Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Sony Polska promuje Ghost of Tsushima... głosem lektora z nawigacji Google

Polski oddział Sony po raz kolejny w żartobliwy sposób zachęca do grania w swoje produkcje.

Można już teraz powiedzieć, że narodziła się pewna tradycja. Mieliśmy już Krystynę Czubówną, która zapowiada Horizon: Zero Dawn (to nie jedyny easter egg ze znaną z filmów przyrodniczych lektorką - wystąpiła też w dodatku Krew i Wino do Wiedźmina opowiadając o pewnym gatunku wilków). Pojawił się też Tomasz Zubilewicz ostrzegający nas przed temporalnym deszczem w Death Stranding. Aż dziw, że niczego nie dostało The Last of Us 2, ale za to swój film dostała najnowsza produkcja Sony.

Jarosław Juszkiewicz, znany z tego że jest głosem nawigacji w mapach Google (jego żona z kolei stoi za słynnym "baza wirusów Avast została zaktualizowana"), wystąpił właśnie w filmie, który jest bardzo humorystycznym instruktażem tego, co można zrobić w Ghost of Tsushima. Lektor z typową dla siebie manierą opowiada o kolejnych czynnościach do wykonania (nie tylko kierowania się na północ, ale np. wsiadania na konia czy "klepania futrzaka"), tak jakbyśmy słuchali właśnie nawigacji w samochodzie. Wszystko z powagą w głosie, chociaż oglądając ciężko ją zachować po stronie widza.

Co ciekawe, tytuł filmu sugeruje, że to dopiero pierwszy z dłuższej serii filmów. Nie wiadomo jednak czy w kolejnych zmienią się lektorzy (lub nawet ktoś wystąpi, jak "pan pogodynka"), czy może będzie to jedynie kontynuacja. Czego nie wybiorą - szykuje się kolejny materiał z przymrużeniem oka i szczyptą humoru.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 16 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

17 minutowy gameplay z Shadow Warrior 3 już dostępny

arrow-right
arrow-right

Deals With Gold. Promocje od 21 lipca

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.