Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2138227 razy)

0 użytkowników i 58 Gości przegląda ten wątek.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8640 dnia: Września 16, 2015, 23:47:55 pm »
nieprawdą jest, że radzą sobie lepiej niż my. mógłbym przytaczać różne liczby, ale sprawdź sobie ile osób na węgrzech jest zagrożonych ubóstwem, a ile w polsce. porównaj to potem do populacji obu krajów i będziesz widział, mniej więcej, gdzie są węgrzy, gdzie polacy.

tak w ogóle bardzo ciężko obalić tezę, że z transformacji 89' polska wyszła najlepiej ze wszystkich krajów dotkniętych upadkiem komunizmu. można się spierać czy dało radę lepiej, pewnie dało, ale to jest gdybanie. fakty są takie, że zrobiliśmy ogromny skok cywilizacyjny i umniejszanie tego jest po prostu pluciem w twarz wszystkim ludziom odpowiedzialnym za ten sukces.
tu nie chodzi o szyderę z zielonej wyspy, rządy platformy czy politykę w ogóle, a o ciężką pracę i mnóstwo wyrzeczeń całego społeczeństwa. dlatego jak słyszę od jakiś patoli z tv docinki o dwudziestu pięciu latach wolności albo głodujących dzieciach, to bym im najchętniej w pysk strzelił i zapytał się co oni zrobili, żeby w polsce żyło się lepiej.
btw. empirycznie dowiedziono, że narzekanie wcale nie poprawia sytuacji narzekającego, ma wręcz skutek odwrotny.

Dobrze, tylko ja pisze tu i teraz, Orban ile rządzi? już postawił gospodarkę na nogi. Co do głodujących dzieci i rozwarstwieniu społecznym, to nie mity ale fakty. Jak Duda o tym mówi to nie po to zeby dyskredytować, tylko zeby pochylić sie nad tymi problemami, ale jak sie ogląda TVN i wyrwane z kontekstu zdania to potem lemingi tak mają.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8641 dnia: Września 17, 2015, 00:00:31 am »
Cytuj
Legia Warszawa została ukarana przez Komisję Ligi za mecz z Zagłębiem Lubin. Klub z Łazienkowskiej będzie musiał zapłacić 10 tys. złotych. Ponadto na Legię nałożono dwie kary w zawieszeniu obowiązujące do końca sezonu: zakaz wyjazdowy na dwa ligowe spotkania oraz zamknięcie trybuny północnej ("Żylety") na jeden mecz.

Wyjazdów na dwa mecze nie będą mogły także zorganizować Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Pogoń Szczecin i Lechia Gdańsk. Te kary także są w zawieszeniu do końca sezonu. Lech został ukarany także zamknięciem trybuny II na jeden mecz w zawieszeniu, a Pogoń zamknięciem sektorów 10, 11 oraz 12 - również w zawieszeniu.
zgadnijcie za co te kary  o_O :wtf:
 :lol: :lol: :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8642 dnia: Września 17, 2015, 00:17:08 am »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8643 dnia: Września 17, 2015, 07:56:17 am »
:lol:
no podałem

zetor = kilkanaście marek  :lol: :lol: :lol:

naprawdę, porównywać londka do ciebie, to potwarz dla pierwszego.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8644 dnia: Września 17, 2015, 08:00:42 am »
nieprawdą jest, że radzą sobie lepiej niż my. mógłbym przytaczać różne liczby, ale sprawdź sobie ile osób na węgrzech jest zagrożonych ubóstwem, a ile w polsce. porównaj to potem do populacji obu krajów i będziesz widział, mniej więcej, gdzie są węgrzy, gdzie polacy.

tak w ogóle bardzo ciężko obalić tezę, że z transformacji 89' polska wyszła najlepiej ze wszystkich krajów dotkniętych upadkiem komunizmu. można się spierać czy dało radę lepiej, pewnie dało, ale to jest gdybanie. fakty są takie, że zrobiliśmy ogromny skok cywilizacyjny i umniejszanie tego jest po prostu pluciem w twarz wszystkim ludziom odpowiedzialnym za ten sukces.
tu nie chodzi o szyderę z zielonej wyspy, rządy platformy czy politykę w ogóle, a o ciężką pracę i mnóstwo wyrzeczeń całego społeczeństwa. dlatego jak słyszę od jakiś patoli z tv docinki o dwudziestu pięciu latach wolności albo głodujących dzieciach, to bym im najchętniej w pysk strzelił i zapytał się co oni zrobili, żeby w polsce żyło się lepiej.
btw. empirycznie dowiedziono, że narzekanie wcale nie poprawia sytuacji narzekającego, ma wręcz skutek odwrotny.

Dobrze, tylko ja pisze tu i teraz, Orban ile rządzi? już postawił gospodarkę na nogi. Co do głodujących dzieci i rozwarstwieniu społecznym, to nie mity ale fakty. Jak Duda o tym mówi to nie po to zeby dyskredytować, tylko zeby pochylić sie nad tymi problemami, ale jak sie ogląda TVN i wyrwane z kontekstu zdania to potem lemingi tak mają.

no tak, ale polską od 89' rządzą przecież sami złodzieje i nieudacznicy, to skąd ten sukces?

co do rządów orbana, on był premierem na węgrzech w latach 98-02 i teraz od 2010, razem 9 lat!!!
jestem daleki od stwierdzenia, że to zły rządzący, nie mogę jednocześnie stwierdzić, że dobry. w obecnej chwili gospodarczy "cud" oparty jest raczej na efekcie bazy. zobaczymy jak będą sobie radzić madziarzy za jakiś czas, jak już wyjdą z dołka. pamiętaj też, że to orban w 2011 podniósł vat na węgrzech do 27%, ma więc z czego teraz obniżać ;)
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2015, 08:09:55 am wysłana przez s00s »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8645 dnia: Września 17, 2015, 08:13:21 am »
nieprawdą jest, że radzą sobie lepiej niż my. mógłbym przytaczać różne liczby, ale sprawdź sobie ile osób na węgrzech jest zagrożonych ubóstwem, a ile w polsce. porównaj to potem do populacji obu krajów i będziesz widział, mniej więcej, gdzie są węgrzy, gdzie polacy.

tak w ogóle bardzo ciężko obalić tezę, że z transformacji 89' polska wyszła najlepiej ze wszystkich krajów dotkniętych upadkiem komunizmu. można się spierać czy dało radę lepiej, pewnie dało, ale to jest gdybanie. fakty są takie, że zrobiliśmy ogromny skok cywilizacyjny i umniejszanie tego jest po prostu pluciem w twarz wszystkim ludziom odpowiedzialnym za ten sukces.
tu nie chodzi o szyderę z zielonej wyspy, rządy platformy czy politykę w ogóle, a o ciężką pracę i mnóstwo wyrzeczeń całego społeczeństwa. dlatego jak słyszę od jakiś patoli z tv docinki o dwudziestu pięciu latach wolności albo głodujących dzieciach, to bym im najchętniej w pysk strzelił i zapytał się co oni zrobili, żeby w polsce żyło się lepiej.
btw. empirycznie dowiedziono, że narzekanie wcale nie poprawia sytuacji narzekającego, ma wręcz skutek odwrotny.

Dobrze, tylko ja pisze tu i teraz, Orban ile rządzi? już postawił gospodarkę na nogi. Co do głodujących dzieci i rozwarstwieniu społecznym, to nie mity ale fakty. Jak Duda o tym mówi to nie po to zeby dyskredytować, tylko zeby pochylić sie nad tymi problemami, ale jak sie ogląda TVN i wyrwane z kontekstu zdania to potem lemingi tak mają.

no tak, ale polską od 89' rządzą przecież sami złodzieje i nieudacznicy, to skąd ten sukces?

co do rządów orbana, on był premierem na węgrzech w latach 98-02 i teraz od 2010, razem 9 lat!!!
jestem daleki od stwierdzenia, że to zły rządzący, nie mogę jednocześnie stwierdzić, że dobry. w obecnej chwili gospodarczy "cud" oparty jest raczej na efekcie bazy. zobaczymy jak będą sobie radzić madziarzy za jakiś czas, jak już wyjdą z dołka.
Chłopie, Polacy to jeden z najbardziej zapracowanych narodów, to dzięki nam,  naszemu uporowi i podejściu do pracy gospodarka jakoś ciągnie. Ile mln Polaków wyjechało poza nasz kraj? Cześć z tych ludzi wraca i inwestuje i wydaje te zarobione pieniądze. U mnie połowa rodziny robi za granicą. A to ze kradną to można się dowiedzieć chodzby z taśm prawdy

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8646 dnia: Września 17, 2015, 08:21:21 am »
tu nie chodzi o szyderę z zielonej wyspy, rządy platformy czy politykę w ogóle, a o ciężką pracę i mnóstwo wyrzeczeń całego społeczeństwa. dlatego jak słyszę od jakiś patoli z tv docinki o dwudziestu pięciu latach wolności albo głodujących dzieciach, to bym im najchętniej w pysk strzelił i zapytał się co oni zrobili, żeby w polsce żyło się lepiej.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8647 dnia: Września 17, 2015, 10:43:45 am »
Z tym Orbanem to nie jest wcale tak różowo. Moi węgierscy współpracownicy wieszają na nim i jego klice psy tak samo jak Polacy na naszych politykierach.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8648 dnia: Września 17, 2015, 11:29:42 am »
tu nie chodzi o szyderę z zielonej wyspy, rządy platformy czy politykę w ogóle, a o ciężką pracę i mnóstwo wyrzeczeń całego społeczeństwa. dlatego jak słyszę od jakiś patoli z tv docinki o dwudziestu pięciu latach wolności albo głodujących dzieciach, to bym im najchętniej w pysk strzelił i zapytał się co oni zrobili, żeby w polsce żyło się lepiej.
Spokojnie dojdzie do wladzy PiS to bedzie się mógł wykazać,a za 4 lata ich rozliczymy

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8649 dnia: Września 17, 2015, 11:31:18 am »


Ulubione media londka  :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8650 dnia: Września 17, 2015, 11:40:07 am »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8651 dnia: Września 17, 2015, 11:41:46 am »
Z tym Orbanem to nie jest wcale tak różowo. Moi węgierscy współpracownicy wieszają na nim i jego klice psy tak samo jak Polacy na naszych politykierach.
a Twoi współpracownicy to byli na wegrzech kiedy?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8652 dnia: Września 17, 2015, 12:13:53 pm »
Żadnych wyzwisk dzisiaj? A, nie ma londka to i poziom dyskusji na poziomie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8653 dnia: Września 17, 2015, 12:28:25 pm »
Żadnych wyzwisk dzisiaj? A, nie ma londka to i poziom dyskusji na poziomie.

Jurass jak zwykle off top. Posty nabijasz sobie?

:troll:



Przeciez to brzmi jak bełkot chorego czlowieka.

Londek jak zwykle bez argumentów, tylko wyzwiska.

Stosuje metody prawicy, ale skoro tak ci zalezy to przytocze ci kilka przykladow troche pozniej.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8654 dnia: Września 17, 2015, 16:34:48 pm »
Taki glos tez wazny:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8655 dnia: Września 17, 2015, 18:17:29 pm »


Ulubione media londka  :lol:


Ulubione media londka  :lol:


NIe czytałem tych tesktów wszystkich, ale patrząc na twoją grafike to:

NaTemat wogóle nie wspomina Szwecji w 2015 (chodzi o grafike beceta, nie o caly serwis), a tekst oznaczony jako 2014 wspomina tylko o Szwecji.
Tak samo TVN, grafika mowi tylko o tym, ze jest odpowieć ambasady Szweckiej, nic wiecej, tekst oznaczony jako 2014 mówi o problemie Szwecji z imigrantami.


Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8656 dnia: Września 17, 2015, 19:57:59 pm »
Taka jest prawda: http://m.liveleak.com/view?i=be0_1442246364


Gdzie jest kur** tarniak?
Czy ja pisałem coś o manipulacjach mediów? Czy mówiłem, że wszyscy imigranci to najbardziej poczciwi ludzie na świecie? Wręcz przeciwnie. Podałem też proste statystyki, na które otrzymałem dwa anegdotyczne dowody, że tak nie jest. No więc jeśli anegdotyczny dowód windo i klosza, którzy są dobrze zachowującymi się polakami na obczyźnie neguje fakt ilości polaków w angielskim pierdlu i ilości polaków pobierających zasiłki to spoko. Natomiast jeśli anegdotyczny dowód się liczy, to liczy się taki sam dowód każdego imigranta, który chce lub podjął pracę w kraju do którego trafił.

Przypomnę też, bo widzę wywoływany jestem do tablicy co rusz, jestem zawsze za sprawiedliwością. Podając statsy o polakach w UK, chciałem wyłącznie SPRAWIEDLIWEJ oceny imigrantów. Zakładacie, że każdy Syryjczyk jest nierobem, jednocześcnie próbujecie pokazać, że mimo statystyk polak nie jest. Ten sam schemat. Są tacy i tacy. Niestety, póki ktoś nie zachowa się źle, nie jesteś w stanie tego zweryfikować. Tak jak nie jesteś w stanie zweryfikować idąc po ulicy, kto jest palantem i tłucze swoją żonę w domu. Przykro mi bardzo, ale większość uchodźców to nie są zadymiarze. Gdyby tak było to armatki wodne by nie wystarczyły, a wojsko byłoby w pełnej mobilizacji. Tak samo jak większość polaków na emigracji to nie złodzieje i nieroby. Pomaganie UCHODŹCOM nie jest złe i jest naturalnym odruchem. Kwestia stanowczego trakowania ludzi, którzy nie są w stanie po prostu przyjąć pomocnej dłoni. Każdy kraj oczywiście popełnia błąd jeśli nie penalizuje zadymiarzy.

Co do filmiku czy grafiki powyżej, jak ktoś krzywdzi niewinnych ludzi, powinien wylądować w więzieniu. Różnica jest taka, że powinien oberwać każdy, niezależnie od rasy czy narodowości. Nie rozumiem dlaczego ludzie mają problem z tak prostą koncepcją. Jako, że zaraz padnie tekst, że muzułmanie i bomby i gwałty, to od razu nadmienię, że prawo państwowe de jure powinno zawsze być nadrzędne.  Gdyby konstytucje krajów nie miały wpisów o uczuciach religijnych lub regulowałyby je szczegółowo (czego np. nie robią poprawki w amerykańskiej konstytucji) to byłoby po problemie. I niech nikt nie mówi, że muzułmanom nie można nic zabronić, bo ban na burki we Francji jest od paru dobrych lat i jakoś wojny nie ma (byłi incydenty, prawda). Tak samo z minaretami w Szwajcarii. Oczywiście obie inicjatywy były zaskarżane w związku z "niekonstytucyjnością", bo przecież "wolność wyznaniowa". Różne kraje (m.in. Szwecja), popełniły błąd i tolerowały zachowania, których tolerować nie powinny. Przypominam jak bezradna była Norwegia np. w sprawie penalizacji Breivika. I nie, nie jest to promocja ateizmu, nie mam najmniejszego problemu z wiarą, póki nie jest osłoną do krzywdzenia innych lub obiektem niesprawiedliwego traktowania (niesprawiedliwie w stronę zbytniego urzpywilejowania). Nie wiem na jakiej podstawie, osoba wierząca w X powinna być lepiej traktowana od osoby wierzącej w Y lub nie wierzącej ani w X ani Y ani Z. Pozdro.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2015, 20:06:55 pm wysłana przez tarniak »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8657 dnia: Września 17, 2015, 20:09:45 pm »
To ja tylko zapytam, bo sie nie znam.
Od kiedy to można przekraczać granice bez pozwolenia?
Od kiedy można szturmować granice a strzegący tych granic nie mogą do szturmujących strzelać?
Od kiedy to media są przeciwko prawu danego państwa?
Przypomina to 1939 i agresje niemiec i ruskich.
W sumie ruscy też wyzwalali wilno i lwów oraz plebs od panów.
Dziwnie podobna sytuacja, tylko teraz swiat sie zmienił i jest legalna..chyba..no raczej na to wychodzi.
Becet wez mi to wyjasnij bo nie pojmuje.

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8658 dnia: Września 17, 2015, 20:34:09 pm »
To ja tylko zapytam, bo sie nie znam.
Od kiedy to można przekraczać granice bez pozwolenia?
Gdzie tak można poza Schengen?

Cytuj
Od kiedy można szturmować granice a strzegący tych granic nie mogą do szturmujących strzelać?
Przecież mogą.

Cytuj
Od kiedy to media są przeciwko prawu danego państwa?
Odkąd istnieją.

Cytuj
Przypomina to 1939 i agresje niemiec i ruskich.
'
Jebnij się w łeb.

Cytuj
W sumie ruscy też wyzwalali wilno i lwów oraz plebs od panów.
Dziwnie podobna sytuacja, tylko teraz swiat sie zmienił i jest legalna..chyba..no raczej na to wychodzi.
Gdyby Niemcy i Rosja zaatakowały Polskę z takimi siłami jak imigranci atakują węgierską granicę to Warszawa stałaby jak stała.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8659 dnia: Września 17, 2015, 20:38:32 pm »
Czyli jesteś przeciwny emigrantom w europie.
Zgadzasz sie, ze to przez lewacka polityke mamy dziś taka sytuacje.
A tych co łamią prawo powinno sie deportować a tych co sie stawiają zastrzelić jeżeli zachodzi taka konieczność?

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8660 dnia: Września 17, 2015, 20:44:16 pm »
Czyli jesteś przeciwny emigrantom w europie.
Jak ty doszedłeś do tego wniosku po tym co napisałem? :lol:

Cytuj
Zgadzasz sie, ze to przez lewacka polityke mamy dziś taka sytuacje.
Nie.
Cytuj
A tych co łamią prawo powinno sie deportować a tych co sie stawiają zastrzelić jeżeli zachodzi taka konieczność?
kur**, ty też się stawiasz. Znaczy , że należy cię zastrzelić?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8661 dnia: Września 17, 2015, 20:47:00 pm »
O prosze.
Stawiam sie a komu?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8663 dnia: Września 17, 2015, 23:51:47 pm »
Jest jedna zasadnicza roznica, to jest do cholery odmienna kultura, radykalna, mieszanie jej w takiej ilosci z nasza to ladunek wybuchowy. EU nie jest stabilna, za duzo roznic jezykowych, pogladowych, finansowych, a my jeszcze chcemy sie bawic w dobrego dziadka dla radykalnych mniejszosci - juz nie tak bardzo narodowych. Nie jest nam po drodze i nigdy nie bedzie. Multi kulti w takiej formie juz dawno umarlo. Pomagac mozna na tysiace sposobow. Teraz to juz Nam blizej do podzialow i wojny niz wspolnoty.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2015, 23:56:13 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8664 dnia: Września 18, 2015, 00:09:13 am »
Jest jedna zasadnicza roznica, to jest do cholery odmienna kultura, radykalna, mieszanie jej w takiej ilosci z nasza to ladunek wybuchowy. EU nie jest stabilna, za duzo roznic jezykowych, pogladowych, finansowych, a my jeszcze chcemy sie bawic w dobrego dziadka dla radykalnych mniejszosci - juz nie tak bardzo narodowych. Nie jest nam po drodze i nigdy nie bedzie. Multi kulti w takiej formie juz dawno umarlo. Pomagac mozna na tysiace sposobow. Teraz to juz Nam blizej do podzialow i wojny niz wspolnoty.
Twoim zdaniem biedni uchodzcy to faszysci i rasiści?
Wnosze o kare dla użytkownika, jest nietolerancyjnym, szerzącym nienawiść pseudoanarchistą.
Na tym forum nie ma miejsca na rasizm, ksenofobię oraz obrażanie innych ludzi ze względu na wyznawaną religię, kolor skóry czy poglądy polityczne. Żadne zachowania tego typu nie będą nigdy tolerowane i zawsze spotkają się z bardzo surowymi konsekwencjami.
Nie mam żadnej wątpliwości, że ten incydent jest całkowicie nie do zaakceptowania.
Niezależnie od intencji, jakie przyświecały jego autorowi.

 :angel:
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2015, 00:12:03 am wysłana przez Leszke »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8665 dnia: Września 18, 2015, 05:51:41 am »
Jest jedna zasadnicza roznica, to jest do cholery odmienna kultura, radykalna, mieszanie jej w takiej ilosci z nasza to ladunek wybuchowy. EU nie jest stabilna, za duzo roznic jezykowych, pogladowych, finansowych, a my jeszcze chcemy sie bawic w dobrego dziadka dla radykalnych mniejszosci - juz nie tak bardzo narodowych. Nie jest nam po drodze i nigdy nie bedzie. Multi kulti w takiej formie juz dawno umarlo. Pomagac mozna na tysiace sposobow. Teraz to juz Nam blizej do podzialow i wojny niz wspolnoty.
Twoim zdaniem biedni uchodzcy to faszysci i rasiści?
Wnosze o kare dla użytkownika, jest nietolerancyjnym, szerzącym nienawiść pseudoanarchistą.
Na tym forum nie ma miejsca na rasizm, ksenofobię oraz obrażanie innych ludzi ze względu na wyznawaną religię, kolor skóry czy poglądy polityczne. Żadne zachowania tego typu nie będą nigdy tolerowane i zawsze spotkają się z bardzo surowymi konsekwencjami.
Nie mam żadnej wątpliwości, że ten incydent jest całkowicie nie do zaakceptowania.
Niezależnie od intencji, jakie przyświecały jego autorowi.

 :angel:

Mam nadzieje ze w chu** lecisz, bo klosz ma100% racji

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8667 dnia: Września 18, 2015, 06:43:46 am »
Pomagac mozna na tysiace sposobow.
Słucham.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8668 dnia: Września 18, 2015, 07:20:57 am »
Pomagac mozna na tysiace sposobow.
Słucham.
Wypowiedź Kaczyńskiego trochę wyzej

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8669 dnia: Września 18, 2015, 17:57:57 pm »
To tez dla mnie rezimowa tv, tylko ze w druga strone, ale od czasu do czasu ma ciekawych gosci i trafne komentarze.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8671 dnia: Września 19, 2015, 13:51:55 pm »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8672 dnia: Września 19, 2015, 13:58:28 pm »
co by nie mówić, to z tuska jest kawał polityka, cała reszta naszej sceny (no, może poza millerem) może mu buty czyścić.
 szkoda tylko, że nie po tej stronie co powinien :(

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8673 dnia: Września 19, 2015, 14:10:36 pm »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8674 dnia: Września 19, 2015, 14:16:25 pm »
je**c TUSKA!!!
Ale fakt, ptrafił o swoją dupe zadbać.
Patrzecie kogo zostawił i kto dziś "rządzi w kraju:





Jak może być w tym kraju dobrze?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8675 dnia: Września 19, 2015, 14:20:15 pm »
je**c TUSKA!!!
Ale fakt, ptrafił o swoją dupe zadbać.
Patrzecie kogo zostawił i kto dziś "rządzi w kraju:





Jak może być w tym kraju dobrze?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8676 dnia: Września 19, 2015, 15:51:06 pm »
co by nie mówić, to z tuska jest kawał polityka, cała reszta naszej sceny (no, może poza millerem) może mu buty czyścić.
 szkoda tylko, że nie po tej stronie co powinien :(
Kawał polityka? bo dostał stanowisko za posłuch u merkel, czy może za przetarg na śmigłowce francuskie Karakal?
Kawał szmaty zamieszanej w niejedną aferą, włącznie z podsłuchową.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8677 dnia: Września 19, 2015, 16:17:35 pm »
co by nie mówić, to z tuska jest kawał polityka, cała reszta naszej sceny (no, może poza millerem) może mu buty czyścić.
 szkoda tylko, że nie po tej stronie co powinien :(
Kawał polityka? bo dostał stanowisko za posłuch u merkel, czy może za przetarg na śmigłowce francuskie Karakal?
Kawał szmaty zamieszanej w niejedną aferą, włącznie z podsłuchową.

Glupis jak but...

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8678 dnia: Września 19, 2015, 16:44:06 pm »
Chodzi bardziej o zmysl polityczny, szkoda ze gra dla Niemiec.



Plus to samo, ale Putin:

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8679 dnia: Września 19, 2015, 18:33:35 pm »