News

Torchlight 3 wyjdzie również na Switcha

Jesteście fanami nieco bardziej rysunkowych RPGów? W Torchlight III zagracie na każdej z konsol.

Dobre wiadomości płyną od twórców gry Torchlight III. Potwierdzono właśnie, że gra jeszcze jesienią wyjdzie nie tylko na PlayStation 4 oraz Xboxie One, ale też na konsoli Switch. Tym samym każda z obecnych platform zyska dostęp do trzeciej części tego baśniowego RPGa. Torchlight powstał na wskutek tarć twórców Diablo, z których część chciała iść graficznie w bardziej bajkową stronę (niczym w World of Warcraft), a część uważała, że gra powinna pozostać mroczna. Jedni odeszli więc i postawili na swoim, wydając pierwszego Torchlighta, drudzy zrobili Diablo III które stanęło rozkrokiem między obiema propozycjami - co graczom średnio przypadło do gustu, dlatego czwórka powróci do korzeni ( Diablo IV zapowiedziane. Na PC i konsole). Gusta graczy niezależnie od preferowanego stylu graficznego są dzięki temu zadowolone.

W Torchlight III minęło sto lat od wydarzeń z Torchlight II, gdy wielcy bohaterowie pokonali Złego Alchemika i zapieczętowali serce Władcy Zaświatów wewnątrz Rdzenia Zegara. Ci legendarni wojownicy wieki temu zaprowadzili pokój w świecie Novastrai – jednak teraz jest on ponownie zagrożony, gdy Cesarstwo Żaru znajduje się na skraju upadku, ponieważ grozi mu inwazja Netherima i jego sojuszników. Aby uratować Novastraię, gracze Torchlight III będą musieli zjednoczyć siły i odważnie wyruszyć na granicę w poszukiwaniu sławy, chwały i nowych przygód – albowiem to ich kolej, aby stali się legendami, których potrzebuje świat.

W grze będą dostępne 4 klasy postaci: Czarodziej „Dusk Mage", Robot „Forged", Kowal „Railmaster i Strzelec „Sharpshooter".

Pozostaje więc czekać na oficjalną datę premiery. Kto wie, może to kolejna z tych gier których premiery nie poznamy ze względu na to, że pokrywa się ze startem next-genów i twórcy nie mogą wybiec przed szereg uprzedzając Microsoft i Sony. A może sami czekają na potwierdzenie tych dat aby się dostosować. Dowiemy się wkrótce, bo enigmatyczne "na jesieni" zacznie się już za miesiąc a skończy za cztery.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 45 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Serial Fallout z kolejnym sezonem - 19.04.2024 09:04
SteamWorld Heist 2 nadchodzi! Gra zadebiutuje w Xbox Game Pass - 18.04.2024 09:00
Niedawno pisaliśmy też o...

Black Myth: Wu Kong to gra w którą na pewno byście zagrali

arrow-right
arrow-right

Ace Combat 7 dostanie jutro darmową aktualizację

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: