Autor Wątek: inFAMOUS  (Przeczytany 98713 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #680 dnia: Czerwca 22, 2009, 09:56:32 am »
Niektórzy mają karabiny snajperskie, to na pewno ci. Ja jestem obecnie w drugiej dzielnicy i całkiem sympatycznie, że postarano się o wprowadzenie nowego mięsa armatniego, oraz nowego rodzaju misji bonusowych - w dzielnicy Neonów miałem wszystkie po stronie dobra zaliczone, i właściwie było tylko kilka, reszta to powtórka z rozrywki. Pierwszy boss również padł. Sympatyczna panna, szkoda tylko, że jedynie na co stać bohatera to "kurde, o w morde".

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #681 dnia: Czerwca 22, 2009, 11:22:59 am »
Cytuj
P.S. Czy wszystkie misje poboczne mozna zrobic po skonczeniu głownego wątku? Robię teraz na Hard, ale potrzeba mi 15 Good Mission do trophy, zamierzam za nie się zabrać po skończeniu gry. Nadal misje będą?
Wprawdzie do końca nie wiem, ale wydaje mi się że tak.

A co do celności...z jednej strony wkurza na maxa, ale z drugiej gra nie jest dzięki temu za łatwa.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #682 dnia: Czerwca 22, 2009, 15:10:37 pm »
Castor krieg świetnie podsumował Infamous, podpisuje się pod tym!

Misje z niszczeniem podsłuchów są strasznie męczące, ciekawe co tak naprawdę je psuje ^^ Ale jest to zdecydowany minus rozgrywki.

I tak, po zakończeniu można zrobić sobie wszystkie misje poboczne!

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #683 dnia: Czerwca 24, 2009, 11:29:03 am »
Ktoś podał tu dokładną liczbę znalezionych odłamków. Ukazane jest to po zakończeniu gry? Niby wydaje mi się, że w dwóch pierwszych dzielnicach mam wszystkie, ale w X Men oraz Uncharted, również podobnie sądziłem, i w tym pierwszym brakło mi 4 dog tagi, a w kolejnym 14 skarbów. Niby za kolejnym podejściem zebrałem już wszystkie, ale chciałbym w inFamous od razu je zdobyć.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #684 dnia: Czerwca 24, 2009, 11:30:35 am »
Ktoś podał tu dokładną liczbę znalezionych odłamków. Ukazane jest to po zakończeniu gry?

Jak nakierujesz na save game i poczekasz dostaniesz statsy: ilość dzielnic, upgrade'ów oraz właśnie ilość znalezionych shardów.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #685 dnia: Czerwca 25, 2009, 22:04:00 pm »
Na zapis gry, twierdzisz. Dobrze, będzie trzeba sprawdzić. Z innej beczki. Zauważyłem, że można zabić osobę, która wyznacza nam dodatkowe misje - od podczas ostrzejszej wymiany ognia .... i piorunów. Taka osoba magicznie wraca za jakiś czas, jednak swoje należy odczekać. Wspominam o tym, ponieważ w drugiej dzielnicy została mi jedna misja dodatkowa, ale ona się nie ukazała - mam niemal 100%.
Jestem na początku ostatniej dzielnicy. Może być tak, że dopiero po wykonaniu kilku zadań z trzeciego placu zmagań, ta ostatnia, brakująca misja się pojawi?

Sądzę, że tak, choć nie chciał bym, aby przez błąd w kodie, ona się nie pojawiła. A może tak się zdarzyć. Gdy śledziłem Aledena, dochodził on do płonącej planszy i .... i znikał. Gdy chciałem go namierzyć, widmo powracało o jakieś 16 metrów , po czym po raz kolejny w tym samym miejscu znikało. I tak w kółko. Powtórzyłem misję, gdyz wyczerpały mi się pomysły co tez zrobić - strzelałem w elementy otoczenia, szukałem jakiegoś wyjścia.

Co się okazało. Przy kolejnym razie, gdy dochodził do wspomnianego miejsca, włączał się alarm i powstał Izolator (boss). Uprzednio złomu, na tym miejscu nie było.
Taki błąd, który zmarnował kilkanaście minut mego czasu.

I jeszcze jedno pytanie (gdyby tak okazało się, iż jednak nie jest to uwzględnione w zapisie gry), jest jakaś lista wykonanych zadań efektownego ubicia przeciwników? Aktualnie mam 16 zaliczonych, ale chodzi o to, że obecnie mam do zrzucenia z budynku trzech przeciwników jednym atakiem, a wykonałem kilka innych, które konsola zaliczył, tylko teraz zachodzi pytanie, które mam już zaliczone , a których nie - choć osobiście wydaje mi się, że powinny być tego typu informacje gdzieś pokazane.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #686 dnia: Czerwca 25, 2009, 22:11:51 pm »
Co do Stunt to w menu pokazuje Ci jakie następne masz do zrobienia. Wystarczy robić to co tam każą i w końcu wpadnie wszystkie 20.

Fakt trochę to zwalili, ale jakoś da się to przeboleć.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #687 dnia: Czerwca 25, 2009, 22:57:39 pm »
Nie ma gier idealnych :smile:
NO BRAIN - NO GAIN


Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #688 dnia: Czerwca 25, 2009, 23:04:10 pm »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #689 dnia: Czerwca 26, 2009, 05:48:43 am »
Jestem na początku ostatniej dzielnicy. Może być tak, że dopiero po wykonaniu kilku zadań z trzeciego placu zmagań, ta ostatnia, brakująca misja się pojawi?

W ostatniej dzielnicy przed walką z bossem miałem 87%, po skończeniu gry wpadło Trophy za 100%.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #690 dnia: Czerwca 26, 2009, 20:55:04 pm »
Co do Stunt to w menu pokazuje Ci jakie następne masz do zrobienia. Wystarczy robić to co tam każą i w końcu wpadnie wszystkie 20.

Fakt trochę to zwalili, ale jakoś da się to przeboleć.

    To koszmar. Niedopatrzenie, za które twórców winno się batem po gołym d**ku wystrzelać. Takie "zmiażdżenie", czy "ofiara otoczenia",  na pewno mam zaliczone. Teraz widnieje to "miłego upadku" i .... wyskakuje ""pokonano w locie", "wybuch i uderzenie", ale co tam, i tak zastój. Można, byłoby listę zrobić, ale po co, lepiej powtarzać dwa razy wszytko.
    Co do odłamków, faktycznie, na zapisie stanu gry są statystyki, ale i tak nic nie dają. Widnieje mi niespełna 300, ale już gdzie , nie. A w przypadku anten tak jest, dostaje się przecież dzbana za odebranie każdego sygnału na danej dzielnicy.

Castor Krieg, co do tego procentowego zaliczenia, mam nadzieję, iż tak będzie, bowiem koniec gry , tuż, tuż, a północny minimalny skrawek 2giej dzielnicy wciąż nie zaznaczony znakiem "!".

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #691 dnia: Czerwca 26, 2009, 22:55:41 pm »
Cytuj
Castor Krieg, co do tego procentowego zaliczenia, mam nadzieję, iż tak będzie, bowiem koniec gry , tuż, tuż, a północny minimalny skrawek 2giej dzielnicy wciąż nie zaznaczony znakiem "!".
Jak nie zrobiłeś jeszcze ostatniej misji na 2 wyspie to nie będziesz miał 100%. Chyba że to może być ukryta paczka.

Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #692 dnia: Czerwca 27, 2009, 08:35:49 am »
Fakty dotyczące cyklu produkcji

    * In addition to the kitchen espresso, the inFAMOUS team traveled to Starbucks approximately 18,200 times. Two groups of 10 people per day, five days a week.
    * There were 10 inFAMOUS babies born during development. One employee had two during that time.
    * It took over 70,000 separate art, code and media check-in submissions to make inFAMOUS.
    * The inFAMOUS team consumed 17,472 cans of diet Coke and 13,104 cans of diet Pepsi during development.
    * There were no less than 14 high rise buildings constructed within 3 blocks of Sucker Punchâ??s offices during the inFAMOUS development cycle.
    * inFAMOUS is the fastest demo to reach the 1 million milestone on the PlayStation Network.
    * According to a recent NPD report, inFAMOUS was the fifth best-selling software title for the month of May after being on the shelves for only 6 days (the title launched on May 26).

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #693 dnia: Czerwca 27, 2009, 11:32:33 am »
Dla osób które nie grały w inFamous, takie oto akcja odchodzą w tej grze, wszystko płynnie, bez żadnych spadków.
http://blog.us.playstation.com/2009/06/26/infamous-facts-figures-and-future/

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #694 dnia: Czerwca 27, 2009, 20:24:58 pm »
koso (tej) coś bredził o tym, ale jak zwykle coś mu się pomyliło. W trzeciej dzielnicy, gdy już odpowiednio pod pakowani jesteśmy, oraz mamy doczynienia z kimś potężniejszym niż żniwiarze (właśnie zauważyłem taki mały detal, chłopakom zdarza się wymiotować) i ani razu grze nie zdarzyło się chrupać.

Inna sprawa, jestem pod koniec gry, a jedna misja poboczna z ostatniej dzielnicy i tej drugiej dalej nie ujawniła się. Szczególnie głupio to 97% wygląda w środkowej.
Odłamków prawie 340 .... Skrzynki kontaktowe wszytkie odwiedzone, problem jest z tymi zadaniami. Brakuje czterech.

1. zrzucenia trzech przeciwników z dachu jednocześnie, kłopot taki, że na dachach obecnie mam jednego, góra dwóch przeciwników.

2. zadanie z samobójcą, jeszcze gorzej , bo wszystkich wybiłem....

3. zabicie atakiem fizycznym trzech na raz .... kompletna porażka, bo skubańcy uciekają, nawet nie ma ich jak do rogu zgarnąć.

4. zabicie przeciwnika odbitym granatem, random, bowiem skubani uskakują co rusz.

Reszta zaliczona.

Kłopot tym większy, że przeciwników aktualnie jak na lekarstwo.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #695 dnia: Czerwca 27, 2009, 20:28:40 pm »
Sylvan, kilka ale:

1. Co do drugiej dzielnicy - pobiegnij tam na górę i  rozwal żniwiarzy, o ile dobrze pamiętam był tam jeden na piętrze budynku nad morzem, z niego wypadła mi misja.

2. Zrzucenie trzech z dachu - o to się nie martw, nawet po zakończeniu story zdarza się, że są (poszukaj w Neon), trudniej jest ich strącić :???:

3. Zabicie atakiem fizycznym - musisz zabić PIĘCIU POD RZĄD atakami fizycznymi, nie możesz strzelić ani razu. Z tego co pamiętam masz na to 30 sekund.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #696 dnia: Czerwca 27, 2009, 20:48:32 pm »
Cytuj
1. zrzucenia trzech przeciwników z dachu jednocześnie, kłopot taki, że na dachach obecnie mam jednego, góra dwóch przeciwników.

2. zadanie z samobójcą, jeszcze gorzej , bo wszystkich wybiłem...
No to trochę przerąbane masz, bo ja starałem się od razu to robić. np misja z demka w której trzeba pompkę wyłączyć ze zbiornika--tam można zrobić zrzucenie 3 z dachu.
Samobójców też można z misji z demka zrobić--polecam granaty.


BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #697 dnia: Czerwca 27, 2009, 20:55:23 pm »
1. zrzucenia trzech przeciwników z dachu jednocześnie, kłopot taki, że na dachach obecnie mam jednego, góra dwóch przeciwników.

W dzielnicy neonów, na południe od chaty Zeka jest taka duża wieża. Często tam jest 3 przeciwników, a że wieża wysoka i mała powierzchnia to bardzo łatwo to zrobić.  :-P

Wie ktoś dlaczego na gamercardach z MMOS nie wchodzą pucharki z inFamous? Ostatnie mam z Fify i Burnouta a pomiędzy nimi miałem kilka z inFamous, a po tym z Fify też wpadło jeszcze kilkanaście  :-x

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #698 dnia: Czerwca 27, 2009, 20:57:51 pm »
Cytuj
Wie ktoś dlaczego na gamercardach z MMOS nie wchodzą pucharki z inFamous? Ostatnie mam z Fify i Burnouta a pomiędzy nimi miałem kilka z inFamous, a po tym z Fify też wpadło jeszcze kilkanaście
Też mnie właśnie zdziwiło, bo moje ostatnie to niby z High Velocity Bowling..a przecie platynka w  iF była ostatnia.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #699 dnia: Czerwca 27, 2009, 21:57:53 pm »
Zrzucenie 3 przeciwników najlepiej zrobić w pod koniec 2 wyspy jak wchodzimy do kryjówki Aldena(nawet z odbitym granatem tam da rade, bo podczas walki z Aldenem jest moment jak przeciwnicy rzucają mnóstwo granatów). Ale skoro piszesz, że jesteś już na 3 wyspie, to spróbuj zrobić to tu: Mi się udało właśnie w tym miejscu. Niestety trochę randomowo wpada ta sztuczka.
Aha i w tym miejscu możesz też zrobić sztuczkę z ubiciem 5 przeciwników atakami fizycznymi.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #700 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:28:35 pm »
Po skończeniu na Hard i trophy mogę dać na Easy kiedy będę resztę kończył tzn. shardy, Good Mission, itd.?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #701 dnia: Czerwca 28, 2009, 16:54:36 pm »
Castor Krieg, tak , to były ukryte paczki. Mam juz na każdej dzielnicy 100%.

haeelen, przy "tajemniczy sygnał" okazało się , że na jednym z budynków jest po czterech, a nawet pięciu przeciwników. Problem z tym, że teraz gram na wysokim poziomie trudności, dodatkowo jest to sam początek gry, stąd fala uderzeniowa jest marna a wyjście na budynek kończy się szybką serią i zgonem. Próbowałem nawet jednego, dwóch zabić i skupić się na trzech, ale powierzchnia spora i chłopaki biegają po całym dachu. Jeszcze wszystko było by w porządku, gdyby nie spora ilość obiektów na nim.

W jednej z ostatnich misji (ta z działami) , był punkt kontrolny obok budynku z trzema przeciwnikami, ale budynek za niski, a zadanie zaliczone jest tylko , gdy przeciwnik wyzionie ducha podczas upadku a nie po ataku falą, czy po upadku przeżyje. Oczywiście próbowałem uszczuplić ich energię życiową i następnie próbować, ale stwierdziłem, że nie będę się z grą przekomarzał, bowiem wydałem pieniądze na coś co ma uprzyjemnić mi czas, a nie irytować.

Ogólnie rzecz ujmując, teraz paradoksalnie na "hard" motyw z samobójcą, oraz fizycznym pokonaniem trzech (nie pięciu Agst07, ale i tak + leci za link), wpadły .... tuż na początku gry, i to podczas misji fabularnych , za pierwszym razem.

Wygląda na to, że pozostanie mi "życzę miłego upadku", ponieważ pozostałe zadania są banalne, albo należy wyczekać na odpowiedni moment - ale też wpadną niemal od razu - jak z zabicie pięciu przeciwników granatem wstrząsowym, czy coś dla miłośników kretów.

No, nie ukrywam, że motyw z odbiciem granatu może przysporzyć problemu, ponieważ przy jednym przeciwniku, może to być frustrujące, a przy kilku na hard , ciężkie. Chyba, że tak jak Agst07 wspomniałeś, przy danej arenie zmagań.

Edit by Sylvan Wielki
Coś mi tu nie pasuje. O ile w przypadku "ofiara otoczenia", podczas większej zadymy, można stosowną informacje przeoczyć, tak często kilku (więcej niż dwóch) przeciwników, nie zrzuca się z dachu.
Stąd nie przeoczyłbym komunikatu (a nań polowałem). Kilka razy udało się zrzucić trzech oponentów, zaliczenia w punktacji nie było, stąd sądziłem, że przeciwnik musi podczas upadku przejść do lepszego świata (choć wątpliwe w przypadków, synów, żniwiarzy i piaskowych), na przedstawionym filmiku, raz że żniwiarz nie spadł z dachu, dwa, przeżył upadek (ta sama płaszczyzna) i jakoś chłopakowi  konsola zaliczyła zadanie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2009, 17:27:59 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #702 dnia: Czerwca 28, 2009, 19:05:40 pm »
Bo ta sztuczka(miłego upadku) przynajmniej według mnie wpada trochę randomowo. Np. Mi wpadła jak zrzuciłem 2 przeciwników. A jak ewidentnie trafiłem 3, to próżno było szukać zaliczenia.

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #703 dnia: Czerwca 28, 2009, 19:42:53 pm »
Kuwa dwa razy obszukałem całe miasto. Po pierwszym razie brakowało mi 4 odłamków, drugi raz sprawdzałem wszystkie lokalizacje z mapą, znalazłem dodatkowe 3. Ale cały czas brakuje mi tylko jednego  :-? Pytanie do osób które mają wszystkie, czy są jakieś miejsca gdzie radar nie wykrywa odłamków, ewentualnie coś je przesłania na radarze?

Sylvan sprawdzałeś tą wieże o której pisałem? Ja zrobiłem bez problemu tam, co prawda na normalu i z mocniejszą falą, ale i tak nie powinno być tam problemu bo wieża na górze jest naprawdę mała  :-P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #704 dnia: Czerwca 28, 2009, 22:21:31 pm »
Zobacz koło walki z Aldenem (tej na moście). Tam mi mojego ostatniego brakowało.

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #705 dnia: Czerwca 28, 2009, 22:42:27 pm »
Mam, zgarnąłem zaraz po walce. Mam też z tego wysokiego budynku koło strefy wybuchu, i z tych pali w wodzie w dzielnicy neonów  :-? To te trudniejsze co ludzie mają problemy. Ale wychodzi na to że trzeba będzie jeszcze raz wszystko z mapą oblecieć  :x

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #706 dnia: Czerwca 29, 2009, 21:01:22 pm »
Mam, zgarnąłem zaraz po walce. Mam też z tego wysokiego budynku koło strefy wybuchu, i z tych pali w wodzie w dzielnicy neonów  :-? To te trudniejsze co ludzie mają problemy. Ale wychodzi na to że trzeba będzie jeszcze raz wszystko z mapą oblecieć  :x

Sprawdź na budynku koło strefy wybuchu, z ziemi nie pokazuje odłamka.

P.S. Jak zrobić Right Back At Ya - odbicie granatu, skończyłem już story i tylko tego brakuje mi do Stunt Mastera. >.<

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #707 dnia: Czerwca 29, 2009, 21:22:26 pm »
Mam, zgarnąłem zaraz po walce. Mam też z tego wysokiego budynku koło strefy wybuchu, i z tych pali w wodzie w dzielnicy neonów  :-? To te trudniejsze co ludzie mają problemy. Ale wychodzi na to że trzeba będzie jeszcze raz wszystko z mapą oblecieć  :x

Sprawdź na budynku koło strefy wybuchu, z ziemi nie pokazuje odłamka.

P.S. Jak zrobić Right Back At Ya - odbicie granatu, skończyłem już story i tylko tego brakuje mi do Stunt Mastera. >.<
Już mam. Po prostu kiedyś muszę przysiąść i na spokojnie wszystko jeszcze raz sprawdzić z mapą. A póki co zostało mi zrobienie gry na hardzie jako zły i 25 przeciwników zabić z pociągu i będzie platynka (pod warunkiem że ten odłamek znajdę  8-))

Right Back At Ya

Tu masz dobrą miejscówkę, mi się udało praktycznie od razu  :-P

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #708 dnia: Czerwca 29, 2009, 21:28:34 pm »
Już zrobiłem, udało się w Warren w tej zagrodzie gdzie ratowaliśmy kumpla. Był jeden, który co chwila rzucał granaty.

Zaraz platynka, jak sprzedam grę mogę wykasować te 1300MB? Trofea zostaną?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2009, 21:50:47 pm wysłana przez Castor Krieg »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #709 dnia: Czerwca 29, 2009, 22:18:18 pm »
Trofea są na serwerach, więc możesz usuwać.

Tarniak

  • Gość
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #710 dnia: Czerwca 29, 2009, 22:52:18 pm »
Trofea są na serwerach, więc możesz usuwać.
Tylko niech nie zapomni ich zsynchronizować.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #711 dnia: Czerwca 29, 2009, 23:36:16 pm »
Trofea są na serwerach, więc możesz usuwać.
Tylko niech nie zapomni ich zsynchronizować.

Dzięki, zrobione.

Jakby ktoś chciał: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=675827163

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #712 dnia: Czerwca 30, 2009, 06:27:21 am »
Mało który filmik w necie, czy trailer oddają moc tej gry, ale ten czyni jej w pełni zadość, ten filmik MA MOC:
http://www.gamespot.com/ps3/action/infamous/video/6206109/infamous-slo-mo-trailer?tag=videos;title;3

!

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #713 dnia: Czerwca 30, 2009, 11:56:33 am »
Cytuj
Agst07
Bo ta sztuczka(miłego upadku) przynajmniej według mnie wpada trochę randomowo. Np. Mi wpadła jak zrzuciłem 2 przeciwników. A jak ewidentnie trafiłem 3, to próżno było szukać zaliczenia.

Mogłem wszystkie zrobić na "medium", ale jakoś nawet na nie nie zwracałem specjalnie uwagi, a później mając 100% na wszystkich dzielnicach, ciężko z przeciwnikami danymi było.

Teraz na "hard", nie jest ta sztuczka sprawą prostą. Fakt, w misjach fabularnych nie brakuje nawet po czterech , a nawet pięciu przeciwników na dachu, jednak wejście nań równoznaczne niemal ze zgonem jest w pierwszych sekundach, a co dopiero mowa o odpowiednim ustawieniu się do przeciwników. Zaskoczyć też nie ma jak, ponieważ skubańcy sprytniejsi są i bardziej spostrzegawczy.

Agst07, raczej o przypadkowości nie ma mowy. Ja też miałem kilka razy , że zrzuciłem trzech na raz, ale chodzi o to by cała trójka pogruchotała kończyny po upadku a nie by jeden spadł na inny dach i nic sobie nie zrobił. Z drugiej strony , może i masz rację, ponieważ na tym filmiku jeden żniwiarz ewidentnie spadł na tory i to po drugiej fali.

Jednak , nomen omen, wczoraj udało się tego dokonać. Chłopaki ustawili się grzecznie obok siebie na wysokim budynku i bach .... bynajmniej nie Jan Sebastian.

Teraz zostały mi trzy sztuczki, rozniesienie granatem pięciu przeciwników (oby na hard, nie było problemu, wiadomo więcej energii u oponentów),  trafienie burzą (to bez problemu wpadnie), i coś co mnie śmieszy. Trafienie granatem w lecącego przeciwnika. Coś co udawało mi się wielokrotnie, nawet jak specjalnie nie chciałem za pierwszym razem, a teraz ni chu, chu.

Cytuj
haeleen
Sylvan sprawdzałeś tą wieże o której pisałem? Ja zrobiłem bez problemu tam, co prawda na normalu i z mocniejszą falą, ale i tak nie powinno być tam problemu bo wieża na górze jest naprawdę mała  Razz
Wpadło w innym miejscu (dach wielki jak boisko do futbolu amerykańskiego).

Cytuj
Castor Krieg
P.S. Jak zrobić Right Back At Ya - odbicie granatu, skończyłem już story i tylko tego brakuje mi do Stunt Mastera. >.<
SS odpowiedział już, ale równie dobrym motywem są do tego kanały. Przeciwnik w wąskich przesmykach nie ma gdzie uciec.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2009, 11:59:21 am wysłana przez Sylvan Wielki »

Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #714 dnia: Czerwca 30, 2009, 22:12:39 pm »
Wpadła w końcu platyna! Naprawdę każdemu polecam  :grin:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #715 dnia: Lipca 01, 2009, 07:25:05 am »
U mnie właściwie wystarczy skończyć grę po ciemnej stronie mocy (jeszcze z kilka godzin, zobaczymy jak to będzie z nabijaniem poziomu), dozbierać brakujące odłamki - może być niemiło i też będzie błękitny dzban.

Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #717 dnia: Lipca 04, 2009, 14:45:38 pm »
To może tak - ci którzy grali.

Jakie byście oceny wystawili - bez tych durnych (=, czy 9.6. Ot całe składowe w skali 1-10, za grafikę, sferę audio i grywalność - na końcu ocena ogólna.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #718 dnia: Lipca 04, 2009, 15:05:20 pm »
To może tak - ci którzy grali.

Jakie byście oceny wystawili - bez tych durnych (=, czy 9.6. Ot całe składowe w skali 1-10, za grafikę, sferę audio i grywalność - na końcu ocena ogólna.

Grafika: 8 (Niektóre uproszczenia rażą, niemniej całokształt prezentuje się wspaniale jak na sandbox!)
Audio: 9 (wspaniała muzyka i to głównie ona ciągnie ocenę w górę, reszta dźwięków jest po prostu "poprawna", tak by było "tylko" 8 )
Gameplay: 9 (choć jest mega satysfakcjonujący, to jednak nie na 10)

Ogólna ocena: 9.

Jest to ocena po dłuższej przerwie z grą, także zdążyłem ochłonąć. 9 uważam za jak najbardziej sprawiedliwą ocenę dla tej gry.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2009, 15:13:52 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: inFAMOUS
« Odpowiedź #719 dnia: Lipca 04, 2009, 15:27:09 pm »
Skoro nie można plusów i połówek, wahałem się między 8 a 9. Dałbym 8, gra to bardzo dobrze zrobiony platformer, ale jednak tylko platformer. Jak robisz platynę to na drugim przejściu gry czujesz już znużenie. 3-ci raz nie dałbym rady nawet zacząć.

Zaletą jest to, że gra bardzo szybko potaniała - kup, pograj i po tygodniu sprzedaj.

Kilka irytujących rzeczy: historia jest taka sama, jak zwykle wybór okazał się picem na wodę, 350 odłamków to zdecydowanie za dużo jak na bezstresowe zbieranie, w pewnym momencie misje dodatkowe zaczynają nudzić;
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2009, 15:29:09 pm wysłana przez Castor Krieg »