News

17 minutowy gameplay z Shadow Warrior 3 już dostępny

You no mess with Lo Wang !

Część osób mogła zawieść długość poprzedniego materiału z gameplayem nadchodzącego Shadow Warriora 3. Mamy zatem dobrą wiadomosć dla graczy oczekujących polskiej produkcji. Devolver Digital udostępnił 17 minutowy zapis rozgrywki z nowej produkcji Flying Wild Hog.

Można odnieść wrażenie, że Flying Wild Hog mocno inspiruje się ostatnimi odsłonami DOOMa. Rozgrywka jest szybka, krwawa i brutalna. Strzelanie wygląda, jakby żywcem je wzięto ze strzelanek Id Software, a zwłaszcza podczas fragmentów z korzystania ze strzelby. Dodatkowo pojawiają się inspirowane tymi samymi tytułami wykończenia, ale tu różnią się tym, że z przeciwników można dosłownie wyciągnąć broń i przez jakiś czas z niej korzystać. Machanie mieczem wydaje się niezmienione w stosunku do poprzednich odsłon, gdzie było szybkie i mięsiste z odczuwalnym impetem. Nie było widać śladu elementów RPG i modyfikatorów oręża, ale niewykluczone, że pojawi się jakiś system ulepszeń.

Oprawa graficzna jest piękna i żywa. Konstrukcja poziomu zdaje się być bliższa liniowej jedynce, ale zawsze to może być dopiero wstęp do gry czy jedna z misji. Projekty potworów oraz broni są... oryginalne i dziwne. Całość jest przeplatana z ,,deadpollowym" humorem, który co chwilę wylewa się z materiału. A to Lo Wang coś skomentuje, tu rzuci żarcik czy sama końcówka materiału, której nie zdradzę.

Premiera Shadow Warriora 3 nastąpi w 2021 na platformie PC w ramach sklepu Steam, ale niewykluczone, że z czasem pojawią się wersje na konsole PS5 i XSX.

Czas czytania: 2 minut, 18 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Shadow Warrior 3 - twórcy obiecują premierę w 2022 - 03.01.2022 22:54
Zaprezentowano gameplay z Shadow Warrior 3. Czeka nas niezła siekanka - 13.07.2020 14:04
Zapowiedziano Shadow Warrior 3 - 08.07.2020 20:56
Niedawno pisaliśmy też o...

Letnia Wyprzedaż w PS Store

arrow-right
arrow-right

Sony Polska promuje Ghost of Tsushima... głosem lektora z nawigacji Google

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1359 dni temu

Sympatyczne.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: