Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 256955 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #600 dnia: Stycznia 22, 2010, 18:54:30 pm »
Był fajny ale jednak sądzę, że CoD 4 prezentował ciut wyższy poziom.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

nakimushi

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #601 dnia: Stycznia 22, 2010, 18:58:01 pm »
beta byla tylko na ps3 a to swiadczy o tym kto jest priorytetem  8)
no i juz beta wyglada kosmicznie jesli mowimy o grafice
wiadomo ze gameplay zalezy od gustow - jedni wola coda jeszcze inni Maga  ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #602 dnia: Stycznia 22, 2010, 18:58:41 pm »
Przecież już poprzednie BC skopało dupę CoDowi. Klapki na oczach mieliśta!
Pozwolę sobie zapytać jakiemu CoD-owi?

Co do samego Battlefieda to na filmikach wygląda to zarąbiście, aż chce się grać, tylko że poprzednia część również robiła na mnie takie wrażenie, niestety też tylko na filmikach, jak zagrałem to już nie było tak różowo, aczkolwiek tutaj jest chyba trochę lepiej, kiedyś tam włączyłem bete na chwilkę i myślę że dałbym rade się przyzwyczaić :oops: No zobaczymy w marcu, może kupie, tym bardziej że nic innego nie ma :( Aha no i zgadzam się z Solidem, niech to multi będzie dużo lepsze od tego w MW2, może wtedy oszołomy z IW nie spierdolą kolejnej części, choć szczerze wątpię :evil:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2010, 19:24:13 pm wysłana przez Wooyek »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #603 dnia: Stycznia 22, 2010, 19:42:36 pm »
kiedyś tam włączyłem bete na chwilkę i myślę że dałbym rade się przyzwyczaić :oops: No zobaczymy w marcu, może kupie, tym bardziej że nic innego nie ma :(
No widziałem Wooyek, że ustukałeś tam coś koło 2 minut gameplaya ;) Jak sobie poustawiasz czułość pada itp. to powinieneś się przyzwyczaić. Poza tym miło by było w końcu z Tobą zagrać w jakiegoś FPSa :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #604 dnia: Stycznia 22, 2010, 22:49:46 pm »
Ta czesc bedzie zajebista, jedynka juz byla swietna, aby do marca :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2010, 22:52:13 pm wysłana przez _ReD_ »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #605 dnia: Stycznia 22, 2010, 23:22:47 pm »
Mi się w 1 grało kiepsko a w 2 dużych zmian nie zobaczyłem więc... dalej będę grał w CoD, poza tym ta gra nic ciekawego nie wnosi w temacie FPS'ów.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #606 dnia: Stycznia 22, 2010, 23:28:50 pm »
Mi się w 1 grało kiepsko a w 2 dużych zmian nie zobaczyłem więc... dalej będę grał w CoD, poza tym ta gra nic ciekawego nie wnosi w temacie FPS'ów.
no...szczególnie pojazdów, mega fajnego zniszczalnego środowiska i rajcownego grania drużynowego (którego próżno szukać w CoDzie).

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #607 dnia: Stycznia 22, 2010, 23:30:19 pm »
Pojazdy fenomen no kur**! Zniszczenie środowiska moim zdaniem nie najlepsze jest, mnie nie przekonuje w każdym razie, mało grałeś jak w CoD nie da się drużynowo grać :angel:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #608 dnia: Stycznia 22, 2010, 23:36:28 pm »
Cytuj
Pojazdy fenomen no kur**!
Tak wyważone, to tak fenomen, wątpię że będą akcje że 2 osoby rzucą się na heli a pozostałe 10 czekać będzie aż się rozwalą i kampić przy respie na heli.
Cytuj
mało grałeś jak w CoD nie da się drużynowo grać
To ty chyba za mało w BC2... priorytet w CoDzie to ratio zabić/śmierci. Zawsze tak było jest i będzie, na każdym trybie.
W BC priorytet to XP, tyle że tu można nabić sporo expa pomagając innym.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #609 dnia: Stycznia 22, 2010, 23:40:13 pm »
Moim zdaniem kwestia gustu, jedni wola grac w CoD, inni uwielbiaja BF, ja zaliczam sie do tych drugich :)

Jesli chodzi o pojazdy to niejako jest to fenomen, bo chyba nie ma takiej drugiej gry konsolowej, ktora kladla by tak duzy nacisk na ich uzycia i takiej, ktora mogla by sie rownac z ich grywalnoscia. Daje to naprwde swietne uczucia pola walki. Tu piechota gdzies napiera, kule swistaja, snajperzy zrobia swoje aby za bardzo glowy nie wychylic, do tego napieprzaja czolgi, , gdzies tam smigaja opancerzone wozy czy hummery, z gory napieprzaja helikopterami, ktos tam wali na AA. Moze kogos to nie kreci dla mnie stanowi niesamowity klimat, ktorego imo prozno szukac w CoD.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2010, 23:42:07 pm wysłana przez _ReD_ »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #610 dnia: Stycznia 22, 2010, 23:43:32 pm »
Cytuj
Pojazdy fenomen no kur**!
Tak wyważone, to tak fenomen, wątpię że będą akcje że 2 osoby rzucą się na heli a pozostałe 10 czekać będzie aż się rozwalą i kampić przy respie na heli.
Cytuj
mało grałeś jak w CoD nie da się drużynowo grać
To ty chyba za mało w BC2... priorytet w CoDzie to ratio zabić/śmierci. Zawsze tak było jest i będzie, na każdym trybie.
W BC priorytet to XP, tyle że tu można nabić sporo expa pomagając innym.
Jeśli dla Ciebie w CoD liczy się tylko ratio to nie ma o czym gadać...
A co pojazdów to zawsze znajdą się goście co będą kampić na pojazdy.

Moim zdaniem kwestia gustu, jedni wola grac w CoD, inni uwielbiaja BF, ja zaliczam sie do tych drugich :)
Ja lubiłem bardziej BF'a 2 niż CoD 2 a dość sporo grałem w obie gry na PC ale w temacie konsol to tylko CoD.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #611 dnia: Stycznia 22, 2010, 23:48:48 pm »
Tacy goscie sie znajda to fakt, ale oni bardzo szybko znikaja z serwerow, pograja troche po premierze i do widzenia.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #612 dnia: Stycznia 22, 2010, 23:58:14 pm »
Widzę Devilek standardowo swoja ofensywa anty-BF: BC2 :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #613 dnia: Stycznia 23, 2010, 00:00:02 am »
Po spamowałeś , fajnie już możesz iść a ja razem z Tobą :wink2:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #614 dnia: Stycznia 23, 2010, 00:01:27 am »
Widzę Devilek standardowo swoja ofensywa anty-BF: BC2 :lol:
przypomina mi jednego usera...jak mu tam było...Teściu...Szwagier....jakoś tak po rodzinie :P

Tyle że on zmądrzał a ten Diabełek nie może :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #615 dnia: Stycznia 23, 2010, 00:10:11 am »
Po spamowałeś , fajnie już możesz iść a ja razem z Tobą :wink2:
Jakbym chciał "po spamować" to bym wbił do tematu MW2 i napisał, że to crap, chociaż w niego nie grałem :lol:

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #616 dnia: Stycznia 23, 2010, 00:19:02 am »
Może mu się rąbło i miał mieć nick Debilek :lol:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #617 dnia: Stycznia 23, 2010, 09:59:00 am »
Po spamowałeś , fajnie już możesz iść a ja razem z Tobą :wink2:
Jakbym chciał "po spamować" to bym wbił do tematu MW2 i napisał, że to crap, chociaż w niego nie grałem :lol:
Ale sie nie pomyliłeś bo to jest crap  :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #618 dnia: Stycznia 23, 2010, 10:51:28 am »
Może mu się rąbło i miał mieć nick Debilek :lol:
Jak to Cie bracia nazywali?
Po spamowałeś , fajnie już możesz iść a ja razem z Tobą :wink2:
Jakbym chciał "po spamować" to bym wbił do tematu MW2 i napisał, że to crap, chociaż w niego nie grałem :lol:
A czemu mam nie wyrazić swojego zdania na temat BC jak mi się nie podoba, na forum można tylko dobrze o grach pisać?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #619 dnia: Stycznia 23, 2010, 11:02:04 am »
A czemu mam nie wyrazić swojego zdania na temat BC jak mi się nie podoba, na forum można tylko dobrze o grach pisać?

Bo wypada by krytyka była konstruktywna? A nie, że wbijasz do tematu i piszesz "To Crap" ? :P

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #620 dnia: Stycznia 23, 2010, 11:09:18 am »
Napisałem, że zniszczenie środowiska jest słabe, gra nie wnosi nic ciekawego, gra się chaotycznie, gra nie posiadała AA w becie, dźwięk nie nastraja klimatu. Jeśli chcecie mogę na jutro napisać wypracowanie :), a poza tym wy nie podajecie też argumentów czemu ta gra nie jest "crapem".
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #621 dnia: Stycznia 23, 2010, 11:17:41 am »
Napisałem, że zniszczenie środowiska jest słabe,
W MW 2 nie ma w ogóle zniszczeń środowiska :lol:

gra nie wnosi nic ciekawego,

Co nowego wnosi MW 2? :lol:

gra się chaotycznie,

A MW 2 z jego Killstreakami? :lol:

gra nie posiadała AA w becie, dźwięk nie nastraja klimatu.

Emmm... W Becie... Po za tym gra i tak jest bardzo ładna więc o co chodzi? A jak dźwięk nie nastraja ci klimatu, to radzę włączyć głośniki :P

Jeśli chcecie mogę na jutro napisać wypracowanie :),

Jeśli użyjesz tych samych argumentów, co teraz to nie wiem czy będzie mi się chciało to czytać :P

a poza tym wy nie podajecie też argumentów czemu ta gra nie jest "crapem".

Świetnie zbalansowany gameplay, niesamowicie filmowe sceny jak na tryb multiplayer, zniszczalne środowisko które słabe naszym zdaniem NIE jest, Sterowanie ala Killzone 2 bardziej mi pasuje, niż bieganie i skakanie jak małpa w MW 2, Pojazdy i to bardzo dobrze zrobione oraz solidny dźwięk IMHO dużo lepszy niż w MW 2.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #622 dnia: Stycznia 23, 2010, 11:34:16 am »
1. Lepiej nie mieć niż zrobić coś słabo.
2. Dobrze zbalansowane mapy (nie za duże nie za małe), dużą ilość trybów.
3. Da się przeżyć spokojnie helikoptery i inne rzeczy dobrze ukrywając się.
4. Jakiś wybuch koło mnie i poczucie ogłuszenia... i od razu czuję się jak na wojnie...
5. Filmowe sceny na filmikach? Nie lubisz biegać i BC Ci się podoba, przecież w tej grze jedyne co robisz to biegasz i czasami strzelasz. Pojazdy ani to symulacja ani arcade... po prostu są nijakie jak dla mnie w BF2 czuć było ich moc w CoD:WaW były dodatkiem a tu możesz ich używać, możesz nie ale jak spotkasz czołg to w zależności kim grasz masz szczęście lub pecha i gdzie ten balans gdzie jak zobaczysz czołg to nic nie możesz zrobić?
 Wszyscy już wiedzą jaką masz opinię o tej grze.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #623 dnia: Stycznia 23, 2010, 12:10:08 pm »
1. Lepiej nie mieć niż zrobić coś słabo.
2. Dobrze zbalansowane mapy (nie za duże nie za małe), dużą ilość trybów.
3. Da się przeżyć spokojnie helikoptery i inne rzeczy dobrze ukrywając się.
4. Jakiś wybuch koło mnie i poczucie ogłuszenia... i od razu czuję się jak na wojnie...
5. Filmowe sceny na filmikach? Nie lubisz biegać i BC Ci się podoba, przecież w tej grze jedyne co robisz to biegasz i czasami strzelasz. Pojazdy ani to symulacja ani arcade... po prostu są nijakie jak dla mnie w BF2 czuć było ich moc w CoD:WaW były dodatkiem a tu możesz ich używać, możesz nie ale jak spotkasz czołg to w zależności kim grasz masz szczęście lub pecha i gdzie ten balans gdzie jak zobaczysz czołg to nic nie możesz zrobić?

1. Problem w tym, że te zniszczenia nie są słabe, chyba za mało w to grałeś :P

2. W Bad Company 2 z tego co widać też będzie pełno trybów, a póki co znamy tylko jedną mapę, w dodatku naprawdę świetną... więc nie wiem skąd zakładasz, że MW 2 ma lepsze mapy.

3. Co nie zmienia faktu, że psuje to fun z gry i jest głupie. Wole tym śmigłowcem sam kierować a nie coś takiego...

4. Mi tam, dźwięk w BC 2 bardziej się podoba. Ale to już kwestia gustu.

5. Ryo, KKRT, Spyro... powiedzcie mu proszę... Filmowe sceny nie raz przeżyliśmy grając wspólnie, nie mówię tu o filmikach ale o moich dosyć bogatych doświadczeniach z Betą... Może ty oceniasz tą grę po filmikach, ja dosyć dużo godzin przegrałem i wiem co nieco na temat BC 2. Gra ma niesamowicie widowiskowe sceny w multi, teamplay jest dużo bardziej urozmaicony niż w MW 2. Pojazdy są typowo Arcade, przecież to oczywiste, nawet w OFP pojazdy były uproszczone, nie znam gry w której wszystkie elementy byłyby czystą symulacją. Może dla ciebie granie w tą grę to kwestia szczęścia lub pecha, ale w dobrym składzie jakoś da się grać i zmienić przebieg całej rozgrywki.

A jak się leci samemu na pałę jak w MW 2 to się nie dziwię, że raz masz szczęście a raz nie... :P

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #624 dnia: Stycznia 23, 2010, 12:13:39 pm »
No bo na wojnie kazdy zolnierz nosi ze soba miny przeciwpancerne, ewentualnie rpga, gdyby mu jakis czolg przypadkiem nie wyskoczyl!
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #625 dnia: Stycznia 23, 2010, 12:15:07 pm »
4. Jakiś wybuch koło mnie i poczucie ogłuszenia... i od razu czuję się jak na wojnie...
To też jest w BF: BC2, ale chyba za krótko grałeś i żaden granat nigdy koło Ciebie nie wybuchł ;)

przecież w tej grze jedyne co robisz to biegasz i czasami strzelasz.
No tak, w MW2 dodatkowo można kampić... Plus dla MW2... :lol:
No a o co chodzi w FPSie? Chyba o bieganie i strzelanie; i popatrz, w BF: BC2 możesz dodatkowo używać pojazdów, czyli prócz biegania możesz jeździć, pływać i latać.


Pojazdy ani to symulacja ani arcade...
No a co Ty byś chciał, Gran Turismo czołgiem? Jest arcade i to jest dobre. Nie ma czasu na zastanawianie, jak wrzucić wsteczny w jeepku, spojrzeć w lusterko czy kogoś nie najedziemy, by wycofać.

po prostu są nijakie jak dla mnie w BF2 czuć było ich moc w CoD:WaW były dodatkiem a tu możesz ich używać, możesz nie ale jak spotkasz czołg to w zależności kim grasz masz szczęście lub pecha i gdzie ten balans gdzie jak zobaczysz czołg to nic nie możesz zrobić?
Jako Assault walniesz z 40mm gun, jako Mechanic posadzisz strzała z bazooki, jako Recon przykleisz C4, jako Medic zawsze masz granat :) To nie jast taka gra, że zobaczę czołg więc muszę go sam rozwalić. To gra zespołowa - widzę czołg to go oznaczam, żeby inni też go widzieli. Wtedy przybiegają kumple i się nim zajmują. W tej grze liczy się team. Pamiętaj.

Tak gwoli ścisłości - nie mam nic do Ciebie Devilek, lubisz MW2 - ok, ja lubię BF: BC2. Tylko dziwnym jest dla mnie, że niby nie lubisz BF: BC2 a cały czas o tym wspominasz, na każdym kroku, gdzie tylko pojawi się ten temat. Tak jak byś zazdrościł, rozczarował się bądź miał jakiś uraz... nie wiem. Tak czy siak koniec zaśmiecania tego tematu, jakby co to spadamy do SW.

deepthroat

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #626 dnia: Stycznia 23, 2010, 12:20:41 pm »
1. Lepiej nie mieć niż zrobić coś słabo.
2. Dobrze zbalansowane mapy (nie za duże nie za małe), dużą ilość trybów.
3. Da się przeżyć spokojnie helikoptery i inne rzeczy dobrze ukrywając się.
4. Jakiś wybuch koło mnie i poczucie ogłuszenia... i od razu czuję się jak na wojnie...
5. Filmowe sceny na filmikach? Nie lubisz biegać i BC Ci się podoba, przecież w tej grze jedyne co robisz to biegasz i czasami strzelasz. Pojazdy ani to symulacja ani arcade... po prostu są nijakie jak dla mnie w BF2 czuć było ich moc w CoD:WaW były dodatkiem a tu możesz ich używać, możesz nie ale jak spotkasz czołg to w zależności kim grasz masz szczęście lub pecha i gdzie ten balans gdzie jak zobaczysz czołg to nic nie możesz zrobić?
:lol:

1. Bez komentarza, bo jak zwykle w dupie byłeś, gówno widziałeś.
2. Mapy są dużo gorzej zbalansowane niż w MW, tryby są praktycznie takie same, a w dodatku niektóre pozbawiono trybu hardcore.
3. Nuke też?
4. "Uczucie ogłuszenia" masz również w BC2, w tym dodatkowe filtry jak jesteś mocno postrzelony.
5. Rozumiem, że w MW2 robisz jajecznicę i kompot zamiast biegać i strzelać? Pojazdy to "ani symulacja ani arcade" czyli akurat jak na tak dynamiczną grę. Jak dobry gracz wsiada na helikopter, jest w stanie całą rundę spędzić w nim, odlatując i naprawiając kiedy trzeba. Jak siada noob, ginie po pierwszym nalocie. Czyli dokładnie tak, jak powinno być. Jak do czołgu wsiada kumata ekipa (chociażby 2 gości) to zmiatają jak chcą, jak wsiada samotnie gość to wiadomo, że łatwo go wykiwać. Tak jak powinno być. Czołgi to nie quady, żeby samemu na nich cisnąć. Już w BC1 tak było, gdzie nabiłem kilkadziesiąt godzin, to co dopiero w BC2 gdzie gra jest dużo bardziej wymagająca (przeładowanie snajpery, smaczek w ch**).

Nie wiem w ogóle po co porównywać MW2 to BC2, skoro skala tych dwóch gier powoduje, że gra się zupełnie inaczej.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #627 dnia: Stycznia 23, 2010, 12:27:15 pm »
MW2 ma jedna rzecz, której inne FPS'y moga pozazdrościć. Genialne mapy! W MW były zbyt małe. Tutaj są idealnie wyważone. BF:BC2 jest zbyt nudną gra jak dla mnie. Za dużo durnego biegania od bazy do bazy. Owszem MW2 nie jest bez wad, ale to i tak nie zmienia faktu że dla mnie to obecenie najlepszy multi FPS online. Ja osobiście chwalę sobie świetny system perków. Killstreaki to gówno, zostawiłbym jedynie radarek. :)

PS. Tak jak pisze Tarniak, ja bym tych obu gier nie porównywał na tej samej płaszczyźnie. To zupełnie inne systemy rozgrywki.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #628 dnia: Stycznia 23, 2010, 12:39:12 pm »
A dla mnie mapy w MW2 są przekombinowane, ok może nie grałem na nich aż tyle jak w MW1.
W BC2 przynajmniej wiem że jak stoi budynek to mogę się spodziewać w nim kolesia.

Co do filmowych "bajerków" w becie..już kilka razy pisałem o moich przeżyciach z betą...masakra, zobaczyć jak humvee wjeżdża na minę i robi koziołki...podpierniczyć czołg bo głupi kierowca myślał że chcesz podłożyć C4 i tym samym wygrać mecz...bezcenne.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #629 dnia: Stycznia 23, 2010, 12:45:48 pm »
Cytuj
MW2 ma jedna rzecz, której inne FPS'y moga pozazdrościć. Genialne mapy!
Tu sie kompletnie nie zgodze. Dla mnie mapy w MW 2 sa gorsze od tych MW 1, bo sa przekombinowane, za duzo wejsc i wyjsc zrobionych tylko po to by byl wiekszy chaos na polu bitwy, ale w sumie to nie ten topic.

Devilek Twoje argumenty sa smieszne, widac, ze nie grales dluzej niz 10 minut w BC 2 ...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #630 dnia: Stycznia 23, 2010, 13:01:28 pm »
1. Lepiej nie mieć niż zrobić coś słabo.
2. Dobrze zbalansowane mapy (nie za duże nie za małe), dużą ilość trybów.
3. Da się przeżyć spokojnie helikoptery i inne rzeczy dobrze ukrywając się.
4. Jakiś wybuch koło mnie i poczucie ogłuszenia... i od razu czuję się jak na wojnie...
5. Filmowe sceny na filmikach? Nie lubisz biegać i BC Ci się podoba, przecież w tej grze jedyne co robisz to biegasz i czasami strzelasz. Pojazdy ani to symulacja ani arcade... po prostu są nijakie jak dla mnie w BF2 czuć było ich moc w CoD:WaW były dodatkiem a tu możesz ich używać, możesz nie ale jak spotkasz czołg to w zależności kim grasz masz szczęście lub pecha i gdzie ten balans gdzie jak zobaczysz czołg to nic nie możesz zrobić?
:lol:

1. Bez komentarza, bo jak zwykle w dupie byłeś, gówno widziałeś.
2. Mapy są dużo gorzej zbalansowane niż w MW, tryby są praktycznie takie same, a w dodatku niektóre pozbawiono trybu hardcore.
3. Nuke też?
4. "Uczucie ogłuszenia" masz również w BC2, w tym dodatkowe filtry jak jesteś mocno postrzelony.
5. Rozumiem, że w MW2 robisz jajecznicę i kompot zamiast biegać i strzelać? Pojazdy to "ani symulacja ani arcade" czyli akurat jak na tak dynamiczną grę. Jak dobry gracz wsiada na helikopter, jest w stanie całą rundę spędzić w nim, odlatując i naprawiając kiedy trzeba. Jak siada noob, ginie po pierwszym nalocie. Czyli dokładnie tak, jak powinno być. Jak do czołgu wsiada kumata ekipa (chociażby 2 gości) to zmiatają jak chcą, jak wsiada samotnie gość to wiadomo, że łatwo go wykiwać. Tak jak powinno być. Czołgi to nie quady, żeby samemu na nich cisnąć. Już w BC1 tak było, gdzie nabiłem kilkadziesiąt godzin, to co dopiero w BC2 gdzie gra jest dużo bardziej wymagająca (przeładowanie snajpery, smaczek w ch**).

Nie wiem w ogóle po co porównywać MW2 to BC2, skoro skala tych dwóch gier powoduje, że gra się zupełnie inaczej.

Wpis.

Rozumiem, że Devilkowi nie pasuje BC2 - spoko, każdy ma do tego prawo. Ale dlaczego jednocześnie musisz przekonywać innych, że grają w crapa?
Czy na rynku może istnieć tylko jedna dobra gra, a reszta automatycznie nie nadaje się do niczego??
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2010, 13:03:53 pm wysłana przez A-n »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #631 dnia: Stycznia 23, 2010, 13:22:06 pm »
Cytuj
MW2 ma jedna rzecz, której inne FPS'y moga pozazdrościć. Genialne mapy!
Tu sie kompletnie nie zgodze. Dla mnie mapy w MW 2 sa gorsze od tych MW 1, bo sa przekombinowane, za duzo wejsc i wyjsc zrobionych tylko po to by byl wiekszy chaos na polu bitwy, ale w sumie to nie ten topic.

Właśnie dlatego że sa tak przekombinowane to sa świetne. W MW po ograniu map, mogłeś spodziewać się przeciwnika w paru miejsach. Z czasem stawało się to bardzo schematyczne. MW2 ma tak pomyślane i duże mapy, że nie możesz być pewny skąd nadejdzie przeciwnik.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #632 dnia: Stycznia 23, 2010, 13:44:36 pm »
Klask, klask, klask devil napisal, że mu się bc2 nie podoba i od razu się zaczęło. Ludu opanujcie się.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

deepthroat

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #633 dnia: Stycznia 23, 2010, 14:06:30 pm »
Klask, klask, klask devil napisal, że mu się bc2 nie podoba i od razu się zaczęło. Ludu opanujcie się.
A co się stało, bo mi chyba w miejscu gdzie "coś się zaczęło" forum się nie doczytuje.

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #634 dnia: Stycznia 23, 2010, 14:30:15 pm »
Klask, klask, klask devil napisal, że mu się bc2 nie podoba i od razu się zaczęło. Ludu opanujcie się.

Jest różnica między napisaniem, że mu się nie podoba a udowadnianiem przy każdej okazji, że coś jest crapem... :P

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #635 dnia: Stycznia 23, 2010, 14:53:30 pm »
Troll is obvious.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #636 dnia: Stycznia 23, 2010, 14:59:23 pm »
MW2 ma jedna rzecz, której inne FPS'y moga pozazdrościć. Genialne mapy!
K2 nie ma czego zazdrościć. :angel:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #637 dnia: Stycznia 23, 2010, 15:23:16 pm »
MW2 ma jedna rzecz, której inne FPS'y moga pozazdrościć. Genialne mapy!
K2 nie ma czego zazdrościć. :angel:

K2 ma mapy kwadratowe jak jaja Robocopa. Zero w nich polotu. Sad but true.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #638 dnia: Stycznia 23, 2010, 15:25:29 pm »
To w MW2 są trójkątne? :naughty:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #639 dnia: Stycznia 23, 2010, 15:29:27 pm »
Wielokątne!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)