News

4 tytuły dołączą do abonamentu Xbox Game Pass

Profil Xbox Polska, właśnie udostępnił informację, jakie gry dołączą w najbliższym czasie do katalogu Xbox Game Pass.

Faceboookowy profil Xbox Polska, właśnie udostępnił informację na temat gier zmierzających do katalogu Xbox Game Pass. W co zagramy w najbliższym czasie?

17 SIERPNIA
Firewatch

"Firewatch" to gra z perspektywy pierwszej osoby, w której eksplorując oraz rozwiązując stworzone przez twórców zagadki, posuwamy fabułę do przodu. Polecam fanom tzw. symulatorom chodzenia i zagadek.

18 SIERPNIA
The Texas Chain Saw Massacre

Wcielamy się w rolę jednej z osławionej rodziny Slaughter lub ich ofiar w "The Texas Chain Saw Massacre", asymetrycznym horrorze z perspektywy trzeciej osoby, opartym na przełomowym i kultowym horrorze z 1974 roku. Naszym zadaniem jest eliminacja przeciwnej strony. W tej grze to łowca może stać się zwierzyną.

29 SIERPNIA
Sea of Stars

"Sea of Stars" stanowi próbę zmodernizowania klasycznych gier RPG pod względem walki turowej, fabuły, odkrywania i interakcji z otoczeniem ze sporą dawką nostalgii i starej, dobrej grywalności. Produkcja jest prequelem gry "The Messenger" i garściami czerpie z dobrobytu gier z epoki 8 oraz 16 bitów.

5 WRZEŚNIA
Gris

"Gris" to pełna nadziei, młoda, radząca sobie z bolesnymi doświadczeniami dziewczyna zagubiona we własnym świecie. Jej podróż wśród rozpaczy odzwierciedla sukienka, która zapewnia nowe zdolności pomagające w podróży przez spłowiałą rzeczywistość. Wraz z rozwojem historii Gris dojrzewa i zaczyna postrzegać świat w inny sposób, odkrywając nowe ścieżki do zbadania.

Muszę przyznać, że Sea of Stars prezentuje się w mojej opinii nadwyraz ciekawie. A Wy znaleźliście coś dla siebie? Dajcie znać w komentarzu.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PlayStation Plus Extra straci we wrześniu kilka mocnych pozycji. Hit Bethesdy na liście

arrow-right
arrow-right

Wideorecenzja: Everspace 2

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: