Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 228148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #760 dnia: Kwietnia 07, 2007, 09:53:03 am »
Cytat: "CrazyFox"
Ale i tak LM wygra Chelsea Very Happy Very Happy


Prawdę powiedziawszy to w całym tym gronie moim zdaniem oni mają najmniejsze szanse na to ;) W tym sezonie Chelsea gra słabo i nie zdziwię się jeżeli w tym pojedynku to Valencia będzie górą.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #761 dnia: Kwietnia 09, 2007, 03:16:11 am »
Jako, ze moj poprzedni faworyt dawno odpadl, a byl nim RM, stawiam teraz na ManU :)
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #762 dnia: Kwietnia 10, 2007, 11:28:02 am »
Mourinho znów prowokuje   Wystarczy nam pięć minut, żeby pokazać gdzie jest miejsce Valencii hehe gdyby tego było mało to dodam ,że Valencia a angielskimi klubami nie przegrała od 40 lat . I jeszcze te interesujace kursy w STSie , 2,60 za zwycięstwo Hiszpanów , 2,50 jesli zwycięży Chelsea . Nie wspominając juz o Manchesterze 1,65 zl  :cool:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #763 dnia: Kwietnia 10, 2007, 11:33:30 am »
W tym sezonie nawet te przechwałki nie pomagają Mourinhno. Skoro wystarczy im 5 minut to dlaczego nie pokazali tego na swoim stadionie? Ten człowiek mnie śmieszy i irytuje, a jednocześnie fascynuje ;) W takich spotkaniach lepiej chyba dawać na awans jakiejś drużyn choć tam zawsze stawki są drastycznie mniejsze.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #764 dnia: Kwietnia 10, 2007, 11:40:10 am »
Ogólnie zapowiadają sie dziś dwa wspaniałe ćwierć finały bez faworytów. Szkoda, że nasza kochana telewizja polska zapomniała o tym :x.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #765 dnia: Kwietnia 10, 2007, 11:47:37 am »
Ogólnie zapowiadają sie dziś dwa wspaniałe ćwierć finały bez faworytów. Szkoda, że nasza kochana telewizja polska zapomniała o tym :x.

Niestety teraz Ligą Mistrzów rządzi N Sport. Stacja która wogóle się do tego nie nadaje. Niestety tak to już w Polsce bywa. Jak Polsat miał prawa to było o wiele lepiej.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #766 dnia: Kwietnia 10, 2007, 11:55:03 am »
Mam nadzieję, że Roma dziś opuści Old Trafford jako półfinalista. Diabełki ostatnio przegrały w lidze, Roma nawet dobrze sobie daje radę. Zobaczymy, ale Giallorossi muszą awansować :). Geniusz Tottiego, błyskotliwość Manciniego, solidność Mexesa.
Jeżeli chodzi o drugi ćwierćfinał, to lubię Chelsea i mam przeczucie, że to właśnie Niebiescy awansują, ale bardzo bym chciał niespodzianki w postaci awansu Valencii :).

Ma szczęście Liga Mistrzów, że największy mecz całego sezonu Serie B - Juventus - Napoli - jest o 17.30, więc będzie potem czas na LM :).

Hahaha, mam nsport, to sobie oglądnę :P.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #767 dnia: Kwietnia 11, 2007, 00:13:03 am »
Mam nadzieję, że Roma dziś opuści Old Trafford jako półfinalista. Roma nawet dobrze sobie daje radę.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: MU : ASR  :lol:

btw.  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #768 dnia: Kwietnia 11, 2007, 00:35:31 am »
Już? skończyłeś? Weź jeszcze walnij z 20 dla mamy.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #769 dnia: Kwietnia 11, 2007, 08:34:49 am »
Biję pokłony przed sir Alexem . Tak wesoło i zażarcie Manchesteru dawno nie widziałem . Roma jakby w zwolnionym tempie , traciła pileczki na 30 metrze , 3 rywali nie mogło odebrac piłki Ronaldo , ba nawet leżacemu na ziemi też nie dali rady , obrona jak obrona  :-D .Brameczki szły często a i i przedniej były urody ( brama Carricka a bramkarz stoi jak słup ) . Przecierałem oczy ze zdumienia jak szybciutko Anglicy pozbawili zludzeń (hi Bobohawk & Dagon ) tych , którzy watpili w geniusz ManU . 7-1 to bodaj nawyższy wynik w historii popopiecznych Fergusona w Lidze Mistrzów . Kandydat no . 1 do zwycięztw w tych rozgrywkach .

Ten wieczor byl cudowny , bo do kompletu dołączyła Chelsea , która od momentu strzelenia pierwszej bramki kontrolowała przebieg spotkania . Do tego doszło ,że Hiszpanie w osmiu bronili bramki  :lol: a niebiescy spokojnie stwarzali nastepne okazje by ukręcić nosa zwolennikom podobnież ładengo futbolu . 1 się udało , drugi też no ale przy trzeciej próbie skapitulował .
Żegnaj Hiszpanio  :twisted:


A dzisiaj jakże by inaczej Milan przechodzi dalej . Innej opcji nie widze .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #770 dnia: Kwietnia 11, 2007, 09:39:35 am »
Już? skończyłeś? Weź jeszcze walnij z 20 dla mamy.
oj oj czyżby ktoś kogoś zawiódł? xDDD aaaAAaaa Roma na kolanach A A A

czelsi dało radę! liverpool dziś spokojnie awansuje, i odrazu wiadomo jaka liga jest tą najmocniejszą... finał z dwoma angielskimi drużynami to będzie niesamowity spektakl
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #771 dnia: Kwietnia 11, 2007, 09:45:51 am »
oj nie spodziewałem sie, że Roma tak dostanie 7:1!! rany, to z gry jaka prezentowali i z wyniku mowi samo za siebie

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #772 dnia: Kwietnia 11, 2007, 13:06:30 pm »
Wczorajsze wyniki można skomentować jednym słowem: szok  :shock:
Co jak co ale takiego pogromu Romy nigdy bym się niespodziewał. Pozostaje mi nic innego jak złożyć hołd przed piłkarzami ManUtd bo chyba nawet sam Ferguson nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń na boisku. Takiego pogromu na tym etapie rozgrywek już chyba dawno nie było. A Chelsea? Jakoś to zwycięstwo mnie nie przekonało. Szkoda Valenci, bo walczyła i przy wyniku 1:0 myślałem, że spokojnie awansują. Bardzo się pogubili po stracie pierwszej bramki. Szkoda jednak dziś czeka nas kolejna porcja wrażeń.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

Tarniak

  • Gość
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #773 dnia: Kwietnia 11, 2007, 13:17:12 pm »
Krótko mówiąc to co wczoraj pokazał ManU rozjeżdżając Romę to futbol na najwyższym poziomie. Majstersztyk w postaci gry zespołowej, gry z pierwszej, strzałów, dryblingu pozwala mi snuć jeden wniosek. To jest najważniejszy i najodpowiedniejszy kandydat na tytuł mistrza.

Co do drugiego meczu. Druga bramka Chelsea była genialna, a Canizares i tak uratował niejednokrotnie tyłek Valencii (vide główka Ballacka :O). Ogólnie to jako entuzjasta angielskiego futbolu z obu wyników jestem zadowolony :).

Phalanx

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #774 dnia: Kwietnia 11, 2007, 13:37:11 pm »
Mimo, że jestem fanem Chelsea to bije pokłony przed Diabłami ... nie oglądałem meczu, ale chyba 90% strzałów musiało wlecieć do siatki ? Ale mam nadzieję, że Man Utd w lidze gorzej pójdzie ;) Czyli zapowiadają się 3 finały Chelsea vs. Man Utd w maju ;) W Pucharze Ligi, Premiership i Champions League EXTRA!
Co do meczu Chelsea... niepokoi mnie forma Lamparda, bo ostatnio mu trochę nie idzie. Trzeba mu dać chyba tydzień odpoczynku a za niego może grać przecież Joe Cole 8) Wczoraj Chelsea nic nie grała w pierwszej połowie ale na szczęście szczęście (:-D) nam pomogło.
PSP -> Burnout Legends(88%);LocoRoco(100%);The Lord of the Rings Tactics(67%);SSX On Tour(45%)
PS2 -> Black(26%); Burnout3 (100%);Dragon Quest8(23%);FIFA Street(100%); God of War(100%);Kingdom Hearts II(95%);SotC(100%);MoH European Assault(100%)

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #775 dnia: Kwietnia 12, 2007, 00:49:44 am »
Ja tez widze final Angielski, ale ManU vs. Liverpool :-) i zwyciestwo ManU ( bo Dudek nie broni :D )
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #776 dnia: Kwietnia 12, 2007, 09:34:04 am »
tak  jak przewidywałem Milan bez większych problemów ograł Bayern , któremu daleko do tej wielkiej drużyny z przełomu stulecia . Charakter gdzieś wyparował . A Rosso neri , mimo najwyższej średniej wieku spośród wszystkich ekip biorących udział w tych rozgrywkach , gra po proferesorsku , przewyższając przeciwnika w każdym elemencie gry .

Na placu boju pozostały cztery zespoły Manchester United , Chelsea , Liverpool i Milan . Liv to raczej pewniak , za to cholernie ciekawi będzie w drugim dwumeczu . Włosi wcale nie muszą być chłopcami do bicia .
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2007, 09:36:20 am wysłana przez jay jay »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #777 dnia: Kwietnia 12, 2007, 10:07:43 am »
Kibicowalem Milanowi bo Bayern nigdy mi grą nie imponował, chociaz obydwie druzyny grały szybka piłke, gdzie dwie sytuacje decydujace profesorsko wykorzystał Milan i to sie liczy :-D

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #778 dnia: Kwietnia 14, 2007, 12:25:21 pm »
tak  jak przewidywałem Milan bez większych problemów ograł Bayern , któremu daleko do tej wielkiej drużyny z przełomu stulecia . Charakter gdzieś wyparował . A Rosso neri , mimo najwyższej średniej wieku spośród wszystkich ekip biorących udział w tych rozgrywkach , gra po proferesorsku , przewyższając przeciwnika w każdym elemencie gry .

Na placu boju pozostały cztery zespoły Manchester United , Chelsea , Liverpool i Milan . Liv to raczej pewniak , za to cholernie ciekawi będzie w drugim dwumeczu . Włosi wcale nie muszą być chłopcami do bicia .
Nie zgodzę się, że Milan dominował. Bayern stworzył kilka groźnych okazji ale brakło szczęścia. W moim przekonaniu Niemcy nie byli wcale aż tak bardzo słabi. Po prostu brakło skuteczności i teraz wszyscy wychwalają Milan który wcale nie zaimponował. Coś czuję, że będzie angielski finał Manchester-Liverpool.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #779 dnia: Kwietnia 14, 2007, 16:07:58 pm »
Nie zgodzę się, że Milan dominował. Bayern stworzył kilka groźnych okazji ale brakło szczęścia. W moim przekonaniu Niemcy nie byli wcale aż tak bardzo słabi. Po prostu brakło skuteczności i teraz wszyscy wychwalają Milan który wcale nie zaimponował. Coś czuję, że będzie angielski finał Manchester-Liverpool.
Ale kto bedzie pamietał za rok dwa lata ze Bayern miał sytuacje, liczy sie wynik i on idzie w swiat ;-)

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #780 dnia: Kwietnia 15, 2007, 01:01:07 am »
Owszem, ale każdy zachwycał się "wielkim" Milanem który mnie w żaden sposób podczas tego meczu nie przekonał.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #781 dnia: Kwietnia 15, 2007, 13:22:23 pm »
W tym sezoanie lepszy jest chyba jednak Manchester od Milanu, ale i tak przegrają w finale z Chelsea. CFC do boju!
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #782 dnia: Kwietnia 15, 2007, 21:10:32 pm »
tak  jak przewidywałem Milan bez większych problemów ograł Bayern , któremu daleko do tej wielkiej drużyny z przełomu stulecia . Charakter gdzieś wyparował . A Rosso neri , mimo najwyższej średniej wieku spośród wszystkich ekip biorących udział w tych rozgrywkach , gra po proferesorsku , przewyższając przeciwnika w każdym elemencie gry .

Na placu boju pozostały cztery zespoły Manchester United , Chelsea , Liverpool i Milan . Liv to raczej pewniak , za to cholernie ciekawi będzie w drugim dwumeczu . Włosi wcale nie muszą być chłopcami do bicia .
Nie zgodzę się, że Milan dominował. Bayern stworzył kilka groźnych okazji ale brakło szczęścia. W moim przekonaniu Niemcy nie byli wcale aż tak bardzo słabi. Po prostu brakło skuteczności i teraz wszyscy wychwalają Milan który wcale nie zaimponował. Coś czuję, że będzie angielski finał Manchester-Liverpool.
To było bicie głową w mur bowiem Bayern nie stworzył zadnej klarownej sytuacji . Nie znaję wrzutek na tzw. '' na afere '' bowiem do takiej gry zwykli nas przyzwyczajac rodzimi pilkarze , nie gwiazdy za pare ładnych milionów euro .Oczekujmy czegoś więcej .
Powiadza Milan nie zaimponował , a co powiesz o tym ,że juz razy (z krotka przerwą w 2004 ) wystepowal w półfinale europejskich rozgrywek . Takiej passy nie maja nawet , Real , Bracelona czy ManU . Firmy , które sa najlepiej zarabiajcym druzynami .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #783 dnia: Kwietnia 16, 2007, 15:08:44 pm »
Hmm to ja chyba widziałem inny mecz, bo w pierwszej połowie Bayern miał conajmniej dwie okazje na zdobycie bramki.

Powiadza Milan nie zaimponował , a co powiesz o tym ,że juz razy (z krotka przerwą w 2004 ) wystepowal w półfinale europejskich rozgrywek . Takiej passy nie maja nawet , Real , Bracelona czy ManU . Firmy , które sa najlepiej zarabiajcym druzynami .

No i co z tego, że był w półfinale? Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia. Jedynie symboliczne i statystyczne. Liczy się teraźniejszość, a nie przeszłość, a obecnie Milan jest w moim przekonaniu najsłabszą drużyną z całej czwórki.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #784 dnia: Kwietnia 16, 2007, 22:18:52 pm »
Cytat: Bobohawk
a obecnie Milan jest w moim przekonaniu najsłabszą drużyną z całej czwórki.
Milan słynie z tego, że nawet kiedy jest bez formy, gra słabo, to i tak potrafi stworzyć zagrożenie dla przeciwnika.

Niesamowicie zapowiada się półfinał Milan - Manchester. Kibicować będę ekipie z Mediolanu, ale jeżeli Diabełki zagrają tak jak ostatnio, to nic ich nie zatrzyma :).

Dagon

  • Gość
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #785 dnia: Kwietnia 17, 2007, 12:30:58 pm »
Co do Milanu, to trafiła im się najłatwiejsza grupa, potem bili się z Celtikiem - w sumie - mieli dużo szczęścia.

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #786 dnia: Kwietnia 17, 2007, 20:50:42 pm »
Co do Milanu, to trafiła im się najłatwiejsza grupa, potem bili się z Celtikiem - w sumie - mieli dużo szczęścia.

Tu się zgodzę, ale sztuką jest również wygrywanie z teoretycznie słabszymi rywalami. Na dzień dzisiejszy Manchester z obecną formą jest zdecydowanym faworytem. Zobaczymy co wymyśli Ancelotti, czy zdecyduje się na wariant ofensywny lub defensywny.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #787 dnia: Kwietnia 18, 2007, 10:10:02 am »
Hmm to ja chyba widziałem inny mecz, bo w pierwszej połowie Bayern miał conajmniej dwie okazje na zdobycie bramki.

Powiadza Milan nie zaimponował , a co powiesz o tym ,że juz razy (z krotka przerwą w 2004 ) wystepowal w półfinale europejskich rozgrywek . Takiej passy nie maja nawet , Real , Bracelona czy ManU . Firmy , które sa najlepiej zarabiajcym druzynami .

No i co z tego, że był w półfinale? Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia. Jedynie symboliczne i statystyczne. Liczy się teraźniejszość, a nie przeszłość, a obecnie Milan jest w moim przekonaniu najsłabszą drużyną z całej czwórki.


Bayern miał 2 okazje po czym 2 bramy stzrelił Milan. Potem idealna obrona Częstochowy w wykonaniu Rosso Nerri.

Powiadasz ,że nie zrobił na ciebie żadnego wrażenia , okej , ale wskaż mi chocby jeden przykład gdzie z 39 letnim Maldinim , 37 letnim Cafu , 36 letnim  Serginho , 34 Dida i 33 latkami autorami bramek Inzaghi i Seedorf  którykolwiek zespół rok w rok dochodził do tej fazy rozgrywek . Tylko trzech ze składu w meczu Bayernem miało mniej niż 30 lat .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #788 dnia: Kwietnia 20, 2007, 22:58:57 pm »
Nie wskaże, bo nikt nie zdecydował się jeszcze na takie ryzyko. Ale prawdziwym sprawdzianem będzie właśnie mecz z ManUtd gdzie bryluje wspaniała młodzież. Jeżeli i tutaj piłkarze Milanu wyjdą zwycięską ręką wówczas zwrócę honor. Jak widać w Serie A już tak łatwo nie jest. Bayern stracił bramki w nieodpowiednich momentach, gdy miał przewagę i okazję do wyjścia na prowadzenie. To im podcięło skrzydła.
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #789 dnia: Kwietnia 26, 2007, 20:45:03 pm »
Manchester tylko 3-2 . Tylko z uwagi na fakt ,że rewanż będzie na San Siro , a tam jak wiadomo wiele potęg padało . Sam mecz to panowanie Włochów (znowu ) i oddanie inicjatywy w 2 częsci gry (znowu) . Czy będzie powtórka z rozrywki i znowu tj . mialo to miejsce w dwumeczu z Bayernem po wpadce w 1 meczu zmobilizuja się chłopcy w rewanżu i odprawią z kwitkiem kolejnego faworyta Champions League .Zważyszy na to co widzieliśmy na Old Trafford Diabłom będzie piekielnie trudno utrzymać przewagę .

Typ na pierwszego finalistę - Milan


Powiem szczerze , rozczarował mnie zdeksza meczyk dwóch angielskich gigantów . O poezji w grze i nieustających atakach nie było mowy , ale kuzwa zabrakło mi trochę tej zadziorności , zawziętości w grze . Nie wiem albo ja staję się z wiekiem coraz bardziej wybredny , ale piłkarze obydwu ekip oszczędzali siły na ligę . Statystyki to zdają się potwierdzać 28 fauli i tylko jedna żółta kartka . Hmm , coś blado jak na ligę angielską   :P Nieważne . Istotne jest to ,że Chelsea jedną nóżką jest w finale i niewykluczone ,że brama Colea będzie jedyną w tym dwumeczu . Liverpool przegrał m.in ''dzięki'' głupocie szkoleniowca , który grał jenym wysuniętym Kuytem .
To było widac aż nadto na boisku , gdyby nie fatalnie nastawione celowniki Niebieskich Liv odjechałby ze Stamford Bridge z bagażem goli ,a tak ma ciągle szanse . Minimalne , ale zawsze

Typ na drugiego finaliste - Chelsea
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Wiki_Biesiadnik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-03-2007
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #790 dnia: Maja 02, 2007, 23:30:33 pm »
No i mamy finał Liverpool-Milan. Mam nadzieję, że The Reds rozniosą w pył czerwono-czarnych. Nienawidzę włoskich drużyn (z wyjątkiem Interu :P), dodatkowo jestem wiernym fanem The Reds. Oczekuję super meczu (zapewne będzie świetny, w końcu nie zawsze trafia się okazja do rewanżu po upokarzającym finale sprzed 2 lat :P) ;)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #791 dnia: Maja 03, 2007, 20:13:37 pm »
a co mi tam , skomentuje ;)

Milan to wielki zespół , co do tego nie powinien mieć nikt wątpliwości . Z każdy meczykiem poczynając od 1-0 z Crveną Zvezda Belgad rozkręcali sie powoli mielac jak walec Celtic , Bayern a teraz Manchester . U niech forma zawsze zwyżkuje pod koniec rozgrywek , gdzie większośc juz pada na boisku . Seedorf jest najbardziej niedocenianym piłkarzem na świecie , a Kaka swa technika i szybkościa  zawstydza nawet Cristiano . Emeryci miażdzą młode wilki , kto by pomyslał , że Rosso Nerich zostanie w ostatnich 5 latach najbardziej efektywną drużyną w Europie . Czapki z głów .

W finale wieksze szanse daja Wlochom . Nie pozwola sobie na taka wpadke jak 2 lata temu . To zespól mentalnie odmieniony .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #792 dnia: Maja 21, 2007, 21:47:38 pm »
Ja uważam ,że Milan zdobędzie puchar a to dzięki temu ,że w tej chwili dysponują wspaniałą formą choćby mecz z Manchesterem to udowodnił no i Milan chce zrewanżować się za przegrany finał w którym Jurek Dudek pokrzyżował ich plany .Ja uważam ,że Milan wygra
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

chudini

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2006
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #793 dnia: Maja 23, 2007, 11:20:15 am »
Kibicuje i stawiam na Milan, dobry spektakl sie szykuje, przy chłodnych piwach :D

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #794 dnia: Maja 24, 2007, 15:34:55 pm »
Szkoda, ze jednak Milanowi sie udalo :/ Liczylem pod koniec na powtorke sprzed dwoch lat.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #795 dnia: Maja 24, 2007, 20:43:06 pm »
1. Wygrał zespół skazany w calciopoli, który do gry w LM w ogóle nie powinien zostać dopuszczony.
2. Ta edycja LM to kulminacja farta Milanu - najłatwiejsza grupa, prości przeciwnicy do samego półfinału, fuks w finale. Właściwie dobre wrażenie zrobili tylko w jednym meczu z ManU.
3. Sędzia był jakiś rąbnięty - jakim prawem zakończył mecz 30 sekund przed upłynięciem doliczonyego czasu?!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #796 dnia: Maja 24, 2007, 22:01:56 pm »
1. Wygrał zespół skazany w calciopoli, który do gry w LM w ogóle nie powinien zostać dopuszczony.
2. Ta edycja LM to kulminacja farta Milanu - najłatwiejsza grupa, prości przeciwnicy do samego półfinału, fuks w finale. Właściwie dobre wrażenie zrobili tylko w jednym meczu z ManU.
3. Sędzia był jakiś rąbnięty - jakim prawem zakończył mecz 30 sekund przed upłynięciem doliczonyego czasu?!
ja też paru drużyn  nie trawie , ale nie przesadzałbym z tą zawiścia  :???:

Było wiele takich spotkań , które nie zasłużyły na sukces , a mimo to go osiągnęły . Nie sięgąć dalej pamiecia , a właśnie 2 lata temu to Milan powinien dokończyć dzieła zniszczenia . To Milan przeważał przez większośc meczu . To Milan strzelał częśćiej na bramkę rywali . Wreszcie to oni
z przebiegu całego sezonu powinni sięgnąć po to trofeum . Życie jednak bywa przewrotne albo inaczej , futbol bywa przewrotny , ale jak się okazało się wczorajszego wieczoru historia zatoczyła koło i tym razem to ofiara stała się katem , a kat ofiarą . Także więc wynik uznaje za sprawiedliwy .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #797 dnia: Maja 24, 2007, 22:22:22 pm »
Liverpool atakowal cala pierwsza polowe i w wiekszosci drugiej. Gdyby nie ta fartowna bramka z wolnego, to inaczej ten mecz by sie skonczyl (zwyciestwem Liverpoolu).

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #798 dnia: Maja 24, 2007, 22:24:32 pm »
Liverpool atakowal cala pierwsza polowe i w wiekszosci drugiej. Gdyby nie ta fartowna bramka z wolnego, to inaczej ten mecz by sie skonczyl (zwyciestwem Liverpoolu).
fartowna mówisz .Czy to aby nie brzmi jak usprawiedliwienie porażki ?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #799 dnia: Maja 24, 2007, 22:35:38 pm »
Cóż, potwierdza się włoska dominacja w futbolu 8) (mistrzostwo świata + liga mistrzów + złota piłka w rękach Włocha) i ja nie mam nic przeciwko temu. Jedynie wolałbym, żeby to Del Piero, a nie Maldini trzymał wczoraj puchar :).

Finał przeciętny. Nie powiedziałbym, że mecz był jakiś wyjątkowy. Spodziewałem się czegoś więcej po finale Ligii Mistrzów.
Bramka Pirlo była urody nieprzeciętnej. Aż miło się ogląda tak cudownie wykonywane rzuty wolne.
Najlepsze jest to, że w większości mówiło się, że Liverpool jest groźniejszy przy stałych fragmentach gry :).

No i teraz czekamy na następny sezon :).