Autor Wątek: inFAMOUS  (Przeczytany 105388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #600 dnia: Czerwca 09, 2009, 08:00:31 am »
Cytuj
Swoją drogą, nie chce mi się wierzyć w niektóre rewelacje publikowane przez VGChartz...

Ja też bym te rewelacje traktował z rezerwą.... Stawiam, że milion sztuk pęknie spokojnie

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #601 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:52:52 am »
W Europie gra nie ma praktycznie żadnej promocji, poza stronami internetowymi. Do tego trzeba dodać, że filmiki ABSOLUTNIE nie oddają tego, co ta gra oferuje. Strzelanie z piorunka prezentuje się słabo, a grafika, czy też animacje mogą zaniepokoić. Sam bym tej gry nie kupił, gdyby nie zaskakująco pozytywne oceny recenzji, bowiem na podstawie dostępnych materiałów nie wierzyłem w tę grę.
- Tak naprawdę wystarczyło mi zakończenie jednej z recenzji, gdzie autor napisał, że gra ma w sobie niesamowite pokłady grywalności, określając to słowami "starego ducha Playstation", którego czuć w tej grze. Wówczas już wiedziałem, że muszą ją mieć, a teraz mogę być tylko dumny z tego, że recenzent dokładnie wiedział o czym mówił!

Dopiero teraz, kiedy ją w końcu kupiłem, i wreszcie przeszedłem, mogę śmiało powiedzieć, że jest to JEDNA Z NAJLEPSZYCH gier, które do tej pory wyszły! Poruszanie się bohaterem i używanie jego mocy jest NIESAMOWICIE SATYSFAKCJONUJĄCE! Sam miód jest w tej grze, a w dodatku wisienkę na torcie stanowi wspaniale poprowadzona i nietuzinkowa fabuła, która wraz z grywalnością tworzą niesamowity motor napędowy do bawienia się tym tytułem! A zakończenie URYWA BERET!

Stąd też myślę, że gra będzie się rozchodzić powoli w czasie. Marketing szeptany tutaj teraz będzie działać, bo wierzę w to, że nie jestem jedyną osobą, na której ten tytuł wywarł tak spore wrażenie!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 10:58:03 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BLUE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2006
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
  • nabój zawsze mówi prawdę
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #602 dnia: Czerwca 09, 2009, 10:57:56 am »
a ile z was posiadaczy ps3 kupilo ta gre ?

Ja staram sie wspierac tytuly eksluzywne i kupowac kazda wieksza gre od sony... ale potem czytam takich jak wy ktorzy marudza ze im sie cos nie podoba i czekaja az stanieje . pffff wstydzcie sie /

potem sie tylko nie zdziwcie jak na xa zaczna wychodzic gry od sony  :lol:

wiesz, dopiero co ściągnąłem demo i stwierdziłem, że kupuję tą grę, ale daj mi parę dni, bo w szczecinie mm jest dość mocno oddalony od centrum, więc muszę znaleźć trochę czasu żeby się tam wybrać.

 i chwała Ci za to, że jesteś tak b. lojalny wobec sony, ale nie wymagaj tego od innych. ups... powinienem chyba zareagować tak: wowww, kupujesz każdego exa... mogę Cię dotknąć?  :-|  Ty to jednak jesteś równy gość... ach ta Twoja lojalność.

a co to przeszkadza aby gry wychodziły również na xboxa? nie obniża to ich wartości, ja jedynie martwię się o to, że studia przestaną produkować takie zmyślne gry i powrócą do oklepanych schematów, które będą gwarantowały im większą sprzedaż, a co za tym idzie, większe zarobki.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #603 dnia: Czerwca 09, 2009, 11:00:39 am »

a co to przeszkadza aby gry wychodziły również na xboxa? nie obniża to ich wartości, ja jedynie martwię się o to, że studia przestaną produkować takie zmyślne gry i powrócą do oklepanych schematów, które będą gwarantowały im większą sprzedaż, a co za tym idzie, większe zarobki.

Tak doprawdy to multiplatformowość i owszem obniża jakość :) Niektórzy mogą sobie mówić co chcą, ale między platformami są ISTOTNE różnice technologiczne i wydając grę tylko na jedną z nich, mamy często gwarancję najwyższej jakości dzięki temu. Oczywiście pod warunkiem, że odpowiedni ludzie jeszcze za tym stoją.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #604 dnia: Czerwca 09, 2009, 11:04:10 am »
Nauczcie się czytać ten graf: 200k w pierwszym tygodniu. Jak na nowe IP które nie jest FPSem jest nieźle.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #605 dnia: Czerwca 09, 2009, 11:13:14 am »
Nauczcie się czytać ten graf: 200k w pierwszym tygodniu. Jak na nowe IP które nie jest FPSem jest nieźle.

Wczoraj dane nie obejmowały premiery gry w stanach i było pokazane, że sprzedało się 70 tyś sztuk. Umiemy czytać :)

Ciekawe dlaczego w Stanach sprzedało się aż o 40 tyś sztuk więcej, niżeli w Europie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 11:16:12 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #606 dnia: Czerwca 09, 2009, 14:59:52 pm »
200k, to może i niezły wynik, ale ta gra zdecydowanie zasługuje na więcej. I mam nadzieję, że sprzedaż podskoczy, bo wtedy na pewno dostaniemy drugą cześć, którą już teraz wyczekuje.
A co do samej gry to jest świetna, i zdecydowanie się na niej nie zawiodłem. A to czego się najbardziej obawiałem czyli monotonność i nuda w tej grze nie istnieją. Dosłownie ani przez moment się nie nudziłem, nawet w trakcie szukania odłamków czy nagrań.
Minusem dla mnie są scenki na silniku gry, które po prostu są zrobione na odwal sie i tyle. Dlatego wolałbym, żeby było więcej wstawek komiksowych, bo te prezentują się wspaniale. Moce są także bardzo dobre, chociaż jak powstanie druga część, to liczę, że będzie ich troszkę więcej.
Fabuła gry też daje radę. Jest interesująca i ciekawa, a samo zakończenie jak to napisał maertin urywa beret. Już właściwe wiadomo o czym może być druga część, do której twórcy zostawili sobie niedokończone wątki, które pewnie się w niej ukażą jak powstanie.
Nie wiem jak wy, ale ja na inFamous 2 czekam z niecierpliwością, i mam nadzieję, że się doczekam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2009, 15:04:24 pm wysłana przez Agst07 »

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #607 dnia: Czerwca 09, 2009, 15:11:30 pm »
Poprzedni tytul(SLY) gości od inFAMOUS mial chyba 3 części,więc kolejna część powinna sie raczej pojawić.
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #608 dnia: Czerwca 09, 2009, 19:30:55 pm »
Zobaczymy jak pójdzie inFamous, właśnie sprawdziłem Uncharted 1 - milion w 10 tygodni od premiery, całościowo 2.6mln. Może z inFamous będzie podobnie? Ja nie kupiłem, ponieważ muszę skończyć kilka gier a wiem, że za 2 miesiące cena będzie spokojnie o 40 złotych mniejsza.

Prorok81

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-06-2009
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
  • Wylamek nie uznaje!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #609 dnia: Czerwca 09, 2009, 19:50:39 pm »
Wlasnie gram i jestem na drugiej wyspie.  Calkiem fajna gra ale nie rewelacja.  Grafika zaskakujaco przecietna.  Spodziewalem sie troszeczke wiecej po "eksluziwie."  Same granie jest ok, troche monotonne po czasie ale da sie pograc.  Jesli ktos lubi super bohaterskie klimaty to musi kupic, innym polecam wypozyczenie. 

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #610 dnia: Czerwca 10, 2009, 07:48:53 am »
Fakt. Osobiście również spodziewałem się znakomitej oprawy, by tak ładnie się przy Kz2, prezentował, a i nowym przygodom Nathan'a nie przyniósł hańby. Jednak po demie , jest jakoś tak , niemrawo. Chętnie przywitałbym ja na PC. Podobnie jak przy X men: O , AA, oraz fHD , zrobiłyby swoje. Jeśli UFC/nowy pakiet do BP, nie wciągną, aż tak bardzo jak powinny, to powinienem mieć jeszcze w tym tygodniu ją. A jak nie (Prototype puszcza oko), to tak , czy siak i na ów tytuł przyjdzie pora.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #611 dnia: Czerwca 10, 2009, 10:21:00 am »
Cytuj
Wlasnie gram i jestem na drugiej wyspie.  Calkiem fajna gra ale nie rewelacja.  Grafika zaskakujaco przecietna.  Spodziewalem sie troszeczke wiecej po "eksluziwie."  Same granie jest ok, troche monotonne po czasie ale da sie pograc.  Jesli ktos lubi super bohaterskie klimaty to musi kupic, innym polecam wypozyczenie.

To chyba gramy w inną grę, bo ja wrażenia mam dokładnie odwrotne... Grafika jest naprawdę solidna (świetne tekstury), rozgrywka zaś mocno urozmaicona i sycąca, a wcale nie przepadam za takimi klimatami

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #612 dnia: Czerwca 10, 2009, 10:34:56 am »
Też uważam, że grafika jest świetna. Tekstury są naprawdę ostre, i w ogóle, jak na otwarty świat, oświetlenie i fizyka robią duże wrażenie! Ale co najważniejsze, to wszystko przekłada się na świetną grywalność :P

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #613 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:12:08 pm »
No ja na grafikę też nie narzekam, za to mogę narzekać na...detekcję kolizji, np Cole nie wchodzi na schody jak ewidentnie na nie wbiegamy (niewidzialna ściana), czy nie potrafi wyjść z małej "koleiny"--sprawdźcie przy tych wielkich żurawiach w dokach, chodzi mi o takie jakby tory dla tych właśnie żurawi.
No i masa drobnych błędów graficznych np park: Cole czasem wnika w podłoże, a czasem lewituje nad nim. Grze brakuje właśnie takich małych szlifów, ale ogólnie one nie przeszkadzają.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #614 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:30:19 pm »
Zauważyłeś więcej błędów niż ja :P

Przy dokach to mnie akurat raziło, że nie mogłem wskoczyć na sam żuraw, tego co można uruchomić i schyla się w dół. Zawsze się z niego spada do wody. Zapomnieli, czy ki czort?

Tak poza tym, to jakichś rażących, przeszkadzających w grze błędów nie zauważyłem.
Nie miałem problemu z detekcją kolizji, czy też przenikaniem się czegokolwiek.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Aleister

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-10-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #615 dnia: Czerwca 11, 2009, 14:40:29 pm »
Kurde...
Zrobiłem wszystkie misje, wyczyściłem całe miasto, wykupiłem upgrade'y do wszystkich dobrych mocy i uświadomiłem sobie, że w nieuchronnej dwójce Cole będzie na początku pozbawiony tego wszystkiego co wykupiłem... Jest jeszcze nadzieja, że kontynuacja będzie rozpoznawać save'a z jedynki, ale szczerze w to wątpie :(

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #616 dnia: Czerwca 11, 2009, 14:57:32 pm »
Nauczcie się czytać ten graf: 200k w pierwszym tygodniu. Jak na nowe IP które nie jest FPSem jest nieźle.

Wczoraj dane nie obejmowały premiery gry w stanach i było pokazane, że sprzedało się 70 tyś sztuk. Umiemy czytać :)

Ciekawe dlaczego w Stanach sprzedało się aż o 40 tyś sztuk więcej, niżeli w Europie.

W Stanach bardzo popularne są gry o superbohaterach...

200 tys. w pierwsze 2 dni to IMO bardzo dobry wynik!

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #617 dnia: Czerwca 12, 2009, 07:28:35 am »
InFamous becomes fastest selling new exclusive IP on PS3

http://www.n4g.com/ps3/News-345010.aspx

Chyba nie jest aż tak źle. :cool:

gondor0

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-05-2009
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #618 dnia: Czerwca 12, 2009, 10:27:01 am »
ale mnie zassała. Siedzę nad InFamousem od 2 dni i ani razu nie poczułem nudy. Gram na normalu i chyba sie starzeję bo coś za często reperzy spowadzają mnie do parteru. Nie przepadam za sandboxami. Raczej wolę fabułę i nitkę takie jakie reprezentuje God of War , X-men wolverine czy też Force Unleashed. Tutaj odkrywanie i eksploracja świata pochłania bez reszty, znajdywanie ogniw, pomoc przechodniom (1 przejscie jako dobry), misje poboczne, wszystko jest tak opracowane żeby element nudy duszony był w zalążku.
Gameplay jest tak dobry, że jeżeli ktoś mówi o kolizji obiektów czy też efekcie pop-up to bardziej marginalnie i z obowiązku niż z wytknięcia jakiejś wielkiej wady.
Dla wszystkich którzy zaczynąją grać w Infamous - wykonujcie misje poboczne - są krótkie, świetne, podpakowują doświadczenie i idealnie wpasowują się w fabułę - nie są wrzucone na siłę do gry. Każda dodatkowa misja , każde ulecznie przechodnia powoduje dodatkowo ( po jakimś czasie) reakcję otoczenia (np. robią zdjęcia, pomagają w unicestwianiu bandytów). REWELACJA.
Mam nadzieję, że Sony będzie promować (obok Uncharted) nową markę i doczekamy sie kontynuacji.
pozdro.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #619 dnia: Czerwca 12, 2009, 12:10:30 pm »
InFamous becomes fastest selling new exclusive IP on PS3

http://www.n4g.com/ps3/News-345010.aspx

Chyba nie jest aż tak źle. :cool:
175 tys. w pierwszym tygodniu sprzedaży tylko w Stanach? Jest nieźle, ciekawa jakie wyniki osiągnie w Europie.


Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #620 dnia: Czerwca 12, 2009, 17:14:23 pm »
Ile jest zakończeń w grze? - ja miałem to nazwane "Prawda" i mimo statusu bohater miałem w nim Bad carma

Rodi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-03-2009
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 5
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #621 dnia: Czerwca 12, 2009, 21:04:18 pm »
Jest recenzja, zapraszam do czytania.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #622 dnia: Czerwca 12, 2009, 21:28:31 pm »
Ile jest zakończeń w grze? - ja miałem to nazwane "Prawda" i mimo statusu bohater miałem w nim Bad carma
w sumie 2
a ty pewnie miałeś złą karmę bo pewnie w ostatnim zadaniu wybrałeś opcję ze złą karmą co?

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #623 dnia: Czerwca 13, 2009, 18:08:38 pm »
Gram właśnie w toto. Mam takie pytanie, czy ktoś z was grał od początku do końca na złą postać? Ja mam troche dylemat, bo zły Cole ma więcej pola do popisu w destrukcji :P.

Mrocz

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #624 dnia: Czerwca 13, 2009, 18:18:54 pm »
Gram właśnie w toto. Mam takie pytanie, czy ktoś z was grał od początku do końca na złą postać? Ja mam troche dylemat, bo zły Cole ma więcej pola do popisu w destrukcji :P.

Siema bil-u :P

Powiem ci tak, zacząłem grać złą postacią i nie przyjemnie mi się gra... Jak pierwszy raz przechodziłem inFamous jako dobry, to byłem grą pozytywnie zaskoczony. Ba nawet fabuła mi się bardzo podobała... Nie mniej grając złym odnoszę wrażenie, że zostało to "doklejone". Powiem, że zakończenie jest znacznie słabsze dla złego niż dobrego... Nie do końca pasuje do tego co się wydarzyło :) Mimo wszystko polecam grać dobrym, jakoś lepszy klimat jest.
Irytują też mnie komentarze Zeek'a kiedy jesteśmy złym. Mówił dokładnie to samo jak grałem dobrym. "To miejsce staje się lepsze" <= Właśnie wymordowałem całą dzielnicę piorunami, a ten uważa, że miejsce staje się lepsze? Fajnie o_O
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
<= Dla tych co przeszli grę dwa razy, lub chcą wiedzieć czy WARTO przejść ją dwa razy.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #625 dnia: Czerwca 13, 2009, 18:49:22 pm »
Gram właśnie w toto. Mam takie pytanie, czy ktoś z was grał od początku do końca na złą postać? Ja mam troche dylemat, bo zły Cole ma więcej pola do popisu w destrukcji :P.
Oj czy ja wiem...
mi się akurat lepiej gra dobrym, na ostatnim levelu zwykły strzał dodaje dość sporo enegrii i strzał w głowę odnawia nawet życie. W dodatku są pociski którymi można kierować (fajny bajer strzelasz w powietrze, a potem w okolice wroga, a pocisk zawraca i wali w biedaka). Zły Cole można powiedzieć że sieje zamęt na większym obszarze (a to wiecej rakiet wylatuje, albo granatów), ale  te same rzeczy można robić i dobrym, tylko trzeba skupić się tak jakby na pojedynczych wrogach. 

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #626 dnia: Czerwca 13, 2009, 19:10:07 pm »
Czytaliście wywiad na głównej stronie?
http://www.neogo.pl/publicystyka/315

Ostatnie odpowiedz

Dobrze nam się współpracuje z Sony oraz innymi firmami tworzącymi gry tylko na PS2, PSP czy PS3. Na przykład Naughty Dog to nasi przyjaciele. Ci goście to mistrzowie, są naszymi idolami. Czujemy się świetnie w rodzinie Sony i póki co nie zamierzamy niczego zmieniać.


Mrocz

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #627 dnia: Czerwca 13, 2009, 20:46:52 pm »
Czytaliście wywiad na głównej stronie?
http://www.neogo.pl/publicystyka/315

Ostatnie odpowiedz

Dobrze nam się współpracuje z Sony oraz innymi firmami tworzącymi gry tylko na PS2, PSP czy PS3. Na przykład Naughty Dog to nasi przyjaciele. Ci goście to mistrzowie, są naszymi idolami. Czujemy się świetnie w rodzinie Sony i póki co nie zamierzamy niczego zmieniać.




Może dlatego lwia część gier od Sony prezentuje bardzo wysoki poziom? ;]

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #628 dnia: Czerwca 14, 2009, 10:11:13 am »
Chyba za dużo wczoraj grałem w inFamous bo śniło mi sie, że miałem moce jak Cole i robiłem w swojej szkole rampage :O

nakimushi

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #629 dnia: Czerwca 15, 2009, 00:37:14 am »
ja wlasnie dotarlem do 3 wyspy - to jak sie zmienil styl graficzny mnie powalilo - czad !!!!
no i ta wspinaczka pod koniec 2 wyspy = czad na maxa  :grin: :grin:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #630 dnia: Czerwca 15, 2009, 07:03:09 am »
ja wlasnie dotarlem do 3 wyspy - to jak sie zmienil styl graficzny mnie powalilo - czad !!!!
no i ta wspinaczka pod koniec 2 wyspy = czad na maxa  :grin: :grin:

Właśnie! Trzeba też dodać, że InFamous daje sporo satysfakcji od strony "platformowej" poprzez swoje wspinaczki. Nie brakuje miejsc, gdzie liczy się odpowiedni timing naciskania przycisków i umiejętne lądowanie na właściwej platformie :)

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #631 dnia: Czerwca 15, 2009, 18:04:08 pm »
Nie przesadzę jeżeli napiszę, że inFamopus obok KZ2 to w tym roku najlepsza obecnie gra na PS3?
Juz dawno nie bawiłem się tak dobrze, a co jest najlepsze, to jest otwarty świat, zero nudy (w przeciwieństwie do takiego GTAIV).

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #632 dnia: Czerwca 15, 2009, 19:01:42 pm »
Cholercia. Myślałem, żeby następną moja gra było GTA4, ale teraz muszę pomyśleć o inFamous.

Mrocz

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #633 dnia: Czerwca 15, 2009, 19:07:17 pm »
Nie przesadzę jeżeli napiszę, że inFamopus obok KZ2 to w tym roku najlepsza obecnie gra na PS3?
Juz dawno nie bawiłem się tak dobrze, a co jest najlepsze, to jest otwarty świat, zero nudy (w przeciwieństwie do takiego GTAIV).

Widzę, że nie jestem jedyny, który uważa, że InFamous to jak dotąd jedna z nielicznych bardzo dobrych sandboxowych gier? :D

Aleister

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-10-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #634 dnia: Czerwca 15, 2009, 20:47:59 pm »
Pod względem intensywności rozrywki to InFamous zmiata GTA IV.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #635 dnia: Czerwca 15, 2009, 21:04:25 pm »
Pod względem intensywności rozrywki to InFamous zmiata GTA IV.


Szczerze mówiąc to podczas grania  InFamous znudziło mi się szybciej niż GTA IV.
NO BRAIN - NO GAIN


maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #636 dnia: Czerwca 15, 2009, 21:08:23 pm »
Pod względem intensywności rozrywki to InFamous zmiata GTA IV.


Szczerze mówiąc to podczas grania  InFamous znudziło mi się szybciej niż GTA IV.

Bo Ty się nie znasz :P

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #637 dnia: Czerwca 15, 2009, 21:26:13 pm »
Pod względem intensywności rozrywki to InFamous zmiata GTA IV.


Szczerze mówiąc to podczas grania  InFamous znudziło mi się szybciej niż GTA IV.

Bo Ty się nie znasz :P



Przepraszam że napisałem posta, mistrzu.....
NO BRAIN - NO GAIN


maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #638 dnia: Czerwca 15, 2009, 22:02:28 pm »
Pod względem intensywności rozrywki to InFamous zmiata GTA IV.


Szczerze mówiąc to podczas grania  InFamous znudziło mi się szybciej niż GTA IV.

Bo Ty się nie znasz :P



Przepraszam że napisałem posta, mistrzu.....

Spoko, będzie Ci wybaczone :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #639 dnia: Czerwca 15, 2009, 22:16:03 pm »
Dzięki Ci mistrzu....... DOBRA KONIEC SPAMU :-D
NO BRAIN - NO GAIN