News

Ace Combat 7 z rocznicową aktualizacją

Trwa tydzień darmowych aktualizacji. Czy rozpieszczanie nas w ten sposób ma drugie dno, czy może po prostu twórcy chcą nam podziękować za kupowanie ich gier?

Była darmowa aktualizacja do No Man's Sky (i to dwudziesta), dziś pojawiła się podobna do AC: Valhalla, a z okazji trzech lat od premiery nowości zawitały do Ace Combat 7. Tak jak w przypadku gry Ubisoftu, jest to też o tyle niespodziewane, że nie tak dawno temu dostaliśmy płatny dodatek związany z premierą Top Guna. Jeszcze bardziej niespodziewane jest to, że gra została wydana w styczniu 2019, co oznacza, że od jej premiery minęło już... 3 lata i 7 miesięcy. Ktoś jakby trochę przespał "3 rocznicę", zawartą w nazwie aktualizacji.

Dodatek Top Gun do Ace Combat dostępny. Jest też wstępna data premiery AC8

Generalnie wolimy dostawać screeny, trailery i niemal pewne daty premier, ale czasem sama informacja, że kolejna część powstaje, napawa radością.

Czytaj dalej »

Jak widać, powoli zamienia się to w modę - twórcy nawet po 2-3 latach od premiery dają nam niespodziewane aktualizacje które wprowadzają pewne nowości. Przyczyny tego mogą być różne - wydłużony cykl wydawniczy nowych gier, przez co dłuższe oczekiwanie na kolejną część deweloperzy zapełniają czymś co sprawi, że wrócimy na chwilę do starej produkcji. Lub też - co bardzo możliwe - w ten sposób chcą wypromować wydaną już płatną zawartość, którą być może przegapiliśmy, a którą być może kupimy gdy na nowo wciągniemy się w grę. Ostatnia opcja jaka wchodzi w grę - na czymś trzeba wyszkolić nowych pracowników studia, a czy jest coś łatwiejszego niż zajrzenie w kod gotowego projektu i dodanie paru nowych rzeczy w ramach treningu?

Pomijając już jednak dywagacje, wspomniana aktualizacja nie wprowadza żadnych nowych misji, a głównie kosmetyczne dodatki:

Nowe malowania samolotów:

- Dision Skin (F-22A Raptor)
- General Resource Skin (F-22A Raptor)
- Dision Skin (F-15 S/MTD)
- Upeo Skin (MiG-29A Fulcrum)
- Upeo Skin (Su-47 Berkut)
- Upeo Skin (Su-37 Terminator)
- Prototype Color Skin (Typhoon)
- Prototype Color Skin (Mirage 2000-5)
- Splinter Camo Skin (Gripen E)
- Shining Wing Skin (Rafale M)
- Glowing Green Skin (XFA-27)
- Wardog Skin (F-14A Tomcat / F-14D Super Tomcat)
- Razgriz Skin (F-14A Tomcat)

Nowe Emblematy:

- Ace Combat 7: Skies Unknown 3rd Anniversary
- 25th Anniversary Nugget -Warwolf-
- 25th Anniversary Nugget -Reaper-
- 25th Anniversary Nugget -Antares-
Emblematy z gry The Idolmaster: Starlit Season
- Haruka Amami
- Chihaya Kisaragi
- Miki Hoshii
- Nana Abe
- Ranko Kanzaki
- Mika Jougasaki
- Mirai Kasuga
- Shizuka Mogami
- Tsubasa Ibuki
- Rinze Morino
- Amana Osaki
- Tenka Osaki
- Kohaku Okuzora

Aktualizacja dostępna jest od dzisiaj. Bez względu na to, jakie są przyczyny takich darmowych aktualizacji, naprawdę nie mamy nic przeciwko i oby kolejni deweloperzy tak dbali o swoje produkcje. No i trzymamy kciuki, aby do premiery Ace Combat 8, która ma nastąpić dopiero za 3 lata, pojawiły się kolejne takie 3 aktualizacje... i może nie spóźnione o pół roku od faktycznej premiery.

Czas czytania: 3 minut, 32 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Pokémon Scarlet & Violet na zwiastunie

arrow-right
arrow-right

Premiera AC Valhalla Forgotten Saga już jutro

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: