Autor Wątek: Uncharted 2: Among Thieves  (Przeczytany 325817 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2040 dnia: Października 29, 2009, 13:04:14 pm »
Nie wnikam, w jakiej grupie jestem, czy mniejszości czy większości. Dzielę się tylko swoimi spostrzeżeniami, a że odbiegają od większości, to chyba tym ciekawiej, niżeli czytać po raz setny kolejne zachwyty :P

Już w pierwszej części brakowało mi czegoś od strony gameplaya. Dwójka niczego, poza elementami skradanymi - które swoją drogą oceniam bardzo in plus - niczego więcej nie zaoferowała pod tym względem.
Tutaj też powiem, że lepiej bym się czuł, gdybym musiał nawalać w ten kwadracik, by udusić kolesia, albo bym sam mógł zadecydować, czy chcę go walnąć w potylicę, czy dusić, czy łamać kark. A nie, raz wcisnę kwadrat i gra sama za mnie decyduje jak wykona akcje...

I nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem Sylvan, ale jeżeli porównujesz moje narzekania do narzekania na wygląd pedałów w samochodzie, to czuję dość silny brak zrozumienia :P
Brak kucania, automatyka i inne kwiatki gameplayowe to raczej narzekanie na satysfakcje z prowadzenia auta, niżeli na wygląd jego pedałów... A tu jak dobrze wiemy oboje - tak myślę - nawet największe zaawansowanie technologiczne i najbardziej wyszukany design oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe nie dadzą nam niczego, jeżeli samo poczucie kierowania tym autem będzie niesatysfakcjonujące. I nawet jeżeli jestem w mniejszości, to proszę tak właśnie postrzegać moje uwagi ;)

Zgadzam się też, że trochę naciągane jest porównywanie gry akcji do gry bardziej taktycznej. Dlatego tez podkreśliłem, że być może doświadczam po prostu dysonansu. Z drugiej jednak strony, Infamous jest grą akcji, a jednak tutaj czułem się lepiej. Chodzi mi po prostu oto, że sterowanie Drakiem uważam za ograniczone, zbyt mocno zautomatyzowane, nawet jak na grę akcji.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2009, 13:07:07 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2041 dnia: Października 29, 2009, 13:43:11 pm »
Kurde ciągle zapominam się zapytać: jaką ocenę wystawiło PE?

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2042 dnia: Października 29, 2009, 13:45:31 pm »
10-

grafika 10
muzyka 9
grywalność 10


Mrocz

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2043 dnia: Października 29, 2009, 18:13:52 pm »
10-

grafika 10
muzyka 9
grywalność 10



LOL.... Jak nie 9+ to 10- xD Oni są po prostu masakryczni xD

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2044 dnia: Października 29, 2009, 22:35:22 pm »
Nie wnikam, w jakiej grupie jestem, czy mniejszości czy większości. Dzielę się tylko swoimi spostrzeżeniami, a że odbiegają od większości, to chyba tym ciekawiej, niżeli czytać po raz setny kolejne zachwyty :P

Już w pierwszej części brakowało mi czegoś od strony gameplaya. Dwójka niczego, poza elementami skradanymi - które swoją drogą oceniam bardzo in plus - niczego więcej nie zaoferowała pod tym względem.
Tutaj też powiem, że lepiej bym się czuł, gdybym musiał nawalać w ten kwadracik, by udusić kolesia, albo bym sam mógł zadecydować, czy chcę go walnąć w potylicę, czy dusić, czy łamać kark. A nie, raz wcisnę kwadrat i gra sama za mnie decyduje jak wykona akcje...

I nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem Sylvan, ale jeżeli porównujesz moje narzekania do narzekania na wygląd pedałów w samochodzie, to czuję dość silny brak zrozumienia :P
Brak kucania, automatyka i inne kwiatki gameplayowe to raczej narzekanie na satysfakcje z prowadzenia auta, niżeli na wygląd jego pedałów... A tu jak dobrze wiemy oboje - tak myślę - nawet największe zaawansowanie technologiczne i najbardziej wyszukany design oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe nie dadzą nam niczego, jeżeli samo poczucie kierowania tym autem będzie niesatysfakcjonujące. I nawet jeżeli jestem w mniejszości, to proszę tak właśnie postrzegać moje uwagi ;)

Zgadzam się też, że trochę naciągane jest porównywanie gry akcji do gry bardziej taktycznej. Dlatego tez podkreśliłem, że być może doświadczam po prostu dysonansu. Z drugiej jednak strony, Infamous jest grą akcji, a jednak tutaj czułem się lepiej. Chodzi mi po prostu oto, że sterowanie Drakiem uważam za ograniczone, zbyt mocno zautomatyzowane, nawet jak na grę akcji.
Nie, absolutnie nie . Musiałeś mnie maertin źle zinterpretować, bowiem dokładnie się zgadzam z tym , co teraz napisałeś (czyli negował bym swoja opinię, to było by bez sensu).
: Październik 29, 2009, 23:33:25 pm
Tak Mrocz. Tragicznie zabawne to ich oceny (jak i system ich przyznawania). Ale jak dla mnie, zawsze 10- jest lepsze, niż to głupie 9+ z argumentacją typu "za mało cukru w cukrze".

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2045 dnia: Października 29, 2009, 23:54:32 pm »
10-

grafika 10
muzyka 9
grywalność 10



LOL.... Jak nie 9+ to 10- xD Oni są po prostu masakryczni xD
dla mnie to tez jakaś masakra.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2046 dnia: Października 30, 2009, 00:05:23 am »
Daruj sobie. Zieloną kropę juŻ masz. Nie chcesz chyba pomarańczowej?
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2009, 00:06:58 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2047 dnia: Października 31, 2009, 01:49:13 am »
UNCHARTED 2: Among Thieves Celebrates Halloween with a Title Update and a Double Cash Weekend
http://blog.us.playstation.com/2009/10/uncharted-2-among-thieves-celebrates-halloween-with-a-title-update-and-a-double-cash-weekend/

Cytuj
The next time you start up UNCHARTED 2: Among Thieves you will be required to download an update to the game (Japan and Asia regions ? your update will be available next week).

Here?s the list of (most of) the changes we made. Some changes have been withheld to protect the innocent.

    * Addressed respawn points when the artifact goes out of bounds in the Plunder gametype
    * Dynamically adjust the win condition for fewer players during the course of a match
    * Added features to deter players from voluntarily leaving during a match
    * Added rate limit to ?When a Chapter is Completed? Twitter event
    * Fixed a display issue during letterboxing
    * Fixed Danish Trophy description
    * Fixed screenshot utility in standard definition resolutions
    * Fixed the ?Players Met? list not displaying recent players
    * Addressed a variety of Multiplayer connectivity issues

BUT, that?s not all?

With Halloween on the horizon, we wanted to take this spooky occasion to announce that this weekend is also our first ever Double Cash Weekend in UNCHARTED 2: Among Thieves. The Double Cash Weekend starts on Friday, October 30, 2009, at 11:00 AM PST and continues until Monday, November 2, 2009, at 11:00 AM PST.

In every match during Double Cash Weekend, you?ll be getting twice the Cash award you normally would for completing typical game actions ? not medal-related currency awards ? giving everyone a leg up in increasing their Rank for a limited time. That means this weekend is the perfect time to hop on to our Competitive and Co-op Multiplayer modes ? whether you?re just a few levels away from the vaunted ?X? or this is just your first time online.

A bunch of Naughty Dogs will also be playing this weekend, so be on the lookout for the red Naughty Dog paw next to our PSN ID in the game and feel free to say hi, ask any questions or shoot at our characters. Stay sharp! There might be something spooky around the next corner?

: Październik 30, 2009, 19:24:19 pm
Cytuj
* Added features to deter players from voluntarily leaving during a match
Chyba napisze do ND, iż mam problemy z netem, żeby nie myśleli, że uciekam z meczy.  :P
: Październik 30, 2009, 19:27:18 pm
Nie wiem co ND zrobiło tym patchem, ale teraz mnie w ogóle nie rozłącza z meczy :-o Gram non-stop i nic. Chyba, że to akurat dzisiaj taki fuks.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2048 dnia: Listopada 01, 2009, 18:06:00 pm »
Chłopaki, a może tak zrobimy sobie , mały GO death mach \m/ '-_- \m/

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2049 dnia: Listopada 01, 2009, 18:13:21 pm »
Chłopaki, a może tak zrobimy sobie , mały GO death mach \m/ '-_- \m/
Jestem jak najbardziej za :)

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2050 dnia: Listopada 01, 2009, 18:32:37 pm »
Chłopaki, a może tak zrobimy sobie , mały GO death mach \m/ '-_- \m/
Jestem jak najbardziej za :)
Ja tez się na to piszę.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2051 dnia: Listopada 01, 2009, 18:58:11 pm »
Chłopaki, a może tak zrobimy sobie , mały GO death mach \m/ '-_- \m/
Jestem jak najbardziej za :)
Ja tez się na to piszę.
Też z chęcią przygram z kimś z foruma, tylko niestety patch nie pomógł na rozłączenia :sad: Dalej czasami mnie wywala. Nie wiem od czego to zależy.
Tak więc mogę grać, tylko miejcie na uwadze, że czasem może mnie usunąć z gry ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2052 dnia: Listopada 01, 2009, 19:04:39 pm »
No to jak są chętni, to się wpisujcie tutaj:
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=9546.msg574216#msg574216

Potem się wybierze kogoś na host'a. :)

Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2053 dnia: Listopada 01, 2009, 19:09:31 pm »
Prawdziwy facet Ernst Schäfer. Klik - http://pl.wikipedia.org/wiki/Ernst_Sch%C3%A4fer



U2 z...



"Krucjata alpinistów. Naziści w Tybecie". Klik - http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/christopher_hale/krucjata_alpinistow/recenzja

FlyJack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-10-2006
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 0
  • effect eX
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2054 dnia: Listopada 01, 2009, 23:13:27 pm »
Też chętnie zagram z Gomaniakami, btw obczailiście halloweenowe stroje?  uwielbiam ludzi w tych kościotrupich - łatwo zestrzelić  :-o

Forum o Home, Avatarach i możliwościach sieciowych gier na PS3 i Xbox360

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2055 dnia: Listopada 01, 2009, 23:15:09 pm »
Ej wam też po tym patchu tak "bezczelnie" tekstury łapią ostrość? Najlepiej to widać w 4 chapterze jak się biega po tym drewnianym pomoście, cień dosłownie przed nosem łapie ostrość!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2056 dnia: Listopada 02, 2009, 08:07:30 am »
A to jakiś nowy patch się pojawił? :-o

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2057 dnia: Listopada 02, 2009, 09:10:46 am »
Tak i kasa leci 2 razy większa do dziś.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2058 dnia: Listopada 02, 2009, 10:17:39 am »
A ja mam Platynke 8)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2059 dnia: Listopada 02, 2009, 10:59:58 am »
A to jakiś nowy patch się pojawił? :-o

Cytuj
The next time you start up UNCHARTED 2: Among Thieves you will be required to download an update to the game (Japan and Asia regions ? your update will be available next week).

Here?s the list of (most of) the changes we made. Some changes have been withheld to protect the innocent.

    * Addressed respawn points when the artifact goes out of bounds in the Plunder gametype
    * Dynamically adjust the win condition for fewer players during the course of a match
    * Added features to deter players from voluntarily leaving during a match
    * Added rate limit to ?When a Chapter is Completed? Twitter event
    * Fixed a display issue during letterboxing
    * Fixed Danish Trophy description
    * Fixed screenshot utility in standard definition resolutions
    * Fixed the ?Players Met? list not displaying recent players
    * Addressed a variety of Multiplayer connectivity issues

BUT, that?s not all?

With Halloween on the horizon, we wanted to take this spooky occasion to announce that this weekend is also our first ever Double Cash Weekend in UNCHARTED 2: Among Thieves. The Double Cash Weekend starts on Friday, October 30, 2009, at 11:00 AM PST and continues until Monday, November 2, 2009, at 11:00 AM PST.

In every match during Double Cash Weekend, you?ll be getting twice the Cash award you normally would for completing typical game actions ? not medal-related currency awards ? giving everyone a leg up in increasing their Rank for a limited time. That means this weekend is the perfect time to hop on to our Competitive and Co-op Multiplayer modes ? whether you?re just a few levels away from the vaunted ?X? or this is just your first time online.

A bunch of Naughty Dogs will also be playing this weekend, so be on the lookout for the red Naughty Dog paw next to our PSN ID in the game and feel free to say hi, ask any questions or shoot at our characters. Stay sharp! There might be something spooky around the next corner?

To jak, gramy coś dzisiaj? Niech się wpisują chętni i ustalimy godzinę.

FlyJack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-10-2006
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 0
  • effect eX
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2060 dnia: Listopada 03, 2009, 22:59:30 pm »
denerwje mnie troche ze ludzi nie dobiera lvlem oraz ze np jak sa jacys z wysokimi to np dzieli tak teamy:


Ja
jakis lvl 9
lvl 5
lvl 15
lvl 20

druga druzyna zas:

lvl 50
lvl 38
lvl 10
lvl 45
lvl 11

Forum o Home, Avatarach i możliwościach sieciowych gier na PS3 i Xbox360

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2061 dnia: Listopada 03, 2009, 23:28:07 pm »
denerwje mnie troche ze ludzi nie dobiera lvlem oraz ze np jak sa jacys z wysokimi to np dzieli tak teamy:


Ja
jakis lvl 9
lvl 5
lvl 15
lvl 20

druga druzyna zas:

lvl 50
lvl 38
lvl 10
lvl 45
lvl 11
druzyny sa ustawiane z tej poczatkowej tabeli tak:

x
y
x
y
x
y
x
y
x
y

zwykly pech Oo
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2062 dnia: Listopada 04, 2009, 09:25:32 am »
Ja tez uważam, że powinni coś z tym zrobić...

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2063 dnia: Listopada 04, 2009, 19:53:19 pm »
Przed chwila ukonczylem Uncharteda 2  8) i jestem zniszczony choc mam kilka zastrzezen do grafiki... Czy tylko ja mam takie wrazenie, ze 70% tekstur po przyblizeniu (nacelowaniu na nie) wyglada jak kupa?  :? Czasami nawet mozna policzyc piksele. Troche sie tym zawiodlem bo pamietam genialne tekstury w pierwszej czesci. To samo tyczy sie wody. Niby ladnie wyglada, ale wydaje mi sie ze lepiej reagowala na ruchy bohatera w pierwszej czesci. Snieg tez nic specjalnego... choc genialnie zostaje na ubraniu Nate'a. Nie zrozumcie mnie zle. Ta gra wyglada genialnie! Tylko ze nie mozna przygladac sie z bliska i szukac tych niedociagniec na chama! Widoki powoduja istny opad szczeny... normalnie  :shock: :shock: :shock:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2064 dnia: Listopada 04, 2009, 20:49:20 pm »
Uncharted 2 earns ELPSA Silver Sales Award
http://www.examiner.com/examiner/x-6894-SF-Console-Game-Examiner~y2009m11d4-Uncharted-2-earns-ELPSA-Silver-Sales-Award

Cytuj
Uncharted 2: Among Thieves was released across Europe on October 16th. In just a short period, the Playstation 3 exclusive game managed to sell quite well in the United Kingdom region.

With over 100,000 copies sold so far, Uncharted 2: Among Thieves was able to earn the Silver Sales Award from the ELSPA. The prequel, Uncharted: Drake?s Fortune, previously got the Gold Sales Award for selling between 200,000 and 300,000 copies in the United Kingdom. It looks like the sequel is well on its way to matching and surpassing the sucess of the original.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2065 dnia: Listopada 05, 2009, 01:27:52 am »
Pograłem dziś u kumpla na telewizorze za 3,5 tys. euro i ... Świetna gra! Można ją niczym film oglądać (kolega grał, ja siedziałem i przyglądałem się z przyjemnością). Grafika wiadomo jaka jest, aczkolwiek nie padłem na kolana np. dżungla bardziej podobała mi się w jedynce, ale już wszelkie starożytne budowle - rewelacja. Lokacje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Można by tak pisać i pisać. Nie spodobała mi się to powtarzalność niektórych elementów: wspinanie na słupki z szyldami, motyw z podsadzaniem laski na schody przeciw pożarowe - betka. W piątek zdobędę własną kopię, ogram, ocenię wnikliwiej.

grzen

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-01-2009
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2066 dnia: Listopada 06, 2009, 13:58:19 pm »
Siema wszystkim. Czy ktoś wie do czego jest dopalacz "kaucja", bo ja nie mam pojęcia. Nie widzę żadnej różnicy w zdobywaniu kasy gdy mam go odpalonego.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2067 dnia: Listopada 06, 2009, 15:12:28 pm »
Siema wszystkim. Czy ktoś wie do czego jest dopalacz "kaucja", bo ja nie mam pojęcia. Nie widzę żadnej różnicy w zdobywaniu kasy gdy mam go odpalonego.
Podwaja kasę przy zdobywaniu objective medals, np. zdobędziesz punkt przy Plunder, zdobędziesz bazę przy King of Hill itp. Działa również jak ktoś z Twojej drużyny zdobędzie punkt.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2068 dnia: Listopada 07, 2009, 07:27:16 am »
Lem co do tekstur to masz racje,chociaż pozostale 30% ryje beret.A co do tych tekstur to ani Uncharted1 i 2 ani Crisis nie ma takiej tekstury jak KILLZONE 2 na poczętku 4 poziomu na dole obok drabin!

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2069 dnia: Listopada 08, 2009, 20:42:20 pm »
Lem co do tekstur to masz racje,chociaż pozostale 30% ryje beret.A co do tych tekstur to ani Uncharted1 i 2 ani Crisis nie ma takiej tekstury jak KILLZONE 2 na poczętku 4 poziomu na dole obok drabin!
Według mnie tekstury wyglądają świetnie,śnieg najlepszy jaki widziałem w grach video,oświetlenie mistrzostwo,animacja pierwsza klasa,graficznie najładniejsza gra na konsole ever.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2070 dnia: Listopada 08, 2009, 20:50:10 pm »
Czy mi się wydaje albo w polskim tlumaczeniu wywalili jedno slowo:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2071 dnia: Listopada 08, 2009, 21:50:19 pm »
Czy mi się wydaje albo w polskim tlumaczeniu wywalili jedno slowo:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Ale mówisz o dubbingu? Bo w napisach wydaje mi się, że jest.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2072 dnia: Listopada 08, 2009, 22:06:02 pm »
Tak o dubbingu.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Marins

  • Gość
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2073 dnia: Listopada 09, 2009, 09:39:51 am »
Tak o dubbingu.

Wydaje mi się że w dubbingu była wymieniana ta postać.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2074 dnia: Listopada 19, 2009, 13:41:14 pm »
To jak z ustawką kiboli GO ? Ostatnio dostałem kilka zaproszeń do multi, akurat, jak byłem zajęty przy innej grze. Dobrze było by umówić się na binarną orgię, wśród znajomych.
Niekoniecznie gdy ja będę swym Audi S4 mającym 696 KM pokonywał kolejne okrążenie, A-n będzie miał Helghats trening, a kun będzie kapił Pawłem w T6.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2075 dnia: Listopada 19, 2009, 13:45:55 pm »
Ja zawsze jestem chętny, tak więc już jest nas dwóch.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2076 dnia: Listopada 19, 2009, 15:49:17 pm »
Ja też jestem chętny tym bardziej, że ja i tak tylko gram właśnie w U2 online(zajebiście mi się ta gra podoba), i tak zostanie aż dojdzie do mnie GoWC.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2077 dnia: Listopada 19, 2009, 15:50:50 pm »
Też bym grał cały czas gdyby mnie non-stop nie wywalało :sad:

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2078 dnia: Listopada 19, 2009, 15:54:27 pm »
Ja na szczęście nie mam takiego problemu. Ani mnie nie wywala, ani nie mam lagów. Czasami tylko długo wyszukuje, ale da się przeboleć. :)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Uncharted 2: Among Thieves
« Odpowiedź #2079 dnia: Listopada 19, 2009, 16:48:00 pm »
ej...dzisiaj to i ja mogę pograć  :o tylko nie zdziwcie się, jak zobaczycie mój 9 poziom doświadczenia  :lol: