Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 256849 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #400 dnia: Grudnia 17, 2009, 02:02:15 am »
kurde, skoro 21 grudnia, Beta się kończy to chyba skuszę się na Bad Company 1... za 89zł opłaca się to brać??
U mnie w Toruniu w MM była promocja, BC za ok. 60zł (czyli pewnie 59zł). Niestety dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem.

I przyznam, że żadna Beta mnie tak nie wkręciła jak Bad Company 2, świetne sesje z Ryo były Razz
BETA luks, będzie mi jej brakowało. Jakoś tak dziwnie jak patrzę na jej instalkę na PS3 i widzę "Expired - 28/2/2010" a tu zonk - 21 grudzień :curve:
Z jednej strony dobrze, będę miał więcej czasu na pisanie magistery, hehe. Takie rozstanie tylko wzmoży mój apetyt na tę grę, a jak widzę jakąś nową mapę (jak wczoraj Panama Canal) to aż mi się micha cieszy od ucha do ucha :happy:

Również dziękuję Mrocz za spoko grę. Tobie, jak i wszystkim innym, z którymi miałem okazję - i być może jeszcze przez te parę dni będę miał przyjemność - pograć.

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #401 dnia: Grudnia 17, 2009, 12:30:19 pm »
Również dziękuję Mrocz za spoko grę. Tobie, jak i wszystkim innym, z którymi miałem okazję - i być może jeszcze przez te parę dni będę miał przyjemność - pograć.

W Piątek wieczorem, będę mieć jeszcze sporo czasu, proponuje jakieś spotkanie "większą grupą"...

No i offcourse, chyba składa pre-Ordera na Bad Company 2 :D

kurde, skoro 21 grudnia, Beta się kończy to chyba skuszę się na Bad Company 1... za 89zł opłaca się to brać??
U mnie w Toruniu w MM była promocja, BC za ok. 60zł (czyli pewnie 59zł). Niestety dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem.

No ja też widziałem tyle, że w Saturnie w Galerii Bałtyckiej za 69zł... Niestety, nie miałem żadnej kasy przy sobie wtedy, kiedy wróciłem następnego dnia, cena była z powrotem za 89zł :/

Ktoś w ogóle gra jeszcze w jedynkę??
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2009, 12:38:56 pm wysłana przez Mrocz »

Spyro

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 490
  • Reputacja: 3
  • PS3 ID---->Sqero
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #402 dnia: Grudnia 17, 2009, 12:42:51 pm »
Również dziękuję Mrocz za spoko grę. Tobie, jak i wszystkim innym, z którymi miałem okazję - i być może jeszcze przez te parę dni będę miał przyjemność - pograć.

W Piątek wieczorem, będę mieć jeszcze sporo czasu, proponuje jakieś spotkanie "większą grupą"...

Chętnie pogram, trzeba wykorzystac ostatnie dni..

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #403 dnia: Grudnia 17, 2009, 13:06:50 pm »
Ok, czyli jakby co to ustaweczka na piątek. Wpisywać się kto chętny.
Btw. Dziś na PSN EU ma być Theme z BC2.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #404 dnia: Grudnia 17, 2009, 13:53:39 pm »
Ja mogę pograć w piątek, o ile będzie uberzimno i nie będę nigdzie wychodził.

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #405 dnia: Grudnia 17, 2009, 14:29:55 pm »
Ja tyż się piszę :P

Wiadomość scalona: Grudnia 17, 2009, 14:36:25 pm
kurde, skoro 21 grudnia, Beta się kończy to chyba skuszę się na Bad Company 1... za 89zł opłaca się to brać??

I przyznam, że żadna Beta mnie tak nie wkręciła jak Bad Company 2, świetne sesje z Ryo były :P
hehe pamiętam jak byłem blady w temacie strzelaninek online, gdy nagle wyszło demo BC1. Zagrywałem się dniami i nocami, zupełnie jak Wy teraz z betą. Jak dla mnie do chwili wyjścia bety BC2, nie było lepszego fps'a online od BC1 :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2009, 14:36:25 pm wysłana przez DevilDante750 »

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #406 dnia: Grudnia 17, 2009, 14:40:49 pm »
hehe pamiętam jak byłem blady w temacie strzelaninek online, gdy nagle wyszło demo BC1. Zagrywałem się dniami i nocami, zupełnie jak Wy teraz z betą. Jak dla mnie do chwili wyjścia bety BC2, nie było lepszego fps'a online od BC1 :D

A można dalej znaleźć ludzi do gry w jedynkę? Nie chce tej gry kupować tylko do Singla :P

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #407 dnia: Grudnia 17, 2009, 14:43:32 pm »
No stary, w dzień zawsze spotkasz 24 ludzi na mapie :P

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #408 dnia: Grudnia 17, 2009, 20:50:57 pm »
No stary, w dzień zawsze spotkasz 24 ludzi na mapie :P

No to będę miał co robić w Święta :D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #409 dnia: Grudnia 18, 2009, 01:54:43 am »
Dzięki aph i Cancer za dzisiejszą grę. Jak zawsze fajnie się szpilało. Znów w jednym meczu kilku ryszardów nabijało punkty w kącie mapy. W sumie ta ekipa atakująca miała dobry sposób. Nie jechali na hura czołgami pod punkty tylko się pochowali snajperami i czekali aż do nich wyjdziemy z bazy. Jak już to się stało zakradli się jakoś i rozwalili ładunki.

Dzisiaj miałem też świetną sytuację jak broniliśmy ładunki w mieście. Przucupnąłem snajperem w niedokończonym budynku na końcu mapy i oznaczałem nadbiegających z bazy kolesi. Naszych zaroiło się na wzgórzu i była spora wymiana ognia. W końcu akcja przeniosła się pomiędzy zabudowania. Jeden koleś z naszych (akurat ze squadu) został na górze. Stał tyłem do bazy przeciwnika i strzelał do wrogów będących niżej. W pewnym momencie zauważyłem jak z bazy wybiega przeciwnik i biegnie w jego stronę. Koleś ze squadu (akurat pamiętam jego ksywę -hxzero) dalej stał i strzelał. Przeciwnik nie oddawał strzałów tylko biegł do niego, więc pewnie chciał mu zasadzić kosyniera w plecy. Już był przy nim kiedy oddałem strzał i koleś wyłapał marksman headshota. Kurdę, co za emocje, już widziałem w głowie jak hxzero umiera, a tu...
Najlepsze jest to, że hxzero nawet się nie odwrócił, i nieświadomy, że przed chwilą ktoś by mu zabrał Dog Taga dalej strzelał do wrogów na dole :P

Kocham tę grę za takie akcje.

'Rimemba' - jutro ustawka o 20.

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #410 dnia: Grudnia 18, 2009, 19:14:41 pm »
Mógłby ktoś potwierdzić, że w becie jest teraz dostępny squad deathmatch i nowa mapa?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #411 dnia: Grudnia 18, 2009, 19:16:50 pm »
Kuźwa ja dziś z nie zagram z wami, choć bardzo bym chciał :( Miłego ciorania :angel:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #412 dnia: Grudnia 18, 2009, 19:21:09 pm »
Mógłby ktoś potwierdzić, że w becie jest teraz dostępny squad deathmatch i nowa mapa?
Huh!? Zaraz obczaję.

Wiadomość scalona: Grudnia 18, 2009, 19:28:08 pm
Nope, odpaliłem przed chwilą i nic nowego, żadnego patcha itp. Dalej Rush i Arica Harbour. A skąd to info?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2009, 19:28:08 pm wysłana przez Ryo »

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #413 dnia: Grudnia 18, 2009, 19:53:42 pm »
Newsa na joystiq'u źle przeczytałem :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #414 dnia: Grudnia 18, 2009, 19:53:48 pm »
Dobra, wbijać kto chętny do gry.

Spyro

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 490
  • Reputacja: 3
  • PS3 ID---->Sqero
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #415 dnia: Grudnia 18, 2009, 21:16:28 pm »
Przyjechali goscie i na Harrego Pottera wielce chca patrze;( To se poszpilałem :evil:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #416 dnia: Grudnia 19, 2009, 16:41:20 pm »
Gracie dzisiaj? I jesli tak to o ktorej? :>

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #417 dnia: Grudnia 19, 2009, 22:34:32 pm »
Zaraz wbijam na PSN.

Wiadomość scalona: [time]Grudzień 19, 2009, 22:39:22 pm[/time]
Squad Deathmatch Walkthrough HD


Nowa mapa :puppy-eyes:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2009, 22:43:08 pm wysłana przez Ryo »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #418 dnia: Grudnia 19, 2009, 22:57:32 pm »
Przyjechalem z roboty wlasnie gra ktos jeszcze dzis?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #419 dnia: Grudnia 19, 2009, 23:01:05 pm »
Przyjechalem z roboty wlasnie gra ktos jeszcze dzis?
Przed chwila byłem. Zaraz wbijam, wysyłaj squad invajta.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #420 dnia: Grudnia 19, 2009, 23:21:50 pm »
Ryo, Cancer gracie? Bo widze Was, ale cos nie moge dolaczyc.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #421 dnia: Grudnia 20, 2009, 04:40:40 am »
O masakra, ale dzisiaj były mecze. Luks się szpilało. Wielkie dzięki za grę Panowie! Tak przy okazji - kim jest Filu_PL? To ktoś z forum?

@KKRT - dobre jest to miejsce "na przystanku" jak się atakuje przedostatnie punkty. W tym blaszanym czymś jest cień i słabo widać snajperów jak tam siedzą. Widziałeś zresztą, że byliśmy zwróceni w ich stronę (do punktu B przy kontenerach) a oni przebiegali obok nie widząc nas.
Podobało mi się jak innym razem w ferworze walki, zaraz po respie, chciałeś naprawiać ten zniszczony czołg będący elementem otoczenia ;p

Wyrwałem dzisiaj ładnego kosyniera w plecy o gościa o ksywie tygrys86. Atakowaliśmy ostatnie ładunki i naszło mnie na kampe snajperem z dachu pociągu na moście. Ładnie się kasowało, wpadło kilka marksman headów, aż tu nagle pyk - combat knife. Zaraz po tym wysłałem temu kolesiowi mesedża o treści "brawo za tę kosę ;)". O dziwo nie wyzwał mnie od leszczy tylko podziękował i zaprosił do znajomych :-P

Jako broniący w ostatnim budynku, znalazłem dobry sposób, by zajść wroga od tyłu. Fajnie tak jak wbijasz za plecami i spokojnie wszystkich 'kylym' ;P Akurat trafił mi się czołg i kilku załatwiłem. W porę jednak przybiegł aph i skasował mi czołg przy pomocy C4 :P W tym samym meczu też zabiłem nożem 3 razy tego samego gościa. Mógł się trochę zdenerwować.

Dzisiaj również załapałem niezłego zonka na początku. Wybrałem snajpera, wbiłem się w jeepa i naginam do pierwszej bazy. Wyskakuję zaraz za bramą przed punktem A, rozglądam się, nie ma nikogo. Biegnę do budynku, kucam pod A, chce podkładać C4 by go wysadzić... a tu facepalm - zamiast C4 mam mortara...  :dance:

To tyle z relacji na świeżo po grze. Im dłużej w nią gram, tym bardziej ją uwielbiam. Jakby co, to jutro/dzisiaj Panowie również z chęcią z Wami pogram.

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #422 dnia: Grudnia 20, 2009, 11:10:48 am »
pewnie bylo ale ja od czasu do czasu lubie odpalic sobie ten filmik.Moze ktos jeszcze ma koda na bete w temacie ps3 intersuja mnie tylko exy wiec jak zawsze jestem ostatni.No i co do pytania w tym filmiku jak dla mnie BC2 killer MW2 a juz moment z rozjebanym hummerem MOC

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #423 dnia: Grudnia 20, 2009, 12:24:51 pm »
Hehe, no wczoraj bylo uber zajebiscie ;] Szkoda, ze od poczatku nie moglem sie podlaczyc do Was, bo byl full i na poczatku gralem przeciw Wam, no ale dzieki temu moglem Ciebie i Cancera ladnie w czolgu wysadzic C4 :P W ogole C4 rzadzi, Recon to najlepsza poczatkowa klasa do rozwalania czolgow, potem miny sa uber, ale C4 daje rade jak nic. Np, wczoraj rzucilem C4 na ziemie i jedzie na mnie jeep, no bah i przelecial nademna :P - tylko trzeba odpowiednio wczesnie ladunek odpalic, bo jeepy sa cholernie szybkie :p

Cytuj
Podobało mi się jak innym razem w ferworze walki, zaraz po respie, chciałeś naprawiać ten zniszczony czołg będący elementem otoczenia ;p
Chcialem sprawdzic czy da sie naprawic rozwalony kompletnie czolg, ale nie zauwazylem, ze to wystroj mapki. W ogole wraki to smieszna sprawa, wczoraj jeszcze przed meczem z Wami biegne sobie jako Assault, nagle dostaje hity no to jump za rozwalony czolg, patrze w prawo, potem w lewo, a czolgu juz nie ma xD

Cytuj
Wyrwałem dzisiaj ładnego kosyniera w plecy o gościa o ksywie tygrys86. Atakowaliśmy ostatnie ładunki i naszło mnie na kampe snajperem z dachu pociągu na moście. Ładnie się kasowało, wpadło kilka marksman headów, aż tu nagle pyk - combat knife.
Hehe, stalem tam kolo Ciebie i tez wyrwalem od niego kose :P W ogole koles zajebiscie gral w czolgu, masakrowal caly nasz team czasami, kudosy dla niego.

Cytuj
W tym samym meczu też zabiłem nożem 3 razy tego samego gościa. Mógł się trochę zdenerwować.
Ja sie denerwowalem w ostatnim meczu jak koles o nicku downstalker czy cos takiego zabijal mnie srednio co minute czy dwie, w sumie sam on w meczu zabil mnie z 30 razy, akurat mialem pecha, ze zawsze sie spawnowalem do niego plecami czy cus ;\

W ogole kosy zajebiscie wygladaja, ludzie mowili, ze animacja jest kiepska, a mi sie naprawde podoba, znacznie lepsza niz w MW, bo nie dosc, ze wali ta kosa robiac pare krokow, to jeszcze mozna podczas animacji podejsc do goscia ;] Wczoraj mialem fajna sytuacje, byl typ w przeciwnej druzynie medykiem, jakos pojawil sie kolo mnie, chcial mi z przodu dac kose, zrobilem krok w tyl, nie trafil, wskoczylem na pociag, przeskoczylem za nim i jeszcze mu sprzedalem kose w ryj :P

Wczoraj tez mialem uber akcje, ale to jeszcze z Wami nie gralem chyba. Atakowalem i niszczylismy ostatni spawn, zostalo juz tylko B, a tam jak zwykle masa przeciwnikow w roznych punktach tego wielopietrowego budynku, ulokowalem sie jakos fajnie sniperem za kontenerami i jakos w minute walnalem 6 headow :P - feeling byl fajny i jeszcze jakiegos gold marka dostalem ;]

No dzis tez mozna zagrac, tylko napiszcie o ktorej. Eh szkoda, ze w fulla z Wami nie pogram - kupujcie PC'ty :P

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #424 dnia: Grudnia 20, 2009, 13:24:11 pm »
Ja mam pewne obawy co do trybu squad deathmatch. Jeśli wszyscy w czteroosobowym squadzie będą grali medykami to gra będzie nieciekawie się dłużyła. Chyba, że nie będzie odejmowało punktów za uleczonych przeciwników.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #425 dnia: Grudnia 20, 2009, 13:27:14 pm »
Cytuj
No dzis tez mozna zagrac, tylko napiszcie o ktorej. Eh szkoda, ze w fulla z Wami nie pogram - kupujcie PC'ty
Od 10lat nie próbuje grać na PC :P Wczoraj naprawdę fajnie sie grało, gdybym jeszcze w pierwszym meczu nie dostał zawieszki, a w drugim by mnie nie wywalilo z PSN? :evil: W tym drugim to ubijalem grupami(nawet 3 kolesi jedna seria 8)) a tu bach, dobrze , ze mialem piwko to mnie trzoszke uspokoiło :angel: Z fajnych akcji to raz patrze Ryo kleczy przy prawi zniszczonym czołgu, no to biegne naprawie, to pojezdzimy ;) Naprawilem go troszke- czołg ruszył(mysle po cos juz tam wlazl i gdzie jedziesz Ryo?) patrze jakis typ z obcej drużyny zakosił maszyne, niewiele myslac zmienilem na RPG i bumm :grin:  Spostrzeżenia: BF2 BETA jest milion razy lepsza od MW2!!!!  Ps:pisze ciągiem, bo enter mi nie dziala :roll:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #426 dnia: Grudnia 20, 2009, 13:29:54 pm »
Hehe, no wczoraj bylo uber zajebiscie ;] Szkoda, ze od poczatku nie moglem sie podlaczyc do Was, bo byl full i na poczatku gralem przeciw Wam, no ale dzieki temu moglem Ciebie i Cancera ladnie w czolgu wysadzic C4 Razz
No ładnie nas wtedy skasowałeś :P Racja, że C4 to mocarna rzecz. Czasem jak się siedzi w czołgu to ciężko obczaić co i jak z każdej strony. Nagle pyk, wyłania się snajper i po jeździe. Tym bardziej, że można nieco rzucić te C4 z odległości a i tak się przyczepią do czołgu.

Hehe, stalem tam kolo Ciebie i tez wyrwalem od niego kose Razz W ogole koles zajebiscie gral w czolgu, masakrowal caly nasz team czasami, kudosy dla niego.
No właśnie widziałem jak zabił mnie, że jeszcze dopadł kogoś obok. A to Ty byłeś ;p Ładnie nas dopadł. To fakt, że w czołgu dobrze sobie radził. Jakby co to jest chętny do wspólnej gry, bo mi pisał. Tak więc można z nim jeszcze kiedy przygrać.


W ogole kosy zajebiscie wygladaja, ludzie mowili, ze animacja jest kiepska, a mi sie naprawde podoba, znacznie lepsza niz w MW, bo nie dosc, ze wali ta kosa robiac pare krokow, to jeszcze mozna podczas animacji podejsc do goscia ;]
Podoba mi się szczególnie animacja, jak jest się tuż przy wrogu. Zamach z góry na dół po przekątnej i mocarny cios. Aż czuć to wbicie w ciało.

przeskoczylem za nim i jeszcze mu sprzedalem kose w ryj Razz
Mówiąc o strzałach w ryj, to wczoraj fuksiarsko trafiłem gościa na końcu mapy z działa z czołgu w głowę :P

Ja sie denerwowalem w ostatnim meczu jak koles o nicku downstalker czy cos takiego zabijal mnie srednio co minute czy dwie, w sumie sam on w meczu zabil mnie z 30 razy, akurat mialem pecha, ze zawsze sie spawnowalem do niego plecami czy cus ;
Mnie nękał snajper o ksywie NemesisZ...'cośtam'. Często mnie zdejmował, przy czym 2 razy jak próbowałem rozbrajać ładunki, z tego raz jak brakowało milimetra do rozbrojenia...

Przez betę wpadło też trochę odznak, fakt, że czasami wpadały za darmo, ale jednak. Najbardziej chyba jestem zadowolony z "Distinguished Combat Efficiency" - co najmniej 10 killsów i 0 deathów w meczu. Przy czym czołgu użyłem tylko w pierwszej bazie, resztę killsów i drogi przebyłem z buta.

No dzis tez mozna zagrac, tylko napiszcie o ktorej. Eh szkoda, ze w fulla z Wami nie pogram - kupujcie PC'ty Razz
Prawdopodobnie będę szpilał standardowo pod wieczór ok. 19-20. Żadne PC-ty, to Ty kupuj wersję na PS3 i będziemy giercować :puppy-eyes:


Wiadomość scalona: [time]Grudzień 20, 2009, 13:41:52 pm[/time]
W tym drugim to ubijalem grupami(nawet 3 kolesi jedna seria Cool)
Fajnie, że jak stoi jeden koleś za drugim to przy strzale kasuje obu. Parę razy tak miałem, że jednym strzałem zabiłem dwóch kolesi.

Z fajnych akcji to raz patrze Ryo kleczy przy prawi zniszczonym czołgu, no to biegne naprawie, to pojezdzimy Wink Naprawilem go troszke- czołg ruszył(mysle po cos juz tam wlazl i gdzie jedziesz Ryo?) patrze jakis typ z obcej drużyny zakosił maszyne, niewiele myslac zmienilem na RPG i bumm Very Happy
Pamiętam to, hehe. Obczaiłem pusty czołg wroga i myślę sobie - wbijam. Wskakuję a tam 'tyt, tyt, tyt' 4% energii. No to wybijam z czołgu w poszukiwaniu mechanika. Patrzę Cancer, chce złapać kontakt wzrokowy (bo oczywiście nie mam jeszcze headseta...) żeby naprawił czołg. Zrozumieliśmy się wzrokowo, podbiegł i zaczął naprawiać, a tu zonk, jakiś koleś nam go skroił sprzed nosa xP Na szczęście Cancer momentalnie potraktował złodzieja z RPG i było po sprawie.

Wiadomość scalona: Grudnia 20, 2009, 13:54:05 pm
pewnie bylo ale ja od czasu do czasu lubie odpalic sobie ten filmik.
O fak, nie widziałem tego. Filmik MASAKRA! +
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2009, 13:54:05 pm wysłana przez Ryo »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #427 dnia: Grudnia 20, 2009, 18:18:15 pm »
Wbijac na PSN gramy!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #428 dnia: Grudnia 20, 2009, 18:59:48 pm »
Ja prawdopodobnie będę tak dopiero koło 20.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #429 dnia: Grudnia 20, 2009, 19:04:10 pm »
ja sobie darowałem bete, pograłem już dużo i wiem że gra u mnie wyląduje na półce, a tymczasem kupiłem Bad Company i mam zamiar tam trochę zagrywać do czasu części drugiej. Już widzę że multi nie jest tak intensywne jak w drugiej części, ale dalej gra się bardzo miodnie i wciąż ludzie w to grają  :)

Dwójka zapowiada się niesamowicie, po raz pierwszy multiplayer w jakiejś grze przypomina czasem grę singleplayer, odchodzą takie świetne sytuacje że niejedna po skryptowana single player gra mogła by się wstydzić, widowiskowość i dosłownie filmowość grania w multi. DICE to mistrzowie, a tu jeszcze w MOH będą maczać palce, dobre czasy na rok 2010  8)

Filmik z youtube świetny, no i ten główny motyw muzyczny w tle, jest już od lat w grach z Battlefield i nigdy się nie nudzi

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #430 dnia: Grudnia 20, 2009, 19:06:14 pm »
Ktoś wie może kiedy beta pojawi się na xbl ? Szczerze mówiąc najarałem się na tą gre jak ruski na rower  :angel:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2009, 19:09:38 pm wysłana przez Patosław »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #431 dnia: Grudnia 20, 2009, 19:10:49 pm »
Xpudło ssie i nie dostanie bety. Tylko PC i PS3. Hie hie.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #432 dnia: Grudnia 20, 2009, 19:21:56 pm »
Chujnia  :cry: No trudno zaczekam na pierwsze recenzje, jeżeli zbierze oceny powyżej ósemki to biorę na 100%

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #433 dnia: Grudnia 20, 2009, 21:08:48 pm »
Xpudło ssie i nie dostanie bety. Tylko PC i PS3. Hie hie.
Dostanie demo po nowym roku.

http://www.onlinecenter.pl/5551/Aktualnosci/Battlefield-Bad-Company-2-bedzie-demo.html
Cytuj
Na szczęście użytkownicy platformy Microsoftu nie muszą się zbytnio martwić, ponieważ również dostaną możliwość sprawdzenia trybu multiplayer gry przed premierą - na początku 2010 roku wszystkie platformy otrzymają demo.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2009, 21:16:19 pm wysłana przez Ryo »

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #434 dnia: Grudnia 20, 2009, 21:38:55 pm »
Ejjj FAJNY TRYB będzie :D :D

BTW. Świetnym squadem Ryo o KKRT jesteście :D Można by zebrać więcej luda do pełnej wersji, i grać regularnie wspólnie jakoś :) Przydałoby się tylko więcej Headsetów, bo tak to ciężko dogadać się jest czasem :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #435 dnia: Grudnia 20, 2009, 21:42:23 pm »
Zaraz wbijam ponownie na Arica Harbour :P Co do headseta to zaraz po nowym roku kumpel mi wyśle z UK (u nas Sony 150zł, tam 18 funtów). Tak więc na marzec będę przygotowany.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #436 dnia: Grudnia 20, 2009, 21:47:06 pm »
18 funtów za headseta ? To ja się muszę z bratem skontaktować  8)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #437 dnia: Grudnia 20, 2009, 23:58:38 pm »
Ja mam Hs ale nie lubie do siebie mówic :-x Dzis mam inwazje sasiadow wiec nie pogramy ale jezeli kiedys sie spotkamy to wiadoma ilosc "kurw" uslyszycie :angel: BF2 beta niszczy MW2...Szkoda, ze wczesniej nie gralem...a mialem:( MW2 zawiodlo strasznie.... ja bym porownal to tak MW2=burnaut-BF2=GT5!! Kur..ka...ale bym pogral...wygrywanie z sasiadami w PESa juz mnie nudzi,...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #438 dnia: Grudnia 21, 2009, 01:01:05 am »
18 funtów za headseta ? To ja się muszę z bratem skontaktować  8)
http://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/6704615/Official-Sony-PS3-Wireless-Bluetooth-Headset/Product.html

Ja mam Hs ale nie lubie do siebie mówic Mad Dzis mam inwazje sasiadow wiec nie pogramy ale jezeli kiedys sie spotkamy to wiadoma ilosc "kurw" uslyszycie angel
Też ostrzegam, że niektóre moje reakcje są spontaniczne. Trza będzie się pilnować i uważać na "masz qurwo!" - jak zabijam kogoś od tyłu nożem, kto kampi, albo mnie wcześniej zdjął, "widziałem cię szmato" - jak zobaczę kogoś przyczajonego, zacznę do niego strzelać, ale niestety to on wygra wymianę, "ja pier****" jak zrespawnuję się tuż przed wrogiem i od razu zginę.  :puppy-eyes:
Tak więc niedługo będę miał headseta i w końcu do Was przemówię.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #439 dnia: Grudnia 21, 2009, 01:08:42 am »
Cytuj
Trza będzie się pilnować i uważać na "masz qurwo!" - jak zabijam kogoś od tyłu nożem,
Wlasnie w ostatnim meczu mialem taka akcje, wlasnie stracilismy harbour, a ja bylem gdzies przy moscie, patrze, ze stoi sobie sniper tam gdzie obrona ma dzialko i rakietnice to biedne sprintem do niego [tez Recon z perkiem na speed], nawet nie bokiem, a wprost bo sobie gdzies troche obok patrzyl przez lunete i kosa w ryj!, patrze katem oka, a tam drugi to samo za kamienie, no sprint, jump na kamien, jump i kosa w ryj, potem jeszcze UAV zdjalem ;] - uczucie po takiej akcji jest niesamowite :P

Zreszta w tym meczu calkiem sporo kos zaliczylem, zwlaszcza jak harbour A bronilismy i akurat mialem tak, ze moi sie prali z kolesiami, a ja bylem z boku, no to biegniemy, dwoch kolesi wchodzi do A [juz byl podlozony ladunek wczesniej], wiec sprint, crouch i jednego recona w kark z kosy, potem podbiega do drugiego assaulta, ktory juz dosc wglab wszedl modlac sie by sie nie odwrocil podskoczyl czy cos, no i sie udalo - jeszcze cwaniak kucnal i kosa prosto w leb, lekko sie odwrocilem i rozbronilem ladunek - 300 punktow moje :P

Cos czuje, ze pol przyszlego roku przegram w ta gre, robie sobie chyba wolne od EVE Online jak tylko wyjdzie :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2009, 01:12:27 am wysłana przez KKRT »