Autor Wątek: Uncharted 2: Among Thieves  (Przeczytany 325769 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1920 dnia: Października 20, 2009, 01:08:50 am »
Gram na crushing jest ciężko ale sprawiedliwie, mam tylko obawy co do ostatniej walki z bossem...tam bedzie mellisana i kupa szczescia potrzebna  :???:!!!

nakimushi

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1921 dnia: Października 20, 2009, 04:06:45 am »
ufff gra skonczona na Hard
cudne wszystko - zupelnie niespotykany poziom jesli chodzi o gry akcji - po tej grze nowy splinter wyglada dretwo i biednie  :???:

muzyka na koncu miazdzy

FlyJack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-10-2006
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 0
  • effect eX
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1922 dnia: Października 20, 2009, 11:27:30 am »
12 lvl w multi :-P , idzie coraz wolniej ale mysle ze tepo nabijania lvli jest idealne wzgdledem umiejetnosci

Forum o Home, Avatarach i możliwościach sieciowych gier na PS3 i Xbox360

Diuk

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1923 dnia: Października 20, 2009, 11:49:24 am »
GO GO Jacek ranger.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1924 dnia: Października 20, 2009, 11:55:26 am »
Nico zrezygnowany faktem, że nie znalazłem jej ani w Saturnie, ani w empiku, w końcu zamówiłem przez internet. Dziś ma przyjść . Zobaczymy co to za cudo - w to nie wątpi chyba nikt.

Ale, że uważasz to za słuszne/niesłuszne czy tylko podajesz do wiadomości?
Ocenię, jak już przejdę grę. Na pewno opinią się podzielę. Choć konkurencja nie licha. Zobaczymy.

No przynajmniej Soul się postarał.
Spokojnie. Dziś, bądź najpóźniej również coś wrzucę. Oczywiście z pierwszych etapów, ale wzorem Red'a, podam coś z późniejszych w miarę postępów w grze. 

Paczko, przybywaj ....


DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1925 dnia: Października 21, 2009, 10:07:42 am »
Może ktoś wie jak odblokować tą dodatkową kasę za zapisek z U:DF ?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1926 dnia: Października 21, 2009, 10:09:32 am »
Może ktoś wie jak odblokować tą dodatkową kasę za zapisek z U:DF ?
w store (czy tam w sklepie) musisz bodajże [] wcisnąć.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1927 dnia: Października 21, 2009, 10:10:11 am »
Wchodzisz do Store w grze i naciskasz kwadrat.

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1928 dnia: Października 21, 2009, 10:11:02 am »
Dzięki Wam :grin:

Tidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-11-2007
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1929 dnia: Października 21, 2009, 13:50:02 pm »
Naughty Dog zabiło przemysł gier  :D

Cytuj
Naughty Dog might not have meant for this, but it happened. They Temporarily killed the Gaming Industry.

Uncharted 2 has brought gaming to the next level.

Unfortunately, because of this, All of the games releasing this Holiday season will make the industry look like it has taken a step backwards.
No other game can compare when it comes to the amount of detail put into Uncharted.
The Flow, The Story line, The Addictiveness, The Controls, The Dialogue.. Everything was polished to create a milestone in Gaming.

I do believe that it will take a while for other developers to catch up to Naughty Dog?s Standards? And that's how they temporarily killed the gaming Industry!
(no other games come close)

http://www.gamesonsmash.com/?p=10946

Zgadzam się w zupełności - nawet GOW3 zaczął wyglądać mizernie po U2  :-P

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1930 dnia: Października 21, 2009, 17:41:57 pm »
Robie tak jak piszecie i nic. Nie ma zadnej dodatkowej kasy :sad:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1931 dnia: Października 21, 2009, 17:48:27 pm »
Robie tak jak piszecie i nic. Nie ma zadnej dodatkowej kasy :sad:

Masz trofea, save i ten patch z pierwszej części na dysku?

Wersja się zgadza? Tzn. czy obie są np PAL.

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1932 dnia: Października 21, 2009, 17:52:47 pm »
Wszystko sie zgadza, w store biore kwadrat, pokazuje mi dopalacze, skorki itp. i nic wiecej.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1933 dnia: Października 21, 2009, 18:47:42 pm »
Wszystko sie zgadza, w store biore kwadrat, pokazuje mi dopalacze, skorki itp. i nic wiecej.
Single Player Store

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1934 dnia: Października 21, 2009, 18:48:40 pm »
Ah okazalo sie, ze trzeba mieć zapisek z singla U2 zeby byla dostepna opcja z bonusami

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1935 dnia: Października 21, 2009, 19:17:48 pm »
Mecze wlasnie multi i musze przyznac, ze najlepsza mapka jest Train Wreck :) Non stop sie dzieje, w kazda strone trzeba sie rozgladac i ta zajebista sniezna mgla, ktora naprawde ogranicza widocznosc.

BTW perk Down To Irons jest totalnie przesadzony, jeszcze go nie mam, ale widac, ze go poprawili wzgledem bety, bo kazdy kto we mnie strzela majac go aktywnego to trafia z AK47 praktycznie z kazdego miejsca prawie na full auto. W ogole mase zmian w stosunku do bety jest. Shotgun jest lepszy, m4 nie ma prawie recoila, pistolety sa mocniejsze.

Kiedy gramy razem lub najlepiej sami na serwie 5vs5? :>

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1936 dnia: Października 21, 2009, 19:27:45 pm »
Kiedy gramy razem lub najlepiej sami na serwie 5vs5? :>
Z chęcią kiedyś przytnę, tylko mam małe problemy z netem i mnie często wywala podczas rozgrywki. Btw. jaki masz PSN ID?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1937 dnia: Października 21, 2009, 19:29:16 pm »
Taki sam jak nick :p

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1938 dnia: Października 21, 2009, 19:30:24 pm »
Taki sam jak nick :p
Tak myślałem 8)

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1939 dnia: Października 21, 2009, 19:37:30 pm »
Kiedy gramy razem lub najlepiej sami na serwie 5vs5? :>
Z chęcią kiedyś przytnę, tylko mam małe problemy z netem i mnie często wywala podczas rozgrywki. Btw. jaki masz PSN ID?

Też byłbym chętny na taką gierkę PSN ID w sygnaturce jakby co.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1940 dnia: Października 21, 2009, 20:12:30 pm »
Cytuj
m4 nie ma prawie recoila,
ta broń to istny przecinak...imo powinni trochę zmienić.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1941 dnia: Października 21, 2009, 20:22:16 pm »
Uncharted Film In Development, Uncharted 3 Inevitable
http://www.pressthebuttons.com/2009/10/uncharted-film-in-development-uncharted-3-inevitable.html

Cytuj
Hot off the heels of Uncharted 2: Among Thieves for the Sony PlayStation 3 comes the inevitable questions about the when-not-if sequel.  When will it be released?  Will it be a PS3 adventure or held over as a launch title for the PlayStation 4?  New York Magazine recently had a few words with Uncharted 2's creative director, Amy Hennig, that raises these questions and then dismisses them with a hand wave, but some interesting bits in which the topics of cinematic gaming, creating the moving train levels from Chapters 13 & 14 of Among Thieves, and making the upcoming Uncharted movie are explored.  Here's a taste:

    Columbia Pictures is developing an Uncharted movie. Can you tell us anything about it?
    It?s definitely in the works, I can tell people. We?ve got the best possible partners we could in Columbia Pictures. If anybody?s got any fears of them not understanding the material or not loving it as much as we do, they can wipe those fears away, because these guys really get it. I can say from the meetings I?ve had with them so far, their hearts and their heads are absolutely in the right place.


    Will Uncharted 3 be a PS3 game, or will it be for Sony's next console?
    I don?t think I?m able to talk about any of that right now. On a completely general level, the PS3 is an amazing piece of hardware that both us and other developers are only now tapping into its full potential. There?s a lot of life in that box. That?s really the best answer I can give you.

Personally, I'm expecting that we'll see some sort of stopgap Uncharted side-adventure (hopefully not something as lackluster as "The Young Nathan Drake Chronicles") for the Sony PlayStation Portable before we get to the actual Uncharted 3 in 2012 or so to tie-in with the Uncharted film as part of a last great hurrah for the PS3, but that's just my own unsubstantiated theory.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1942 dnia: Października 21, 2009, 20:36:44 pm »
No, w końcu przesyłka doszło. Polski sympatyczny. Dużo lepszy niż się spodziewałem. "Dziwki w kościele" rządzą (ale, niby czemu=).

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1943 dnia: Października 21, 2009, 21:00:18 pm »
No, w końcu przesyłka doszło. Polski sympatyczny. Dużo lepszy niż się spodziewałem. "Dziwki w kościele" rządzą (ale, niby czemu=).

Może i dubbing jest ok, ale samo tłumaczenie leży...

Kwiatki typu: Drake krzyczy na drugą stronę do kolesia "Jump! I catch you" po czym koleś przeskakuje a Drake go łapie... Czyli powinno być "Skacz! Złapię cię..." a nie jest... Jest "Skacz! Dogonię cię" co jest kompletnie bez sensu.

Albo Zrzuć drabinę... throw down the ladder, przemianowane na "rozwal drabinę"... Zabijając przy tym dowcip jakim Drake po angielsku zarzucił...

To tylko dwa przykłady z wielu, jak bezsensownie to tłumaczono, aż mam wrażenie, że tłumacz tekstów nie widział na oczy sytuacji w grze w jakich padały te słowa :/

grałem po angielsku z polskimi napisami, z tego co widzę to napisy są identyczne jak polski dubbing ( po sprawdzeniu cutscenek po Polsku :P )
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2009, 21:10:24 pm wysłana przez Mrocz »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1944 dnia: Października 21, 2009, 21:06:05 pm »
Cytuj
To tylko dwa przykłady z wielu, jak bezsensownie to tłumaczono, aż mam wrażenie, że tłumacz tekstów nie widział na oczy sytuacji w grze w jakich padały te słowa :/
Bardzo możliwe że tak było...
dobre też jest pod konie bodajże 24 chaptera jak się wchodzi po schodach, Diuk już o tym pisał.
powinno być: "jesteśmy już prawie na górze" (czy coś w ten deseń) a jest: "kwas mlekowy się odkłada" ...to nawet nie jest mylnie przetłumaczone...to miał być chyba jakiś pseudo żart tłumacza....

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1945 dnia: Października 21, 2009, 21:16:23 pm »
Cytuj
To tylko dwa przykłady z wielu, jak bezsensownie to tłumaczono, aż mam wrażenie, że tłumacz tekstów nie widział na oczy sytuacji w grze w jakich padały te słowa :/
Bardzo możliwe że tak było...
dobre też jest pod konie bodajże 24 chaptera jak się wchodzi po schodach, Diuk już o tym pisał.
powinno być: "jesteśmy już prawie na górze" (czy coś w ten deseń) a jest: "kwas mlekowy się odkłada" ...to nawet nie jest mylnie przetłumaczone...to miał być chyba jakiś pseudo żart tłumacza....
Ja o tym pisałem i był to koniec 25 chaptera. Jakby nie było niezły 'kwiatek'.

oleka20

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-04-2009
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1946 dnia: Października 21, 2009, 21:56:22 pm »
przeszedlem...gra jak mowilem fajna na mocne 8+ w sumie 3 etapy robia wrazenie reszta prezentuje podobny poziom jak w 1 czesci...

kilka :-) fotek z tv z roznych etapow(spoilers):

http://img522.imageshack.us/i/unch1.jpg/
http://img94.imageshack.us/i/unch22.jpg/


Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1947 dnia: Października 21, 2009, 22:19:53 pm »
Po grzyba wrzucać fotki zawierające spoilery, wzbraniające osobom nie zapoznanym z grą oglądanie ich ? Prościej - po co wrzucać zdjęcia tylko dla osób, które grę zaliczyły ? Wszechświat jest skomplikowanym tworem :shock:
PSN ID: WojtqGO

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1948 dnia: Października 21, 2009, 22:25:57 pm »
Cytuj
reszta prezentuje podobny poziom jak w 1 czesci...
Najwyzszy czas na okulary...serio. Jak nadal tak uwazasz to wlacz sobie teraz jedynke i porownaj ;] Wszystko jest lepsze i to tak conajmniej dwukrotnie.

BTW dzieki za najfajniejsze porownanie jakie kiedykolwiek powstalo ;] Pokazales tymi screenami jak bardzo zroznicowana i piekna jest ta gra. [plusik]
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2009, 22:27:43 pm wysłana przez KKRT »

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1949 dnia: Października 21, 2009, 23:06:51 pm »
Właśnie sobie dla relaksu przechodzę pierwszą część... Twierdzenie, że jest podobna do U2, jest nieco głupie... Te gry dzieli tak niesamowita różnica jak w żadnej innej serii... Wystarczy spojżeć, na "nieco plastikowy" wygląd jedynki i porównać ze znacznie bardziej realną dwójką... Różnice są kosmiczne, największe chyba na samych postaciach (widać że modele powstały praktycznie od początku), niezwykle dokładne tekstury i znacznie bardziej szczegółowa roślinność. Nawet woda uległa pewnej poprawie. Nie to, żebym mówił, że U1 jest grą brzydką (bo nie jest... ) ale nie można mówić, że poziom dwójki jest równy z jedynką... :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1950 dnia: Października 21, 2009, 23:16:48 pm »
Cytuj
Nawet woda uległa pewnej poprawie.
ja jako wszelaki fanatyk wyglądu wody i ognia w grach powiem tak..."pewnej" to megahiperduper za mało powiedziane!!! Powiem szczerze że woda w U1 nie robiła na mnie jakiegoś super wrażenia, owsem ładna, ale miała taki dziwny "plazmowy" wygląd. Za to U2...to jest masakra, jest odpowiednio przeźroczysta, zależna w pewnym stopniu od tego na jakiej powierzchni się zebrała--tu na przód wychodzi KRYSTALICZNIE czyściutka woda z chapterka 18...aż czuć że jest zimna...tam zimna, lodowata! Do tej pory największe wrażenie wodne zrobił na mnie MGS4 (no a przed MGS4 był Bioshock...chociaż woda też momentami była...no była brzydsza niż powinna). W  MGS4 była 1 taka prawie że fotorealistyczna rzeczka, w U2 każda jest taka.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1951 dnia: Października 21, 2009, 23:45:42 pm »
Fakt, woda to masakra. Dokładnie tak jak piszesz - w 18 chapterze aż czuć, jak jest zimna.
Miałem podobne odczucia podczas przeskoku z 15 do 16 chaptera:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Właśnie taki przeskok mnie ujął, dzięki któremu ekipie ND udało się wywołać we mnie takie emocje. Dawno nie miałem w grze czegoś takiego.

Skoro już piszę, to jeszcze wspomnę o małej pierdółce. Wiadomo gdzie rozgrywa się chapter 17 i 18. Tym bardziej dziwi mnie to, że Nate biega bez rękawiczek, Owszem w kurtce, ale bez rękawiczek, Widać ma mocne dłonie, skoro dziarsko łapie się tych wszystkich ośnieżonych i zimnych krawędzi. To taka mała doczepka ;)
Natomiast w chapterze 22 jak zwisając z krawędzi odpowiednio pokręcimy kamerą, to całe otoczenie zniknie, a Nate i Elena zawisną w nicości ;) To tyle pierdółek. Trochę też dziwnie jak na necie na siłę wyszukuje się bugów, że to ręka dobrze nie trzyma krawędzi, stopa przenika przez ciało wroga albo przeciwnik przenika przez drzwi.
No cóż, mnie tam to (bugi) nie przeszkadza.

PolskiBigos

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-10-2009
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1952 dnia: Października 21, 2009, 23:50:11 pm »
przeszedlem...gra jak mowilem fajna na mocne 8+ w sumie 3 etapy robia wrazenie reszta prezentuje podobny poziom jak w 1 czesci...

Musisz bardzo słabo znać się na dobrych grach skoro taką wspaniałość jak U2:AT oceniasz na 8+ i piszesz bzdury w stylu że większość gry prezentuje się podobnie jak 1 część. Tym bardziej zabawna jest Twoja ocena, bo chyba żaden serwis i żadna gazeta nie dała tak niskiej oceny (niskiej w porównaniu do przyznawanych). Ta gra ma bodajże 5 miejsce na gamerankings w rankingu wszech czasów, czyli wszystkich gier jakie kiedykolwiek się ukazały. Odnoszę wrażenie że chcesz zwrócić na siebie uwagę i pokazać jaki to z Ciebie wielki krytyk. Dla mnie to Ty nie masz zielonego pojęcia o grach wideo. No ale to tylko moja opinia, podobnie jak Twoja w przypadku oceny U2.

Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1953 dnia: Października 21, 2009, 23:53:04 pm »
A ktoś zauważył jak niesamowicie szczegółowi są panowie z Naughty Dog? W jednym chapterze (nie pamiętam teraz który) Kiedy schodzimy po schodach (nieco wąskie przejście, ale postać Nate'a by się spokojnie zmieściła) Dla jednej 5 minutowej scenki gdzie schodzimy tymi schodami w dół zrobiono całkowicie osobną animację (Nate zjeżdża ręką po ścianie). Drugi raz w grze tego nie zobaczycie... Gdyby tej animacji nie było nawet byśmy tego nie zauważyli... A mimo to, ktoś przysiadł i zrobił to dla klimatu. Takie podejście lubię :)

Diuk

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1954 dnia: Października 22, 2009, 00:20:43 am »
Polecam też obejrzeć wszystkie bonusowe filmy "making of". Wtedy dopiero docenia się kunszt i ogrom (OGROM) pracy jaki Panowie z ND musieli włożyć w tą produkcję.

<klask> <klask> <klask>

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1955 dnia: Października 22, 2009, 00:31:38 am »
Polecam też obejrzeć wszystkie bonusowe filmy "making of". Wtedy dopiero docenia się kunszt i ogrom (OGROM) pracy jaki Panowie z ND musieli włożyć w tą produkcję.

<klask> <klask> <klask>
Bardzo przyjemnie ogląda sie te filmiki. Fajny jest też ten niewykorzystana wstawka na pociągu.
Podoba mi się również tekst jednej pani o wrzucaniu gó*** w wiatrak :o
: Październik 22, 2009, 00:25:32 am
A ktoś zauważył jak niesamowicie szczegółowi są panowie z Naughty Dog? W jednym chapterze (nie pamiętam teraz który) Kiedy schodzimy po schodach (nieco wąskie przejście, ale postać Nate'a by się spokojnie zmieściła) Dla jednej 5 minutowej scenki gdzie schodzimy tymi schodami w dół zrobiono całkowicie osobną animację (Nate zjeżdża ręką po ścianie). Drugi raz w grze tego nie zobaczycie... Gdyby tej animacji nie było nawet byśmy tego nie zauważyli... A mimo to, ktoś przysiadł i zrobił to dla klimatu. Takie podejście lubię :)
Chyba chodzi o Chapter 8.
08:37 na tym filmiku:


Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1956 dnia: Października 22, 2009, 00:36:37 am »

Chyba chodzi o Chapter 8.
08:37 na tym filmiku:



Dokładnie o to miejsce... :wink:

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1957 dnia: Października 22, 2009, 01:59:22 am »
Platyna dzisiaj wpadła (moja pierwsza to sie pochwale 8)) Gra skończona trzy razy, 34 godziny na liczniku, a ja już wiem, że jeszcze nie raz będę miał chęć do niej wrócić. Coś pięknego, gra warta każdej wydanej złotówki. Kto ma PS3 a nie zagrał w U2 ten  niezły czopek. Ołtarzyk i pokłony dla Naughty Dog. Czekam na pierwsze info o trzeciej częśći :P

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1958 dnia: Października 22, 2009, 02:29:16 am »
Kolejna zalamka! Kupilem U2 w Irlandii i moge zrozumiec brak polskiego w opcjach. Na szczescie znajomy przywiozl mi dzisiaj U2 z Polski, jednak ja przez weekend czekajac na polska wersje pogrywalem sobie w angielska. W sumie do platynki juz mi nie duzo brakuje, wlaczam dzisiaj polska wersje z zamiarem przejscia jej z polskim dubbingiem na crashingu, a tu maly zonk, gdyz musze grac odnowa. Gra tworzy swoj wlasny save i nie widzi angielskiego. Cyrk na kolkach, poczawszy od K2, pozniej Infoumus, a teraz U2, rece mi opadaja. Po co ten wychwalany pod niebiosa bluray, maja tyle miejsca, a wiecznie cos odp..rdola zamiast dac wszystkie wersje jezykowe w kazdej wersji gry. Matoly je..ne, draznia mnie te ich czasami debilne decyzje.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #1959 dnia: Października 22, 2009, 11:52:19 am »
A ja zapomniałem napisać o...MEGA bugu w multi w co-op. Grałem z Elforem przedostatni co-op (ten w wiosce), dochodzimy już prawie do końca i tam w pewnym momencie wyskakuje z heli 2 typków z gattlingami. No to strzelamy do nich itp, aż do momentu jak ja zginąłem (znaczy L4 musiał podejść i mnie "ożywić"). Po tym jak Elfor mnie uratował...kolesie zniknęli! Obrywam z jednej strony, odwracam się...nikogo nie ma. Patrzę że Elfor strzela, patrzę w co...w powietrze. Już przez głowię mi przechodziła myśl że może chłopak ma za dużo amunicji, ale kiedy się spytałem w co strzela ten mi mówi że w tych typków. Po restarcie wszystko było ok.
Powinni to naprawić.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2009, 11:54:05 am wysłana przez Solid Snake 1989 »