula lekko:D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #373 dnia: Października 29, 2007, 11:20:12 am »
MarcePan ma dojście do zajebistych dragów...   :shock:

Też tak myślałem o moim kumplu, który puszczał mi takie opowieści. No i zapytałem go o ten dragw efekcie czego dostałem ciekawy link. Po sprawdzeniu linku, zacząłem grzebać w necie i po zagłębieniu się w temat przestałem kumpla traktować niepoważnie.

Mało tego to teraz Was zaskoczę. Na uczelni zacząłem wchodzić z wykładowcą w temat układu gospodarczego NAFTA i po kilku trudnych pytaniach pani doktor od stosunków międzynarodowych jasno odpowiedziała że nikt tak na prawdę nie wie jakie prawe społeczno-publiczne zawiera ten pakt wolnego handlu a takowe zawiera tyle że rząd USA nie ujawnił ich nigdy.

Profesor, który swego czasu pracował w USA w NASA a teraz wykłada na mojej uczelni zapytany o tak ogromną emisję freonu jaka następuje w USA (1/3 światowej emisji to tylko USA) i drążenie tematu spowodowało że wykładowca uśmiechnął się i powiedział do mnie że za bardzo interesuję sie teorią spiskową.

Żeby było jasne ja nie jestem kimś kto w to bezgranicznie wierzy, jest przeciw globalizacji itp. Po prostu muszę szczerze przyznać że temat ten jest bardzo interesujący i ciekawy. Zgłębiam go z czystej ciekawości i nie doszukujcie tutaj innych powodów czemu to robię. Mówię Wam że zapewne bardzo wielu z obecnych tutaj wciągnęło by się w ten wątek. Poza tym jak ktoś lubi twórczość Tom'a Clancy albo czytał genialną książkę George'a Orell'a pt. "Rok 1984" to będzie mocno zainteresowany tematem grupy Bilderberg, Banku Światowego czy Eugeniką. Ja w dodatku studiuję kierunek mocno związany z ekonomią także sprawa Banku Światowego jest dla mnie tym bardziej ciekawa.

Koniec OT.


wielu rzeczy probowalem, ale takiej jazdy to ja nigdy nie mialem, czyzby kolega podobnie jak pewni blizniacy chcial nas przekonac do istnienia "UKLADU"...no dopra ide sobie cos zazyc bo cos mnie zamula lekko:D

Takie to dla Ciebie zabawne? Musisz wiedzieć że parę osób napisało mi na tym forum PW w sprawie materiałów o których piszę wyżej. Wiesz co mnie bawi najbardziej? Pamiętam jak dziś Twoją zajawkę na UFO i zjawiska paranormalne.

PS. Przeczytaj raz jeszcze, uważnie to co napisałem. To jest po prostu bardzo ciekawe i dlatego się to zagłębiłem. Poczytaj Orwell'a, polecam "Rok 1984" a potem przeczytaj o grupie Bilderberg:

http://www.polonica.net/grupa_Bilderberg.htm

To jest tylko, krótki wstęp.

BTW. Po raz kolejny sugerujesz jakieś powiązania mojej osoby z PiS'em. Widocznie bardzo Cię boli że musiałeś uciekać z kraju i teraz wszystkich co zostali oskarżasz że faworyzują PiS. Szkoda słów.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2007, 11:33:30 am wysłana przez MarcePan »

ASSIM

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2007
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #374 dnia: Października 29, 2007, 11:45:28 am »
marcepan to jest gość, w temacie bdvshd napisał o jakiś swoich teoriach (żeby sprawdzić czy ktoś jeszcze zna szczegóły tego, swoją drogą ciekawe, każdy w każdym temacie będzie pisał o byle czym żeby tylko coś sprawdzić  :lol: )

potem napisał że koniec ot, potem jeszcze raz się rozpisał, znowu koniec ot, następny post też jest z dupy, ale nie ma sztandarowego -koniec ot- czekamy na reszte  :grin:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #375 dnia: Października 29, 2007, 12:02:58 pm »
marcepan to jest gość, w temacie bdvshd napisał o jakiś swoich teoriach (żeby sprawdzić czy ktoś jeszcze zna szczegóły tego, swoją drogą ciekawe, każdy w każdym temacie będzie pisał o byle czym żeby tylko coś sprawdzić  :lol: )

potem napisał że koniec ot, potem jeszcze raz się rozpisał, znowu koniec ot, następny post też jest z dupy, ale nie ma sztandarowego -koniec ot- czekamy na reszte  :grin:

Bo jak napisałem koniec OT to specjalista od lądowania ufoludków czyli LoNdEk wyjechał coś o PiS'ie i o dragach.

BTW. To nie są moje teorie spiskowe. LoL! :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #376 dnia: Października 29, 2007, 13:16:32 pm »

BTW. Po raz kolejny sugerujesz jakieś powiązania mojej osoby z PiS'em. Widocznie bardzo Cię boli że musiałeś uciekać z kraju i teraz wszystkich co zostali oskarżasz że faworyzują PiS. Szkoda słów.
OT:
Uciekac...hmmm...ciekawa teoria, uciekac mozna przed kims, lub przed czyms, no nie wydaje mi sie zebym uciekl, to jest takie dziwne gadanie, ja moge napisac w takim razie, ze poprostu duzej czesci tych co zostali poprostu brakuje odwagi zeby wyjechac, mi sie tu podoba, ja chce tu zostac, widocznie boli kogos ze mi sie udalo tutaj, mam stala - fajna prace, moja dziewczyna tez tu pracuje podobnie jak moj brat, wszystkim sie tu podoba, nie wiem czemu mialbym siedziec w Polsce, skonczyl bym tam studia ( w koncu jakies bym skonczyl:) i moze ok. 30-stki zarabialbym takie pieniadze jak mam teraz tutaj, nie pracuje na tym popularnym "zmywaku", zarabiam pieniadze wieksze od stawki minimalnej w UK, wiec nie narzekam, a jestem tu dopiero kilka miesiecy, ty piszesz ze ucieklem i ze mnie to boli...hahah...zabawne, ja poprostu wyjechalem szukac dla siebie odpowiedniego miejsca, w styczniu zaczynam tu studia, i chce sie rozwijac....a najbardziej mnie cieszy ze mnie stac utrzymac sie samemu i kupic sobie to co chce, sam na siebie zarabiam, jeszcze w miare swoich mozliwosci pomagam finasowo rodzicom w Polsce...
moze i masz racje moze...

a aluzja do PiS'u , bo to oni sa przodownikami teorii spiskowych, podobnie jak w innych wypowiedziach twierdziles ze jakas gra zostala nisko oceniona bo pewnie Bill sypnal $$, no boshe, to tak jak Kaczorki - cos zlego to napewno ktos z ukladu za tym stoii...a teraz sie rozpisujesz o ukladzie, a to przeciez kaczki oznajmialy wszystkim ze Polske oplata uklad...

koniec OT



BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #377 dnia: Października 29, 2007, 13:52:52 pm »

BTW. Po raz kolejny sugerujesz jakieś powiązania mojej osoby z PiS'em. Widocznie bardzo Cię boli że musiałeś uciekać z kraju i teraz wszystkich co zostali oskarżasz że faworyzują PiS. Szkoda słów.
OT:
Uciekac...hmmm...ciekawa teoria, uciekac mozna przed kims, lub przed czyms, no nie wydaje mi sie zebym uciekl, to jest takie dziwne gadanie, ja moge napisac w takim razie, ze poprostu duzej czesci tych co zostali poprostu brakuje odwagi zeby wyjechac, mi sie tu podoba, ja chce tu zostac, widocznie boli kogos ze mi sie udalo tutaj, mam stala - fajna prace, moja dziewczyna tez tu pracuje podobnie jak moj brat, wszystkim sie tu podoba, nie wiem czemu mialbym siedziec w Polsce, skonczyl bym tam studia ( w koncu jakies bym skonczyl:) i moze ok. 30-stki zarabialbym takie pieniadze jak mam teraz tutaj, nie pracuje na tym popularnym "zmywaku", zarabiam pieniadze wieksze od stawki minimalnej w UK, wiec nie narzekam, a jestem tu dopiero kilka miesiecy, ty piszesz ze ucieklem i ze mnie to boli...hahah...zabawne, ja poprostu wyjechalem szukac dla siebie odpowiedniego miejsca, w styczniu zaczynam tu studia, i chce sie rozwijac....a najbardziej mnie cieszy ze mnie stac utrzymac sie samemu i kupic sobie to co chce, sam na siebie zarabiam, jeszcze w miare swoich mozliwosci pomagam finasowo rodzicom w Polsce...
moze i masz racje moze...

a aluzja do PiS'u , bo to oni sa przodownikami teorii spiskowych, podobnie jak w innych wypowiedziach twierdziles ze jakas gra zostala nisko oceniona bo pewnie Bill sypnal $$, no boshe, to tak jak Kaczorki - cos zlego to napewno ktos z ukladu za tym stoii...a teraz sie rozpisujesz o ukladzie, a to przeciez kaczki oznajmialy wszystkim ze Polske oplata uklad...

koniec OT




A to wszystko wina UFO. :lol: Dla Twojej wiadomości to grupa Gilderberd powstała znacznie wcześniej niż cała partia PiS i to jest faktem. Dobra koniec tego tematu.

Życzę powodzenia w ukończeniu tych studiów. Troszkę samozaparcia a powinno się udać.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2007, 13:57:01 pm wysłana przez MarcePan »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #378 dnia: Października 29, 2007, 14:02:03 pm »

BTW. Po raz kolejny sugerujesz jakieś powiązania mojej osoby z PiS'em. Widocznie bardzo Cię boli że musiałeś uciekać z kraju i teraz wszystkich co zostali oskarżasz że faworyzują PiS. Szkoda słów.
OT:
Uciekac...hmmm...ciekawa teoria, uciekac mozna przed kims, lub przed czyms, no nie wydaje mi sie zebym uciekl, to jest takie dziwne gadanie, ja moge napisac w takim razie, ze poprostu duzej czesci tych co zostali poprostu brakuje odwagi zeby wyjechac, mi sie tu podoba, ja chce tu zostac, widocznie boli kogos ze mi sie udalo tutaj, mam stala - fajna prace, moja dziewczyna tez tu pracuje podobnie jak moj brat, wszystkim sie tu podoba, nie wiem czemu mialbym siedziec w Polsce, skonczyl bym tam studia ( w koncu jakies bym skonczyl:) i moze ok. 30-stki zarabialbym takie pieniadze jak mam teraz tutaj, nie pracuje na tym popularnym "zmywaku", zarabiam pieniadze wieksze od stawki minimalnej w UK, wiec nie narzekam, a jestem tu dopiero kilka miesiecy, ty piszesz ze ucieklem i ze mnie to boli...hahah...zabawne, ja poprostu wyjechalem szukac dla siebie odpowiedniego miejsca, w styczniu zaczynam tu studia, i chce sie rozwijac....a najbardziej mnie cieszy ze mnie stac utrzymac sie samemu i kupic sobie to co chce, sam na siebie zarabiam, jeszcze w miare swoich mozliwosci pomagam finasowo rodzicom w Polsce...
moze i masz racje moze...

a aluzja do PiS'u , bo to oni sa przodownikami teorii spiskowych, podobnie jak w innych wypowiedziach twierdziles ze jakas gra zostala nisko oceniona bo pewnie Bill sypnal $$, no boshe, to tak jak Kaczorki - cos zlego to napewno ktos z ukladu za tym stoii...a teraz sie rozpisujesz o ukladzie, a to przeciez kaczki oznajmialy wszystkim ze Polske oplata uklad...

koniec OT




A to wszystko wina UFO. :lol: Dla Twojej wiadomości to grupa Gilderberd powstała znacznie wcześniej niż cała partia PiS i to jest faktem. Dobra koniec tego tematu.

Życzę powodzenia w ukończeniu tych studiów. Troszkę samozaparcia a powinno się udać.


dzieki, a co do tego, to jak lubisz poczytac o takich tematach to oblukaj sobie cos o Towarzystwie Thule, do ktorego nalezal Hitler, o Masoneria czy tez o Templariuszach...a co do UFO, to lubie o tym poczytac podobnie jak ksiazki z gatunku fantasy, ale nikomu nic nie staram sie wmowic, podchodze do tego z dystansem...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #379 dnia: Października 29, 2007, 14:50:45 pm »

BTW. Po raz kolejny sugerujesz jakieś powiązania mojej osoby z PiS'em. Widocznie bardzo Cię boli że musiałeś uciekać z kraju i teraz wszystkich co zostali oskarżasz że faworyzują PiS. Szkoda słów.
OT:
Uciekac...hmmm...ciekawa teoria, uciekac mozna przed kims, lub przed czyms, no nie wydaje mi sie zebym uciekl, to jest takie dziwne gadanie, ja moge napisac w takim razie, ze poprostu duzej czesci tych co zostali poprostu brakuje odwagi zeby wyjechac, mi sie tu podoba, ja chce tu zostac, widocznie boli kogos ze mi sie udalo tutaj, mam stala - fajna prace, moja dziewczyna tez tu pracuje podobnie jak moj brat, wszystkim sie tu podoba, nie wiem czemu mialbym siedziec w Polsce, skonczyl bym tam studia ( w koncu jakies bym skonczyl:) i moze ok. 30-stki zarabialbym takie pieniadze jak mam teraz tutaj, nie pracuje na tym popularnym "zmywaku", zarabiam pieniadze wieksze od stawki minimalnej w UK, wiec nie narzekam, a jestem tu dopiero kilka miesiecy, ty piszesz ze ucieklem i ze mnie to boli...hahah...zabawne, ja poprostu wyjechalem szukac dla siebie odpowiedniego miejsca, w styczniu zaczynam tu studia, i chce sie rozwijac....a najbardziej mnie cieszy ze mnie stac utrzymac sie samemu i kupic sobie to co chce, sam na siebie zarabiam, jeszcze w miare swoich mozliwosci pomagam finasowo rodzicom w Polsce...
moze i masz racje moze...

a aluzja do PiS'u , bo to oni sa przodownikami teorii spiskowych, podobnie jak w innych wypowiedziach twierdziles ze jakas gra zostala nisko oceniona bo pewnie Bill sypnal $$, no boshe, to tak jak Kaczorki - cos zlego to napewno ktos z ukladu za tym stoii...a teraz sie rozpisujesz o ukladzie, a to przeciez kaczki oznajmialy wszystkim ze Polske oplata uklad...

koniec OT




A to wszystko wina UFO. :lol: Dla Twojej wiadomości to grupa Gilderberd powstała znacznie wcześniej niż cała partia PiS i to jest faktem. Dobra koniec tego tematu.

Życzę powodzenia w ukończeniu tych studiów. Troszkę samozaparcia a powinno się udać.


dzieki, a co do tego, to jak lubisz poczytac o takich tematach to oblukaj sobie cos o Towarzystwie Thule, do ktorego nalezal Hitler, o Masoneria czy tez o Templariuszach...a co do UFO, to lubie o tym poczytac podobnie jak ksiazki z gatunku fantasy, ale nikomu nic nie staram sie wmowic, podchodze do tego z dystansem...

Czytałem o tym wszystkim ale mimo wszystko dzięki za propozycję. Ja też nikomu nie staram się nic wmówić. Ot nasunęła mi się taka myśl odnośnie Microsoftu bo Bill a szczególnie jego żona są ściśle związani z grupą Gilderberg. Jak widać parę osób to zainteresowało bo dostałem sporo PW.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #380 dnia: Października 30, 2007, 10:57:34 am »

BTW. Po raz kolejny sugerujesz jakieś powiązania mojej osoby z PiS'em. Widocznie bardzo Cię boli że musiałeś uciekać z kraju i teraz wszystkich co zostali oskarżasz że faworyzują PiS. Szkoda słów.
OT:
Uciekac...hmmm...ciekawa teoria, uciekac mozna przed kims, lub przed czyms, no nie wydaje mi sie zebym uciekl, to jest takie dziwne gadanie, ja moge napisac w takim razie, ze poprostu duzej czesci tych co zostali poprostu brakuje odwagi zeby wyjechac, mi sie tu podoba, ja chce tu zostac, widocznie boli kogos ze mi sie udalo tutaj, mam stala - fajna prace, moja dziewczyna tez tu pracuje podobnie jak moj brat, wszystkim sie tu podoba, nie wiem czemu mialbym siedziec w Polsce, skonczyl bym tam studia ( w koncu jakies bym skonczyl:) i moze ok. 30-stki zarabialbym takie pieniadze jak mam teraz tutaj, nie pracuje na tym popularnym "zmywaku", zarabiam pieniadze wieksze od stawki minimalnej w UK, wiec nie narzekam, a jestem tu dopiero kilka miesiecy, ty piszesz ze ucieklem i ze mnie to boli...hahah...zabawne, ja poprostu wyjechalem szukac dla siebie odpowiedniego miejsca, w styczniu zaczynam tu studia, i chce sie rozwijac....a najbardziej mnie cieszy ze mnie stac utrzymac sie samemu i kupic sobie to co chce, sam na siebie zarabiam, jeszcze w miare swoich mozliwosci pomagam finasowo rodzicom w Polsce...
moze i masz racje moze...

a aluzja do PiS'u , bo to oni sa przodownikami teorii spiskowych, podobnie jak w innych wypowiedziach twierdziles ze jakas gra zostala nisko oceniona bo pewnie Bill sypnal $$, no boshe, to tak jak Kaczorki - cos zlego to napewno ktos z ukladu za tym stoii...a teraz sie rozpisujesz o ukladzie, a to przeciez kaczki oznajmialy wszystkim ze Polske oplata uklad...

koniec OT




A to wszystko wina UFO. :lol: Dla Twojej wiadomości to grupa Gilderberd powstała znacznie wcześniej niż cała partia PiS i to jest faktem. Dobra koniec tego tematu.

Życzę powodzenia w ukończeniu tych studiów. Troszkę samozaparcia a powinno się udać.


dzieki, a co do tego, to jak lubisz poczytac o takich tematach to oblukaj sobie cos o Towarzystwie Thule, do ktorego nalezal Hitler, o Masoneria czy tez o Templariuszach...a co do UFO, to lubie o tym poczytac podobnie jak ksiazki z gatunku fantasy, ale nikomu nic nie staram sie wmowic, podchodze do tego z dystansem...

Czytałem o tym wszystkim ale mimo wszystko dzięki za propozycję. Ja też nikomu nie staram się nic wmówić. Ot nasunęła mi się taka myśl odnośnie Microsoftu bo Bill a szczególnie jego żona są ściśle związani z grupą Gilderberg. Jak widać parę osób to zainteresowało bo dostałem sporo PW.

przejelismy watek BD vs HD DVD :D...LoL ale zeby nie pisac znow offTopa to rzuce jakas tabelke....:D
Cytuj
LAST UPDATED Oct 29, 2007
UPDATED: With XBOX 360 HD DVD offer.
It all started last week. HD DVD went below the magic $200 price and Blu-ray also have some nice offers on their hands. Here is a rundown of the current offers:

HD DVD:
Toshiba HD-A2 HD DVD Player:
$197.99 - Amazon.com (Eligible for FREE Shipping)
$197.99 - Circuit City
$198 - In selected Wal-mart stores

Xbox 360 HD DVD Player *:
$179.99 - Amazon.com (Eligible for FREE Shipping)

* Get Heroes Season 1 on HD DVD for free with the purchase.

Toshiba HD-A35 HD DVD Player **:
$398.88 - Amazon.com (Eligible for FREE Shipping)

** with two HD DVD movies in the box.

Blu-ray:
Samsung BD-P1400 Blu-Ray Disc Player:
$429.99 - Amazon.com (Eligible for FREE Shipping)

Sony BDP-S300 Blu-ray Disc Player ***:
$466.40 - Amazon.com (Eligible for FREE Shipping)

Playstation 3 40GB ***:
$399.99 - Amazon.com (Eligible for FREE Shipping)

*** With Spider-man 3 in the box.

All these offers also includes a mail-in offer for 5 free movies.

Please note that the prices were as of this writing and may be limited.

zrodlo:
http://www.dvdtown.com/news/hd-players-below-200/4861


i jeszcze trylogia Resident Evil na BD

Cytuj
Sony Pictures Home Entertainment plans to release the "Resident Evil Trilogy" on Blu-ray this coming January 2nd (Wednesday). So far, the release date is all we know about this trilogy set but we will bring you more information as soon as it is announced.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2007, 11:20:53 am wysłana przez LoNdEk »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #381 dnia: Października 30, 2007, 13:24:04 pm »
Warner Bros może poprzeć Blu-ray
http://www.psu.com/Warner-Bros-to-endorse-Blu-ray-News--a0001694-p0.php
Cytuj
Warner Bros has revealed that the company may consider changing its strategy in regards to supporting both Blu-ray and HD DVD, hinting it may shift focus in order to support one format exclusively.

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #382 dnia: Października 31, 2007, 18:45:59 pm »
Warner Bros może poprzeć Blu-ray
http://www.psu.com/Warner-Bros-to-endorse-Blu-ray-News--a0001694-p0.php
Cytuj
Warner Bros has revealed that the company may consider changing its strategy in regards to supporting both Blu-ray and HD DVD, hinting it may shift focus in order to support one format exclusively.
Może też i poprzeć ekskluzywnie HDDVD.
Do niczego ich ten tekst nie zobowiązuje - jest raczej lepem na pieniążki z obu obozów - "jak nie posmarujecie to przejdziemy do tych drugich"....
Opublikowane: Październik 30, 2007, 21:05:31
Pisałem już o 198$ HDDVD w Wal-Mart'cie.
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=6284.345

Konkurencja oczywiście wymusiła rozpoczęcie sprzedaży tego modelu w innych sklepach.
http://www.highdefdigest.com/news/show/Circuit_City/Toshiba/Circuit_City,_Amazon_Join_$198_HD_DVD_Player_Club_(UPDATED)/1116

Cytuj
Wal-Mart isn't the only retailer offering Toshiba's HD-A2 HD DVD player at the record low price of $198.

As we've previously reported, the discount retailer made headlines last week when it confirmed that it would carry Toshiba's second-gen 1080i HD DVD player for less than $200.

Now both Circuit City and Amazon.com have joined the fray, offering the same deck for a penny less (at $197.99). Even better, unlike Wal-Mart, both retailers have extended the discounted price on the HD-A2 to online sales.

At press time, it wasn't clear how long these retailers plan to stock the discounted player. We do know that Toshiba plans to release a new comparable entry-level third-gen player (the HD-A3) sometime in November.

Speaking with Fortune Magazine last week, a Wal-Mart spokesperson disputed earlier reports that the player would only be made available in limited number, saying "There are no limited quantities for stores or purchases."

A niedługo wchodzi nowy model trzeciej generacji HD-A3 - w podobnej a może nawet jeszcze niższej cenie.
Nie wspominając już o zapowiedzianych wcześniej chińskich modelach.
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

Maximmus80

  • Gość
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #383 dnia: Października 31, 2007, 19:41:38 pm »
no... no... przyznam sie ze nie docenilem tego formatu HD-DVD... w takim tempie moze niedlugo osiagnie 10% sprzedazy PS3(w koncu obnizki tych odtwarzaczy przyniosa efekt)....


Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #384 dnia: Listopada 02, 2007, 13:36:27 pm »
no... no... przyznam sie ze nie docenilem tego formatu HD-DVD... w takim tempie moze niedlugo osiagnie 10% sprzedazy PS3(w koncu obnizki tych odtwarzaczy przyniosa efekt)....
Chciałeś chyba napisać że w tym tempie to Bluray skończy jak Betamax....

-----------------
A tak przy okazji parę stron temu tak szczekałeś na mnie o te odtwarzacze poniżej HDDVD 100$...

Masz za 99$:

http://www.engadget.com/2007/11/01/best-buy-offers-the-toshiba-hd-a2-for-100-too-and-other-hd-dv/
Cytuj
Wal-Mart may have been the first to tempt HD-fence-sitters with a $100 HD-A2 player (however limited) [$98.87 to be exact only this friday], but it looks like it's not the only one, with Best Buy now also listing the very same player for the impulse buy-inducing price of $99.99. Of course, it's sold out online, so you may be better off trying your luck at your local store.

A także nowy model trzeciej generacji, trochę drożej ale w pudełku masz już 2 filmy + oczywiście 5 od Toshiby + część sklepów dorzuca jeszcze 2 przy kasie... :
Cytuj
Sears's Black Friday price of $169 for the newer HD-A3 model, which also comes with two movies bundled in the box (not to mention the five free mail-in movies available with the purchase of any of the players).

Oferta jak narazie tylko promocyjna ale już niedługo będzie można się spodziewać takiej w każdym sklepie.
Tym niemniej Walmart OSTRO ją promuje
http://www.highdefdigest.com/news/show/Toshiba/Wal-Mart/Video_Clips/HD_DVD_Takes_Centerstage_at_Wal-Mart/1131


A Blu-ray?

Cytuj
Sony Electronics President Stan Glasgow says Blu-ray player prices will likely not fall under $399 this holiday season.

"(The player will be) in the $399 range...I don't expect it to go much lower than that," Glasgow said today, according to TWICE Magazine.

Glasgow made his comment today following an announcement from Wal-Mart that it will sell the Toshiba HD-A2 HD DVD player for $98 as a special pre "Black Friday" sale starting tomorrow.

400$  :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2007, 13:48:32 pm wysłana przez Gość Anonimowy »
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #385 dnia: Listopada 02, 2007, 14:14:34 pm »
w takim tempie moze niedlugo osiagnie 10% sprzedazy PS3....

Sad but True.

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #386 dnia: Listopada 02, 2007, 14:31:31 pm »
w takim tempie moze niedlugo osiagnie 10% sprzedazy PS3....

Sad but True.
Sad to jest sprzedaż PS3 - 10% od niej to pewnie było by zero przecinek cośtam
 :lol:
Możecie się dalej pocieszać i wymieniać między sobą te wyrwane z d. procenciki, a tymczasem:
http://www.betanews.com/article/Kmart_Dumps_Bluray_Due_to_Price/1193854397

K-mart ogłasza ekskluzywność na sprzedaż stacjonarnych odtwarzaczy HDDVD.
Cytuj
Kmart Dumps Blu-ray Due to Price


Kmart has decided not to carry Blu-ray players due to their high prices, instead focusing solely on HD DVD this holiday. While it may no longer be the bastion of discount stores it once was, Kmart's move highlights the problems facing Sony's format as HD DVD continues to get cheaper.

The HD DVD Promotions Group said that Kmart's decision to go exclusive wasn't related to an end-cap purchase (where vendors can buy specific shelf space and lock out competitors), but rather because the cost of Blu-ray players are more tailored to home theater enthusiasts. HD DVD meanwhile, will have players under $200, with even deeper discounts after Thanksgiving.

Całe szczęście że obóz Blu-ray ma kasę i może kupować półki (tak jak zrobił w Targecie) - inaczej pewnie i inne sklepy podziękowały by blurayowi  :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2007, 14:33:30 pm wysłana przez Gość Anonimowy »
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #387 dnia: Listopada 02, 2007, 14:34:37 pm »
Całe szczęście że obóz Blu-ray ma kasę i może kupować półki (tak jak zrobił w Targecie) - inaczej pewnie i inne sklepy podziękowały by blurayowi  :lol:

 :lol: :lol: :lol:

Maximmus80

  • Gość
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #388 dnia: Listopada 02, 2007, 15:38:26 pm »
Wszystko spoko... faktycznie konsola Sony sie nie sprzedaje ostatnio... bo wykupiono wszystkie preordery hehehe.
I o poziomie sprzedazy ps3 to kazda firma produkujaca odtwarzacz HD marzy...
Narazie jest to format NISZOWY...
A wiesz co jest najzabawniejsz... przestales juz interpretowac swoje genialne tabelki a zaczeles nam udowadniac jak tanie sa te odtwarzacze... no i co z tego ze tanie...
Jak cena ma takie znaczenie to kup sobie VHS odtwarzacz... po co ci HD...
Dla mnie jest to sygnal ze odtwarzacze sprzedaja sie slabo... PS3 tez teraz potanialo bo jak na KONSOLE sprzedawalo sie slabo(ale jak na odtwarzacz to genielanie).

Czekam na tebelki... z Madagaskarskiej sieci BANANA i ich wynkow sprzedazy hehehe

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #389 dnia: Listopada 02, 2007, 16:45:32 pm »
"Sad to jest sprzedaż PS3"
Sad to jest to że, wystarczyła ta twoim zdaniem "sad" sprzedaż aby hd-dvd ssało Blu-Ray'owi :lol:

"Możecie się dalej pocieszać i wymieniać między sobą te wyrwane z d. procenciki, a tymczasem"
Tak Tak Anonimowy tylko twoje linki nie są z d...  :lol: i tyko te które pokazują, tylko Twoją ultymatywną prawdziwą prawdę, byle tylko nie pokazywac tam gdzie jest dobra sprzedaż ps3 lub BD, a każdy kto się odważy ten kłamca ;/

"Całe szczęście że obóz Blu-ray ma kasę"
I dzięki Bogu że człowiek nie jest skazany na hd dvd :P

" inaczej pewnie i inne sklepy podziękowały by blurayowi"
Trudno byłoby tutaj mu podziękowac, skoro najzwyczajniej w świecie jest na nim więcej tytułów dostępnych... oj to musi boleć :lol:


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #390 dnia: Listopada 02, 2007, 17:13:00 pm »
" inaczej pewnie i inne sklepy podziękowały by blurayowi"
Trudno byłoby tutaj mu podziękowac, skoro najzwyczajniej w świecie jest na nim więcej tytułów dostępnych... oj to musi boleć :lol:

Boom! Headshot! Anonimowy został trafiony i zatopiony. Ostatnio sobie sprawdzałem ilość filmów na obu formatach. Prawda jest taka że HD DVD wypada blado. Sad but True.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #391 dnia: Listopada 02, 2007, 17:25:29 pm »
Anonimowy zabardzo to przezywasz wszystko, mi to w sumie wisi i powiewa kto wygra w "wojnie formatow" ( smiesznie to brzmi nie ma co:) ale tak scislw mowiac, moglbys tez podac do wiadomosci, ze o tym Kmart, to byla tylko plotka, ktora szybko zdementowano:

http://www.highdefdigest.com/news/show/Kmart/Kmart:_Were_Purple/1137
 
ale tez znalazlem ciekawa wypowiedz na necie:

Cytuj
- Hmm, let's see. $400 for a PS3 that does not play PS2 games or $500-600 for a PS3 that only plays some PS2 games. All PS3s being very expensive DVD players. OR, $100 for an HD DVD player. Hmm, history tells us the cheaper hardware wins. Plus the fact that Sony is trying to push another craptacular, proprietary format (so they can sell the licensing). This is huge for HD DVD. Like many of us, Sony has had broken products and promises (free upgrades that nerver happen) and will not buy Sony products ever again. Go back to your SDF crap web site and keep the lies there! We'll be enjoying our affordable HD expereince now! 

czyzby Sony jeszcze jakis inny nosnik chcialo wypuscic, czy moze zle zrozumialem zdanie?!

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #392 dnia: Listopada 02, 2007, 19:33:10 pm »
" inaczej pewnie i inne sklepy podziękowały by blurayowi"
Trudno byłoby tutaj mu podziękowac, skoro najzwyczajniej w świecie jest na nim więcej tytułów dostępnych... oj to musi boleć :lol:

Boom! Headshot! Anonimowy został trafiony i zatopiony. Ostatnio sobie sprawdzałem ilość filmów na obu formatach. Prawda jest taka że HD DVD wypada blado. Sad but True.
Cytuj
Boom! Headshot! Anonimowy został trafiony i zatopiony.
Bo się spuścisz. Jak zwykle zresztą szczytujesz przy byle ploteczce i fałszywym gówienku na korzyść PS3.
Kiepsko sprawdzałeś:

W tym momencie jest:
346 filmów na HDDVD
378 filmów na Bluray w tym już 30 nie produkowanych więcej filmów od Paramount i 3 od DreamWorks
(czyli pozostaje  345)!

Blado to wypada jak zwykle twoja wiedza.

PS. Wiem że lubisz strzały ale nie palnij sobie w łeb przypadkiem kiedyś.... Albo się nie utop.

@LoNdEk
Tego sprostowania nie było jak pisałem.
("Kmart: We're Purple Fri Nov 02, 2007 at 09:00 AM ET")
Tym niemniej to oświadczenie może po prostu znaczyć że z odtwarzaczy Bluray nadal (bo przecież cały czas sprzedają) będzie dostępne tylko PS3.
PS3 będą nadal sprzedawać - ale jak pisałem chodzi o stacjonarne odtwarzacze.
Tak samo jak w stacjonarnych pomijana jest PS3 i przystawka do X360.

Cytuj
It wasn't immediately clear whether the retailer's statement meant it planned to stock stand-alone Blu-ray players alongside the Toshiba deck, but as we've previously reported, the chain already sells the Blu-ray enabled PlayStation 3 in its gaming department.

jak wejdziesz na stronę Kmart i sprawdzisz co sprzedają z Bluray'a to jest tylko PS3, a w HDDVD są 2 stacjonarne odtwarzacze.
Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce...

---

Cytuj
Hmm, let's see. $400 for a PS3 that does not play PS2 games or $500-600 for a PS3 that only plays some PS2 games. All PS3s being very expensive DVD players. OR, $100 for an HD DVD player. Hmm, history tells us the cheaper hardware wins. Plus the fact that Sony is trying to push another craptacular, proprietary format (so they can sell the licensing). This is huge for HD DVD. Like many of us, Sony has had broken products and promises (free upgrades that nerver happen) and will not buy Sony products ever again. Go back to your SDF crap web site and keep the lies there! We'll be enjoying our affordable HD expereince now!

Tu chodziło najprawdopodobniej o to że standard Bluray (w przeciwieństwie do HDDVD) nie wymaga wstecznej kompatybilności z DVD.
Narazie Sony obiecuje że nic podobnego nie zrobi  8) (a obiecywało już sporo  :lol: )
Tak więc zakładając hipotetyczną sytułację że Bluray wygrywa i przejmuje rynek; to odtwarzacze Bluray mogą porzucić wsparcie dla płyt DVD - Sony nie miało by nic przeciwko temu abyś kupił wszystkie płyty raz jeszcze.
Ponadto takie odtwarzacze Bluray byłyby tańsze - nie ma wtedy potrzeby dwóch laserów.
(w HDDVD jest jeden - dużo dużo taniej jak widać po obecnych cenach odtwarzaczy HDDVD)
miałbyś model droższy ze 100% kompatybilnością i tańszy bez DVD.
A później tylko gorszy. Jak z PS3  :lol:



Opublikowane: Listopad 02, 2007, 19:17:30
"Sad to jest sprzedaż PS3"
Sad to jest to że, wystarczyła ta twoim zdaniem "sad" sprzedaż aby hd-dvd ssało Blu-Ray'owi :lol:
Sprzedaż stacjonarnych Blu-rayów śsie HDDVD'owi.
Sytułację BR ratuje jedynie PS3 - gdyby nie ci wygłodniali gracze byłoby już dawno po Blurayu....
A i tak co to jest za przewaga - nie ma nawet 2:1 w sprzedawanych płytach - i to przy tak rozśmieszająco małych sprzedanych ilościach.

"Możecie się dalej pocieszać i wymieniać między sobą te wyrwane z d. procenciki, a tymczasem"
Tak Tak Anonimowy tylko twoje linki nie są z d...  :lol: i tyko te które pokazują, tylko Twoją ultymatywną prawdziwą prawdę, byle tylko nie pokazywac tam gdzie jest dobra sprzedaż ps3 lub BD, a każdy kto się odważy ten kłamca ;/
Dawaj dawaj te pozytywne - może nic nie ma poza ściemami i pustymi obiecankami.
Nie zapomnij poprzeć linkami - bo jakoś dużo gadasz a jak przyjdzie do faktów to cieńko przędziesz.

"Całe szczęście że obóz Blu-ray ma kasę"
I dzięki Bogu że człowiek nie jest skazany na hd dvd :P
Bo się popłaczę - gdyby tylko ten HDDVD nogi nie podłożył wspaniałemu Blurayowi cieszylibyśmy się już Rajem na Ziemi.

" inaczej pewnie i inne sklepy podziękowały by blurayowi"
Trudno byłoby tutaj mu podziękowac, skoro najzwyczajniej w świecie jest na nim więcej tytułów dostępnych... oj to musi boleć :lol:
Całe 10% więcej wydanych (378 vs 346) a jak zdasz sobie sprawę że filmów Paramount i DreamWorks ( 30 + 3 ) Bluray już nie dostaje do sprzedaży i zostały tylko resztki egzemplaży w koszach z używanymi filmami
to o JEDEN MNIEJ

http://www.blu-raystats.com/index.php
http://www.hddvdstats.com/index.php

Ale może moje linki są z d... co VaaKo?
[ironia]Ja bzdury zresztą często gadam ;) - ostatnio plotłem o odtwarzaczach HDDVD poniżej 100$ w 2009 roku a są już dziś w 2007! (chociaż pocieszam się że to czasowa oferta). [/ironia]

Dawaj swoje - te z prawdziwszą prawdą - nawet jak z będą z bluray.com to przynajmniej Marcepan
cię poprze (tak jak przed chwilą - nieważne że bzdura ważne że PS3/Bluray jest dobre!) tekstami w stylu:
Cytuj
Tu masz fakty!
Cytuj
bo jaka jest prawda to każdy wie i widzi.
no i oczywiście:
Cytuj
Sad but True.
:lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2007, 20:46:15 pm wysłana przez Gość Anonimowy »
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #393 dnia: Listopada 02, 2007, 23:12:45 pm »
" inaczej pewnie i inne sklepy podziękowały by blurayowi"
Trudno byłoby tutaj mu podziękowac, skoro najzwyczajniej w świecie jest na nim więcej tytułów dostępnych... oj to musi boleć :lol:

Boom! Headshot! Anonimowy został trafiony i zatopiony. Ostatnio sobie sprawdzałem ilość filmów na obu formatach. Prawda jest taka że HD DVD wypada blado. Sad but True.
Cytuj
Boom! Headshot! Anonimowy został trafiony i zatopiony.
Bo się spuścisz. Jak zwykle zresztą szczytujesz przy byle ploteczce i fałszywym gówienku na korzyść PS3.
Kiepsko sprawdzałeś:

Uuu nasz "mistrz" tabelek się zapienił niczym kundel. :lol: Anonimowy pamiętaj o jednej rzeczy: CZAS DZIAŁA NA KORZYŚĆ BLU-RAY!!!

Co do dostępności filmów na obu formatach:

Blu-Ray - http://www.idvd.pl/sklepy/filmy/promocje/75/

HD DVD - http://www.idvd.pl/sklepy/filmy/kolekcje/67/

To jest pierwszy lepszy przykład gdy zaczniemy szukać ofert. Także Anonimowy możesz sobie wsadzić między bajeczki Twoje z palca wyssane pierdoły. Prosta sprawa, chcesz mieć dostęp do szerszej gamy filmów, wybierasz format Blu-Ray i mądrzy ludzie to właśnie czynią to też BD sprzedaje się lepiej niż HD DVD. Czas się z tym pogodzić a nie bielić majtki przy każdej teorii na niekorzyść BD gdyż są one z d..y wzięte.
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2007, 23:19:27 pm wysłana przez MarcePan »

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #394 dnia: Listopada 02, 2007, 23:20:34 pm »
Anonimowy ty chyba jesteś jakiś psychiczny albo coś. No sorry, ale to już podchodzi pod jakiś fanatyzm. Co Ty człowieku życia nie masz? Tak bardzo zależy Ci na tym aby jakieś durne HD DVD było lepsze od BR? Co z tego masz? Podnieca Cię to? Jak lubisz się podniecać, to kup sobie dziwkę. Bronisz tego HD DVD, jakby to była Twoja jedyna miłość. A, no sorry, Twoja druga miłość, bo pierwszą jest najbardziej awaryjna konsola w historii :lol:.
Debile, przecież Wy się tylko kompromitujecie na oczach setek normalnych ludzi!

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #395 dnia: Listopada 03, 2007, 00:01:18 am »
" inaczej pewnie i inne sklepy podziękowały by blurayowi"
Trudno byłoby tutaj mu podziękowac, skoro najzwyczajniej w świecie jest na nim więcej tytułów dostępnych... oj to musi boleć :lol:

Boom! Headshot! Anonimowy został trafiony i zatopiony. Ostatnio sobie sprawdzałem ilość filmów na obu formatach. Prawda jest taka że HD DVD wypada blado. Sad but True.
Cytuj
Boom! Headshot! Anonimowy został trafiony i zatopiony.
Bo się spuścisz. Jak zwykle zresztą szczytujesz przy byle ploteczce i fałszywym gówienku na korzyść PS3.
Kiepsko sprawdzałeś:

Uuu nasz "mistrz" tabelek się zapienił niczym kundel. :lol: Anonimowy pamiętaj o jednej rzeczy: CZAS DZIAŁA NA KORZYŚĆ BLU-RAY!!!

Co do dostępności filmów na obu formatach:

Blu-Ray - http://www.idvd.pl/sklepy/filmy/promocje/75/

HD DVD - http://www.idvd.pl/sklepy/filmy/kolekcje/67/

To jest pierwszy lepszy przykład gdy zaczniemy szukać ofert. Także Anonimowy możesz sobie wsadzić między bajeczki Twoje z palca wyssane pierdoły. Prosta sprawa, chcesz mieć dostęp do szerszej gamy filmów, wybierasz format Blu-Ray i mądrzy ludzie to właśnie czynią to też BD sprzedaje się lepiej niż HD DVD. Czas się z tym pogodzić a nie bielić majtki przy każdej teorii na niekorzyść BD gdyż są one z d..y wzięte.
(Wspaniałe teksty o pienieniu się, wspaniałe , doceniam też kundelka)
Świetne te linki co dałeś - sklep wysyłkowy z Polski....
Te trzeba było podać jakiś z Romuni najlepiej tam gdzie Hostel kręcili.
To drobiazg że mówiliśmy o
Cytuj
skoro najzwyczajniej w świecie jest na nim więcej tytułów dostępnych
w końcu chodziło Tobie o Polskę - lidera rynku HD video - cały czas....


Nie żeby cię lista wszystkich wydanych do tej pory filmów przekonała.
W końcu lista wszystkich filmów BR i HDDVD pokazuje czarno na białym że BR do HDDVD jest:
Cytuj
(378 vs 346) a jak zdasz sobie sprawę że filmów Paramount i DreamWorks ( 30 + 3 ) Bluray już nie dostaje do sprzedaży i zostały tylko resztki egzemplaży w koszach z używanymi filmami
to o JEDEN MNIEJ

http://www.blu-raystats.com/index.php
http://www.hddvdstats.com/index.php
A to źle....



--------------------------------------------------------
Anonimowy ty chyba jesteś jakiś psychiczny albo coś. No sorry, ale to już podchodzi pod jakiś fanatyzm. Co Ty człowieku życia nie masz? Tak bardzo zależy Ci na tym aby jakieś durne HD DVD było lepsze od BR? Co z tego masz? Podnieca Cię to? Jak lubisz się podniecać, to kup sobie dziwkę. Bronisz tego HD DVD, jakby to była Twoja jedyna miłość. A, no sorry, Twoja druga miłość, bo pierwszą jest najbardziej awaryjna konsola w historii :lol:.
Debile, przecież Wy się tylko kompromitujecie na oczach setek normalnych ludzi!

@Ibra
Nie jestem. Co najwyżej łatwo mnie sprowokować.

Mam.

W pewnym sensie Tak. Nie podoba mi się specyfikacja BR a zwłaszcza jego zamknięty format, nadmiar DRM, BD+, początkowy brak możliwości zrobienia kopii, obecność "na pokładzie" Disney'a i możliwe porzucenie wsparcia dla DVD.

Tak naprawdę nic. A tobie płacą za postowanie? Jeśli tak to kto/ile/gdzie - przyda się kasa na piwo.

Nie. Nie podnieca.

Za dziwki dziękuję, coś można złapać, zresztą to zdarty towar.

42 miłość. 8)

Ty zaś kompromitujesz się moim zdaniem twoim postem, ale żeby Ciebie, i czy w ogóle, nazywać jakkolwiek musiałbym coś o tobie dużo więcej wiedzieć...

PS.
Mam prawo do swojego zdania i do jego obrony - mam nadzieję że potrafisz to uszanować.
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2007, 00:18:01 am wysłana przez Gość Anonimowy »
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

Maximmus80

  • Gość
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #396 dnia: Listopada 03, 2007, 01:45:32 am »
A ja uwazam ze ANONIMOWY ostatnio nie w formie... zadnych tabelek... i odtwarzaczy dodawanych do filmow HD-DVD.

Jak nie ma wiesci z MADAGASKARU to moze sa jakies chocby z ALBANI(w koncu Europa)?

Ja osobiscie uwazam... ze mu ktos cos chyba ostatnio dosypuje... skoro tak wyrazny spadek kondychy... i mam pewne przeslanki aby podejrzewac MASONOW, wnuka STALINA i Radio MARYJA... finansowane oczywiescie przez Sony, ktore stanowi spolke-corke(jedna z wielu) New World Order. Zreszta bylo o tym w archiwum X... tuz po tym jak MOLDER wybil wszystkich kosmitow powyzej 1.80m.

hehehe

CZAS DZIALA NA KORZYSC FORMATU BLU-RAY (za to akurat Sony zaplacilo MI - tekst pod progowy).




rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #397 dnia: Listopada 03, 2007, 04:57:07 am »
Gość Anonimowy ma dzień odpowiadania na pytania !!! (vide GA -> Ibra)
Ja mam tylko jedno: Kim jesteś z zawodu ?
sorry że pytam ale ciekawość mnie zżera

Maximmus80

  • Gość
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #398 dnia: Listopada 04, 2007, 00:19:00 am »
Jak to kim... z zawodu jestem FACETEM W CZERNI. To moja agencja dba o to aby zaden światowy spisek nie ujrzał światła dziennego.
Do moich osobistych osiagnieć należy miedzy innymi oszmieszenie KODU LEONARDO DA VINCI filmem. Ponadto to ja wprowadziłem do polskiego rzadu kosmite - GIERTYCHA.
Ponadto ja odpowiadam za zaniżone informacje o awaryjności X360. Sam wymyśliłem żęby podać wartośc 30% i ludzie to łykneli... mimo faktu że każdy z nas kto sam miał konsole lub ma znajomych z konsolą... bez wyjątku zobaczył krąg śmierci(co daje na 100% awaryjności).

To tyle o mnie... i pamietajcie... wszystko ma głebszy sens...

a mówiełem wam o KENEDIM... eee nie ważne...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Blu-ray wygral :)
« Odpowiedź #399 dnia: Listopada 04, 2007, 00:30:30 am »
Cytuj
mimo faktu że każdy z nas kto sam miał konsole lub ma znajomych z konsolą... bez wyjątku zobaczył krąg śmierci(co daje na 100% awaryjności).
Tu akurat nie trafiłeś. Mam Xa 1,5 roku i jeszcze nie padł, ani w żaden sposób się nie zepsuł. Działa bez zarzutu i przetrwał ogromne upały. Jak widać cuda się zdarzają i nie każdy X trafia do serwisu. Nie twierdzę jednak, że przeżyje jeszcze 4 lata, choć mam taką cichą nadzieję.