News

Ace Combat 7 dostanie jutro darmową aktualizację

Z okazji 25 lecia serii dostaniemy dostęp do czterech nowych wyglądów maszyn.

Pierwsze Ace Combat (wtedy jeszcze Air Combat) ukazało się na PlayStation. I chociaż wtedy musiała wspomagać się naszą wyobraźnią, bo ograniczenia sprzętu miały nawet problem z wyraźnym odwzorowaniem horyzontu - graczom to wcale nie przeszkadzało, a podniebne eskapady na stałe zagościły na rynku gier. Do 2019 roku wydano łącznie 11 gier z serii.

Serio, gdzie tu jest horyzont?

W tym roku mija więc 25 lat od pierwszego wydania gry (zależnie od kontynentu w lipcu, wrześniu lub październiku). Z tej okazji twórcy już jutro, 20 sierpnia wydadzą do Ace Combat 7 aktualizację, która wprowadza cztery nowe malowania dla myśliwców z serii F:

- F-14D
- FA-18F
- F-16C
- F-15C

Owszem, to nie jest jakaś szałowa ilość, a fajniejszym bonusem byłby jakiś nowy samolot (np. ubogi w geometrię model z pierwszej gry) lub jakaś nowa misja nawiązująca do poprzednich odsłon, ale ważne, że aktualizacja jest darmowa. Na razie brak też informacji o kolejnych częściach serii - a patrząc na to jak wygląda Ace Combat 7 na next-genach powinniśmy już naprawdę nieustannie ocierać się o realizm graficzny.

Poniżej możecie sprawdzić krótką zapowiedź zmian, a w drugim filmie sprawdzicie progres graficzny kolejnych odsłon.Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 4 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Torchlight 3 wyjdzie również na Switcha

arrow-right
arrow-right

Klon Zeldy, Genshin Impact - w końcu z datą premiery

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: