News

Nowy Skate na kolejnym materiale. Część graczy wypróbuje tytuł jeszcze w tym roku

Skate osiąga kolejny kamień milowy i już niedługo rozpoczną się testy wersji konsolowej!

Z okazji właśnie trwającego Summer Game Fest przygotowano kolejny zwiastun z nadchodzącego powrotu serii Skate. Seria po wielu latach nieobecności powróci, a za stworzenie najnowszej części odpowiada Full Circle, czyli zespół stworzony w 2021 roku, jako pierwszy w pierwsze, w pełni zdalne studio, które ma tworzyć gry wysokobudżetowe.

Oprócz humorystycznych wstawek nowy materiał przedstawia również niewielkie fragmenty rozgrywki z wersji pre-pre-alpha, co oznacza, że wciąż jest o wiele zbyt wcześnie, by wydać opinię na temat nadchodzącej produkcji. Materiał został przedstawiony, aby ogłosić, że już niedługo rozpoczną się testy konsolowej wersji gry. Gracze chętni na wypróbowanie nowego Skate'a mogą już teraz rejestrować na listę chętnych do sprawdzenia wersji testowej.

Do premiery wersji 1.0 jeszcze co najmniej kilka lat, co nie oznacza, że nie wypróbujemy dla was gry wcześniej. Mieliście już okazję wypróbować grę podczas testów wersji komputerowej? Uważacie, że w ogóle seria zasługuje na powrót? Czy powinien to być tytuł free-to-play? Koniecznie podzielcie się waszym zdaniem na ten temat w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 55 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Valorant wkrótce pojawi się na konsolach! Darmowy hit na zwiastunie

arrow-right
arrow-right

Alan Wake 2: Night Springs zadebiutuje już jutro! Gra otrzyma wydanie pudełkowe

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: