Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2139339 razy)

0 użytkowników i 26 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #480 dnia: Listopada 15, 2012, 11:27:05 am »
komuniści z pisu w akcji

Ochroniarz mistrz, będzie z niego "bohater" internetu, a te dwa dziadki nie lepsze. :lol:

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #481 dnia: Listopada 15, 2012, 11:43:28 am »
Szkoda że nie ma filmiku z tego:
Cytuj
Działacz Platformy Obywatelskiej a jednocześnie szef salonu Toyoty w Radości zorganizował "otwarte" spotkanie ze swoim partyjnym kolegą Stefanem Niesiołowskim. Okazało się jednak, że nie wszyscy mogli zadać pytanie przewodniczącemu komisji obrony narodowej.

,,Wypier....j PiSowcu"

- takie słowa padły z ust Edwarda Kleszczewskiego, gospodarza wydarzenia.

Wściekłość wywołały pytania, które młodzi ludzie zadali byłemu marszałkowi Sejmu. Dotyczyły one polityki bieżącej, a także języka nienawiści.

Grupa zadająca niewygodne pytania Niesiołowskiemu została siłą wyrzucona z salony Toyoty.

Agresywne działania ochroniarzy wywołały zadowolenie obecnych na spotkaniu działaczek PO. Ligia Krajewska przyznała nawet, że wyrzuceni siłą ze spotkania ludzie "nie mają pojęcia o demokracji".

http://wpolityce.pl/wydarzenia/40230-wyplaj-pisowcu-czyli-przyjazne-otwarte-spotkanie-z-poslem-stefanem-niesiolowskim-w-salonie-toyoty
http://wpolityce.pl/artykuly/40340-kolejny-przyklad-na-to-ze-presja-ma-sens-zarzad-toyoty-wyraza-ubolewanie-i-przeprasza-za-incydent-w-ich-salonie

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #482 dnia: Listopada 15, 2012, 16:36:51 pm »
Szkoda że nie ma filmiku z tego:
Cytuj
Działacz Platformy Obywatelskiej a jednocześnie szef salonu Toyoty w Radości zorganizował "otwarte" spotkanie ze swoim partyjnym kolegą Stefanem Niesiołowskim. Okazało się jednak, że nie wszyscy mogli zadać pytanie przewodniczącemu komisji obrony narodowej.

,,Wypier....j PiSowcu"

- takie słowa padły z ust Edwarda Kleszczewskiego, gospodarza wydarzenia.

Wściekłość wywołały pytania, które młodzi ludzie zadali byłemu marszałkowi Sejmu. Dotyczyły one polityki bieżącej, a także języka nienawiści.

Grupa zadająca niewygodne pytania Niesiołowskiemu została siłą wyrzucona z salony Toyoty.

Agresywne działania ochroniarzy wywołały zadowolenie obecnych na spotkaniu działaczek PO. Ligia Krajewska przyznała nawet, że wyrzuceni siłą ze spotkania ludzie "nie mają pojęcia o demokracji".

http://wpolityce.pl/wydarzenia/40230-wyplaj-pisowcu-czyli-przyjazne-otwarte-spotkanie-z-poslem-stefanem-niesiolowskim-w-salonie-toyoty
http://wpolityce.pl/artykuly/40340-kolejny-przyklad-na-to-ze-presja-ma-sens-zarzad-toyoty-wyraza-ubolewanie-i-przeprasza-za-incydent-w-ich-salonie
Tego w TV nie zobaczysz, a na pewno nie w TVN

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #483 dnia: Listopada 15, 2012, 19:18:23 pm »
komuniści z pisu w akcji

Ochroniarz mistrz, będzie z niego "bohater" internetu, a te dwa dziadki nie lepsze. :lol:

Dzicz, ale cóż, jaka partia, tacy wyborcy  :lol:

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #484 dnia: Listopada 15, 2012, 19:26:46 pm »
Okazało się, że idolem tego chłopaczka, który niby nie jest zwolennikiem żadnej partii politycznej, jest Palikot, a mamusia ma na fejsiku wypisane cytaty z Urbana. 

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #485 dnia: Listopada 15, 2012, 19:43:52 pm »
Okazało się, że idolem tego chłopaczka, który niby nie jest zwolennikiem żadnej partii politycznej, jest Palikot, a mamusia ma na fejsiku wypisane cytaty z Urbana.
Ja miałem instytut Adama Smitha, Frondę i Szkołę Austriacką na facebooku "polubione", a nimi gardzę. Koncepcja z matką też słaba. Mój ojciec był za UW i pochodnymi, a ja wyrosłem na komucha.

HANDLUJ Z TYM :troll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #486 dnia: Listopada 15, 2012, 19:45:02 pm »
komuniści z pisu w akcji

Ochroniarz mistrz, będzie z niego "bohater" internetu, a te dwa dziadki nie lepsze. :lol:

Dzicz, ale cóż, jaka partia, tacy wyborcy  :lol:


Na początku myślałem, że to Macierewicz robi jakąs awanturę, a to tylko ludzie co tam byli. Faktycznie straszna mi dzicz. Pewnie jakby tam byli z jakiejkolwiek innej partii to też by się oburzyli jakby jakiś taki ziomek (z 21 lat?) zaczął pie**olić od rzeczy o wybranym demokratycznie rządzie.

Ziomek troll i pierdoli od rzeczy, a że dziadek też głupi i dał się sprowokować (no ale dziadki tak mają) to się awantura zrobiła. Nie wiem o co tyle sensacji.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #487 dnia: Listopada 15, 2012, 19:59:32 pm »
Okazało się, że idolem tego chłopaczka, który niby nie jest zwolennikiem żadnej partii politycznej, jest Palikot, a mamusia ma na fejsiku wypisane cytaty z Urbana.
Ja miałem instytut Adama Smitha, Frondę i Szkołę Austriacką na facebooku "polubione", a nimi gardzę. Koncepcja z matką też słaba. Mój ojciec był za UW i pochodnymi, a ja wyrosłem na komucha.

HANDLUJ Z TYM :troll:
No sorry, ale nie każdy jest taki jak Ty :)

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #488 dnia: Listopada 15, 2012, 20:25:06 pm »
Okazało się, że idolem tego chłopaczka, który niby nie jest zwolennikiem żadnej partii politycznej, jest Palikot, a mamusia ma na fejsiku wypisane cytaty z Urbana.
Ja miałem instytut Adama Smitha, Frondę i Szkołę Austriacką na facebooku "polubione", a nimi gardzę. Koncepcja z matką też słaba. Mój ojciec był za UW i pochodnymi, a ja wyrosłem na komucha.

HANDLUJ Z TYM :troll:
No sorry, ale nie każdy jest taki jak Ty :)

No ok, ale zakładanie spisku, bo typ powiedział, że jest apolityczny, a nie jest (apolityczność nie istnieje) i jeszcze dokładanie, że jego stara cytuje Urbana nie znaczy wiele. A już na pewno nie znaczy wiele w kontekście tego jak intensywna była reakcja na zdanie "demokratycznie wybrany rząd".

Ludzie nie nakurwiają się za takie stwierdzenia i to jest fakt.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #489 dnia: Listopada 15, 2012, 20:34:27 pm »
No ok, ale zakładanie spisku, bo typ powiedział, że jest apolityczny, a nie jest (apolityczność nie istnieje)

Jak dla mnie idealnie wpisuje się ten typek jako ktoś kto popiera Palikota. A to, co tam jego mama cytuje, raczej czegokolwiek bym się nie doszukiwał.

Cytuj
jak intensywna była reakcja na zdanie "demokratycznie wybrany rząd".

Raczej tam jeszcze dodał swoje trzy grosze pierdół. Taka prawda, że na to posiedzenie w czeladzie przyszli ludzie, którzy chcieli się czegoś dowiedzieć, co ma do powiedzenia macierewicz, a nie jakiś młody debil, co chciał zabłysnąć przed kolegami. To prawie tak samo jakbym ja poszedł do kościoła i zaczął gadać, że ksiądz na mszy pieprzy głupoty. I ludzie, którzy by się na mnie wkurwili mieliby rację.

Jacek84

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #490 dnia: Listopada 15, 2012, 20:45:50 pm »
Był moment na pytania? Był. Chciał zapytać, zapytał. Nie był to powód, żeby go nakur**ać. Ja bym się odwinął, ale ja nie mam moralności.

Zresztą, taka dyskusja o taką bzdurę. W ch** nielegalnych eksmisji ludzi w Polsce, miliony wypierdolone wbłoto, a ludzie robią fetę z powodu typa z Czeladzi co się mu dopiero wąs rozsiał.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #491 dnia: Listopada 15, 2012, 20:56:18 pm »
Okazało się, że idolem tego chłopaczka, który niby nie jest zwolennikiem żadnej partii politycznej, jest Palikot, a mamusia ma na fejsiku wypisane cytaty z Urbana.
Ja miałem instytut Adama Smitha, Frondę i Szkołę Austriacką na facebooku "polubione", a nimi gardzę. Koncepcja z matką też słaba. Mój ojciec był za UW i pochodnymi, a ja wyrosłem na komucha.

HANDLUJ Z TYM :troll:
No sorry, ale nie każdy jest taki jak Ty :)

No ok, ale zakładanie spisku, bo typ powiedział, że jest apolityczny, a nie jest (apolityczność nie istnieje) i jeszcze dokładanie, że jego stara cytuje Urbana nie znaczy wiele. A już na pewno nie znaczy wiele w kontekście tego jak intensywna była reakcja na zdanie "demokratycznie wybrany rząd".

Ludzie nie nakurwiają się za takie stwierdzenia i to jest fakt.

Nigdzie nie pisałem o spisku. Chłopak lubi Palikota, a opowiada, że ma gdzieś partie. Skoro lubi Palikota, to pewnie podziela jego poglądy w sprawie smoleńska. Czyli nie był Bogu winnym ducha obywatelem (jak się przedstawiał) który postanowił walczyć z ,,manipulacją" Macierewicza. Do tego przytargał ze sobą kamerkę bo wiedział, że przytroluje. Tyle.

Cytuj
Zresztą, taka dyskusja o taką bzdurę.
Mnie o to cały czas chodzi. PO każe komuś ,,wypier**lać" - jest cisza. Coś podobnego robią ludzie związani z PiS - jest od razu afera na całą Polskę i temat zastępczy. 



Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #492 dnia: Listopada 15, 2012, 20:57:01 pm »
Tam było jakieś pytanie? Język podprogowy, polityczna indoktrynacja i parę innych bzdur, ale ja tam pytania nie zauważyłem  :oops:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #493 dnia: Listopada 15, 2012, 20:58:33 pm »
Cytuj
"demokratycznie wybrany rząd".
No i nie ma się co dziwić ze tak się zdenerwowali, każdy prawdziwy patriota wie ze wybory zostały sfałszowane :grin:

Cytuj
Jak dla mnie idealnie wpisuje się ten typek jako ktoś kto popiera Palikota.
Niech sobie popiera kogo chce, jakie to ma znaczenie?  chłopak spokojnie zadał pytanie a sekta prawie go nie zabiła.

Cytuj
Taka prawda, że na to posiedzenie w czeladzie przyszli ludzie, którzy chcieli się czegoś dowiedzieć, co ma do powiedzenia macierewicz, a nie jakiś młody debil, co chciał zabłysnąć przed kolegami. To prawie tak samo jakbym ja poszedł do kościoła i zaczął gadać, że ksiądz na mszy pieprzy głupoty. I ludzie, którzy by się na mnie wkurwili mieliby rację.
no tak nie można zadać niewygodnych pytań swojemu guru, tylko trzeba mu wierzyć i wielbić go a jak nie to najlepiej na stos:)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #494 dnia: Listopada 15, 2012, 21:02:14 pm »
KURWA, JAKIE NIEWYGODNE PYTANIA?!  :o  Żadne pytanie tam nie padło, a oskarżanie kogoś o indoktrynację jest prowokacją, a nie wstępem do merytorycznej dyskusji.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #495 dnia: Listopada 15, 2012, 21:03:09 pm »
Pytanie może i by padło w koncu jakby dali młodemu dokończyć  :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #496 dnia: Listopada 15, 2012, 21:07:45 pm »
Pytanie po steku oszczerstw? Iście peowski styl prowadzenia dyskusji.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #497 dnia: Listopada 15, 2012, 21:14:48 pm »
no tak nie można zadać niewygodnych pytań swojemu guru, tylko trzeba mu wierzyć i wielbić go a jak nie to najlepiej na stos:)

Tylko on żadnego pytania nie zadał, a stwierdził jakieś pierdoły.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #498 dnia: Listopada 16, 2012, 01:38:51 am »
no tak nie można zadać niewygodnych pytań swojemu guru, tylko trzeba mu wierzyć i wielbić go a jak nie to najlepiej na stos:)

Tylko on żadnego pytania nie zadał, a stwierdził jakieś pierdoły.

no i tak trzeba było szczeniaka załatwić, merytorycznie, a nie z łapami i potem szoł na jutube.

problemem pisu i znakomitej większości ich wyborców jest oderwanie od rzeczywistości. oni nie rozumieją, że mają maksymalnie 35% poparcia w społeczeństwie i, przez brak zdolności koalicyjnej, nie mają żadnej możliwości stworzenia stabilnego rządu. im się wydaje, że dzięki smoleńskowi, putinowi, tuskowi, polaryzacji społeczeństwa (na prawdziwych polaków i resztę) władza sama wpadnie im w łapy. tymczasem przejebali już ileś tam wyborów z rzędu i nie dość, że dalej brną w to samo gówno, to jeszcze im się partia wykruszyła po drodze.
trochę to śmieszne, że sami stanowią dla siebie przeszkodę w sięgnięciu po władzę, a co śmieszne już nie jest, swoimi działaniami tylko wzmacniają rządy tuska.
takie sld niemal wyleciało ze sceny politycznej po aferze rywina, do teraz liże rany, tymczasem tusk ma potliwego chlebowskiego, sawicką i amber gold na koncie + afery z autostradami + wchuj niespełnionych obietnic + kryzys + wyższe podatki i dalej ma WIĘKSZE poparcie społeczeństwa. zwolennicy pis wyskakują w tym momencie z lemingami, a prawda jest taka, że bardzo wielu ludzi ma oczy szeroko otwarte, widzi co robi tusk, ale widzi też co się dzieje na prawo od niego. prezes zdaje się tego nie zauważać, nie patrzy do przodu, jest marnym politykiem i jeżeli nie jebnie się w pierś, to nie widzę go jako premiera, wybory może wygra, ale przez wspomniany brak zdolności koalicyjnej trzeba będzie je powtórzyć.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2012, 01:40:25 am wysłana przez s00s »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #499 dnia: Listopada 16, 2012, 14:49:11 pm »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #501 dnia: Listopada 17, 2012, 17:30:56 pm »
Wyjebali Pawlaka  :o Jeszcze wczoraj śmiałem się z Piechocińskiego, a teraz jebaniutki będzie wicepremierem  :oops:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #503 dnia: Listopada 19, 2012, 17:24:03 pm »
Cytuj
Rada Nadzorcza spółki Presspublica Sp. z o.o. w Warszawie, wydawcy dziennika „Rzeczpospolita”, ogłasza konkurs na stanowisko redaktora naczelnego tego tytułu.

Ogłoszenie oraz szczegółowe informacje na temat konkursu ukażą się w jutrzejszym wydaniu dziennika „Rzeczpospolita” oraz na stronach www.rp.pl. Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami Rada Nadzorcza przeprowadzi do końca stycznia 2013 roku.

Jednocześnie informuję, że do czasu rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko redaktora naczelnego dziennika „Rzeczpospolita”, pełniącym obowiązki Redaktora Naczelnego jest redaktor Andrzej Talaga. Na stanowisko Zastępcy Redaktora Naczelnego powołany został redaktor Bartosz Węglarczyk, który równocześnie pozostaje Redaktorem Naczelnym miesięcznika „Sukces”.
:lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2012, 17:26:25 pm wysłana przez dante0 »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #505 dnia: Listopada 20, 2012, 08:42:43 am »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #506 dnia: Listopada 20, 2012, 17:42:46 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #507 dnia: Listopada 20, 2012, 20:04:26 pm »
To już wolałbym SLD.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #508 dnia: Listopada 21, 2012, 03:12:53 am »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,opage,8,title,Antoni-Macierewicz-zamach-byl-wymierzony-w-PiS,wid,15109994,wiadomosc.html?ticaid=1f904&_ticrsn=3

Cytuj
- Teza o tym, że chciano zaatakować pana prezydenta i pana premiera przez wysadzenie w powietrze całego sejmu wygląda w sposób dosyć szczególny. Loża pana prezydenta znajduje się bezpośrednio nad klubem parlamentarnym PiS. Rozumiem, że zamach byłby wymierzony w klub PiS i pana prezydenta - stwierdził poseł PiS

co za typ  :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #509 dnia: Listopada 21, 2012, 03:46:19 am »
http://fakty.interia.pl/polska/news/najnowszy-sondaz-po-34-proc-pis-18-proc,1865220  :lol: :lol:
No i tak będzie dopóki nie powstanie jakaś alternatywa dla PO. PIS już nigdy nie wygra wyborów.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #510 dnia: Listopada 21, 2012, 09:05:14 am »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,opage,8,title,Antoni-Macierewicz-zamach-byl-wymierzony-w-PiS,wid,15109994,wiadomosc.html?ticaid=1f904&_ticrsn=3

Cytuj
- Teza o tym, że chciano zaatakować pana prezydenta i pana premiera przez wysadzenie w powietrze całego sejmu wygląda w sposób dosyć szczególny. Loża pana prezydenta znajduje się bezpośrednio nad klubem parlamentarnym PiS. Rozumiem, że zamach byłby wymierzony w klub PiS i pana prezydenta - stwierdził poseł PiS




s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #511 dnia: Listopada 21, 2012, 09:18:51 am »
macierewicz?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #512 dnia: Listopada 21, 2012, 09:22:57 am »
Proste.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #513 dnia: Listopada 21, 2012, 09:25:02 am »



Swoją drogą zajebisty film i świetna rola Washingtona. Zresztą wszyscy w Dniu Próby dali radę. Dialogi Denzela to ubaw po pachy.

Ok, dalej możecie siać ferment.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #514 dnia: Listopada 21, 2012, 10:00:41 am »
Macierewicz to taki Klocuch polityki. Nie wiem czy to trolling czy na serio.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #515 dnia: Listopada 21, 2012, 16:19:13 pm »
SHOCKING NEWS!

Matka Brunona K.: syn był katolikiem, głosował na Kaczyńskiego

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/matka-brunona-k-syn-byl-katolikiem-glosowal-na-kac,1,5311157,wiadomosc.html


No co też Pani nie powie?  :lol: Becetol, twój ruch.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #516 dnia: Listopada 21, 2012, 16:20:12 pm »
Pewno zaraz padnie argument, ze w wiezieniach wygrywa PO. :troll:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #517 dnia: Listopada 21, 2012, 16:45:01 pm »



Swoją drogą zajebisty film i świetna rola Washingtona. Zresztą wszyscy w Dniu Próby dali radę. Dialogi Denzela to ubaw po pachy.

Ok, dalej możecie siać ferment.

szkoda tylko, że skurvysyny umierają
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #518 dnia: Listopada 21, 2012, 16:48:48 pm »
SHOCKING NEWS!

Matka Brunona K.: syn był katolikiem, głosował na Kaczyńskiego

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/matka-brunona-k-syn-byl-katolikiem-glosowal-na-kac,1,5311157,wiadomosc.html


No co też Pani nie powie?  :lol: Becetol, twój ruch.

No widać że dużo wiedziała o synu.  :lol: "To dobry chłopak był i mało pił" - typowa wypowiedź rodzica psychopaty.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,Brunon-K-jest-internetowym-hejterem-oskarzal-wszystkich-politykow,wid,15112586,wiadomosc.html

Cytuj
W pojedynczych wpisach negatywnie oceniał zarówno PiS, jak i SLD, oskarżał Jarosława Kaczyńskiego o doprowadzenie do katastrofy smoleńskiej. "Moralna odpowiedzialność za wypadek ciąży na Jarosławie"

Cytuj
"W wymiarze ludzkim jest to ogromna tragedia, ale niech to nie przesłania oczywistego faktu, że Lech Kaczyński był (żeby nie być zbyt ostrym wobec zmarłego) przeciętnym prezydentem. Nie wiedziałem, że wystarczy zginąć w wypadku, żeby zostać pochowanym na Wawelu. Mimo współczucia dla rodziny prezydenta, to jednak gruba przesada" - deklarował 13 kwietnia 2010 roku. O innej z ofiar katastrofy z PiS pisał, że "był wyjątkowo wrednym i perfidnym człowiekiem". "Jeśli istnieje coś takiego jak piekło to mam nadzieję, że właśnie tam jest" - deklarował.


Jakbym czytał twoje wpisy Castor, chyba sam pisałeś że Kaczyński odpowiada za katastrofę i ze nie zasługuje na pochowek na Wawelu? Jak tam materiały wybuchowe, już gotowe?  :troll:


Szach i mat. Popierał pis, wiec chciał ich wysadzić. Oj daleko przestrzeliłeś próbując coś ugrać na wydarzeniu. Jak typowy polityk, Castor.



dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #519 dnia: Listopada 21, 2012, 17:20:27 pm »
Mocniejszy cytat:
Cytuj
A dalej sama perfidia - czyli jak najszybsze ściągnięcie zwłok brata, zrobienie z niego bochatera narodowego (to 'ch" to celowo), przypisanie sobie 'dobrych' cech brata i próba, na szczęście nieudana, zostania prezydentem (wcześniej oczywiście podział na patriotów i nie patriotów).